K-report
Nabídka zaměstnání
 

Nejotřesnější zážitky na železnici Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Železnice » Nejotřesnější zážitky na železnici « Předcházející Další »

  Diskuse Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivyKůň 480   
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 27. 3. 2015RadekŠ 60  27-3-15  12:47
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 14. 4. 2015Pospec 60  14-4-15  22:51
Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 28. 4. 2015Apollo_17 60  28-4-15  09:18
  ClosedUzavřeno: Další diskuse již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2993
Registrován: 9-2011

Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 09:33:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

dráha jim odpojila vagon s věcmi uprostřed širé trati, oni si ho mezitím vyložili a cestou zpět ho zase lokálka odvezla
Odstavený vagon na širé trati, to ale musela být hodně velká partyzánština.
Co kdyby musel jet "nutný služební vlak"? Bum-bác?
Předpokládejme ale jen normální provoz - takže na zpáteční cestě se lokálka "uprostřed pole" zastavila a poté tlačila ten zanechaný vagon před sebou až do nejbližší stanice? A tam pak posun a přeřazení vozu? 15 minut zpoždění přece nikoho nezabije.

ČD si se vším všudy mohou účtovat třeba i 300 Kč za hodinu
Jste z lacinýho kraje [crazy]

Neměl by být problém nasadit místo obvyklé 810+010 třeba 714+010+010.
A to, kromě vyššího poplatku za DC a zvýšené spotřeby na aspoň dvojnásobek, přinese co?
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6293
Registrován: 3-2007
Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 10:01:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

AL: To je laický pohled, ta širá trať..ale běžně se za první republiky vůz (s věcmi odeslanými předem) dal poslat někam na nákladiště a zase na termín přistavit..bez velké byrokracie, bez PC a mobilů.
Klasicky Zetka.
Při pouhých cca 2-3 km vzdálenosti stanic a nákladišť to byla vcelku komfortní služba.

Tohle zařízla zčásti II.WW a hlavně padesátá, kdy nebyl čas a prostor na takovéto "hraní".
Pes38
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5012
Registrován: 11-2005

Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 11:28:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ČD si se vším všudy mohou účtovat třeba i 300 Kč za hodinu.

Tak to přitlač. Jen za strojvedoucího si státní dopravci účtují 800-1000Kč/hod.

Rozčilovat se znamená ničit si nervy pro blbost druhých.
Hlavně se nepředposrat.
Když chceš něco udělat pořádně, musíš to udělat sám.
ICQ 311-297-744
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2996
Registrován: 9-2011

Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 12:05:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mla: já bych pochopil, že si pošlu Zetku a manipulák mi jí na to nákladiště ve 2 ráno odstaví a druhej den v 5.30 si jí zase vezme.
Ale neumím si štellen mich fór, že se tahle manipulace dělá osobním vlakem.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9230
Registrován: 5-2004
Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 13:40:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No není to zas tak dávno co se přesně tahle manipulace děla v Kněževsi na Kolešovce šukafonem. To snad záleží na tom, jak jsou ostré obraty a jestli by se pozdním dojezdem na konečnou zasek po cestě přípoj/obrat...
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2998
Registrován: 9-2011

Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 15:18:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na Kolešovce se nejezdí už asi 10 let.
A za druhý, je rozdíl, když byl vlak vedený jako Mn s přepravou cestujících (kde se holt na nějakou tu minutku nekoukalo), anebo by to měl být pravidelný Os.

