Diskuse » Archiv 2018 » Železnice » 4. koridor » Archiv diskuse 4. koridor do 26. 05. 2018 předcházející | další

Archiv diskuse 4. koridor do 26. 05. 2018

dolů
   autor příspěvek
Bílý_petr
Čtvrtek, 12. dubna 2018 - 20:51:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2287
Registrován: 7-2005
Ještě sem chci dát jednu fotku z úterní pochůzky Neplachova protože zanedlouho už tenhle pohled možný nebude:


Mnohdy je důležitější vědět, o čem se mlčí, než to, o čem se mluví (Roman Kozel)

fotogalerie 4. koridoru
Čtvrtek, 12. dubna 2018 - 23:32:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16288
Registrován: 5-2002
Simba: generace před ním s tím problém neměli ani na tom Vyšehradě
Měly, ale vyřešily ho metodou hrubé síly - tím, že bylo okolo vlaku lidí jako malejch psů...

bo to ani nepotřeboval, práci měl za barákem
A jakou - tu co dělat chtěl, nebo tu, co na něj vyšla...?
Pátek, 13. dubna 2018 - 08:15:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8840
Registrován: 4-2003
Hajnej:Měly, ale vyřešily ho metodou hrubé síly - tím, že bylo okolo vlaku lidí jako malejch psů...

Docela by mne ta situace na Vyšehradě zajímala. Mám za to, že i problémy s výpravou vlaků byly jedním z důvodů, proč se na Vyšehradě přestalo stavět. To muselo být fakt sado maso, když tam zastavil vlak s pěti či šesti čtyřnápravovými vozy. Škoda, že to tehdy ČSD nevyřešily tak, že by přesunuly nástupiště na Ostrčilovo náměstí do rovného úseku. Jenže jak jsme si tu již uvedli, vlakové cesty osobních vlaků od Smíchova na hlavní křížily vlakovou cestu nákladních vlaků ze Společného nádraží do Vršovic a k útlumu provozu osobních vlaků došlo snad ještě před aktivací tratě Radotín - Krč - Vršovice Čekací koleje.


A jakou - tu co dělat chtěl, nebo tu, co na něj vyšla...?


Simba nějak zapomněl, že byly nějaké umístěnky, takže každý po absolvování školy šel NĚKAM. Jenže to nebylo obvykle tam, KAM chtěl. Hezky o takové situaci po absolvování střední školy píše Vladimír Klimeš v knížce Mám páru rád [wink].


Samozřejmě, tato situace s umístěnkami vyhovovala plně tupým ovcím (a hlavně vedení strany - vše bylo pod kontrolou), ale každý trochu přemýšlivější, co nechtěl obrazně řečeno kydat hnůj v JZD, či stát u pásu v továrně, z toho měl radost minimální......[sad].
Pátek, 13. dubna 2018 - 09:26:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1642
Registrován: 6-2016
Bram: Ony ty umístěnky celkem odpovídaly dosaženému stupni vzdělání. Akorát bez známostí bylo určené pracoviště hooodně daleko od místa bydliště. Ono totiž centrálně řízené a plánované hospodářství mělo zvítězit nad prohnilým kapitalismem a soudruzi nejlíp věděli jak na to[sad]
Dneska to vědí eurosoudruzi a obávám se, že to dopadne stejně...
Pátek, 13. dubna 2018 - 10:33:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2551
Registrován: 12-2007
Bram: Umístěnky skončily někdy v šedesátých letech.
Pátek, 13. dubna 2018 - 15:03:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1587
Registrován: 1-2005
Dnes jsme byli se skřetem obhlédnout situaci, je tam až podivný klid.



Jediné slušné vlakové spojení z Prahy a Severních Čech do Polska a Vy ho chcete zpochybňovat. Ekonomie zničí vše užitečné s šetřily jako jste Vy. - M. Š., obhájce rychlíku Praha - Jelenia Góra a zpět.
Simba
Sobota, 14. dubna 2018 - 10:09:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2636
Registrován: 7-2008
Bram: Umístěnky skončily někdy v šedesátých letech.

Tak nějak, ale to by nebyl Bram [lol].

