K-report
 

Archiv diskuse Aktuální informace z provozu do 24. 10. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » Aktuální informace z provozu » Archiv diskuse Aktuální informace z provozu do 24. 10. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ferda20
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2152
Registrován: 11-2009
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 15:18:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

JVM: Poslední dobou cestuji do Havl. Brodu celkem často a popravdě řečeno je ten maník od ochranky tam na okrasu. Buď na nástupišti s někym kecá nebo čučí do blba a že někdy pomalu okolo 65% chodí po kolejích a zbytek podchodem, toho moc netrápí. Se celkem divim, že to už dávno neskončilo průserem.
Přilepy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 794
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 15:26:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Keď tu píšete o cestujúcich,ktorí ignorujú napr.podchody,pridám osobnú skúsenosť zo zastávky Řež.Nachádza sa na I.koridore SŽDC,[masinka]osobných i nákladných vlakov tu prejde naozaj dosť.Na Os do Prahy / odj.15.50 /prichádza z Výskumného ústavu vysoká frekvencia cestujúcich,viacerí ignorujú podchod-majú k nemu ďaleko,a tak skáču do koľajiska.A nie sú to žiadni teenageri so sluchátkami v ušiach,ale vysokoškolskí vzdelaní chemici,fyzici.Je len otázka času,kedy nejaká Vindobona alebo Salubia v Řeži v plnej rýchlosti niekoho smetne.[smrt]
Livingproof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2512
Registrován: 5-2006

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 15:27:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Apollo+Petr: Není řeč o přechodu hlavní trati, ale o přechodu kolejí na Slaný/Velvary. Hlavní podchod v Kralupech je v relativním pořádku.
Přílepy: V Řeži do kolejiště z výšky peronu často skáčí i vysokoškolsky vzdělané chemičky středního věku na podpatcích [happy] (viděno nedávno)

(Příspěvek byl editován uživatelem livingproof.)

Stránky o mém modelovém kolejišti
Wendy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 938
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 15:45:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud bude člověk dávat pozor,vlak ho přejet nemůže.. nemá tu možnost jako auto,hnout volantem a sejmout někoho na nástupišti.. Škoda lidského života sice je,ale ne tady v tomhle případě.. nechci být nijak zlý,pozůstalí jsou jistě zdrcení,ale je třeba si uvědomit,že za blbost se platí,a to daň nejvyšší..

Na druhou stranu,když se stal ten průser z paní výpravčí v Brně,a někdo tu napsal něco ve stylu " měla dávat pozor,nebo tak něco" sesypalo se to tu na něj jak vosy na bonbonek jen proto,že to byl někdo vod fochu,to ho ale neomlová.. o to více měla dávat pozor,zaměstnanec má jít přeci příkladem pro ty OVCE.

Zamračené to jsou prostě stroje
Výpravčíxy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1685
Registrován: 11-2008
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 15:51:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"Toho si nevšímejte ! Cestující v kolejišti podle zákona nemá co dělat !!!" .......Takto reagoval na můj dotaz co dělat, když jsou lidi v kolejišti, jeden (dnes již v důchodu)vedoucí pracovník provozní kontroly, v přítomnosti jeho nadřízeného .....[lol][crazy]
Dan1977
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 464
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 16:00:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lidé jako Ghost kteří mladému člověku přejí tragickou smrt se slovy "dobře mu tak", jsou pro mě duševní mrzáci, ubožáci a zoufalci. Jestli takoví lidé mají rádi železnici nebo na ní dokonce pracují, tak to potěš pánbůh.
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6461
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 16:17:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím kolik z vás pamatuje komunistické (a těsně porevoluční) osožáky, ale tam to bylo nekompromisní. Přijíždím rychlíkem do Pardubic, asi tak v 10 km/h si otevřu dveře a seskočil jsem jednomu z nich rovnou do náruče. A měl jsem co dělat abych se z toho vykroutil, nakonec pomohl služební průkaz železničního vojska, kde jsem dělal. To samé přecházení přes koleje. Jak byli v dohledu, tak si to netroufnul nikdo.

