Diskuse » Archiv 2017 » Autobusy a trolejbusy » Pražské autobusy » Archiv diskuse Pražské autobusy do 31. 10. 2017 předcházející | další

Archiv diskuse Pražské autobusy do 31. 10. 2017

dolů
   autor příspěvek
pozorující
Čtvrtek, 26. října 2017 - 21:21:14  
Neregistrovaný host
195.113.180.82
Pane Kudreji, to co popisujete v příspěvku 12146 nevím jak moc platí na kohokoliv jiného, ale na vás zcela přesně. Co jste mimo kroucení volantem u AKV a DP + lepení papírových autobusíčků ve volném čase dokázal ve svém věku vy? Pokuď vím tak na DP a poměry nadáváte ve stejném stylu také akorát jinde na sociálních sítích, rodinu dosud navzdory svému věku nemáte, za to krize středního věku je u vás výstavní a s vaším majetkem to rovněž nebude asi valné. Akorát ta "kulatá lopata" vám zbyla. Nezlobte se, ale mě připadá že akorát tady jste se zbaběle přidal k domněle silnější skupině pro vlastní pohodlnost, ale jinak je to jako když zloděj křičí chyťte zloděje (a to buh ví jestli ten na koho se křičíte vůbec zloděj ještě je..)
Drjekyll_and_mrhyde
Čtvrtek, 26. října 2017 - 21:36:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 302
Registrován: 12-2008
A že máš potřebu tady používat jména,když sám jsi schovaný za klávesnicí a ještě máš zhasnuto.
pozorující
Čtvrtek, 26. října 2017 - 21:41:16  
Neregistrovaný host
195.113.180.82
Ouu sorry sér, my name is Drjekyll_and_mrhyde2 těší mne .. lepší?
Drjekyll_and_mrhyde
Čtvrtek, 26. října 2017 - 21:45:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 303
Registrován: 12-2008
Ne, jen hloupé a ubohé.
pozorující
Čtvrtek, 26. října 2017 - 21:48:19  
Neregistrovaný host
195.113.180.82
Stejně tak jako když se někdo s tímto hloupým a ubohým nickem dožaduje podpisu. Informace hold dnes = výhoda.
Drjekyll_and_mrhyde
Čtvrtek, 26. října 2017 - 21:50:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 304
Registrován: 12-2008
Hold ti klidně vzdám, když mi ukážeš, kde se dožaduji podpisu.
pozorující
Čtvrtek, 26. října 2017 - 22:00:57  
Neregistrovaný host
195.113.180.82
1)Vše co jsem chtěl sdělit jsem již udělal, zhasnuto máte v rozsahu soukromých informací o vaší osobě stejně tak vy, jako já.
2)Registrace z vás nedělá o nic méně anonymního naopak.
3)Napříště račte tikati své zprostředkovatelce zaměstnání nikoliv mě.
4)Sbohem sér.
Čtvrtek, 26. října 2017 - 22:11:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4276
Registrován: 12-2007
Vylezte ještě někdo a plivněte tady. [andel]
Tučňák
Čtvrtek, 26. října 2017 - 22:27:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2023
Registrován: 6-2013
Žádný plivání, na uklidnění nám zazpívá Miro Žbiro odkaz


(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)
Ml636
Pátek, 27. října 2017 - 09:22:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5819
Registrován: 11-2006
Přátelé, před časem jsem opustil diskuzi pražských autobusů, aniž bych sem celou tu dobu nakoukl.

