K-report
Nabídka zaměstnání
 

Nejotřesnější zážitky na železnici Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Nejotřesnější zážitky na železnici « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivyS4991023 540 10   
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 01. 7. 2014T_._H_. 60  01-7-14  13:06
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 13. 7. 2014Ústečák 60  13-7-14  23:06
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 22. 7. 2014Peno 60  22-7-14  18:42
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 30. 7. 2014P_z 60  30-7-14  23:51
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 04. 8. 2014Ohl 60  04-8-14  09:25
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 09. 8. 2014David 60  09-8-14  14:36
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 18. 8. 2014Nechic 60  18-8-14  10:06
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 27. 8. 2014honzaklonfar 60  27-8-14  08:00
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2332
Registrován: 9-2011
Odesláno Středa, 27. srpna 2014 - 08:47:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

jak vypadá letadlo po výstupu cestujících po longhaulu
Odposlechnuto z vysílačky staničního (pardon, vlastně letištního) personálu při čekání na reklamaci kufrjošky:
"Chrr chrr, pošlete mi další úklid na Cé sedum, přiletěla s tím nějaká banda studentů a to letadlo je zasraný jak prasečí chlív"

Za pár vteřin se okolo kanceláře prohnalo stádo mladých Španělů a když se usadil prach [crazy], tak na zemi ležely papírky, pytlíky, ...
(že to donesli až k odběru zavazadel... nebo jestli se ta stopa táhla už od Cé 7?). No a za pár minut, při chůzi okolo pásu s kufry, co už leželo na zemi? K tomu neskutečný hluk (jasně, když mám v uších špunty, v nich 90 dB duc-duc, ten druhý totéž, tak se musí řvát, abychom se slyšeli)
Sim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2945
Registrován: 11-2009

Odesláno Středa, 27. srpna 2014 - 10:11:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hmmm > mno, ono je to o te elementarni logice a vstricnosti na obou stranach; me nevadi, ze jsou kose ve vlaku male (spis naopak, aspon mam kam dat nohy), ale je potreba to nejak resit - zvlast, pokud ve vlaku funguje roznaska jidla.
Pokud ve vlajkove lodi modrych dostanu na sve misto jidlo v plastu, da se predpokladat, ze po konzumaci z toho budou pomerne neskladne odpadky, ktere nebude kam dat. A prestoze kolem chodi spousta personalu, nikoho z nich netrapi, ze uz hodinu je na stole hromada neceho, s cim si cestujici proste nema sanci poradit. Proste nezajem... hlavne ze za chvilku tam projde dvouclenny promo tym s mikromagnumem za dvacku.
Nerikam, ze u zlutych je to vzdy v naprostem poradku, ale aspon je system nastaven tak, ze obsluha ma v naplni prace i odnos odpadku. A absence teto sluzby je vnimana jako nedostatek.

ChacharCity 142 Odra - Vrak vyssi kvality
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7637
Registrován: 10-2003

Odesláno Středa, 27. srpna 2014 - 11:21:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

RadekŠ: že mu někdo neukázal, jak se třeba stojí u vlaku.

Dokonce je přímo nařízeno, že by se mělo stát u 1.tř. To že je řazena, jinde než podchod tak za to já nemůžu. Osobně se mi to zdá také přitažené za vlasy, zvlášť u příměsta, ale někteří lidé se v kontrole tohoto přímo vyžívají. Zastávám názor, že k většímu užitku jsem, třeba na hlaváku v Praze, uprostřed nástupiště, než kdesi na konci.

Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5275
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 27. srpna 2014 - 11:34:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ktere nebude kam dat.

A když nedejbože nedopatřením spadnou pod sedačku přede mnou (kam se těžko natáhnu), tak jsem cestující -[cunik]e.

ale aspon je system nastaven tak, ze obsluha ma v naplni prace i odnos odpadku.

A nebo že konduktér umí stát u vlaku a né že se zabývá kdesi nějakýma pitomostma a vystresovaný člověk ho musí snánět.