A i podle mne si člověk přejetý vlakem v kolejišti (kde nemá co dělat) nezaslouží nějaké nesmyslné ohledy. Když lezu kam nemám, tak si buď dám pořádně majzla a nebo si prostě za všechno můžu sám svoji blbostí.

www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Wendy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 939
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 16:24:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dan1977: Dane,ale on mu nepřeje smrt.. bere to tak,že si prostě vybral jak umře..Ostatně běž se párkrát kouknout do nějaké stanice ( Čáslav,Světlá,Velký Osek..a podobné) budeš sám koukat,jak si ti mladí zahrávají se svým životem.. pobíhání po panelovém nástupišti,pošťuchování,přebíhání.. jako nepřeju to samozřejmě nikomu,ale lekci slušného chování na NEjenNástupištích by potřebovovalo plno mladých!Za nás to bylo jiné!Rodiče si nás hlídali a pokud se jen uchem doslechl některý z nich,že bych pobíhal jak střelený zajíc po nástupišti ( ještě sypaná ale to je jedno samozřejmě ) tak jich dostanu tolik,že si tejden nesednu na zadek!
S tím hlášením má také Ghost pravdu!!Hlásí to dnes ten debilní PC a to ještě než hlásí že jede ten a ten vlak,ale nepomáhá to!!Sám jsem byl svědkem situace,kdy před R jel Nex,tomu R moc neujížděl,tak že se jelo +- na blok ale jelo se.. R měl příjezd do stanice ve 14:xx jel +- přesně,jen že ovečky slyšely že jede vlak a čas bajvoko odpovídal času příjezdu onoho R.A tak vyšla jedna omladina a následoval téměř dobytek.Zdůraznuji,že nikdo nic nehlásil!!!!Výpravčí vyběhl a víš co se milej zlatej stalo??Ještě dostal odpověď..no jo,aby ses neposral... popravdě,ve mě by to vybublalo neskutečným způsobem a toho srá..če mladýho bych snad domlátil.... jen že výpravčí měl rozum a přešel to..co mu také zbývá..
Tak že koukej na to taky trochu jinak,než že tady někdo někomu něco přeje!

Zamračené to jsou prostě stroje
55p
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 742
Registrován: 6-2009
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 16:31:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ona ta teorie přirozeného výběru prostě platí i dnes.

Sledování nasazení jednotek 480 Leo Express Praha - Pardubice - Ostrava - Bohumín (- Karviná)

Sledování nasazení 162 + 961 na rychlících Kolín - Ústí nad Labem

Sledování nasazení 163 + 961 na osobních vlacích Lysá n/L - Ústí n/L
Dan1977
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 465
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 16:42:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wendy, když někdo napíše "dobře mu tak", tak mu to přeje, nemyslíte?
RZZ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12
Registrován: 10-2013

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 16:59:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jim to taky přeju, všem co se nechaj přejet, když jsou blbý...
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1025
Registrován: 1-2011

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 17:16:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dan1977: Vlastně máte pravdu, co bych to nenapsal.
Ten mladík ovšem zároveň zajistil že chybný gen někoho kdo se nechá přejet vlakem na přejezdu se zavřenými závorami se již nebude dále množit. Lidí je hodně příteli.
Můj extrémní názor na toto je to stejné jako to vaše okamžité zhodnocení mojí osoby, jehož základem je jeden příspěvěk kdesi na železničním fóru. Takže klid, každý si valíme v životě to své [satan]

Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3061
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 17:31:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Ghost: Těžko vysvětlovat někomu něco, kdo nezažil. Když jedu se soupravovým vlakem a lidi se za mé velké podpory houkačky hrnou na hranu nástupiště, kde profičím 140 se těžko něco říká. To samé v těch Černošicích. Už jsem zažil, že jsem stál v zastávce a vedle projížděl rychlík. Lidi lezou před vlakem a za vlakem, aniž by se rozhlédli se těžko něco dodává. Proč by mi těch lidí mělo být líto? Pokud vylezu na peron, počkám až vlak odjede a závory se zvednou nebo půjdu podchodem, tak mě asi sotva něco přejede. Už to tu psal kolega o Radotínu. Když jezdím Radotíny a vidim matku s kočárem, jak přechází po přechodu aniž by se rozhlédla a ještě se přes přechod vrací pro dceru, aby ji převedla taky, tak k tomu nemám slov. Co asi z těch dětí vyroste, když to děti vidí u svých rodičů? To samé přejezd v Radotíně. Tam je to se zavřenými závory jak na pěší zoně. A to mám litovat ty pitomce, co tam lezou? Nikoliv. Jsou to hloupé tupé ofce, které netřeba litovat. Když jsou hloupí a lezou někam, kam nemají musí počítat s následky. Někdy hold i totální ztrátou života. Nebylo by to tam poprvé ani naposled.

„Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.“
Murphyho zákony
Bkv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 443
Registrován: 8-2007
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 17:37:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dan1977: Proč bych měl litovat někoho kdo přes stažený šraňky a rozsvícený světla vleze před rozjetý vlak. Byla to jeho volba, nikdo ho k tomu nenutil, asi mu ten ušetřenej čas stál zato.
Pamatuji na případ, že zloděj vlezl pro železo do trafostanice. Jenže ta byla pod proudem. Sice přežil, ale pokud si dobře vzpomínám, bez nějakých končetin. Toho byste také omlouval?
Dan1977
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 466
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 18:28:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fascinuje mě ta vaše nenávist, pohrdání lidským životem, arogance, povýšenectví. Vždycky jsem si myslel, že na dráze dělají slušní lidé, ale opak je zjevně pravdou.

Je smutné, že nikoho z Vás nenapadlo, že třeba (říkám třeba) se s tím klukem rozešla holka, tak byl mimo, třeba se celou noc učil a byl nevyspalej, třeba cokoli jinýho. Ale to Vy ne, pro Vás je to šmahel blbec, kterému dobře tak.

Opravdu jste mě všichni poměrně dost šokovali.

Bkv: Zloděj drátů z trafačky je úplně něco jiného, ten se dopouští přečinu/zločinu v úmyslu se obohatit a ještě tím poškozuje provoz obecně prospěšného zařízení. Takže samozřejmě i když za takový zločin/přečin není trest smrti ani zmrzačení namístě, litovat ho určitě nebudu.
Honza_o
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2659
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 18:38:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dan1977: Je ti doufám jasné, že tam neměl co dělat [smrt] . Kurva, to je takový problém pochopit, že kdyby počkal nebo se jen pořádně rozhlédl, tak dojde v pořádku domů? Nepočkal, nerozhlédl se, byl elimován, život jde dál. Strojvedoucí to ani jinak brát nemůžou.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3062
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 18:41:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Dan1977: To není o nenávisti. On si nevážil života. Pokud lezl někam, kam neměl, tak musí počítat s tím, že se mu může něco stát. To by jsi na víc musel zažít přímo na mašině, aby jsi pochopil Líto je mě těch lidí, které zabije bezohledný a nejlepé opilý řidič. Těch mi líto je, ale těchto přejetých mi líto není. Vidím to dnes a denně a myslím, že ti co tu o tom píšou ví o čem mluvíme. Takže rozlišuj....

„Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.“
Murphyho zákony
RZZ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 10-2013

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 18:45:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dan1977: Jaká nenávist a povýšenectví? Na dráze můžou dělat slušní lidé, ale ti lidé mají plné zuby takových blbců kteří se nechají přejet a jen komplikují práci nádražákům a znepříjemňují cestování.
Nezlobte se na mě, ale vážně nebudu mít soucit a nebudu litovat někoho, kdo je prostě blbej a vleze tam. Takovým lidem to patří. Vždyť to je na denním pořádku, proč to řešit, takových debilů bylo a bude...
Ať se s ním rozešla holka, nebo ať se celou noc učil, je takový problém se podívat, rozhlídnout se když už musí přecházet za vlakem? Když jedu domů po noční, nevyspalej, přecházím koleje, taky si dám bacha. Spousty nevyspalých nádražáků se pohybují v kolejišti a taky si dávají pozor. Nevyspáním nebo rozchodem s dívkou bych ho určitě neomlouval.
Já sám se v kolejišti pohybuju, jak v práci tak ve volnu, taky přejdu koleje, přejdu přes zavřený přejezd, jdu třeba fotit někam do kolejí. Ale vím co si můžu dovolit. Stačí se dívat, poslouchat, dávat si bacha.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3063
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 18:52:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A jestli měl ještě sluchátka na uších, tak to je opravdu na vítěze Darwina...

„Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.“
Murphyho zákony
Dan1977
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 467
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:11:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jo, uz jen posledni otazka: budete mluvit stejne, az Vam takhle nekdo z kolegu prejede Vase dite v puberte? Jestli jo tak super a smekam pred Vasi otrlosti.

Dal uz sem nic psat nebudu, Vy mate svuj nazor a ja svuj, zivot jde dal a ja jen diky Vam mam o neco min rad zeleznicare.
RZZ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 10-2013

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:17:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč by ho měl někdo přejet, resp. proč by se mělo něchat přejet? Stačí vychování, naučit dítě základům bezpečného chování. A pokud má rozum a inteligenci, nepoleze tam kam nemá, a když ano, dá si pozor.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3064
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Dan1977: A proč by ho měl někdo přejet? My máme děti inteligentní. Děti dělají to, co vidí u rodičů. Když vidí, že předjíždějí kde nemají, když vidí, že chodí na červenou a nebo vidí, že přecházejí koleje, když jsou závory dole, tak co z nich asi vyroste? A ještě jedna věc. Když budeš přecházet dálnici, tak musíš počítat s tím, že tě něco může přejet. Ač jsem strojvedoucí, tak kde nemusím do kolejí, tam nelezu. Když potřebuju přejít koleje a je podchod nebo nadchod tak jdu radši tudy. Mám rád život a nerad riskuji. Pro některé mladé je to adrenalín. Pak je to jejich boj.