Po téměř půl roce jsem sem nakoukl a napsal pár příspěvků. Výsledkem současného fungování pražské diskuze jsou trvalé urážky a hlavně reakce lidí, od kterých bych to nečekal. Například Petr_k, který se jich ještě zastává. Jako kdybychom neměli právo se tu obhájit a uvést věci na pravou míru.
Myslím, že po těch letech tady a na silnicích, já osobně nemám zapotřebí nechat se urážet od nějakého smrkoly.
Stejně tak mi rekvalifikační produkt 9199 nebude už roky na jakýkoliv můj příspěvek reagovat výsměchem, aniž by si přečetl jeho obsah, nebo se pokusil protáhnout mozečkem, o čem je vlastně to jádro pudla v příspěvku.
Já jsem narozdíl od takovýchto lidí šel po ukončení střední školy, dodělání výučního listu navíc + jedné jazykové školy, jezdit dobrovolně, za své vlastní peníze. Řidičák na C, nějakou praxi s Liazkou, Manem a Ifou L60 (to vše během studia), potom hned ve 21 letech Déčko. To vše dohromady mě stálo tehdy 29500,- bez prvního profesního školení. Na povolání řidiče autobusu jsem se připravoval léta, ještě v době, kdy podobní smrkáči sbírali pokémony a cvrnkali si do trenek. Už na základní škole jsem chodil ke známým do opraven, rozebíral jsem motory, učil se měnit hadice na chladiči, seřizovat dveře u Karosy... Ještě dávno před autoškolou jsem studoval teorii a psychologii bezpečného provozu. Kdo z vás, pánů světa nad ostatními, má kurzy komunikačních dovedností? (proto asi ani jedna oprávněná a 2 neoprávněné stížnosti za celé ty roky, co jsem vozil a vozím noční spoje, diskotéky, fotbaly, školy, feťáky...) Fakt to není sranda.
Myslíš si, že mezi námi není rozdílu, když ty jsi držitel oprávnění skupiny D a já jsem držitel oprávnění skupiny D? Omyl, a velký! Bohužel pro nás, profesionály, všechno naše know-how tento obor nedává na papír, ale dědíme ho po našich předcích, máme ho díky našemu talentu, motivaci, dovednostem a praxi. Jinak by naše platy, výkony, přidělené vozy a celková úroveň na tabulce "seniority" byla 50 čísel od sebe. A to říkám jen proto, abych tě posadil na zem, ne proto, abych se vytahoval a byl arogantní, jak mi tady bylo také namítáno.
Prostě to vem jako fakt a zároveň jako výzvu, že toto vše je umožněno každému, pokud nejsi úplný dřevák na jízdu, a nejsi přesvědčený, že o vypružení vozu se pod vozem starají Karosou najaté "benchpressářky".

Dále, co mě trochu mrzí, že se tady od kolegů řidičů dostává takové arogance nicku Almužny Forever. Myslím, že jsem zatím svéprávný a schopný čtení a myšlení, ten člověk má naprostou pravdu! Pokud jde o poznatky z praxe, je to člověk od fochu, to 100%. Zřejmě díky svojí profesi případně známostem vidí i dál, než řadový řidič.
Má co říct k současné situaci v autobusové dopravě. Vadí vám, že je poněkud obhroublý ve svém projevu k vám? Ano, to je. Ale líbivé řeči schovávající lži, podvody, nepravdy, manipulaci s lidmi, ty přenechme politikům. Tady se debatuje technicky a věcně. Takže mně osobně to nevadí, nemám s tím problém.

Jestli chcete spamovat a trollit, tak si to pro mě za mě dělejte, ale v nějaké odpadové diskuzi. Za poslední roky se odtud vytratili profesionálové, kteří měli co říct k oboru, teď se tady hádá pár šotoušů, kterým přizvukují řidiči, kteří se bohužel dali na špatnou stranu a myslí si, jak to všechno strašně vytrhnou. Jedno sladké tajemství vám prozradím - nevytrhnou. Lidi, co se chtějí všemu moc zavděčit, zpravidla časem po krátkodobém výslunní, upadnou v zapomnění a nevděk, tak jako potencionálně teď my. Jenomže my máme své názory a pohledy opodstatněné a podložené fakty.

