Diskuse » Železnice » „Buštěhradka“ a okolí « předcházející | další »

„Buštěhradka“ a okolí

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři

   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků  zobrazit všechny (103)   
 
Předchozí roky: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 23. 2. 2020 Marťa_rak 60 23. 2. 2020 10:34
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 30. 3. 2020 pracant 60 30. 3. 2020 17:45
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 15. 4. 2020 RadekŠ 60 15. 4. 2020 15:34
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 05. 5. 2020 Kůčis 60 05. 5. 2020 21:26
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 24. 5. 2020 Cobram 60 24. 5. 2020 23:15
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 05. 6. 2020 Jnd 60 05. 6. 2020 12:35
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 21. 6. 2020 Marťa_rak 60 21. 6. 2020 17:03
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 17. 7. 2020 Bram 60 17. 7. 2020 19:26
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 16. 8. 2020 Johnnyc 60 16. 8. 2020 14:58
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 05. 9. 2020 Jeneč 60 05. 9. 2020 20:53
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 03. 10. 2020 Jeník_H.. 60 03. 10. 2020 18:39
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 08. 11. 2020 Zundapp 60 08. 11. 2020 17:54
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 28. 11. 2020 RadekŠ 60 28. 11. 2020 20:17
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 11. 1. 2021 Zundapp 60 11. 1. 2021 18:12
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 26. 2. 2021 Marťa_rak 60 26. 2. 2021 23:24
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 29. 3. 2021 Mipix 60 29. 3. 2021 19:51
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 09. 4. 2021 Mipix 60 09. 4. 2021 10:55
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 27. 4. 2021 Mipix 60 27. 4. 2021 18:09
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 06. 5. 2021 Mipix 60 06. 5. 2021 21:58
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 25. 5. 2021 Zundapp 60 25. 5. 2021 14:25
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 18. 6. 2021 Jeneč 60 18. 6. 2021 11:04
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 07. 7. 2021 Jeneč 60 07. 7. 2021 00:38
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 31. 7. 2021 Jeneč 60 31. 7. 2021 16:35
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 13. 8. 2021 Jeneč 60 13. 8. 2021 07:17
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 27. 8. 2021 Marťa_rak 60 27. 8. 2021 17:49
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 10. 9. 2021 Migi 60 10. 9. 2021 18:56
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 20. 9. 2021 Marťa_rak 60 20. 9. 2021 22:51
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 04. 10. 2021 Vrbam 60 04. 10. 2021 14:24
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 10. 10. 2021 Jeník_H.. 60 10. 10. 2021 17:42
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 31. 10. 2021 Blanka 60 31. 10. 2021 18:20
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 05. 12. 2021 Zundapp 60 05. 12. 2021 19:03
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 04. 1. 2022 Zundapp 60 04. 1. 2022 15:39
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 16. 2. 2022 Marťa_rak 60 16. 2. 2022 15:44
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 19. 3. 2022 Jeneč 60 19. 3. 2022 10:30
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 03. 4. 2022 J.M. 60 03. 4. 2022 20:42
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 23. 4. 2022 Marťa_rak 60 23. 4. 2022 08:40
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 14. 5. 2022 Marek_kubík 60 14. 5. 2022 21:08
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 05. 6. 2022 Adam108 60 05. 6. 2022 19:08
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 21. 6. 2022 Migi 60 21. 6. 2022 19:26
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 21. 7. 2022 Marťa_rak 60 21. 7. 2022 11:00
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 02. 9. 2022 Adam_r 60 02. 9. 2022 09:35
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 10. 9. 2022 Marťa_rak 60 10. 9. 2022 21:09
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 21. 9. 2022 Cobram 60 21. 9. 2022 20:18
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 04. 10. 2022 Ještěrka_lítací 60 04. 10. 2022 16:21
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 17. 10. 2022 Marťa_rak 60 17. 10. 2022 15:49
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 16. 11. 2022 Jeneč 60 16. 11. 2022 17:32
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 17. 12. 2022 Cobram 60 17. 12. 2022 10:10
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 08. 2. 2023 Cobram 60 08. 2. 2023 19:34
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 07. 3. 2023 Bram 60 07. 3. 2023 10:23
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 14. 3. 2023 M250.0 60 14. 3. 2023 18:52
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 09. 4. 2023 Zundapp 60 09. 4. 2023 20:45
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 24. 4. 2023 Cobram 60 24. 4. 2023 08:04