Ono vše zlé je pro něco dobré a naopak, to už je tak na tom světě zařízeno. To můžeme zavést svobody úplné stylem "Zastřelte si svého souseda, když Vás se.e a nic se Vám nestane". Jsou daná (a daní) určitá pravidla, normy, otázkou je, kde mají končit a začínat a co je už za hranicí (a to určuje kdo, asi). Restrikce a omezení tu budou vždy (a nastanou i v té dopravě, protože stávající vývoj je neudržitelný a nesmyslný, jen my už u těch změn nebudeme, protože naše myšlení je zastaralé a za našich životů nemohou nastat. A když nenastanou, bude to konec této společnosti (nikoli lidstva), nakročeno k tomu má velmi slušně).
Mimochodem, když už tu máte porád plnou hubu (ne)svobod, co si takhle zopakovat Všeobecnou deklaraci lidských práv a pak popřemýšlet nad tím ,jak dalece jsou tato každému občanu v současném systému umožněna si je dopřát a jak jsou dodržována aneb Co se momentálně nehodí, škrtněte.

Wool: [ok], jen tu demolici vechtrovny u Jiříkovce jste nezaznamenal, škoda, no.

(Příspěvek byl editován uživatelem simba.)
Sobota, 14. dubna 2018 - 10:36:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8854
Registrován: 4-2003
Simba:Tak nějak, ale to by nebyl Bram

Takže minimálně patnáct let otravovaly umístěnky všem život, ale za dřívbylolípu bylo prostě líp [crazy].

Také dostat se na vysokou školu byl problém. Dneska naštěstí může kdokoliv jít kamkoliv studovat a žádný kádrový profil se neřeší.

Ale to už jsme daleko od čtvrtého koridoru. Ale přesto bych rád věděl, jak by se za dřívbylolípu dostal vozíčkář vlakem z Benešova do Prahy. Tak Simbo, jak to tedy s tím vozíčkářem tedy bylo? Ať se zase nemusím připomínat [wink].
Sobota, 14. dubna 2018 - 20:06:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4731
Registrován: 9-2005
Odpovím já. Ve stanicích byli pakři a pakr s výpravčím a vlakovou četou (další 2 lidi) ho naložili. Šlo to ale jen do nízkopodlažních souprav.
Neděle, 15. dubna 2018 - 07:22:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8856
Registrován: 4-2003
Plesoun:Odpovím já. Ve stanicích byli pakři a pakr s výpravčím a vlakovou četou (další 2 lidi) ho naložili. Šlo to ale jen do nízkopodlažních souprav.

Chtel bych videt vypravciho, jak na trati Praha - Benesov za drivbylolipu nekoho naklada do vlaku. Mam za to, ze mel tolik prace a tolik kontrolovani volnosti vlakovych cest, ze realne k tomu, aby pomahal vozickarovi do vlaku, ani dojit nemohlo [nene].

Snad mozna v devadesatych letech po uspesnem stavkovani odboraru, ktere zrychlilo nastartovany pokles nakladni dopravy, by na to mel mozna cas a to by to muselo byt jeste pred narustem osobni dopravy........
Neděle, 15. dubna 2018 - 09:24:17  
Administrátor
Číslo příspěvku: 72811
Registrován: 4-2003
V Dyníně už na vlečce stojí dráteníci (EŽ) a souprava sypáků se štěrkem (vozy ČDC).
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Neděle, 15. dubna 2018 - 10:59:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 190
Registrován: 7-2017
Bram: proto byli v Benešově ve službě dva, i přes noc, a nejen v Benešově. Pak už záleželo na vkusu každého soudruha, jak se k tomu postavil. Zpravidla nebyl problém, až na několik jedinců, kteří se vyskytují všude, a kteří se točili na §1.
Neděle, 15. dubna 2018 - 18:10:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3473
Registrován: 5-2002
1) to bych chtěl vidět, jak by výpravčí s pakrem nandávali ten motorový invalidní vozík, co jsem na Wilsonu pomáhal nakládat. Něco takového: odkaz Taky se to pěkně blbě drželo.
2) Zpravidla nebyl problém Jo zpravidla.[biggrin] A když invalida potřeboval přepravit a zrovna tohle "pravidlo" nebylo tak, co? Nikam nejel, resp. odjel zpátky, protože ho nikdo nevyložil?
Mimochodem, ti "dva výpravčí" mohly být dvě křehké dívčiny.
3) komunistické ČSD si pamatuju a zpravidla cestující potkával zpruzené a neochotné bručouny, co by ani o milimetr nehnuli pro cestující prstem navíc. A jít s nějakou žádostí za někým, kdo nemá kontakt s veřejností v popisu práce, to znamenalo si s velkou pravděpodobností koledovat o vulgární držkovou. Ti ochotní a slušní byli v těžké menšině.
Omlouvám se, jestli jsem se někoho dotknul, ale tohle jsou mé vzpomínky na slavnou unitární železnici osmdesátých let. Podotýkám, že jsem se vždycky choval tak, abych nikomu nezavdal příčínu k nějakým problémům se mnou.
Neděle, 15. dubna 2018 - 19:07:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1648
Registrován: 6-2016
Brr: Jen technická - za komančů takové elektrohébly nebyly (alespoň pro běžný plebs). Něco málo o tom vím, vozil jsem tátu na tom klasickém skládacím. Ten se ve 4 manících dal zdvihnout i s "nákladem" v pohodě.
Bkp
Neděle, 15. dubna 2018 - 21:21:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7951
Registrován: 8-2003
Tak tehdy se hlavně bylo normální tvářit, že invalidé neexistují.
Slepeckou holí se golf nedá hrát!
Pondělí, 16. dubna 2018 - 10:39:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8862
Registrován: 4-2003
Bobmaster:proto byli v Benešově ve službě dva, i přes noc, a nejen v Benešově. Pak už záleželo na vkusu každého soudruha, jak se k tomu postavil. Zpravidla nebyl problém, až na několik jedinců, kteří se vyskytují všude, a kteří se točili na §1.


