Diskuse » Archiv 2017 » Železnice » RegioJet » Archiv diskuse RegioJet do 08. 03. 2017 předcházející | další

Archiv diskuse RegioJet do 08. 03. 2017

dolů
   autor příspěvek
Úterý, 07. března 2017 - 11:33:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1045
Registrován: 5-2014
Babilon: Systém, kdy jezdí všechny včas je samozřejmě optimální [happy] Nicméně poměrně utopistický (minimálně v našich podmínkách). Pak je několik možností. Buď se lidi domluví a nebo nedomluví. Zjevně tady domluva nefunguje. Pokud je někomu zatěžko posečkat, protože má příliš napnuté jízdní doby (viz sobotní Mladá fronta), dobře. Potom bych byl rád, kdybych docílil stavu, že pokud člověk přestup nestihne, tak má možnost vrátit lístek. Samozřejmě, pak může někdo vykoupit vlak a poté vracet jízdenky, ale upřímně nevidím moc rozdíl, jestli se dá jízdenka vrátit 15 minut před odjezdem, nebo 5 minut po odjezdu [happy]

Proč u Jančury? Zpožděný byl přece vlak od ČD. // No, naštěstí nebyl [happy]
Úterý, 07. března 2017 - 11:37:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1046
Registrován: 5-2014
Aleš_Liesk.: Kolovrátkují všichni. Samozřejmě i já, protože mi nic jiného nezbývá [happy] Kolečko tady bude asi hodněkrát, ale dokud nepochopíte Vy a ostatní, že já netvrdím, že někdo něco udělal špatně, ale to, že mě mrzí, že není možné se s někým rozumně domluvit, pak tady budeme asi kolovrátkovat ještě hoooodně dlouho [happy] A já mám času dost, takže klidně se můžeme dohadovat do nekonečna [happy]

A jestli jsem zkusil to, aby railjet počkal na přípoj? Nejen, že jsem to zkusil, ale také se podařilo, že nejen tento vlak počká, když řeknu vlakové četě (a dispečer není sketa), ale dokonce tento vlak relativně pravidelně čeká na přípoje v České Třebové (zpožděné EC od Zábřeha [happy]


P. S. PRO VŠECHNY: Opravdu nemám zájem tuto debatu dále prohlubovat. Znovu všem opakuji, že pokud ani Vy nemáte zájem tuto otázku řešit, tak máte možnost sem na toto téma dále nepřispívat. Poté ani já nebudu mít důvod reagovat [happy] Pokud Vás štve, že sem na toto téma přispívá kromě mě někdo jiný (tudíž se budeme dále hádat), můžete sem vložit nové téma, které toto staré téma přebije a nebudete ho nuceni číst. Pokud takové téma nemáte a přesto se na mé téma budou vyskytovat další příspěvky, doporučuji tak často nechodit, protože stejně jiné téma tady není [happy] Děkuji za pochopení a hezký den všem :'o)

(Příspěvek byl editován uživatelem BoH.)
Babilon
Úterý, 07. března 2017 - 11:57:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3381
Registrován: 12-2007
Buď se lidi domluví a nebo nedomluví.
Ale lidi se domluvili a dali do JŘ kolečko s tečkou s jasným významem. Systém, kdy jsou symboly v JŘ pro srandu králíkům, se mi vůbec nezamlouvá.
Babilon
Úterý, 07. března 2017 - 11:58:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3382
Registrován: 12-2007
Zpožděný byl přece vlak od ČD. // No, naštěstí nebyl
Aha, takže nekonečný kolovrátek kvůli něčemu, co se nestalo. Takové jsou nejlepší.
Úterý, 07. března 2017 - 11:59:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1047
Registrován: 5-2014
Babilon: Kolečko s tečkou znamená "vlak nečeká na žádné přípoje". O tom diskuse vůbec není, protože my jsme nechtěli, aby na tento přípoj čekal. Chtěli jsme, aby počkali na nás v případě, že přípoj stihne přijet [happy] A i pro Vás platí ono velké P.S. PRO VŠECHNY, takže se můžeme hádat dál nebo toho nechat [happy]
Úterý, 07. března 2017 - 12:00:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1048
Registrován: 5-2014
Babilon: Aha, takže nekonečný kolovrátek kvůli něčemu, co se nestalo. Takové jsou nejlepší.