Takže když se vrátíme k původnímu příspěvku, tak za první republiky to ti skauti klidně mohli mít vymyšlené tak, že docestovali společně se svojí Zetkou v onom Mn s přepravou cestujících, které se ještě vyskytovaly. Pak opravdu mohl vláček odstavit tu Zetku na nějakém vhodném nákladišti (časové rezervy na to v JŘ byly) a hoši od Bobří řeky si pak mohli vykládat.
Dneska bych to neviděl jako reálné.
Viribus Unitis
Neregistrovaný host
Odeslán z: 79.98.75.246
Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 16:52:17   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Byl jsem včera svezen z Brna do Prahy 276 a zkušenost opravdu stála za to. Nepřekvapilo mě, že vlak z Maďarska má zpoždění. Těch pár minut se při dnešní vatě nechá lehce stáhnout. Ovšem informace o odjezdu vlaku v Brně naskočila s nástupištěm 3min před odjezdem (aby snad nebylo pochyby: číst vývěsy umím a tak před davem jsem měl náskok, o čase zveřejnění nástupiště v hale jsem se dověděl od vzteklé cestující do Pardubic, která do kupátka dorazila za mnou).
Ještě větší sranda byla s obsluhou pojízdného bufetu. Vozík poloprázdný (dvě konve na kafe, 4 lahváče gambáče, 2 mikrolahve bílého, pár křupek a jedny brambůrky), na dotaz párku Angličanek na červené v Letovicích odpověděla, že drink dodá ... přišla v Chocni, už bez vozíku, zkasírovala kilo a už jí člověk neviděl. Pravidelně hlášení o příjezdu do následující stanice tak nějak vyvedlo ony Angličanky z konceptu v Kolíně. Tak si odchytly děžurnýho, který jim vysvětlil, že zpoždění do Prahy je způsobeno "stavbou" na trati. Rozpor mezi hlášením od Brna po Pardubice a Kolínem samozřejmě nevysvětlil, páč šlendrián ČernéDíry. Ví se, že dojezd bude jiný, ale nahlásíme to substrátu až v poslední zastávce, jak jinak.
Malá perlička na závěr - zkusil jsem si v Brně objednat na pokladně jízdenku takto: z Brna do Černošic s akční nabídkou. Samozřejmě mi pokladní chtěl vnutit plné jízdné. Tak jsem ho okřikl a specifikoval jsem to na dělené jízdenky. Rozdíl pouhých 88Kč. Prostě pakáž od ČernéDíry, nejen, že tuto možnost nenabídne, ale ještě jí na přímou objednávku nechce dát a zkouší to s obyčejným jízdným.
Zase se tedy projevilo obligátní: nejhorší zážitek na dráze je potkat nádražáka (jakéhokoliv druhu).
Majkl007
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.255.88
Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 17:02:48   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Boblick: a copak se vám to přihodilo, že jste z Brna do Prahy jel vlakem a ne busem? Nojo, já zapomněl, ony ty busy mezi Brnem a Prahou mají žlutou barvu, že? [lol]
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 391
Registrován: 8-2010
Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 17:16:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zase tedy projevilo obligátní: nejhorší zážitek na dráze je potkat nádražáka (jakéhokoliv druhu).

Vy jste teda prvotřídní hulvát. Takto odsoudit jedním šmahem všechny nádražáky. Já jich znám hodně milých ochotných pomoci (třeba při hledání správného vlaku) milých pokladních. Hlavně že vy jste dokonalý nenádražák [ko]
Viribus Unitis
Neregistrovaný host
Odeslán z: 79.98.75.246
Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 17:39:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Majkl007:
Ale potřeboval jsem až do Negercity s těžkým báglem (nákup slovenských specialit pro kamarády, už dlouho jsem se tak neprones[nene]) a 276 jela o 19min dříve než žlutý mor.

Honza7887:
Co na mysli, to na jazyku. Ale je pravda, že znám i pár slušných od ČernéDíry i SŽDC. Ale znáš to o bílých vranách? [andel]
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 392
Registrován: 8-2010
Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 17:57:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Virbus Unitis: No tak vidíš [happy] Jinak já mám zkušenosti s autobusáky mnohem horší než s lidmi od ČD (konkrétně ČSAD Kladno).
djst
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 57
Registrován: 8-2014
Odesláno Úterý, 28. dubna 2015 - 19:45:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

potkat nádražáka
Tak když to dělaj i bezdomovci... (Přednosta stanicé, ten nekouká jen na šíny, přednosta stanicé, ten umí prohnat mašiny. Přednosta stanicé, to prazvláštní je tvor, před ním se klaní semafor, šarže je hrozná, každej ho pozná, červený nos i čepice, to je přednosta stanice. [rofl]).

Ale musím souhlasit s Honzou7887, s jeho "oblíbeným" autobusovým dopravcem taky jezdím...

pokud mi chcete poslat mail, klikněte zde
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5668
Registrován: 1-2007
Odesláno Středa, 29. dubna 2015 - 01:03:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

kusil jsem si v Brně objednat na pokladně jízdenku takto: z Brna do Černošic s akční nabídkou. Samozřejmě mi pokladní chtěl vnutit plné jízdné. Tak jsem ho okřikl a specifikoval jsem to na dělené jízdenky. Rozdíl pouhých 88Kč. Prostě pakáž od ČernéDíry, nejen, že tuto možnost nenabídne, ale ještě jí na přímou objednávku nechce dát a zkouší to s obyčejným jízdným.

Já to nechci nijak obhajovat, ale oni to nesmí nabízet, pokud jedete např. až do Černošic.

Tak to přitlač. Jen za strojvedoucího si státní dopravci účtují 800-1000Kč/hod.

To jsem "trochu" neodhadl.
Priapos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 634
Registrován: 10-2012
Odesláno Středa, 29. dubna 2015 - 10:56:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mouka:
Já to nechci nijak obhajovat, ale oni to nesmí nabízet, pokud jedete např. až do Černošic.