Když odmyslíme ten §1, tak v případě Benešova šlo o výchozí/koncovou stanic většiny osobních vlaků z/do Prahy, čili tady by ani nevadilo, když by vozíčkáře nakládali/vykládali zaměstnanci třeba půl hodiny. Ale co třeba takové Čerčany nebo jiné nácestné stanice?!?

Ono se to dnes blbě vykládá (a ještě hůře pro některé chápe), ale za předkoridorového stavu v osmdesátých letech se v čerčanech třeba můj otec (děsný plašan) bál s námi dětmi přestupovat a měl hrůzu v očích, když jsme se přehrabali s bagáží přes čtyři dopravní koleje do soupravy ve směru Vrané nad Vltavou a za námi ve směru do Prahy profrčel rychlík......
Bílý_petr
Středa, 18. dubna 2018 - 03:10:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2299
Registrován: 7-2005
Úterní šaráda u Neplachova:



První traťová kolej je přerušená - nad propustkem v km 26,632 se pohybuje vrtná souprava - pracuje se na pažení pro položení mostního provizoria pod kterým bude probíhat stavba nového propustku - tak jsem pořídil několik snímků z práce tohoto obrovského (hlavně na výšku) stroje:







Bylo hezky tak jsem se vydal pěšky do Dynína:


Mnohdy je důležitější vědět, o čem se mlčí, než to, o čem se mluví (Roman Kozel)

fotogalerie 4. koridoru
Rob
Čtvrtek, 19. dubna 2018 - 13:30:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1491
Registrován: 1-2005
V sobotu za pěkného sluníčka jsem obcházel některá místa v Sudoměřicích, Meznu a Ješeticích, kde jsou buď nějaké artefakty nebo se místo zcela změní. Ovšem je to jen drobný průřez.





Pokračování níže
Rob
Čtvrtek, 19. dubna 2018 - 13:40:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1492
Registrován: 1-2005
Pokračování Mezno, Ješetice:





Tak doufám, že jsem vás neotrávil, ale procházím to tam často, protože za nějaký čas to už bude vše historií. A dokumenty musí být...[wink]

Mimochodem, když jsem viděl ty pořezané stromy u silnice v Meznu, tak mně ihned napadla scénka z jednoho "oblíbeného" seriálu, když otec měl sekeru v ruce a divně se klátil [lol]

Tak foťte, jsou tam pěkná místa!
Čtvrtek, 19. dubna 2018 - 13:48:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 370
Registrován: 10-2005
Pěkné fotky Robe. Můžeš se mi ozvat na mail?
Bílý_petr
Pátek, 20. dubna 2018 - 23:57:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2304
Registrován: 7-2005
Rob:
"Pokračování Mezno, Ješetice:

Tak doufám, že jsem vás neotrávil, ale procházím to tam často, protože za nějaký čas to už bude vše historií. A dokumenty musí být...[wink]

Mimochodem, když jsem viděl ty pořezané stromy u silnice v Meznu, tak mně ihned napadla scénka z jednoho "oblíbeného" seriálu, když otec měl sekeru v ruce a divně se klátil [lol]

Tak foťte, jsou tam pěkná místa!"


