Diskuse » Archiv 2017 » Železnice » Nejotřesnější zážitky na železnici » Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 01. 05. 2017 předcházející | další

Archiv diskuse Nejotřesnější zážitky na železnici do 01. 05. 2017

dolů
   autor příspěvek
AD Regina
Pondělí, 24. dubna 2017 - 23:14:29  
Neregistrovaný host
195.146.103.2
AD VolvoFH12.... 814.183-0
Úterý, 25. dubna 2017 - 00:02:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 167
Registrován: 1-2016
Pokladna v Brně - platbu kartou hlaste předem:
"Dobrý den, budu chtít IDS jízdenky a budu platit kartou"
P"Kartou to nejde" (velmi neochotně, pozdrav žádný)
"Proč, máte tady symboly karet"
P:"Máte to tady napsaný" (vylepený papír z druhé strany okýnka, než stojí fronta, téměř nečitelným malým písmem, po chvíli jsem přeluštit, že je prý nějaký výpadek plateb, tak ok)
"Dobře, tak mi v tom případě dejte 2 jízdenky do Hodonína jen tam, ne celodenní, pokud to bude levnější jinak, tak mám IN25, nemám víc hotovosti"
P: bouchá obyčejnou IN25 a obyčejnou bez slevy "217 Kč"
"Vy nemáte nebo neprodáváte včasné, akční nebo něco takového? V eshopu máte úplně jiné ceny, navíc jsem chtěl IDS"
P: "Nevím co chcete, říkal jste do Hodonína"
"Ano, ale ne obyčejné - IDS nebo nějakou akční nebo včasnou"
P: "Já nevím co chcete"
"Rozhodně nechci platit 217 Kč za cestu do Hodonína jak mi chcete nacpat, vy neprodáváte levnější jízdenky než obyčejné?. Tak mi dejte tu IDS, kterou jsem chtěl, ne?
P: "Už jsem to vytiskla, zaplaťte a nezdržujte ostatní"
"Víte co, nechte si je"
Odcházím bez jízdenek, asi 5 minut do odjezdu vlaku, hledat bankomat.

Zajímavé je, že tyhle zcela protizákaznicky vystupující exempláře potkám zásadně na těch "pokladnách pro normální odbavení" když už tam jednou za čas pro něco musím a nemám koupeno předem, tam asi sedí sbírka co raději jinam nedají pro neschopnost nebo nevím. No před bankomatem jsem si vzpomněl, že je tam to ČD centrum, ptám se, potřeboval bych IDS jízdenky pokud vyjdou nejlíp (vyjdou samozřejmě se zpáteční cestou), ale potřebuju zaplatit kartou, jestli to jde. P: "Samozřejmě, jen máme hlášeno, že se můžou zdržet autorizace, ale vyzkoušíme a uvidíme".
Platba prošla bez problémů či zdržení, jízdenky prodány s úsměvem a pozdravem, jen si člověk říká, proč to nejde hned a proč se v dnešní době snaží někdo za každou cenu prodat předražené obyčejné jízdné, když je několik dalších možností a ještě to člověk řekne.
Úterý, 25. dubna 2017 - 00:46:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3171
Registrován: 11-2008
No, ne že bych to chtěl nějak omlouvat, ale tací lidé se najdou všude. I u soukromnika. Asi před dvěma lety jsem pro bratra kupoval jízdenku na RJ v Pardubicích a zažil jsem něco podobného. Asi jsem "žlutou" slečnu zmatl tím, že jsem byl v uniformě a tak z toho asi byla velačo zmatená.....[lol][lol][lol][andel]
Výpravčíxymu
Úterý, 25. dubna 2017 - 01:23:44  
Neregistrovaný host
137.74.154.144
Výpravčíxy:"...velačo..."

A čo si predstavujete pod takým slovom, Kefalín?
kata
Úterý, 25. dubna 2017 - 02:57:25  
Neregistrovaný host
83.208.236.91
tací lidé se najdou všude. I u soukromnika

"V Americe zase bijete černochy!"