To je asi vše, co jsem chtěl k tématu říct. až se to tu časem přestane hádat a urážet se skrz blbosti, až se pan 9199 naučí měnit žárovku (být dispečerem, tak tě za to vyrazím), až si místní náctileté šotoušstvo s pokorou bude alespoň trochu vážit zkušených lidí z oboru (takto to dřív bývalo i tady), tak zase bude tahle sekce kvalitní. Dřív ne.
Rebel Yell
Fkam
Pátek, 27. října 2017 - 10:19:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3017
Registrován: 3-2011
O tom jestli je řidič dobrý nebo ne, nerozhoduje jestli umí vyměnit žárovku nebo ne.
Denke zweimal, eh du einmal sprichst.
Petr_k
Pátek, 27. října 2017 - 10:47:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12147
Registrován: 4-2003
neregistrovaný pozorující anonym včera v 21:21 - od Vás to na člověka, jehož vrcholem mezilidských vztahů po čtyřicítce je vyhazov po 15 letech ze zaměstnání, jež Vám kdekdo mohl jen závidět, pro závažné porušení (nejen) povinností zaměstnance, poté také obvinění ze sexuálního obtěžování a nařízenou protialkoholní léčbu, jistě přesně sedí [biggrin]

ML - jenže "staří praktici" jsou v tomhle ohledu největší zhouba. Kverulovat se musí umět [biggrin] Vysvětlení bych nejraději podal někde u píva.
DIE VERGELTUNGSAFFE!
»Dem Reinen ist Alles rein« – so spricht das Volk. Ich aber sage euch: den Schweinen wird Alles Schwein!
(Friedrich Wilhelm Nietzsche: Also sprach Zarathustra * Ein Buch für Alle und Keinen)
carte
Pátek, 27. října 2017 - 11:16:57  
Neregistrovaný host
91.192.35.130
Pražským Strahovským tunelem by mohl jezdit autobus číslo 126:
https://byznys.lidovky.cz/prazskym-strahovskym-tunelem-by-mohl-je zdit-autobus-cislo-126-pug-/doprava.aspx?c=A171027_110332_ln-dopr ava_ELE
Kejvačka
Pátek, 27. října 2017 - 12:04:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1946
Registrován: 10-2004
Jasně, pořád posilujme autobusovou dopravu. Na papíře. Že třetina spojů nepojede, protože pro ně nebude řidič, co na tom...
Karosa řady 700 - nejlepší autobus
Pátek, 27. října 2017 - 12:56:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4279
Registrován: 12-2007
Ad 126, nevím kdo ten článek psal, ale úterý je později než plánovaný začátek 30. října. To je asi celé co bych k tomu článku měl.
DjDD
Pátek, 27. října 2017 - 13:28:23  
Neregistrovaný host
94.112.245.98
Další Citybus zpopelněn
https://www.novinky.cz/krimi/453179-v-praze-zacal-za-jizdy-horet- autobus.html
Pátek, 27. října 2017 - 15:14:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 750
Registrován: 4-2006
Dal by někdo dohromady celý seznam shořelých Citybusů DPP? Včetně toho dnešního si vzpomenu na dva 12M a pět 18M. Ale nevím, zda je to vše.
stodůlky
Pátek, 27. října 2017 - 15:58:40  
Neregistrovaný host
193.86.248.66
než si tě někdo na Zličíně vyndá z vraku 9199 za flígr..

A k tomu bych se docela rád přidal. Je faktem že tento hoch se skutečně až moc zajímá o osobní věci druhých kolegů, do kterých mu nic není, a ty nezapomene sdělovat zase jinde.. Pokuď nechce dál chodit po svých, ať tedy ve svém počínání pokračuje.
stodůlky
Pátek, 27. října 2017 - 16:07:05  
Neregistrovaný host
193.86.248.66
O tom jestli je řidič dobrý nebo ne, nerozhoduje jestli umí vyměnit žárovku nebo ne.

