Diskuse » Archiv 2017 » Tramvaje a metro » Tramvaje v Praze » Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 11. 01. 2017 předcházející | další

Archiv diskuse Tramvaje v Praze do 11. 01. 2017

dolů
   autor příspěvek
Neděle, 08. ledna 2017 - 19:01:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 24
Registrován: 6-2015
Garfield: Kolem 14. hodiny ještě byly všechny na svém místě [angry][smrt]

Neděle, 08. ledna 2017 - 19:24:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5898
Registrován: 6-2004
netak Ten byl natvrdo uřízlý[wink]
yardam
Neděle, 08. ledna 2017 - 23:24:52  
Neregistrovaný host
78.45.47.207
Aspoň do předních či sólo vozů by se ty zámečky mohly dávat. Tam nehrozí, že by někdo odmontoval či rovnou odříznul kus tyče, aniž by si toho řidič nevšiml.

Protože tohle je už fakt moc. Ty tramvaje budou co nevidět definitivně končit a takhle mají vypadat poslední měsíce jejich provozu? Den co den očesané? To radši ať ti vandalové poškrábou nebo počmárají okno nebo tak něco, stejně těch škrábanců se tam za 30 let nashromáždilo habaděj.
Iiii
Pondělí, 09. ledna 2017 - 01:42:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3175
Registrován: 5-2002
bylo tu tohle?: Ministr zdravotnictví: Praha nemusí rušit tramvajové spoje kvůli hluk
Zdroj: http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/ministr-zdravotnictvi-praha -nemusi-rusit-tramvajove-spoje-kvuli-hluku-20170106.html
JanT.
Pondělí, 09. ledna 2017 - 11:14:39  
Neregistrovaný host
109.107.211.244
Jirka_E: na Krejcárku jsem fotil já, ovšem byl jsem zaměřen na špatnou stranu:

V pohybu: http://imgur.com/N6kskBr

15 o víkendu:



V sobotu večer to bylo pěkný, v centru skoro žádný turisti, čerstvý sníh. Po 22. hodině všechny cedule na místě, akorát ta zadní byla blbě vidět přes ten sníh. V neděli jsem se už nedíval. Minulý rok byla cedule slepená z uřízlých 1 a 5, ta nějakou dobu vydržela i bez zámku. Ti ultras sběratelé a vandalové musí mít něco společnýho, když se zaměřují na pár, nebo dokonce jen jedno pořadí za celý den.
Pondělí, 09. ledna 2017 - 11:48:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6970
Registrován: 2-2006
Je to partička výrostků, "pracujou" spolu a skutečně bych jim neříkal sběratelé...
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...

Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
Pondělí, 09. ledna 2017 - 13:58:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1
Registrován: 1-2017


jste tak strašně vedle...zámečky se sundaly protože to nemělo smysl...kradlo se to tak jako tak. Občas si vzal někdo i držáky no.
Zadní 9 v žádném případě nedošli to jsou zase plky.zadních 9 jsou mraky.
a že se to krade kvůli tomu že je to na nevšední lince?? Hele asi ne, jde dolů všechno co má cedule.Rozhodně to nesbírají děti, žádný chroustové a tak...a že se toho nakradlo přes 4000? Blbost...znám lidi co mají dohromady třeba i 10000 cedulí z tram.
Hloubětín zámky vozit nesmí stejně jako žižkov. Zámky už sou dávno dole.jediný co potkáte se zámkama je asi hloubětín...né nadlouho.
Fkam
Pondělí, 09. ledna 2017 - 13:59:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2603
Registrován: 3-2011
No já tuhle potkal jednoho, co to zkoušel ukrást a tomu mohlo být tak max 15-16
Denke zweimal, eh du einmal sprichst.
Pondělí, 09. ledna 2017 - 14:09:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2
Registrován: 1-2017




