K-report
Nabídka zaměstnání
 

Nejotřesnější zážitky na železnici Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Nejotřesnější zážitky na železnici « Předcházející Další »

  Dialog Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivyOhl 1200 21   
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 30. 9. 2014hmmm 60  30-9-14  09:41
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 05. 10. 2014RadekŠ 60  05-10-14  22:29
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 21. 10. 2014Aleš_Liesk. 60  21-10-14  16:27
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 26. 10. 2014Petrjablo 60  26-10-14  18:44
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 05. 11. 2014Výpravčíxy 60  05-11-14  19:09
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 16. 11. 2014Miloslav_kolář 60  16-11-14  11:08
  ClosedUzavřeno: Další dialogy již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1994
Registrován: 8-2012
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2014 - 12:06:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mně je úplně jedno, jestli a odkud vás znám, pokud si to potřebujete nadále personifikovat, vaše věc.
až NKÚ nebo ÚOHS budou potřebovat vykázat činnost
NKÚ a ÚOHS jsou státní instituce se státními úředníky, ti nikdy nebudou dělat milimetr nad nutné. "Vykazovat činnost" budou, až když to bude tlouct do očí a vzduchem lítat trestní oznámení, jen proto, aby to howno neznečistilo i je.
budete hezky dlouho vysvětlovat, proč zrovna "tato" nabídka byla ekonomicky výhodná
No, ono to dá opravdu práci u zakázky napsané tak, že už chybí jen bod "výrobce musí mít provozovnu v Plzni Borské ulici", doložit ekonomickou výhodnost nebo zdůvodnit nutnost technického parametru "šířka dveří min. 1400 mm" (a to vám to nakonec ÚOHS dokonce uznal)...

(Příspěvek byl editován uživatelem t_._h_..)
Miloslav_kolář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 237
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2014 - 12:24:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když to nebudeme personifikovat? - tak proč píšete, že "nám" to ÚOHS uznal - já jsem přece napsal, že s věcmi týkajícími se zakázek ČD nemám a ani jsem neměl nikdy nic společného, to jste střelil hodně vedle. Jen od Vás pořád čekám na vysvětlení, jestli jste taky nádražník, a pokud ne, proč urážíte většinu poctivých lidí, kteří se profesně pohybují kolem kolejí - zaměstnanců ČD, ČD-C, METRANSu, AWT, SŽDC, ale i třeba VÚŽ nebo VÚKV - i ti se přece pohybují na nádraží - nebo je to snaha si plivnout za každou cenu???
nádražník
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.4.123
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2014 - 14:10:06   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T_H není nádražník neboť by nádražníkům dělal jen ostudu. T_H je exemplář.
Miloslav_kolář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 238
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2014 - 14:47:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

nádražník:

Amen, pravím...

Nedávno jsem se bavil s člověkem, který celý život nevylezl z montérek (tedy typický primitivní "nádražník" dle páně T_H) a jen jsem musel smeknout pomyslný "širák" před jeho znalostmi a rozhledem - dovedu si představit, že bych s tím pánem proseděl celý večer a bylo by se stále o čem debatovat - od vojenství přes techniku, lodě i nakonec technické věci kolem dráhy. Naproti tomu nevím, o čem bych se bavil s někým tak arogantním a sebestředným, jako je pan T_H...
Jsem rád, že současné povolání mi umožňuje občas obléknout montérky a dostat se mezi "sprostný lid", řečeno slovy rychtáře Vaváka z F.L. Věka - je to úžasné pročištění mozku, lepší, než strávit den ve společnosti některých arogantních panáků z kanceláře.

Á propos, když pan T_H je takový vševědoucí, tak co kdyby se nám pochlubil, kde lze nalézti obec, kde pan Vavák rychtářoval?
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1996
Registrován: 8-2012
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2014 - 15:54:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No tak až budete mít po ukojení své personální potřeby vůči T.H. něco k věci a tématu (v posledních třech příspěvcích nic), dejte vědět.
Miloslav_kolář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 239
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2014 - 16:54:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Moje personální potřeby nejsou vůči Vám žádné, a zaplať Bůh za to. A jakou svoji potřebu ukájíte Vy, když už x-let rejpete zde a nejen zde ustavičně do všeho a všech? K tématu mám následující - to vám nevadí, že vaším pejorativním pojmenováním urážíte i zaměstnance vaší vlastní firmy - jak by se vám líbilo, kdybyste si plnil perfektně své pracovní povinnosti a váš nadřízený vás označil za "nádražníka" - takto jste de facto železničáře en bloc pojmenoval, což je poněkud smutné... Zkuste alespoň jednou odpovědět přímo - co je tedy Uhříněves, kosmodrom, že jste stále v nadoblačných výšinách?

