Diskuse » Archiv 2017 » Železnice » RegioJet » Archiv diskuse RegioJet do 29. 05. 2017 předcházející | další

Archiv diskuse RegioJet do 29. 05. 2017

dolů
   autor příspěvek
Neděle, 14. května 2017 - 11:44:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 111
Registrován: 7-2011
Mladějov:
">"Až se dá republika do pořádku, tak bych trochu té demokracie do politiky dal.."
Ano, tedy jinak řečeno vyřadit kontrolní mechanismy (které ve své podstatě holt také vždycky přibrzďují) a udělat autokracii..aby se daly líp přiohnout věci, které nemůže zlomit. Vybudovat firemní impérium a pak teda, milostivě, nechat lidi, ať si to řešej, jak chtěj..
O té vnitrostranické demokracii taky mooc pěkné, aneb nutné zlo. Putinovi by se, myslím, tenhle rozhovor taky moc líbil..
poslouchat toto, skoro 30 let po tom, kdy nám bylo cca dvacet a jezdili jsme v listopadu 89 (..) že to svinstvo které jsme tu tenkrát měli, možná skončí, tak to je pak něco, co v člověku opravdu vyvolává chvilkové zděšení.
Jj. Unterschrift.
Mají k sobě RJ a AB myšlenkově a hodnotově velmi blízko, pozoruji, a hodně tím RJ u mně klesl. No alespoň se něco do voleb dozvíme.
Jinak (státní) monopol Č(S)D samozřejmě potřeboval konkurenci jako [cunik] drbání, ovšem fascinuje mne, jak tu svojí bezskrupulóznost pánové AB+RJ ventilují jako vlastně potřebnou, ba nezbytnou.
Doufám, že to pomůže probrat aspoň některé z těch, co je mají za polobohy. Některé ovšem nikdy [proud], ba ani nepochopí, "wo co go". "
S tím probráním si nejsem až tak jistý, a to jsem i přes můj věk optimista tělem a duší, ale jinak s tím ostatním, včetně té konkurence, samozřejmě souhlas..[happy]
Neděle, 14. května 2017 - 16:16:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 180
Registrován: 1-2016
Slim: Ty jsi úplně mimo, to už fakt nemá cenu řešit. Jestli tam někde vidíš, že nějak omlouvám nedostatek stewardů, tak by sis měl zajít k očnímu. Psal jsem úplně normální věc, proč (taky) chybí, že ty si z toho vyvodíš, že každý, kdo neblije na Jančuru, ho nekriticky podporuje a omlouvá, tak to je tvůj (neustálý) problém. Ještě ti tu chybí ten druhý do sbírky, ten zase vyleze, plivne a zase odleze.

Mimochodem, když jsi dělal nebo snad ještě děláš v tom (nejmenovaném) obchodním řetězci, tak jste měli podstav na prodejnách nonstop, protože jste se chovali k těm lidem ještě hůř, než Jančura ke svým. Jeden z řetězců, který platil "pěšákům" na prodejnách skoro nebo úplně nejhůř. Takže si zameť napřed u sebe než začneš zase plácat úplné bludy, co kdo napsal nebo tvrdil. Prostě jsi lhář.
Neděle, 14. května 2017 - 16:33:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 181
Registrován: 1-2016
seno sláma: Přesně tak, ČD všude inzerují super Railjet za 9 Euro z Brna a prakticky ta jízdenka nejde koupit ani týdny dopředu (nevím jestli snižovali počet akčních jízdenek nebo se to tak rychle vyprodá oproti dřívějšku, kdy to většinou šlo i pár dní dopředu). U Jančury, aspoň když slibuje cenu, tak ji v rezervačním systému vidím a nikdy nebyl problém za ni jet. Navíc u ČD příplatek za místenky od Vídně, aktuálně mi to vycházelo cca 1200 Kč pro rodinu (2+1) Brno - Vídeň (a to ještě jak jsem zjistil, není ani nejdražší varianta, pořád tam byla nějaká "akce"). To jako sorry, za jednu cestu. To raději překousnu autobus a mám za 1200 Kč cestu tam i zpět a ještě mi něco zbyde. Těch 15 minut delší cesty už nehraje roli.
Jinak Railjet když pominu, že je novější souprava, tak ve druhé třídě nenabízí prakticky nic oproti jiným vlakům ač ho někteří (nevím vůbec proč) vynášejí do nebes. Vláček hezkej, ale to je tak všechno. Možná tak jednička, ale cenově už úplně mimo.
Slim
Neděle, 14. května 2017 - 16:41:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5684
Registrován: 2-2005
TN26: Jestli tam někde vidíš, že nějak omlouvám nedostatek stewardů, tak by sis měl zajít k očnímu.