Pryč s režimsty, ekologisty a sandálisty !
Nudíte se ? Svolejte meeting !
Že jsem politicky nekorektní ? No a co ? [zadnice]
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5276
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 27. srpna 2014 - 11:40:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Osobně se mi to zdá také přitažené za vlasy

Já taky nepíšu, že za to můžete Vy.

Pryč s režimsty, ekologisty a sandálisty !
Nudíte se ? Svolejte meeting !
Že jsem politicky nekorektní ? No a co ? [zadnice]
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4843
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 27. srpna 2014 - 13:08:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Krucifix [pozor], to je tak těžký pochopit, že když nechtěně rozleju Colu, tak fakt člověk nevozí hadr+kýbl nebo mop a těžko to utřu posledníma dvěma papírovýma kapesníčkama ? A ten zbytek je o pravděpodobnosti a počtu lidí vystřídajících se ve voze za určitý čas. Malý dítě taky opatlá okno, než řeknete švec -neměli by s sebou rodiče vozit Okenu a jelenici ?
Taky se mi už podařilo něco vylít, tak jsem došel na záchod pro utěrky a trošku tu podlahu zcivilizoval.

To je v pořádku. Po zastavení fíra zkontroluje, zda jsou splněny podmínky pro bezpečný výstup kaštanů a teprve pak dá čudlíkem souhlas k otevření dveří.
U těch nových vozů taky především chvíli trvá, než se vysune schůdek za úžasného tůtání pro nevidomé.
Negrelli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 781
Registrován: 9-2007
Odesláno Středa, 27. srpna 2014 - 14:43:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Taky se mi už podařilo něco vylít, tak jsem došel na záchod pro utěrky a trošku tu podlahu zcivilizoval.
A jak to řešíte ve vozech, kde je pouze fukar, často chybí i toaletní papír?
Peta303
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1943
Registrován: 6-2005

Odesláno Středa, 27. srpna 2014 - 20:48:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

hmmm "Takoví totiž, jedouc většinou z DE, přináší ČD za jednu cestu asi to, co Ty za rok"

Tím bych si tak jistý nebyl...

Sim - v pendolinu jsou tyhle věci personálem od cestujících vyzvednuty, nevím, proč by to tak nemohlo být jinde (kde je roznáška nebo minibar).
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4847
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 27. srpna 2014 - 21:55:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Negrelli: Uznávám, že tam by to byl problém, ale naštěstí k tomu ještě nedošlo.
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5280
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 27. srpna 2014 - 22:23:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak jsem došel na záchod pro utěrky a trošku tu podlahu zcivilizoval.

A co když už vystupujete a nebo na záchodě žádný papír není (došel, ukradli ho, je tam fukar).

Mimochodem - tohleto je česká úvaha lidí postižených buzerací 40 let komunismu. Brit , Francouz nebo Němec by po sobě nic neutírali.

Pryč s režimsty, ekologisty a sandálisty !
Nudíte se ? Svolejte meeting !
Že jsem politicky nekorektní ? No a co ? [zadnice]
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2159
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 27. srpna 2014 - 22:51:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mimochodem - tohleto je česká úvaha lidí postižených buzerací 40 let komunismu.

Spíše bych řekl, že prostě musíte mít vždy poslední slovo, a - samozřejmě - jako vždy pravdu, i za cenu jakéhokoliv blábolu.
Je to ten samý stejný nesmysl, jako kdybych tvrdil, že Brit, Francouz nebo Němec by nikdy nikoho nepráskli, protože je nepostihlo 40 let udavačského a bonzáckého komunismu...
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5282
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 27. srpna 2014 - 23:22:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prostě musíte mít vždy poslední slovo

Poslendí slovo: Mně jenom dost sejří, že se tady nadává tuzemcům, kteří jsou poměrně čistotní. A mám fakt docela problém to vydejchat.

Pryč s režimsty, ekologisty a sandálisty !
Nudíte se ? Svolejte meeting !
Že jsem politicky nekorektní ? No a co ? [zadnice]
Karfík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 323
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 28. srpna 2014 - 08:11:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

česká úvaha lidí postižených buzerací 40 let komunismu. Brit , Francouz nebo Němec by po sobě nic neutírali.