nejde o vandalismus ale o sbírku...někdo chce mít doma holt 10krát zadní ceduli 15 tak co je na tom.
koukám KAEM klasicky mele blbosti...z toho nic chytrého nikdy nevypadne.
FKAM zajímalo bymě jak ty zachraňuješ ceduli před krádezí...potem? Dechem? Mastnýma vlasama?
[cunik][cunik] FKAM a co z toho že se ví kdo? To je moc hezke a dal?
Jednoduše - budou tam zámky - půjde to dolu i s držákama.
nebudou tam zamky - pjdou jen cedule.
včera 15 komplet dole...nechápu jak si ridic muze nechat vzit i první bocni cedulku v sole.
Káem: Tak ještě jednou, cedule se nekradou protože si nějakej šotouš dělá sbírku, ale protože je prostě in něco zničit, někomu způsobit škodu.
--- hrozná hloupost. tohle zdravej člověk nemůže snad ani říct.
čítatel
Pondělí, 09. ledna 2017 - 14:16:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 124
Registrován: 4-2012
znám lidi co mají dohromady třeba i 10000 cedulí z tram.

[crazy][crazy][crazy] Takového člověka už bych já teda pro přestupek vůbec nestíhal, spíš bych nabídl léčení - to už je diagnóza samo o sobě... [kladivo]

cedule se nekradou protože si nějakej šotouš dělá sbírku
Což je ale trochu předešlým příspěvkem popřené...

(Příspěvek byl editován uživatelem čítatel.)
Malý_fotograf
Pondělí, 09. ledna 2017 - 14:21:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6147
Registrován: 5-2002
LukášLukáš:
"znám lidi co mají dohromady třeba i 10000 cedulí z tram."

Vida, tak pachatel je znám. A bylo by toho chorého možné někomu oznámit? Dostal by příslušnou medikaci a s trochou štěstí i příslib od Dopravního podniku, že mu všechny zbylé cedule věnuje. A ještě by všichni mohli být klidnější, když vypraví cedulák do nevšedních končin. [happy]
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Pondělí, 09. ledna 2017 - 14:26:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3
Registrován: 1-2017
Nene práskat se nemá.
sám něco mam [happy][wink]
kdo z vás ne a že tolik cedulí? no tak třeba 22 jezdila například na 60 způsobů...myslim jako trasa,takže 60 různých tras a výluk a písma na boční cedulce - no jo ale od kazdeho jedna je málo, tak třeba od každý trasy mít tu cedulku 8x,to už je lepší...dá se měnit,prodávat,darovat a každý jsou ruzny.
Fkam
Pondělí, 09. ledna 2017 - 14:29:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2604
Registrován: 3-2011
LukášLukáš - řidič jaksi sleduje provoz kolem sebe a těžko může neustále koukat do salónu co tam kdo vyvádí.
Ví se, kdo to krade, ale jaksi to nikoho asi netrápí.
Jo jednu ceduli jsem zachránil během stanicování, kolega na mé upozorní dotyčnou osobu vyhodil z tramvaje. Bohužel víc dělat nemůžeme.
Jinak také jsem znal jednoho člověka, který doma měl stovky cedulí, označovače jízdenek a dokonce i nové DT06. Bohužel tuto svojí "sbírku" přesunul, takže kde to skončilo nemám zdání.
Denke zweimal, eh du einmal sprichst.
Pondělí, 09. ledna 2017 - 14:30:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4
Registrován: 1-2017
FKAM taky přeci ví o koho de tak ať s tim něco dělá ne?
Ani na ty sprejery by nevyběhl ale tady je frajer.
Fkam
Pondělí, 09. ledna 2017 - 14:37:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2605
Registrován: 3-2011
LukášLukáš - Bohužel když jsem ho chtěl udat, tak jsem zjistil, že "sbírku" přesunul někam do pryč. Zřejmě dostal info od někoho. A kde to všechno je bohužel nevím.
Každopádně toto považuji spíš za nějakou duševní poruchu. To nemá se sběratelstvím nic společného.

