Diskuse » Archiv 2019 » Železnice » Železniční uzel Praha » Archiv diskuse Železniční uzel Praha do 10. 03. 2019 předcházející | další

Archiv diskuse Železniční uzel Praha do 10. 03. 2019

dolů
   autor příspěvek
Sobota, 02. března 2019 - 21:57:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3112
Registrován: 12-2007
Lukfi: Já nějak moc ten terminál ve Zbraslavi u nádraží neobhajuji, to jedině, kdyby do Zbraslavi vedla dvoukolejná elektrizovaná trať dejme tomu se čtvrthodinovým intervalem, což se asi dlouho nestane. A rozhodně si nemyslím, že ten terminál by byl pro autobusy vedoucí po D 4. Sjíždění z dálnice do Zbraslavi zbytečně prodlužuje cestu. A terminál Velká Chuchle je už relativně blízko smíchovskému nádraží, asi by spíše bylo vhodné tam postavit parkovací domy s přestupem na metro. Terminál u železnice pro autobusy, případně P + R má význam tehdy, když je železniční stanice poměrně daleko od stanice metra. Ke všemu nevidím velký prostor pro výstavbu terminálu u Velké Chuchle.
Sobota, 02. března 2019 - 22:39:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3518
Registrován: 3-2006
Ad Bobik, Wagon: Bohužel s Vámi souhlasím, ale o to smutnější je to plánování "páteřnícch" autobusových linek. Bohužel nikdo z těch co o tom rozhodují, si nepřizná, že směrem k jihu chybí kapacitnější doprava.
Jediná zmínka byla kdysi v dokumentu Ropidu.

Ale jak již tu bylo zmíněno, směrem na jih, jsou kopečky a ne rovina, takže to bude drahé, bohužel ale čím déle se tomu budeme vyhýbat, tím to bude dražší a zejména hůře projednatelné, díky rostoucí zastavěnosti území.
Neděle, 03. března 2019 - 08:30:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 772
Registrován: 11-2003
mě snad šálí zrak: http://dopravni.net/glosy/20567/nakladove-nadrazi-zizkov/#more-20 567
Všichni jsou blázni, jenom já jsem tramvaj T3.
https://www.facebook.com/david.pecina.12
Pjp
Neděle, 03. března 2019 - 08:51:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3050
Registrován: 12-2005
Nákladní nádraží Žižkov, Pátek




Pjp
Neděle, 03. března 2019 - 08:52:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3051
Registrován: 12-2005




Neděle, 03. března 2019 - 10:43:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3116
Registrován: 12-2007
David pecina: Pokud současná vládní koalice na Magistrátu nechce skončit na politickém smetišti, tak by měla přestat vyhazovat peníze za nějaké zbytečné studie. Pro pár vietnamských obchodníků se nevyplatí provozovat omezené nákladové nádraží na Žižkově. Rovněž pro osobní příměstskou dopravu je železniční stanice pro nákladní dopravu naprosto nevhodná, není totiž připojena na stanici metra, takže o ni nebudou mít cestující zájem. Na rozdíl od předpokládaných linek přes budoucí stanici Praha-Malešice vedle stanice metra Depo Hostivař, nezajistí ani tangenciální dopravu. A pro využití hlavní budovy se najdou vždy nějací zájemci.
Mladějov
Neděle, 03. března 2019 - 12:06:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13610
Registrován: 3-2007
Prostě NNŽ bylo v době vybudování na periférii města, dneska je v centru. Jezdit kamiony z NNŽ přes Ohradu či Želivského je zvěrstvo - holt zase někdo chce ty koleje zachránit za každou cenu.
Neděle, 03. března 2019 - 14:02:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 521
Registrován: 8-2017
David Pecina 776:
Tak to na to čučím, myslel jsem že barák zůstane (nějaký open spce tam narvete) a ze zbytku bude na výstavbu.