(Příspěvek byl editován uživatelem corllin.)

„Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.“
Murphyho zákony
Dan1977
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 468
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:23:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Haha to je funny takze ajznbonaci vychovavaj deti lip nez ostatni tudiz pubertakovi od ajznbonaka se tohle nikdy nemuze stat. Tak to myslim uz neni co dodat. Diky za vsechny poucne nazory na dane tema, mejte se tu dobre.
Mirko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2743
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

RZZ: Kolik màš dětí? Vychovávat můžeš jak chceš, ale když je nemáš na očích tak to neovlivníš, jen musíš doufat, že těm tvým dětem se nic nestane.

Má videa na YouTube Moje Zonerama fotogalerie PUMPA Sázava - motorbike ride
Líná hudba holý neštěstí
Mirko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2744
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:27:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dan1977: Až budou mít děti v pubertě, tak pochopí o co de.

Má videa na YouTube Moje Zonerama fotogalerie PUMPA Sázava - motorbike ride
Líná hudba holý neštěstí
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3065
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:29:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jinak. Lidi jsou prostě degenerovaní. Už nemyslí, vše se jim musí troubit. Je agrese. Psal jsem to už vedle a dám to sem. Na tom něco je, pak to pochopíte:
Vyrůstali jste v 60tých, 70tých nebo 80tých letech? Jak jste to vůbec přežili?

Auta neměla bezpečnostní pásy, opěrky hlavy a žádný airbag.
Na zadním sedadle bylo veselo, a ne nebezpečno.
Dětské postýlky a hračky byly barevné a natřené jedovatými nebo přinejmenším pochybnými laky.
Neexistovaly žádné dětské pojistky na zásuvkách, dveřích aut, dózách s léky a chemických čistících prostředcích.
Na kole se jezdilo bez helmy.
Pili jsme vodu ze zahradních hadic a podobných pochybných zdrojů a ne minerálku ze sterilních lahví.
Stavěli jsme motokáry. A ti z nás, kteří měli to štěstí, že měli u domu asfaltovou silnici, zkoušeli lámat rychlostní rekordy, aby potom eventuálně v polovině zjistili, že zapomněli na brzdu... po několika nehodách byl i tento problém většinou vyřešen.
Směli jsme ven jen s jednou podmínkou, že budeme do tmy zase doma.
Neexistovaly mobilní telefony, takže nikdo nevěděl, kde jsme a co děláme.
Školní vyučování bylo pouze dopoledne a na oběd jsme byli doma.
Měli jsme modřiny a odřená kolena, zlámané kosti, a někdy taky vyražené zuby, ale nikdy nikde nebyl kvůli tomu někdo obviněn, i když došlo k neshodám a rvačkám. Nikdo nebyl vinen, jen my sami.
Jedli jsme sladkosti, chleby s máslem, pili jsme nápoje se skutečným cukrem a nikdy jsme neměli problémy s nadváhou, protože jsme byli pořád venku, v pohybu a aktivní.
Dělilo se nás pět nebo šest o jednu limonádu, pili jsme ze stejné sklenice a nikdo proto neonemocněl nebo nezemřel.
Neměli jsme Playstations, Nintendo 64, videohry, 99 televizních kanálů, videa Dolby Surround, počítače, mobilní telefony nebo internet. Ale měli jsme kamarády.
Směli jsme ven, pěšky nebo na kole, navštívit kamarády, i když bydleli několik kilometrů daleko, zaklepat na dveře a nebo i jednoduše bez zaklepání vejít do domu a hrát si s nimi. Ano. Venku, v tom nebezpečném světě! A docela sami. Jak jen to bylo možné?
Hráli jsme fotbal na jednu bránu a když někdo nevyhrál, neměl z toho psychické trauma a nezbořil se proto svět.
Někteří žáci nebyli možná tak dobří jako jiní, a když zůstali sedět, tak prostě opakovali jeden rok. Nikdo nebyl proto poslán k psychiatrům nebo psychologům. Nikdo neměl dyslexii, problémy s koncentrací, nikdo nebyl hyperaktivní. Prostě si jenom zopakoval jeden rok. Každý dostal svoji šanci.
Měli jsme volnost a čas na hraní, úspěchy, neúspěchy, úkoly a Učili jsme se s tím žít.
Zůstává nezodpovězená otázka: Jak jsme tohle všechno mohli přežít? A především: Jak jsme přitom mohli rozvíjet naši osobnost?

„Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.“
Murphyho zákony
RZZ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 10-2013

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:33:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirko: Právě si myslím že puberťák by mohl mít už dost rozumu, zvlášť když se mu to bude v dětství připomínat. Problém může být u menších dětí, do šesti let, ale nejmenší dítě člověk bez dozoru nenechá.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7476
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:41:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No je zajímavý že jsme už jako kluci nějak 13-15 jezdili sami na vejlety třeba do Českýho ráje a rodičům stačila informace "přijedem v osm a kdyby nám to cestou ujelo tak až v 11 (což se občas i stalo přičemž nejen nebyl žádnej mobil ale nešlo se meziměstsky dovolat z budky a na venkov ani nebylo kam). Tak asi v nás měli docela důvěru že víme co si můžem dovolit a co ne. Ostatně už v tomto věku nás napadlo při prolejzání různejch jeskyní kolem Rotštejna a pod. že jeden musí zůstat venku pro případ průseru a ty dva vevnitř musej mít každej dvě funkiční baterky... To prostě byly věci zcela samozřejmý. A troufnu si tvrdit že znám dost mladejch který vlak nepřejede protože prostě nejsou pitomí a hlavu používaj k myšlení a nikoli aby do krku nepršelo.
Mirko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2745
Registrován: 6-2006

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:45:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Corllin: Jo, s tím souhlas, napsals to pěkně.

RZZ: čim starší děti, tim větší starosti.

Podobné případy byly, jsou a budou. Jen se tak nějak o všem dnes víc ví. Myslim, že nějak to tu řešit, nemá cenu.

Má videa na YouTube Moje Zonerama fotogalerie PUMPA Sázava - motorbike ride
Líná hudba holý neštěstí
Wendy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 940
Registrován: 5-2008

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:50:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dan1977: Hele,už jsi někdy toho chudinku,co se nechtěně pod vlak rozeběhl uklízel??Až to jednou zkusíš,třeba budeš plácat jinak.. mě o tom stačilo pouze vyprávět jak to vypadá.... nebo ještě lépe,vedl jsi nějaký vlak ( třeba jak zmiňuje Corllin 140km/h ) šero nebo tma,a najednou buch?A víš co následuje pro toho fíru pak??CO vůbec ten chlap v té mašině musí udělat,a jak mu je???!!!Víš že někteří jedinci,kuli takovému debilovi,co se dobrovolně nechá žvejknout,museli s touhle prací skončit?!Hochu,ty nemáš ani páru...a jestli ten kluk ( nebo někdo jinej ) skočí pod vlak kuli nějaký slepici ( dámy z Krepu teď prominou ),tak je potom ale úplnej pitomec!!Že nádražáci vychovávaj své ratolesti jinak,v TOMHLE ohledu,to teda ANO!!

Pokud někdo zvolí sebevraždu,tak prosim,ale netahá do toho plno lidí kolem,bohatě stačí že do této nepříjemnosti zatáhl rodinu,přátelé a známé...netřeba do toho tahat ještě kupu dalších lidí,kteří toho sebevraha ani neznaji.

Zamračené to jsou prostě stroje
Dave
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2240
Registrován: 9-2003
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:51:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad RZZ
V tom příspěvku 14 mi přesně mluvíš z duše. Také jsem už skoro jednoho takového srazil. Sluchátka na uších, nezajímá ho, že cinká přejezd, že píská vlak a jde. Uskočil na poslední chvíli, když jsem mu zahoukal skoro do ucha. Na lidi se sluchátky na uších jsem už alergický.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3067
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:53:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono je to i o té slušnosti. Dřív byli k sobě slušní, ochotnější. Dneska, když někomu řeknete, že ať nepřecházejí koleje, tak vás pošlou do prd... . Tak když tam lezou, tak co jim v tom budu bránit?

„Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.“
Murphyho zákony
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6462
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:55:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ten falešný "lidský soucit a přístup" k lidem, kteří NAPROSTO VLASTNÍ VINOU dojdou k průseru, tak ten mi vadí víc než ty rádoby cynické názory z opačné strany.
Když vyleze někdo na sloup vysokého napětí a tam ho zabije proud, tak je to co? Chudáček a nebo kretén? Kretén to je a soucit si nezaslouží. To samé pitomci pod vlakem. Vlaky začaly na našem území jezdit před více než 1,5 stoletím a viditelně přirozený výběr nefunguje.
A pokud by pod ten vlak vlezlo moje dítě, těžko bych vinil nádražáky. Spíš sebe, že jsem si ho vychoval špatně. Mimochodem mému dítěti je 12 a respektu z vlaků a lezení na místa kde se nesmí ho učím od malička. A snad to má nějaký efekt, jezdí se mnou na akce i na dovolenou ke kolejím a chová se tam jak se chovat má.