(Příspěvek byl editován uživatelem FKam.)
Denke zweimal, eh du einmal sprichst.
Pondělí, 09. ledna 2017 - 14:57:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5900
Registrován: 6-2004
LukášLukáš : Jste ubožáci...
Pondělí, 09. ledna 2017 - 15:08:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19216
Registrován: 8-2005
Jednoduchej způsob jak zabránit kradení cedulí - nevypravovat ceduláky. Na autobusech je to již nejméně 5 let. Jsme v 21.století v hlavnim městě země uprostřed Evropy a máme takovou věc. To že mě tu různí blbečci napadaj je jen o tom, že zaměstnanci nechtěj přiznat chybu nebo změnit myšlení ("dycky se to tak dělalo") a šotouši se nechtěj vzdát důvodu k výstřiku. Samozřejmě znám situaci líp, protože netrpim provozní slepotou, jsem zvenčí. Každej normální podnik, kterýmu by se ztratilo tolik věcí, by ty věci přestal vystavovat na veřejnosti nebo umožnil jejich koupi. To že to dělaji vandalové z potěšení je taky alibistická blbost, protože digitální orientace nejsou ani poničeny, natož aby se ztrácely. A dávejte si pozor na slovník, umím psát ještě ostřejc. [bomba]

(Příspěvek byl editován uživatelem káem.)
[tramvaj][blesk][new] ZIMNÍ SRAZ OPTIMALIZAČNÍ A PRAŽSKÉ TRAMVAJOVÉ SEKCE K-R: 25/1/2017 OD 19 HOD. VALCHA HOLEŠOVICE (Tř.Dukelských hrdinů, u podjezdu na Výstaviště Holešovice). [jidlo][fotic]
Pondělí, 09. ledna 2017 - 15:15:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19217
Registrován: 8-2005
netak: alealeale - a proč tedy vyrábim něco co nemám (15,27,28) a nechám si to ukrást zase? Tim padá tvá teorie o 1 a 9.
Lukášlukáš- vezmi si prášky prosimtě, než sem začneš psát, evidentně jsi byl rozrušen, to je poznat z neuspořádanosti textu.
[tramvaj][blesk][new] ZIMNÍ SRAZ OPTIMALIZAČNÍ A PRAŽSKÉ TRAMVAJOVÉ SEKCE K-R: 25/1/2017 OD 19 HOD. VALCHA HOLEŠOVICE (Tř.Dukelských hrdinů, u podjezdu na Výstaviště Holešovice). [jidlo][fotic]
Fkam
Pondělí, 09. ledna 2017 - 15:15:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2606
Registrován: 3-2011
A že se cedule neztrácejí jinde. Nejsme zdaleka jediní v Evropě, kde jezdí cedule. Cedule jsem potkal i na západ od nás.
Denke zweimal, eh du einmal sprichst.
netak
Pondělí, 09. ledna 2017 - 15:31:03  
Neregistrovaný host
88.208.76.26
KM - mě žádná teorie o 1 a 9 nepadá - ono to tak prostě je.

Když tu poučuješ celý svět - víš kolik bylo ukradeno 27 a 28?
Mladějov
Pondělí, 09. ledna 2017 - 15:34:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9382
Registrován: 3-2007
V USA taky bijou černochy ? [biggrin]

Fakt není DýPý schopen vymyslet řešení, které by napadlo každého soukromého majitele ?
DýPý je především, jak to tady tak čtu, vrchol alibismu [crazy]
netak
Pondělí, 09. ledna 2017 - 17:43:05  
Neregistrovaný host
78.102.222.16
Včera na Petřinách
Pondělí, 09. ledna 2017 - 19:33:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6971
Registrován: 2-2006
Mladějov: Tak nás obohaťte ať jsme moudřejší... [lol]
Fakt se poslední dobou svými názory řadíte mezi nejspodnější kindrmafii.

