Diskuse » Archiv 2017 » Autobusy a trolejbusy » Student Agency » Archiv diskuse Student Agency do 02. 11. 2017 předcházející | další

Archiv diskuse Student Agency do 02. 11. 2017

dolů
   autor příspěvek
Zvonařka
Pondělí, 25. září 2017 - 16:54:20  
Neregistrovaný host
46.135.89.210
Jinýmu vyčítáš sprostotu,ale sám si hnusnej až to bolí.
Bohužel se mi z tebe chce zvracet. Vic říkat nebudu.
Pondělí, 25. září 2017 - 19:14:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4581
Registrován: 12-2004
Podle mě docela výstižný komentář k Liberec - Praha:
http://zdopravy.cz/na-vlastni-kuzi-jak-me-poloprazdny-flixbus-nau cil-jezdit-opet-na-florenc-2065/
Pondělí, 25. září 2017 - 21:58:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 599
Registrován: 10-2011
K Liberci: Včera jsme jeli z Liberce a jeli jsme nakonec vlakem (Lbc 14:02 - Praha hl.n. 16:38), protože Flixbus jede v 13:30 a pak až v 18:00 (a my jsme do Liberce přijeli asi v 13.45 a přesný příjezd jsme dopředu nevěděli), což je v hlavní špičce, kdy u Jančury člověk lístek fakt nesežene, dost málo. Jako plnohodnotná konkurence pro SA to fakt není, nicméně rozhodně lepší než nic. Třeba se příště lépe trefíme do jízdního řádu.[happy]
Pondělí, 25. září 2017 - 22:55:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1511
Registrován: 4-2011
V Židenicích těžko říct, je tam malej terminál pro MHD/IDS, na naložení vyložení lidí by to asi stačilo,

Možná na naložení pár jedinců, ale určitě ne 63 lidí. A když se podíváme na současný provoz MHD, tak už jeden bus RJ tam bude dělat nehoráznou paseku. Mimochodem, ten terminál je soukromý pozemek. Sice s věcným břemenem, ale pustit tam RJ je podle mě nereálné. I když značka říká "mimo dopravní" (na "obsluhu" nezbylo [biggrin]).


Nostalgici by neměli lézt na internet.
Každý svého štěstí strůjcem.
Úterý, 26. září 2017 - 06:35:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4582
Registrován: 12-2004
Kotec:Odpoledne z Liberce, se lístek do Regiojetu v pohodě sežene. Rozhodně jste vlakem NEMUSELI...[crazy]
Honzalb
Úterý, 26. září 2017 - 07:55:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1192
Registrován: 11-2010
zzz: v neděli odpo fakt ne.
Úterý, 26. září 2017 - 17:37:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4583
Registrován: 12-2004
Honzalb, Kotec: Já si až po cestě do práce uvědomil, že se psalo o neděli(mám to domotaný, páč už mám dnes tak nějak čtvrtek[happy]), což problém samoz. je.
Jinak by místo třech ranních spojů, mohl Deštník v neděli jet jeden a dva raději přidat odpo.
Středa, 04. října 2017 - 13:14:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1413
Registrován: 11-2007
Radim zlevnil nejnizsi úrovně Brno Praha na 139, u obyčejné na 169, Flix začal prodávat jízdenky za jednu Korunu.. 😁
Čtvrtek, 05. října 2017 - 18:07:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4595
Registrován: 12-2004
Zítra na ČB z Prahéé 6x posila z toho min. jedna ve FaR. To nebývalo zvykem, i když došlo k vyprodání spojů. Je to reakce žlutozla na zelenozlo, nebo jde o jednorázovou záležitost?
karel304
Čtvrtek, 05. října 2017 - 22:19:15  
Neregistrovaný host
94.112.210.204
Tak kde si RJ konkuruje s Flixem, jdou ceny dolů a úroveň služeb nahoru. Na pozůstatku linky Pha-HK-(Trutnov/Náchod) je to naopak - ceny nahoru a služby dolů, v některých dnech se už RJ daří vyčistit všechny spoje od stewardek úplně. To je skutečně prozákaznický přístup RJ[ko].
Pátek, 06. října 2017 - 10:35:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1414
Registrován: 11-2007
Karel304. Na Hradci kvalita dolů jde, ceny se však zatím drží na stejné úrovni
karel304
Pátek, 06. října 2017 - 19:14:03  
Neregistrovaný host
94.112.210.204
nn ještě před zrušením většiny spojů letos na jaře byla cena mimo špičku 75, ve špičce 90 (kreditové jízdné). Teď je vše jen za 90. Navíc není žádná sleva za busy bez servisu jako na lince Pha-Liberec (tam je bus bez servisu za 69, se servisem 79/89).
Sobota, 07. října 2017 - 10:29:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3391
Registrován: 8-2010
karel304: Na Hradci jde jasně vidět, že i RJ potřebuje konkurenci jako sůl (nejenom třeba ČD). Je dobře, že tu FlixBus je ať už je jakýkoliv. Cestující i když jede s RJ na tom jedině vydělá.
Praha-Ruzyně, Olomouc
Sobota, 07. října 2017 - 11:17:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 637
Registrován: 1-2007
Uživila by se vůbec nějaká nová linka jen v relaci Praha - Hradec Králové jen z Černého Mostu na terminál vlakové dopravy? Když se člověk podívá na jízdní řád přímých spojů, tak všechny autobusy různých dopravců v pracovní dny pokračují dále do různých směrů. Cestující do těchto končin jistě budou tvořit nemalý podíl na tržbách těchto linek. V relaci Praha-Hradec jezdí vlaky, u nichž bude doba přepravy srovnatelná s cestou z centra Prahy do centra Hradce?
Sobota, 07. října 2017 - 12:43:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 362
Registrován: 1-2016
Paes: nejezdil tak Eurolines?