Asi si pletete řidiče s jezdičem - tedy rekvalifikantem z fastfoodu. Pro dobrého řidiče profesionála je to samozřejmě stále naprostý základ.
Ale tato praxe se objevuje dnes i na železnici kdy se to dělí na strojvedoucí a (ne)táhla za kontroler. Smutná doba!
Pátek, 27. října 2017 - 19:00:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4280
Registrován: 12-2007
Stejné to je v letectví, dřív pilot začínal na větroni, dnes jsou to s velkou nadsázkou ovladači joystiků.
Na druhou stranu a na jejich obhajobu musím napsat že nyní je mnohem důležitější vyplnit správně papír kolikrát byl řidič na toaletě než samotná jízda.
Tučňák
Pátek, 27. října 2017 - 20:01:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2024
Registrován: 6-2013
Tak si dneska večer dáme na uklidnění leteckou. [vypravci]
Tučňák
Sobota, 28. října 2017 - 09:34:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2026
Registrován: 6-2013
Stodůlky: S tím faast foodem jste mi připomněl, jak se jel nějakej arriváckej pan "řidič" po šichtě najíst. [biggrin] [uhoh]
almužny forever 1
Sobota, 28. října 2017 - 17:08:13  
Neregistrovaný host
92.62.225.177
Ahoj lidi, no tak je to sranda když mě tady komixák ze simpsnů (jen místo komixů prodává ty papírové modely, což je ve 40 asi tak všechno co má, což ho evidentně domněle vymaňuje z krize středního věku a zároveň nad ostatními obdobně polozkrachovalé "kulalolopaty" ze stáje svého chlebodárce..) recenzi, byť o vás neví naprosto nic. Jen mě tedy dnes mrzí že jako jeden z mála jsem se ho tu před nedávném zastával když ho tu okopávali pomluvami teploskřeti z Ropidu - no bylo to naposled.

Toprachitické obsluze polovraku 9199 by bylo vhodné vytvořit nějaké jiné starosti aby nestrklal rypák do věcí, do které mu nic není, a už ho ani nenapadlo dělit se o nich s nadřízenými. Nicméně na Zličíně je na to obvykle až moc velké obecenstvo takže odchyt jsem si dovolil přeplánovat na nějakou zalesněnější konečnou. Kdo by mě zájem se v budoucnu zůčastit piště na kolarjeudavac@seznam.cz a nějak se už domluvíme. Taková rekonvalescence přeražené sanice člověku způsobí hnedle jiné starosti.
Kejvačka
Sobota, 28. října 2017 - 17:14:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1949
Registrován: 10-2004
Tučňák: To nebylo po šichtě, ale během šichty, za cenu nejetých spojů.
Karosa řady 700 - nejlepší autobus
almužny forever 1
Sobota, 28. října 2017 - 17:26:24  
Neregistrovaný host
92.62.225.177
To nebylo po šichtě, ale během šichty, za cenu nejetých spojů.

