K-report
Nabídka zaměstnání
 

Nejotřesnější zážitky na železnici Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Nejotřesnější zážitky na železnici « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivyOhl 1200 21   
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 30. 9. 2014hmmm 60  30-9-14  09:41
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 05. 10. 2014RadekŠ 60  05-10-14  22:29
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 21. 10. 2014Aleš_Liesk. 60  21-10-14  16:27
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 26. 10. 2014Petrjablo 60  26-10-14  18:44
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Lexa_karel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 879
Registrován: 12-2009
Odesláno Neděle, 26. října 2014 - 20:39:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

814914: a už jste tady někdy četl, že by se ředitel zeměkoule p.RadekŠ postavil k problému čelem?
On jenom zažil, viděl, ..., vždy režimkáře jak dělají cosi nekalého.
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5450
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 26. října 2014 - 22:06:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A jak ses zachoval ty? Měl jsi místenku na toto konkrétní místo, že jsi musel zůstat sedět zde?

No ještě srabe naspiš, že to byla moje chyba. Asi jsem měl toho prvního režimstu vyhnat do dvojky s tím, že nehodlám posluchat takový ubohý kecy a toho druhýho že vypadá blbě. Není takhle náhodou chyba dopravce, že tam pouští takovýhle exoty?

Pryč s režimsty, ekologisty a sandálisty !
Nudíte se ? Svolejte meeting !
Že jsem politicky nekorektní ? No a co ? [zadnice]
Lexa_karel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 880
Registrován: 12-2009
Odesláno Neděle, 26. října 2014 - 22:27:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

RadekŠ: a co takhle napsat obálku, to byste zvládl? Nebo se bojíte i tohoto aktu?
Na místě mlčet a tady kydat špínu - nějak mi není jasno, kdo je tím srabem, to píšete o sobě?
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5452
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 26. října 2014 - 23:11:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na místě mlčet a tady kydat špínu

Nevím proč bych se měl stydět za to popsat reálně existující příhodu. A co jsem dělal a nebo nedělal - do toho Vám nic neni a na podstatě problému to nic nemění.

Pryč s režimsty, ekologisty a sandálisty !
Nudíte se ? Svolejte meeting !
Že jsem politicky nekorektní ? No a co ? [zadnice]
Trolleybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2366
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 26. října 2014 - 23:46:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Netušíte někdo, na základě čeho kdosi dospěl k názoru, že dnes nejsou potřeba posilové vozy a bude lepší je poslat až v úterý? 3,5 vozu 2. třídy na EC 120 byl poněkud nepovedený vtip, soudě podle toho, že cestující na stojáka jeli i na představku "služební" části BD. Možná autorovi této výjimky v obvyklém nedělním řazení nedošlo, že prázdniny mají jen ZŠ a SŠ, ale nikoli vysoké školy a už vůbec ne firmy a úřady, a navíc jezdí lidi před Dušičkami na hřbitovy...

Kdo se ve sporu odvolává na autoritu, bere si na pomoc paměť, a ne rozum.
Leonardo da Vinci
hmmm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pondělí, 27. října 2014 - 08:09:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Doktor: no klima v CZ znamená, že "normální je chlastat". A kdyby byly právní normy typu "jedeš pod vlivem, dojezdils", asi by to bylo jednodušší. Takhle PČR dá jednou za x let fouknout, nakonec se zjistí, že stejně řídil spolujezdec, že jsou všichni nepostižitelní, nebo dostanou pár bodů, který se jim za rok zase vynulujou...
Prostě si myslim, že zavádění nočních vlaků není řešením silničních dobytků.

"Takže u Tebe jsou strojvedoucí santusáci, blbe? Zalez zpět do své díry, nesaháš jim ani po kotníky, kreténe. A Ty mně taky neser. anonymní zmrde? Já mám aspoň koule. bezejmenný ubožáčku."

aneb "moje IQ atakuje čtyřicítku a jsem hodně drsnej!"[uhoh]

jenom doufám, že tohle nevozí osobáky...
novotny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 775
Registrován: 2-2013

Odesláno Pondělí, 27. října 2014 - 08:44:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hmmm- "tohle" má jméno - Jiří Novotný,ukáže svůj ksicht a dokáže se podepsat. Co ty, srabe?