Káem: Nevypravovat ceduláky ? No OK, takže ty vozy s nemalou zůstatkovou hodnotou, navíc při současnym nedostatku vozů veskrze potřebný, necháme jezdit jen kolem vozovny a na zastávky vyvěsíme jen jejich fotky, aby nám je zase nějakej úchylnej LukášLukáš neočesal ?
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...

Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
Pondělí, 09. ledna 2017 - 19:55:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10276
Registrován: 4-2003
Tramvají až na výjmky jen jezdím,ale tohle jsem kdysi vyfotil.
Určitě jich moc nebylo ... tak mě zajímá co to bylo zač .. asi nebude náhoda,že má zrovna tuhle barvu .... a nevím ani kdy to bylo .. hádám kolem roku 2000,ale fakt nevím .. nemám tu fotku ted v dosahu ...

Jirka_E
Pondělí, 09. ledna 2017 - 20:00:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 568
Registrován: 6-2015
Káem:
"nebo umožnil jejich koupi."
I přesto by se jistě našli tací, kteří by šli, a ceduli ukradli. [cunik]

JanT: [ok][tramvaj]
Vítejte v DOBĚ INTERNETOVÉ.
Jirka_E
Pondělí, 09. ledna 2017 - 20:05:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 569
Registrován: 6-2015
Jnd: Ten nátěr byl snad zvýrazněním toho, že byl onen vůz vybaven systémem poptávkového otevíraní dveří.
Vítejte v DOBĚ INTERNETOVÉ.
Pondělí, 09. ledna 2017 - 20:05:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5903
Registrován: 6-2004
Jnd: Několik SUCS bylo vybaveno poptávkovým otevíráním dveří a protože se tak dělo cca v roce 1991-1993, tak vozy dostaly i jiný lak, aby to lidi ještě víc praštilo do očí, že je něco jinak. Jako bonus 7226+7227 dostaly výklopné dveře.

Bližší info na modrých:-)
Pondělí, 09. ledna 2017 - 20:20:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1085
Registrován: 2-2011
Ad cedule. POkud by DPP ty cedule začaly srát, tak stačí po zbytek životnosti sůčka vyprvaovat na konkrétní linku a místo zasouvacích plastových cedulí jim na okna nalepit nalepovací cedule. Jedna A4 vyjde na 100 kč. To nikdo neukradne. Takhle to funguje ve spsoustě zemí na východ od nás.

Mimochodem, kde na západě mají ještě cedulový tramvaje/ městský busy?
Pondělí, 09. ledna 2017 - 20:30:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10277
Registrován: 4-2003
9001
Jirka_E

Dík za info [ok]
Pondělí, 09. ledna 2017 - 21:29:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 161
Registrován: 1-2015
Měl bych o cedule zájem, ale zloděj nejsem a rozhodně je nebudu krást. Dají se nějak legálně sehnat?
čítatel
Pondělí, 09. ledna 2017 - 22:38:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 125
Registrován: 4-2012
Orbit09:
Ca tři roky zpět (jak je to teď nevím, od té doby jsem tam nebyl) byly ke koupi v muzeu ve Střešovicích.

Tehdy jsem toto zpozoroval už u vstupu, a že si cestou z muzea po prohlídce nějakou koupím. Prohlídka proběhla v klidu, a když jsem zamířil k východu (a suvenýrům) vběhla do muzea skupina asi čtyř.. no jak je nazvat... pubertálních lidoopů [cunik], kteří mě při výběru cedule (k dostání byly i čelní plechové) odstrčili, sebrali celou bednu jak plastových zadních tak plechových čelních a šli ji zaplatit [crazy]

Do konfliktu jsem se tehdy nepouštěl byť bych měl asi fyzicky s přehledem navrch, ale měl jsem s sebou dámský doprovod před kterým jsem se rozhodně nemínil pouštět do strkanice kvůli kusům plechu a plastu.[nene]

Zpětně to tipuju na to, že dostali info o prodeji, běželi domů rozbít prasátka a poprosit rodiče o kapesné na zbytek roku (nechali tam za to asi 900), a pak vítězoslavně ukořistili celý úlovek.