Wagon 3116:
Vzhledem k tomu že je v Praze nedostatek kapacit pro odstavení vlaků by smysl mít mohlo. Pokud z Malešic natáhnete drát a budou pod ním dvě koleje a budete mít posunovací lokomotivu, kterou je můžete přesunout na neelektrifikované koleje, tak výchozí zastávka by smysl měla.

---
Jinak obecně problém dostupnosti nádraží je možná elegantně řešitelný příjezdovou cestou podél kolejí s napojením na Českobrodksou. Dále je to pořád o řád reálnější nápad než ten minulý se zásobováním Prahy loděmi.
Neděle, 03. března 2019 - 14:36:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3119
Registrován: 12-2007
K.S.: Pokud vím, tak pozemky jak na jih, tak i na sever od hlavní budovy Nákladového nádraží Žižkov jsou už prodané různým developerům a nemyslím si, že by je chtěli za rozumnou cenu prodat soukromým společnostem na odstavení vlaků. A pokud by tyto pozemky chtělo vykoupit město, tak jsou to zcela vyhozené peníze daňových poplatníků. Připojení nákladového nádraží na malešickou spojku je jednokolejné, někde je myslím na opěrné zdi. Tak by byl problém se zdvoukolejněním tohoto propojení. Odstavení vlaků by přišlo na dost velké peníze, to by se spíše soukromým společnostem vyplatilo koupit nějaké pozemky mimo Prahu. Konečně je možné také využít některé vlečky, jako vlečku Stavoservisu využije Arriva. Rozhodně se mi zdá smysluplnější využít část nevyužívaného kolejiště bývalého seřaďovacího nádraží ve Vršovicích k odstavení vlaků než nákladového nádraží na Žižkově. Pokud se týká příjezdové cesty pro nákladní nebo dodávkové automobily, velké obchodní řetězce mají sklady mimo Prahu, což jim umožňuje větší operabilitu, a je to tak správně. Co se týká zásobování Prahy loděmi, to by bylo možné např. v případě zásobování některými stavebními materiály, jako např. pískem, kamenivem apod., ne pro běžné zásobování Prahy.
Neděle, 03. března 2019 - 16:04:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1691
Registrován: 12-2007
Na nové koleji je celkem šrumec, soupravy, osovka od Mělníka, na Edenu ONJ...
Hojně je využívána i spojka 91/92 a letmé křižování v Nuslích [ok][vypravci]








Dnešní videa a fotky na rajčeti (i včerejší) později [crazy]
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Hostivař - hlavní * Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz

Bkp
Neděle, 03. března 2019 - 17:29:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8064
Registrován: 8-2003
Hele, klid, když jsem v odkazovaném článku viděl poslední odstavec, tak jsem se tak smál, až jsem se musel pod sebe podívat, jestli jsem se nepočůral smíchy:

Zbývá tak možná jediná možnost, a tou jsou Vietnamci. Vietnamští obchodníci mají velké množství krámků v centru a centrální sklad v centru Prahy by se jim jistě hodil. Většinu svého zboží dováží z Asie kontejnery, které se z přístavů vozí vlakem do kontejnerových překladišť v Mělníce a Uhříněvsi. Tam se překládají na kamiony a rozváží po jednotlivých skladech, odkud se pak zboží rozváží dodávkami do centra. Vietnamci jsou velmi dobře centrálně organizováni, a kdyby se Praze podařilo se s nimi domluvit a nákladové nádraží jim pronajmout, mohli by snadno kontejnery vlakem vozit až do centra a tam překládat zboží rovnou bez kamionové složky.

