Diskuse » Archiv 2018 » Železnice » Všeobecná železniční diskuse » Archiv diskuse Všeobecná železniční diskuse do 11. 01. 2018 předcházející | další

Archiv diskuse Všeobecná železniční diskuse do 11. 01. 2018

dolů
   autor příspěvek
Pátek, 05. ledna 2018 - 11:17:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1252
Registrován: 11-2005
No až budou v rámci své povinnosti pomáhat s integrací fujtajblu z Afriky do naší společnosti proti vůli lidí a třeba zasahovat u demonstrací proti tomuto počínání, iluze o hrdinech se brzy rozplyne[crazy] U povodní s Grosem v holínkách byli naposledy opravdu užiteční[wink]
Dejte mi moc ovládat měnu národa a bude mi jedno, kdo tvoří zákony. - M. A. Rothschild
MJ + DM = Black Celebration
Pátek, 05. ledna 2018 - 11:23:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 484
Registrován: 9-2016
Já tedy nejsem znalec vojenství, ale podle mne:
1) Armádu potřebujeme. Alespoň nějakou, ale spolupracující s ostatními. V případě potřeby jedině tak můžeme požádat ostatní o pomoc.
2) Konflikt je vhodné řešit na místě. Jednak je to účinnější a jednak se to nerozšíří blíž k nám
3) Když už tu armádu potřebujeme, tak je lepší ať cvičí v reálu, než někde na cvičišti.
Pátek, 05. ledna 2018 - 12:40:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7724
Registrován: 4-2003
Miram: pomáhat s integrací fujtajblu z Afriky do naší společnosti proti vůli lidí a třeba zasahovat u demonstrací proti tomuto počínání,

Abyste si přesně tohleto myslel chtí nepřátelé tohoto státu.

stačí si připomenout například bouračku pěti (pochybně zakoupených) Pandurů u Tábora v listopadu 2016.

Tak to je skutečně projev hlupáka v přímém přenosu.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Pátek, 05. ledna 2018 - 12:48:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2579
Registrován: 1-2006
Tak to je skutečně projev hlupáka v přímém přenosu

Formou seriálu o 3644 dílech [sad]
Pátek, 05. ledna 2018 - 12:55:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8375
Registrován: 4-2003
Hungry bear:Formou seriálu o 3644 dílech


Už 1252 dílů je ale přespříliš mnoho na to, aby se dal dotyčný statisticky vyhodnotit jako naprostý hlupák [crazy]. Na to těch dílů stačí o dva řády méně [biggrin].
Pátek, 05. ledna 2018 - 14:06:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1253
Registrován: 11-2005
RadekŠ:
"Miram: pomáhat s integrací fujtajblu z Afriky do naší společnosti proti vůli lidí a třeba zasahovat u demonstrací proti tomuto počínání,

Abyste si přesně tohleto myslel chtí nepřátelé tohoto státu."

Můžete mi to napsat znovu a lépe prosím? [wink]

A Brame, vaše pozornost mě neskutečně těší [rofl]
Dejte mi moc ovládat měnu národa a bude mi jedno, kdo tvoří zákony. - M. A. Rothschild
MJ + DM = Black Celebration
Pátek, 05. ledna 2018 - 14:17:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8377
Registrován: 4-2003
Miram:A Brame, vaše pozornost mě neskutečně těší

Kdekoliv něco napíše Miram, tak je to akorát snůška hloupostí. Číslo 1252 je číslo tvého předchozího příspěvku, na vyhodnocení mi jich stačilo přečíst o dva řády méně a pozdější namátkové občasné čtení mne utvrdilo ve správnosti mého názoru. Čtení příspěvků některých jedinců se člověk v diskusi nevyhne, protože pak by diskuse nedávala smysl - číst příspěvky pouze od inteligentních lidí a vynechat příspěvky těch ostatních prostě nejde. Jsem zvědav, zda to pochopíš, nebo budeš reagovat nějakým dalším nesmyslem [crazy].
Petr_hradecký
Pátek, 05. ledna 2018 - 18:15:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1297
Registrován: 4-2015
Pan Jirka extra nadměrný, expert na armádu [lol]. Tedy tolik blábolů jako ve vašem příspěvku 3644 jsem hodně dlouho neviděl pohromadě...
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Pátek, 05. ledna 2018 - 23:43:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6715
Registrován: 8-2012
Kdekoliv něco napíše Miram, tak je to akorát snůška hloupostí
Už jsem se tu jednou ptal: myslíte si, že se heslo "moudřejší ustoupí" snad může nějakou náhodou vztahovat na Mirama a XXXL?
Tak se podle toho zařiďte.
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Sobota, 06. ledna 2018 - 01:48:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3646
Registrován: 3-2010
Tak to je skutečně projev hlupáka v přímém přenosu....Formou seriálu o 3644 dílech ...Tak se podle toho zařiďte....
máte pravdu, oslíci, je hloupost se zahazovat s mentálně retardovanými chudáčky jako jste vy, holátka...
Sobota, 06. ledna 2018 - 08:08:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1394
Registrován: 6-2016
"ale těch stromů spotřebovaných zbytečně na letáky mi je opravdu líto"
Mě ty letáky taky serou, ale mám pro Tebe dobrou zprávu! Minimálně v Praze 10 jsou letáky
MASIVNĚ připravovány k recyklaci v areálu na N 50°3.94822', E 14°29.50945'. Významnou skupinou dodavatelů
jsou ekobezďáci[biggrin] Řekl bych, že střízlivý ekobezďák ve dvou IKEA taškách dopraví tak 50 kg!!!
Moje pozorování jsou "na vlastní oči i nos", protože dodavatelé používají autobusy MHD 188 a 154, stejně jako já...
Sobota, 06. ledna 2018 - 10:44:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15488
Registrován: 5-2002
HK: Minimálně v Praze 10 jsou letáky MASIVNĚ připravovány k recyklaci
Navíc je dost dobře možné, že už jsou samy tištěny na recyklovaném papíře.
Neděle, 07. ledna 2018 - 22:25:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4111
Registrován: 4-2003
Jirkoxxxl, co nějaká sebereflexe poté, co byly vyvráceny tvé výroky jako mylné a nepravdivé?