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 06. 5. 2023 Zundapp 60 06. 5. 2023 17:55
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 23. 5. 2023 E499001 60 23. 5. 2023 13:59
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 05. 6. 2023 Marťa_rak 60 05. 6. 2023 15:28
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 29. 6. 2023 Olfi 60 29. 6. 2023 21:29
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 20. 7. 2023 Bram 60 20. 7. 2023 07:51
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 23. 8. 2023 Drak_ze_skalky 60 23. 8. 2023 00:22
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 25. 9. 2023 Jarda_kučera 60 25. 9. 2023 09:09
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 18. 10. 2023 Cobram 60 18. 10. 2023 08:58
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 29. 10. 2023 Marťa_rak 60 29. 10. 2023 22:26
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 12. 11. 2023 Cobram 60 12. 11. 2023 14:33
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 25. 11. 2023 Drak_ze_skalky 60 25. 11. 2023 08:08
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 05. 1. 2024 Cobram 60 05. 1. 2024 15:08
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 04. 2. 2024 Cobram 60 04. 2. 2024 09:49
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 21. 3. 2024 Cobram 60 21. 3. 2024 08:24
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 15. 4. 2024 Vrbam 60 15. 4. 2024 11:29
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 25. 4. 2024 Cobram 60 25. 4. 2024 11:08
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 08. 5. 2024 Cobram 60 08. 5. 2024 15:22
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 29. 5. 2024 Marťa_rak 60 29. 5. 2024 15:20
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 19. 6. 2024 Marťa_rak 60 19. 6. 2024 22:54
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 04. 7. 2024 Aleš_Liesk. 60 04. 7. 2024 13:03
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 14. 7. 2024 Marťa_rak 60 14. 7. 2024 10:11
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 25. 7. 2024 Mipix 60 25. 7. 2024 17:52
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 20. 8. 2024 Hajnej 60 20. 8. 2024 14:34
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 06. 9. 2024 Cobram 60 06. 9. 2024 09:26
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 28. 9. 2024 Jeník_H.. 60 28. 9. 2024 20:47
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 17. 10. 2024 Marťa_rak 60 17. 10. 2024 16:21
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 29. 11. 2024 Cobram 60 29. 11. 2024 13:20
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 28. 12. 2024 Marťa_rak 60 28. 12. 2024 07:41
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 14. 2. 2025 Johnnyc 60 14. 2. 2025 16:17
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 28. 3. 2025 Marťa_rak 60 28. 3. 2025 20:57
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 18. 4. 2025 Jeník_H.. 60 18. 4. 2025 10:39
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 17. 5. 2025 Cobram 60 17. 5. 2025 20:27
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 20. 6. 2025 viadukt 60 20. 6. 2025 17:24
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 11. 7. 2025 Marťa_rak 60 11. 7. 2025 15:49
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 27. 8. 2025 Marťa_rak 60 27. 8. 2025 17:33
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 26. 9. 2025 Cobram 60 26. 9. 2025 12:38
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 06. 10. 2025 Mladějov 60 06. 10. 2025 12:55
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 27. 10. 2025 Marťa_rak 60 27. 10. 2025 19:56
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 28. 11. 2025 Cobram 60 28. 11. 2025 08:42
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 08. 12. 2025 M250.0 60 08. 12. 2025 20:41
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 22. 12. 2025 Marťa_rak 60 22. 12. 2025 10:34
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 23. 1. 2026 Jeneč 60 23. 1. 2026 22:53
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 03. 3. 2026 Marťa_rak 60 03. 3. 2026 21:17
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 27. 3. 2026 Drak_ze_skalky 60 27. 3. 2026 11:34
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 13. 4. 2026 Jeník_H.. 60 13. 4. 2026 08:20
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 16. 4. 2026 Drak_ze_skalky 60 16. 4. 2026 23:23
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 22. 4. 2026 Marťa_rak 60 22. 4. 2026 18:38
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 26. 4. 2026 O._Svoboda 60 26. 4. 2026 18:57
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 07. 5. 2026 Marťa_rak 60 07. 5. 2026 16:10
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 23. 5. 2026 Marťa_rak 60 23. 5. 2026 21:23
Archiv diskuse „Buštěhradka“ a okolí do 02. 6. 2026 Jeneč 60 02. 6. 2026 15:25
   autor příspěvek
Úterý, 02. června 2026 - 17:16:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13108
Registrován: 6-2006
Vápenec SD-KD jsem oležel. 750 s měřákem už v Lužné stejně nebyla. Jsem si landerbánem zajel do Chrášťan a poté směr les. Ty děcka ve vlaku byly nějaké ukázněné nebo unavené. Z oken nejásaly. Z videa:

Od lišanského hřbitova jsem zahlédl jak na trati z Rakovníka na Lužnou asi ve 14:40 projela nějaká polomáčená 810. Cibule jsem neviděl, asi PCPC jelo dříve.
Úterý, 02. června 2026 - 17:35:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1129
Registrován: 10-2011
Velké Přítočno u Kladna 29.5.2026

pačus
Úterý, 02. června 2026 - 20:11:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 246
Registrován: 4-2016
Pár záběrů provozu z posledních dnů [fotic]


Cobram
Úterý, 02. června 2026 - 21:37:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1822
Registrován: 10-2019
pačus:
Pěkná úroda.
V kolik hodin jel v pátek ten Čmelák? Já na něj čekal mezi 15-16 h u Žehrovic, a nic.
Úterý, 02. června 2026 - 22:55:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13109
Registrován: 6-2006
To uhlí do Dubí je také pěkné. Já jsem si to bohužel v pátek přečetl až v 14:40, to už bych do Lužné vlakem nestihl. Pojede jiný.
Úterý, 02. června 2026 - 23:29:56  
Administrátor
Číslo příspěvku: 76318
Registrován: 4-2003
pačus:
Nádhera! [jidlo]
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
pačus
Středa, 03. června 2026 - 10:25:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 247
Registrován: 4-2016
Cobram:
"pačus:
Pěkná úroda.
V kolik hodin jel v pátek ten Čmelák? Já na něj čekal mezi 15-16 h u Žehrovic, a nic."
Odjezd z Lužný byl kolem 14:30 po vykřižování R a Os
Cobram
Středa, 03. června 2026 - 11:09:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1823
Registrován: 10-2019
pačus:
No tak to mi ujeli těsně před nosem ... To mě mrzí.
Ale divím se, že jsem Čmeldu neslyšel. Byl jsem tou dobou relativně blízko, na cyklostezce Žehrovice - Lány.
pačus
Středa, 03. června 2026 - 21:48:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 248
Registrován: 4-2016
Ještě jednu za čerstva [fotic]
Středa, 03. června 2026 - 22:11:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13110
Registrován: 6-2006
Pěkné, a dvě oranžové[happy] To musí být zvuk u Merkovky takhle večer.
Cobram
Středa, 03. června 2026 - 22:49:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1824
Registrován: 10-2019
pačus: Pěkná fotka.
Přes půl kilometru různobarevného plechu ve večerním světle. Vypadá to hezky.
Čtvrtek, 04. června 2026 - 06:36:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5900
Registrován: 3-2015
Podezřelej zelenej vectron přivezl k ránu do Berouna od Prahy cibule, je možný, že to byly rajky do Swisspearlu, že by v pátek? Nebo to byly jen do cementky.
pačus
Čtvrtek, 04. června 2026 - 08:14:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 249
Registrován: 4-2016
Z Masaryčky v 9h do Lužné a zpět 810.002+vlek Sp 98170/1
Čtvrtek, 04. června 2026 - 15:41:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13112
Registrován: 6-2006
Zítra opět vyrovnávka z Rak. do Berouna, tentokrát s loko 2.442. Po 13 hodině za Os.
Kdyby zase někdo měl včasné info o uhlí před Žatcem, tak moc předem děkujem[happy]
Pátek, 05. června 2026 - 17:30:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13113
Registrován: 6-2006
Jedna hlučná Liška na cestě do Lašovic:

Až nyní jsem si pořádně všiml, že bývalá mechanická předvěst od Chrášťan, u bývalých rakovnických jatek, byla v minulosti nahrazovaná:
Sobota, 06. června 2026 - 18:41:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13116
Registrován: 6-2006
Dnes zase jelo uhlí. V 16:45 jsem akorát v Kladně seděl v osobáku do Rak a PCPC přijelo. Dvě brejle vpředu dvě vzadu. Snad se někdo pochlubí, i s Bardotkou.
Ve stanici Jeneč čekala na křižování s Arrivou dvojice 742.7. Přijely do stanice odbočkou, to bych rád vyfotil na vjezdu:

Ve stanicích i na podél trati již odkrytá zemina.
Tato součástka leží před Rakovníkem od Papírny, trať 174:
Cobram
Sobota, 06. června 2026 - 18:58:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1825
Registrován: 10-2019
Dnešní jízdy M240.0100, Lužná, Řevničov a Nové Strašecí.
Světlo a obloha dneska na jedničku [happy].



Sobota, 06. června 2026 - 20:35:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2400
Registrován: 12-2006
Někdy na podzim by měla Unhošť přijït o třetí kolej. Vystrčená výhybka č.9 prý překáží stavbě. Vytrhá se 5. kolej a na třetí od Jenče budou jezdit sypáky se šterkem a budou je tam vysypávat a rozvážet auty po stavbě. Další štěrkoviště bude někde kousek od bývalé hlásky Křižovatka směrem ke Kladnu, kam to budou sypat v nočních výlukách.
Neděle, 07. června 2026 - 12:06:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13117
Registrován: 6-2006
Dnes dopoledne jela z Rak. za Liškou, naproti Lenzingu, opět modrá 740.529:
Neděle, 07. června 2026 - 15:14:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 568
Registrován: 9-2023
Teď nevím jestli vidím dobře, ale Lužnou směr Chomutov teď projel Hektor s parní lokomotivou a další Hektor s parní lokomotivou stojí ve stanici. Škoda, že to nikdo nepsal
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
Cobram
Neděle, 07. června 2026 - 17:35:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1826
Registrován: 10-2019
No, že se dneska odpoledne vezla z Pardubic do Lužné 555.129, a nikdo se nezmínil předem, je fakt velká škoda, a hodně mě to mrzí. A určitě nejen mě.
Neděle, 07. června 2026 - 17:45:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 569
Registrován: 9-2023
Jj, taky bych na to vyrazil, já to sleduju na sítích, potřebuju být kvůli práci nonstop na netu, ale dneska nikdo nic nikam nepsal. Jedno teda bylo z Pardubic a to druhý jelo do Chomutova?
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
Neděle, 07. června 2026 - 18:34:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5908
Registrován: 3-2015
Nědělní lenzing přesně v devět hodin, takže prd opět, vezl zase starou 742, to už je klasika.
Neděle, 07. června 2026 - 18:53:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13121
Registrován: 6-2006
Ano, 442 do Rak. na týden. Uvidíme jak dlouho toto vydrží.