Ano, přesně tak, nestalo se nic [happy] Ale stát se mohlo, a proto jsem napsal svůj úplně první příspěvek k danému tématu a nečekal jsem, že tolika lidem z něj naskočí žíla [happy]

P. S.: Nedá mi to, abych ještě nedodal, že jsem spíše očekával, že mě sprdne StarMastar nebo Úpa za to, že ve své recenzi tak vychvaluji RJ (a skutečně na mě jinak zapůsobil velmi dobře). Ne, místo toho se vyjevili ztracené existence, kteří musí svého oblíbence obhajovat za každou cenu [happy]

(Příspěvek byl editován uživatelem BoH.)
jk
Úterý, 07. března 2017 - 12:07:58  
Neregistrovaný host
195.113.171.206
Glosa: Taky jsem jezdil Šumperk-Brno via Česká Třebová. Bylo to kratší kilometricky (asi o 15 km), na papíře i časově (rekordní "spojení" dokonce pod 2 hodiny v jednom GVD). Jenže jen papírově. Těch minutových zpoždění, která ve výsledku znamenala i hodinová čekání na něco dalšího jsem zažil dost a kouzelný piktogram "kolečka s tečkou" tu vždycky trčel jako varovný prst. Ale za riziko to stálo, zvlášť s chronicky nespolehlivou trasou přes Olomouc/Vyškov. Moje volba, moje riziko.
To byly "dřívbylolepší" časy jednotné Dráhy, kdy jejím ideologickým největším nepřítelem byla dýchavičná osmsetdesítka Železnice Desná.
Babilon
Úterý, 07. března 2017 - 12:10:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3383
Registrován: 12-2007
my jsme nechtěli, aby na tento přípoj čekal. Chtěli jsme, aby počkali
Nechtěli jsme, aby čekal a současně jsme chtěli, aby počkal.[uhoh]
Úterý, 07. března 2017 - 12:11:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1049
Registrován: 5-2014
jk: Nevím, jestli stále na této relaci jezdíte, ale mohu Vám cestu přes Českou Třebovou vřele doporučit. Situace je nyní mnohem příznivější. Jen je škoda relativně dlouhého čekání v Zábřeze, ale nyní je jet Os Šumperk - Zábřeh, přestoupit na Os Zábřeh - Třebová a následně RJ Třebová - Brno. Je to poměrně bezpečné, protože osobák nemívá většinou velká zpoždění. Ale jak jsem napsal, celkem pravidelně nyní v neděli RJ čeká i na EC od Zábřeha, takže riziko nepřestupu je poměrně malé [ok]
Úterý, 07. března 2017 - 12:13:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1050
Registrován: 5-2014
Babilon: Vy skutečně nevidíte rozdíl mezi tím, čekat na přípoj (tedy vlak nedorazil do stanice) a čekat na to (přípoj již dorazil před pravidelným odjezdem vlaku ze stanice), až přestoupí cestující? [happy]

P. S. Jen tak mimochodem. Skutečně jsem nevěděl, že tento vlak "má kolečko". Moje chyba. Nicméně i tak jsem nežádal o nic, co by bylo s kolečkem v rozporu. Tím si dovolím tuto debatu už skutečně uzavřít, pokud se někdo neobjeví, kdo bude tvrdit, že kolečko je posvátná záležitost vztahující se na úplně všechno.

Takže věřím, že dnes již skutečně naposledy hezký den všem [happy]