Objasňování tvých výroků pokračuje:
Jirkaxxxl:
"Já osobně mise v zemích jako jsou například: ... považuji za zbytečné z hlediska obrany republiky, ke které je AČR podle mně určena."
Věz, že Česká republika je členem řady mezinárodních uskupení a z členství v nich plynou i určité povinnosti. Mimo jiné podílet se na kolektivní obraně. A dle článku 5 Washingtonské smlouvy je považován útok proti jedné z partnerských zemí za útok proti všem. To na margo toho, na čí obranu je AČR určena. Dále je třeba vzít v potaz, že je lepší řešit problémy v místě jejich vzniku, než čekat, až přetečou k nám. Ostatně, sám se v tomto duchu vyjadřuješ, cituji tě: "Problém nelegálů je třeba řešit v zemích původu, ne v Evropě." Tak si rozmysli, co vlastně chceš.
Jirkaxxxl:
"stačí si připomenout například bouračku pěti (pochybně zakoupených) Pandurů u Tábora v listopadu 2016. Tenhle spolek by nás měl chránit, když neumí ani jezdit po silnici?"
Po silnici neuměla v případě nehody u Tábora jezdit především řidička osobního vozu, která vjela do kolony, čímž způsobila tuto nehodu.

--- --- ---
Miram:
"No až budou v rámci své povinnosti pomáhat s integrací fujtajblu z Afriky do naší společnosti proti vůli lidí a třeba zasahovat u demonstrací proti tomuto počínání, iluze o hrdinech se brzy rozplyne"
Jako obvykle jsi při výlevu své frustrace mimo. Pro tvoji informaci - zasahovat u demonstrací rozhodně není povinností armády, nýbrž policie. A už vůbec netuším, dle jakých povinností by měla AČR pomáhat s integrací fujtajblu z Afriky do naší společnosti. Jako v případě McD očividně víš, o čem píšeš...
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Pondělí, 08. ledna 2018 - 09:11:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3649
Registrován: 3-2010
Doktor"Věz, že Česká republika je členem řady mezinárodních uskupení a z členství v nich plynou i určité povinnosti. Mimo jiné podílet se na kolektivní obraně. A dle článku 5 Washingtonské smlouvy je považován útok proti jedné z partnerských zemí za útok proti všem. To na margo toho, na čí obranu je AČR určena.
================================================================= ======================================
Už jsem tě žádal, abys zde neotravoval ostatní svými mentálními výpotky. Ono nás snad Somálsko, Mali, Irák, Afganistan, Sýrie, Libye přímo ohrožují? Nebýt vměšování do záležitostí těchto států ze strany USA a jejich poskoků z NATO, je tam mír a klid, Saddam a Kaddafí by se o to postarali. Po zásahu amerických teroristů tam zuří občanská válka. Díky Američanům je Evropa zaplavena ilegálními migranty. Kafráš do věcí, které jsou jako obvykle zcela mimo tvé chápání. Ještě jednou , zdrž se svých komentářů, svým jednostranným pohledem člena proimperialistického stáda seš jen pro legraci...
Pondělí, 08. ledna 2018 - 09:53:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15496
Registrován: 5-2002
JxL: Už jsem tě žádal, abys zde neotravoval ostatní svými mentálními výpotky
Jestli tu má být něco nazýváno mentálními výpotky, tak to jsou právě tyhle Tvoje zvratky... [crazy]
Ony navíc ani nejsou Tvoje, protože tahle rétorika celkem jasně ukazuje, že jen papouškuješ Rudý právo nebo nějaký obskurní servery. O to pikantnější je, že se tu jinak (marně) snažíš profilovat jako jedinec s vlastním názorem, kterej není ovcí ze stáda. [rofl][rofl][rofl]
Pondělí, 08. ledna 2018 - 10:12:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1254
Registrován: 11-2005
Pane Hajnej, kde prosím seženu aktuální Rudé právo??? Rád bych si početl...[rofl]
Doktor:
"Miram:
"No až budou v rámci své povinnosti pomáhat s integrací fujtajblu z Afriky do naší společnosti proti vůli lidí a třeba zasahovat u demonstrací proti tomuto počínání, iluze o hrdinech se brzy rozplyne"Jako obvykle jsi při výlevu své frustrace mimo. Pro tvoji informaci - zasahovat u demonstrací rozhodně není povinností armády, nýbrž policie. A už vůbec netuším, dle jakých povinností by měla AČR pomáhat s integrací fujtajblu z Afriky do naší společnosti. Jako v případě McD očividně víš, o čem píšeš..."
Doktore, rozumíte v textu výrazům "až" a "třeba" ???[crazy] Snad jste alespoň prošel prověrkou k přístupu k utajovaným skutečnostem...[proud]
Dejte mi moc ovládat měnu národa a bude mi jedno, kdo tvoří zákony. - M. A. Rothschild
MJ + DM = Black Celebration
Pondělí, 08. ledna 2018 - 12:27:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4112
Registrován: 4-2003
Jirkoxxxl, je vidět, že se v problematice ještě neorientuješ a oceňuji, že jsi upřímný a férově přiznáš, že jsi to nepochopil. Když to tedy žádáš, vysvětlím ti to ještě jednou.