Je diametrální rozdíl něco jiného nenabízet a něco jiného odmítat explicitní přání evidentně s problémem dobře obeznámeného cestujícího. Tam už nějaká diskuze neexistuje a pokladník požadované jízdenky musí bez sebemenších brykulí promptně vydat. Mně se něco podobného u žádného přepravce ještě nestalo, ale pořádky bych tedy sjednal s kterýmkoliv okamžitě.
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.96.178.163
Odesláno Středa, 29. dubna 2015 - 11:52:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Priapos- a seš si jistý, že Boblick to u u pokladny řešil přesně tak, jak to popisuje zde? Přece jen je to největší bojovník proti ČD (ale musí se mu nechat, že nebojuje kvůli nějaké ideologii, ale pouze a jen kvůli svému kšeftu...).
Adamek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 646
Registrován: 10-2007
Odesláno Středa, 29. dubna 2015 - 12:43:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jestli přišel a řekl: "Do Černošic s akční nabídkou", tak bych teda taky nepochopil, že chce dvě jízdenky. Tipoval bych spíše IN25. Na přímou objednávku se samozřejmě dělené jízdenky vydávat mají a vydávají.
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1722
Registrován: 2-2010

Odesláno Středa, 29. dubna 2015 - 13:15:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Priapos: S přepravcem se mi to taky ještě nestalo a ani stát nemohlo
Přemýšlej proč.
Priapos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 635
Registrován: 10-2012
Odesláno Středa, 29. dubna 2015 - 17:58:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

22michal, Urpín:

Milí hoši, s žádným kindersoplivcem si netykám.
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.159.151
Odesláno Středa, 29. dubna 2015 - 18:30:37   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Á, já zase zapomněl, že pán je citlivý, až debilní. Tak to se omlouvám, jako kindercosi se čtyřicítkou na krku se cítím strašně zahanbeně.
Opravdu se to již nikdy nestane.
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1723
Registrován: 2-2010

Odesláno Středa, 29. dubna 2015 - 18:46:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Och, pán se cítí uražen. To je mi velmi líto, že pán nezná odpověď na moji otázku, tudíž místo toho naráží na tykání. Pro mne je kindersoplivec spíše někdo, kdo píše ve vztahu k RJ, ČD, LE,... o přepravci, protože absolutně netuší.
Pajas2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 518
Registrován: 10-2009
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 12:51:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V tom je výhoda automatů ve větších stanicích a dnes už vlastně všude kde je signál a lze použít eShop v mobilu. Nabouchám si podle potřeb a nikdo mne nemusí poučovat o tom, co je pro mne lepší a vhodnější.
Viribus Unitis
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.107.150
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 13:15:16   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

22michal:
Umím si ledacos najít sám (s počítači to praktikuji od roku 1981, kdy jsem si pořídil ZX Spectrum), navíc zdejší diskuze je natolik výživná, že se prostě člověk v objednávce na pokladně nemůže splést. Ale prostě pokladní to zkusil - a neuspěl.
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.96.178.163
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 13:29:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Boblick- dobrý, pořídit si v roce 1981 počítač, který jeho tvůrce vyvinul v roce 1982 [biggrin]
Ještě tu Červenou Karkulku, prosím...
Ale jo, nikdo tam vedle nestál, kdo by to mohl potvrdit, že se ta pokladní zachovala přímo takhle...
Já sem sice taky chodím, ale dělené jízdenky neumím kupovat. A to jezdím vlakem denně. A když jsem potřeboval někam dál, tak mě pokladní v Brně na hlavním nabízela sama výhodnější jízdenky. Že by jiná země?
Honza7887
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 395
Registrován: 8-2010
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 13:42:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pokud má někdo problém s pokladními, tak ať si stáhne aplikaci MůjVlak a platí všechno přes něj. Kupuji na tom i jízdenky typu: Olomouc-Bohuňovice, Olomouc-Hranice, Kladno-Praha a spokojenost. Navíc se bodíky načítají. Takže jestli má Boblick takový problém se zaměstnanci ČD není nic jednoduššího než jí používat. Jinak k Boblickově nemilosti řada mých bývalých spolužáků z Kladna začala jezdit do Prahy vlakem a aplikaci MůjVlak stejně jako ČD chválí. Dokonce si pořizují i IN kartu. Takže autobusům Praha-Kladno díky Veleslavínu ubývají klienti. A to je dobře, třeba aspoň zlevní a ty neskutečné ceny s nemožností předplatní jízdenky se snad změní [kladivo]
Adamek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 647
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 17:41:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ale prostě pokladní to zkusil - a neuspěl.
Jojo, ten pokladník měl tak eminentní zájem na tom, aby vám prodal o pár desetikorun dražší jízdenku, že ani po vašem explicitním požadavku nechtěl vyhovět. Zní to jako dobrá historka, jen bych ji zakončil spíš líčením, kterak jste musel hrdinně přeskočit přepážku a sám si akční jizdenku v unipoku naklikat, zatímco pokladník se svíjel na podlaze a naříkal, že kvůli malé tržbě nedostane výplatu... [nene]
TommyX
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 103
Registrován: 7-2014
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 23:50:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Chápu, že dnes muselo na trať všechno co má kola, ale aby necelá polovina dnešního EC 155 (6 ze 14 vozů) byla řazena z vozů Bdmtee, to mi přijde jako slušný úlet....