Karel: no jo, ale teď to v podstatě jsou všechno spoje ze špičky (snad kromě jednoho), tak ta cena je nastavena rovnou na 90. Co se týká levnějších "bezstewardkových" busů, tak na Liberci je to tak ale nastaveno předem, u jiných linek, kde chybí "občas" se sleva nedává co vím a co jsem taky několikrát o prázdninách jel třeba OL ne ZL ať už přímo náhradním busem nebo stewardka jim vypadla neplánovaně.
Sobota, 07. října 2017 - 17:53:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4446
Registrován: 4-2003
V relaci HK-Pha za dob "ČSADních" nějaké spoje odnikud nepřijíždějící a nikam nepokračující sice existovaly, ale byly v menšině a šlo většinou o "couráky", které v úseku HK-Poděbrady stavěly kromě Chlumce i v menších vesnicích na hlavní silnici. Tyto spoje padly za oběť konkurenčnímu boji na trase Náchod-HK-Pha, jelikož dopravci na této trase jezdící se snažili, zatímco tehdejší Connex, co provozoval tyto "hradecké" spoje, se choval laxně, akorát každý rok proškrtal jízdní řád a po určité době linku zlikvidoval zcela. Pak na této trase začaly jezdit expresní spoje Eurolines a následně i SA. Mezitím i ostatní dopravci s ojedinělými "krátkými" expresními spoji Pha-HK experimentovali, ale bez úspěchu.

Eurolines linku zařízly kvůli konkurenci SA, tam prostě nešlo přežít. SA na tom v době svého dominantního postavení mezi bus linkami Pha-HK nebyla až tak zle, ale jejich seškrtání spojů Pha-HK je podle mě jakýsi divný trucpodnik vůči kraji, který linku v úsecích HK-TU a HK-NA ověšel paragrafy. Patrně žlutí očekávali, že cestující budou za rozšíření počtu spojů SA psát petice, na základě kterých se podaří paragrafy prolomit stejně, jako se to povedlo mezi Budějicemi a Krumlovem, ale oni místo toho začali jezdit vlakem a život jde dál [happy]. Naopak linka prodloužená do Trutnova a Náchoda je ekonomicky v [zadnice].

Jinak podle mě expresní linka Pha-HK životaschopná je, třeba ve stylu Arriva Expressu, co jezdí do Teplic. Bus je totiž stále o něco rychlejší než vlak a je určitá část klientely, která bus "z přesvědčení" preferuje.
Sobota, 07. října 2017 - 20:56:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4448
Registrován: 4-2003
Btw., ta expresní linka Pha-HK má budoucnost i z jiného důvodu. Dá se čekat, že přitvrzování paragrafových omezení postupem času přivede k zániku téměř všechny linky Pha - HK - někam dál. Jejich cestující budou zčásti odkázáni na vlak, ale tam, kde se vlak nedá rozumně použít, budou tyto dálkovky nahrazeny dotovanými spoji, začínajícími v HK. Protože mezitím proběhnou VŘ, budou jistě na těchto dotovaných spojích nasazeny nízkopodlažní autobusy příměstského provedení, což jsou vozy, které je nemyslitelné hnát, byť už bez dotace, po dálnici do Prahy. Takže jediná schůdná cesta bude taková, že nějaký dopravce zavede samostatnou komerční linku Pha-HK s dálkovými vozy a v HK bude mít dobré přestupní vazby na dotované spoje dále po Královéhradeckém kraji.
Sobota, 07. října 2017 - 22:29:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 364
Registrován: 1-2016
Ono jestli Flixbus bude pokračovat tak jak pokračuje, tak asi brzo bude mít volné autobusy z jiných linek, kde vozí do 10 lidí na spoji, tak může zkusit třeba ten Hradec a být tam jedničkou ;-)
Neděle, 08. října 2017 - 08:48:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4599
Registrován: 12-2004
http://zdopravy.cz/flixbus-hleda-dalsi-dopravce-v-cesku-seskrta-c ast-spoju-expanzi-chysta-na-jaro-2679/