Jistěže onu pokladnu chcete omlouvat, jinak byste to nepsal právě v této souvislosti.
Úterý, 25. dubna 2017 - 09:40:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1386
Registrován: 10-2009
Já jsem tedy nepochopil z textu pana výpravčíhoxy, že by chtěl jakkoli omlouvat tu pokladnu v Brně.
O poměrech v brněnských kasách něco vím. Může křupan a hovado vést kolektiv znalý, milý a ochotný? Toť otázka. A že mě to sere, když někdo takto zkazí snahu všech kolem, všech, kteří se starají o to, aby vlak jel a cestující byli spokojeni, to mi věřte! P.
kata
Úterý, 25. dubna 2017 - 10:39:44  
Neregistrovaný host
83.208.236.91
nepochopil z textu pana výpravčíhoxy, že by chtěl jakkoli omlouvat tu pokladnu v Brně
Podvědomá snaha odvést pozornost jinam a udělat ze špatného lepší až dobré "rozšířením špatnosti", tzn. že to u ČD v Brně vlastně není tak špatné, když je to přece špatné i jinde.
Onen letitý vtip s černochy zní v úplnosti takto: oficiální setkání Kennedyho s Chruščovem, neformální část kolem oběda a Kennedy, aby řeč nestála, se zeptá: "Kolik je v Sovětském svazu průměrný plat kvalifikovaného dělníka?" Chruščov začne rudnout, nadýmat se a pak vyhrkne: "A vy zase bijete černochy!"
Úterý, 25. dubna 2017 - 11:19:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6978
Registrován: 4-2003
rozšířením špatnosti", tzn. že to u ČD v Brně vlastně není tak špatné

V Brně je to špatný snad odjakživa a podstatný snad je, že dneska se člověk s takovým jednáním už prakticky nikde (=až na nepatrné výjimky) nesetká. Tady s výjimkou všelijakých úřadů.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Nesni
Čtvrtek, 27. dubna 2017 - 00:06:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1378
Registrován: 6-2014
TN26:
-tak mi v tom případě dejte 2 jízdenky do Hodonína jen tam
-potřeboval bych IDS jízdenky pokud vyjdou nejlíp (vyjdou samozřejmě se zpáteční cestou
Já jsem teda nepochopil, co jste vlastně kupoval. V první pokladně jste chtěl "jen tam", ale v ČD centru "samozřejmě se zpáteční cestou"?
Čtvrtek, 27. dubna 2017 - 08:58:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4860
Registrován: 9-2011
Nesni: doporučuji ještě jednou přečíst tuto část textu: ale potřebuju zaplatit kartou,
Arctia
Čtvrtek, 27. dubna 2017 - 14:06:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1091
Registrován: 6-2010
Kdyz se srazi protivna baba a arogantni hovadko, je to nestesti...
Utúlien aurë...
Babilon
Čtvrtek, 27. dubna 2017 - 19:35:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3474
Registrován: 12-2007
Dneska jsem potkal rodinku, která vystoupila v žst. Unhošť a byla docela nemile překvapená, že město Unhošť je někde úplně jinde. Sice máme internet a podobné vymoženosti, ale mít názvy stanic lépe odpovídající realitě by asi nebylo od věci.
Čtvrtek, 27. dubna 2017 - 19:52:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3176
Registrován: 11-2008
ad Babilon. Cestující vystoupil z letadla na Letišti Praha a strašně se divil, že město Praha je o kousek vedle .....[lol][lol][biggrin][biggrin][happy][happy]
Čtvrtek, 27. dubna 2017 - 20:20:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 637
Registrován: 6-2016
Babilon: Ještě že nejeli do Husince, to je o kilometr dál[biggrin]
Ale za názvy stanic mohou starostové a politici v době, kdy se dráhy stavěly,
D-Zug
Čtvrtek, 27. dubna 2017 - 20:45:06  
Neregistrovaný host
37.188.227.122
A to je jako nejotřesnější zážitek? Spíš krapet cestovatelská demence vedoucího člena té rodinky. [crazy]
U Nhošť
Čtvrtek, 27. dubna 2017 - 21:24:38  
Neregistrovaný host
89.203.212.123
Babilon Ona se ta obec také správně jmenuje Nhošť a zastávka U Nhošť, takže je to správně, ne?[rofl][biggrin][lol]
Čtvrtek, 27. dubna 2017 - 23:22:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3100
Registrován: 8-2010
Babilon: Rodinka se neumí podívat na Mapy.cz? Nezpochybňuji, že by se stanice měla jmenovat spíše Malé Přítočno, ale že někteří nemají ani základní geografické znalosti a neumí se ani podívat na Mapy.cz to mě skutečně fascinuje [crazy][vypravci]