Mimochodem, viděl jste někdy někdo sedět v Bdmtee na čtyřce čtyři lidi? To snad ani nemůže být fyzicky možné....

(Příspěvek byl editován uživatelem tommyx.)
problba
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.143.175
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 08:06:01   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Viribus Unitis: Nedalo se nereagovat. Hulvát je pro pojmenování individua vašeho formátu slabé. Jednou někoho okřiknete a proberete se za pár dní na JIPce. Doufám, že to bude brzy.
Viribus Unitis
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.107.150
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 13:45:47   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

problba:
Hezké, ale já jsem sociopat. Je mi u [zadnice], co si myslí ostatní. Zato je trochu vytočit, to mi nevadí. Tyhle servery jsou na to jako šité. Trochu ty sny šoutouškům pošlapat. [lol]
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5046
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 13:52:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Viribus Unitis: Tak ich šlapte aspoň poriadne, nie výrokmi, že ste mal v 1981 ZX Spectrum [happy]
hmmm
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pátek, 01. května 2015 - 14:42:36   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Honza7887: jsem si v tý Velimi řikal, proč mě z toho IC do Ostravy vyhazujou, že to nestaví v Kolíně...a ona to byla náhrada za pinďu :-)
jregent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1045
Registrován: 10-2011
Odesláno Neděle, 03. května 2015 - 08:53:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

uf...
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.225.170
Odesláno Středa, 06. května 2015 - 05:21:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jako ocenuju, ze CD (nebo kdo to byl) rozmistily na hlavnim nadrazi tabule o stavce DB. Ovsem ten anglickej preklad by i decka na prvnim stupni ZS zvladly lip. Prosim Vas, jestli u CD/SZDC neumi nekdo aspon zaklady anglicky, ja Vam to snad priste za stovku prelozim...
Peta303
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2154
Registrován: 6-2005

Odesláno Středa, 06. května 2015 - 17:04:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ony stačí překlepy a blbosti na studentských průkazkách nebo samolepky k posuvným dveřím...

Pokud už to nebylo konečně opraveno.
BN
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.191.232
Odesláno Středa, 13. května 2015 - 19:28:35   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

uf... : Tak já zas ocením radši info. od cestujicího, než od šotouše.! Neb šotouši dokážou opravdu napáchat dosti zla..!
BN
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.191.232
Odesláno Středa, 13. května 2015 - 19:47:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

uf... Bohuže ČD nemaj zatim ve svejch řadách takové odborníky na super cizí řeč.. Ale lehkoživků máme opravdu mnoho..! Bohužel se to nedaří odstřelit... [kladivo]
.
Nejakmitohlavanebere
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.48.35.3
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 18:44:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Přijeli jsme s EC177 do Kolína relativně načas, 10 minut jsme tu postáli, aby nás moh předjet RJET a následně i LE, a pak už s 15'sekery pokračovali dál...
Majkl007
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.255.88
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 19:34:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nejakmitohlavanebere: nebylo důvodem čekání na dojezd zpožděného R 1109 ze Šluknova, který přijel do Kolína v 18:32 (+22min.)? Pokud ano, tak by mi to hlava brala.
Leinad
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 8-2009
Odesláno Pátek, 22. května 2015 - 20:04:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Majkl007: Ne, viz téma Regiojet. Kolínský výpravčí měl moc nástupních hran, a tak z legrace blokoval všehno modré.
Vozejk78
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 138
Registrován: 6-2007
Odesláno Sobota, 23. května 2015 - 11:42:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Samozřejmě, že EC177 čekal na zpožděný R1109. Stejně tak o dvě hodiny později čekal RJ575 (+16) na zpožděný R1111.

Zadejte svůj příspěvek zde
Příspěvek:
Tučné Kurzíva Podtržení Vytvořte hypertextový odkaz Vložte klipárt

Uživatelské jméno: Informace o příspěvku:
Veřejně přístupná oblast diskusních skupin. Pokud máte svůj účet, zadejte uživatelské jméno a heslo. Jinak zadejte plné jméno a heslo nevyplňujte. E-mail můžete, ale nemusíte zadávat.
Heslo:
E-mail:
Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
Akce:

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Prohlížeč obrázků | Program Credits Administrace