Ale za zlé jim to nemám, čelní jedenátku jsem sice domů na zeď docela chtěl, ale snad jí je mezi těmi desetitisíci jinými cedulemi u někoho nad poslelí lépe [biggrin]
Pondělí, 09. ledna 2017 - 23:15:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7735
Registrován: 10-2004
Mimochodem, kde na západě mají ještě cedulový tramvaje/ městský busy?

Například v Göteborgu. Ovšem o něco lépe chráněné:
Pondělí, 09. ledna 2017 - 23:50:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5904
Registrován: 6-2004
Orbit: Problém moderní mládeže... Prostě něco nejde koupit za peníze[satan]... Co se s tím smířit?
Úterý, 10. ledna 2017 - 05:54:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3472
Registrován: 7-2011
LukášLukáš:
"včera 15 komplet dole...nechápu jak si ridic muze nechat vzit i první bocni cedulku v sole. "
Jo, tak mi prozraď, co s tím jako řidič asi mám dělat, i když si toho všimnu? Vstát a jít mu dát přes držku? V dnešní "sluníčkářský" době a riskovat, že mě někdo (případně dotyčný) udá za napadení? Nebo riskovat, že se ostatní vrhnou spíš na mě, protože to přece přeháním, kvůli jedný cedulce? Přemlouvat ho a prosit, ať to tam vrátí, že "to se přece nedělá, fujfujfuj"? Směšné.


Fkam:
"Ví se, kdo to krade, ale jaksi to nikoho asi netrápí."
No, při stavu dnešní justice, co s tím taky dělat jinýho? K plný náhradě škody ho nikdo neodsoudí, hodí se to na "mladickou nerozvážnost", přece nebudem mladému člověku na prahu života dělat dluhy, že, on jistě prozře...[crazy] Když pominu, že "nějaký cedule" asi nebudou mít moc velkou prioritu, když se u nás léta táhnou mnohem závažnější případy.

Mimochodem před pár lety po spolupráci lidí z modrých jednoho takového pacienta navštívila policie. Odstěhovali toho od něj nakonec docela dost, ale jak přesně to s dotyčným dopadlo nevím. Měl toho tenkrát slušnou sbírku a mimo jiné s tím vesele kšeftoval na Aukru.
Úterý, 10. ledna 2017 - 08:42:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7602
Registrován: 5-2002
Blesk: Hlučné tramvaje v Praze mohou jezdit dál. Až do roku 2022

Ostatní tramvajové tratě mají hlukovou výjimku do 31.12.2022. Tak se ještě 5 let můžeme tramvaji vesele vozit.

Jako nepravdivé označila pražská hygiena tvrzení, že za vším stojí úprava jejich pravidel. „Žádná nová hygienická pravidla pro výpočet hlukových limitů pro tramvajové tratě nebyla vydána. Pravidla pro hodnocení hluku z tramvajové dopravy jsou stávající, tedy platná již od roku 2006,“ uvádí ředitel HSHMP Jan Jarolímek, který ve vysvětlení odkazuje na patřičné nařízení vlády. Zároveň se změnou před více než 10 lety vznikl také dokument, který mapuje harmonogram odstraňování staré hlukové zátěže.

„Toto rozhodnutí je platné až do 31. prosince 2022 a platí pro většinu tramvajových tratí na území hlavního města Prahy. V rámci tohoto rozhodnutí měl a dosud má provozovatel tramvajové trati dostatačný časový prostor na rekonstrukci a úpravu jednotlivých tratí,“ vysvětluje Jan Jarolímek.
Úterý, 10. ledna 2017 - 09:22:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5905
Registrován: 6-2004
Bobik: Svatá pravda...

Borovička: Tak to je zase řešení za všechny peníze[uhoh]...