Pěkně!!!
Jen foť ať nám do budoucna aspoň něco zbyde [ok]
Mnohdy je důležitější vědět, o čem se mlčí, než to, o čem se mluví (Roman Kozel)

fotogalerie 4. koridoru
Bílý_petr
Pondělí, 23. dubna 2018 - 23:00:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2305
Registrován: 7-2005
Dneska jsem se byl kouknout co se děje na výluce. Tak snad se nebude nikdo zlobit že sem dám i nějaký fotky z týhle výluky [wink]

- Vitín:




- kouknem se do Neplachova:



- připravuje se i výstavba podchodu pod novou zastávkou v Neplachově:

Mnohdy je důležitější vědět, o čem se mlčí, než to, o čem se mluví (Roman Kozel)

fotogalerie 4. koridoru
Úterý, 24. dubna 2018 - 07:56:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1034
Registrován: 12-2007
Petře, zahoďte už tu skromnost, pro toto vlákno jsou Vaše fotky požehnáním![fotic]
Rob
Úterý, 24. dubna 2018 - 12:41:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1496
Registrován: 1-2005
Bílý_petr: prima fotky! Zpravodajství ze staveb se cení! [ok]
Úterý, 24. dubna 2018 - 17:31:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 460
Registrován: 5-2013
Wool, Rob, BP
Díky za obrázky [ok]
Drobná upřesnění:
- stromy podél silnice III/12144 (Wool, Rob) do Mezna jsou vykácené kvůli její přeložce. Silnice se vyklene mírně k severu na nadjezd nad přeloženou tratí.
- severní portál tunelu Deboreč a zastávka Ješetice (Rob) budou až nad tratí. Vykácené stromy pod tratí souvisí s rozšířením cesty, určené pro přístup na zastávku a pro IZS k portálu. Trať k severu pak povede západně od Radíče.
Rob
Středa, 25. dubna 2018 - 11:15:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1497
Registrován: 1-2005
K.A.F.: díky za připomínku a upřesnění. Špatně jsem si prostudoval vizualizaci, protože jsem předpokládal, že trať půjde od Deborče přímo nad dolními rybníky na sever k Heřmaničkám. Nějak mi uniklo, že tedy bude novostavba obcházet Radíč západně estakádou. Bylo mi taky divné, že ty dolní rybníky neustále majitel zvelebuje a pak že by mu to poničila stavba. Takže to je dobře.
Prvni
Středa, 25. dubna 2018 - 14:11:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 111
Registrován: 4-2007
Ohledně trasy Suvo jsem si udělal takové pomůcky (pozemky ve správě SŽDC v jednotlivých katastrálních územích):




Vzhůru do boje! Povedu vás proti smrtelným. ZVÍTĚZÍME!!
Rob
Čtvrtek, 26. dubna 2018 - 11:40:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1498
Registrován: 1-2005
První: pěkné pomůcky - dovolím si je použít pro svou informační potřebu [happy]
Pátek, 27. dubna 2018 - 20:15:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6
Registrován: 9-2017
Tak jak to vypadá Veselí - České Budějovice po výluce ?
Sobota, 28. dubna 2018 - 10:08:02  
Administrátor
Číslo příspěvku: 72818
Registrován: 4-2003
Jak by mělo? Pár patek, připravený prostor kolem MO, ze Ševětína do Chotýčan vyčištěný lože, regenerovaný vexle na budějckým zhlaví Nemanic. Nic extra zásadního.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Sobota, 28. dubna 2018 - 19:50:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7
Registrován: 9-2017
Otázka zda se jezdí jednokolejně Dynín - Ševětín
Sobota, 28. dubna 2018 - 21:28:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12238
Registrován: 8-2004
7504:
"Otázka zda se jezdí jednokolejně Dynín - Ševětín"
Proč by se mělo?
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba horším zprávám dávat úsměvná hesla." (S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Bílý_petr
Neděle, 29. dubna 2018 - 23:13:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2307
Registrován: 7-2005
Myslím že jednokolejně se začne jezdit někdy začátkem května a to jen přes den a asi jen na týden - pak bude myslím do konce měsíce klid a v červnu snad začne na 1.TK opravdová stavba - ale je možný že nemám správný informace nebo paměť tak to berte s rezervou [wink]
Mnohdy je důležitější vědět, o čem se mlčí, než to, o čem se mluví (Roman Kozel)

fotogalerie 4. koridoru
Úterý, 01. května 2018 - 12:33:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1026
Registrován: 4-2009
Ahoj po dlouhé době,
Pamatujete ještě Benešov s obloukovými výhybkami pod mostem,
stavědlem, děličníky v již nesjízdné spojce...
Je to jen 11 let zpátky, ale přijde to jako věčnost.