(Příspěvek byl editován uživatelem miloslav_kolář.)
Harkišan Ramlál
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.27.131
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2014 - 17:31:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Svým pejorativnim pojmenováním neuráží T.H,jen železničáře. Např.taková novosloví "severobalkánec" a "Ficošík" z dilny p.T.H.,které tak rád on sám používá,nejsou též 2x košer.Na Slovensku jsem je nikdy neslyšel,než náhodou zde z jeho hlásné trouby.
Miloslav_kolář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2014 - 19:37:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Harkišan Ramlál:

Co kdybychom zkusili tak něco jako "boží súd" - když je pan T.H. tak vševědoucí, tak ho zde veřejně vyzývám, abychom jsme se potkali v pořadu AZ-KVIZ ČT Brno - s paní produkční Matějkovou bude možné domluvit společnou účast - pak můžeme vzájemně ověřit vědomosti a znalosti z očí do očí, a navíc v přímém přenosu...

Pánové, buďte mi v tomto svědky, neb dotyčný již mne delší dobu "irituje" - proto činím odvážný krok, neb pokud to prohraju, tak zde veřejně prohlašuji, že se vyzývanému omluvím a jemu pogratuluji.
Pokud však vyzývaný nejpřijme výzvu, a tudíž "hozenou rukavici", bude dle soubojového práva brán za zbabělce, který není schopen se soupeři postavit v otevřeném souboji tváří v tvář.
Když se to povede, tak budete mít aspoň srandu, jak se budeme ztrapňovat v televizi - já už jsem se tam párkrát ztrapňoval - tož, budete se bavit...

Na ja, wohlauf kameraden, aus pferd, aus pferd!

(Příspěvek byl editován uživatelem miloslav_kolář.)
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2001
Registrován: 8-2012
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2014 - 20:00:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na ad-personam hemzy o vševědoucnosti (to se jako jiní erektovaní chudáčci snažíte použít jako nadávku?) kašlu, výzvu "kdo ho má většího" klidně přijmu [happy], i když nevím, co to jako bude dokazovat o nezbabělosti, co budou dokazovat slovníkové vědomosti a teoretické znalosti prezentované někde na ČT o kvalitě dotyčného (domluvíte si snad nějaký železniční speciál?).
A teď už jděte do prdele, pokud nemáte na práci nic jiného než neustále dokola řešit moji osobu.
Miloslav_kolář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 241
Registrován: 6-2002
Odesláno Neděle, 16. listopadu 2014 - 21:01:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak pozor, pane, nezapomeňte, že se známe ještě ze školy - pozor, začínám tykat, protože odpadu se nevyká - snažil jsem se dodržovat určitou kulturu, ve všech mých příspěvcích jsem byl více než slušný, ale v kontaktu s tebou to jaksi nejde - takže mi podsouváš nějaké erektované chudáčky - to je tedy způsob komunikace jak dělo - proč se tedy bojíš otevřené konfrotace v soutěži - že by strach o to, že víš rajc/vajc, čili h...o? No neboj se, žádný železniční speciál by to nebyl, já to nemohu ovlivnit a navíc nepotřebuji jako někdo zvyšovat ego tím, jestli má točna v Kořenově 18 nebo 20 m - mimochodem, už jsi přišel na to, odkud byl rychtář Vavák, což byl mimo jiné známý buditel - napsal kroniku svého rodu a vsi - vaše vlaky kolem té vsi jezdí...

PS:

Pro moderátory: Snažil jsem zde umravnit jednoho nejmenovaného pána, který mne iritoval svým přístupem "všude byl, všechno znal a od všeho má klíče" - zpočátku jsem byl více než zdvořilý a korektní, leč zvrhlo se to v žumpu, avšak po přečtení archivu seznáte, že moje vina to nebyla a až v posledním případě jsem musel odpovědět ve stylu "na hrubý pytel hrubá záplata". Pokud uznáte za vhodné, celou diskusi mezi mou osobou a uživatelem T.H. můžete smazat, ale pokud byste chtěli vidět duel v AZ KVIZu, tak to na stránkách prosím nechte - bude aspoň trochu sranda - uvidíme, jakou máme úroveň všeobecných znalostí...