K očnímu si zajdi Ty, páč já jsem reagoval na příspěvek Jeho výsosti, nikoliv na Tvé bláboly. A jestli máš pocit, že já bych na káčku měl držet hubu, pokud bych pracoval ve firmě, která se blbě stará o své zaměstnance, pak na tebe přesně platí první věta Tvého předposledního výblitku.
27
Neděle, 14. května 2017 - 17:19:41  
Neregistrovaný host
193.179.13.239
TN26: Teď jsem to tak zkusil zadat do eShou ČD (23.5, náhodné datum rozumně doředu) - hází mi to pro tento čas jízdenky za 9 € (247 CZK)... Tak nevím, co děláte blbě.
27
Neděle, 14. května 2017 - 17:22:13  
Neregistrovaný host
193.179.13.239
A jde to i ráno:


A případně tu je i ÖBB a jejich kontingent. Ranní se směrem do Wien dříve vyprodá u nás Celkem logicky...
Neděle, 14. května 2017 - 23:13:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1201
Registrován: 4-2003
Když ono u autobusu jsou náklady na přepravu pouze české, a u vlaku je v tomhle případě část nákladů na přepravu rakouská a to je trochu jiný level....
Neděle, 14. května 2017 - 23:23:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4965
Registrován: 8-2012
u autobusu jsou náklady na přepravu pouze české, a u vlaku je v tomhle případě část nákladů na přepravu rakouská
To cestujícího nezajímá.
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Mladějov
Neděle, 14. května 2017 - 23:30:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10329
Registrován: 3-2007
>To cestujícího nezajímá.

Což je ovšem jen další důvod, proč je mezinárodka na železnici mezi státy s rozdílným HDP značně problémová.
Neděle, 14. května 2017 - 23:46:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4967
Registrován: 8-2012
Tak nějak úplně netuším, jaké rozdíly v HDP znamenaly vznik onoho legendárního TCV tarifu ČSD (a dále ČD), který přispěl k rozmachu mezinárodních autobusových linek v České republice tak jako máloco jiného (zatímco mezinárodní tarify na západ od nás cca odpovídaly místním tarifům, český úsek byl oceněn na několikanásobky vnitrotarifu).
Jenže třeba u takového dopravce Hellö jsou náklady na autobus pouze rakouské a v porovnání cen je taky výrazně jinde - čili na železnici jde daleko spíš o nenažranost "národních dopravců", kteří donedávna považovali (a někteří ještě považují) mezinárodní dopravu za svou dojnou krávu.
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Jeho Vysost
Neděle, 14. května 2017 - 23:50:58  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
Akože autobus v Rakúsku ide na české mýto? Čo parkovné za odstavený autobus resp taký vjazd na Schwechat? Toto sú tiež náklady a za rakúske ceny. Problemom sú presne tie skoky, predám 30 lístkov za 9€ a ostatní zaplatia 40€, pri takej cenovej politike je jasné, že vlak nebude konkurenčný voči autobusu, keby bolo 30 lístkov za 14 30 za 16 30 za 18€, tak by sa cestujúci lákali rýchlejšie.
Mladějov
Neděle, 14. května 2017 - 23:53:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10330
Registrován: 3-2007
No tak holt ČD.a.s. chcípnou, no.
Já jim (a rozhodně nechápajícím tariférům tak 30 let mimo realitu) rozhodně advokáta dělat nemíním.
Mladějov
Neděle, 14. května 2017 - 23:55:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10331
Registrován: 3-2007
JV : Tak cena údržby a řidičů AT/CZ je až řádová.
To fakt nevíte ???
Jeho Vysost
Neděle, 14. května 2017 - 23:59:57  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
A čo má spoločné porovnanie platov vodičov autobusov cz/ať s cenami lístkov vo vlakoch? Flixbus má aj nemeckých vodičov a kvalitnejšie busy ako SA a cenami si konkurujú, pričom tiež robí údržbu aj v Nemecku či Rakúsku.
Mladějov
Pondělí, 15. května 2017 - 00:15:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10332
Registrován: 3-2007
>čo má spoločné porovnanie platov vodičov autobusov cz/ať s cenami lístkov vo vlakoch?