Pokuď dnes ten vršovicko-královodvorský spolek s podporou DeBility, zaměstnává takové lidské zplody kteří si nedokáží v době výkonu služby zakoupit ani někde jídlo, aniž by u toho nevytvořili provozní gigaproblém v polovině sítě PID (a bůh ví jaké hovado tomu dalo štempl a opravnění řídit autobus), tak se snad ani nelze divit že allstar současnosti je rekvalifikace typu 9199.
Sobota, 28. října 2017 - 17:32:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4284
Registrován: 12-2007
Fakt by tu diskuzi nešlo odpersonovat?
Tučňák
Sobota, 28. října 2017 - 17:56:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2027
Registrován: 6-2013
Kejvačka: No, pěkný. [kladivo] Co stěhování, bude toho třicátýho, nebo ho ještě odložíte?
Mechatronik
Sobota, 28. října 2017 - 18:12:14  
Neregistrovaný host
88.103.7.42
Tak v pondělí jezdí jedno šejdrové pořádí linky 180 nějaký nešťastník z Klíčova a v úterý bude na 107 kroužit do zmagoření nějaký chudák z Kačerova. Řepy opět nejsou schopny vypravit svoje linky.
Sobota, 28. října 2017 - 19:35:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4286
Registrován: 12-2007
almužny: asi je všem známá příhoda jak (naštěstí prázdný) private jet letící na sever někde za Hřenskem naboural do skal protože si posádka (smíšená) navzájem poměřovala svaly. Bohužel si při tom poměřování nevšimla že jsou hlavou dolu a tak přitažení znamenalo uzemnění s trochu větší škodou než byla u výše zminovaného občerstvení.
Myslím že nikdo po té příhodě nepsal "a bůh ví jaké hovado tomu dalo štempl a opravnění řídit letadlo"
Vaše rychlé a jednoznačné soudy lidí okolo mne nepřestávají fascinovat.
Nikdy bych si nikoho nedovolil nazvat hovadem, možná proto že u nás na vsi chodí do školy a centra lidi duševně a tělesně postižení.
Jednou jsem jel autobusem a jedna slečna nastupovala do autobusu. Došel jí kredit na kartě, čemuž nerozuměla. Řidič na ní začal řvát zvířecími jmény které tak s oblibou používáte.
Vždy když čtu Vaše příspěvky hodnotící lidi okolo tak přemejšlím zda jste to nebyl Vy.
almužny forever 1
Sobota, 28. října 2017 - 20:35:24  
Neregistrovaný host
92.62.225.177
Gabuliatko: Nic vám přece nebrání dřepnout si do autobusu za volant sám, a utírat klientům v případě potřeby i zadečky, a tím ukázat že jste lepší. Nebo brání? A pak si zhruba tak za 10 let o tom všem popovídáme. Do té doby mě vaše soudy plynoucí z jednostranného, respektive laického vidění problematiky autobusové dopravy moc nezajímají.
kulata lopata
Sobota, 28. října 2017 - 21:06:00  
Neregistrovaný host
80.250.30.196
možná vás to pobaví, ale slišel sem, že prí ten mírovskí superlopata z maryjánek není riďičem dp, že prí bil odchicen pri kradení nafty na 312! Cekal sem teda ze spís dojede na sví lži a podvody jako v maryjankách ale tohle mˇe fakt pobavylo!
Sobota, 28. října 2017 - 21:22:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4288
Registrován: 12-2007
almužny: brání, ale nechápu proč na mě ragujete když Vás moje soudy nezajímaj
Tučňák
Sobota, 28. října 2017 - 21:41:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2029
Registrován: 6-2013
A mě už začíná být jasno, pozdě ale přece.[biggrin] To si napsal tenkrát Petr sám, stejně jako teď, a vsadím boty že používá i nick Horst Fuchs.[vypravci] [biggrin] No a Almužny je taky multinikový, i ty Stodůlky byl on. Chlapci, chlapci, už aby zavedli tu povinnou registraci, i když ani ta jak vidno nic neřeší. [andel]

Almužny forever 1: Na 9199 se vykašli, organizováním trestný výpravy si akorát přitížíš. [wink]
kulata lopata
Sobota, 28. října 2017 - 22:03:31  
Neregistrovaný host
80.250.30.196
tucnaku co to beres ten trouba petr k pri dle jeho bivaliho partaka neni vubec na rospisu na pristi tiden! a ze vydel u sterbovamlina dva kanystry v taskach!

otpuste mi cestinu sem dysgrafyk a jak nepisu protozetaky jezdim snakladakem tak se to shorsuje ale skusim zapracovat!
Tučňák
Sobota, 28. října 2017 - 22:24:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2030
Registrován: 6-2013
Aspoň se tu člověk zasměje [biggrin], ale Almužny by se měl opravdu trošku krotit, uż je to strašně přes čáru. [wink] [happy]