(Příspěvek byl editován uživatelem BoH.)
Úterý, 07. března 2017 - 12:29:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4612
Registrován: 8-2012
my jsme nechtěli, aby na tento přípoj čekal. Chtěli jsme, aby počkali na nás v případě, že přípoj stihne přijet
Nechtěli jsme, aby čekal - chtěli jsme, aby počkal (akorát a hlavně na nás). Já tomu asi furt nerozumím, ale chyba je samozřejmě na mé straně, protože BoHoušek se jen potřeboval vysrat do Regiojetu a do Tupého_Hovada.
P.S. Neměl byste v případě nestihnutí nadávat spíš dopravci toho vlaku, který vás na přestup přivezl pozdě? (Jistěže ne, to nebyl Regiojet.)
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Babilon
Úterý, 07. března 2017 - 12:31:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3384
Registrován: 12-2007
BoH: Pak zřejmě nevíte, co znamená "vlak nečeká na žádné přípoje". To znamená, že vlak nečeká ani na vlaky, ani na lidi, a v čase pravidelného odjezdu odjíždí.
Úterý, 07. března 2017 - 12:34:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1051
Registrován: 5-2014
T_._H_.: Já se do Regiojetu nevysírám, naopak ho (až na tento problém a pak technický stav Astry) chválím. Já se vysírám zásadně do Vás, protože jste tupé onanující hovado, které není schopné pochopit větu.
jk
Úterý, 07. března 2017 - 12:35:46  
Neregistrovaný host
195.113.171.206
BoH: Jezdím už jen tak čtyřikrát/pětkrát do roka, jen většinou s kolem, takže raději přímo přes Olomouc.
Přes Třebovou býval tehdy (1997-2005) kritický úsek Zábřeh-ČT. Pokud se patnáctivozová kuřácká koženka odněkud ze Slovenska opozdila o víc než 15 min., bylo výhodnější jet do ČT osobákem, který vlak do Brna stíhal dle JŘ taky. Jenže se často stávalo, že šel osobák v Hoštejně bokem a těch 15 minut si počkal, než kolem prohučela ta koženka. V ČT potom zbývala (hnusná) nádražka nebo prohlídka města.
Jak říkám, zlaté časy jednotné dráhy a různých podobných síťových efektů[happy]
Úterý, 07. března 2017 - 12:35:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1052
Registrován: 5-2014
Babilon: Tak mi prosím dejte odkaz, kde to máte takto specifikované.
Babilon
Úterý, 07. března 2017 - 12:37:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3385
Registrován: 12-2007
Skutečně jsem nevěděl, že tento vlak "má kolečko". Moje chyba.
Ono existuje ještě jedno pravidlo, a to, že vlaky RJ, LE a ČD na sebe vzájemně nečekají. Takže i když tam to kolečko s tečkou nebude, tak stejně budete mít při změně dopravce smůlu.
Úterý, 07. března 2017 - 12:38:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1053
Registrován: 5-2014
jk: Naprosto Vám rozumím. Když jsem já na dané trase začínal (rok 2007), tak na přestup jsem měl 2 minut. Dobrý adrenalin [happy] Naštěstí po cca 30 minutách jezdit osobák. Ale i tak úspěšnost byla cca 70 % [happy]
Úterý, 07. března 2017 - 12:39:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1054
Registrován: 5-2014
Babilon: To chápu. Proto jsem se chtěl zeptat, zda-li by byli tak hodní [happy] Bohužel nebyli a to mě mrzí. Ale jak jsem napsal. Vůbec neříkám, že jakkoliv pochybili. Jen bych doufal, že budou ochotnější [happy]

I když je pravda, že jsem v tuto laskavost doufal i z toho důvodu, že osobní vlak ČD Znojmo - Břeclav pro RJ není konkurence. Naopak jsem jim dal možnost, aby mě přesvědčili, abych s nimi jezdit častěji a nejezdil ČD. A přijde mi to škoda, protože bych s nimi rád někdy zase jel. Ale dokud ten přístup nezmění, tak se mi asi nevyplatí riskovat.

(Příspěvek byl editován uživatelem BoH.)
Úterý, 07. března 2017 - 12:43:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4694
Registrován: 9-2011
dokonce tento vlak relativně pravidelně čeká na přípoje v České Třebové
Zde se omlouvám, railjet nemá v ČT kolečko s tečkou (KsT, kua, taky jsem tu zkratku mohl zavést dříve :-), takže jeho čekání na zpožděné EC je možné a je dané předpisem (zřejmě) dopravce (kolik minut se čeká).
Regiojet má KsT v hlavičce vlaku, takže platí všude.
Svůj dotaz na vás bych přeformuloval tak, abyste požádal ČD, aby s railjetem počkali v Praze, kde KsT u rj namalované je.