(Příspěvek byl editován uživatelem miloslav_kolář.)
Miloslav_kolář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 6-2002
Odesláno Úterý, 18. listopadu 2014 - 18:46:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Miloslav_kolář:

No vida, jak se to povedlo, byl jsem žertovně naladěn, tak jsem zkusil trochu pana T.H. nakopnout a potrefené husy se ozvaly. Byť jsem tak učinil s určitými nepřesnostmi - AZ-KVIZ není přímý přenos, to jsem zvoral, leč hra se odehraje vždy na záznam, a pokud se onen záznam vejde do časové stopáže, nic se na něm nemění - jen pokud je záznam příliš dlouhý, tak se kolo krátí, de facto je Vám "poraděno", od kterého místa a které políčko jako vítěz už máte "vědět" a které jako poražený máte "nevědět" - ovšem vítěz z původního záznamu pochopitelně zůstává stejný... triko si honit nemám zapotřebí, mám dvě - ještě původní tmavá (2002 a 2006) - mimochodem, ta nová, bleděmodrá nejsou zrovna moc šik...
Miloslav_kolář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 6-2002
Odesláno Úterý, 18. listopadu 2014 - 20:13:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Důkaz místo slibů, zde jsou ta "vyhoněná", příp. dle páně T.H. "vyerektovaná" trička (omlouvám se, ale moc si nerozumím s vkládáním fotek do tohoto programu, takže tam asi moc nebude vidět, že na obrazovce je zrovna rozepsaný minulý příspěvek) :Mimochodem, paní Machourková (dříve Brettschneiderová) je velmi příjemná dáma a s panem Alešem Zbořilem je také radost si popovídat, ovšem nejlepší bylo setkání panem režisérem Eugenem Sokolovským ml., s ním byla vždycky sranda na konkursech... Dneska s novým panem režisérem už to není ono.

No nic, můj nedělní příspěvek z 21.01 hod byl psán v určitém přenáhlení, to není nikdy dobré a hněv je špatný rádce, proto se Vám všem omlouvám za nepřesnosti, chyby v mateřském jazyce a hnojení diskuse. Posledními dvěma příspěvky jsem Vám a hlavně panu T.H. chtěl dokázat, že jsem jen planě nechvástal, za toto plevelení se též hluboce omlouvám...

Já tímto končím, můžete s panem T.H. rozvinout další plodnou debatu, třeba se zase něco dozvíte - á propos, už ví, odkud byl pan rychtář Vavák?

(Příspěvek byl editován uživatelem miloslav_kolář.)
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2017
Registrován: 8-2012
Odesláno Úterý, 18. listopadu 2014 - 20:38:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Čekám na tu vaši "výzvu", iritovaný chudáčku dokazující si tady svou domnělou dokonalost nějakými tričky.
Miloslav_kolář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 244
Registrován: 6-2002
Odesláno Úterý, 18. listopadu 2014 - 21:03:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

T.H.:

A čím můžete dokázat svoji domnělou dokonalost vy? Ohledně "výzvy" to není problém - můžeme se potkat i osobně v Praze (ostatně oba tam pracujeme - já blíže k centru, ale nebojte, Popelka, tedy "pobřeží" to není, milý princi...) a domluvit se na společném postupu. A pak můžeme informovat dychtivou veřejnost o dalším, ju?

Co ten Vavák?

(Příspěvek byl editován uživatelem miloslav_kolář.)
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6487
Registrován: 1-2007

Odesláno Úterý, 18. listopadu 2014 - 21:31:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jestli mohu vstoupit - za tím vaším Vavákem tuším nějakou čertovinu, jinak byste se v době internetových vyhledávačů, v kterých se dá o něm zjistit téměř vše, pořád neptal. [nene]

Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2018
Registrován: 8-2012
Odesláno Úterý, 18. listopadu 2014 - 22:34:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Proč bych měl něco dokazovat focením pečlivě nažehlených památečních triček svého očividně největšího životního úspěchu?
Rozhodně nemám potřebu se s něčím takovým cíleně potkat ani v Praze, ani v Kardašově Řečici, jen prostě přijímám tu vaši dementní "výzvu" - nějakou Matějkovou a jak to zařídit jsem tu já nevyhrožoval, tak to snad domluvíte sám, když jste si se všemi tak náramně pokecal.
ad Miloslav_kolář
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.116.240
Odesláno Středa, 19. listopadu 2014 - 03:48:56   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Miloslav_kolář : 242
No popsal jsi to sice hezky, ale tak se to už hezkých pár let nedělá. Pravidla se změnila. Aby se zabránilo tomu přetáčení a stížnostem na kamufláž, tak se zavedl časový limit, ubohý chvastoune.
Mr.Mittchell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 151
Registrován: 12-2011
Odesláno Středa, 19. listopadu 2014 - 20:25:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak před chvílí, jsem zažil a pochopil prozákaznický přístup našeho modrého dopravce. Ostrava Svinov nastupiště 4 kolej 1 19:55 zastavil vlak EC 153 na 3 koleji rádoby přípojný vlak Sp na Český Těšín přesně po zastaveni vlaku asi 6 lidi vyloženě přestoupilo jak dobytek málem přivřeni do dveří a zbytek cca 15 lidí už si mohlo ošahat jen zablokované dveře ano bylo postaveno vlaková četa mohla po zhodnoceni situace s odjezdem 30 s počkat to se zdůvodnit da snad K3,a pani regionální dispečerka, která o této trapné situaci rozhodla by měla asi začít přemýšlet proč tu práci dělá, aby si zvedla EGO nebo opravdu nevím, jinak úmyslně píšu pani skoro jako P..., protože už vlakové četě vlaku 153 řekla že čekat nebude 5 minut, ale chtělo by se asi naučit počítat a probrat si v hlavě rozdíl 5 minut a 15 s. Jinak jsem zvědavý jakou otřelou frází použijí ČD na odpověd'
Miloslav_kolář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 245
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 19. listopadu 2014 - 20:34:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

To BmbČ:

Ad čertovina - no, konečně jeden všímavej - samozřejmě, že se narodil v Milčicích, žil v Milčicích a a umřel v Milčicích. Vy myslíte, že když mám za dvanáct a skorem půl roku registrace na K-R cca jen něco kolem 230 příspěvků, že bych tady normálně řešil nějakého Vaváka? Já jsem jen zkoušel míru nadhledu páně T.H. - kdyby mi odpověděl, ty vole, ten byl z Milčic, byť by si to našel na netu, tak by mi to nevadilo a nechal bych toho. Chtěl jsem však vyzkoušet jeho reakce a vidím, že jsem se nemýlil - je to marný, je to marný, je to marný...

Všimněte si i toho tónu mého příspěvku č. 240 - my si myslíte, že takový mušketýrský tón může být myšlen úplně vážně? S produkční Matějkovou jsem se při natáčení setkal, ale s takovým požadavkem by mě samozřejmě vyhodila - ale co, když jsou ty listopadové podvečery tak dlouhé a smutné, tak proč si nerejpnout do onoho pána, který do nás rýpá furt a jen on má pravdu, nic než pravdu, vždy a všude, k tomu mu dopomáhej...??? Povedlo se, rybička to zblajzla i s navijákem... Startuje na první našlápnutí jako Harley.

PS: Ale ty trika opravdu mám, héééč...

PPS: z filmu Cech panen kutnohorských -

Purkmistr: Já žádám, aby se veškerého rytí zanechalo...

Pan Mikuláš Dačický z Heslova: Správně, a kdo chce rýt, ať jde do Malína rýt křen!

Rytí necháme - administrátoři, klidně to smažte - byla ale chvíli sranda, ne? Stejně se toho tady většinou moc neděje.


(Příspěvek byl editován uživatelem miloslav_kolář.)
Miloslav_kolář
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 246
Registrován: 6-2002
Odesláno Středa, 19. listopadu 2014 - 20:52:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

to ad Miloslav_kolář:

Popsal jsem situaci z mých účastí, t.j. v letech 2002 a 2006, a tehdy to tak bylo, toť vše.
T_._H_.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2021
Registrován: 8-2012
Odesláno Středa, 19. listopadu 2014 - 23:32:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

tak proč si nerejpnout do onoho pána, který do nás rýpá furt a jen on má pravdu
No tak jste si rejpnul (a ještě si u toho nejspíš myslel, jakej jste velkej a tvrdej a vtipnej), udělal ze sebe pitomce a sedmilháře, oblečte si tričko z vašeho největšího životního úspěchu a jeďte se podívat do Milčic. Co víc k takovému chudáčkovi dodat?

