K-report
Nabídka zaměstnání
 

Tarif (jízdné, tarifní politika ČD, slevy, konkurence, budoucnost...) Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Tarif (jízdné, tarifní politika ČD, slevy, konkurence, budoucnost...) « Předcházející Další »

Tarifní kalkulátory jízdného ČD

  Diskuse Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivyKotec 480   
Archiv diskuse Tarif (jízdné, tarifní polit... do 17. 4. 2015Kotec 60  17-4-15  10:40
Archiv diskuse Tarif (jízdné, tarifní polit... do 24. 4. 2015Pavlík 60  24-4-15  16:55
Archiv diskuse Tarif (jízdné, tarifní polit... do 12. 5. 2015Miropiro 60  12-5-15  11:12
Archiv diskuse Tarif (jízdné, tarifní polit... do 20. 5. 2015Oto 60  20-5-15  17:54
  ClosedUzavřeno: Další diskuse již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 540
Registrován: 8-2010
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 00:22:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zdravím, chci se zeptat jestli je nějaký klíč podle kterého se řídí cena místenky v SC Pendolino ? Třeba jestli když je zaplňenost pod 50 % je cena místenky 35 Kč, nad 50 % 75 Kč atd. Díky

Pohybuji se v těchto oblastech: Olomoucko, Praha, Kladensko, Ostravsko, Brno. Zajímají mě [masinka] a [tramvaj]
Cestuji s ČD, Leo Expressem [ok]
Necestuji s Regiojetem [ko]
Byll
Neregistrovaný host
Odeslán z: 93.99.18.251
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 09:07:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Radvan: nenapsal jsem to asi ve vzteku přesně, Metropol je dobrej noční vlak, ale je blbě použitelnej pro obyčejný vnitrostátní cestování, na který sem zvyklej :--). Právě proto, že: nemá místenku zdarma, nemá vnitro cenu za lehátko, neplatí tam Elbe-Labe tiket (byl by to super raní spoj do Drážďan), nestaví ani v Bad Schandau atd.

Honza7887: určitě nějaký klíč je, ale tajnej. Pokud ho od drah vymůžete, tak sem s ním :--)
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3176
Registrován: 11-2009

Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 10:36:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honza > vim jen o pravidle, ze usek na zapad od Prahy je separovany od useku na vychod; pokud tedy Prahu projizdite, vzdy stoji jizdenka minimalne tolik, jako soucet dvou mistenek pro dane useky.

Teda, aspon takto to platilo v dobe, kdy jsem s tim jezdil ... mohlo se to taky zmenit, u modrych jeden nikdy nevi :-/

ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Nechic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1361
Registrován: 4-2010
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 10:45:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak je to u Pendolina, když vám spoj ujede a vy musíte nependolínem? Vrátí peníze za místenku?
Oto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1767
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 10:51:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

262. Cestující má nárok na vrácení ceny zaplacené místenky, místenky SC / místenky railjet Business, místenky s rezervací pro jízdní kolo nebo poplatku za vyhrazení místa36, pokud mu nebylo přiděleno ve vlaku uvedeném na dokladu žádné místo k sezení ve vozové třídě, pro kterou byl doklad zakoupen, nebo místo pro umístění jízdního kola, a to i jen v části trasy, nebo pokud ztratil přípoj na vlak, pro který měl doklad zakoupen.
Nechic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1362
Registrován: 4-2010
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 10:58:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Oto děkuji, jen nevím kdo mi ty peníze vrátí, když mě pokladní s každým problémem odpálkují, že nemají jak přečíst jízdenku koupenou po internetu. Obecně nechápu proč toho po tak dlouhé době nejsou pokladní schopny.
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 541
Registrován: 8-2010
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 11:10:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nechcic: S místenkou z eShopu to jde bohužel pouze vrátit přes eShop [nene] Taky nechápu proč to musí být takový problém [nene]

Pohybuji se v těchto oblastech: Olomoucko, Praha, Kladensko, Ostravsko, Brno. Zajímají mě [masinka] a [tramvaj]
Cestuji s ČD, Leo Expressem [ok]
Necestuji s Regiojetem [ko]
Oto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1768
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 12:28:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Myslím, že to je schválně. Aby zákazník, který je schopen se odbavit po internetu sám nezatěžoval zaměstnance ani při reklamaci. Což obecně smysl dává.