aby počkali na nás v případě, že přípoj stihne přijet
Pokud byste už byl na nástupišti a četa by vás viděla, tak s největší pravděpodobností neodjedou a počkají. A zřejmě i kdybyste na ně zavolal z druhého peronu "Haló, my jedeme s vámi, neujíždějte nám", tak by asi taky počkali. Ale těžko chtít po četě, aby sledovala, který vlak už přijel a který ještě ne ("Támhle stojí nějakej motoráček, je to ten s tím pánem, na kterého máme čekat?" "Ne, to jsou dráteníci"), a podle toho rozhodovala očekání či odjetí.
Úterý, 07. března 2017 - 13:02:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1055
Registrován: 5-2014
Aleš_Liesk.: Bohužel, nezkoušel jsem a v Praze ani nemám důvod zkoušet. Ale věřte, že se budu zlobit na kteréhokoliv dopravce, když mě naštve. Ano, RJ nebýval můj oblíbený dopravce. Ale nyní kopu jen, když se mi něco nelíbí z pohledu zákazníka. Už se nesnažím moralizovat, jak by se měl chovat k zaměstnancům a podobně. Stejně tak budu kopat do ČD za to, že slíbili, že budou zlepšovat stav vozů na trase Šumperk - Brno a nic se neděje (nicméně alespoň opětovně nezrušili dva vozy Bdtee v soupravě). Nicméně to se nehodí sem, takže tím prudím jinde [happy] A věřte, že už jsem byl i dlouho zablokovaný na Facebooku ČD, že jsem se tam pohádal s nějakým Crhou (ČD řiťopich). A hnal jsem to výš a výš [happy]

No, já se právě chtěl tomu trapného vřískání na druhé nástupiště vyhnout a proto jsem požádal, zda by mohli o našem přestupu vlakovou četu informovat. Nicméně to nám bylo zamítnuto a proto jsem byl smutný [happy]
jk
Úterý, 07. března 2017 - 13:08:41  
Neregistrovaný host
195.113.171.206
BoH: Zpět (Brno-Šumperk přes ČT) to tehdy bývalo téměř 100% spolehlivé, dokonce i s brejlovcem čele hradeckého rychlíku rychlejší, než nějaká ta přímá "Bradla" přes Vyškov a otravné ploužení přes Troubelice a Novou Hradečnou...Šílené byly skoro-přímé "Jeseníky", kdy se to plus mínus za dvě hodinky dostalo (tehdy) solidním tempem do Zábřeha, kde se potom čekalo třičtvrtě hodiny na lokálku do Špk (dalších cca 20 minut).
Jestli jste začínal až v roce 2007, tak už Vás taky minula výstavba koridoru, to byl taky adrenalin.
Asi konec OT pamětnické vsuvky[wink]
628
Úterý, 07. března 2017 - 13:11:29  
Neregistrovaný host
37.188.234.195
Nemáte někdo foto interiéru RJ 628 pro linku do Komárna?
Babilon
Úterý, 07. března 2017 - 13:12:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3386
Registrován: 12-2007
Naopak jsem jim dal možnost, aby mě přesvědčili, abych s nimi jezdit častěji a nejezdil ČD.
Před pár lety jsem míval rychlý přestup mezi LE a ČD v Bohumíně. A co myslíte, počkali? Nepočkali úplně stejně s tím, že od cizího dopravce to není přípoj. Několikrát jsem ten vlak viděl a nestihl přeběhnout.
dohlib
Úterý, 07. března 2017 - 13:14:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 333
Registrován: 8-2014
Ono existuje ještě jedno pravidlo, a to, že vlaky RJ, LE a ČD na sebe vzájemně
nečekají.