Normální slušnost. Protože jinde jsou líná prasata (plus jsou si ochotni zaplatit částku odpovídající tomu, že to za ně někdo uklidí), to není omluva, ale zparchantělost.

Zavolejte Chocholouška, má tu práci!
honzaklonfar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.251.98
Odesláno Čtvrtek, 28. srpna 2014 - 14:27:31   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když jsem viděl ranní stav pláží v "britské" části rekreačního komplexu, tak jsem si uvědomil, že česká mládež na tom ZATÍM není úplně nejhůř. Srovnatelné s cestou čáslavských tankánů po první vycházce po přijímači. S tím rozdílem, že mladí tankáni si úklid odpracovali! A tankány člověk pochopil - měli pár hodin po několika měsících a vyhlídku, že další hospoda bude zase za pár měsíců. "Distinguovaní" britští mladí mužové takhle řádili každý den a na dovolené na zotavenou... Stalo se 2009 na Mallorce
FiJi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.86.129
Odesláno Čtvrtek, 28. srpna 2014 - 20:55:46   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A to že v dnešní době lidi nečtou a musí se navádět nebo myslet za ně je smutná ovšem realistická věc.
To je nádherná ukázka profesní deformace. Všude jinde zvládají lidé bez problémů zamknout dveře i spláchnout. Bez jakýchkoli nápisů. Jenom ve vlacích české výroby je to problém. Je jasné, že to není problém těch lidí, ale těch vlaků. Že je to úplně blbě mělo pachateli dojít nejpozději v okamžiku, kdy zjistil, že je k tomu potřeba psát nápisy.
On je to ale problém veřejného prostoru v ČR obecně. Nejdřív to architekt nebo designer navrhne nepoužitelně, a pak se to řeší lesem zákazových cedulí a nápisů. Přitom to stačí navrhnout tak, aby člověk přirozeně dělal to, kam je potřeba ho nasměrovat.
Hroch.R420
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 492
Registrován: 8-2011

Odesláno Čtvrtek, 28. srpna 2014 - 23:10:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Normální slušnost. Protože jinde jsou líná prasata (plus jsou si ochotni zaplatit částku odpovídající tomu, že to za ně někdo uklidí), to není omluva, ale zparchantělost.


Omyl pánko,oni to berou tak,že někdo dostává plat za to,aby po jiných uklízel,nic víc nic míň. Stejně jak řeší v Teplicích ten bordel co tam nechaj ty arabáci po sobě v parku,jenže oni jsou zvyklí,že to po nich někdo uklízí.
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.159.151
Odesláno Čtvrtek, 28. srpna 2014 - 23:19:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hroch.420:
trochu to pokulhává- když já budu někde v Arábii chlastat na veřejnosti nebo si moje přítulkyně vyjde v bikinách, tak nás klidně zavřou. Prostě člověk má znát zvyky a zákony země, ve které se nachází, a ne se vymlouvat na to, že u nich to funguje jinak...
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2335
Registrován: 9-2011
Odesláno Pátek, 29. srpna 2014 - 09:56:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

22Michal: podepisuju.
Úplně přesně totéž (jen ta "přítelkyně" byla nahrazena "manželkou" [wink]) jsem říkal včera při TV zprávách, když se tam ombudswomanka zastávala nějakejch zahalenejch, že "mají právo chodit zahalený i do školy".
Na. Jsi v Česku? Chovej se podle českých zákonů a zvyklostí.
A né že
§1: "V Arabsku se všichni (i cizinci) musí chovat podle arabských zákonů."
§2: "Arabové mají právo kdekoliv ve světě se chovat dle vlastních zákonů."

Připomíná mi to situaci někdy z r. cca 1995, kdy Maďaři na nějakém provokativním zasedání svých "menšin v zahraničí" nazývali Slovensko Felvidék (Horní země), načež Slovensko poslalo oficiální nótu, že žádá, aby tento název používán nebyl a že se musí užívat Szlovákia (budiž) a že Slovensko má právo rozhodovat o tom, jak bude v cizích jazycích nazýváno (no....). V zápětí se ozvali Slovákům Němci, že si (přesně ve stejném duchu) tedy nepřejí, aby SRN byla nazývána "Nemecká spolková republika" a žádali o používání termínu "Spolková republika Nemecko". Na to jim Slováci odpověděli, že do toho, jak bude nějaký stát nazýván ve slovenštině, jim nemá nikdo co kecat... [proud]
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5287
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 29. srpna 2014 - 10:32:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chovej se podle českých zákonů a zvyklostí.

