| Diskuse » Železnice » „Buštěhradka“ a okolí | « předcházející | další » |
„Buštěhradka“ a okolídolů |
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři |
| autor | příspěvek |
|---|---|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13108 Registrován: 6-2006 |
Vápenec SD-KD jsem oležel. 750 s měřákem už v Lužné stejně nebyla. Jsem si landerbánem zajel do Chrášťan a poté směr les. Ty děcka ve vlaku byly nějaké ukázněné nebo unavené. Z oken nejásaly. Z videa: Od lišanského hřbitova jsem zahlédl jak na trati z Rakovníka na Lužnou asi ve 14:40 projela nějaká polomáčená 810. Cibule jsem neviděl, asi PCPC jelo dříve. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1129 Registrován: 10-2011 |
Velké Přítočno u Kladna 29.5.2026 |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 246 Registrován: 4-2016 |
Pár záběrů provozu z posledních dnů |
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1822 Registrován: 10-2019 |
pačus: Pěkná úroda. V kolik hodin jel v pátek ten Čmelák? Já na něj čekal mezi 15-16 h u Žehrovic, a nic. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13109 Registrován: 6-2006 |
To uhlí do Dubí je také pěkné. Já jsem si to bohužel v pátek přečetl až v 14:40, to už bych do Lužné vlakem nestihl. Pojede jiný. |
|
Administrátor Číslo příspěvku: 76318 Registrován: 4-2003 |
pačus: Nádhera! ![]() |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 247 Registrován: 4-2016 |
"pačus: Pěkná úroda. V kolik hodin jel v pátek ten Čmelák? Já na něj čekal mezi 15-16 h u Žehrovic, a nic." |
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1823 Registrován: 10-2019 |
pačus: No tak to mi ujeli těsně před nosem ... To mě mrzí. Ale divím se, že jsem Čmeldu neslyšel. Byl jsem tou dobou relativně blízko, na cyklostezce Žehrovice - Lány. |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 248 Registrován: 4-2016 |
Ještě jednu za čerstva |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13110 Registrován: 6-2006 |
Pěkné, a dvě oranžové To musí být zvuk u Merkovky takhle večer. |
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1824 Registrován: 10-2019 |
pačus: Pěkná fotka. Přes půl kilometru různobarevného plechu ve večerním světle. Vypadá to hezky. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5900 Registrován: 3-2015 |
Podezřelej zelenej vectron přivezl k ránu do Berouna od Prahy cibule, je možný, že to byly rajky do Swisspearlu, že by v pátek? Nebo to byly jen do cementky. |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 249 Registrován: 4-2016 |
Z Masaryčky v 9h do Lužné a zpět 810.002+vlek Sp 98170/1 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13112 Registrován: 6-2006 |
Zítra opět vyrovnávka z Rak. do Berouna, tentokrát s loko 2.442. Po 13 hodině za Os. Kdyby zase někdo měl včasné info o uhlí před Žatcem, tak moc předem děkujem ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13113 Registrován: 6-2006 |
Jedna hlučná Liška na cestě do Lašovic: Až nyní jsem si pořádně všiml, že bývalá mechanická předvěst od Chrášťan, u bývalých rakovnických jatek, byla v minulosti nahrazovaná: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13116 Registrován: 6-2006 |
Dnes zase jelo uhlí. V 16:45 jsem akorát v Kladně seděl v osobáku do Rak a PCPC přijelo. Dvě brejle vpředu dvě vzadu. Snad se někdo pochlubí, i s Bardotkou. Ve stanici Jeneč čekala na křižování s Arrivou dvojice 742.7. Přijely do stanice odbočkou, to bych rád vyfotil na vjezdu: Ve stanicích i na podél trati již odkrytá zemina. Tato součástka leží před Rakovníkem od Papírny, trať 174: |
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1825 Registrován: 10-2019 |
Dnešní jízdy M240.0100, Lužná, Řevničov a Nové Strašecí. Světlo a obloha dneska na jedničku . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 2400 Registrován: 12-2006 |
Někdy na podzim by měla Unhošť přijït o třetí kolej. Vystrčená výhybka č.9 prý překáží stavbě. Vytrhá se 5. kolej a na třetí od Jenče budou jezdit sypáky se šterkem a budou je tam vysypávat a rozvážet auty po stavbě. Další štěrkoviště bude někde kousek od bývalé hlásky Křižovatka směrem ke Kladnu, kam to budou sypat v nočních výlukách. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13117 Registrován: 6-2006 |
Dnes dopoledne jela z Rak. za Liškou, naproti Lenzingu, opět modrá 740.529: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 568 Registrován: 9-2023 |
Teď nevím jestli vidím dobře, ale Lužnou směr Chomutov teď projel Hektor s parní lokomotivou a další Hektor s parní lokomotivou stojí ve stanici. Škoda, že to nikdo nepsal
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Cobram
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1826 Registrován: 10-2019 |
No, že se dneska odpoledne vezla z Pardubic do Lužné 555.129, a nikdo se nezmínil předem, je fakt velká škoda, a hodně mě to mrzí. A určitě nejen mě. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 569 Registrován: 9-2023 |
Jj, taky bych na to vyrazil, já to sleduju na sítích, potřebuju být kvůli práci nonstop na netu, ale dneska nikdo nic nikam nepsal. Jedno teda bylo z Pardubic a to druhý jelo do Chomutova?