Jiná věc ovšem je, že ten proces reklamace stejně není automatický, ale někdo to řeší ručně, takže aktuálně to smysl moc nemá.
Adamek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 694
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 13:29:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Můžu na pokladně zakoupit Včasnou jízdenku Česko (slevněnou pro in-kartisty) pro více lidí? Nebo se karta předkládá už při koupi? Předem díky. ;o)
Průkazky se až na některé výjimky u pokladny ukazovat nemusí, zákaznickou Včasnou jízdenku vám klidně prodají, důležité je ukázat kartu při kontrole ve vlaku.
EDIT: Samozřejmě tolik karet, kolik je jízdenek. Předpokládám, že to bylo tak myšleno.

chci se zeptat jestli je nějaký klíč podle kterého se řídí cena místenky v SC Pendolino ?
No náhodné jako v loterii to fakt není. [nene]

(Příspěvek byl editován uživatelem adamek.)
Nechic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1363
Registrován: 4-2010
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 14:54:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Oto, Honza: Což je celkem na houby, protože komunikace s živým zaměstnancem je nejlepší.

Ještě dotaz: Platí ty poukazy z publikace blesku i na "SONE" Kralovehradecký + PKP?
Adamek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 695
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 14:56:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Neplatí na žádné mezinárodní varianty.
Burburger
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.235.1.215
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 16:30:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dobrý den,

V srpnu pojedu služebně (jedna osoba) na týden do Clermont Ferrandu ve Francii. Nabízí se spojení letecky do Paříže nebo Lyonu a odtud přímým vlakem až na místo. Ale protože bych se chtěl projet TGV po Rhin-Rone LGV, tak se snažím zjistit, zdali by nebyla nějaká možnost, jak to realizovat za cenu srovnatelnou s kombinací letadla a vlaku. Cestu tam bych si optimálně představoval s využitím EN 456 Phoenix, v Offenburgu ráno přestup na regionální vlak na do Štrasburku, odtud TGV do Lyonu a pak regionálním vlakem do Clermont Ferrandu. Cestu zpět bych si představoval v Francii po stejné trase, přes Německo je to již jedno a neměl bych problém ani s návratem přes Furt im Wald nebo Bayerisch Eisenstein. Tam bych vyrazil v pátek večer, zpět v pátek ráno. Jsem schopen zakoupit jízdenku na konkrétní termín klidně dva měsíce předem. Pokud bych se dostal na cenu cca 8-10 tisíc za zpáteční jízdenku, tak bych tuto možnost rád využil. Ve Francii jsem hojně cestoval v dobách studentských na IR, tak bych se tam rád opět podíval a vyzkoušel tu novou VRT. Pokud mi někdo dokáže dát tip jaké kombinace jízdenek použít a případně kde to nakoupit, tak bych byl velmi vděčný.
Díky B
Oto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1769
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 16:59:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejnižší možná cena pro tuhle cestu tam by byla cca 2650 Kč (s RailPlus cca 2300 Kč).

29 EUR Praha > Offenburg (nebo lehátko 49 EUR, v eShopu ČD nebo DB nebo mezinárodní pokladně ČD)
  9 EUR Offenburg > Strasbourg (nebo s RailPlus 6.5 EUR, v eShopu DB nebo mezinárodní pokladně ČD)
20 EUR Strasbourg > Lyon (v eShopu SNCF)
37 EUR Lyon > Clermont Ferrand (nebo s RailPlus 28 EUR, v eShopu SNCF, pokladně SNCF, nebo mezinárodní pokladně ČD)

Ale ceny na CNL a TGV jsou silně proměnné v čase a na dané datum je nemusíte sehnat ani ty 3 měsíce předem. Ve Strasbourgu je nutná nějaká rezerva, protože akční TGV jízdenka propadá bez náhrady a po této trase jedná jízdenka garantující přestupy za rozumnou cenu asi ani neexistuje.