U Rakony šotomraky[angry]
Nevím, jestli mám zítra vyjet na humpolačku na manipulák nebo u Lužné číhat na vyrovnávku z Kladna a uhlí zpět[uhoh]
S Orlenem je také asi finíto. Odpoledne a večer jsem denně u trati 126 vyhlížel marně. Výluka u Žatce už není.
Neděle, 07. června 2026 - 19:08:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5909
Registrován: 3-2015
Pokud už ty Orlen Unipetrol nemusí využívat tu odklonovou trasu, tak je jasný, že už nebudou tady projíždět, aspoň, že to vím už. Jo a tu 740 529 jsem viděl taky dvakrát dokonce v Berouně, poprvé solo, poté se objevila znovu, vezla tentokrát někam na Rakovník nějaké ty montážní vozy na opravu trolejí. Kdy bude Swisspearl, nějak se neobsluhuje v těchto dnech.
Pondělí, 08. června 2026 - 05:57:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1783
Registrován: 8-2006
Jeník_H..:
"Nědělní lenzing přesně v devět hodin, takže prd opět, vezl zase starou 742, to už je klasika.
"
K přiložené fotce a textu k ní: v Rakáči už jsou dráty? To šlo rychle...[proud]
Pondělí, 08. června 2026 - 07:52:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13122
Registrován: 6-2006
Nechytá se něco obrýleného z Kladna směr Lužná? Dík.
pačus
Pondělí, 08. června 2026 - 09:18:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 250
Registrován: 4-2016
Z Kladna před pár minutami wapky do Třebušic 4x753
Pondělí, 08. června 2026 - 14:30:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 570
Registrován: 9-2023
Pkp Cargo s uhlím teď Krupou do Kladna
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
Pondělí, 08. června 2026 - 17:38:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13124
Registrován: 6-2006
Ano. To byla rychlost. Akorát jsem došel v Lužné k přejezdu. Co jsem pochopil měli volno až na Stochov, kde bylo křižování s osobákem.

Před 17 hod. za Landerbánem od Chrášťan přijela 810.325:
Johnnyc
Pondělí, 08. června 2026 - 18:03:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1186
Registrován: 2-2009
Na cestě do Berouna jsou cibule PKPCI, dnes 2x 741
Pondělí, 08. června 2026 - 18:30:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 571
Registrován: 9-2023
Dnešní uhlí PKPCI v Krupé

Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
Pondělí, 08. června 2026 - 18:37:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13125
Registrován: 6-2006
720.539 z Dolní Lipky stojí v muzeu, vedle 139:
Úterý, 09. června 2026 - 10:41:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13126
Registrován: 6-2006
Dvojčeti 742.520+741.505 to jen z Rakovníka do Lužné pozdě večer trvalo 17 minut. Brejle jsou brejle.
Úterý, 09. června 2026 - 13:27:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 48
Registrován: 4-2022
Sobotní den dětí

Středa, 10. června 2026 - 12:30:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13129
Registrován: 6-2006
Jak to vypadá, dnes mají brýle klid.
Johnnyc
Středa, 10. června 2026 - 18:04:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1189
Registrován: 2-2009
brýle byly, ale červené

Středa, 10. června 2026 - 18:28:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13130
Registrován: 6-2006
Jako kdyby dobírala vodu do parního generátoru, kdyby byla trojka[happy]
Středa, 10. června 2026 - 18:40:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8614
Registrován: 6-2016
Marťa_rak: Třeba dobírala chladící kapalinu[proud]
pačus
Čtvrtek, 11. června 2026 - 09:59:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 251
Registrován: 4-2016
V Rakovníku 749.146 se soupravou sypáků odjezd cca za hodinu směr Louny
pačus
Čtvrtek, 11. června 2026 - 10:10:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 252
Registrován: 4-2016
Tak ještě ne, křižují Os do Berouna po trase
Čtvrtek, 11. června 2026 - 10:16:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13131
Registrován: 6-2006
Dík, tak já vyjdu k lesu.
Čtvrtek, 11. června 2026 - 11:50:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13132
Registrován: 6-2006
Dobrej rachot po probuzení:
pačus
Čtvrtek, 11. června 2026 - 19:58:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 253
Registrován: 4-2016
u Chrášťan světlo přálo [fotic]
Čtvrtek, 11. června 2026 - 21:00:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13133
Registrován: 6-2006
To oblačno jak na Venuši[ok]

Čtvrtek, 11. června 2026 - 21:26:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15152
Registrován: 4-2003
u Chrášťan světlo přálo