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5908 Registrován: 3-2015 |
Nědělní lenzing přesně v devět hodin, takže prd opět, vezl zase starou 742, to už je klasika. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13121 Registrován: 6-2006 |
Ano, 442 do Rak. na týden. Uvidíme jak dlouho toto vydrží. U Rakony šotomraky Nevím, jestli mám zítra vyjet na humpolačku na manipulák nebo u Lužné číhat na vyrovnávku z Kladna a uhlí zpět S Orlenem je také asi finíto. Odpoledne a večer jsem denně u trati 126 vyhlížel marně. Výluka u Žatce už není. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5909 Registrován: 3-2015 |
Pokud už ty Orlen Unipetrol nemusí využívat tu odklonovou trasu, tak je jasný, že už nebudou tady projíždět, aspoň, že to vím už. Jo a tu 740 529 jsem viděl taky dvakrát dokonce v Berouně, poprvé solo, poté se objevila znovu, vezla tentokrát někam na Rakovník nějaké ty montážní vozy na opravu trolejí. Kdy bude Swisspearl, nějak se neobsluhuje v těchto dnech. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1783 Registrován: 8-2006 |
"Nědělní lenzing přesně v devět hodin, takže prd opět, vezl zase starou 742, to už je klasika. " ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13122 Registrován: 6-2006 |
Nechytá se něco obrýleného z Kladna směr Lužná? Dík. |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 250 Registrován: 4-2016 |
Z Kladna před pár minutami wapky do Třebušic 4x753 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 570 Registrován: 9-2023 |
Pkp Cargo s uhlím teď Krupou do Kladna
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13124 Registrován: 6-2006 |
Ano. To byla rychlost. Akorát jsem došel v Lužné k přejezdu. Co jsem pochopil měli volno až na Stochov, kde bylo křižování s osobákem. Před 17 hod. za Landerbánem od Chrášťan přijela 810.325: |
|
Johnnyc
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1186 Registrován: 2-2009 |
Na cestě do Berouna jsou cibule PKPCI, dnes 2x 741 |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 571 Registrován: 9-2023 |
Dnešní uhlí PKPCI v Krupé
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13125 Registrován: 6-2006 |
720.539 z Dolní Lipky stojí v muzeu, vedle 139: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13126 Registrován: 6-2006 |
Dvojčeti 742.520+741.505 to jen z Rakovníka do Lužné pozdě večer trvalo 17 minut. Brejle jsou brejle. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 48 Registrován: 4-2022 |
Sobotní den dětí |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13129 Registrován: 6-2006 |
Jak to vypadá, dnes mají brýle klid. |
|
Johnnyc
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 1189 Registrován: 2-2009 |
brýle byly, ale červené |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13130 Registrován: 6-2006 |
Jako kdyby dobírala vodu do parního generátoru, kdyby byla trojka![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 8614 Registrován: 6-2016 |
Marťa_rak: Třeba dobírala chladící kapalinu![]() |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 251 Registrován: 4-2016 |
V Rakovníku 749.146 se soupravou sypáků odjezd cca za hodinu směr Louny |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 252 Registrován: 4-2016 |
Tak ještě ne, křižují Os do Berouna po trase |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13131 Registrován: 6-2006 |
Dík, tak já vyjdu k lesu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13132 Registrován: 6-2006 |
Dobrej rachot po probuzení: |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 253 Registrován: 4-2016 |