Může se taky hodit využít TGV Marseille-Lyon-Frankfurt.
R.Š.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.32.59
Odesláno Čtvrtek, 21. května 2015 - 18:56:13   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Burburger: Já bych doporučil Canopuse do Basileje od 29 Euro. A pak na www.sncf.com jízdenku z Bale (fr. název Basileje) do Clermontu. Nejnižší cena, kterou jsem našel je 60,50 Euro. Použil bych spojení v 11.21 z Bale s přestupem v Mulhouse a Lyonu. Pak tam budete po 19 hodině. Navíc při této variantě máte více než tříhodinovou "bezpečnostní" přestávku mezi dvěma akčními jízdenkami,kterou lze využít i pro menší prohlídku Bazileje - Basel - Bale, dle chuti. V Basileji pak upozorňuji na určitou skrytost francouzských nástupišť,odkud vám regionální vlak do Mylhúz pravděpodobně pojede. Prochází se tam přes namátkovou celní kontrolu skrz zvláštní vchod z jedné boční haly. Ale na zorientování je tam při navržené variantě dost času.
R.Š.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.240.165.138
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 09:36:11   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Do Clermontu lze i na Europa Spezial z Furth im Waldu do Lyonu (nalezl jsem i za 59 Euro možná by se dala sehnat i za 39 E) a pak si koupit francouzskou jízdenku za cca 35 Euro do Clermontu. V případě vlastnictví Rail+ zakoupit v mezinárodní pokladně jízdenku Lyon - Clermont za 27,6 Euro. Ale při tomto spojení je příjezd do cíle až po 23 hodině, což nemusí být zrovna moc příjemné.
Nechic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1364
Registrován: 4-2010
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 12:53:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jde ve vlaku Kolejí Dolnoslaských (z Kudowa Zdroj) koupit Bilet Turystyczny?
intelpetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3761
Registrován: 12-2011

Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 13:17:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Řídící systém INTELO

Vítejte na PKP - tam, kde dnes znamená minulý rok[pozor]
Burburger
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.235.1.215
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 13:28:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Oto, RŠ: oběma děkuji moc za uvedené možnosti. Prověřuji teď všechny varianty, líbilo by se mi naplánovat delší přestup ve Štrasburku, kde je krásné nádraží, ale ani té Basileji bych se výrazně nebránil. Asi budu muset navštívit nějakou mezinárodní pokladnu, neb e-shop ČD ještě není schopen prodat jízdenky na konec srpna. Zatím děkuji a případě nejasností se ještě ozvu.
B
Oto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1770
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 13:44:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ve Štrasburku, kde je krásné nádraží

Ovšem je schované pod skleněnou (a špinavou) moderní střechou. Ale asi nejhezčí oblast města, Ponts Couverts, Barrage Vauban a přilehlé kanály, je pouhých 600m od nádraží.

e-shop ČD ještě není schopen prodat jízdenky na konec srpna

Můžete nakupovat v eShopu DB, tam to u CNL jde až 122 dní dopředu. Ale tam je třeba kupovat Praha-Basel SBB, i když vystupujete dřív, jen tak se lze dostat na cenu 29 EUR. eShop ČD tuto cenu zvládá i pro místa výstupu v Německu.

(Příspěvek byl editován uživatelem oto.)
Nechic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1365
Registrován: 4-2010
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 14:17:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

intelpetr: To je celkem na houby, když se na to dá dostat do Wroclawi jen oklikou přes Walbrzych [sad]
intelpetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3763
Registrován: 12-2011

Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 14:53:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Si kup nějakou regionální jízdenku+Polsko, a máš vystaráno, pokud jedeš jen do Wrocka. Jinak si můžeš koupit bilet KD do Kłodzka, a po přestupu Bilet turystyczny.

Řídící systém INTELO

Vítejte na PKP - tam, kde dnes znamená minulý rok[pozor]
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9290
Registrován: 5-2004
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 16:04:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebo dojet z Kudowy do Klodzka autobusem.
Miropiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 885
Registrován: 5-2010

Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 19:10:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud bych chtěl letos jet z ČR do Švýcarska, jak nejlépe trasovat Včasnou jízdenku Evropa na Rakousko tak, abych na ni navázal Swiss Passem (jde mi hlavně o uznání dokladů na hranici, když jsem jel v roce 2013 z Vídně do Curychu, tak jsem to měl pokryté Sommerticketem)? Nebo bude lepší jet přes noc vlakem?

Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka
Konduktorze łaskawy, byle nie do Warszawy....
Oto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1771
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 20:08:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

VJE Rakousko se dá koupit až do stanice Schaan-Vaduz resp. Lustenau.

Podle mapy platí Swiss Travel Pass i v autobusech (ale ne vlacích) na trase Feldkirch - Schaan - Buchs.

Případně si můžete na úsek Schaan-Vaduz>Buchs resp. Lustenau>St. Margrethen koupit NRT jízdenku nebo těch cca 2,5 km ujít pěšky.
Vaclav Babinsky
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.13.212
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 20:23:12   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ahoj.Dokazal by mi nekdo rici jak je to s prepravou psa na rezijku? mam na mysli velkeho.Nekdo rika ze s rezijkou muze jet zdarma nekdo ze ne,tak nevim...
intelpetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3766
Registrován: 12-2011

Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 20:41:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pes je zaměstnán u drah, že má režijku? [rofl]

Řídící systém INTELO

Vítejte na PKP - tam, kde dnes znamená minulý rok[pozor]
Adamek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 696
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 20:54:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jestli je to rodinný příslušník...
Miropiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 886
Registrován: 5-2010

Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 21:27:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak jestli je to rodinný příslušník...
Náš pes je rozhodně člen rodiny ;-)

Případně si můžete na úsek Schaan-Vaduz>Buchs resp. Lustenau>St. Margrethen koupit NRT jízdenku nebo těch cca 2,5 km ujít pěšky.
No, když pojedu přímým railjetem z Vídně, tak to asi nepůjde. Řeším tedy pokrytí toho úseku.

(Příspěvek byl editován uživatelem miropiro.)

Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka
Konduktorze łaskawy, byle nie do Warszawy....
Mitas24
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 765
Registrován: 11-2006
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 21:28:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pro návštěvníky veletrhu Czech Raildays v Ostravě (16. až 18. června) připravily České dráhy zpáteční jízdenku VLAK+ se slevou 50 %. Za cestu z kterékoli stanice v ČR do Ostravy cestující uhradí cestovné ve výši obyčejného jízdného, zpáteční cestu bude mít zdarma. Aby jízdenka VLAK+ Czech Raildays platila i pro cestu zpět, je nutné si ji nechat na veletrhu u stánku ČD (stánek A1-36) orazítkovat. Jízdenky s touto slevou mohou být vystaveny z kterékoli železniční stanice nebo zastávky ČD výlučně do cílové stanice Ostrava hl.n. a Ostrava – Svinov.
Oto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1772
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 21:59:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, když pojedu přímým railjetem z Vídně, tak to asi nepůjde. Řeším tedy pokrytí toho úseku.

Pak to vidím na jízdenku Feldkirch-Buchs.
Koukám, že rakouské vnitrojízdné zde stojí 4,30 EUR (+mírná skupinová sleva), tj. je levnější než NRT s Railplus.
Tobik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 470
Registrován: 10-2010

Odesláno Sobota, 23. května 2015 - 18:21:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Několik dotazů:
1) Co je všechno vyznačeno na průkazce dočasné papírové In-karty (vydané na žádost cestujícího pro využití Railplus)? Je tam vyznačena aplikace a její platnost?

2) Platba v Eurech: Chápu správně, že když během jednoho nákupu koupím mezinárodní jízdenku za 41,40 Eur a vnitrostátní za 16 Kč (= 16/27 = 0,5926 Eur), tak částka v EUR, kterou zaplatím bude 42?

3) Je možné v buse (vlaku) Student Ag./RegioJetu vystavit na žádost cestujícího papírový daňový doklad k jíždě na kreditovou jízdenku?

4) Platí v sobotních vlacích 20016/20017 "Kralický Sněžník" běžné jízdné ČD?