(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)
Sobota, 28. října 2017 - 22:35:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1888
Registrován: 1-2009
Nu jednoduše řečeno - jděte s touto diskusí do prdele....
almužny forever 1
Sobota, 28. října 2017 - 22:50:48  
Neregistrovaný host
92.62.225.177
Gabuliatko: Už nadále nebudu, protože sám toto povolání vykonávat nedokážete nebo nemůžete, jeho problematiku tudíž neznáte. Diskuze s lidmi vašeho typu ohledně této problematiky opravdu ztrácí smysl. Teoretických odborníků je tu bohužel tři čtvrtě fóra.

Tučňák: máš v tom teda solidní NHL a moc jasno ti koukám není. Ale čárového sudího je tu zbytečné vykonávat, všichni jsme snad svéprávní.
Tučňák
Sobota, 28. října 2017 - 22:51:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2031
Registrován: 6-2013
Lc: Takhle se to tu neuklidní, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá... Ale jak říkám, ani v jiných diskusích to není lepší. Petr ví, co se dělo na FB týmu tvorby Seznamu autobusů, na cbradiu.cz už taky jen hádky...

(Příspěvek byl editován uživatelem Tučňák.)
Fkam
Sobota, 28. října 2017 - 22:58:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3019
Registrován: 3-2011
No v první řadě by měl být řidič slušný a to nejen vůči cestujícím, ale i vůči kolegům. Pokud se projevuje jako hulvát, tak i za cenu nedostatku řidičů bych s takovým člověkem ukončil pracovní poměr. A někomu vyhrožovat je silně přes čáru.
Denke zweimal, eh du einmal sprichst.
almužny forever 1
Sobota, 28. října 2017 - 23:13:54  
Neregistrovaný host
92.62.225.177
Pan Fkam by zřejmě rád profesionalitu a kvalitu - ta se ovšem musí v kapitálismu tvrdě zaplatit, což se u nás stále neděje ve většině profesích, a v této bude naopak ještě mnohem hůř. To že vás řidič nepozdraví, bude v budoucnosti asi fakt ten nejmenší problém který budete řešit.. Naopak vám garantuji že budete rád když řidič bude mluvit řečí "vašeho kmene", znát trasu, po cestě s ním vylezete vůbec živý a zdravý, pokuď teda nějaký přijede - už teď se stává že ne.
Sobota, 28. října 2017 - 23:22:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4289
Registrován: 12-2007
Tučnák: cb radio a tohle to je nebe a dudy i když už to není co bývalo
Tučňák
Sobota, 28. října 2017 - 23:42:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2032
Registrován: 6-2013
Gabuliatko: Teď se tam někdo na něco zeptá, a všichni na něj začnou štěkat, aby si to vygooglil... Dřív jsem se tam hodně dozvěděl, četl jsem si i na kmitočty.cz Jo, to byla moje škola.[jidlo] Podle toho jsem si pak kupoval rádia.[happy]
Neděle, 29. října 2017 - 11:27:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 208
Registrován: 1-2015
Řekněte mi prosím někdo, proč bylo na tunelbus Anděl–Dejvice vybráno číslo 126 a ne 217?
Neděle, 29. října 2017 - 11:51:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 648
Registrován: 1-2007
Orbite: Nejspíše podobnost s linkou č. 125.
Mechatronik
Neděle, 29. října 2017 - 11:55:03  
Neregistrovaný host
88.103.7.42
Cestující zachránili řidiče autobusu. Agresivní mladík ho chtěl zbít protože nezastavil mimo zastávku.
K vážnému incidentu, vyjížděli policisté z Prahy IV. na Kačerov. V autobusu linky 150 u Thomayerovy nemocnice došlo k vzájemné potyčce mezi cizinci. Více v tomto odkazu http://www.tisen.tv/2017/10/cestujici-zachranili-ridice-autobusu- agresivni-mladik-ho-chtel-zbit-protoze-nezastavil-mimo-zastavku/
Tučňák
Neděle, 29. října 2017 - 12:28:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2033
Registrován: 6-2013
Prostě celkově je to na prd, před nedávnem v tom Radotíně....
Ve zprávách od začátku do konce černá kronika, politici se hádají, v televizi samý detektivky, násilí, vulgární mluva, bodejť by to nebylo takhle všechno vyhecovaný...
Ml636
Neděle, 29. října 2017 - 14:08:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5820
Registrován: 11-2006
Fkam: Slušnost ano, ale oboustrannou. Pokud je problém s bonzákem, který kope do nás ostatních, tak je logické, že se bráníme. Mimochodem, jsem nenapravitelný vůl a mírotvůrce, ale na přeraženou sanici bych to zatím neviděl. Nejlepší by bylo dojít na něj v pár lidech, kteří ho už máme plné zuby, aspoň uvidí, že těch lidí je víc, a v klidu si s ním promluvit, ať jde do sebe, nebo ať zmizí z PIDu. To je jednoduché. On si dá říct a když ne, pak bude na místě přehodnotit nastavenou metodiku.
A potom nám pan 9199 udělá tu slibovanou kávičku, na kterou se tolik těšil po mojí pauze na k-repu. Ale budeme ji pít my na počest eliminace jednoho machýrka.
Rebel Yell
Fkam
Neděle, 29. října 2017 - 14:31:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3020
Registrován: 3-2011
ML636 : Bonzák, to záleží na tom co bonzoval že. Třeba u hrubého porušování předpisů, třeba kouření v kabině nebo hulvátské jednání s cestujícími je to něco jiného než třeba "kolega se mi nelíbí".
Denke zweimal, eh du einmal sprichst.
Kejvačka
Neděle, 29. října 2017 - 21:40:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1950
Registrován: 10-2004
Dnes v 10 hodin padl vzrostlý strom přes hlavní ulici v Klánovicích mezi Smiřickou a Smržovskou, některé busy to objížděly, jiné tam stály. Stromů v té oblasti popadalo vícero, naštěstí žádný na vůz nebo osobu.