(Navíc jsem ještě opravdu nikdy neslyšel, že by někdo chtěl jet do Unhoště vlakem, když autobus zaveze cestující přímo na náměstí [satan]).

(Příspěvek byl editován uživatelem Honza7887.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Honza7887.)
Praha-Ruzyně, Olomouc
StarMaster
Pátek, 28. dubna 2017 - 00:36:26  
Neregistrovaný host
89.176.82.228
Babilon
Normální člověk, když jede někam, kde to nezná, použije mapu. Vůl ne a druhej vůl se tomu diví a obviňuje dráhu. Kdyby to tam znal, tak ví, kde má Unhošť nádraží. Pokud to neví, tak by se ztratil i kdyby bylo uprostřed obce. Ale tohle vůl nepochopí, hlavně že má flusanec proti dráze. [biggrin] Zalez do kanálu odkud jsi vylezl a zůstaň tam, dík. Nebo si jdi na pivo s TH a neotravuj tady. Jste na stejný inteligenční úrovni.
Pátek, 28. dubna 2017 - 01:02:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3245
Registrován: 3-2010
No, víte, ono je to někdy těžké. Třeba u nás na Vysočině máme dva Herálce. Jeden u Brodu, druhý u Žďáru. Stalo se mi, a ne jednou, že jsem vezl cestující do špatného Herálce. Nemají přívlastky jako třeba Brod, který je buď ten náš, Smilův, nebo kupa dalších Českým počínaje a Uherským konče. Kde je chyba? Když se mne cestující zeptá "jedete do Herálce?", odpovím "ano". Ale teď už se ptám, který mají na mysli, i když ten blíž Žďáru nemá ani koleje......
Pátek, 28. dubna 2017 - 06:10:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3706
Registrován: 7-2011
Babilon:
"...ale mít názvy stanic lépe odpovídající realitě by asi nebylo od věci."
Myslíš jako třeba Pikovice/Petrov(u Phy)?
Na druhou stranu, ono je to těžký. Spousta názvů je už taknějak zažitá a "většina" ví. A kdo neví, má minimálně strejdu Gůgla.
A pokud si nedokáže poradit, má raději sedět doma na [zadnice], protože jinak hrozí riziko, že zabloudí už v sousední čtvrti...[biggrin]
Pátek, 28. dubna 2017 - 09:11:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4866
Registrován: 9-2011
Gentleman SM ve vlákně o PRAKu: tihle nadávají, vyjadřují se agresivně a dělají z debaty žumpu.
Gentleman SM zde: Ale tohle vůl nepochopí, hlavně že má flusanec proti dráze. [biggrin] Zalez do kanálu odkud jsi vylezl a zůstaň tam, dík. Nebo si jdi na pivo s TH a neotravuj tady. Jste na stejný inteligenční úrovni.
Takže zde opět máme ukázku vzorového vyjadřování podle Gutha-Jarkovského, použitelnou v Nedělní škole.
Myslím, že doporučovaný postup, teda přemístění do vyhrazeného radiového pásma (ač nevím, jak to chce realizovat - aha, on možná myslí umělý vodní tok, tak to pak ano), by měl aplikovat sám na sebe (zvlášť pokud neumí plavat). Na lehce alkoholický nápoj bych ho neposílal, už teď nemá kontrolu nad tím, co píše. Po požití alkoholu bychom z té změti písmenek asi nevyčetli už vůbec nic, no, ne že by to byla nějaká škoda.
Pátek, 28. dubna 2017 - 09:25:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10998
Registrován: 5-2004
"Ona se ta obec také správně jmenuje Nhošť a zastávka U Nhošť"