S flaštičkou a se spacákem, kdysi býval dobrým žákem...
VESNIČAN
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 232
Registrován: 4-2014
Odesláno Sobota, 23. května 2015 - 19:26:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tobik
1, Na dočasně vydané papírové In-kartě je napsán zvolený typ aplikace i platnost ( je shodná s předběžnou In - kartou )
2, Platba v EUR by měla skutečně proběhnout jak popisujete
4, Pro jízdu vlaků platí vyhláška PTV 016/08/2015 . K běžnému jízdnému se vybírá doplatek 15 kč , viz. PTV 8 /2015 ( odkaz na adrese : http://www.mdcr.cz/cs/Vestniky/Prepravni_a_tarifni_vestnik.htm )
Nesni
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 478
Registrován: 6-2014
Odesláno Sobota, 23. května 2015 - 19:38:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tobik:
ad 3) - snad by to mělo jít stáhnout přímo z rezervačního webu, kam se číslem kreditové jízdenky přihlásíte, viz odkaz.
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2540
Registrován: 9-2007

Odesláno Neděle, 24. května 2015 - 23:14:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Prosím o radu. Řeším zřejmě neřešitelný problém, potřebuji koupit lehátka a lůžka na Albenu z Budapešti do Varny. Na pokladně ČD mi to neumí vydat a na infolince mi bylo řečeno, že se ozvou zítra, protože na rezervačním oddělení je kvůli skupinovkám plno. Asi tedy počkám do zítřka, ale zkusím to ještě tady - neví někdo jak UNIPOK donutit vydat ty rezervace? Je třeba nějaký extra kód? Nebo extra číslo vlaku? Albena má číslo 1481, případně Nesebar s číslem 1471, ale nic z toho nejde.

A dotaz kolem, proč ČD kašlou na sezónní kurzy? Koupit od RŽD 20x WLABmee, zavést výhodné balíčky (třeba jízdenka + lůžko Praha - Split a zpět za 99 EUR + případně sleva 10% na ubytování nebo něco takového), rozšířit kurzy o další relace (Hel, Kolobrzeg, Swinoujscie, Koper, Pula, Rijeka, Trieste, Venezia, Burgas, Varna, Zadar, Thessaloniki, Constanta, Istanbul, Nice,...) a vlak by hned dostal další rozměr. A myslím, že cestující by si to určitě získalo. [happy]

NORTHSHOOT
Můj cestovní blog[happy]
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3177
Registrován: 11-2009

Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 09:41:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mitas24 > dobra zprava ... ovsem co se konkretne mysli tim obycejnym jizdnym? To se prejmenovalo zakladni jizdne, nebo je to nejaka novinka? Vyhledavaci formular na webu CD vyraz "obycejne jizdne" nezna.

ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Nechic
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1368
Registrován: 4-2010
Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 10:04:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr_Vlček: Nene jel jsem až do Namyslowa a Opole a přespával ve Wroclawi, pak do Doliny Bobru, takže by mi SONE+PKP nevyhovovalo. Nakonec to byl nákup jízdenky do Klodzka a pak Bilet + Czechy (cestou do Olomouce bylo zajímavé sledovat výrazy průvodčích, ale vše ok).

Mimochodem, Dolina Bobru stojí za projeti [biggrin]
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2117
Registrován: 8-2012
Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 10:24:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

proč ČD kašlou na sezónní kurzy?
Odpovídáte si sám - musely by za dlouhé peníze koupit nějaké vagóny a pak ten produkt prodávat výrazně pod náklady.
Čas oponou trhnul a změněn svět - dnes už fakt málokoho krom šotoušků a režistů osloví dvou- až třídenní cesta na dovolenou, když je tam za pár hodin letadlem za ceny dostupné běžným smrtelníkům.
Ale pokud v tom vidíte takový sukces (hlavně Swinoujscie nebo Constanta, to bude vejvar) a díru na trhu, jděte do toho vy - kapacitu na vlacích nebo i komplet trakci si můžete pronajmout, na solidní ([crazy]) byznysplán vám půjčí každá banka (dnes nevědí co s "kvantitativně uvolněnými" penězi) a za chvíli budete v balíku. Resp. po vyhlášení insolvence lépe pochopíte, proč (nejen) ČD kašlou na sezónní kurzy.
Tobik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 472
Registrován: 10-2010

Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 11:22:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vesničan, Nesni:
OK. děkuji za odpověď.

V PTV08 se píše, že pojede letohradská 423.009 a 3x Bee. Co to bude za vozy - nějaké historické, nebo vozy jako Bee272, Bee238, Bee273...?
S tím příplatkem se mně moc nelíbí, že o něm kaštanstvo skoro není informováno.
Jízdní řád, eshop, idos, rozklad-pkp.pl nic takového neuvádí.
Jestli je to uvedeno v SPPO a TR10 teď nemám čas hledat.