Všiml jsem si (až dnes), že linku 262 (ex 562) Ratibořická - Sídl. Rohožník v letošní školní sezóně už neprovozuje Stenbus, ale DPP, čímž se jeho vozy v pravidelném provozu vrátily asi po 12 letech na Ratibořickou a asi po dvou desítkách let do Čertous[fotic]. Ví zde někdo, kde se na té lince vozy berou, odkud přejíždějí? (Samostatné pořadí to jistě není.)
Karosa řady 700 - nejlepší autobus
Neděle, 29. října 2017 - 22:14:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 309
Registrován: 5-2012
Kejvačka: oba spoje 262 jsou zajištěny přejezdem z 109/6, ranní spoj uzavírá ranní část šejdru, odpolední je prvním spojem odpolední části.

Jinak stromy dneska padaly furt, ráno na cestě k nádraží v Klánovicích, dopoledne jsme pak s 304/5 stáli asi 20 minut opět mezi Smržovskou a Smiřickou, 10 metrů od toho předchozího pádu.
Feuerwehr
Pondělí, 30. října 2017 - 07:40:35  
Neregistrovaný host
195.88.164.253
Fríkůlínek Dal by někdo dohromady celý seznam shořelých Citybusů DPP? Včetně toho dnešního si vzpomenu na dva 12M a pět 18M. Ale nevím, zda je to vše.