Tak to jsem zvědavý na rozsah omezení. A už teď třeba na Liberci člověk nenajde u Deštníků čas který mu vyhovuje, tím spíš jej nenajde po seškrtání. Ale uvidíme. Třeba sejme spoje jen na Brně,
kde si ale za špatnou obsazenost můžou hlavně sami.
Neděle, 08. října 2017 - 09:16:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4449
Registrován: 4-2003
...seškrtání na polovinu současného počtu autobusů, to nebudou určitě jen takové "kosmetické" změny, jak proklamují. Tím se v plné nahotě odkrývá, že celá ta jejich expanze byl úplně zpackaný podnik. Vzít to za správný konec, možná by fakt Jančurovi dali, co proto, ale takhle jsou akorát všem pro smích.

A tím, že teď v prosinci to osekají, ale hned na jaře plánují další boom s novými dopravci, jinými slovy říkají, že mezi Umbrellou a Flixem to zaskřípalo. Patrně se Flix snaží na Umbrellu hodit tu obří ztrátu, kterou nové linky generují, takže teď se bude hledat jiný blázen, který bude ochotný jim to dotovat... No je to veselé.

Mimochodem, ty Jančurovy řeči o vyndávání sedadel ze žlutých busů nějak utichly... Pracuje se na tom, nebo už vyhodnotil, že hrozba Flixu není až tak velká, aby bylo nutné to realizovat?
Neděle, 08. října 2017 - 10:48:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4601
Registrován: 12-2004
Já to chápu tak, že sejmou nebo omezí jen některé spoje. Ale, že se budou snažit na polovinu výkonů sehnat jiné dopravce. A ne, že seškrtají polovinu spojů , co tady zavedli.

U Regiojetu jsem taky zvědavý na vyndání jedné sedačky. Zatím k tomu nemá moc důvod, asi šlo o prohlášení "v panice". Však se každý může pana majitele zeptat, kdy to bude[wink]
Neděle, 08. října 2017 - 12:29:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6289
Registrován: 5-2002
To omezení Flixe je vtipný, v prosinci se mění jízdní řády, tak to v prosinci omezí, co na tom že před svátky cestuje nejvíc lidí... [proud] No ale sedí to k celkovému chaotickému managementu...
Neděle, 08. října 2017 - 13:40:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 365
Registrován: 1-2016
To jsem zvědavý, který šílenec do toho půjde, začíná mi to čím dál víc připomínat Asianu a projekt Megabus...

Zzz: být Jančurou, tak to udělám jen u nově pořizovaných autobusů nebo max u posledně pořízených i8, u těch starších co jezdí převážně kratší linky, bych to ani neřešil.