[fotic][ok]
pačus
Čtvrtek, 11. června 2026 - 21:58:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 254
Registrován: 4-2016
Zítřejší návozy do Blatna[fotic]
770 + 555 v 9h z Lužné přes Rakovník, Beroun do Plzně
720 + 354 ve 12:30 z Lužné
M131 ve 12:20 z Chebu přes Vary a Bečov
časy samozřejmě orientační
Čtvrtek, 11. června 2026 - 22:27:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5915
Registrován: 3-2015
Co to vidím, no Orlen Unipetrol v Raku a pak, že už nic tady tudy. [proud]
Čtvrtek, 11. června 2026 - 22:31:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13134
Registrován: 6-2006
Dík. To se zase nacourám.
720 + 354...to znamená, že budou v Blatně nocovat, když v sobotu vyjíždí v 8 ráno.
Zítra do toho zase modrá 742 do Berouna.
Čtvrtek, 11. června 2026 - 22:37:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13135
Registrován: 6-2006
Jeník_H..: také mě odpoledne na vlakáči pod depem bedny překvapily. Už jsem s nimi nepočítal[happy] Utíkal jsem na opačné zhlaví. Odjely po příjezdu Landerbánu a odjezdu Myši do Blatna.
Pátek, 12. června 2026 - 11:02:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13138
Registrován: 6-2006
Konvoj do Plzně projel kolem Kohoutova mlýna v 9:17:

Když bude klika, přijedou do Rak. v neděli dopoledne[happy]
Podle plakátu bude Němka jezdit 20.-21. června na východě, to značí že ve čtvrtek nebo v pátek vyjede s Hektorem z Lužné na Prahu.
Sobota, 13. června 2026 - 10:38:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13142
Registrován: 6-2006
Nechystá se dnes uhlí do Kladna? Dík.
Pepi
Sobota, 13. června 2026 - 11:13:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 402
Registrován: 8-2008
Dneska uhlí v noci, zítra přes den Rajky do Berouna a zpět.
843.004-3,843.005-0,843.007-6,843.009-2,843.015-9,843.016-7,843.017-5,843.018-3 Apolla z depa Chomutov
Sobota, 13. června 2026 - 18:55:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5917
Registrován: 3-2015
No a dnes v 18:15 Berounem Orleni a bedny směr Rakovník, Louny. To je škoda, že už jsem byl v tu dobu doma.
Sobota, 13. června 2026 - 19:39:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13143
Registrován: 6-2006
Teď jsem oně přišel taky, o fous[angry] Jsem si přečetl až v 19:28 a hned jsem vyběhl. A to jsem do 19:10 byl u trati. Šel jsem od konvoje do Lužné. 19:31 vyjely, akorát jsem je slyšel.
Sobota, 13. června 2026 - 20:16:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5919
Registrován: 3-2015
To jen, že to známá natočila z Arrivy v Berouně a poslala mi to na Mess, jinak bych o tom ani nevěděl v tu chvíli, že to jelo zrovna v tu dobu. Tak zítra aspoň ty cibule a je neděle, tak pojede Lenzing, ale zase v kolik. [blush]
Sobota, 13. června 2026 - 23:44:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13144
Registrován: 6-2006
Orleny jsem po pravdě také nečekal, když jeli ve čtvrtek. By mohl jet do Berouna s prázdnými.
Čmeláka z Plzně do Lužné jsem se do tmy nedočkal.
Lenzing ráno čekám v Raku tradičně 9:30-50.
Neděle, 14. června 2026 - 08:42:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 572
Registrován: 9-2023
Pkp Cargo s Uacs teď Lužnou k Rakovníku. V čele fosfor Brejlovci
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
Neděle, 14. června 2026 - 18:47:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5921
Registrován: 3-2015
Lenzing už dnes lehce po osmé ranní, tak aspoň PKP CARGO [jidlo].
Neděle, 14. června 2026 - 19:59:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13146
Registrován: 6-2006
Ano, oba ranní náklady se potkaly v Rakovníku:
Pondělí, 15. června 2026 - 20:23:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13147
Registrován: 6-2006
Dnes večer v 19:12 za Landerbánem, od Loun opět přijel nový motor na zkušební jízdě:
Nový příspěvek
     
  Text příspěvku:

  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Přílohy:
  Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
  Akce:
, více zde.