Študujte, možno na to prídete i bez mojej nápovedy.
Dobrú noc.
Jeho Vysost
Pondělí, 15. května 2017 - 00:18:12  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
Takže mám pravdu, som rád, že to ľudia vedia aj uznať[andel]
PPP
Pondělí, 15. května 2017 - 06:28:57  
Neregistrovaný host
109.81.215.242
Mezinárodní jízdenka by v podstatě měla být levnější než součet vnitrostátních jízdenek v daných úsecích. Důvodem je DPH ;-)
Pondělí, 15. května 2017 - 11:00:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11027
Registrován: 5-2004
No zrovna u tý Vídně nějaký extra důvod ke snížení ceny vlaku nevidím neb railjety jezdí víc narvaný než prázdný a to nejen ve vnitru. Možná nějak v mimosezoně od ledna do března...
Pondělí, 15. května 2017 - 11:20:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6140
Registrován: 5-2002
Já jel Mozartem předminulé úterý do Vídně a byla to prázdnota... Ale třeba nějaké sezónní soboty / neděle jsou plné, bůh ví. Vlak je to fajn, jenom mě nemile překvapil rakouský jídelák, když pominu ceny, tak si hlavně z jejich nabídky celkově moc nevyberu... V tomhle směru zlatá nabídka JLV. S rozdělením v Břeclavi to bylo asi za 1070...
Jeho Vysost
Pondělí, 15. května 2017 - 11:53:15  
Neregistrovaný host
194.228.18.230
PPP, ono taky MPS lacny je, takze toto je v pohode. Problem je, ze vacsina statnych drah povazuje cestujuceho cez virtualnu ciaru za truhlicku zlata, ktoru mozu legalne vykradnut a zdovodnit neexistujucimi nakladmi a vsetko im to prejde.A potom tu mame zleho sukromnika, ktory to neurobi, ale toho zase zastavia sovinisti z Madarska, takze nakoniec bude obetou opat cestujuci.
Pondělí, 15. května 2017 - 13:00:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11028
Registrován: 5-2004
Já jel railjetem vícekrát a prázdný to nebylo nikdy. Volnější třeba ten v 6.50 z Prahy. A tak v 50% případů jsem šel do dvojky ač mám jedničku neb ta byla volnější (neb je to taky 5 vozů proti jednomu a fous). A zdaleka se to nevyprázdní v Brně a to ani ta jednička. A ta tedy přes čáru levná není.
Slim
Pondělí, 15. května 2017 - 14:27:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5685
Registrován: 2-2005
Výsost:
vacsina statnych drah povazuje cestujuceho cez virtualnu ciaru za truhlicku zlata, ktoru mozu legalne vykradnut a zdovodnit neexistujucimi nakladmi a vsetko im to prejde.A potom tu mame zleho sukromnika, ktory to neurobi,

Vy a Vasil Biľak, Vy jste dva...Já si začínám být jistý, že Vy jste slovenská mutace Regiojeta Forever...akorát máte sušší humor, takže to není na první počtení znát.
Pondělí, 15. května 2017 - 15:03:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6141
Registrován: 5-2002
Jako prázdný to nebylo, ale jel jsem jedničkou a jestli bylo 10 - 15 lidí ve voze... Ale třeba to byla vyjímka...
Slim
Úterý, 16. května 2017 - 00:14:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5686
Registrován: 2-2005
Hroch: Díky[ok] Třeba Vám to někdy oplatím, každopádně je fajn vidět, že někdo čte a přemýšlí a není zabetonován ve své pozici. I mně se už několikrát přihodilo, že jsem souhlasil s T.H. nebo Topičem, paradoxně se to týkalo taky spíš politiky než dráhy. Na tom je zase fajn to, že člověk ví, že má proti sobě oponenta, se kterým stojí za to se i zuřivě bít o drobnosti typu soukromníci na dráze, neb to není žádnej vyšoustlej komouš a v tom hlavním má jasno...
stockholmský syndrom
Úterý, 16. května 2017 - 10:49:37  
Neregistrovaný host
79.170.254.82
Ač se to stane málokdy, tak tady s vámi musím na sto procent souhlasit
I masový vrah může dělat dobré skutky. Je to však polehčující okolnost?
Středa, 17. května 2017 - 09:44:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1223
Registrován: 5-2010
RegioJet se musí vypořádat s konkurencí. Německý FlixBus přidává linky po stovkách
Z článku lze vybrat hlavně tyto informace:

RegioJet chce vstoupit také na ukrajinský a rumunský trh. Míří tak i na cestující do Lvova, do Aradu a Temešváru.