Podobně se jede do Břichovice a z Břichovice[biggrin]

Jinak článečky o tom kterak moula zadá do navigace cíl a dorazí autem do úplně jiný země o pár set kilometrů dál se objevují celkem pravidelně. A protože "máme navigaci", netřeba znát aspoň základní zeměpis typu "Slaný vpravo, Louny vlevo - kudy na Prahu". A pak se cimbálové podivují... A časem se najde jistě blb co cestou do Brna dorazí do téhož v podobě několika chalup nad Buřanama v Krkonoších[proud]
Pátek, 28. dubna 2017 - 09:28:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10999
Registrován: 5-2004
Na druhou stranu exoti tu byli vždy a tu a tam se i srazili se "zlou dráhou". A ještě se na nás čílili když jsme jako kluci řvali smíchy když se nějaká skupinka začala v Syřenově pídit jestli jsou dobře v brněnským rychlíku... Dřevěnej BDFlm s kamínkama nevadil[biggrin]
Pátek, 28. dubna 2017 - 09:52:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 937
Registrován: 8-2011
Koukám že tady je to samej inteligent,co se nikdy v ničem nespletl,že? Na jednu stranu nadáváte ,že lidi neumí žít bez technických vymožeností (blbci s navigací) a na druhou stranu jsou blbci když ty technický vymoženosti nepoužívají (neumí se podívat na mapy.cz). To jste vážně všichni tak neomylní? A nebo jste si jistí v kramflecích v oboru a oblastech ,které znáte a kdekoliv jinde budete v prdeli a zase se vám budou smát ti,co jsou tam ve svém živlu. Trošku ubrat by neškodilo...
Pátek, 28. dubna 2017 - 10:27:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6565
Registrován: 1-2007
Mně se líbilo, jak kdysi někdo říkal příhodu z dovolené:
"To, že si autobusák spletl dvě italský města s podobným názvem, to bych ještě pochopil, ale když si Pražák splete Benešov s Berounem, to už je i na mě moc!"
Babilon
Pátek, 28. dubna 2017 - 10:47:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3476
Registrován: 12-2007
když si Pražák splete Benešov s Berounem, to už je i na mě moc
Já jsem si kdysi pletl Nymburk s Rumburkem a když jsem chtěl v Č.Lípě jízdenku do Prahy přes Rumburk, tak se paní hodně divila.
Ještě, že tehdy ještě nebylo toto DF, protože bych se dověděl, že je to útok na dráhu a že mám zůstat v kanále a nevylézat ven, protože bych se určitě ztratil i ve vedlejší čtvrti.
Pátek, 28. dubna 2017 - 10:51:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 938
Registrován: 8-2011
Ještě, že tehdy ještě nebylo toto DF, protože bych se dověděl, že je to útok na dráhu a že mám zůstat v kanále a nevylézat ven, protože bych se určitě ztratil i ve vedlejší čtvrti.

[rofl][rofl][rofl]
Pátek, 28. dubna 2017 - 11:12:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3101
Registrován: 8-2010
Babilon, Hroch.R420: Stanice by se už dávno (respektive zastávka místo ní) mohla jmenovat Malé Přítočno kdyby se neustále neblokovala ta rychlodráha. Do té doby se do 120 bude investovat minimálně.

Jinak místní to znají a jsou na to zvyklí tak proč to teď měnit? (Ono se to změní až bude rychlodráha).