(Příspěvek byl editován uživatelem TN26.)
Dan38
Neděle, 08. října 2017 - 15:41:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 333
Registrován: 4-2006
Český „motor“ Flixbusu: Jančuru uznávám, ale ať se nechová jak dítě na pískovišti
ObcasnyCestujici
Pondělí, 09. října 2017 - 20:41:42  
Neregistrovaný host
194.228.13.225
Zdá se, že nebývalé nízké ceny konkurence začínají docela citelně ubírat RJ cestující na trase Praha - Brno. Přestože úterky patří mezi přepravně slabší dny, tolik volných sedaček jsem v jejich rezervačním systému snad ještě neviděl (10/10/2017). Mně osobně cenová politika FlixBusu připadá docela nevěrohodná. Jakmile vycítí, že jsou jiné spoje plné, cenu zvýší i na několikanásobek (viz třeba Liberec jezdí za 49 Kč nebo 149 Kč). Vzhledem k tomu, že jsme v důsledku nízké kupní síly národ citlivý na cenu, asi lze očekávat, že většina lidí se bude rozhodovat výhradně podle ceny, až tu jednoho dne zůstane opravdu jen FlixBus. Otázkou zůstává, kdy majitelé z Mnichova po vytlačení ostatních dopravců z ČR nastaví ceny dle svých opravdových představ. V jednom z dřívějších rozhovorů uvedli, že si z ceny jízdenky běžně nechávají 30 %. Z našeho v porovnání s Německem chudého Česka posílá každý cestující do Německa nemalé peníze v zásadě za vylepení několika reklam a umožnění vlastníkům autobusů podílet se na jejich rezervačním portále. Přestože nepatřím mezi zaryté zastánce RJ ani nenávistné odpůrce FlixBusu, případný zánik české značky RJ/SA mě osobně velmi zamrzí. Myslím, že FlixBus bude na všechny ostatní silou svého obrovského kapitálu tlačit tak neúnavně, až ostatní počínaje těmi menšími začnou mizet.
Úterý, 10. října 2017 - 07:52:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1886
Registrován: 1-2009
Ad Obcasnycestujici: no nevím zda FlixBus SA/RJ vytlačí....
K cenové politice:
- chtěl jsem na říjen objednat jízdenku z UAN do KV. FlixBus v dobu kdy potřebujeme jet 129,- RJ 139,- za nás tedy volba jasná ve prospěch RJ.
V případě dřívějšího spoje FlixBus cena 99,- nás neprilakala...
Přidaná "hodnota" RJ nás láká.
Njn dostanu Blesk (+10) časopis (+20) a brecku (+10) a jsem na svém. :-)
Upřímně mně nejvíc láká Funturo - tudíž za mně vítězí možnost kouknout na film. Buď ho dokoukam nebo u něj usnu.
Nesni
Úterý, 10. října 2017 - 11:23:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1573
Registrován: 6-2014
ostatní počínaje těmi menšími začnou mizet
Ale pod hlavičku Flixbusu. Dopravce ani jeho spoje přece nezaniknou. Kolik potenciálních cestujících třeba vědělo o autobusové lince Praha-ČB-Linz, když ji jezdil Westbus? Jako linka Flixbusu je snáz dohledatelná.
Úterý, 10. října 2017 - 12:04:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4603
Registrován: 12-2004
Obcasnycestující: Rezervace na odpo. Brno - Praha žádný zajímavý výkyv oproti jiným úterým, rozhodně nevykazuje...
ObcasnyCestujici
Úterý, 10. října 2017 - 23:15:59  
Neregistrovaný host
194.228.13.233
Mně osobně v úterý 10/10 připadala obsazenost RJ na trase Praha-Brno velmi slabá (zvlášť dopoledne vykazovala většina spojů přes 40 volných míst), přičítal jsem to výrazným slevám FlixBusu, ale můžu se mýlit. Je možné, že někteří dopravci přestanou jezdit pod svým obchodním jménem, jen přejdou pod hlavičku Flixbusu a spoje tím nezaniknou, ale dopravci tím ztratí svoji svobodu, která je jedním z atributů podnikání, a ve všem se budou muset podřídít přáním i instrukcím z Německa. Zisk v případě podnikání pod cizí hlavičkou obecně nebývá zrovna vysoký, spíše jen převezmete riziko za někoho jiného, jehož vůli plníte, aniž byste měli reálnou možnost něco ovlivnit. Je ale samozřejmě možné, že s novým poskytovatelem a jízdním řádem s velmi krátkými a pro zákazníka příjemnými intervaly začnou jezdit hromadnou dopravou i lidé, kteří se jí spíše vyhýbali, což by nakonec představovalo celospolečenský přínos.
Středa, 11. října 2017 - 12:03:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 369
Registrován: 1-2016
Flixbus dal za 1 Kč (pokud se jim dá věřit) 10 lístků na spoj. Takže ani to by snad nemělo extra zamávat s obsazeností Regiojetu, spíš by se cestující víc rozložili mezi jednotlivé spoje. Ovšem teď je reklama na "od 79 Kč", tak těžko říct kolik těchto jízdenek je k tomu (a jsou-li v plné ceně nebo je to nabídka pro studenty apod. - nezkoumal jsem).
Na Praha Brno to bude o dvou věcech - jak moc to Flixbus proškrtá od prosince (nevěřím že do prosince najdou nějaké šílence, co to vezmou za ně z řad jiných místních dopravců) a pak jak se projeví nasazení vlaků Regiojetu v hodinovém intervalu, kolik lidí z busů mu tam přejde. Takže ten interval u autobusů se moc zahušťovat už dál nebude, spíše naopak. Jsou sice lidé, kteří z principu vlakem nejezdí, ale po nasazení Railjetů ČD a teď i žlutého možná i ti nakonec přesednou (zvláště když ten vlak je často i levnější než autobus resp. teď cca stejný - standard za 140 na kreditovku, bus od 139, předtím od 165).