Česká republika se vojensky angažuje i v zemích či v konfliktech, které Českou republiku přímo neohrožují, a to z více důvodů. Jednak je Česká republika členem mezinárodních organizací kolektivní obrany, kdy je považován útok na jakoukoliv členskou zemi za útok proti všem, tedy i proti těm, kterých se útok přímo netýká. A pak, z nepřímé hrozby se může stát hrozba přímá a je lepší problémy řešit zavčas a v místě vzniku. Tomu druhému předpokládám rozumíš, když se v tom duchu vyjadřuješ, cituji: "Problém nelegálů je třeba řešit v zemích původu, ne v Evropě." I proto jsou vojenské jednotky nasazeny mimo území republiky, aby řešily problémy v zemích původu. Ostatně, sám jsi badatel trávící dlouhé hodiny v knihovnách studiem stovek knih, mimo jiné i o 2. světlové válce, tak musíš vidět paralelu s působením americké armády na území Evropy. Rovněž se Spojených států dění v Evropě přímo netýkalo, přesto se bojů v Evropě američtí vojáci účastnili. Nebo se snad tehdy USA neměly vměšovat do záležitostí těchto států?

Z výše uvedeného plyne důvod účasti na misích v tebou vyjmenovaných státech (oblastech). Somálsko - oblast Afrického rohu je známým rejdištěm námořních pirátů a právě proti nim a na ochranu plavidel v této oblasti je mise zaměřena. Ano, Česká republika nemá námořní plavbu, ale ostatní členské země ano (kolektivní obrana) a dále, náklad z těchto lodí putuje i k nám a plaví se tam i naši občané. Mali - zde se děje přesně to, co žádáš - řešení problémů v místě původu. Mali není nepřítel, právě naopak a jde o pomoc s výcvikem malijské armády v boji proti islámskému terorismu. A to je přesně, co ty přeci chceš, vždyť i ty jsi proti muslimským teroristům. Irák - totéž, co Mali, pomoc s výcvikem. Afghánistán - v současnosti dtto, plus řešení problémů v místě původu. Přesně to, po čem voláš. V Sýrii ani v Libyi česká armáda nepůsobí.

Současně bych tě upozornil na fakt, že ve jmenovaných oblast by mír a klid nebyl, ani kdyby nebylo vměšování do záležitostí těchto států ze strany USA a jejich poskoků z NATO. Tyto oblasti jsou značně nestabilní a i bez onoho vměšování by byly dějištěm řady půtek a zdrojem bezpečnostních hrozeb tu více, tu méně globálního charakteru.

Věřím, že ses poučil a problematika je ti už jasnější a na základě toho si uvědomíš nekonzistentnost a schizofrenii svých dosavadních výroků, kdy odmítáš a brojíš proti tomu, co současně požaduješ a čeho se dovoláváš.
Jirkaxxxl:
"Díky Američanům je Evropa zaplavena ilegálními migranty."
Já měl doposud za to, že jsi proti ilegální migraci a imigranty odmítáš. A teď píšeš, že jsi za ně rád...

--- --- ---
Miram:
""Doktore, rozumíte v textu výrazům "až" a "třeba" ???"
Rozumím. A přesně v tom duchu jsem i reagoval.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Pondělí, 08. ledna 2018 - 12:53:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3650
Registrován: 3-2010
Doktore, opravdu jsi ještě větší hlupák, než se tady prezentuješ?[uhoh] Čeští žoldáci jsou v Somálsku kvůli pirátům? Kam na ty špeky chodíš? Opravdu, nech už toho, seš trapnej asi tak jako Hajnej ze svým zřejmě jediným zdrojem informací, který zde zmiňuje, tedy Rudým Právem.
Pondělí, 08. ledna 2018 - 12:55:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1255
Registrován: 11-2005
Doktore, mě zvolí vrchním velitelem ozbrojených sil, třeba prosadím zákony a ohnu ústavu tak, že i Ty budeš muset jít na náměstí zatočit s demonstranty...[wink][proud]
Dejte mi moc ovládat měnu národa a bude mi jedno, kdo tvoří zákony. - M. A. Rothschild
MJ + DM = Black Celebration
Pondělí, 08. ledna 2018 - 13:18:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15498
Registrován: 5-2002
Miram: kde prosím seženu aktuální Rudé právo
Pominu-li existenci různých pohrobků RP, tak z čeho usuzuješ, že je řeč o aktuálním RP? Jirka to má zjevně v krvi ještě od totáče...