A není to nijak o obhajobě Dráhy. Když někam jedu kde to neznám tak se na ty Mapy.cz opravdu podívám, fakt díky za ně a hlavně za jejich offline verzi. [happy]
Praha-Ruzyně, Olomouc
M250.0
Pátek, 28. dubna 2017 - 11:30:46  
Neregistrovaný host
195.113.180.178
Stanice by se už dávno (respektive zastávka místo ní) mohla jmenovat Malé Přítočno kdyby se neustále neblokovala ta rychlodráha. Do té doby se do 120 bude investovat minimálně.

Jakože investice do cedule nepadá v úvahu qůli čekání na rychlodráhu? [biggrin]
Pátek, 28. dubna 2017 - 11:46:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3103
Registrován: 8-2010
M250.0: Asi tak [proud] Jakákoliv investice do Buštěhradky navíc je přece zbytečná, protože zanedlouho bude přece rychlodráha [biggrin] Takže i cedule bude problém [biggrin] (aspoň takový byl donedávna vesměs přístup SŽDC k této trati i když proběhlo v poslední době pár změn k lepšímu jako nahrazení mechanik v Ruzyni).
Praha-Ruzyně, Olomouc
Pátek, 28. dubna 2017 - 13:25:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3178
Registrován: 11-2008
Investice do tabule jako takové je prkotina, pokud zůstane stejný název. Jednáli se o změnu názvu, tak to může jít i do milionů Kč. Přejmenování žst Pardubice na Pardubice hlavní nádraží před dávnou dobou (na přání nějakého poslance) vyšlo údajně na 9 milionů.[andel]
Pátek, 28. dubna 2017 - 15:26:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 638
Registrován: 6-2016
Ještě že do Volyně (50.4479267N, 13.2132358E), Krušné hory nejede vlak[rofl]. Od Volyně jihočeské je to 150 km...
Petr_hradecký
Pátek, 28. dubna 2017 - 15:35:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 796
Registrován: 4-2015
@StarMaster: No tak kdyby byl Robert Babilon na nízké IQ úrovni, těžko by zvládl provozovat Babitron. To jste si na hospodské silácké řeči vybral špatnou osobu.
Jen tak aby řeč nestála...

(Příspěvek byl editován uživatelem petr_hradecký.)
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
StarMaster
Pátek, 28. dubna 2017 - 20:54:57  
Neregistrovaný host
89.176.82.228
Ano, je škoda, že tehdy ten zásah ČD, kdy mu to vyply, neprošel. Je to bezpečnostní hrozba.
Pátek, 28. dubna 2017 - 21:08:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3955
Registrován: 4-2003
Co je bezpečnostní hrozba? Zobrazení aktuální polohy vlaků? Pokud ano, z jakého důvodu je to bezpečností hrozbou. Aktuální polohu vlaků zobrazuje i přímo provozovatel dráhy. V takovém případě je to taky bezpečnostní hrozba?
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Pátek, 28. dubna 2017 - 22:12:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3180
Registrován: 11-2008
Doktore nepitvejte to. StarMaster si dělá legraci. Bohužel tam zapomenul dát smajlíka, tak se stane, že to občas někdo nepochopí .....[lol][biggrin][andel][vypravci]
Pátek, 28. dubna 2017 - 22:49:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3956
Registrován: 4-2003
Ono to není tak dávno, co zde proběhla debata, kde se někteří skutečně vyjadřovali v duchu, že online udávání polohy vlaku jde proti bezpečnosti. Jen to tak nějak nedokázali odargumentovat. Což ovšem není nic neobvyklého.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
starý Ivoš
Sobota, 29. dubna 2017 - 15:03:29  
Neregistrovaný host
37.221.248.215
"Odkud jseš? Á, Prága, to znám, to je u Varšavy." [lol]
Petr_hradecký
Sobota, 29. dubna 2017 - 22:04:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 801
Registrován: 4-2015
Tak to jsem patrně minul. Jako proč by mělo být udávání online polohy vlaku proti bezpečnosti? Jako pro cestujícího to je skvělá věc, že případně nemusí přešlapovat někde půlhodinu na perónu, když zpoždění a stanice / zastávka bez pragotronu.
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Majkl007
Sobota, 29. dubna 2017 - 22:21:53  
Neregistrovaný host
78.102.91.56
Já si myslím, že výroky "Hvězdného mistra" není potřeba rozebírat... [wink]
Viribus Unitis
Neděle, 30. dubna 2017 - 15:20:41  
Neregistrovaný host
82.99.131.234
Mám nápad: Pro firmu Dežodemont uvolnit celý prostor trati 120, počkat týden a hned je k dispozici zelená louka pro stavbu nějakého toho PraKu(evníka). A to se budou muset osázet i názvy zastávek. [lol][lol][lol][satan]
StarMaster
Neděle, 30. dubna 2017 - 17:51:03  
Neregistrovaný host
89.176.82.228
Myslím, že známá aféra, kdy byl Babitron odpojen od dat, hovoří za vše. Rozhodně nejsem jediný, kdo tu službu považuje za kontrapruktivní.

