naše weby

Výpravní budova 16/H
aktualizace 27. 3. 2020
Tranzitní koridory
popisy, tabulky, foto...
Historie českých SPZ
aktualizace 12. 1. 2007
Elektrizace ve Slezsku
historie, mapy, tabulky

naši partneři

praktické

RSS 2.0RSS 2.0
mobilní verze

tiráž

© Společnost přátel kolejové dopravy,
2004–2020
ISSN 1801-6189
celá tiráž | přispěvatelé
ochrana osobních údajů
redakce@k-report.net

aktuality » po „kozí dráze“ se rozjedou vlaky

Po „Kozí dráze“ se rozjedou vlaky

autor: Jan Bonev
vloženo: 10. 10. 2009

Už za týden vyrazí osobní vlaky na trať z Děčína do Oldřichova u Duchcova. Obce podél opuštěné lokálky se dohodly a nashromáždily částku 150 tisíc Kč, která společně se stejnou sumou od krajského úřadu zajistí provoz několika víkendových vlaků do 20. prosince.

Dopravcem budou České dráhy, jež pro objednatele město Libouchec zajistí v sobotu tři a v neděli dva páry spojů. Při uváděné sumě 300 tisíc Kč obdrží ČD 75 Kč za jeden vlakokilometr. Provoz by měly zajistit motorové vozy řady 810.

Zda bude provoz pokračovat i po 20. prosinci zatím není jasné. Například bývalý zastánce „Kozí dráhy“ Jaroslav Foldyna se obává, že současná aktivita starostů souvisí s volbami do obecních zastupistelstev v příštím roce. Podle jeho slov je možné uvažovat na trati pravděpodobně jen s víkendovým provozem. Přitom právě Foldyna byl nejen před krajskými volbami z nejhlasitějších podporovatelů obnovení provozu na trati č. 132 (viz například aktualitu Foldyna chce osobní vlaky na „Kozí dráze““).

Níže uvedený jízdní řád by měl platit až do 20. prosince, se změnou grafiknou zatím nelze drobné úpravy vyloučit.

Jízdní řád na trati č. 132 od 17. 10. do 20. 12. 2009
směr tam směr zpět
Os
36660
Os
36662
Os
36664
číslo vlaku Os
36659
Os
36661
Os
36663
6,7 6,7 6 jede v 6,7 6,7 6
9:50 13:00 16:00 Děčín hl.n. 12:48 15:53 18:48
9:57 13:07 16:06 Děčín zastávka 12:42 15:47 18:42
10:00 13:10 16:09 Děčín-Oldřichov 12:38 15:43 18:38
10:02 13:12 16:12 Děčín-Bynov 12:36 15:41 18:36
10:06 13:16 16:15 Martiněves u Děčína 12:32 15:37 18:32
10:09 13:19 16:18 Jílové u Děčína 12:29 15:34 18:29
10:11 13:21 16:20 Jílové u Děčína 12:27 15:32 18:27
10:14 13:24 16:23 Modrá u Děčína 12:24 15:29 18:24
10:15 13:25 16:25 Kamenec 12:23 15:28 18:23
10:18 13:28 16:28 Libouchec 12:20 15:25 18:20
10:23 13:33 16:32 Malé Chvojno 12:16 15:21 18:16
10:31 13:41 16:40 Telnice 12:08 15:13 18:08
10:33 13:43 16:42 Telnice 12:06 15:11 18:06
10:38 13:48 16:48 Chlumec u Chabařovic 12:00 15:05 18:00
10:42 13:52 16:51 Unčín 11:57 15:02 17:57
10:44 13:54 16:54 Bohosudov zastávka 11:54 14:59 17:54
10:46 13:56 16:56 Krupka město 11:52 14:57 17:52
10:49 13:59 16:58 Krupka 11:50 14:55 17:50
10:51 14:01 17:00 Krupka 11:48 14:53 17:48
10:57 14:07 17:06 Novosedlice 11:42 14:47 17:42
10:59 14:09 17:08 Teplice lesní brána 11:40 14:45 17:40
11:01 14:11 17:10 Teplice lesní brána 11:38 14:43 17:38
11:06 14:16 17:15 Oldřichov u Duchcova 11:33 14:38 17:33

Zdroje: Děčínský deník, České dráhy, Jaroslava Šubrtová.