V Česku plánuje Jančura postupně nahrazovat autobusy svými vlaky. V plánu je zároveň expanze na rakouský trh, kam začne RegioJet v prosinci zajíždět nejprve vlakem. "V Rakousku zavedeme naši značku a budeme ji chtít podpořit. Vzniknou tam nové autobusové spoje, a to nejen do Bratislavy a Prahy. Konkurentem nám bude právě FlixBus, který už rakouský trh ovládá," uvádí Jančura.

O Rakousku začíná hovořit jako o novém "domácím trhu", což zatím firma říkala jen o Česku a Slovensku. Nikdy ale o Německu, kde žluté autobusy již provozují i vnitrostátní dopravu hlavně mezi Drážďany a Berlínem.

V Rakousku bude RegioJet spolupracovat s firmou Graz-Köflacher Bahn, která v okolí Štýrského Hradce provozuje příměstskou vlakovou a autobusovou dopravu. Rakousko je pro RegioJet logický krok poté, co se se svými vlaky částečně stáhl ze Slovenska.

Osobní blog na iDNES.cz (někdy i s reportážemi o cestách)
Osobní vizitka
Připravovaný web o severním okolí Brna

Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
Jan Nowak
Středa, 17. května 2017 - 12:39:25  
Neregistrovaný host
128.0.179.99
[wink]Díky za článek
"Jsme velmi spokojeni s rychle rostoucím zájmem českých cestujících a jsme na správné cestě, abychom naši značku zavedli na místní trh," dodává Göbbelsová.
Ze by propagandu měli v rodině?
z wikipedie: Paul Joseph Goebbels vedl ministerstvo pro lidovou osvětu a propagandu. Byl znám svým zapáleným, energickým slovním projevem...
Cogwheel
Středa, 17. května 2017 - 13:01:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4728
Registrován: 1-2012
Tisková mluvčí Göbbelsová - to je boží! [rofl]
Neznamy
Středa, 17. května 2017 - 14:36:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 625
Registrován: 1-2005
www.regiojet.cz:

Vážení cestující,

od 3. června 2017 bude v Brně probíhat dlouhodobá výluka, v důsledku které nebudou naše vlakové spoje moci zastavovat v žel. st. Brno - hlavní nádraží. Cestující budou muset nastoupit/vystoupit v žel. st. Brno - dolní nádraží nebo Brno - Židenice. Náhradní doprava od/k žel. st. Brno - hlavní nádraží je v kompetenci majitele trati, který momentálně zpracovává její přesnější organizaci.

To jako vážně? Jsou to ale na ČD hloupí, když si NAD organizují a platí sami. [crazy]
Středa, 17. května 2017 - 15:05:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4999
Registrován: 8-2012
ČD si rozhodně neplatí NAD samy, ale hloupoučkým šotouškům to neříkejte, ať se můžou pohoršovat nad ošklivým žlutozlem.
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
NAD
Středa, 17. května 2017 - 18:48:51  
Neregistrovaný host
85.70.254.173
To je zajímavé ...[uhoh] Hlavně když se tu před časem probíralo, že SŽDC prodlužováním výluk "zvedá" dopravcům provozní náklady ( za autobusy NAD ).....[andel] Ale možná, že v tom Brně se to bude platit z peněz určených na tu" modernizaci".
Bobmaster
Středa, 17. května 2017 - 19:29:40  
Neregistrovaný host
82.145.208.245
Neznamy hlupák si jen přišel plivnout a zase bude od něj dlouho klid.
Středa, 17. května 2017 - 19:31:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8353
Registrován: 10-2003
NAD: A nemá to něco společného s novelou Zákona o dráhách?
Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Středa, 17. května 2017 - 21:07:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3119
Registrován: 8-2010
Neznamy si možná přišel plivnout, ale narozdíl od jiných zde nepíše přes různé online proxy anonymizery a nepoužívá cizí přezdívky [angry]
Praha-Ruzyně, Olomouc
MaxVonBrünn
Středa, 17. května 2017 - 21:07:36  
Neregistrovaný host
90.180.169.34
Prohlášení o dráze celostátní a regionální, účinné od 1. 12. 2016
3.5.2 Omezení provozování dráhy
...
SŽDC zveřejňuje na Portálu provozování dráhy měsíčně aktualizované informace o plánovaných omezeních provozování jednotlivých tratí a jejich částí. Pro takto plánovaná omezení, o jejichž rozsahu jsou zúčastnění dopravci předem informováni, neposkytuje SŽDC dopravci kompenzace na pokrytí vícenákladů vzniklých při alternativním zajišťování služeb
...
Středa, 17. května 2017 - 21:44:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8354
Registrován: 10-2003
V zákoně o ČD (v její novelizaci) je toto (přepis z Železničáře - březen 2017):