Tím neberu nikomu právo na opačný názor, jenom odmítám podsouvání nějakého obdivu k Babilonovi. Jenom proto, že něco umí naprogramovat, ho nemusí nikdo obdivovat. Tuplem, když naprogramuje vyloženě škodlivou věc. Udělat pěkný web umí i kdejaká neonacista a taky ho neobdivuju. Hackery co dokážou ulovit přístupová hesla do elektronického bankovnictví též neobdivujeme. Umět programovat není hodné automatického obdivu.

Ale proč to sem píšu, když všichni víme, že jediným smyslem Doktorova příspěvku bylo vlezdo[zadnice] svému kamarádovi, se kterým sdílí nadšení ze žluté barvy a nenávist k ČD.

U Babilona je nejsmutnější, že ani ke své nenávisti k ČD nemá objektivní důvody týkající se vlaků, ale čistě to, že si ho dovolili na čas odstavit. Takhle to končí, kdy ego vyhraje nad rozumem.
Neděle, 30. dubna 2017 - 18:25:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3957
Registrován: 4-2003
Uděláme si malý rozbor tvého příspěvku:
StarMaster:
"Ale proč to sem píšu, když všichni víme, že..."
Argumentační faul - dovolávání se skupinové autority. Kdo jsou ti "všichni" a jak víš, že vědí?
StarMaster:
"... jediným smyslem Doktorova příspěvku bylo vlezdo[zadnice] svému kamarádovi, se kterým sdílí nadšení ze žluté barvy a nenávist k ČD."
Doktor ve svém příspěvku klade jasně formulovanou otázku vyplývající ze StarMasterova předchozího vyjádření. Na otázku nijak neodpovídáš, tvá reakce není ničím jiným než naprosto průhledným úhybným manévrem.

Zeptám se tedy znovu - proč je služba sledování aktuální polohy vlaků kontraproduktivní, resp. v čem spočívá ona bezpečnostní hrozba?
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Pribal_gin
Neděle, 30. dubna 2017 - 19:36:21  
Neregistrovaný host
88.100.171.254
S bokovkou v posteli, manželka ve vlaku. Mrknu na Babitron. Honem honem, manželka se blíží. Jedou nějak rychle. Bez zpoždění. Nemůžu najít kondom. Co teď? Rychle, rychle, ať to stihnem. Takže bez ochrany? Nevím..., sakra smůla, ale no tak jo.

Bezpečnostní hrozba velká... [biggrin]
27
Neděle, 30. dubna 2017 - 20:11:02  
Neregistrovaný host
193.179.13.239
Star Master: V čem je Babitron kontraproduktivní?
Lukfi
Neděle, 30. dubna 2017 - 20:36:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1927
Registrován: 10-2010
Faktická poznámka: údaje o poloze a zpoždění vlaků poskytuje i samo ČD na svých stránkách, v mobilní aplikaci a prostřednictvím IDOSu. Proč někomu Babitron leží tolik v žaludku?
pro StarMaster
Neděle, 30. dubna 2017 - 20:56:32  
Neregistrovaný host
198.50.155.97
StarMaster Neděle, 30. dubna 2017 - 17:51:03 :"...kontrapruktivní"
"Takhle to končí, kdy ego vyhraje nad rozumem."