Pravděpodobnost, že na to "vietnamci" přistoupí je skoro nulová a i kdyby, už vidím to žižkovské nadšení, že by za humny měla vyrůst nová Sapa.
Pondělí, 04. března 2019 - 13:33:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 21
Registrován: 10-2018
Mořepetr:
"Ad Prag,Lukfi: Je pěkné, že tady plánujete P+R od jihu, jenže ono je plánováno "trochu" jižněji, samozřejmě s napojením na páteřní autobusové linky.[crazy]
odkaz
"

Dubenec-Skalka to je ideál :-D tam to má velkou perspektivu, až budou modrý zóny rozšířený na celej středočeskej kraj.
A já malověrnej kritizuju nízkou koncepčnost :-D jinak samozřejmě, ideální jižní P+R od Strakonický by bylo na místě těch autobusových parkovišť a zbořenýho Lichovaru, kdyby to ovšem někdo včas nerozprodal ještě perpektivnějšim developrům, co to pietně zakonzervovali v nálezovym stavu. I kdyby mělo bejt na třiadvacet let dočasný a v roce 2023 se rušit (protože už bude dořešená ta Malá Chuchle a na 171 bude osmiminutovej interval).
Pondělí, 04. března 2019 - 13:39:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3133
Registrován: 12-2007
Prag: Obávám se, že na areál bývalého lihovaru dali nějací "dobráci" stavební uzávěru. To víte, je to asi architektonicky "velmi cenné území", kde si nemůže postavit každý co chce.
Pondělí, 04. března 2019 - 17:49:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3520
Registrován: 3-2006
Ad Prag: Ten lihovar a obecně i Smíchov je už moc ve středu města. Cca před dvaceti lety, když jsem jezdil často do Prahy, tak jsme si dělali v buse legraci, že jednou bude na Řitce P+R a přestup na metro. No ale realita, že bude P+R až u Příbrami, daleko předčilo jakékoliv tehdejší nápady.
Úterý, 05. března 2019 - 11:17:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1112
Registrován: 8-2007
kdyby to ovšem někdo včas nerozprodal ještě perpektivnějšim developrům, co to pietně zakonzervovali v nálezovym stavu.
Developeři by možná i stavěli, jen jim vadí stavební uzávěra kvůli "utajovanému" vodnímu zdroji. Mimochodem je natolik utajený, že si o něm lze přečíst na wikipédii a stáhnout si potřebnou dokumentaci...
Úterý, 05. března 2019 - 14:41:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 23
Registrován: 10-2018
Jo, dík za odkaz .. zatim to čurnalisti nějak furt lokalizovali spíš někam k nádraží až viaduktům, asi kvůli tomu utajení. Tak tohle je ta skvělá kvalita o kterou nás [biggrin] developři chtěli připravit "Z výsledků laboratorních analýz vyplývá, že podzemní voda v roce 2016 nevyhověla vyhl. 252/2004 Sb. pro nadlimitní mikrobiologické oživení, nadlimitní zakalení a podlimitní koncentraci vápníku .. Dílo nebylo vlastníkem i správcem ani udržováno ani opravováno. Vodní zdroj není chráněn ochranným pásmem." To moc na stavební uzávěru ze strategických důvodů nevypadá.
Úterý, 05. března 2019 - 15:08:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2272
Registrován: 12-2007
Kasme: Myslíte, že nová 4kolejka umožní předjíždět expresům na č.budějovice osobáky do strančic/benešova?
Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Bkp
Úterý, 05. března 2019 - 16:51:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8067
Registrován: 8-2003
Tak samozřejmě umožní.
Úterý, 05. března 2019 - 20:47:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1693
Registrován: 12-2007
Depo napojeno provisorně
Nákladiště Strašnice, jako první, definitivně
Jeřáb se stále chystá
A něco podvečerních náladovek




Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Hostivař - hlavní * Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz

Úterý, 05. března 2019 - 22:50:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 139
Registrován: 2-2007
Kasme: kudy tam ten jeřáb a vše dostali? ze strany od Vršovic to je ustřižené díky napojení ONJ a na druhém konci na ZM je jen krátký vajgl kolejí na zhlaví a dál už nic. Diky.
Úterý, 05. března 2019 - 23:02:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1694
Registrován: 12-2007
to je jednoduché [andel]