JxL: jako Hajnej ze svým zřejmě jediným zdrojem informací, který zde zmiňuje, tedy Rudým Právem
Jsi na velkém omylu, jako ostatně skoro pořád *). Tuhle rétoriku nám tlačili do hlavy celejch osm semestrů marxáku - a docílili tím přesného opaku toho, co tím sledovali: dodnes mě žádnej komunista nepřesvědčí, že není blbec a/nebo svině.

*) hodí se na Tebe parafráze jednoho bonmotu: víš, podle čeho se pozná, že se mýlíš? No přece podle toho, že klofeš prsty do klávesnice. [biggrin]
Pondělí, 08. ledna 2018 - 13:47:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4113
Registrován: 4-2003
Jirkaxxxl:
"Čeští žoldáci jsou v Somálsku kvůli pirátům?"
Především je třeba říci, že na půdě Somálska není ani jeden český voják ani žádní jiní vojáci účastnící se této mise. Jde totiž o operaci námořní. A všichni čeští žoldáci v počtu závratných 3 (tří) kusů sedí na velitelství ve Velké Británii.

A ano, tato mise je zaměřena na potírání pirátství a ochranu plavidel v oblasti Afrického rohu. Mandát operace: ochrana plavidel Světového potravinového programu, Africké unie a dalších ohrožených lodí; odstrašování a potírání námořního pirátství a ozbrojených přepadení; monitorování rybářských aktivit mimo pobřeží Somálska; podpora dalších misí EU a mezinárodních organizací pracujících na posílení námořní bezpečnosti v regionu.

Takže, Jirkoxxxl - STĚR! Kdo je pak tady za hlupáka?

--- --- ---
Miram:
"Doktore, až mě zvolí vrchním velitelem ozbrojených sil, třeba prosadím zákony a ohnu ústavu tak, že i Ty budeš muset jít na náměstí zatočit s demonstranty..."
Tak určitě! Jen bych tě chtěl předem upozornit, že jako vrchní velitel ozbrojených sil toho moc neprosadíš ani neohneš. Politický systém v České republice je totiž založen na parlamentní demokracii, nikoliv na prezidentském systému.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Pondělí, 08. ledna 2018 - 13:55:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1256
Registrován: 11-2005
Doktor:
"Politický systém v České republice je totiž založen na parlamentní demokracii, nikoliv na prezidentském systému."
Zatím, panáčku, zatím...[proud][rofl]
Dejte mi moc ovládat měnu národa a bude mi jedno, kdo tvoří zákony. - M. A. Rothschild
MJ + DM = Black Celebration
Pondělí, 08. ledna 2018 - 15:40:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4114
Registrován: 4-2003
Nějaké indicie, že by mělo dojít ke změně politického systému z parlamentního na prezidentský a důvody, které by měly vést k této změně? Nebo jen plácáš ze setrvačnosti? Pro ujasnění pojmů - prezidentský systém neznamená prezidentovu absolutní moc.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Pondělí, 08. ledna 2018 - 16:20:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15503
Registrován: 5-2002
Doktor: Nějaké indicie, že by mělo dojít ke změně politického systému z parlamentního na prezidentský a důvody, které by měly vést k této změně?
Áááále, to se nám jen Miram snaží naznačit, že až ho zvolej tím prezidentem, tak všem chytřejším (což jsme nejen my, co máme tu drzost mu oponovat, ale de facto všichni kromě jeho Stammgenossen) ukáže, zač je toho loket... [crazy]

Pro ujasnění pojmů - prezidentský systém neznamená prezidentovu absolutní moc.
Co bys chtěl od člověka, jehož jedinými informačními zdroji jsou elpíčka s Hurvínkem a pak už jen jistej knírkatej bestseller...?
Pondělí, 08. ledna 2018 - 16:24:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3651
Registrován: 3-2010
"Doktore", ale že ti trvalo přiznat, že jsi hlupák. Asi tě to stálo dost sebezapření, ale o to je tvá sebekritika cennější. No, to víš, na Wiki a Google se sice dá ledacos najít, ale rozum určitě ne. Neházej ale flintu do žita, časem se můžeš stát na "Káčku" alespoň průměrným diskutérem, ale chce to hodně, hodně studovat. Zatím jsi opravdu, jak přiznáváš, málo chytrý...
Pondělí, 08. ledna 2018 - 16:28:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3652
Registrován: 3-2010
Jo, Hajnýho si můžeš přibalit, ta jeho moudra čerpaná z Rudého práva nejsou také žádná mentální olympiáda...asi byl dobrý svazák a i mladý komunista...
Pondělí, 08. ledna 2018 - 16:38:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15506
Registrován: 5-2002
JxL: asi byl dobrý svazák a i mladý komunista
Svazák jsem byl na baterky jako všichni, co potřebovali mít pokoj, a v partaji jsem nebyl nikdy, ačkoliv nás dost nechutně lanařili přímo přes některé asáky na fakultě.
Ale jsem rád, že svoji hloupost a hovadství předvádíš tak názorně, aspoň si o Tobě nikdo náhodně příchozí nebude dělat iluze...
Pondělí, 08. ledna 2018 - 16:56:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3653
Registrován: 3-2010
No, věřím ti, asi jako Babišovi, že nebyl estébáským konfidentem...
Pikehead
Pondělí, 08. ledna 2018 - 17:04:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3634
Registrován: 3-2007
Doktore, s Mladějovem tě tímto vítáme do klubu nedovzdělaných debilů, kteří bylo odesláni na doplnění znalostí jedním z největších mozků, který kdy svíral kontroler šukafonu.