"ho zde veřejně vyzývám, abychom jsme se potkali v pořadu AZ-KVIZ ČT Brno - s paní produkční Matějkovou bude možné domluvit společnou účast ... Pokud však vyzývaný nejpřijme výzvu, a tudíž "hozenou rukavici", bude dle soubojového práva brán za zbabělce, který není schopen se soupeři postavit v otevřeném souboji tváří v tvář ... proč se tedy bojíš otevřené konfrotace v soutěži" ... kecy prdy beďary, honem se z toho nějak vykecat. To je stejně trapný, jako když šotoušek na nádraží důležitě vykládá, koho všechno u dráhy zná (aniž by dotyční znali jeho), že byl v pendolínu na stanovišti a že jeho brácha jezdí v Hradci po stanici s ještěrkou [crazy]
intelpetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2993
Registrován: 12-2011

Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2014 - 00:05:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mr.Mittchell: Nedávno jsem také prásknul takovéto ujetí před nosem. Já sedel v dotyčném vlaku, a nechtěl bych být těmi lidmi, kteří doběhli z opožděného přípojného vlaku na nástupiště, a vláček se pomalu rozjíždí.

Řídící systém INTELO
Mr.Mittchell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 152
Registrován: 12-2011
Odesláno Čtvrtek, 20. listopadu 2014 - 13:16:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

intelpetr jo je to smutné ja to stihl ale přijde mi to vice než trapné hlavně když ty vlaky jsou na jednom nástupišti...
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 16:43:05   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Mr.Mittchell : k onomu ujetí "přípojného" vlaku ve Svinově.
Chápete význam značek v tištěném jízdním řádu ? Já u časového údaje vlaku 1619 ve Svinově vidím značku "nečeká na přípoj(e)".

Cestující jedoucí do Českého Těšína mohli od zpožděného vlaku EC 153, který podle vašeho údaje zastavil v 19.55, s velkou pravděpodobností přestoupit na osobní vlak 2875 se stanoveným odjezdem v 19.51 ze Svinova (v jehož čekací době vlak EC 153 zastavil), tímto vlakem by dojeli do Kunčic, kde by přestoupili na vlak Sp 1619, který má v Kunčicích základní čekací dobu na vlak 2875.
Z požadavku vlakové čety EC 153 na čekání přípoje pro cestující "do řekněmě Havířova" nevyplývá, že by měl ve Svinově čekat ausgerechnet Sp 1619, když se dá tento vlak v Kunčicích stihnout vlakem jedoucím po kratší trase (2875), který na zpožděný vlak vyčká.

Přece jen pochybuji o tom, že cestující z vlaku EC 153 chtěli jet Sp 1619 na Stodolní nebo na Střed ...
djst
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 8-2014
Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 16:49:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mr.Mittchell: Mně podobně ujel před dvěma dny - dobíhal jsem na nádraží z opožděného (garantovaně přípojného!) busu, když blíže se k přechodu na II. nástupiště... 810ka právě projíždí okolo odjezdového návěstidla - 2 minuty před pravidelným odjezdem.

Stěžovat si budu, ale co mám dělat, když výpravčí nadatloval do systému místo skutečného pravidelný čas odjezdu. Dráhy budou tvrdit, že odjely načas, a budou mít (nepravdivý) důkaz. Ona je chyba částečně i na straně SŽDC - přeci jenom je nanejvýš nepraktické "odmávávat" vlak 2 min. před odjezdem...

pokud mi chcete poslat mail, klikněte zde
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1608
Registrován: 2-2010

Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 17:08:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

djst: vlak, stanice a datum? Není to tak dávno, co jsem slyšel řvát ženskou na průvodčího, že vlak jede o minutu dřív - jel však minutu opožděný. I ta 810 má rychloměrný pásek.

Navíc pan Mittchel si zde bez hlubší znalosti problematiky stěžuje stále dokola a už několikrát mu zde bylo dokázáno, že si občas přizpůsobí děj dle obrazu svého.