kompenzace náhradní autobusové dopravy (nad) § 36 odst. 2, 3 a 4 • Kompenzaci hradí provozovatel dráhy, který prostředky na ní zahrne do nákladů údržby, opravy nebo stavby dráhy, které jsou důvodem přerušení veřejné drážní dopravy. • Nárok na kompenzaci za NAD vznikne: dopravci při provozování veřejné dopravy, tj. komerční i závazkové, pokud zajišťuje NAD v souladu s plánem omezení provozování dráhy nebo její části a pokud cena náhradní autobusové dopravy přesáhla úspory dopravce související s přerušením drážní dopravy a dopravce nemá na úhradu nárok na základě smlouvy o veřejných službách.
dopad na Čd • ČD vzniká dnem účinnosti zákona (1. 4. 2017) nová povinnost evidence NAD. Ta by měla plně v souladu s plánem omezení provozování dráhy. Současně musí být zajištěna evidence úspor dopravce v souvislosti s přerušenou dopravou.
dopad na cestujícího • Prakticky žádný. Vždy, v případě zavedení NAD, bude muset cestovat autobusem objednaným dopravcem.


Faktem je, že se tam tedy nepíše, že by SŽDC měla organizovat NAD. Ale je to o ČD.
Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
MaxVonBrünn
Středa, 17. května 2017 - 22:59:15  
Neregistrovaný host
90.180.169.34
Zapa: citované Prohlášení o dráze je tedy v rozporu s novelou Zákona o drahách.

Dopravce provozující veřejnou drážní dopravu, u nějž vynaložené náklady přímo související se zabezpečováním náhradní dopravy za přerušenou veřejnou osobní drážní dopravu z důvodu omezení provozování dráhy plánovaného podle § 23b odst. 3 přesáhly úspory související s přerušením drážní dopravy a případné nároky na úhradu těchto nákladů na základě smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících, má nárok na náhradu tohoto rozdílu vůči provozovateli příslušné dráhy. Provozovatel dráhy tento rozdíl uhradí, doloží-li mu žadatel prokazatelně výši jím vynaložených nákladů přímo souvisejících se zabezpečováním náhradní dopravy a výši úspor spojených s přerušením drážní dopravy. Má-li dopravce nárok na úhradu vynaložených nákladů přímo související se zabezpečováním náhradní dopravy na základě smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících, prokazatelně doloží rovněž výši tohoto nároku.

To zřejmě znamená, že nově od 1.4. si ČD / RJ sice stále organizuje NAD, ale lze získat refundaci od SŽDC. Výpočet ale bude značně kreativní činnost :-)
Slim
Středa, 17. května 2017 - 23:32:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5687
Registrován: 2-2005
V plánu je zároveň expanze na rakouský trh, kam začne RegioJet v prosinci zajíždět nejprve vlakem. "V Rakousku zavedeme naši značku a budeme ji chtít podpořit. Vzniknou tam nové autobusové spoje, a to nejen do Bratislavy a Prahy...." uvádí Jančura. O Rakousku začíná hovořit jako o novém "domácím trhu", což zatím firma říkala jen o Česku a Slovensku. Nikdy ale o Německu, kde žluté autobusy již provozují i vnitrostátní dopravu hlavně mezi Drážďany a Berlínem. V Rakousku bude RegioJet spolupracovat s firmou Graz-Köflacher Bahn, která v okolí Štýrského Hradce provozuje příměstskou vlakovou a autobusovou dopravu.