Ono může být někdy výhodnější těch pár cestujících přenechat konkurenci, než platit komplet bus + stewardku a veškeré náklady, když mu současně jede vlak, kde jsou ty náklady víceméně fixní a přiláká tam část svých autobusových cestujících. Bus pak může využít jinde, kde třeba přinese vyšší obsazenost. Uvidíme. RJ má čísel na rozhodování dost a vidí perfektně jak se mu obsazenost vyvíjí vlivem okolností...

(Příspěvek byl editován uživatelem TN26.)
Středa, 11. října 2017 - 12:21:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1854
Registrován: 9-2005
Spoje RegJ v relaci cajzlov-šalingrad bývají úplně vyprodané - lidi si zvykli na určitý standard služeb a tipuju, že obsazenost při hodinovém taktu bude více než solidní.Část pax přejde z busů, bo pořád reko D1 a část asi přetáhne ČD, čehož se národní dopraffce bojí, jako čert kříže.
Středa, 11. října 2017 - 18:34:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4605
Registrován: 12-2004
TN26: Tak oni to zase tak moc proškrtat ve Flixbusu nemusí, zvlášť pokud proškrtá Jančura svoje busy. Tím pádem bude zajímavější pro ty, co nechtějí jet vlakem.
A Regiojet převzal ranní spoje do Prahy víceméně po ČD a dál to bude dvouhodina často zpožděných spojů(můj názor).
O cenách v budoucnosti u žádného dopravce nemá cenu mluvit. To neví ani oni sami, co bude za dva měsíce....

ObcasnyCestujici: Určitě teď u Deštníků nějaké cestující od Regiojetu a ČD stáhnou.
Když se podíváte u Regiojetu např. na čtvrteční obsazenost z Brna, tak to poznat ale nebude (plno spojů vyprodaných už od dnešního dopoledne).
Teď je ovšem "Strojňák" na výstecu, takže jede více lidí, než obvykle, uvidí se příští týden.

(Příspěvek byl editován uživatelem zzz.)
Středa, 11. října 2017 - 20:59:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 370
Registrován: 1-2016
Hm, tak těch 79 Kč je za dospělou jízdenku... už věřím Steinerovi, že oni přišli férově konkurovat a ne likvidovat konkurenci ;-)

Zzz: o proškrtání mluvil vrchní Deštník, tak jsem vycházel z toho (že ty svoje Setry pošlou na nové zahraniční linky/trhy - Švédsko, východ Evropy a na tom vnitru to hodí na nějakého externího dopravce, kterého hledají, akorát při těchto cenách za jízdenky, kdo by do toho šel...). Ale uvidíme, bude to ještě zajímavé.

(Příspěvek byl editován uživatelem TN26.)
Pátek, 13. října 2017 - 18:07:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15
Registrován: 7-2017
Ve středu cesta ve 12,00 do Brna, koupil sem RJ dva dny předem 159kč, moc volných nebylo, nakonec skutečnost pár volných dcousedaček a na ostatních jen po 1, čili méně než polovina, zpoždění v pohodě 15 minut, ucpané Brno, zpátky ve čtvrtek Rj 90 minut před odjezdem v 16 hod. 199,- poslední místo pětka uprostřed,Vídeňák v 15hod taky vyprodan, tak ani omylem, Flix v 15.30 za 139 zhruba 20 lidí, pohoda,místo. V Praze i s objíždkou 90 minut později. Obě cesty s oběma společnostmi v pohodě, kafe mužu a nemusim, noviny si koupim. Jako občasnýmu cestujícímu by se mě to líbilo, jenže tohle dlouho nemuže vydržet.
Sobota, 21. října 2017 - 10:58:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4610
Registrován: 12-2004
Máte někdo zkušenosti s wifi u Deštníků v posledních týdnech? Já velice mizernou, na rozdíl od prvních jízd. Jinak včera odpo. a večer na relaci Brno - Praha i přes 50 lidí v busech u zelených.
Neděle, 22. října 2017 - 11:38:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 379
Registrován: 1-2016
Já jel včera ráno (so) a RJ busy byly dopoledne prakticky komplet vyprodaný směr Praha, což jsem se divil, ve vlaku místo v pohodě, až moc by řekl. Vůbec se mi zdálo nějak víc lidí všude než obvykle, tak to asi přihrálo dost i deštníkům. Navíc jízdenky za 1 Kč + teď za (od) 79 Kč, to už je slušný rozdíl oproti žlutému. Jak píše někdo výše, je to fajn, ale nemůže to vydržet.
Neděle, 22. října 2017 - 20:39:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4611
Registrován: 12-2004
19:45 z Prahy vyprodán.Tzn. že některé jízdenky byly prodaný za 249 Kč
ObcasnyCestujici
Neděle, 22. října 2017 - 23:01:26  
Neregistrovaný host
194.228.13.241
Já osobně se těším na rozšíření vlakových spojů RJ od nového jízdního řádu. V pátek odpoledne nabíraly autobusy hned za Prahou cca hodinové zpoždění, kolony v důsledku nehod či stavebních prací nejsou ničím výjimečným. Čas strávený ve vlaku lze rozumně využít k práci i odpočinku, jedinou nevýhodu spatřuji v obecně špatném telefonním signálu na železnici.