(Příspěvek byl editován uživatelem Urpín.)
Fucida
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 766
Registrován: 3-2004
Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 19:56:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

I ta 810 má rychloměrný pásek.
Ale taky záleží na tom, jak dobře (nebo špatně) jsou v ní nastaveny hodiny. Takže i na pásku to může vypadat korektně.
Ob29
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 35
Registrován: 8-2010
Odesláno Neděle, 23. listopadu 2014 - 23:11:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud jste měl dobře nařízené hodinky, tak bych okamžitě volal přinejmenším Infolinku ČD a začal bych to řešit. Vlak by se asi nevrátil, ale problémy byste zaměstnancům udělal. To je stejné jako když autobus projede zast. na znamení, kde dáváte znamení. Také byste nepsal stížnost doma, ale okamžitě byste volal dopravci (už asi 5x se mi autobus vracel asi 3 km). Jsme ale v Čechách, kde max. napíšeme stížnost, ale řešit to okamžitě na to se nezmůžeme.
djst
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 8-2014
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 07:36:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ob29: No a co od Infolinky můžeme získat? Jak jste psal, tak vlak se asi nevrátí. A tamější operátorky, co mají školení, jak cestující co nejrychleji odpálkovat, mě tak maximálně odkáží na další vlak... Mj. cca. půl hodiny předtím, než jsem napsal tento příspěvek, mi ujel abus nadjetý o min. 8 minut. S dopravcem už jsem řešil tu samou situaci dvakrát, jednou stížností a jedním telefonátem. Jak vidíš, situace se po roce a půl nezměnila. A volat nemá smysl - ještě nemaj pracovní dobu. Takže napíšu stížnost. A tentokrát si nechám proplatit těch 23Kč za jízdu oklikou, kterou jsem musel uskutečnit, abych byl včas, tam kde mám být (další spoj po původní trase jede za 2 hodiny).

Vlak 25921, stanice Rudná u PHY, 21.11. - přestup z busu do vlaku není garantován v JŘ, ale kdysi to říkal ROPID. Nevím teda, jak to mělo být řešeno, protože nádraží je celkem dost od zastávky busu, ale to není můj problém.

pokud mi chcete poslat mail, klikněte zde
Alf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6230
Registrován: 9-2003

Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 08:44:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jistě zde máte kus pravdy..přípoje a jejich návaznost není leckde zrovna propracovaná věc..Jen doplním kolegu "djst" "je nanejvýš nepraktické "odmávávat" vlak 2 min. před odjezdem..." současné předpisy tento postup umožňují..Za čas odjezdu je zodpovědný pouze strojvedoucí..ale to zde asi víte..

..pořádná mašina má kotel a komín..
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8689
Registrován: 5-2004
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 11:22:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Asi jak v kterým kraji s těmi busy. Já tedy jednou volal na číslo na JŘ když se nekonal bus mezi svátkama o vánicích co jet měl. Leč zřejmě řidič buď zapomněl že má mírně jiný grafikon nebo spoleh že tím nikdo nepojede... A po zmínce že hodím dotaz objednateli jak že to vlastně má jezdit byl vyslán z garáže bus s veleomluvou...
Mr.Mittchell
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 157
Registrován: 12-2011
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 15:34:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