Ale čekají...musíte ale napsat na kraj, odbor dopravy a čím víc vás bude, tak budete mít úspěch.
Příklad : Dříve ujížděly motoráky V Suchdole nad Odrou po 19 hodině těsně před nosem LE1363 téměř vždy, když bylo zpoždění. Dnes čekají alespoň pár minut (sice ne více jak 5-10, jak většinou to stačí). Prvotní vyjádření kraje jako objednatele dopravy bylo, že vlaky nemusí čekat na zpožděné přípoje. Když jim bylo vmeteno to, že na brněnské rychlíky a osobákyČD čekají i 20 minut a ostatním jiným dopravcům ujíždí před nosem, otočili a nyní alespoň pár minut čekají...chce to tlačit na vlivná místa !
Babilon
Úterý, 07. března 2017 - 13:20:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3387
Registrován: 12-2007
Ale čekají...musíte ale napsat na kraj, odbor dopravy a čím víc vás bude, tak budete mít úspěch.
To jsem rád, že se to pohnulo. Nicméně existuje případ, kdy čeká soukromý neobjednávaný dopravce?
Úterý, 07. března 2017 - 13:34:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 561
Registrován: 10-2011
Ono jde taky o to, že dřív měly KsT jen mezinárodní expresy, zatímco teď to na odjezdu z Prahy mají nezřídka i poslední vlaky, např. R733. Asi by v Táboře děsně vadilo, kdyby tam byli v jednu místo za pět jedna.
Úterý, 07. března 2017 - 13:39:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1056
Registrován: 5-2014
Babilon: Jasný, věřím, že to není jen případ RJ. Ale u ČD (pokud to není poslední spoj) může člověk alespoň jet dalším a nepropadne mu jízdenka. Když se to stane u RJ, tak máte smůlu. Kdyby tedy byl alespoň výsledek takový, že lze stornovat nevyužitá jízdenka i po odjezdu vlaku (třeba i kdyby to podmíněno fyzickou účastí v jejich prodejně).
Úterý, 07. března 2017 - 14:00:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4615
Registrován: 8-2012
Nicméně existuje případ, kdy čeká soukromý neobjednávaný dopravce?
Nevím jak teď, ale existoval případ, kdy čekal soukromý neobjednávaný dopravce v žst. Liberec a Varnsdorf v letech 2004-2010 [happy] Existovaly na to dokonce regulérní "Čekací doby" (protože provozovatel dráhy to jinak neuměl).
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Úterý, 07. března 2017 - 14:39:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4695
Registrován: 9-2011
trapného vřískání na druhé nástupiště
Které má ale tu výhodu, že je "on-line" a četa ví, že tam už jste.
Na rozdíl od "off-line" požádání a "on-line" nevědění, zdali jste už do stanice dorazil či ještě nikoliv (oni fakt nebudou zjišťovat, jestli jste dorazil touhle 810-kou anebo jste v té, která trčí u vjezdu a čeká, až jí RJ uvolní hranu [sad])
Úterý, 07. března 2017 - 14:41:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4696
Registrován: 9-2011
Asi by v Táboře děsně vadilo, kdyby tam byli v jednu místo za pět jedna.
Pokud vám ve 13.00 odjíždí zpřed nádraží autobus, tak to děsně vadí.
Bobmaster
Úterý, 07. března 2017 - 14:49:15  
Neregistrovaný host
217.196.116.97
Zajímavá fotka z nové třídy zde:

http://www.ctidoma.cz/zpravodajstvi-doprava/2017-03-06-snizuje-re giojet-kvalitu-zavedl-novou-tridu-cestovani-ktera-vas-bud

Asi je to úspěšnější než se zdá.
Úterý, 07. března 2017 - 15:20:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 101
Registrován: 8-2008
Aleš_Liesk.:
"Asi by v Táboře děsně vadilo, kdyby tam byli v jednu místo za pět jedna.
Pokud vám ve 13.00 odjíždí zpřed nádraží autobus, tak to děsně vadí."
Proč to vadí? Vlak 733 má příjezd do Tábora v 0:55, pokud přijede v 1:00 a autobus odjíždí ve 13:00, tak má pořád ještě 12 hodin na přestup. [biggrin]
Úterý, 07. března 2017 - 17:08:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2967
Registrován: 8-2010
Bobmaster: Ta anketa pod článkem ve které už nejde hlasovat (než uzavřeli hlasování tak přišly 3 hlasy) je nejlepší [biggrin] Chudák Leo Express nedostal ani jeden hlas [biggrin]
Praha-Ruzyně, Olomouc
Režistická smůla
Středa, 08. března 2017 - 08:45:28  
Neregistrovaný host
37.48.44.82
A bude po režijkách:

http://ekonomika.idnes.cz/dotovane-vlaky-praha-kosice-jezdi-polop razdne-fqi-/eko-doprava.aspx?c=A170307_152734_eko-doprava_suj
Jančurovic smůla
Středa, 08. března 2017 - 10:01:45  
Neregistrovaný host
37.188.234.195
Brekot neustane:

http://byznys.lidovky.cz/zmeny-v-otevirani-zeleznice-vypadla-trat -do-usti-do-plzne-pojedou-rychliky-i-expresy-goq-/doprava.aspx?c= A170307_143954_ln-doprava_pave
Středa, 08. března 2017 - 10:18:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7440
Registrován: 5-2007
Režistická smůla: Opatrne, do Komárna už sa režijky uznávajú [proud]
smula
Středa, 08. března 2017 - 11:03:48  
Neregistrovaný host
80.188.122.74
ad smůla: Třeba se nádražníci konečně probuděj a snížej to zlodějské mezinárodní jízdné[happy]Se nedivím, že s tím nikdo nejezdí když je to násobně dražší než žlutej[angry]
seno sláma
Středa, 08. března 2017 - 11:38:21  
Neregistrovaný host
37.48.1.208
Nebo zruší Pendo na Slovač, dnes na toto téma lobuje na Idnes JS.
Středa, 08. března 2017 - 11:39:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2968
Registrován: 8-2010
SC 241: Možná, že přes hranice jezdí prázdné, ale na českém území si na nevytíženost stěžovat nemůže. Jezdím tím teď každé úterý a čtvrtek (protože jiný vhodný spoj v této časové poloze ani není) a docela jsem se divil kolik lidí tím jezdí. Včera byla dokonce slušné plná i 1. třída a i tichý oddíl.

Jak píše smůla problém bude to drahé mezinárodní jízdné.
Praha-Ruzyně, Olomouc
Středa, 08. března 2017 - 11:56:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1757
Registrován: 12-2007
My jeli pendem 4.9.2016 z Liptovského Mikuláše do Prahy, obsazenost v našem voze č4 byla po našem nástupu 100%, v Žilině vystoupilo asi 25% sedadel, Z Ovy opět 100% obsazenost. Bylo by zajímavé to zažít i v jiných dnech.
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Jeho Vysost
Středa, 08. března 2017 - 13:05:59  
Neregistrovaný host
194.228.18.230
Na SC sa predsa predavaju aj akcni jizdenky, takze vacsi problem bude ich obmedzenie predaja a nezmyselne storno podmienky. Ked uz som zacal predajom, u CD stoji listok 607Kc u ZSSK 18€ (cca 486kc), no u CD si viem vybrat jednoducho konkretne miesto, kym ZSSK mi len da na vyber okno/stred/chodba. Dalsia vec je CP, do Prahy dorazim o pol jedenastej, ale na vacsinu smerov uz nie je ziadny navazny vlak dalej.
smula
Středa, 08. března 2017 - 14:32:55  
Neregistrovaný host
80.188.122.74
Dnes RJ Praha-Košice ve 21:44 za 280Kč,ČD ve 22:00 za 1289Kč s o hodinu delší jízdní dobou....Teď mi ukažte toho vola co by jel s modrejma vyjma režistů[proud]To to ty blbové na[angry] nábřeží nevidí?
smula
Středa, 08. března 2017 - 14:41:12  
Neregistrovaný host
80.188.122.74
Dnes RJ Praha-Košice ve 21:44 za 280Kč,ČD ve 22:00 za 1289Kč s o hodinu delší jízdní dobou....Teď mi ukažte toho vola co by jel s modrejma vyjma režistů[proud]To to ty blbové na[angry] nábřeží nevidí?
Středa, 08. března 2017 - 14:52:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3648
Registrován: 6-2008
Honza7887 : [ok]
Mezinárodní jízdné je to pravé ořechové...
Myslím, že nedávno jste mi v některé diskuzi reagoval na mé počty cestujících v SC ze Slovenska.
Já nejvíc napočítal v silný den okolo 150 na úseku Poprad Žilina. Většinou pak sedí to co píše fronta.
Přes hranice úsek do Těšína je bída...
I pod 40 cestujících dle průvodčí a já napočítal 43 nejméně...
Tady bych raději zvolil častěji zastavit.
Po Čadci kde začalo stavět bych přidal určitě Třinec.
A až se vrátí na 320 tak i Karvinou.
Na Slovensku jakožto i od Olomouce výhrad nemám...
Tím, ale nechci tvrdit. Že Třinec a Karviná ten spoj spasí...
Babilon
Středa, 08. března 2017 - 14:57:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3388
Registrován: 12-2007
Teď mi ukažte toho vola co by jel s modrejma
Zřejmě pokus osolit to těm, kteří se rozhodnou na poslední chvíli. V předstihu jízdenku seženete za pouhý dvojnásobek ceny RJ (497 Kč sedačka, 580 Kč lehátko).
Středa, 08. března 2017 - 14:58:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6055
Registrován: 5-2002
No a to maj na ten směr "zpátky" ČD ještě štěstí, že Leo i RJ nejedou... Až jeden z nich něco takového zavede, tak to asi můžou zabalit.