Vršovice osobní - Eden 102. kolej - Čekačky 103. SK- vjezdové nádraží malešické zhlaví (pod Lanovým mostem)- úvrať
přes Čekačky na krčské zhlaví - úvrať
105. SK pod řídící stavědlo - 9. SK - úvrať
95. spojovací kolej - odjezdové nádraží 7. SK [crazy]

stejnou cestou zpět, ale jen na Eden a pak na nákladiště Strašnice budou vozit vytrhaná kolejová pole...
vzdušnou čarou cca 100 metrů
po kolejích cca 9 km a čtyři úvratě [vypravci]
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Hostivař - hlavní * Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz

Středa, 06. března 2019 - 00:24:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1286
Registrován: 12-2003
Zdravim. Nemáte někdo plánek/výkres, jak bude zapojeno depo Vršovice na východní straně do kolejiště Hostivař-hlavní?
Gatto nero
NEJHEZČÍ ŽABOTLAM BYL POLOMÁČENÝ!
Na ČD pracují dva druhy lidí. Jedni chodí do práce a druzí chodí pracovat. Bohužel, těch prvních je víc.
Co má společného Avia a Regiojet? Vždycky před vámi!
Středa, 06. března 2019 - 07:58:31  
Administrátor
Číslo příspěvku: 73143
Registrován: 4-2003
V e-mailu.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Dj_cargo
Středa, 06. března 2019 - 08:20:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1955
Registrován: 11-2005
Bkp:
"Hele, klid, když jsem v odkazovaném článku viděl poslední odstavec, tak jsem se tak smál, až jsem se musel pod sebe podívat, jestli jsem se nepočůral smíchy:

Zbývá tak možná jediná možnost, a tou jsou Vietnamci. Vietnamští obchodníci mají velké množství krámků v centru a centrální sklad v centru Prahy by se jim jistě hodil. Většinu svého zboží dováží z Asie kontejnery, které se z přístavů vozí vlakem do kontejnerových překladišť v Mělníce a Uhříněvsi. Tam se překládají na kamiony a rozváží po jednotlivých skladech, odkud se pak zboží rozváží dodávkami do centra. Vietnamci jsou velmi dobře centrálně organizováni, a kdyby se Praze podařilo se s nimi domluvit a nákladové nádraží jim pronajmout, mohli by snadno kontejnery vlakem vozit až do centra a tam překládat zboží rovnou bez kamionové složky.

Pravděpodobnost, že na to "vietnamci" přistoupí je skoro nulová a i kdyby, už vidím to žižkovské nadšení, že by za humny měla vyrůst nová Sapa."

Mě to jako blbost nepřipadá.
Středa, 06. března 2019 - 09:51:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 32
Registrován: 9-2017
Nemohl bych taky poprosit o výkres stavby? Nejlépe něco ve smyslu původní stav černě, současný červeně? Nějak mi dělá problém se v tom z toho co je teď vidět zorientovat.
Středa, 06. března 2019 - 09:56:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1695
Registrován: 12-2007
docela dobře je to vidět v PDFkách na stránce
http://vpp10.cz/projekty/pripravovane/drazni-promenada
Moc změn tam snad nebude.
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Hostivař - hlavní * Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz

Blanka
Středa, 06. března 2019 - 10:11:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1066
Registrován: 12-2014
Kasme: Pěkné náladovky [ok]
Můj Youtube kanál BlanCamCZ s převážně železniční tématikou dostupný zde [masinka]
Středa, 06. března 2019 - 13:43:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 169
Registrován: 7-2011
Kdy se tu prosím vás naposled řešilo, proč vede úsek ze Zahradního města na Eden takovou oklikou? Proč to tak je?
Friedrich.S
Středa, 06. března 2019 - 13:54:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 86
Registrován: 1-2013
Protože je potřeba natáhnout trať o pár metrů, aby to vyšlo tarifně přes další kilometr [kladivo].
Nebo vymyslíš jiný důvod?
Co třeba "ještě to není hotové"?
Středa, 06. března 2019 - 16:05:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1287
Registrován: 12-2003
Kasme: díky. Tuhle stránku jsem našel, ale těch odkazů pod obrázkem jsem si nevšiml.
Gatto nero
NEJHEZČÍ ŽABOTLAM BYL POLOMÁČENÝ!
Na ČD pracují dva druhy lidí. Jedni chodí do práce a druzí chodí pracovat. Bohužel, těch prvních je víc.
Co má společného Avia a Regiojet? Vždycky před vámi!
Středa, 06. března 2019 - 16:09:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 899
Registrován: 2-2007
Chtěl sem dnešní cestu z centra spojit s projížďkou "mravencem" ovšem na Masaryčce na mě čekalo toto. Jedna ze dvou jednotek dle informací fíry obdržela od vandalů celoplošné grafity a tak nastoupil ze zálohy M152 0517