urpin nikoliv nešlo o čekaní ale spíš o nepřivíraní lidí do dveří. Měl jet včas nebo z jiného nástupišt
zikmund s těmi čekacími doby dotaz zrovna treba 20.11 v okamziku kdyz jsem vystoupil z vlaku 153 tak se podle vas pripojny vlak 2875 o dvě nastupiště dál dal do pohybu tak pokud se domníváte nebo víte že vlak 2875 je přípoj tak do kdy musí vlak 153 zastavit aby byl garantován, jinak problém vlaku 153 vidím v Olomouci 2 minuty na odvěšení vozů je málo, a tam se dostávají ty minuty o které to ujede.
Výpravčíxy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2176
Registrován: 11-2008
Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 17:46:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Petr Vlček: Ty čísla na dopravce uvedené v jízdních řádech na zastávkách, jsou použitelná jedině v pracovní den cca v době od 7 - 14,30 hod. Já to zkoušel několikrát. O víkendech to nikdo nebral, a v pracovní den odpoledne to max zvednul vrátný, který nic nevěděl ......Dopoledne jsem se dovolal většinou do informační kanceláře, kde ale většinou spojili, nebo dali číslo na dispepečera. Dvakrát pomohl - autobus se vrátil. ......... Jinak třeba Veolia odpoledne a o víkendu v provozovně Chrudim, nemá nikoho ( krom vrátného - hlídače)Ostaní dopravci jinde jsou na tom asi stejně ..... ...Takže když nejede v sobotu odpoledne poslední autobus, tak se nemáte jak dozvědět, co se děje. Jestli vám ujel, nebo "píchnul" a má zpožděn, nebo nejede vůbec. To přes "zákaznické centrum ČD" máte šanci aspoň něco zjistit .......
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 1539
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 22:11:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsme ale v Čechách, kde max. napíšeme stížnost, ale řešit to okamžitě na to se nezmůžeme.
Jo jo, není to tak dlouho, kdy jsme jeli se skupinou ze Mšena. Skupina jela do Prahy a já si u průvodčího kupoval navíc lístek Neratovice - Kralupy - domů (V Neratovicích na přestup). Krychlík byl poněkud opožděn, vylezu v Neratovcích na perón, hledám osmsetdevítku do Kralup a motor nikde. Ptám se výpravčího: Nikdo nevolal, tak odjel. Na ten přestup nás tam bylo několik. Tak jsme mu "poděkovali" a zpátky do rychlíku, aby nám nejuel i ten (výpravčí už zuřivě "mával" bez snahy poradit). V rychlíku se pak průvodčí ptám, co to mělo znamenat. Po jisté diskuzi jsem začal požadovat vrácení jízdného Neratovice - Kralupy a domů. Poté, co několikrát odmítla jsem se naprd a vzal to postupně přes ústřednu až kamsi (už si přesně nepamatuju, kam jsem se všude nechal přepojit)... no a někde před Vysočanama mi sama ty peníze přinesla :-) (ikdyž v tuhle chvíli mi šlo spíš o princip, než o těch pár korun). Ještě jeden detail, coby držitel kuponu PID 1+2 a pražské lítačky jsem tak měl úsek neratovice Praha zaplacen 2x (protože jsme ještě měli skupinovou jízdenku do Prahy) a k tomu jsem měl dokoupeno onu neprojetou Neratovice - Kralupy - domov (potřeboval jsem být doma dřív, což se jaksi nepovedlo)...

ČD: Zákazník? Co je to? ...
intelpetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3021
Registrován: 12-2011

Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 22:32:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nikdo nevolal, tak odjel

Jednou mi bába taky slibovala, že zavolá, a vlak stejně byl v [zadnice] Ale jednou měl RailJet +10 minut, a průvodčí se mě sama ptala, v kolik mi to jede z Brna, aby to hlídala. Toto gesto se mi hodně líbilo [ok] (holt ten předchozí vlak nebyl RJ).

(Příspěvek byl editován uživatelem intelpetr.)

Řídící systém INTELO
Vašut
Moderátor

Číslo příspěvku: 1540
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 24. listopadu 2014 - 22:54:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Když ono je to všechno hlavně o lidech, že...

ČD: Zákazník? Co je to? ...
djst
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 8-2014
Odesláno Úterý, 25. listopadu 2014 - 19:39:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

intelpetr: Přesně tak. Jel jsem z Kolína domů, přestup v Praze a v Berouně. Jen stručný popis předcházejících událostí (páč to sem taky patří):
- předchozího dne veřer se na webu ČD objevila zpráva, že na trati 011 je tzv. pád trakčního vedení, a že předpokládají odstranění do dalšího večera
- přijdu na nádraží, koupim sí lístek a jdu na nástupiště
- na nástupišti koukám na web ČD - provoz na trati obnoven 13:41 (hurá).
- vlak je o 20 min. opožděn (jede ze Slovenska)
- těsně před odjezdem změní narychlo nástupiště z normálního 3. na 5. (nymburské) - tady začínám něco tušit
- průvodčí nám vůbec neoznámí, že vlastně jedeme odklonem, a že neobsloužíme ŽST PHA-Libeň
- na webu ČD se v tu chvíli objeví "porucha TZZ na trati 011 (ten samý úsek jako v případě poruhy TV)" - od 15:41
- průvodčí se nás vyptává, zda nechceme zajistit přípoj - já uvádím přípoj do Berouna a ona odpoví, že do BE to jede každých půl hodiny, že nic zajišťovat nebude [angry] - to že přípojné vlaky z BE jezdí jednou za 3 hod. ji nějak nezajímá a věnuje se dalším cestujícím (a přičemž zdarma rozdává denní tisk, abychom se měli při nefunkční klimě čím chladit [rofl]).