Twl sem se dostat, heslo dvacetkrát.
Nepamatuju, příště to mrdám.
Lepší házet perly sviním, než pouze registrovaní.
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat...
Sobota, 05. května 2018 - 03:20:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1028
Registrován: 4-2009
Když už jsem to heslo objevil...
Deset let stará historie. 26.04.2008



Mějte hezký a nostalgický víkend.
První foto cestou do Bene, zbytek zpátky do Prahy.

Edit:
Asi neumím popsat přímo do fotky, nějak se nepovedlo.
1. Most před 4koly a předvěst Čerčany
2. U Hradla Bedrč
3. Propustek a wechtr u Bedrče
4. Čerstvě zbouraný most v km 139,650
5. U předvěsti do Seno
6. Vjezd Seno
7. Rozdíl mezi starou a novou polohou a St. 1 Senohraby.

(Příspěvek byl editován uživatelem Medvěd.cz.)
Umění žít spočívá v tom, umět se včas rozhodnout, na co se dřív vysrat...
Neděle, 06. května 2018 - 09:21:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2554
Registrován: 3-2004
Co se to kope ve Stránčicích ve svahu pod měnírnou? Zase problém s odvodněním?
Neděle, 06. května 2018 - 19:38:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4733
Registrován: 9-2005
Dusanh: nevím co se to kope, ale kope se to už asi rok. Jen teď je to víc vidět, poněvadž někdy v dubnu tam přibyla ta páska kolem jámy
Bílý_petr
Neděle, 06. května 2018 - 23:25:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2316
Registrován: 7-2005
Medvěd.cz:
"Když už jsem to heslo objevil...
Deset let stará historie. 26.04.2008

Mějte hezký a nostalgický víkend.
První foto cestou do Bene, zbytek zpátky do Prahy.

Edit:
Asi neumím popsat přímo do fotky, nějak se nepovedlo.
1. Most před 4koly a předvěst Čerčany
2. U Hradla Bedrč
3. Propustek a wechtr u Bedrče
4. Čerstvě zbouraný most v km 139,650
5. U předvěsti do Seno
6. Vjezd Seno
7. Rozdíl mezi starou a novou polohou a St. 1 Senohraby.

(Příspěvek byl editován uživatelem Medvěd.cz.)"

Paráda[pozor] Bez popisků bych už těžko hádal kde to je [ok]
Mnohdy je důležitější vědět, o čem se mlčí, než to, o čem se mluví (Roman Kozel)

fotogalerie 4. koridoru
Bílý_petr
Pondělí, 07. května 2018 - 19:15:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2317
Registrován: 7-2005
Dneska jsem se byl podívat u Neplachova - tak několik fotek:

- výluka:



bude v tom místě fakt podchod? trať je oproti dálnici o dost níže a tak se mi ani nezdá že by pro podchod vůbec bylo místo [uhoh]

- okolo jezdily vlaky ale ne všechny jsem cvaknul:



a jeden z Hluboké Zámostí:

Mnohdy je důležitější vědět, o čem se mlčí, než to, o čem se mluví (Roman Kozel)

fotogalerie 4. koridoru
Středa, 09. května 2018 - 10:49:14  
Administrátor
Číslo příspěvku: 72824
Registrován: 4-2003
Z Chotýčan do Ševětína se opravuje odvodnění, v Heřmaničkách zmizely v první koleji blaťáky. [ok]
U Červeňáku už započalo sundavání ornice:

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Sobota, 19. května 2018 - 20:12:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1414
Registrován: 12-2007
NEUVĚŘITELNÉ SE STALO SKUTEČNOSTÍ, viděl jsem BAGR ve vršovickém ranžíru [fotic]




další foto od Třešňovky k Železnému mostu

https://hostivar-hlavni.rajce.idnes.cz/180519/


diskusi k tématu prosím ve vlákně Železniční uzel Praha

https://www.k-report.net/discus/messages/28/1174.html
Fotek je moc, nejsou popsány, tříděny... Komu to vadí, ať se nekouká...
[fotic] Praha, RoPL * stavební diskuse na ttnz.cz
Středa, 23. května 2018 - 09:57:23  
Administrátor
Číslo příspěvku: 72829
Registrován: 4-2003
Máme tu zřejmě první zářez: https://www.cd.cz/jizdni-rad/omezeni-provozu/mimoradnost/13036/

Provoz omezen.
Provoz mezi stanicemi Dynín a Ševětín zajištěn po jedné ze dvou traťových kolejí, za místem omezení lze očekávat navýšení zpoždění o 5-15 minut. Uvedená doba zpoždění je orientačního charakteru a může se změnit.