Za tramvají a ženskou se neběhá, za chvíli ti přijede další [tramvaj][biggrin]
Středa, 06. března 2019 - 16:45:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 883
Registrován: 7-2017
Grafiťáci mají manévry. Minulý týden se vyřádili na Arrivách. Chtělo by to volně ložené vlčáky.
Středa, 06. března 2019 - 17:33:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 29
Registrován: 9-2015
jeden naivní dotaz.... :D nebude doufám v celé trase od Hostivaře po Vršovice trať za protihlukovou stěnou?
Středa, 06. března 2019 - 18:10:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1696
Registrován: 12-2007
Trhání se rozjelo naplno...



Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Hostivař - hlavní * Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz

Středa, 06. března 2019 - 18:14:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1697
Registrován: 12-2007
KarlosK: proč by měla? V blízkém okolí nejsou domy a je tam nový malý val [vypravci]
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Hostivař - hlavní * Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz

Středa, 06. března 2019 - 20:33:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 30
Registrován: 9-2015
Kasme: protože betonu je všude ještě málo [angry] ale díky za pozitivní zprávu [happy]
Čtvrtek, 07. března 2019 - 08:52:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6046
Registrován: 9-2011
s projížďkou "mravencem"
Na VN píšou něco o porouchaných dveří Ferdy Mravence.
Všichni jste volové. Servít
Čtvrtek, 07. března 2019 - 10:41:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 146
Registrován: 8-2011
Kasme: diky za skvele fotky, je uzasne sledovat jak se to vse postupne meni. Mam jen maly dotaz - vsimnul jsem si, ze v kolejich se "povaluji" kratke i delsi kusy kolejnic (i treba kdyz jsem se dival na rekonstruovanou trat na Dobris). Jaky to ma vyznam ? Pro "strycka prihodu" ?
Diky.
Čtvrtek, 07. března 2019 - 11:33:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18630
Registrován: 5-2002
JC: Ty na novém svršku by mohly být do míst, kde jsou zatím vloženy provizorní výhybky.
Čtvrtek, 07. března 2019 - 12:25:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2666
Registrován: 3-2004
Ono je kolikrát jednodušší si tam ty kolejnice navézt dopředu v rámci jiné logistiky a pak je "jen" namontovat, než je tam vozit až v okamžiku montáže.
Čtvrtek, 07. března 2019 - 12:59:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5
Registrován: 12-2017
Dotaz byl ale míněn spíš na tyhle krátké úpalky... (To by mě osobně taky zajímalo, k čemu jsou.)

(Příspěvek byl editován uživatelem draceane.)
Čtvrtek, 07. března 2019 - 14:08:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6048
Registrován: 9-2011
Ty jsou víceméně -gh- a kdyby byly lehčí, tak by je černokněžníci už dávno odčarovali do nějaké sběrny. [wink]
Všichni jste volové. Servít
Čtvrtek, 07. března 2019 - 14:08:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1698
Registrován: 12-2007
To je kolej do nákladiště Strašnice, kterou dokončovali v pondělí...
Ty vzdálenejší budou asi z výřezu pro LISy, ty bližší budou asi zbytek z předchozího napojení.
Každopádně je lepší je mít v koleji, než aby se válely někde bokem [wink]