[smrt] PIRÁT [smrt]
XIII.století - naprosto jedinečná,kultovní a mystická záležitost.
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2429
Registrován: 9-2011
Odesláno Pondělí, 27. října 2014 - 09:16:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

814914> ale to vůbec není důležitý, jakej měl santusák lístek a jestli vůz byl místenkový. Důležitý je, že existují nějaká SPPO, v nich článek 143
"Za porušení přepravních podmínek se považuje, pokud cestující"
v něm je bod t:
"t) porušuje běžná společenská pravidla a dobré mravy tím, že se chová hlučně,... nebo obtěžuje ostatní cestující jiným nevhodným způsobem,"
(což zapáchající špinavý individuum bezpochyby je, nakonec i vy jste se Radka zeptal, jestli si přesednul)
a následuje bod 143.1
"143. 1. V uvedených případech cestující zaplatí přirážku 500 Kč, která bude snížena na 100 Kč, pokud ji zaplatí v hotovosti na místě..."

Jediný relevantní dotaz by teda mohl být, zda-li Radek požádal průvodčího o zásah.
(Což ovšem spousta lidí obvykle neudělá, páč průvodčí, není-li to zrovna Schwarzenneger, může to individuum nanejvýš tak požádat o přesun někam jinam, načež to individuum obvykle reagovat nebude (v tom lepším případě) či průvodčího napadne slovně (v tom středním případě) nebo i fyzicky (v případě horším) a samozřejmě stěžovatel jakožto původce celého zásahu může taky dostat svůj díl)
Lexa_karel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 881
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 27. října 2014 - 09:22:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

RadekŠ: pane řediteli zeměkoule, pokud nejste tím Vámi citovaným srabem, tak si lze to Vaše plácání vyložit i jinak - Vaše zážitky jsou výplodem Vaší bujné fantazie.
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2840
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 27. října 2014 - 10:07:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hmmm: A kdyby byly právní normy typu "jedeš pod vlivem, dojezdils", asi by to bylo jednodušší.

A takové právní normy nejsou?

...řídí vozidlo nebo jede na zvířeti bezprostředně po požití alkoholického nápoje nebo po užití jiné návykové látky nebo v takové době po požití alkoholického nápoje nebo užití jiné návykové látky, po kterou je ještě pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky - pokuta od 2.500 Kč do 20.000 Kč, zákaz řízení od 6 měsíců do 1 roku, 7 trestných bodů (do 0,3 promile bez bodu).

...řídí vozidlo nebo jede na zvířeti ve stavu vylučujícím způsobilost, který si přivodila požitím alkoholického nápoje nebo užitím jiné návykové látky - pokuta od 25.000 Kč do 50.000 Kč, zákaz řízení od 1 roku do 2 let, 7 trestných bodů.

Navíc, při více jak 1 promile se jedná o trestný čin.

Ještě doplním, že po roce se z bodového konta v případě nespáchání přestupku odečtou pouze 2 body, resp. 3, pokud absolvuje kurz bezpečné jízdy.

Řeči o řízení spolujezdcem a nepostižitelnosti jsou, bez urážky, Novinkovská plácání.

železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
814914
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 11-2007
Odesláno Pondělí, 27. října 2014 - 16:04:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To RadekŠ:
No ještě srabe naspiš, že to byla moje chyba. Asi jsem měl toho prvního režimstu vyhnat do dvojky s tím, že nehodlám posluchat takový ubohý kecy a toho druhýho že vypadá blbě. Není takhle náhodou chyba dopravce, že tam pouští takovýhle exoty?
==================================================

Já jsem se tě slušně zeptal, jak se zachoval ty. Místo toho jsem se dočkal od tebe napadání a nazývání srabem. Kdybys býval napsal: celou cestu z Brna průvodčí nepřišel, byl proti mně "těžká váha", seděl jsem v koutku a ani nedutal...
Není mi nic do toho, co jsi tam dělal nebo nedělal. Já se jen slušně zeptal. Tak nevím, kdo je tady větším srabem! A vidím, že i písemná forma projevu ti činí potíže.
A že by mělo být v zájmu dopravce, aby situaci řešil, existují jisté SSPPO.
Majkl007
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.213.7
Odesláno Pondělí, 27. října 2014 - 21:05:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přemýšlel jsem, jestli to sem mám dát, ale proč ne... Sice je to už týden staré, ale za zhlédnutí to stojí:
http://video.idnes.cz/?c=A141020_132824_zajimavosti_nh&idvideo=V1 41020_130148_tv-zpravy_krr
Tak hlavně že o řešení problému zpožděných vlaků má pan senátor Kubera jasno!
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5453
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 27. října 2014 - 21:35:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Já jsem se tě slušně zeptal

Já to nepovažuju za slušný dotaz.