Od pondělního odpoledne do čtvrtečního rána jsou ale na trase Praha - Brno autobusy RJ i Flixbusu často poloprázdné. Nevím, jestli na slušnou výnosnost stačí plné autobusy ve špičkové časy od pátku do neděle.

Domnívám se, že budoucí vývoj na této trati se bude hodně odvíjet od úspěchu RJ na železnici.
Pondělí, 23. října 2017 - 08:59:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1522
Registrován: 4-2011
Čas strávený ve vlaku lze rozumně využít k práci i odpočinku
V autobusu stojícím v koloně taky. [biggrin]

kolony v důsledku nehod či stavebních prací nejsou ničím výjimečným
Zpoždění vlaků kvůli skokanům taky ne. Ale jen letos "můj" bus na lince Praha-Brno 6x sjížděl na okresky a jel přes vesnice díky dispečerské službě RJ. Pokud se nestihne poslat vlak plynule přes Kutnou Horu, nedejbože pokud mám kusy skokana někde pod sebou, vlak stojí a stojí.
Nostalgici by neměli lézt na internet.
Každý svého štěstí strůjcem.
Pondělí, 23. října 2017 - 13:55:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 380
Registrován: 1-2016
jedinou nevýhodu spatřuji v obecně špatném telefonním signálu na železnici.