Co jsem tak vypozoroval i jinde, tak zbytky se tam povalují většinou dlouho... a pak přijde den, kdy je naloží a odvezou [vypravci]

Jinak v nové koleji jsou zbytky nových kolejnic i spousty celých 120m. Pokud si dobře pamatuji, tak na podzim přijelo 10,5 km kolejnic.
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Hostivař - hlavní * Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz

Čtvrtek, 07. března 2019 - 14:51:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 147
Registrován: 8-2011
Aha, me treba na ty Dobrisi prislo, ze po sobe jen nekdo neuklidil, kdyz se tam valely jak kusy kolejnic, tak i srouby/vruty/podkladnice ....
Pátek, 08. března 2019 - 10:31:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 140
Registrován: 2-2007
Kasme: díky za upřesnění. ze všech fotek mi přišlo že pod ústředním stavědlem je hrozně krátká kolej na úvrať. Tady na té fotce je vidět, že tam opravdu moc místa není: https://hostivar-hlavni.rajce.idnes.cz/190306#IMG_3936.jpg
Tam se nemůže vejít víc jak jeden vagon plošiňák na koleje.
Nemá někdo fotku z této úvrati?
Pátek, 08. března 2019 - 11:02:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1699
Registrován: 12-2007
Giba: fotku nemám, ale tvrdili, že se jim tam vejde mašina a 5 vozů [vypravci]

a dle přibližného měření je to skoro 150 metrů https://mapy.cz/s/3pAOT

Na 105. se dá jet jen z 9. SK přes Angličana - ostatní jsou jen kříže [wink]


Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Hostivař - hlavní * Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz

Maršál
Pátek, 08. března 2019 - 22:35:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7340
Registrován: 1-2010
Tady jsou nějaké dvě fotky ode mně.[jidlo][fotic]

https://flic.kr/p/RkfvkX

https://flic.kr/p/SXtbtj

Jen se chci zeptat. V úterý jsem viděl od Strašnického nákladiště nějakou modrou 742 se zaplachtovanými vozy. To se tam ještě něco vozí?[blush]
T 478 1.,2. nejlepší lokomotivy u ČSD.[masinka][masinka][jidlo][vypravci][satan]
Sobota, 09. března 2019 - 00:00:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1260
Registrován: 11-2006
Maršál: Standardně se od tamtud (ze sběrny Papkov) vozí starý papír v krytých vozech. Obsluha bývavala kolem 14. hodiny, ale někdy se tam prý jezdí i několikrát za den.
Sobota, 09. března 2019 - 00:04:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1700
Registrován: 12-2007
a je vytrháno... od Edenu do Koryt... od východní opěry už je to Metrostavu...
za tři dny jeřáb vytrhal cca 4 km kolejí...
Swietelsky bagrem zítra dovytrhají zbytečky a stěhují se na osobní...
Metrostav by se do trhání měl pustit příští týden.

SMP už se připravuje na bourání mostu V Korytech.

Na Průběžné se vrtná souprava přestěhovala za západní opěru...




Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Hostivař - hlavní * Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz

Sobota, 09. března 2019 - 00:44:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1261
Registrován: 11-2006
Maršál: Jinak tady je typická sestava odpoledního manipuláku z Vršovic osobního - Mn 85121, ten den (31.1., tj. poslední den, co jel před výlukou 94 a 95 spojovací ještě po tradiční trase osobní-odjezd-vjezd-Malešice-Liběň) notně zpožděného (teprv ve 20:17 přijela 111 021 jako Lv 73440 z Libně na přípřež, navíc se ve stejný čas teprve jelo pro vozy do Mitasky):