..a v prosinci 2014 zahájí ve spolupráci s DB dopravu do Hamburku a vytlačí odtud ČD.

Jinak info z Hospodářek, jak tady kdosi psal, že tam pět let lanaří Sůru - nelanaří, nenastupuje, chtějí prý lidi z přesvědčení, ne z nouze.
Čtvrtek, 18. května 2017 - 00:25:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3778
Registrován: 6-2008
Slim: A že jste nepřidal tu .
Nevydrží do švestek a podobně. Odešel/utekl z Bratislava Košice atd...

Na pana Sůru se vytahujete.
Vám by článek nevzali ani do sluníčka...

(Příspěvek byl editován uživatelem Ic540.)
Čtvrtek, 18. května 2017 - 07:35:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6143
Registrován: 5-2002
@Miropiro: Stejně je zvláštní co RJ dělal celá léta, že Split "objevil" až teď... Ta linka je nová, jede jednou týdně a už má vyprodané spoje, to je v rámci jeho nově zaváděných linek snad unikát...
Ideální využití pro vozy, když není potřeba posilovat spoje kvůli VŠ...
Neznamy
Čtvrtek, 18. května 2017 - 08:22:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 626
Registrován: 1-2005
T_._H_.:
"ČD si rozhodně neplatí NAD samy, ale hloupoučkým šotouškům to neříkejte, ať se můžou pohoršovat nad ošklivým žlutozlem."
Rád se nechám od přechytralého žlutoguma poučit, jak to tedy je doopravdy. Další příspěvky, kde se narozdíl obvyklého výblitku TH objevují informace, potvrzují, že SŽDC pro dopravce nic neplatí (max. snad možná zpětně) a ani omylem neorganizuje.
Takže pokud SŽDC nekorumpuje Jančuru na úkor jiných dopravců, informace uvedená Sračkojetem má ještě menší inofrmační hodnotu (je to čirá lež) než obvyklé blitky s iniciály TH.

PS:
Může vlastně žlutogum nosit modrý rifle, nebo by z nich měl vyrážku a leze radši ve žlutých leginách?
Čtvrtek, 18. května 2017 - 10:50:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2427
Registrován: 8-2012
miropro: asi nebudu jedinej, kdo do zelenýho autobusu už nikdy nevleze. Nerad bych zase zeleným tam a taxíkem zpět, protože mi autobus bez náhrady zruší. I na českém FB Flixu to vypadá, že se jim to stává častěji jak jednou za 10 let.

(Příspěvek byl editován uživatelem Glory.)
Čtvrtek, 18. května 2017 - 22:59:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1225
Registrován: 5-2010
Glory: Ale já nikterak neobhajoval zelený či žlutý bus :-) Zeleným busem jsem dokonce nikdy nejel :-)
Osobní blog na iDNES.cz (někdy i s reportážemi o cestách)
Osobní vizitka
Připravovaný web o severním okolí Brna

Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
opilec
Sobota, 20. května 2017 - 22:48:18  
Neregistrovaný host
82.117.130.23
RJ 1021 v Pardubicích zásah záchranky a PČR .........
Středa, 24. května 2017 - 18:04:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6149
Registrován: 5-2002
Páteční odpolední Bratislava bude mít 11 vozů, patrně kvůli "dnům Regiojetu" v sobotu... A asi se i to v pohodě vyprodá...
Babilon
Středa, 24. května 2017 - 18:26:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3493
Registrován: 12-2007
Příspěvek z FB aneb pokuta za zpoždění vlaku:

Dobrý den, dovolte mi napsat jeden námět na zlepšenou. Měl jsem zájem koupit si dnes v Hranicích n.M.na pobočce jízdenku na vlak, který měl zpoždění a nešel tedy již koupit přes online systém. Slečna ochotně poradila, že je možné koupit jízdenku u stewardky, že bude i dostatek míst, protože spousta lidí rušila rezervaci kvůli zpoždění 80 min. Ale opomněla zmínit, s jakým příplatkem ten nákup bude. Při nástupu do vlaku mě málem omývali. Za jízdenku do Pardubic 400,- za lowcost lístek je fakt hodně. Chápu určitý příplatek za nákup na palubě, ale tolik? Šlo by pro příště, aby na to upozornil aspoň pracovník na pobočce?
Bobmaster
Středa, 24. května 2017 - 19:15:10  
Neregistrovaný host
37.188.158.146
Babilon: další díl ze seriálu O třídu lepší cestování [lol] může být ráda že je Hranicích na Moravě normální výdejní okénko a ne ten perónní prodej co tu byla fotka ze Slovenska.