Mě se to jednou hodilo pro návrat z Košic, se ženou, ale i ta akční ČD vycházela dražší než bussines RJ, to je nesmysl... Samozřejmě pokud na výběr není, tak je piňda OK, žena ho na cestách z Plzně do Prahy vyžaduje kvůli možnosti se najíst a i já sám tomu kafi podlehnu... (Nezdálo se mi slavné jen do té doby, než jsem okusil ČD minibar [proud] na Rx )
Babilon
Středa, 08. března 2017 - 15:00:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3389
Registrován: 12-2007
Jinak mě docela překvapuje, že u RJ je noční vlak do Košic levnější než odpolední do Třince.

(Příspěvek byl editován uživatelem babilon.)
Středa, 08. března 2017 - 15:06:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2970
Registrován: 8-2010
smula: Asi je jim to na nábřeží u [zadnice]

Ic540: Ne, že bych si stěžoval [happy] Díky tomu, že tím skoro nikdo přes čáru nejezdí tak to mohu využívat víc jako vnitrostátní cestující [proud][wink] Ale je to celkem průser [sad]

Doufám, že s tou cenou něco udělají. Pokud ne, mohou se na to rovnou vykašlat a to Pendolino zkrátit do Bohumína.
Praha-Ruzyně, Olomouc
smula
Středa, 08. března 2017 - 15:08:00  
Neregistrovaný host
80.188.122.74
ad Babilon: Já teda nevím ale I na zítřek to maj zloději od modrejch za 607Kč na sedačku[crazy]. Sakra, to jsou ti strejcové tak hloupí, že nevidí za kolik jezdí konkurence...?[crazy]
smula
Středa, 08. března 2017 - 15:16:44  
Neregistrovaný host
80.188.122.74
zase na druhou stranu, když skončí ta putovní výstavka do Košic tak se bude moct použít klopidlo smyslupnějc u nás[ok]
Středa, 08. března 2017 - 15:18:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1758
Registrován: 12-2007
Má domněnka je, že zrovna RJ ve 21.44 jde cenou sedaček pod náklady. Zvlášť, když se do sedaček vejde v růměru 60 lidí - kromě astry- a do lehátek ještě méně. Tady by nám mohl zkrachovalý koloťuk TH spočítat, kolik má tato souprava celkem kapacitu a kolik se třeba dnes utrží na jízdenkách. Ta výsledná suma nedá celkem ani na poplatky za DC.
Každopádně s ČD na poslední chvíli z Prahy do Košic se vloni dalo dostat za nějakých 800 kč, když se jízdenka rozdělila + vnitro ZSSK. Což je pro smrtelníka opruz.

V mezinárodní přepravě je ta konkurence velmi vítaná, neb ojeb NRT jízdného nebaví fakt nikoho a čím větší tlak konkurence bude, tím větší naděje na odstranění tohoto ojebu.
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Středa, 08. března 2017 - 15:20:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1058
Registrován: 5-2014
smula: A Vás snad někdo nutí s nimi jezdit, že se tak rozohňujete. Tak s nimi nejezděte. A třeba Pinďa přestane do Košic jezdit. Ale pak se nedivte, že RJ nebude dále jezdit podnákladově, pokud mu ubyde konkurence [happy]
Babilon
Středa, 08. března 2017 - 15:41:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3390
Registrován: 12-2007
Sakra, to jsou ti strejcové tak hloupí, že nevidí za kolik jezdí konkurence...?
Pokud je obsazenost aspoň poloviční (nevím, nejezdím s tím), tak se slevit na půlku nevyplatí. A srovnání lehátek už nevychází tak špatně - 500 Kč RJ vs 580 Kč ČD. A když nejedu až do Košic, je ČD levnější. (Platí při koupi v dostatečném předstihu, zkoušel jsem příští středu.)
Středa, 08. března 2017 - 15:48:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1759
Registrován: 12-2007
Nakonec se ukazuje, že "spací vozy" Jančury byly dobrým tahem. I v půlce prac. týdne jsou plná. I když ono to asi není tak těžké při kapacitě 27 míst na lehátko.