Jenomže česká zvyklost je bohužel to, že lidi platí relativně vysoké daně a ještě je někdo buzeruje, že odhodí odpadek. Zatímco jinde to za ty daně komunál prostě uklidí. A to ještě v době, kdy ti lidi spí, aby lidi šli do práce po zametený ulici.

Pryč s režimsty, ekologisty a sandálisty !
Nudíte se ? Svolejte meeting !
Že jsem politicky nekorektní ? No a co ? [zadnice]
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5288
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 29. srpna 2014 - 10:44:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Srovnatelné s cestou čáslavských tankánů po první vycházce po přijímači. S tím rozdílem, že mladí tankáni si úklid odpracovali!

Zatímco v Britské či jiné armádě by se to nestalo, protože záklaďák by se na konci zaměstnání osprchoval, převlíkl do civilu, vylezl z kasína, sednul do auta a odjel domu. A případný bordel by uklidil komunál. Zatímco tady bylo potřeba ještě prudit s dalším X hodinovým záděrem, úklidem, komínkama, KVOPama, všude uniformě a běda když, "jinak nebudou opušťaki", a to vše za služný 200-300 á měs. korun v půlce devedesátek.

Pryč s režimsty, ekologisty a sandálisty !
Nudíte se ? Svolejte meeting !
Že jsem politicky nekorektní ? No a co ? [zadnice]
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3236
Registrován: 5-2009

Odesláno Pátek, 29. srpna 2014 - 11:08:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Hroch.R420 a ostatní.
Jsem z Teplic Arabů se zastávat nebudu. Je to verbež co si budeme povídat. Ale to co udávají media je trošku přitažené za vlasy a lež. Ano dělají tady bordel (piknikují a odpočívají ve skupinkách), ale jenom v parku v oblasti lázní (bordel který se může každé ráno uklidit, jen kdyby město chtělo). Navíc jde o sezonní záležitost jsou tu 3-4 měsíce. Kdyby se město staralo o to co má pořádně a co je tady opravdový problém 24 hodin v kuse a už několik let. Na to kašlou, ale to že pár blbečků začne medializovat problém s arabama a vyrobí se z toho docela slušná kauza. To mě docela sere. Navíc hodně lidí si myslí, že tihle jedinci jsou stejní jako ty ISIL a podobně. Blbost... Jedná se o lidi z Kataru, SA a Kuvajtu, ty sem jenom přijedou léčit svoje děti a užit si trochu stylu západního života z peněz které jim daruje jejich zem. Nikomu nevnucují islám a ani si nic nenárokují. Ano děti se chovají jak utržení ze řetězu. Dospělí občas jezdí auty kolem lázní jak magoři. Ať tam dají tam příčné prahy a je klid.A bohatě stačilo přesunout pár hlídek MP do parku a občas jim prostě ukázat, že takhle nééé a byl by klid. Stejně MP nejsou vidět. Ale místo arabů by se měl řešit daleko závažnější problém.
honzaklonfar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.251.98
Odesláno Pátek, 29. srpna 2014 - 13:55:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

RadekŠ: neřešíme systém armády, ale bordel, který dělají cizozemci mnohdy větší než tuzemci. I když někteří fanatici na západní cizince nedají dopustit... Viděl jsi někdy vykládání našrot ožralých Švédů v Trelleborgu? Na rudlech a obsluhou v nepromokavých kombinézách? Já jo a lituju, že tenkrát nebyly digitální foťáky! Na vedlejším molu se naloďovali ožráníchtiví Švédi do již vyčištěné "rakety".
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2337
Registrován: 9-2011
Odesláno Pátek, 29. srpna 2014 - 15:39:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ještě je někdo buzeruje, že odhodí odpadek.
Jenže pokud přijedu někam,kde není zvykem házet bordel po zemi (a je jedno, jestli je to z důvodu, že to komunál "hned" neuklidí, nebo proto, že domácí prostě nejsou prasata, i když komunál mají vzorný), tak to po zemi prostě házet nebudu.
Je to to samé jako s těma bikinama - u nich to není zvykem (a po důvodu nepátrám), tak to dělat nebudu. Někde je zvykem chodit vlevo, někde je zvykem nezdravit souseda na zahrádce, někde je zvykem jeden měsíc přes den nejíst a nepít, někde si ruce podávají a někde ne...
Jen je určitá sorta lidí, kteří si myslí, že oni mají právo své zvyky šířit všude. Někde narazí jen na místní zvyklost, jinde na zákon.
Glagol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 458
Registrován: 10-2006