Jelikož naše studijní skupina už nějaký čas běží, rádi Ti zapůjčíme již přečtená díla. Oba jsme již dočetli I. svazek "Lenin, Stalin, Kalinin mládeži" a včera jsme měli zajímavou diskusi nad "Daleko od Moskvy". Samozřejmě Tě rádi přivítáme i do našeho kroužku Fučíkova odznaku, jen pozor, brachu: bereme to opravdu vážně, protože nejlepší čtenář může v okresním kole v Brodě vyhrát i samovar.
Pondělí, 08. ledna 2018 - 17:18:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4115
Registrován: 4-2003
Jirkaxxxl:
""Doktore", ale že ti trvalo přiznat, že jsi hlupák."
No, nevidím, že bych někde přiznával, že jsem hlupák. Ale budiž.

Jirkoxxxl, dokaž svoji morální a inteligenční převahu a pověz tedy to, co na Wiki ani na Google nenajdu - pověz, kvůli čemu čeští žoldáci jsou v Somálsku a kolik jich tam je. Pouč nás nevědomé.

Myslím si ale, že to dopadne jako v případě, když jsi měl vysvětlit existenci svých komentářů pod novinovými články, přestože jsi tvrdil, že noviny nečteš - pár vzteklých štěků a pak útěk se staženým ocasem.

--- --- ---

Hajnej, já beru exhibice Jirkyxxxl či Mirama jako humornou kulturní vložku pro pobavení ctěného publika. Pravda, vtipné je to jen do chvíle, kdy si člověk uvědomí, že tito a jim podobní mají volební právo. Jejich komentáře a komentáře pod články na Novinky.cz a obdobných serverech jsou dosti pádným argumentem proti zavedení přímé demokracie. V případě Jirkyxxxl bych měl ještě obavu stran bezpečnosti drážního provozu, když tu vykřikuje, kterak jej nikdo neřídí, že má svůj rozum a sám se rozhoduje, rozkazy jsou jen pro tupé ovce a on ovce není. Tak snad se už nic nestane, když to má "za pár" a v důchodu na mašinu už nevyleze, když se tak mile vyjadřoval o strojvůdcích-důchodcích.