Poznámka
Porucha trakčního vedení.
SŽDC, s. o. pracuje na odstranění závady.


Že by problém s optikou, která je převěšená ze starých trakčáků na nové tak nějak halabala, takže se mj. snad i občas opírá a šoupe o živé části starých trakčáků?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Středa, 23. května 2018 - 15:44:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12
Registrován: 6-2007
Po vlečce do Velkých Popovic projel první vlak

No nazdar hodiny. Jestli chtějí na bývalé vlečce do pivovaru zavést pravidelnou osobní dopravu mezi VP a Stránčicemi, dozajista se toho chytne obecní zastupitelstvo ve Stránčicích a bude požadovat, aby tady zastavovaly rychlíky. Co to udělá s takty (nejen) na osobácích, je snadno domyslet. Bude ještě legrace [rofl]
Pikehead
Čtvrtek, 24. května 2018 - 19:35:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4125
Registrován: 3-2007
Rory2k:
"Jestli chtějí na bývalé vlečce do pivovaru zavést pravidelnou osobní dopravu mezi VP a Stránčicemi, dozajista se toho chytne obecní zastupitelstvo ve Stránčicích a bude požadovat, aby tady zastavovaly rychlíky."

A to jste vyčetl kde? Pivně-turistické vlaky o víkendu jsou pravidelná doprava? Btw. zastavování rychlíků se klade odpor i v Čerčanech, kam ústí dvě tratě s frekvencí neporovnatelnou s Popovicemi a Všechromy.
Čtvrtek, 24. května 2018 - 20:50:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13
Registrován: 6-2007
Pikehead:
"Rory2k:
"Jestli chtějí na bývalé vlečce do pivovaru zavést pravidelnou osobní dopravu mezi VP a Stránčicemi, dozajista se toho chytne obecní zastupitelstvo ve Stránčicích a bude požadovat, aby tady zastavovaly rychlíky."
A to jste vyčetl kde? Pivně-turistické vlaky o víkendu jsou pravidelná doprava? Btw. zastavování rychlíků se klade odpor i v Čerčanech, kam ústí dvě tratě s frekvencí neporovnatelnou s Popovicemi a Všechromy."
Já mám jenom obavy, když vidím činnost nového vedení na SŽDC, které se snaží ve velkém obnovovat po celé zemi i lokální tratě, které jsem považoval za zrušené nadobro (viz třeba Moravské Budějovice - Jemnice). Vypadá to, že šotouši dobyli ve velkém SŽDC a pár jich proniklo až na MDČR.
Aby bylo jasno - nemám nic proti obnovování lokálních tratí tam, kde to dává smysl. Ale obnovovat provoz tam, kde před zrušením provozu vozili vzduch a ještě kvůli tomu rozhazovat takt na hlavní trati, to už je zu viel.[crazy]
Čtvrtek, 24. května 2018 - 20:57:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2640
Registrován: 12-2007
Rory2k: Obnova provozu na vlečce Strančice - Velké Popovice je čistě soukromá iniciativa vlastníka velkopopovického pivovaru, který je i vlastníkem vlečky. Myslím, že na ten provoz nepůjde ani koruna z veřejného rozpočtu. Takže když soukromník chce obnovit provoz ve své režii na své trati, tak nevidím žádný důvod mu tuto činnost kazit.
Čtvrtek, 24. května 2018 - 21:12:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14
Registrován: 6-2007
Wagon:
"Rory2k: Obnova provozu na vlečce Strančice - Velké Popovice je čistě soukromá iniciativa vlastníka velkopopovického pivovaru, který je i vlastníkem vlečky. Myslím, že na ten provoz nepůjde ani koruna z veřejného rozpočtu. Takže když soukromník chce obnovit provoz ve své režii na své trati, tak nevidím žádný důvod mu tuto činnost kazit."
Jestli je to skutečně takhle, jak píšete, tak proti tomu samozřejmě nic nemám. Pokud si chce někdo provozovat atrakci na svém a za své, nemělo by mu být naopak jakkoli ze strany kohokoli bráněno. Jen jsem tento případ chybně dával do souvislosti se současným boomem obnovování dávno, či zcela nedávno zrušených lokálních tratí. Mea culpa, mea maxima culpa.
Čtvrtek, 24. května 2018 - 21:12:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13901
Registrován: 12-2007
když vidím činnost nového vedení na SŽDC, které se snaží ve velkém obnovovat po celé zemi i lokální tratě
Provoz na této trati nikdy zastaven nebyl (tzn. nemohl být poté ani obnoven).