(Příspěvek byl editován uživatelem 353.)

www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Dan1977
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 469
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 19:59:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Wendy: oni ty mrtvoly sbiraj firove ci co? To je mi naka novinka.

Samozrejme je mi lito firy kterymu se to stane, jen na rozdil od Vas je mi lito i toho prejetyho /o sebevrazdach se tu ted vubec nebavime/.
Dan1977
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 470
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 20:02:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

353: nikdy jsem jedinym slovem nevinil nadrazaky!!!
Jen jsem se ptal jestli nejde neco udelat s Cernosicema ktery povazuju za nestastne reseny /zejm kombinace peron a dvoje zavory/.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3069
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 20:04:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Dan1977: A v čem je ti líto toho přejetýho? Že to je debil, kterej lezl tam, kam neměl? To plně souhlasím. Fíra ho sice nesbírá, ale musí se tam jít podívat.

„Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.“
Murphyho zákony
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3070
Registrován: 12-2006

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 20:06:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Dan1977: Jen jsem se ptal jestli nejde neco udelat s Cernosicema ktery povazuju za nestastne reseny /zejm kombinace peron a dvoje zavory/.
Vždyť je ta zastávka v pořádku. Buď půjdu podchodem nebo počkám na peroně až se zvedou závory. V čem je problém? Hledáš problémy tam, kde nejsou...

„Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.“
Murphyho zákony
RZZ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 10-2013

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 20:22:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě osobně rozemletý maso na kolejích nevadí, už jsem pár přejetých viděl a spíš se tomu debilovi zasměju že takhle dopad. Zasloužil si to. Ale jsou jiní, kterým do dobře dělat nemusí, jsou strojvedoucí kteří to už neřeší a počítají po desítkách, jiní se můžou sesypat, vyčítat si to. Další věcí jsou cestující, kteří kvůli takovému debilovi tráví hodiny ve vlaku nebo na nádražích čekáním. Nikdo jim nedá ani korunu.
Takže nebudu litovat toho debila co to způsobil, nebudu k němu mít soucit. Naopak, ještě bych po rodině soudil peníze za zpoždění a další komplikace, zastavení provozu na 2 hodiny, výjezd složek IZS, změny v obratech vlakových náležitostí... to není zadarmo, a kdo to má platit.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7479
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 20:53:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"jen na rozdil od Vas je mi lito i toho prejetyho /o sebevrazdach se tu ted vubec nebavime/."

Tak to mně spíš bude dle okolností líto toho sebevraha než debílka. Protože to vyžaduje mít k nevratnému kroku/skoku pádnej důvod... Byť důsledky pro okolí jsou prakticky stejný.
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 756
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 21:27:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nebylo by lepší se přesunout do jiného vlákna, třeba do nehod a nebo spíš do všeobecné?

RZZ: Až se něco podobného stane někomu, koho znáte, jsem zvědavý, jak se mu budete chechtat, že je to debil a patří mu to...
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6463
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 21:38:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Až se něco podobného stane někomu ...
To se ale nestává SAMO OD SEBE, to někdo musí něco SÁM PODĚLAT. A to je pořádný rozdíl.

www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Karlis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2097
Registrován: 1-2010

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 21:46:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Corllin 3065:

Teda Vláďo, to je slohová práce se kterou stopro souhlasím, pěkně napsané.
Já si pamatuji, že u nás na sídlišti máme velkou hlavní silnici na jedné straně základka, na druhé straně kus dál další základka a jaké bylo překvapení, že když jsem nastoupil do jiné práce a potkal tam kolegu od nás ze sídliště, stejně starého, ale s té druhé strany silnice a my se neznali.
Důvod je jednoduchý, že když jsem byl s kamarády venku, tak jsme měli všichni od rodičů, přísný zákaz přecházet tu silnici a světe div se, my to dodržovali. A přesně totéž jsem se dozvěděl od kolegy, že na tom byli stejně.
Strašně rád na to vzpomínám a teď jsi mi to pěkně připomněl, holt daný slib komukoliv, byl na prvním místě a dodržoval se. Toto mě vydrželo až do dnešní doby, leč doba tomu vůbec nepřeje.
I ta voda ve Vltavě zamrzala, to je dnes nemyslitelné.

Ale k tématu:
os. 9020 odjel z Vraného n. Vltavou včas. [vypravci]

(Příspěvek byl editován uživatelem Karlis.)