--- --- ---

Pikehead, děkuji za přijetí do klubu a zavazuji se, že poctivým studiem sovětské literatury upevním své znalosti, abych byl právoplatným členem klubu a při plnění Fučíkova odznaku nebyl vaší hanbou. Na oplátku přispěji svými znalostmi z branné výchovy a ve svém volném čase budu přednášet nejen členům klubu, ale i jejich rodinným příslušníků, jak se chránit v případě napadení imperialistickými mocnostmi a jejich přisluhovači. Nech žije ZSSR!
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Pondělí, 08. ledna 2018 - 17:28:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15509
Registrován: 5-2002
Doktor: Pravda, vtipné je to jen do chvíle, kdy si člověk uvědomí, že tito a jim podobní mají volební právo.
Asi tak... [ko]
Pondělí, 08. ledna 2018 - 19:11:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1257
Registrován: 11-2005
Doktor:
"Nějaké indicie, že by mělo dojít ke změně politického systému z parlamentního na prezidentský a důvody, které by měly vést k této změně? Nebo jen plácáš ze setrvačnosti? Pro ujasnění pojmů - prezidentský systém neznamená prezidentovu absolutní moc."
Díky za vysvětlení [rofl] a prosím příště rovnou napiš mému tiskovému mluvčímu bez fíkusu - panu Hajnému, který přece jen lépe než Ty chápe mnou psaný text [proud] Jinak já vám, nejchytřejším demokratům volební právo neupírám, ani mě nejímá hrůza, že ho máte - neb je to vám stejně hovínko platné [proud]
Dejte mi moc ovládat měnu národa a bude mi jedno, kdo tvoří zákony. - M. A. Rothschild
MJ + DM = Black Celebration
Petr_hradecký
Pondělí, 08. ledna 2018 - 21:29:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1301
Registrován: 4-2015
Milý extra nadměrný Jirko, jen tak mimochodem:
žoldák / žoldnéř je profesionální voják, který se nechává za finanční odměnu (žold) najímat cizí armádou. Takže která cizí armáda si najímá "české žoldáky" o kterých tu píšeš?
Promiň, já jsem radši, když má tahle republika armádu profesionální, než "armádu" složenou z branců, kteří se naučili jen "ojebávat", protože byli na vojně z musu a při skutečném nasazení by se nejspíš sami postříleli, protože když dostaneš sapíka do ruky jednou na ostré střelby a dvakrát na cvičné se slepými, protože bylo důležitější mít vojáka politicky uvědomělého...
Když čtu tvé výpotky, musím se vždy podívat, jestli je rok 2018 [nene]
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Úterý, 09. ledna 2018 - 00:26:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 43
Registrován: 8-2017
Všeobecná železniční diskuse je zas utopená ve hnoji [crazy]
Jak malé děti na pískovišti [nene]
Úterý, 09. ledna 2018 - 01:55:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 62
Registrován: 12-2014
Dáte si koblihu?
https://zpravy.idnes.cz/vlada-programove-prohlaseni-ministerstvo- prace-a-socialnich-veci-jizdne-zdarma-studenti-seniori-i3g-/domac i.aspx?c=A180108_131538_domaci_bja
Středa, 10. ledna 2018 - 08:35:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 129
Registrován: 2-2013
Smrž: Dáme si koblihu a připlatíme 1.třídu...[proud]
https://ekonomika.idnes.cz/jizdne-zdarma-slovensko-vlaky-zeleznic e-duchodci-studenti-poh-/ekonomika.aspx?c=A180109_133124_ekonomik a_fih
Mladějov
Středa, 10. ledna 2018 - 08:39:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11872
Registrován: 3-2007
(americký) žoldák - to je totiž tradiční rétorika komunistických novinářů a pachatelů politických komentářů za bolševika - a Jirka má tuhle rétoriku koukám zadřenou pod kůží až do důchodu - nakonec voliči KSČM to tak prostě maj - stačí kouknout na jejich stránky.

"Podle řeči poznáte je" [proud]
Středa, 10. ledna 2018 - 08:40:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7037
Registrován: 1-2007
V případě Jirkyxxxl bych měl ještě obavu stran bezpečnosti drážního provozu, když tu vykřikuje, kterak jej nikdo neřídí, že má svůj rozum a sám se rozhoduje, rozkazy jsou jen pro tupé ovce a on ovce není.

Já se nechci Jirky zastávat, ale tohle tady skutečně napsal? To by mě zajímalo, jak by se na to tvářil jeho zaměstnavatel.

Doktor: Pravda, vtipné je to jen do chvíle, kdy si člověk uvědomí, že tito a jim podobní mají volební právo.
Asi tak... [ko]

Nerozčilujme se dopředu. Sobota je až za 3 dny.
Mladějov
Středa, 10. ledna 2018 - 08:49:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11873
Registrován: 3-2007
Tady šlo úplně o něco jiného..že Jirka jako správný proletář pohrdá kýmkoli "výš", kdo by ho řídil, on (oni) to přece nepotřebují.
Středa, 10. ledna 2018 - 09:11:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4118
Registrován: 4-2003
Mouka:
"Já se nechci Jirky zastávat, ale tohle tady skutečně napsal? To by mě zajímalo, jak by se na to tvářil jeho zaměstnavatel."
Mladějov:
"Tady šlo úplně o něco jiného..že Jirka jako správný proletář pohrdá kýmkoli "výš", kdo by ho řídil, on (oni) to přece nepotřebují."
Jirkaxxxl skutečně napsal, že myslící jedince s vlastním rozumem, za kterého se předpokládám považuje, nelze řídit a rozkazy vykonávají jen tupá hovada, za které se předpokládám rovněž nepovažuje.

Citace jeho příspěvku: "Asi ti nedošlo, že lidi mají svůj rozum a proto se řídit nedají. Vyjímky jsou, armáda, stádo tupých hovad vykonávajících rozkazy bez přemýšlení, nebo věřící ovečky, které udělají, co jim vypasený pedofil v sutaně nabulíkuje. Ale jinak? Řídit můžeš auto, volský potah, pilotovat letadlo, kormidlovat loď. Ne myslící jedince."

Jinak, Jirkoxxxl, čekám na tvé poučení o českých žoldácích v Somálsku. Nějak ti došla slova.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Mladějov
Středa, 10. ledna 2018 - 09:14:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11876
Registrován: 3-2007
Jirkoxxxl, čekám na tvé poučení o českých žoldácích v Somálsku. Nějak ti došla slova.