Od předu to jsou: vozy s pneumatikami z Mitas (vlečka z malešického zhlaví Vršovice-vjezd, "čekačky") do skladu v Brandýse nad Labem, pak jsou tam právě ty 4 plachtové vozy s papírem z Papkova (nakladiště Strašnice) do Hněvic (Mondi Štětí), pak prázný Res z výluky do Libně, pak prázdné Rajky z Krče zpět do cementárny v Hranicích na Moravě, a nakonec ty bílé isotermické vozy se starým oblečením do Broumova. Často na něm bývá ještě pár prázných Fallsů z cementárny v Radotíně, nějaké dřevo z Dobříšské, nebo prázdný cisternový vůz od nafty z depa.
Maršál
Sobota, 09. března 2019 - 07:49:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7342
Registrován: 1-2010
Sonic: děkuji za super vyčerpávající info.[wink][kladivo] Jo, kde jsou ty časy, když se tam vozily banány?[masinka][happy]
T 478 1.,2. nejlepší lokomotivy u ČSD.[masinka][masinka][jidlo][vypravci][satan]
Pikehead
Sobota, 09. března 2019 - 09:51:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4810
Registrován: 3-2007
Kasme: Díky za fotky [happy]
Bourání mostu V korytech bude bez náhrady, ze?
Co bourání v Průběžné? Už se našla lepší technologie na demolici?
Stavba nového mostu bude z prefabrikovaných nosníků, když se betonuje základna pro jeřáb?
Sobota, 09. března 2019 - 10:21:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1701
Registrován: 12-2007
[fotic][wink]

Na místě stávajícího mostu bude nový, cca zrcadlově stejný s postaveným loni a budou na něm koleje 201 a 202[masinka]
Bez náhrady bude zbourána ta část k Lidlu, ale až koncem stavby.

K Průběžné nemám nic nového.

Prefabrikované nosníky určitě ne, věžový jeřáb na staveništi se hodí na přemisťování všeho možného.
Mám za to, že je konstrukce stejná jako jinde - ocelové nosníky zalité do betonu.

Ty železné roury uvnitř s plastovou trubkou jsou chráničky pro kanalizaci, která bude procházet základem opěry (jestli to dobře chápu).

U GSM-R dělají opěrku, aby držela žel. spodek.
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Hostivař - hlavní * Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz

Pikehead
Sobota, 09. března 2019 - 10:42:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4813
Registrován: 3-2007
Díky za vysvětlení. [biggrin]
Sobota, 09. března 2019 - 17:51:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1702
Registrován: 12-2007
Vrtání pilot za západní opěrou mostu Průběžná
Demontáž kolejí a výhybek u mostu V Korytech
Vytrhaná 94. a 95. spojovací kolej
trhání v nákladním obvodu, některé koleje zůstanou na sypání drtě a štěrků
Vykáceno až k tunelům
105. kolej v tunelu bez trakce




Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Hostivař - hlavní * Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz

Sobota, 09. března 2019 - 18:58:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6
Registrován: 12-2017
Nové mosty Průběžná, V korytech, Eden a Bartoškova jsou ZABENy (zabetonované nosníky) a most Botič je normální železobetonový monolit.
Sobota, 09. března 2019 - 20:12:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1807
Registrován: 4-2010
Maršál
Bohužel banánové období jsem tam nezažil. Ale když jsem pokladničil ve Strašnicích. Tak se průměrná nakládka za den přímo ve Strašnicích blo 6 vozů. Starý papír do Hnevic, Českých Budějovic a Šturova. Tehdy také se vozily pro Barum saze v kontejnerech z Lhotky.
Pikehead
Neděle, 10. března 2019 - 10:29:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4821
Registrován: 3-2007
Na Kasmeho fotkách vypadají hrozivě ty haldy betonového odpadu - pražce, rozbitý beton. Nešlo by to nějak průběžně drtit a využívat jako podkladní vrstvy na stavbě?
Neděle, 10. března 2019 - 10:42:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 789
Registrován: 6-2015
Co je to na čtvrté fotce za tunýlek vpravo vedle základu pro návěstní lávku? Nějaký bývalý kabelovod, nebo kanalizace, odvodnění?
Díky.
Neděle, 10. března 2019 - 10:44:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 18661
Registrován: 5-2002
Otázkou je, jestli má rozdrcenej beton ty potřebný vlastnosti - obával bych se, že ne...