Byl jsem o víkendu příjemně překvapen, že prakticky celou cestu jsem byl online a připojení bylo stabilní. Nepočítám-li Adamov ;-) Ale přiznávám, být ten vlak vyprodaný, asi to taková pohoda nebude, ale pro mé účely nějaké administrace, pak klasicky messenger a web (zpět sledování výsledků voleb) to krásně stačilo. Asi online streamovat nějaké videa bych se nepokoušel..
Pondělí, 23. října 2017 - 15:44:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4612
Registrován: 12-2004
U vlaků se dá rovněž dále očekávat poloprázdnost od pondělního večera do čtvrtečního dopoledne.
Přičemž finanční náročnost bude u kolejové dopravy asi větší.....
ObcasnyCestujici
Sobota, 28. října 2017 - 15:52:58  
Neregistrovaný host
194.228.13.196
Na stránkách SŽDC už visí nový jízdní řád, vlaky RJ z Prahy do Brna by měly jezdit v časech - 5.21, 7.21, 9.21, 11.21, 13.21, 15.21, 16.21, 17.21, 18.21, 20.21, nazpět z Brna do Prahy pak v časech 5.03, 6.09, 7.09, 8.09, 10.09, 12.09, 14.09, 16.09, 17.09, 20.09.
Sobota, 28. října 2017 - 19:41:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4616
Registrován: 12-2004
10:09 z Brna nepojede, min. zatím.
jan262
Neděle, 29. října 2017 - 20:11:02  
Neregistrovaný host
85.70.249.49
Tak Regiojet začal říkat stewardům kouzelníci [rofl] odkaz
Neděle, 29. října 2017 - 21:52:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 204
Registrován: 8-2007
Jedno náhodně objevené video ex SA Ayatsu dnes evidentně jezdícího v Gruzii.
https://www.youtube.com/watch?v=Ax12qWphUKw
Video
Neděle, 29. října 2017 - 22:22:36  
Neregistrovaný host
213.220.214.63
Honzin: Ta posádka nemá chybu :-D :-D
Neděle, 29. října 2017 - 23:12:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 599
Registrován: 1-2013
Ta posádka doopravdy nemá chybu. Až teď jsem pochopil, proč se těm stevardům nově říká kouzelníci...
Pondělí, 30. října 2017 - 13:47:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 382
Registrován: 1-2016
U Grandu nám přibyly čáry označující i druhou řadu "nástupišť" aspoň opticky. Asi to trochu pomůže, kapacitně je to stejně ale na houby, když i v sobotu dopoledne "mimo špičku" stejně přijedeme a stojíme skoro na vjezdu na posledním místě, za námi už se další autobus stejně nevešel, musel počkat až jiný odjede. Ale odborníci z města už si chystají kšeft pro zpřáteleného architekta a najednou z ničeho nic Zvonařka není tak špatná a bude se do ní investovat desítky milionů, takže následovat bude jistě nucený přesun od Grandu, když už se do toho ty peníze nalijí. Jen nevím, jak nám ideologicky zelená parta vysvětlí, že z autobusů jsme na Zvonařce pořád v centru a není to daleko od MHD, ale vláček ve stejným místech podle nich už je "v polích, daleko, problém s MHD a dalších x výmluv" a proto musí zůstat "v centru".... :-)
Pondělí, 30. října 2017 - 20:09:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1528
Registrován: 4-2011
Na rovinu, jestli bude Zvonařka fakt vypadat, jak to je na těch vizualizacích, já s ní problém mít nebudu. Jsem jeden z těch šťastných, co na cestu domů můžou využít a-84, nebo mám zdravé nohy a tu Vaňkovku projdu. Mě na tom sejří spíš to, že je x let pozdě. Tu děsnou Hanoj mohl ČSAD Brno Holding vyfakovat okamžitě, respektive ji tam neměl pouštět. A mohl to tam zlidštit v době, kdy se stavěla Vaňkovka, za zlomek ceny oproti současným nákladům. Jestli čekárna vypadá dodnes jak z osmdesátek, ČSAD Brno nesvede na žádnou krizi, majetkové spory ani nic jiného, ale jen na vlastní hlavu ve vlastní prdeli.
Nostalgici by neměli lézt na internet.
Každý svého štěstí strůjcem.
Pondělí, 30. října 2017 - 21:10:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 384
Registrován: 1-2016
Tak ČSAD počítalo s tím, že to prodají investorovi Auparku za těžké peníze (ten pozemek má větší cenu než celá Zvonařka jako taková). Proto se do toho neinvestolo, Kordis rozstrkal autobusy po celém Brně v rámci IDS a dálkové jezdí převážně od Grandu, takže to moc velkou perspektivu nemělo pro dopravu. Problém Brna je, že tady zůstane jen u vizualizací, na kterých si vydělávají spříznění architekti. Jinak samozřejmě, jestli se odtamtud má jezdit, tak se s tím musí něco udělat. Ale dělat to stylem "teď do toho nasypeme sto mega a pak donutíme dopravce tam jezdit skrz represe a zákazy" je prostě špatná cesta. Ono to nějaký důvod má, proč tam nejezdí ani ten Flixbus třeba (snad kromě nějakého mezinárodního spoje). Ale podle mě by se do toho neměli peníze strkat do doby, než se vyřeší kde bude nádraží, protože v případě realizace "řeky" to nadělá víc škody než užitku ta Zvonařka. I když, vzhledem k výsledkům dnes zveřejněné studie o poloze nádraží, kdy se to dělalo tak, aby se žádná strana necítila uražená, tak jsme vlastně tam kde vždycky...
inteligent
Úterý, 31. října 2017 - 10:01:40  
Neregistrovaný host
80.188.122.74
ad ObcasnyCestujici:Fakt tupý stádo[crazy]Klasickej trouba co má v hlavě[zadnice]Do Brna teď vlaky nejezdí?
karel304
Úterý, 31. října 2017 - 18:07:13  
Neregistrovaný host
94.112.210.204
Praha-HK a HK-Praha stále všechny spoje za 90 Kč a od 1.11. už bez stewardky nejen náhodně (=skoro vždy), ale oficiálně úplně bez. Ale Praha-Holohlavy/Jaroměř/Náchod/Trutnov atd. a zpět jsou nově nekteré spoje za akčních 50 Kč. Tato sleva je i na některých dalších linkách viz https://www.regiojet.cz/akcni-nabidky/cesko-za-50-kc.html
Takže na akčních spojích už Pha--> HK nikdo nepojede, všichni nach Trutnov/Náchod ale v HK předčasně vylezou[proud]
Úterý, 31. října 2017 - 21:09:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 168
Registrován: 9-2007
Pochopil jsem z toho, ze se jedna o města, kde se prodělává. Nebo se mýlím?
karel IV
Úterý, 31. října 2017 - 21:40:42  
Neregistrovaný host
87.249.128.134
pro karel304:
Je to jednoduché vysvělení. Jančura, jak se rád chlubí, svým "managerům" absolutně důvěřuje, tak ho krmí údaji, které se jim hodí. Do Trutnova jezdí pár lidí, tak mu předhodí číslo, jak narostl počet cetujících... Zrovna tak to udělali s rušením spojů do HK. Nejdříve jich hromadu zrušili a po půl roce došli k "překvapujícímu" zjištění, že počet cestujících klesl. Skoro by jeden řekl, že u Jančury to mají jako vedlejšák a jejich hlavní sponzor a zaměstnavatel je Flixbus.
Středa, 01. listopadu 2017 - 17:54:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1427
Registrován: 11-2007
Takže od prosince se žádné omezení na lince Brno Praha nekoná, naštěstí dostal někdo rozum
Středa, 01. listopadu 2017 - 18:54:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4627
Registrován: 12-2004
Oni se tam dějí pořád nějaké "podivuhodnosti".
Např. si může moment. někdo zarezervovat v 17:00 z Brna do Prahy už jen jedno místo(ostatní svítí červeně), přitom z Vídně do Prahy jich to ukazuje 22volných a to beztak dost vystoupí v Brně.
Asi je to způsob, jak nahánět lidi do vlaku v 17:09??(119 volných míst,za Pardubicema ještě o mnoho víc).
Jenže na to se jim kdekdo vykašle a pojede raději s Deštníkem, kterýmu poslední měsíc šla obsazenost jednoznačně nahoru.