Vzhledem k tomu, jak moc Češi rádi jezdí do Tater a na Slovensko a vzhledem k tomu,kolik tam dojíždí gastarbeiterů a jak moc oblíbené jsou noční vlaky tímto směrem, je předpoklad, že to ČD vydělává. V létě dvojnásob.
V každém případě by bylo fajn, kdyby běžný a v tarifu se neorientující cestující přišel o lákavou nabídku tarifu NRT.
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
smula
Středa, 08. března 2017 - 16:03:40  
Neregistrovaný host
80.188.122.74
ad Boh:ale já s nima jet chtěl[sad]Prostě mě štve, že zatímco jinde,OVA,HK,Plz, to jde a do Košic ne
Středa, 08. března 2017 - 16:08:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3649
Registrován: 6-2008
R 1463Úpa : Aby to TH nespočítal vám... [wink]

Pendolino by nemělo jezdit do Košic, ale alespoň ve čtyř hodině Ostrava Cheb.
Neli častěji. Tady více využije klopení.
A Chebské rychlíky bych díky četnějšímu vedení jednotkou pendolino nenechal stavět mezi Smíchovem a Plzní.
No byl zvolen jiný koncept. Nebo je zatím takto navrhován.

(Příspěvek byl editován uživatelem Ic540 .)
Jeho Vysost
Středa, 08. března 2017 - 16:17:24  
Neregistrovaný host
194.228.18.230
BoH, takze ak potrebujete z Brna do Sumperka, tak to moze stat 300kc, ved nikto vas nenuti cestovat. Inak rec bola o vlakoch EN a nie SC
RJ to ma nahodou dobre vymyslene, budget cestujuci si stale najde sedacky za akcnu cenu, kompenzuju to zase vnutrostatni cestujuci, ktori do Ostravy zaplatia viac. No a lozka/lehatka ma RJ obsadene lepsie ako CD/ZSSK, takze v konecnom dosledku aj na tom zarobi viac. Nehovoriac, ze mimo slabe dni uz RJ nema take vyhodne ceny, takze priemerne mu vlaky ako celok prinesu zisk.
Jeho Vysost
Středa, 08. března 2017 - 16:54:59  
Neregistrovaný host
194.228.18.230
[biggrin]Kedze nocne vlaky potrebuju dotacie rovnako ako SC, pochybujem, ze budu CD prinasat nejaky zisk. Max cez prazdniny a silne dni pomahaju zaplatat diery, ktore prinasaju dni v tyzdni.
StarMaster
Středa, 08. března 2017 - 17:16:07  
Neregistrovaný host
89.176.82.228
Soukromníci se ale netají tím, že chtějí, aby Slovensko přestalo spoje ZSSK na této trase dotovat.

V čem je to dobré pro cestující, že bude jezdit méně vlaků a že soukromník bude moct zdražit?

Vysvětlí nám to příznivci soukromníků a liberalizace?
Ernie
Středa, 08. března 2017 - 17:46:17  
Neregistrovaný host
85.71.191.123
Vysvětlí nám to příznivci soukromníků a liberalizace?

Lidé budou znát skutečnou hodnotu jízdy vlakem, stát ušetří peníze a přestane hledat důvody jak je z lidí dál vytahovat a pak jim je "vracet" (ve zmenšené podobě, až se vlk nažere).

Možná by vás překvapilo, kolik cestujících MHD při zvýšení ceny jízdného o korunu nadává, že si dopravní podnik mastí kapsu a potřebuje ještě víc vydělávat (jako by už tak nešlo o jednu z nejbohatších firem světa). To proto, že nikdo z nich nemá šanci tušit, kolik provozování trolejbusů, autobusů, tramvají ve městě stojí a jaká je skutečná hodnota jízdy MHD.
Ale to socialista nepochopí, ten by nejradši ze všech lidí udělal otroky, jejich platy znárodnil a pak jim všechno rozdával zdarma, hotový ráj.