Ale obnovovat provoz tam, kde před zrušením provozu vozili vzduch a ještě kvůli tomu rozhazovat takt na hlavní trati
Tím "rozhozeným taktem na hlavní trati" je v případě Jemnice která hlavní trať?
Čtvrtek, 24. května 2018 - 21:32:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15
Registrován: 6-2007
David: v případě Moravských Budějovic (ne Jemnice) je to trať 240, tedy Znojmo - Okříšky (- Jihlava). Ta je naopak vytížená dost, neboť spojuje dvě poměrně velká města v regionu. Problém je jen ten, že přechází z jednoho kraje do druhého, což třeba na trati 224 byl bůhvíproč velký problém, protože se vlaky z Horní Cerekve musely ukončit v Pelhřimově, kde se dál do Tábora muselo přesednout do Regiošukafonů.
Trať z M. Budějovic do Jemnice má tu smůlu, že Jemnice je poměrně malé městečko, navíc se v posledních letech potýká s odlivem obyvatelstva jinam, průmysl kromě Jemči veškerý žádný, takže těch několik málo požadavků na přepravu ven/dovnitř v pohodě obslouží autobusy a nemusí se nákladně udržovat x kilometrů trati v podstatě odnikud nikam.
Čtvrtek, 24. května 2018 - 21:45:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13902
Registrován: 12-2007
Trať z M. Budějovic do Jemnice má tu smůlu
... že se na začátku podzimu 2010 ocitla na seznamu vytvořeném (během pár týdnů od nástupu nového ministra) dle jediného kritéria (tržby za DC za rok pod 1 mil. Kč, čímž mj. byly znevýhodněny kratší tratě) + osoby z krajského úřadu následně tvrdily, že "ony tam osobní dopravu dál chtěly, ale SŽDC jim to znemožnila".

Mmch. obnovení osobní dopravy v režii Kraje (provedené od 3/2018) není zásluhou SŽDC. Ta se té trati naopak chtěla zbavit.

240, tedy Znojmo - Okříšky (- Jihlava).
Když už nic jiného (mj. neexistující souvislost obnovení provozu na t-243 s domnělým "rozhozením taktu" na trati Okříšky - Znojmo), ověřte si správné číslování tratí.
Čtvrtek, 24. května 2018 - 22:54:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 16
Registrován: 6-2007
David:Trať z M. Budějovic do Jemnice má tu smůlu
... že se na začátku podzimu 2010 ocitla na seznamu vytvořeném (během pár týdnů od nástupu nového ministra) dle jediného kritéria (tržby za DC za rok pod 1 mil. Kč, čímž mj. byly znevýhodněny kratší tratě) + osoby z krajského úřadu následně tvrdily, že "ony tam osobní dopravu dál chtěly, ale SŽDC jim to znemožnila".

Už to tu bylo před nedávnem diskutováno: existuje výpočet rentability dopravní obslužnosti, podle kterého musí být minimální hustota zalidnění dopravně řešené lokality minimálně 100 obyvatel/km2, což velmi těsně splňuje Jemnice (124 obyvatel/km2); ostatní lokality na trati (Rácovice) ani omylem. Jinými slovy: provoz na trati 243 je na samé hranici rentability a to jen za předpokladu, že všechny vypravené spoje budou alespoň z 1/2 naplněny (což není vůbec jisté). Kdyby například Střezimíř neležel na koridoru, měl by asi smolíka právě z výše popsaných důvodů.
Jinak máte pravdu, trať ze Znojma do Okříšek je 241, 240 je navazující úsek z Okříšek do Jihlavy. Proč se musí v Okříškách u většiny spojů přesedat má zřejmě důvod stejný, jako u trati 224 - jiný kraj.
Pikehead
Čtvrtek, 24. května 2018 - 23:04:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4127
Registrován: 3-2007
Na 224 jede v kladiva snad všechno durch, rozhozené je to o víkendu, obě ramena mají jiný takt. Jestli vám leži na srdci Tábor-Jihlava, tak to lze za prakticky stejný čas přes Veselí.

Btw. Pelhřimov-Cerekev může být rádo, že vůbec jezdí, před pár lety se vážně mluvilo o zastavení os. dopravy.
Čtvrtek, 24. května 2018 - 23:26:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13903
Registrován: 12-2007
Btw. Pelhřimov-Cerekev může být rádo, že vůbec jezdí,
Dle návrhu VDV (s předpokladem platnosti od 12/2019) už ani moc jezdit nebude.