Pryč s režimsty, ekologisty a sandálisty !
Nudíte se ? Svolejte meeting !
Že jsem politicky nekorektní ? No a co ? [zadnice]
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5454
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 27. října 2014 - 21:48:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jediný relevantní dotaz by teda mohl být, zda-li Radek požádal průvodčího o zásah.

Nepožádal, protože to individuum se už zdálky s průvodčím zdravilo a ani neproběhla kontrola jízdenek, ještě se mu pochlubil tou televizí, kterou mezitím přesadil jinam (protože jsem se začal tvářit hodně zle). Podle očekávání do Rakous nepokračoval a vylezl v Břeclavi.

Pryč s režimsty, ekologisty a sandálisty !
Nudíte se ? Svolejte meeting !
Že jsem politicky nekorektní ? No a co ? [zadnice]
Apollo_17
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4463
Registrován: 8-2007

Odesláno Úterý, 28. října 2014 - 08:00:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

RadekŠ: kterou mezitím přesadil jinam (protože jsem se začal tvářit hodně zle)

Jako na niku?To bych schoval televizi i umaštěnou čapku.[lol]
Lexa_karel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 883
Registrován: 12-2009
Odesláno Úterý, 28. října 2014 - 09:23:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Apollo 17: a to ho někteří chtějí nechat zablokovat, bylo by to věčná škoda. S kým dalším si užijeme tolik srandy, kdo další tady tak dobře rozumí WC, romské otázce či práci vlakových čet a ještě zvládá jako bankovní úředník svou práci?
Zkuste si to - být zaměstnancem oboru okrádajícího svou klientelu, to se musí někde projevit.

(Příspěvek byl editován uživatelem Lexa_karel.)
S4991023
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1676
Registrován: 9-2003
Odesláno Úterý, 28. října 2014 - 09:47:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Lexa_karel: Víš, Karle, já jsem Tě vždycky měl za takového normálního člověka...

Piráti, kteří vynutili rychlost 600 ampérů, přiblížili se na déli tří vlečňáků a chystali se vrhnout lana, opatřená háky, aby zachytili prchající kořist. Dvojka právě vjela do zatáčky Na Špejcharu; vůz se nakláněl nebezpečně doprava, ale Dejmek jej mistrně vybalancoval, zamávav levou nohou ve vzduchu.
814914
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 399
Registrován: 11-2007
Odesláno Úterý, 28. října 2014 - 17:29:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To RadekŠ:
Tak poslední poznámka: já jsem se tě opravdu slušně zeptal. Nevím, jak by sis představoval slušnější dotaz. Ale přece jen už ses tu trochu prozradil, jak se zachoval (viz tvůj příspěvek 5454). Prostě, zachoval ses tehdy a zde jako SRAB (tenhle výraz si sem zcela zbytečně přinesl ty!). A zařadil jsem si tě do sorty lidí, kteří se rádi hádají a ještě větší radost mají z toho, když hádku můžou vyprovokovat. Tolik moje poslední slova k tobě. Nemusíš ani odpovídat. Nebudu reagovat.
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6645
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 29. října 2014 - 15:24:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ona uz to ani neni sranda, ale predevsim nuda... Ale nic, i s takovym materialem bohuzel musime pracovat. Nakonec, tohle je prece "zumpovy vlakno," zde se predvaadi "jen to nejlepsi na KR..."

Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Arctia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 956
Registrován: 6-2010

Odesláno Čtvrtek, 30. října 2014 - 19:51:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Agent: No, kdyby nuda... uz to spis zacina byt otravny. Vim teda o dvou horsich vlaknech. :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem Arctia.)

Utúlien aurë...
Luccka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 93.99.179.130
Odesláno Pátek, 31. října 2014 - 12:13:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mně by teda zajímalo, proč musí zpožděný osobák čekat na předjetí nákladním vlakem jako včera 9626 v Bubenči.
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4235
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 31. října 2014 - 13:04:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Luccka: Pretože tak vychádza sled vlakov? Aj zákazníci nákladných dopravcov majú nárok aby ich tovar dorazil aspoň jakžtakž včas...

Zadejte svůj příspěvek zde
Příspěvek:
Tučné Kurzíva Podtržení Vytvořte hypertextový odkaz Vložte klipárt

Uživatelské jméno: Informace o příspěvku:
Veřejně přístupná oblast diskusních skupin. Pokud máte svůj účet, zadejte uživatelské jméno a heslo. Jinak zadejte plné jméno a heslo nevyplňujte. E-mail můžete, ale nemusíte zadávat.
Heslo:
E-mail:
Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
Akce:

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Prohlížeč obrázků | Program Credits Administrace