SA/RJ: Ano, ke kreditové jízdence přijde pdf splňující parametry daňového dokladu.
Bylo to myšleno, jestli je možné ve vozidle vyloudit od personálu nějaký papírový doklad.

S flaštičkou a se spacákem, kdysi býval dobrým žákem...
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2542
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 13:22:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tobik: To bude asi hloupost, pojede tam nejspíš tohle.

T.H.: Já tohle moc dobře vím a sám si to uvědomuju, že jet dva dny Praha - Burgas je úplně na nic, když jsem tam za dvě hodiny letadlem. Ale mám dojem, že těch lidí tu je pořád tolik, že by se ty vozy, co by jezdily třeba dvakrát do týdne, naplnily.

A proč není VČJ třeba do toho Splitu, kam se jezdí už teď, nechápu. Kdyby to bylo levnější a dobře propagováno, těch cestujících by bylo o dost víc. VČJ jako takové už se propagují dobře, tak kdyby přibylo lákadlo "za 99 EUR do Splitu a zpátky na lůžku", lidí by jezdilo víc, jak teď. Problém totiž je, že spousta lidí o nějakém City Staru nebo cenách onoho lůžka neví.

NORTHSHOOT
Můj cestovní blog[happy]
Byll
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.137.240
Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 14:39:26   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ony jsou už propojený automaty na nádražích s eshopem? Podle mne to donedávna nebylo. Ovšem dnes jsem po zjištění vyprodání včasné jízdenky na pátek Praha - Brno zašel na nádraží a automat v Ústí n. L. mne taky vypek, že nemá a nedá :--)
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 569
Registrován: 8-2010
Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 14:40:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vantju: Kdyby to bylo levnější a dobře propagováno, těch cestujících by bylo o dost víc.

To právě u ČD je kámen úrazu. Mají dobrý produkt, ale propagace nula nula nic. Výjimky jsou asi možná Railjety a Pendolina. Spousta lidí neví vůbec nic co ČD, kde provozujou a s čím jezdí. Jeden příklad: Praha-Ostrava: Pendolina jsou brána v očích veřejnosti jako něco drahého nedostupného a přitom rozdíl často dělá jen pár korun oproti konkurenci. Nebo mnoho cestujících si myslí, že na Ex1 jezdí staré koženkové vozy a jen Regiojet má kvalitní vozy. Přitom to o Ex1 dávno neplatí a vozy jsou plně srovnatelné s Regiojetem. U ČD je prostě propagace mizerná.

(Příspěvek byl editován uživatelem Honza7887.)

s DPMO vždy bezpečně po Olomouci i okolí [tramvaj] [wink]
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2121
Registrován: 8-2012
Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 15:15:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

mám dojem, že těch lidí tu je pořád tolik, že by se ty vozy, co by jezdily třeba dvakrát do týdne, naplnily
Ne že by se za nějakou hluboce podnákladovou cenu nenaplnily, ale to jistě není cílem dopravce. Ony ty vagóny si za nějakých deset týdnů musí vydělat na celý rok, za cenu 100 EUR zpáteční byste přitom za jednu otočku dostal max. 3000 EUR, to vám nejspíš nestačí ani na přímé náklady. jak chcete zaplatit vagón v ceně řádově desítek miliónů, když vám nepřinese ani milión ročně na tržbách (o zisku se radši vůbec nebavme)? Na čem chcete postavit byznysplán? Nebo to bude provozovat nějaká šotocharita?
Kdyby to bylo levnější a dobře propagováno, těch cestujících by bylo o dost víc
A proč maximalizujete počet zákazníků místo maximalizace tržeb?
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5755
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 15:19:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

byznysplán vám půjčí každá banka (dnes nevědí co s "kvantitativně uvolněnými" penězi)

Nikoliv - neví co s vklady některých střadatelů. Aspoň u nás ty velké.

Nebo mnoho cestujících si myslí, že na Ex1 jezdí

To jako umíte číst v lidských myslích? Nebo jste na to dělal nějaký seriozní průzkum? Za kolik jste ho prodal?