Bardotky na mém kanálu youtube : odkaz
Mé fotky na K-Reportu: odkaz
Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 757
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 22:02:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

353: Jasně, však taky za svou chybu zaplatil cenu nejvyšší a připadá mi poněkud nedůstojné do něj ještě tak dehonestujícím způsobem kopat.
Knapido
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1394
Registrován: 1-2006
Odesláno Středa, 23. října 2013 - 22:08:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Doporučuju přečíst.
Tohle nás ve škole neučili...

Když tě všechno zradilo, pomůže ti kladivo... a když né to, tak použij flexu!! Jinak tě už nic nezachrání... Je to v řiti. Dneska ani flexa nepomohla!

Na K-reportu od 23.ledna 2006
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1026
Registrován: 1-2011

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 22:25:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tahle debata + ten článek co vložil Knapido se tu vždycky pravidelně vracejí jak bumerang [biggrin]

Nick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 759
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 23. října 2013 - 22:46:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ghost: Ano, zdejší evergreen. A když pak v Rostoklatech skočil pod vlak jeden zdejší známý a oblíbený diskutér, najednou zde byly jen samé projevy soustrasti a kdo by řekl půl křivého slova, byl by ukamenován. Proto by RZZ a další měli vážit slova, neb nikdy neví, kdy tím debilem, který udělá fatální koninu, bude jejich známý nebo kamarád.
Eric
Neregistrovaný host
Odeslán z: 77.78.89.233
Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 00:08:42    Odkaz na tento příspěvek  

Pro mě je tahle debata příšerná. Sorry, ale některé příspěvky vykazují značnou míru psychopatie.
Přilepy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 795
Registrován: 1-2009

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 08:24:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

[masinka]R 703 Hradišťan-závada na hv.+72 min
Rostoklaty
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 10:35:29    Odkaz na tento příspěvek  

Nick: Ale toho k tomu dohnali okolnosti, nespadl tam vlastní debilitou
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2408
Registrován: 7-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 10:52:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale toho k tomu dohnali okolnosti, nespadl tam vlastní debilitou

Jenže on tam bohužel tenkráte nespadl nějakým omylem,skočil tam SÁM ..byť byly jeho důvody jakékoli ..[sad]

[vypravci]

ICQ 237-113-861
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1681
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 12:02:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vyrůstali jste v 60tých, 70tých nebo 80tých letech? Jak jste to vůbec přežili?
Možná zrovna právě v těch řádcích toho příspěvku je celá řada důvodů, proč se nám dnes rodí nepřemýšlející ovce, které bez přemýšlení lezou pod vlak....

Pozor! Pokud máš elektrotechnické vzdělání nabízím ti volné pracovní místo v oblasti servisu zab.zař. v Praze a Středních Čechách.
Stačí být kamarád s pájkou a taky trochu s počítačem a mít snahu příjít na to, jak některé věci fungují nebo proč nefungují. Praxe není nutná, vztah k železnici vítán! Napiš na mail pod nickem.
2002
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.2.250
Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 13:53:33    Odkaz na tento příspěvek  

Houmr: Také "nepřemýšlející ovce". http://nymbursky.denik.cz/nehody/nb_vlak_bezd.html
Houmr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1682
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 15:04:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je vlastně fakt - nepřemýšlejí ani lidé, kteří vyrůstali v těch 60tých, 70tých nebo 80tých letech. Když jsem v těch Černošicích byl včera dopoledne, byla tam dvojčlenná hlídka policie. Nikde se neschovávala, stála přímo před zavřenými závorami. Ty byly zavřené samozřejmě normální jízdou vlaku. Starší paní od hlavní silnice závory obešla, přešla obě koleje přímo k policistům. Ty ji samozřejmě pokutovali (stejně jako nějakého rozčilujícího se černocha s kočárkem). A aby paní tu svoji blbost ještě podtrhla, vymlouvala se na to, že šla jen zapálit svíčku tomu nešťastníkovi...

Pozor! Pokud máš elektrotechnické vzdělání nabízím ti volné pracovní místo v oblasti servisu zab.zař. v Praze a Středních Čechách.
Stačí být kamarád s pájkou a taky trochu s počítačem a mít snahu příjít na to, jak některé věci fungují nebo proč nefungují. Praxe není nutná, vztah k železnici vítán! Napiš na mail pod nickem.
Jarda_krapas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 722
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 15:10:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Corllin 3065: [ok][ok][ok]
No a další takový, co ho tady na světě už nic nebavilo, se cestujícím včerejšího večerního R746 postaral o nedobrovolných 80minut strávených v polích mezi Vyškovem a Lulčem[sad]
Tam mmch. všechna čest vlakové četě i dispečerům, za 40min čekal nedaleko u silnice přivolaný bus, že všechny odveze.. Ale protože by se muselo z vlaku za pomoci hasičů po žebříku a pak 200m po kolejích ( a navíc vyšetřování bylo rychlé ) nakonec to stejný fíra za dohledu kolegy, náhodou jedoucího na směnu, celé dovezl až do brněnského cíle...[ok]
honzaklonfar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.251.98
Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 15:23:27    Odkaz na tento příspěvek  