Chápu, že chtějí držet místa hlavně pro lidi na Vídeň -Praha, ale ve finále se jim to spekulování projeví často zbytečně málo obsazeným busem.
Zvlášť, když volný místa pro Brno uvolní třeba až hodinu a půl do odjezdu.[crazy]
ObcasnyCestujici
Středa, 01. listopadu 2017 - 19:49:41  
Neregistrovaný host
194.228.13.241
Ad Zzz - Toto dělají u RJ u mezinárodních spojů překrývajících se s trasou Praha - Brno takřka pravidelně bez ohledu na to, zda v daném časem nabízejí i vlakové spojení, někdy teprve necelou hodinu před odjezdem spoje ukážou skutečný počet volných míst. Souhlasím, že zřejmě nadměrným kontingentem vyhrazeným zahraniční (lukrativnější) destinaci mnohdy odhánějí zákazníky ke konkurenci. Dokonce ani po odjezdu autobusu z Vídně se v rezervačním systému hned neaktualizuje skutečný počet volných míst z Brna.
FlixBus většinou vypadá opticky prázdnější i proto, že má hrozně moc spojů čistě Praha - Brno, které zaplní mimo špičku s většími obtížemi než RJ, který dobrou třetinu autobusů na této trase provozuje někam dál se zastavením v Brně.
Středa, 01. listopadu 2017 - 20:12:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4628
Registrován: 12-2004
Dřív se alespoň při nabídce dejme tomu dvou míst, při rozkliknutí ukázal skutečný stav vyprodanosti. Teď se to kolikrát tváří, že je už plno.
Jinak souhlas. Jednou drželi 15:00 dO Budapešti ještě po 14:20 jako vyprodanej a potřebovali jsme ten spoj použít do Brna. Věděl jsem, že tam je ještě skoro třetina míst volných, tak jsem je požádal, jestli by laskavě nemohli místa pustit. Za dva týdny to bylo to samý....
Čtvrtek, 02. listopadu 2017 - 09:13:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6311
Registrován: 5-2002
pro karel304:
Je to jednoduché vysvělení. Jančura, jak se rád chlubí, svým "managerům" absolutně důvěřuje, tak ho krmí údaji, které se jim hodí.


Mě to taky tak přijde, nové linky občas rozjíždí dost divně... Klatovům bude vždycky chybět Plzeň (licence, vím), aspoň zastávka u Olympie, naopak pro turisty by to bylo zajímavé spíš do Rudy, alespoň v některé dny v týdnu, držáky na ty kola... No nic. [happy]
Čtvrtek, 02. listopadu 2017 - 09:23:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1531
Registrován: 4-2011
Tohle blokování spojů pro delší relace se dělalo v začátcích vnitrostátu i na lince Brno-Ostrava, kdy bylo strašně těžké koupit jízdenku jen Brno-Olomouc, protože to SA/RJ chtěl obsadit co nejvíc za plnou cenu až do Ostravy. To ještě ani nebyly univerzální kreditové jízdenky a na cestu OL-BR si člověk musel koupit jízdenku na pobočce SA v Riegrově ulici ve všední den.[uhoh]
Nostalgici by neměli lézt na internet.
Každý svého štěstí strůjcem.