Kdyby to bylo levnější a dobře propagováno, těch cestujících by bylo

Všechni podnikatelé jsou vlastně trumberové, přece by stačilo zlevnit a zpropagovat a lidi by se jen hrnuli.[uhoh] No možná jo, ale na podzim by následovalo odstavení vozů (protože do Slitu se nejezdí 12 měsíců v roce) a s tím spojený bankrot.

(Příspěvek byl editován uživatelem RadekŠ.)

Tady Mars, tady Mars!![coze]
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 575
Registrován: 8-2010
Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 15:38:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

RadekŠ: Svědčí o tom reakce cestujících, když jedou Ex1, že nejedou koženkou. Nebo, že většinou bývá první volbou soukromník, ČD jsou pro většinu až na posledním místě

s DPMO vždy bezpečně po Olomouci i okolí [tramvaj] [wink]
Mitas24
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 766
Registrován: 11-2006
Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 16:02:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sim: tuto formulaci jsem převzal z formulace ČD, viz http://www.cd.cz/zazitky/kam-na-vylet/1332-na-czech-raildays-2015 -se-slevou , neznám přesnou terminologii a pod slovem "obyčejné" si jako naprostý laik představím právě ono "základní". Ale přesná terminologie tedy je "...Zvláštní tarifní nabídka Vlak+ Czech Raildays spočívá v prodeji zpáteční jízdenky do 2. vozové třídy se slevou ve výši 50% ze zpáteční slevy dle ceníku 2D tarifu TR 10 s výjimkou žákovského jízdného a zvláštního jízdného pro rodiče dojíždějící za dětmi do ústavu. ..."
Kůň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1200
Registrován: 1-2012

Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 17:19:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nevím proč, ale někteří průvodčí na mne dělají dojem, že ani neví, co to je KMB, natož jak se vyplňuje [happy]. EC nevyjímaje.

Každý má právo na můj vlastní názor.
Na K-Reportu již od 09/2005.
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3179
Registrován: 11-2009

Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 17:35:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mitas24 > me se to pres den povedlo najit - u modrych jaksi jeste nepochopili, ze vyzadovat diakritiku v dobe vsemoznych mobilnich zarizeni muze byt kontraproduktivni. No ale k vysledku;
- obycejne jizdne je velmi pravdepodobne primy nastupce zakladniho jizdneho, predpokladam ze ke zmene doslo v souvislosti s poslednim zdrazovanim, aby se to nepletlo.
- pro cestujiciho treba z Prahy to vychazi na 482 korun, plzenak zaplati 632 Kc.
- docela by me zajimalo, jak to ma probihat u kasy ... tedy, jestli si o tuto slevu na jizdenku musi clovek vyslovne rict (predpokladam ze ano, podminky jsou hodne specificke), tak zdali mu bude rovnou "vnuceno", nebo zda ma pokladni poradit levnejsi variantu (pokud takova je, zalezi samosebou na dane relaci).

ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Babilon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2680
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 25. května 2015 - 20:06:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jestli si o tuto slevu na jizdenku musi clovek vyslovne rict
Jistě. Nebo se má pokladní ptát všech cestujících do Ostravy, jestli náhodou nejedou na Czech Raildays?
Lukáš 123
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.178.5.54
Odesláno Úterý, 26. května 2015 - 12:50:50   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dostanu místenku zdarma do SC k platné jízdence na úsek Olomouc - Ostrava v jakékoli stanici s výdejem jízdenek, nebo pouze ve stanici Olomouc hl. n. ? Je v silách a pravomocích pokladní vydat mi bezplatnou místenku sedadlo + jízdní kolo na uvedený úsek?

Zadejte svůj příspěvek zde
Příspěvek:
Tučné Kurzíva Podtržení Vytvořte hypertextový odkaz Vložte klipárt

Uživatelské jméno: Informace o příspěvku:
Veřejně přístupná oblast diskusních skupin. Pokud máte svůj účet, zadejte uživatelské jméno a heslo. Jinak zadejte plné jméno a heslo nevyplňujte. E-mail můžete, ale nemusíte zadávat.
Heslo:
E-mail:
Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
Akce:

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Prohlížeč obrázků | Program Credits Administrace