Houmr: to snad není možný!!! Ta ženská musí mít v makovici nakakáno, abych nebyl sprostej.
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1027
Registrován: 1-2011

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 16:31:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když jsem v těch Černošicích byl včera dopoledne, byla tam dvojčlenná hlídka policie
Aneb jak to dnes se vším v našem státě a na železnici především funguje. Nejdřív musí někdo umřít aby si tam ti policajti stoupli. Jinak tohle nikoho ani nenapadne. [uhoh]

(Příspěvek byl editován uživatelem Ghost.)

Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3077
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 17:06:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono je to, ale prd platný, že tam jsou teď. Až odejdou, tak to bude stejné. Budou podlézat a přecházet koleje pořád. Lidi jsou nepoučitelní. Žijí v představě, že oni jsou opatrní, že jim se nic stát nemůže. To je bohužel omyl. O tom by mohli vyprávět ti, kteří jsou již na hřbitově. Abych tomu trochu nasadil korunu:
Slova před smrtí

Tam není víc jak 12 voltů. «
Jeden prošlej prášek mi nemůže nic udělat! «
Ta větev mě udrži! «
Drž mě, ať nevypadnu z oka! «
Neboj, houbařím už roky. «
Žádný vlak nejede, jdem! «
Neboj, ten žralok je neškodenj! «
To letadlo letí na můj vkus nějak nízko. «
Ty schody v této staré věži jsou zachovalé! «
Helmu si brát nebudu, je to jenom kousek! «
To jídlo jsem vařil já, ochutnej! «
Tak jdi, ale dej si bacha! «
Nepálí se ti něco? «
Tady je moje vysvědčení, mami. «
A teď mě vyfoť na té skále! «
Podle mapy by tady někde mely být bažiny! «
Něco jsem zaslechl.
Neboj, ten pes je kliďas!
A to mistrovství světa ve fotbale stejně vypnu.
Věř mi, tohle jsem už dělal milionkrát.
Pane doktore, je to bezpečný?
Neslyšíš vlak?
Divný, cítím plyn, rosviť!
Prosim tě, tady nejel vlak alespoň sto let!
Neboj, ten pes je kliďas!
Nedělej fory a zavři to okno.

„Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.“
Murphyho zákony
intelpetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1498
Registrován: 12-2011

Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 17:53:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Kolíně právě stojí třívozová Žabička, zřejmě směr Pardubice.

(Příspěvek byl editován uživatelem intelpetr.)
žabička
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.254.173
Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 18:07:21    Odkaz na tento příspěvek  

Co to je "Žabička" ?[happy]
jkl
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.175.78.81
Odesláno Čtvrtek, 24. října 2013 - 20:17:45    Odkaz na tento příspěvek  

http://www.cd.cz/omezeniprovozu/mimoradnost.php?mimo=10284
Trať 170 | (Praha-) Beroun - Plzeň - Cheb (a zpět)
Úsek: Praha hlavní nádraží - Plzeň hlavní nádraží
Trať 810 | Praha - Plzeň - Schwandorf - München a zpět
Úsek: Furth i Wald - Domažlice
Kraj: Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Počátek: 24.10.2013 19:45 Příčina: stávka
Plánovaný konec: 24.10.2013 23:59 Stav: probíhající

Opatření v dálkové dopravě (SC, EC, IC, EN, Ex, R):
Vlak Ex 351 bude na svém příjezdu do ČR cca 60 - 90 minut opožděn.
Ze stanice Plzeň hl.n. je vystavena náhradní souprava s odjezdem ve 21:08 hod. (včas)
Zpožděná část vlaku Ex 351 bude ze stanice Plzeň hl.n. pokračovat do stanice Praha hl.n. jako vlak 100351 , zastaví ve všech stanicích jako vlak Ex 351.

Opatření v regionální dopravě (Sp, Os):
Vlak Os 20981:
- v úseku Plauen - Vojtanov nejede
- v úseku Vojtanov - Cheb bude cca 60 minut opožděn

Poznámka:
Stávka zaměstnanců odborové organizace GDL v Německu. Opatření vlivem zpoždění vlaku Ex 351.