Cože ses to?
Aku reču ste to hovorili,Kefalin?
U tebe nemá nad čím vyhrát.
StarMaster
Neděle, 30. dubna 2017 - 21:18:02  
Neregistrovaný host
89.176.82.228
Kdopak se nám to bojí podepsat, že musel naklusat jako jednorázový anonymní hrdina? Si mi to fakt nandal, trolle. [happy]
kpt.Hejl
Neděle, 30. dubna 2017 - 22:18:59  
Neregistrovaný host
79.127.245.180
Ještě tu je někdo kdo se domnívá,že na toho magora je vhodné reagovat?[crazy]
pro StarMaster
Neděle, 30. dubna 2017 - 22:22:33  
Neregistrovaný host
89.177.50.53
StarMaster:
"Rozhodně nejsem jediný, kdo tu službu považuje za kontrapruktivní."
Ano, ty plus pár hlupáků u ČD co jsou jim zákazníci u [zadnice] ale občas musí vymyslet nějakou činnost aby se udrželi u koryta.

StarMaster:
"Jenom proto, že něco umí naprogramovat, ho nemusí nikdo obdivovat"
Ale on na rozdíl od tebe něco umí. Ty umíš jen bonzovat, urážet a nadávat.

StarMaster:
"Takhle to končí, kdy ego vyhraje nad rozumem."
U tebe to ego taky vyhrává ale marně přemýšlím, nad čím.

StarMaster:
"Kdopak se nám to bojí podepsat, že musel naklusat jako jednorázový anonymní hrdina? Si mi to fakt nandal, trolle. "
No jo, s anonymy se špatně bojuje, viď anonyme?

27:
"Star Master: V čem je Babitron kontraproduktivní?"
V tom, že se znelíbil ó nejvyššímu StarMasterovi, který jediný má právo, na neomylný názor.
StarMaster
Neděle, 30. dubna 2017 - 23:06:34  
Neregistrovaný host
89.176.82.228
Že by měl Babilon fanklub a tenhle onanym, co naklusal, byl jeho členem? Babilone, bacha na to, víš jak končí hvězdy showbusinessu... nějaký podobný aktivní fanoušek jim chce zajistit věčnost tím, že je zastřelí "ještě" mladé. Každopádně vám gratuluju pro začátek k zapálenému stalkerovi. [happy]

No jo, s anonymy se špatně bojuje, viď anonyme?
Já jsem možná anonymní, ale narozdíl od tebe jsem tu už 3 měsíce, pod vlastní přezdívkou, která nevyhází z cizí příspěvky a není mým cílem naklusat sem jen na podporu nějakého mého oblíbence, ale normálně tu debatuju. [happy] Ty jsi nejspíš jen produkt někoho, kdo se bojí psát pod svou zavednou přezdívkou, co? [happy]

V tom, že se znelíbil ó nejvyššímu StarMasterovi, který jediný má právo, na neomylný názor.
Máš ze mě mindrák? Podobně jako kpt.Hejl? [biggrin]
Jeho Vysost
Neděle, 30. dubna 2017 - 23:48:11  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
Podobne kedysi ZSR vypli poloha.vlaku, ale u nas to bolo preto, ze sa dodatocne upravovali casy prichodov zmeskanych vlakov, aby sa GVD plnil na viac %. No a jedneho dna to niekto odsledoval a niekde zavesil a hned sa islo zastavovat. ZSR sice prisli s nahradou, ktora bola par tyzdnov nepouzitelna, pretoze vyzadovala zastaralu funkciu, ktoru nemali ine OS ako windows, dnes sa sice poloha zistit da, ale len z konkretnej stanice, bez historie a tak uz nikto nemoze poukazovat, ci sa meskanim manipuluje alebo nie. Tolko k tym ohrozeniam z babitronu[satan]
Mladějov
Neděle, 30. dubna 2017 - 23:53:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10206
Registrován: 3-2007
Jj, soudruhy na ZSSK nekomentuji..ale kdy se na obdobnou grafickou aplikaci zmůže Váš guru ?
Nebo pokud to má (já to zas tak nesleduji), pak poprosím o link.