Dal:

3436 30.9.2007 Horňátecká
6502 17.6.2008 Malešické nám.
6546 14.8.2008 garáž Řepy
6508 2.12.2015 Tupolevova
6532 3.12.2015 Tupolevova
6550 11.10.2015 Weberova
6514 20.4.2016 Kukulova
3421 2.7.2016 Evropská
3420 27.10.2017 V Zářezu
Pondělí, 30. října 2017 - 10:26:52  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4
Registrován: 10-2017
Kdyby to třeba někoho zajímalo, tak do diskusního vlákna Doprava ve středních Čechách je vložený námět na úpravy linek PID v oblasti Rudná - Černošice - Beroun
Maxipes_Fík
Pondělí, 30. října 2017 - 12:25:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2918
Registrován: 12-2005
To je nějaký samodomo návrh, než že by to odněkud vzešlo a mělo se o tom jednat... [lol]
Pondělí, 30. října 2017 - 14:31:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 649
Registrován: 7-2010
3 varianty tunelbusu jdou zítra do Rady

Přes nezájem Ropidu projedná Rada hl. m. Prahy zavedení tunelbusu
http://mhd86.cz/2017/10/30/pres-nezajem-ropidu-projedna-rada-hl-m -prahy-zavedeni-tunelbusu/

www.MHD86.cz[tramvaj] Dopravní magazín o městské hromadné dopravě. Dopravní akce. Komentáře, názory.
www.OMH86.cz[kecal] Osobní web vašeho oblíbeného komentátora.
Pondělí, 30. října 2017 - 15:44:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 121
Registrován: 9-2014
Vážení,
nemá tady někdo přehled o nočních pořadích v Praze po 9.10.? Kde která provozovna jezdí a ze kterých denních linek přejíždí? Když nejsou aktuální rozjezdy.... Díky
Pondělí, 30. října 2017 - 16:47:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3417
Registrován: 8-2010
Co se pořád blbne s tím hlášením? Včera stará verze "příští zastávka" a dnes opět na 225 nová (ta kterou používá třeba ČSAD MHD Kladno). Tak jaká verze je teda ta definitivní? [lol]
Praha-Ruzyně, Olomouc
Pondělí, 30. října 2017 - 17:21:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 600
Registrován: 1-2013
3 varianty tunelbusu jdou zítra do Rady

Z usnesení Rady HM Prahy, bod III, čl. 2 odst. 1: "...ukládá řediteli ROPID ve spolupráci s Dopravním podnikem hl. m. Prahy, a.s. navrhnout a realizovat omezení na ostatních linkách PID v rozsahu, aby bylo možno zajistit provoz linky ve Strahovském tunelu..."

Na provoz linky 126 tudíž doplatí ostatní cestující zhoršením intervalů na ostatních linkách.
Martinus137
Pondělí, 30. října 2017 - 18:56:19  
Neregistrovaný host
107.167.108.162
Dnes ráno mě DP nemile překvapil. Na 137/12 totiž nasadil Citybus ev.č.3387 s policemi na kufry, stažený z AE po dodání Crosswayů. Několik lidí se do busu nevešlo, rozdíl v kapacitě je aspoň 6 sedaček. Na Knížecí pak stál další dokonce v modrém nátěru AE(u něj linku nevím).
@Honza7887: Hlášení se střídá i na 137, připadá mi, že ho postupně mění (letištní ciťák měl nové). Změnu vítám, tomu starému není vůbec rozumět.
Pondělí, 30. října 2017 - 21:07:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 651
Registrován: 1-2007
Jaroslav T - vzhledem k tomu, jak se mluví o plýtvání kilometry v prázdných autobusech některých úsecích, tak by to zas až taková změna být nemusela. Uvidíme zítra
Úterý, 31. října 2017 - 14:33:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 651
Registrován: 7-2010
Seriál pokračuje :D

Jednání o tunelbusech Rada hl. m. Prahy přerušila
http://mhd86.cz/2017/10/31/jednani-o-tunelbusech-rada-hl-m-prahy- prerusila/

www.MHD86.cz[tramvaj] Dopravní magazín o městské hromadné dopravě. Dopravní akce. Komentáře, názory.
www.OMH86.cz[kecal] Osobní web vašeho oblíbeného komentátora.