Jestli wono to není spíš někdy lepší [proud]
Středa, 10. ledna 2018 - 09:52:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 22
Registrován: 8-2017
Zdejší "pravicoví voliči" a i pravicové politické strany většinou tvrdě kritizují ČD, že nedělají nic nového, nic nevylepšují, nic nechtějí změnit atd. Prý se drží pravidla "vždycky se to tak dělalo, proč to měnit". [happy] ...... Teď koukám na TV, kde běží živě tiskové konference politických stran před dnešním zasedáním sněmovny. A všechny "pravicové" strany i ČSSD svorně kritizují vítěznou stranu ANO. A všichni argumentují tím, že se to "vždycky tak dělalo", že to tak "vždycky bylo zvykem" a že je špatné, že to dneska ANO chce dělat jinak. [andel] Tak jak to je? Jednou je to špatně, že se to "dělá pořád stejně" a nic se nemění a podruhé je to dobře, že se to "dělá pořád stejně".[andel]
Středa, 10. ledna 2018 - 09:58:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1406
Registrován: 6-2016
Tak jak to je? Jednou je to špatně, že se to "dělá pořád stejně" a nic se nemění a podruhé je to dobře, že se to "dělá pořád stejně"
Na Tvůj dotaz existuje již dlouhá léta odpověď:" Musíš se na to dívat tak nějak třídně"![rofl] I když dnešní poblitologové by jistě pronesli něco mnohem delšího a s větším zastoupením cizích slov!
Středa, 10. ledna 2018 - 10:27:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6747
Registrován: 8-2012
Demokratický deficit ANO ("jako firma") není dobře, ale demokracie to zvládne a vy na to časem taky sám přijdete.
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Středa, 10. ledna 2018 - 10:44:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7038
Registrován: 1-2007
Doktor:
Jak jsem řekl, nechci se Jirky zastávat, ale pochybuju, že to myslel tak, že by nerespektoval jako fíra rozkazy. Jedna věc je nějaké obecně chování v životě a druhá plnění pracovních povinností.
Mladějov
Středa, 10. ledna 2018 - 10:49:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11882
Registrován: 3-2007
Samozřejmě, že jich půlku nerespektuje - jinak by se zbláznil (a to myslím bez ironie).

Jinak považuju tuto debatu (tedy co Jirka myslel) za dost zbytečnou [proud]
Středa, 10. ledna 2018 - 11:18:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4650
Registrován: 3-2004
Vono, to je právě ten rozdíl mezi firmou a státem. Firma je tu od toho, aby dělala zisk a pro dosažení zisku musí dělat (témeř) cokoli - zejména neustále zlepšování svých produktů => spokojenější zákazníci = vyšší tržby => vyšší zisk.

Stát je tu od toho, aby poskytoval služby, které se blbě kupují na trhu - armáda, policie, zdravotnictví, veřejná doprava, pošta, soudy. Zde je ideální naopak spíš konzervativní přístup, stabilita, férovost, předvídatelnost a samozřejmě demokracie a všechny ty páky a brzdy. Všimněte si, že mnohé vyspělé státy se opírají o zákony, které vznikly v 19. století....
Středa, 10. ledna 2018 - 11:20:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3654
Registrován: 3-2010
No, je asi zbytečné se tady snažit vysvětlit, že je rozdíl mezi dodržováním předpisů v zaměstnání a soukromým životem podle nalajnovaných pravidel někým, kdo osobuje právo druhým diktovat, jak co mají dělat . Právě vy , co mi tady podsouváte Rudé právo a KSČ jste těmi ovcemi, kterým se asi po totalitě stýská. Děkuji, nechci.
Mladějov
Středa, 10. ledna 2018 - 11:26:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11883
Registrován: 3-2007
Zato tobě se po totalitě nestýská a tak volíš KSČM, viď.

To je neskutečný [proud]
Středa, 10. ledna 2018 - 11:48:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3656
Registrován: 3-2010
Ml Tobě asi uniklo, kolik je tady politických stran a hnutí. Totalita KSČM tedy rozhodně nehrozí, aktuální je totalita Agrofertu a ANO , Babišovy páté kolony. Ale ty budeš spíš volit Bělobrádkův landsmančaft , viď? To je ta pravá pravice[biggrin]
Mladějov
Středa, 10. ledna 2018 - 11:57:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11884
Registrován: 3-2007
Já se směju tvému myšlenkovému světu - světu vzduchotěsných komůrek, co se nikdy nepropojí.
Mladějov
Středa, 10. ledna 2018 - 12:02:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11885
Registrován: 3-2007
Jo, kolik že tady bylo politických stran a hnutí před 25.2. 1948 - když to teda používáš jako argument ?