Už to tu bylo před nedávnem diskutováno: existuje výpočet rentability dopravní obslužnosti, podle kterého musí být minimální hustota zalidnění dopravně řešené lokality minimálně 100 obyvatel/km
Nemusí. Jde o výsledek jedné konkrétní studie (kde v mnoha oborech se jednotlivé studie navzájem liší, viz i "Vědci zjistili, že").
Jiná studie/jiný výpočet by mohl(a) tvrdit, že to "musí" být 120 obyvatel, jiná že např. jen 80 obvyatel na km2.

Proč se musí v Okříškách u většiny spojů přesedat má zřejmě důvod stejný, jako u trati 224 - jiný kraj.
Hranice krajů na t-241 je cca 40 km od Okříšek.

Mmch. k příspěvku, který stál na začátku celé polemiky: tvrzení Jestli chtějí na bývalé vlečce do pivovaru zavést pravidelnou osobní dopravu mezi VP a Stránčicemi, dozajista se toho chytne obecní zastupitelstvo ve Stránčicích a bude požadovat, aby tady zastavovaly rychlíky.

...může být zajímavým případem jedné z kategorií tzv. argumentačního klamu Když povolíme volné pobíhání psů po parcích, lidé si je budou bez košíků brát i do autobusů a za chvíli i na palubu letadel, a od toho už je jen krůček k tomu, aby pokousali pilota a způsobili leteckou katastrofu.: https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumenta%C4%8Dn%C3%AD_klam
Čtvrtek, 24. května 2018 - 23:27:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17
Registrován: 6-2007
Pikehead: Tábor - Jihlava via VnL a t 225 není moc dobrej nápad. Na můj vkus až zbytečně velká zajížďka přes Veselí, tam čekání na přípoj, pak přes JH, Batelov Popelín atd. jsme nedávno absolvovali s manželkou a prckem celé a shodli jsme se na tom, že příště raději až do Cerekve a přelezeme na Jihlavu tam. Mimochodem: pamatuju, že v kladiva některé spoje jely přímo z Tá až do Jih, ale to už je hodně vousatá záležitost.
Pikehead
Pátek, 25. května 2018 - 07:05:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4128
Registrován: 3-2007
Rory: Zajížďka nezajížďka, zajímá mě cestovní čas a počet přestupů. Mimochodem cestou přes Pelhřimov se Batelovu nevyhnete, jestli proti němu něco máte... Obecně je 80 km (přímá vzdálenost Tábor-Jihlava) za 2,5 hodiny velmi neatraktivní čas horem i spodem, trasy a parametry silnic jsou tím směrem mnohem lepší.

David: Nedivím se a na ten VDV bych si někdy měl podívat.
Pátek, 25. května 2018 - 12:59:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3494
Registrován: 5-2002
Jiná studie/jiný výpočet by mohl(a) tvrdit, že to "musí" být 120 obyvatel, jiná že např. jen 80 obvyatel na km2.
Za situace, kdy kraj Vysočina má 75 obyv/km2 a samotný okres Pelhřimov jen 56 obyv/km2 (!) je fakt úplně jedno, jestli výsledkem studie je 80 nebo 120.
A když se k tomu přidá, že trasy a parametry silnic jsou tím směrem mnohem lepší, tak je nešotoušům jasné, co s železnicí v této oblasti udělat.
Pátek, 25. května 2018 - 17:01:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3585
Registrován: 5-2004
je nešotoušům jasné, co s železnicí v této oblasti udělat.

I šotoušům: zadrátovat 240, R11 v klopidlech a v místech pravidelných křižování udělat dvojkolejné vložky. [proud]
Pikehead
Pátek, 25. května 2018 - 20:37:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4129
Registrován: 3-2007
DJ: úplně jste mi to vzal z klávesnice. Možná by to chtělo i obsadit pokladnu v Dobré vodě a sneslo by to i pár přeložek.
Pátek, 25. května 2018 - 21:27:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3859
Registrován: 3-2005
ad 224: Ovšem paradoxně v poslední době počet přepravených cestujících roste. Skončilo několik dálkových autobusů mezi Táborem a Pelhřimovem (mj. i Regiojet omezil četnost svých spojů) a tak někteří cestující chtě nechtě přesedli na vlak.
Pikehead
Sobota, 26. května 2018 - 09:55:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4133
Registrován: 3-2007
Jojo, šťastná města, co mají aspoň podobné autobusy - využívám na silniční "tranzverzálce" JH-Telč.

Ale 224 - vyhodit regiošuk, trochu to zrychlit, zkomfortnit výstup v Pelhřimově, poladit s místními "MHD" na obou koncích a v Pacově a v 2h taktu proč ne...