naše weby

Výpravní budova 16/H
aktualizace 14. 11. 2021
Tranzitní koridory
popisy, tabulky, foto...
Historie českých SPZ
aktualizace 12. 1. 2007
Elektrizace ve Slezsku
historie, mapy, tabulky

naši partneři

praktické

RSS 2.0RSS 2.0
mobilní verze

tiráž

© Společnost přátel kolejové dopravy,
2004–2022
ISSN 1801-6189
celá tiráž | přispěvatelé
ochrana osobních údajů
redakce@k-report.net

aktuality » regiojet zahajuje letní provoz vlaku do chorvatska

Regiojet zahajuje letní provoz vlaku do Chorvatska

autor: redakce
vloženo: 6. 6. 2022

V pátek 3. 6. vyrazil z Prahy první letošní vlakový spoj RegioJet do Chorvatska, kam letos bude jezdit 3x týdne do 26. 9., v červenci a srpnu každodenně. K témuž dni bylo prodáno na vlaky směrem do Chorvatska téměř 50 tisíc jízdenek, k čemuž přispívá i zrušení covidových opatření. Cena jednosměrné jízdenky začíná v červnu za akční cenu 590 Kč do Rijeky ve voze se sedačkami (790 Kč ve spacím voze). Na trase do Splitu pak ceny začínají na 890 Kč za sedačku a na 1090 Kč za cestu v lůžkovém voze.

V ceně jízdenky je zahrnuta zdarma rezervace místa a veškerý palubní servis, který cestující dostanou během cesty – včetně balené vody Rajec, kávy a snídaně zdarma, připojení k internetu nebo k zábavnímu portálu zdarma je samozřejmostí a také využití dalších palubních služeb. Cestující si samozřejmě může objednat i další jídla a nápoje z palubního menu.

V nabídce jsou kromě míst na sedačkách ve vozech Astra (velkoprostorové vozy s obrazovkami) také kupé ve spacích vozech, kde je možné si rezervovat jak jednotlivá místa v kupé, tak vybírat například z tichých kupé, jejichž kapacita je pro letošek na přání cestujících navýšena, nebo si případně zarezervovat celé kupé pro uzavřenou skupinu cestujících.

Jízdenku je možné si zarezervovat také přímo do dalších míst na chorvatském pobřeží. Návazné autobusové spoje zajišťované partnerskými dopravci ze stanic Rijeka, Split a Ogulin obslouží všechny významné dovolenkové destinace na chorvatském pobřeží Jadranu jako je Zadar, Makarska, Poreč nebo ostrov Pag.

Zdroj: tisková zpráva Regiojet.