Takže Bělehradská si hodí reko ještě jednou?[crazy]
netak
Úterý, 10. ledna 2017 - 09:31:24  
Neregistrovaný host
37.188.157.160
Takže jestliže 2 roky stará trať postavená dle TOP technologií to nesplňuje a je nezkolaudovatelna. Zajisté to za 5 let splní všechny tratě i ty bez reko. Bože to blb. [auto]
Úterý, 10. ledna 2017 - 10:16:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1159
Registrován: 12-2007
Zajímalo by mne, zda u nás anebo někde jinde ve světě jsou cenově přijatelné technologie, které umožňují, aby se při provozu tramvají snížila jejich hlučnost na přijatelnou hodnotu, a zda tyto technologie se týkají dopravní cesty anebo samotných tramvají. Děkuji za odpověď.
Jva
Úterý, 10. ledna 2017 - 10:35:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3845
Registrován: 6-2002
...aby pak o pár metrů dále v místech s vyšším výskytem chodců vymýšleli, jak udělat tramvaj hlučnější, aby se nedala přeslechnout[crazy]
Cynik - tak říká optimista realistovi...
Úterý, 10. ledna 2017 - 10:48:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7736
Registrován: 10-2004
„Toto rozhodnutí je platné až do 31. prosince 2022 a platí pro většinu tramvajových tratí na území hlavního města Prahy. V rámci tohoto rozhodnutí měl a dosud má provozovatel tramvajové trati dostatačný časový prostor na rekonstrukci a úpravu jednotlivých tratí,“ vysvětluje Jan Jarolímek.

Na přehrazení uličního prostoru protihlukovými stěnami je to času jistě dost. Nebo jak si to pan ředitel představuje? [nene] Chápu, že životem a mediálním prostorem v Praze musí každý rok rezonovat nějaké nové téma, jak vytažené z Absurdistánu, a zrovna oblast dopravy je toho nejčastější obětí, ale není celý tento vtip už trochu za hranou?
Úterý, 10. ledna 2017 - 11:14:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5907
Registrován: 6-2004
Reichenberger: Největší vtip bude asi v tom, pokud čistě přepaneluji TT novými BKV, tak limity neřeším, protože nejde o kompletní rekonstrukci a jezdím si vesele dál.

Za to pokud to vyrubu do metru, udělám w tram, tak už mám problém.

Navíc problém se pouze posunul o 5 let dopředu. Nic se nevyřešilo...
McBain
Úterý, 10. ledna 2017 - 11:33:03  
Administrátor
Číslo příspěvku: 25205
Registrován: 5-2002
Demon3:
"Káem: Nevypravovat ceduláky ? No OK, takže ty vozy s nemalou zůstatkovou hodnotou"

To jsou který?

A cedule se kradly už za mě (20 let ago) a určitě už i před tím. Takže z toho nedělejte problém dnešní mládeže.
Úterý, 10. ledna 2017 - 11:42:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5909
Registrován: 6-2004
McBain: Jak se to vezme... Kradlo se, ale nebylo to tak organizovaný jako ted... Navíc se z 90% kradly zadní, protože číslo je univerzální a dá se použít na cokoli...

Pak je otázka pokud mají nemalou zůstatkovou hodnotu, tak udělat akci ala T3M2? [satan]. Místo do šrotu by šly panely do tram...
Úterý, 10. ledna 2017 - 13:05:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7604
Registrován: 5-2002
9001: Největší vtip bude asi v tom, pokud čistě přepaneluji TT novými BKV - vedle jak ta jedle!

Naopak právě ty dosud nezrekonstruované úseky musí být nejdéle do roku 2022 odhlučněny. No a když se nějaký konečně odhluční, tak ejhle nesplní limity a zavře se hned .-) - nebo to Dolínek s Ludvíkem ještě na chvilku ukecaj.
Úterý, 10. ledna 2017 - 13:52:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 24
Registrován: 1-2011
9001:
"Orbit: Problém moderní mládeže... Prostě něco nejde koupit za peníze[satan]... Co se s tím smířit?