Hlavně že teď nějaké expertce na FB vadí že dostala přirážku 40 Kč za nástup v obsazené stanici. Měla by zkusit nějakého soukromníka, ale asi ne United Airlines - prý se tam se zákazníky moc nemažou...
Ernie
Středa, 24. května 2017 - 20:04:12  
Neregistrovaný host
85.71.191.123
Páteční odpolední Bratislava bude mít 11 vozů, patrně kvůli "dnům Regiojetu" v sobotu... A asi se i to v pohodě vyprodá...

Odkud bude "ukradena" Astra, která jede na prezentační den?
Astry
Středa, 24. května 2017 - 21:43:02  
Neregistrovaný host
213.220.246.244
Žádná kradená, prostě 16 Aster. Ste to nečetli?
http://zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/regiojet-kupuje-l okomotivy-od-bombardieru-1331346
Jeho Vysost
Pátek, 26. května 2017 - 16:21:39  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
Pri blbosti oponentov ako je zneužívatel môjho Nicki to ani nie je potrebné, Sura je vo výpovednej lehote, takže logicky ešte v Mafre pracuje a Jancura nebol ani obvinený, zrejme tam bude nejaké symbolické vyšetrovanie, ale tak ako stále to vysumi.
Ernie
Sobota, 27. května 2017 - 11:07:31  
Neregistrovaný host
85.71.191.123
Odpovím si tedy sám - Astra pro den s RJ pochází z obratu 400/1008/1011/409 a místo ní je řazen Ampz.
Slim
Sobota, 27. května 2017 - 21:42:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5689
Registrován: 2-2005
Jeho výsost: Slunko je sviňa, co?
Jeho výsost kouká
Pondělí, 29. května 2017 - 08:30:23  
Neregistrovaný host
46.135.201.251
Jeho výsost ten nick je jiný, pokud jste si všimnul. Ale koukám, že je tady Babišovo, cenzura ihned smaže příspěvek. Když to nejde tak musí zasáhnout likvidace!
Garfield
Pondělí, 29. května 2017 - 08:39:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12263
Registrován: 10-2004
V pátek a včera jsem vyzkoušel přepravu kola v RJ. Bez jakýchkoliv problémů, ale překvapilo mě, že ty lowcost vozy (Bp?) nemají vakuový hajzlík.
Jeho Vysost
Pondělí, 29. května 2017 - 10:32:09  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
Jednoznačne vychádza z môjho nicku, akurát ja sa nesťažujem na neexistujúcu cenzúru.
Jeho výsost kouká
Pondělí, 29. května 2017 - 13:10:02  
Neregistrovaný host
46.135.102.9
A ty máš na to nějakou licenci? Nemáš tak si stěžuje třeba na nádraží u hajzlíků.
Bohužel cenzura je tady teď tvrdá. Ty pochopitelně cenzuru nevidíš když patříš ke žlutoprdelníkům.
Slim
Pondělí, 29. května 2017 - 14:07:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5690
Registrován: 2-2005
Řečeno s Čtvrtníčkem - "Poplatek za použití jména Jeho výsost" uhrazen.
Jeho Vysost
Pondělí, 29. května 2017 - 16:03:04  
Neregistrovaný host
88.103.215.230
Bavi ma, ze niekto, kto nema tu slusnost ani vymysliet vlastny nick sa este stazuje na cenzuru. Najskor su povinnosti, az potom prava.
Dodržovat pravidla
Pondělí, 29. května 2017 - 16:34:13  
Neregistrovaný host
46.135.192.16
Ty jsi opravdu kus v...
Jsem rád že si to je připomněl.
Třeba jančurakovi stevardi v plavkách.
Řveš tady o dodržení povinnosti ale tvůj guru je porušuje.
Opravdu jsi chudák myšlenkama.
nábor opiček
Pondělí, 29. května 2017 - 21:57:05  
Neregistrovaný host
62.24.81.209
Jeho výsost má jedinečnou příležitost! Jančurákovi zdrhli skoro všichni stews, protože za tu almužnu a buzeraci to nikdo dělat nechce. Nově tak poptává cvičené opičky v severních Uhrách. Máš jedinečnou šanci! odkaz