P. S.: Informace o výluce jsou odvolány v 17:41 - nepřijde vám na těch zvýrazněných časech něco podezřelé? [happy]

pokud mi chcete poslat mail, klikněte zde
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8693
Registrován: 5-2004
Odesláno Úterý, 25. listopadu 2014 - 20:07:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Vždy je to o tom kdo slouží.

Mně se už stalo že při přestupu hlavák - Masna mi bylo přislíbeno pozdržení večerního vlaku z masny neb ten co do Prahy přijížděl měl krz úlovek nějakých +80 a tak to byl už "další" vlak. S tím, že počká max 10 minut (dělalo to nakonec ani ne 1,5, tedy přesně to co chybělo) a že se mám hned hlásit u čety že už můžem jet.

Jindy ovšem jsem zažil v Plzni i ujetí stylem "potkali se na zhlaví"...
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1343
Registrován: 1-2011

Odesláno Úterý, 25. listopadu 2014 - 23:23:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V tomhle mám poměrně čerstvou zkušenost ze Slovinska. Cestoval jsem z Mariboru do Ljubljany vlakem IC Pohorje s tím, že v Ljubljaně je tři minuty na přestup na EC Zagreb - Villach. Ovšem na trati se staví a navíc ještě byly min. další dvě výluky cestou, takže jsme chytli +20. Vlétnul jsem tedy na vlakovou četu, že potřebuju nutně stihnout v Ljubljaně to EC do Villachu, že pak pokračuji směr Salzburg - Linz - Praha. Průvodčí kýval hlavou a říkal i ukazoval že zavolá.
No a co si myslíte, v Lubljaně prázdno pusto EC v trapu, další vlak na Villach za pět hodin bez šance se dostat ten den ještě do ČR. Takže jsem musel absolvovat cestu zpět do Mariboru osobákem, což jsem přijal opravdu s nadšením a nakonec jsem stihl ještě poslední spoj do ČR přes Graz a Vídeň. Taky krásná práce. Řekl bych, že průvodčí ani nikam nevolal [ko]

Peta303
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1994
Registrován: 6-2005

Odesláno Středa, 26. listopadu 2014 - 10:33:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Petr Vlček - takto ujíždí OS na Klatovy od zpožděného R z Prahy nebo vlaky do ČB od zpožděného R od Chebu, včetně posledních přípojů. Pikantní na tom ovšem je, že na zpožděný R od ČB R na Cheb už X let čeká VŽDY i půl hodiny.
Quex
Administrátor

Číslo příspěvku: 7244
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 26. listopadu 2014 - 10:40:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Cestoval jsem z Mariboru do Ljubljany vlakem IC Pohorje s tím, že v Ljubljaně je tři minuty na přestup na EC Zagreb - Villach.

Upřímně řečeno, nechat si kdekoliv tři minuty na přestup je mírně řečeno nerozumné a kromě toho nevím, čemu se tak divíte, EC snad obvykle nečeká na přípoje, natož 20 minut.

"...bude třeba zvládnout zákony po našem..."
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8698
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 26. listopadu 2014 - 12:28:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tři minuty na přestup bych si nenechal ani v Tanvaldu na vlak od autobusu z Harrachova...

Při delší cestě - na Smržovku klidně protože do půl hodiny něco pojede.
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1344
Registrován: 1-2011

Odesláno Středa, 26. listopadu 2014 - 13:01:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Souhlasím. Ale když ono to EC Mimara má v Ljubljaně 16 minut pobyt - vyloženě čekací na to IC z Mariboru protože i přijede zčásti v podstatě ze stejné trati jen nikde nezastavuje. Tak jsem si říkal, že když tam na něj přímo takhle čeká jízdním řádem a i internetové jízdní neřády to nabízejí jako spojení, tak proč ne.


Zadejte svůj příspěvek zde
Příspěvek:
Tučné Kurzíva Podtržení Vytvořte hypertextový odkaz Vložte klipárt

Uživatelské jméno: Informace o příspěvku:
Veřejně přístupná oblast diskusních skupin. Pokud máte svůj účet, zadejte uživatelské jméno a heslo. Jinak zadejte plné jméno a heslo nevyplňujte. E-mail můžete, ale nemusíte zadávat.
Heslo:
E-mail:
Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
Akce:

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Prohlížeč obrázků | Program Credits Administrace