No tak se ale potom nedivte že si to lidi vezmou v tramvaji "
Wanowlk
Úterý, 10. ledna 2017 - 13:54:02  
Neregistrovaný host
89.233.139.70
jo, Lisoňěk, zloděj cedulí non plus ultra, se ozval ...........
Úterý, 10. ledna 2017 - 14:20:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 25
Registrován: 1-2011
Wanowlk:
"jo, Lisoňěk, zloděj cedulí non plus ultra, se ozval ...........

Ano největší čorka která každý den nedělá nic jiného než jezdí po Praze a krade cedule se ozvala :3 Protože to co tady někteří řešíte za hovadiny nemá obdoby...Vadí vám že to lidi kradou? Tak nevím proč se to vypravuje na linky typu 6,24,15 a nevím kam ještě..Proč to depo nedá všechno na 9ku a nenalepí tam papír A4 s číslem linky to by nikoho nelákalo..nebo proč se tam nedají BUSE panely když se jich po dílnách válí mraky k ničemu myslím že by to bylo mnohem lepší než tady vymýšlet kraviny se zámkama apod..A taky je hezké jak někteří mají velké řečí ale když by potkali v tramvají nějaké 15ti lete pubertáky jak berou ceduli budou radši čumět z okna a dělat že nic.."
Úterý, 10. ledna 2017 - 14:47:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19218
Registrován: 8-2005
Obecně - krade se to víc, protože se blíží konec cedulí. Kdo neukradne teď, nebude mít.To je prostě trh. Před deseti-dvaceti lety nebylo třeba na kradení spěchat. A podporuje se to ještě tim, že se vytvářeji na poslední chvíli nový cedule na linky, na kterejch ceduláky vůbec nemusej bejt.
Demon: Alealeale, tak vy vyřazuete tramvaje, abyste měli kam dát nový a najednou je tramvají nedostatek? A co se zbejvajícíma cedulákama pokud mají tak vysokou hodnotu, jak říkáš? No nedávno jste přibastlili digi orientace z vyřazenejch busů do několika tyristorek. Tak v tom pokračujte. Proč ti furt musim radit co a jak máte dělat? [andel]
[tramvaj][blesk][new] ZIMNÍ SRAZ OPTIMALIZAČNÍ A PRAŽSKÉ TRAMVAJOVÉ SEKCE K-R: 25/1/2017 OD 19 HOD. VALCHA HOLEŠOVICE (Tř.Dukelských hrdinů, u podjezdu na Výstaviště Holešovice). [jidlo][fotic]
netak
Úterý, 10. ledna 2017 - 14:56:12  
Neregistrovaný host
78.102.222.16
No podél tratí jsou udělat metr vysoký zítky z drcených pneumatik, tím samým materiálem jde nahradit trávník (může se natřít na zeleno).
U vozidel, se toho moc udělat nedá - vyměnit kola, vyměnit brzdy a zkoušet zdali to nebude tišší. Ovšem tento výzkum by přesáhl cenu nových vozů.
Úterý, 10. ledna 2017 - 14:58:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5910
Registrován: 6-2004
netak: A co uděláš s TT v úrovni vozovky?