Odesláno Pátek, 29. srpna 2014 - 23:01:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak tohle už je opravdu vyšší level debility a humusu-lidi co se nechovají jako dobytek jsou vlastně komouši.

Na internetu tykám každému, starému či mladému.
Stejně nechť každý chová se ke mně samému.
Hroch.R420
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 493
Registrován: 8-2011

Odesláno Sobota, 30. srpna 2014 - 00:09:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

trochu to pokulhává- když já budu někde v Arábii chlastat na veřejnosti nebo si moje přítulkyně vyjde v bikinách, tak nás klidně zavřou. Prostě člověk má znát zvyky a zákony země, ve které se nachází, a ne se vymlouvat na to, že u nich to funguje jinak...
Nezastávám se jich a souhlasím s tvým příspěvkem,jen jsem to dal jako příklad,že někde jsou zvyklí na určitý servis a podle toho se chovaj.
RadekŠ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5290
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 30. srpna 2014 - 07:56:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Někde je zvykem chodit vlevo, někde je zvykem nezdravit

Pardon, ale to že se nemá lézt na trávník v parku, park se neuklidí jak je rok dlouhej, zato existuje dokonalá buzerace typu "nešlapat"(aby se komunál nepředřel a nic moc trávník se náhodou nějak nevošoupal - viz,. též hospoda na mýtince) je hodně blbej tuzemskej zvyk. Taky vážně pochybuju, že počet těch rychlejch arábáků za volantem je v Teplicích vyšší, než takových těch rychlých místních chasníků s kšiltovkou dozadu a pod [zadnice]í sedačkou proprděnou vod Helmuta + tuzingovým vejfukem z tržnice vzádu.

Pryč s režimsty, ekologisty a sandálisty !
Nudíte se ? Svolejte meeting !
Že jsem politicky nekorektní ? No a co ? [zadnice]
Paul2no
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 989
Registrován: 11-2009

Odesláno Neděle, 31. srpna 2014 - 09:36:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

DO NOT FEED THE TROLL
Nekrmte trolla

http://www.youtube.com/paul2no
hmmm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pondělí, 01. září 2014 - 16:18:14   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

souhlas s Radkem. Systém gestapáckejch zákazů a k tomu vysokejch daní, co mizej kdoví kde, to je cesta do.....Babišistánu:-)
Obvykle totiž buď máte sešněrovanou [zadnice] zákazama, aby se nemusely platit velký daně (jízdné, atd...), nebo je platíte, a užíváte si uvolnění a servis. Ale mít z obojího to špatný, to je výsadou Česka :-)
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2342
Registrován: 9-2011
Odesláno Pondělí, 01. září 2014 - 20:48:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Nedělat bordel" je gestapáckej zákaz?
Hmmm.
belka6v
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 381
Registrován: 2-2012
Odesláno Pondělí, 01. září 2014 - 22:19:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Glagol...ale to není v Cesku?

Zadejte svůj příspěvek zde
Příspěvek:
Tučné Kurzíva Podtržení Vytvořte hypertextový odkaz Vložte klipárt

Uživatelské jméno: Informace o příspěvku:
Veřejně přístupná oblast diskusních skupin. Pokud máte svůj účet, zadejte uživatelské jméno a heslo. Jinak zadejte plné jméno a heslo nevyplňujte. E-mail můžete, ale nemusíte zadávat.
Heslo:
E-mail:
Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
Akce:

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Prohlížeč obrázků | Program Credits Administrace