Ty fakt neváš, co mluvíš, soudruhu.
Středa, 10. ledna 2018 - 15:38:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3657
Registrován: 3-2010
Mladěov, tak už ses dostal až ke Gottwaldovi? Chudinko. A co Husité a Jan Žižka? Také to byli levičáci? Ty seš opravdu ubohý hlupáček. Ale asi jsi v tom svém životě spokojený, ohrada tě chrání před vlky a medvědy a když tě náhodou vypustí na pastvu, bdí nad tebou ovčák a jeho salašníci. Přeji ti život nevědomé tupé ovce , když ti to tak vyhovuje. Nic pro mě. Nechtěl bys ale svým bekotem přestat otravovat ostatní?
Petr_hradecký
Středa, 10. ledna 2018 - 19:16:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1307
Registrován: 4-2015
Hmm, podle sebe soudíš jiné? A stále tu také čekáme, jaká cizí armáda si najímá české žoldáky?? A nebo to bylo jen takové žvanění, kterého jsi někde kus zaslechl a nevíš mu hlavu ani patu??
Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Středa, 10. ledna 2018 - 19:19:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15531
Registrován: 5-2002
JxL: A co Husité a Jan Žižka? Také to byli levičáci?
Budeš se divit, ale na záladce se nám je snažili prezentovat jako nějaké protokomunisty (společné kádě s majetkem, že...).
Ale spíš to byla jen banda hrdlořezů, která využila náboženské spory jako živnou půdu pro své zájmy.
Středa, 10. ledna 2018 - 20:40:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4119
Registrován: 4-2003
Mouka:
"pochybuju, že to myslel tak, že by nerespektoval jako fíra rozkazy"
Tak já doufám, že rozkazy respektuje, byť je otázkou, nakolik je schopen jim porozumět, když přihlédnu k jeho zde prezentované (ne)schopnosti chápat psaný text. Chtěl jsem tím poukázat, že Jirkaxxxl něco hlásá, ale ve skutečnosti se chová zcela jinak. Třeba jako když tvrdí, že noviny vůbec nečte, ale pod články se objevují jeho komentáře.

--- --- ---
Jirkaxxxl:
"No, je asi zbytečné se tady snažit vysvětlit, že je rozdíl mezi dodržováním předpisů v zaměstnání a soukromým životem"
Jasně, mluvil jsi o soukromém životě, a proto jsi uváděl rozkazy v armádě, což je vskutku ukázkový příklad soukromého života.
Jirkaxxxl:
"A co Husité a Jan Žižka? Také to byli levičáci?"
Pokud bychom měli pro označení husitů použít pojmy "levice" nebo "pravice", pak to byli skutečně levičáci.

A už se dozvíme, jak je to s těmi českými žoldáky v Somálsku? Klidně to můžeš napsat do komentářů pod články v novinách, které vůbec nečteš.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Čtvrtek, 11. ledna 2018 - 15:16:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1258
Registrován: 11-2005
Doktore, to se jako snažíš nachytat Jirkuxxxl na tom, že vojáci AČR v Somálsku byli, ale už nejsou, nebo co...???[wink]
----------------
Židé a katolíci si ve své nenávisti po revoluci prosadili upálení Husa jako "svátek" a jak tady koukám, je jim to ještě málo...[zadnice]

(Příspěvek byl editován uživatelem miram.)
Dejte mi moc ovládat měnu národa a bude mi jedno, kdo tvoří zákony. - M. A. Rothschild
MJ + DM = Black Celebration
Čtvrtek, 11. ledna 2018 - 15:45:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7739
Registrován: 4-2003
Husité a Jan Žižka? Také to byli levičáci?
Budeš se divit, ale na záladce se nám je snažili prezentovat jako nějaké protokomunisty


Jj, s. Žižka.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Mladějov
Čtvrtek, 11. ledna 2018 - 15:54:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11890
Registrován: 3-2007
Jxxl : Takže fakt, na který jsem poukázal, tedy, že před 25.2. 1948 byla také řada stran jako dnes, samozřejmě vyignorována a nahrazena nadávkami.
Hm.
Jestli won třeba ten T.H. nemá pravdu v tom, že s lidmi, co nejsou schopni uznat cizí argument, i když je pravdivý, se nemá cenu hádat.

Úžasný myšlenkový svět vzduchotěsných komůrek [biggrin]
Čtvrtek, 11. ledna 2018 - 17:39:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4121
Registrován: 4-2003
Miram:
"Doktore, to se jako snažíš nachytat Jirkuxxxl na tom, že vojáci AČR v Somálsku byli, ale už nejsou, nebo co...???"
Tak já ti to zrekapituluji:
Jirkaxxxl vyjmenoval mise, které on považuje za zbytečné, tedy všechny zahraniční operace. Mezi nimi byla i mise EU NAVFOR SOMALIA, která je dle něj zbytečná, neboť nás Somálsko přímo neohrožuje. Vysvětlil jsem mu, jak se to s působením AČR v zahraničních operací má, včetně té somálské. Místo poděkování přišla z jeho strany obvyklá sprška hulvátství a zpochybnění, že čeští žoldáci jsou v Somálsku kvůli pirátům. Tak jsem se jej otázal, zda by pověděl, kvůli čemu tedy jsou čeští žoldáci v Somálsku a kolik jich tam je. Ono totiž jde o námořní operaci, nikoliv pozemní, a čeští zástupci v počtu tří vojáků sedí na velitelství operace ve Velké Británii. Což jsem, včetně mandátu operace, jasně napsal. Na to Jirkaxxxl, který má jinak spoustu řečí, už reagovat nedokázal.

Už je ti to, Mirame, jasné? Vojáci AČR v Somálsku nejsou ani nebyli. Jirkaxxxl byl (opět) nachytán na švestkách, věc mu byla objasněna, jeho tvrzení byla vyvrácena, přesto (opět) neuzná svůj omyl a namísto toho (opět) útočí výpady plnými hulvátství. Ale pravda, alespoň je o zábavu postaráno. Vždy čekám, s čím on, ale i ty, přijdete.
železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org