Vodičkova, Ruská, Starostrašnická, Jaromírova atd
Úterý, 10. ledna 2017 - 15:02:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 19219
Registrován: 8-2005
ad hlučnost - takže bublina splaskla a do roku 2022 se norma ještě desetkrát změní.
[tramvaj][blesk][new] ZIMNÍ SRAZ OPTIMALIZAČNÍ A PRAŽSKÉ TRAMVAJOVÉ SEKCE K-R: 25/1/2017 OD 19 HOD. VALCHA HOLEŠOVICE (Tř.Dukelských hrdinů, u podjezdu na Výstaviště Holešovice). [jidlo][fotic]
netak
Úterý, 10. ledna 2017 - 15:15:12  
Neregistrovaný host
78.102.222.16
nesplaska - pořád nejdou zkolaudovat nově opravené TT. Na těch starých jde zatím jezdit, ale nejdou rekonstruovat.
Nejde o normu, ale o prováděcí vyhlášku, nebo jak se to menuje.
Fkam
Úterý, 10. ledna 2017 - 15:19:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2607
Registrován: 3-2011
Tramvají je opravdu nedostatek. Večer musím často čekat než můj vůz přijede z linky a samozřejmě tak, jak je (špinavý) hned vyjíždí. Navíc co jsem koukal, na HL pořadí linky 16 se objevuje vůz 14T (údajně teď je větší počet KT mimo provoz).
A ráno po zatažení často zase můj vůz hned vyjíždí na denní linku.
Denke zweimal, eh du einmal sprichst.
yardam
Úterý, 10. ledna 2017 - 19:12:04  
Neregistrovaný host
78.45.47.207
Kachen stojí 9, tedy asi pětina z celkového počtu 48.

9056 - od 17.6.2016 - nehoda se sanitkou na IPP
9060 - od 22.11.2016 - PÚ
9064 - od 30.12.2016 - ?
9072 - od 11.2.2016 (!) - PO
9079 - od 27.9.2016 - PÚ
9080 - 5 dní - ?
9086 - od 30.11.2016 - PÚ
9088 - 2 dny - jakási mimoř. událost?
9097 - od 25.10.2016 - PÚ

Stav T3M2-DVC:
8051 - od 28.10.2016 - PÚ
8063 - od 22.11.2016 - PÚ
8068 - od 28.12.2016 (od té doby jen 2x služební jízda) - ?

Vycházím z veřejně dostupných šotodat na Mobilních tablech a Pražských tramvajích.
Úterý, 10. ledna 2017 - 21:50:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 162
Registrován: 1-2015
Do Střešovic chodím často, ale nikdy tam žádné cedule nemají, jen papíry, co na boční cedule lepí. Škoda, že se nedají nikde jinde koupit, resp. že je DPP neprodává. Má jich plné vozovny.
Úterý, 10. ledna 2017 - 22:20:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6972
Registrován: 2-2006
Mcb: A fakt se cedule kradly takhle ?
Tomuhle se opravdu říká sběratelství ?


Pravda zvítězí, ale dá to fušku...

Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
Úterý, 10. ledna 2017 - 22:27:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6973
Registrován: 2-2006
Káem: A kde by sis ty ceduláky asi představoval ?
Jsou tam, kam se vypravit můžou a to už 9 neni. A znova opakuju, tady vůbec nejde o nějaký cedule, ale o vandalizmus, o pouhopouhý ničení cizího majetku.
Nostalgická linka s digitálníma orientacema by asi nebyla to pravý ořechový, nemyslíš ? Nehledě na to, že to zrovna levná sranda neni.
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...

Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
Úterý, 10. ledna 2017 - 22:34:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6974
Registrován: 2-2006
yardam: Odstavených je 9 + dalších 6 má vyjeté kilometry a jezdí jen ty nejkratší příprcy, než budou odstaveny i ony.
Pravda zvítězí, ale dá to fušku...

Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
Mil
Středa, 11. ledna 2017 - 08:50:08  
Neregistrovaný host
89.103.40.114
D3 Jsou tam, kam se vypravit můžou a to už 9 neni.
Takže ceduláky na l.9 mohly a už nemůžou. A co se na l.9 stalo tak převratnýho?
Jva
Středa, 11. ledna 2017 - 09:00:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3849
Registrován: 6-2002
A není lepší cedule posílat jen na jednu linku (třeba zrovna 9, tak se jich při tolika pořadích dá "utopit" dost), trh by se "nasytil" a nebyla by sháňka po co nejširší číselné řadě...
Cynik - tak říká optimista realistovi...