(Nebo že by mu vyhovovalo nemít jednoduché online info, při jeho bezzkostnatělosti ???
Jeho Vysost
Pondělí, 01. května 2017 - 00:15:24  
Neregistrovaný host
94.230.152.11
Teraz neviem, o ktoreho Guru sa jedna, vvraj ich mam viac a striedam ich, pokial je rec o RJ, osobne preferujem tabulkovy sposob zobrazenia ako ma na stranke RJ (dnes sa vsade pcha GUI, nefunguje poriadne na mobile a je to pomale, bohuzial to je aj nova stranka RJ plna javascriptu, byvalo to rychlejsie..[kladivo][ko])
Pondělí, 01. května 2017 - 00:22:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3105
Registrován: 8-2010
Koukám, že tato diskuse se dostala úplně někam jinam a musí se kádrovat konkrétní osoba a skvělý systém který udává polohu vlaků.

StarMastře občas zapojte mozek. Kdyby Babilon skutečně nenáviděl ČD tak se na provozování celého Babitronu vykašle a ušetří si nervy.
Praha-Ruzyně, Olomouc
StarMaster
Pondělí, 01. května 2017 - 01:50:25  
Neregistrovaný host
89.176.82.228
Honza7887
Opravdu? Já myslím, že hodně lidí u ČD i SŽDC by kdyby se na to vykašlal a zrušil to, si spíš oddechlo. Možná to chce do toho vidět víc, ale to veřejně rozebírat víc nebudu.

Jeho Vysost
Jako konspiranční teorie fajn. A nějaký důkaz by tam taky byl?
Pondělí, 01. května 2017 - 07:58:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3187
Registrován: 11-2008
Nevím, ale co vím, tak problém Babitron versus ČD ( SŽDC ) byl v tom, že jeho aplikace "zahlcovala" server ČD, což bylo po vzájemné dohodě odstraněno a Babitron funguje a je legálně dostupný i na služebním "intranetu", kde normálně veřejný internet není dostupný. [vypravci]
Pondělí, 01. května 2017 - 08:46:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8888
Registrován: 12-2009
Problém, že se něco jmenuje jinak než je skutečnost, se vyskytuje v nemálo místech, na zastávkách všech druhů dopravy. Přijedete třeba busem na zastávku Koupaliště a je tam tenisový kurt.[wink] Název byl aktuální tak před 30lety.
Pondělí, 01. května 2017 - 08:48:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4886
Registrován: 8-2012
Já bych to nijak zvlášť neřešil - pokud někoho nenávidí StarMimoň, tak je dotyčný určitě v dobré společnosti.
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Pondělí, 01. května 2017 - 10:28:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3958
Registrován: 4-2003
StarMaster:
"Kdopak se nám to bojí podepsat, že musel naklusat jako jednorázový anonymní hrdina?"
Já jsem se podepsal, ovšem odpovědi jsem se rovněž nedočkal. Tedy opět klasický příklad úhybného manévru.

Tedy - proč je služba sledování aktuální polohy vlaků kontraproduktivní, resp. v čem spočívá ona bezpečnostní hrozba?

Nebo to bude stejné jako vždy, jako kupříkladu, když jsi hasiče obvinil z korupce a místo důkazu jsi jen kličkoval a uhýbal před odpovědí? Pokud nedokážeš odpovědět, jsi jen obyčejný tlučhuba, který se vzmůže jen na své leckdy smysl postrádající výkřiky.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org