u Chrášťan světlo přálo |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13133 Registrován: 6-2006 |
To oblačno jak na Venuši |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 15152 Registrován: 4-2003 |
u Chrášťan světlo přálo ![]() ![]() |
|
pačus
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 254 Registrován: 4-2016 |
Zítřejší návozy do Blatna 770 + 555 v 9h z Lužné přes Rakovník, Beroun do Plzně 720 + 354 ve 12:30 z Lužné M131 ve 12:20 z Chebu přes Vary a Bečov časy samozřejmě orientační |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5915 Registrován: 3-2015 |
Co to vidím, no Orlen Unipetrol v Raku a pak, že už nic tady tudy. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13134 Registrován: 6-2006 |
Dík. To se zase nacourám. 720 + 354...to znamená, že budou v Blatně nocovat, když v sobotu vyjíždí v 8 ráno. Zítra do toho zase modrá 742 do Berouna. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13135 Registrován: 6-2006 |
Jeník_H..: také mě odpoledne na vlakáči pod depem bedny překvapily. Už jsem s nimi nepočítal Utíkal jsem na opačné zhlaví. Odjely po příjezdu Landerbánu a odjezdu Myši do Blatna. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13138 Registrován: 6-2006 |
Konvoj do Plzně projel kolem Kohoutova mlýna v 9:17: Když bude klika, přijedou do Rak. v neděli dopoledne Podle plakátu bude Němka jezdit 20.-21. června na východě, to značí že ve čtvrtek nebo v pátek vyjede s Hektorem z Lužné na Prahu. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13142 Registrován: 6-2006 |
Nechystá se dnes uhlí do Kladna? Dík. |
|
Pepi
|
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 402 Registrován: 8-2008 |
Dneska uhlí v noci, zítra přes den Rajky do Berouna a zpět.
843.004-3,843.005-0,843.007-6,843.009-2,843.015-9,843.016-7,843.017-5,843.018-3 Apolla z depa Chomutov
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5917 Registrován: 3-2015 |
No a dnes v 18:15 Berounem Orleni a bedny směr Rakovník, Louny. To je škoda, že už jsem byl v tu dobu doma. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13143 Registrován: 6-2006 |
Teď jsem oně přišel taky, o fous Jsem si přečetl až v 19:28 a hned jsem vyběhl. A to jsem do 19:10 byl u trati. Šel jsem od konvoje do Lužné. 19:31 vyjely, akorát jsem je slyšel. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5919 Registrován: 3-2015 |
To jen, že to známá natočila z Arrivy v Berouně a poslala mi to na Mess, jinak bych o tom ani nevěděl v tu chvíli, že to jelo zrovna v tu dobu. Tak zítra aspoň ty cibule a je neděle, tak pojede Lenzing, ale zase v kolik. ![]() |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13144 Registrován: 6-2006 |
Orleny jsem po pravdě také nečekal, když jeli ve čtvrtek. By mohl jet do Berouna s prázdnými. Čmeláka z Plzně do Lužné jsem se do tmy nedočkal. Lenzing ráno čekám v Raku tradičně 9:30-50. |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 572 Registrován: 9-2023 |
Pkp Cargo s Uacs teď Lužnou k Rakovníku. V čele fosfor Brejlovci
Punk nikdy neumírá. Punk až na věky!
|
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 5921 Registrován: 3-2015 |
Lenzing už dnes lehce po osmé ranní, tak aspoň PKP CARGO . |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13146 Registrován: 6-2006 |
Ano, oba ranní náklady se potkaly v Rakovníku: |
|
Registrovaný uživatel Číslo příspěvku: 13147 Registrován: 6-2006 |
Dnes večer v 19:12 za Landerbánem, od Loun opět přijel nový motor na zkušební jízdě: |