K-report
 

Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 23. 03. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Automobily, lodě a letadla » Registrační značky - diskuse » Archiv diskuse Registrační značky - diskuse do 23. 03. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
6332
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1775
Registrován: 6-2011

Odesláno Pondělí, 09. března 2015 - 21:12:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michal_7208: Díky, ale pochybuji, že budou sdílní...
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5548
Registrován: 12-2005

Odesláno Úterý, 10. března 2015 - 01:02:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak dnes absolvována TK na jednom z mých aut.
Dopadlo to lépe,než jsem si myslel viz.foto


Čímž máš vlastně neplatnou resp neoprávněně pozměněnou RZ [wink]
Neplatná známka tam nemá co dělat a může bejt brána jako jakákoli jiná samolepka což na RZ samozřejmě nepatří tak bacha na popotahování ze strany pčr [wink]
Ano já bych měl pomlčet jelikož mám přelepený hnezdičky.... ale i tak...

Jinak následující necelý 4 roky u novějších aut bude i neplatná emisní lepka bez problému. Jenže po 4 letech projdou první stk i nový auta a tak zelený známky z provozu zmizí. A kdo bude mít na značce zelenou známku bude objekt zájmu policie protože to bude vypadat a v mnoha případech poukazovat na auto co jezdí bez platný stk.
Strejda takhle jezdil několik let do vedlejší vsi do krámu s wartburgem bez stk. jednou ho zastavil policajt a rovnou mu říká bez kontroly dokladů: Pane řidiči jak si to představujete jezdit bez STK? Strejda se divil jak to ví (v tý době neměli benga počítače v autech) No jednoduše tou dobou už měly známky stk a emisí stříbrnej bezpečnostní střed a srejc měl starý jednobarevný nálepky takže to policajt poznal na dálku že nemá stk v pořádku.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12446
Registrován: 8-2002

Odesláno Úterý, 10. března 2015 - 08:15:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

6332: to je dotaz spíš do vedlejší komory RZ-ORP, nejlépe na martasse_87.

já můžu akorát večer seřadit svoje K-záznamy a pokusit se z toho něco vydolovat, ale u těch stotrojek to bude dost děravej nebo neaktuální seznam.

skoro si myslím, že by bylo lepší projet poslední vozy u K-dopravců na s-a [wink]

tabulka P-rekordů | S-analýza
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2691
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 10. března 2015 - 08:26:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zender
Máš ode mě mail.
Voy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1288
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 10. března 2015 - 10:13:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3M0 2222 typ 102, návěs

Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 733
Registrován: 4-2011

Odesláno Úterý, 10. března 2015 - 10:26:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martine, není to pravda. MDČR vydalo doporučení ponechat neplatné známky na RZ.

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5550
Registrován: 12-2005

Odesláno Úterý, 10. března 2015 - 22:30:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

máš k tomu nějakej odkaz? před necelýma 2 tejdnama nám na školení řidičů školitel z dekry říkal to co sem tu shrnul ;-)

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 770
Registrován: 4-2014

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 09:08:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

55U 80E

jsmb
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.144.106.218
Odesláno Středa, 11. března 2015 - 12:01:29    Odkaz na tento příspěvek  

Jeden dotaz na zdejší znalce :
Kdy asi tak mohl proběhnout výdej exportní RZ
1L0 57E ?
Dnes se za mnou v koloně na trase Černý most->centrum sunul pán v postarším Audi (6 ?) s touto registrací ...
Fitr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4011
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 12:21:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jsmb: Klidně tento týden. Nejvyšší liberecká je 1L1 00E a vzhledem k tomu, že Liberec má všude velký výdejní rozptyl, se to špatně určuje. Ale jistě je to čerstvá registrace, první 1L0 mám z ledna.

Tabulka relativních rekordů Libereckého kraje (typ 101-158)
Kompletní analýza RZ Libereckého kraje (typ 101-158)
Analýza arciatypů Středočeského kraje (typ 118+)
AGROanalýza
jsmb
Neregistrovaný host
Odeslán z: 195.144.106.218
Odesláno Středa, 11. března 2015 - 12:37:46    Odkaz na tento příspěvek  

Fitr : děkuji za objasnění. Myslel jsem, že budou ve výdeji dál, proto jsem nad tím dumal ... Ale u exportek to asi bude všude dost "exotické".
6332
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1776
Registrován: 6-2011

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 12:40:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel2: Díky, kdybys měl alespoň nějakou ORP aktuální, budu rád [happy]
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 734
Registrován: 4-2011

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 15:08:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
Michal_7208
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 12-2014

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 18:03:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak teď jsem viděl dodávku: VODA, TOPENÍ, PLYN Pardubice. Kouknu na RZ a co nevidím: 4H7 xxxx, čísla jsem nestihl, jel moc rychle, ale opravdu dodávka původem z H-kraje. BEZ KOMENTÁŘE.[bomba]

Můj domov: Pardubický kraj. [happy]
Knuudl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 914
Registrován: 8-2012

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 18:04:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosím ťa, už drž hubu, lebo toto tvoje rumázganie tu nebaví už asi nikoho.

Pre najväčšie kuriozity som tu JA! [kladivo]

SPZ o.s.
Michal_7208
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 12-2014

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 18:13:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo pozor, tak ty na mě takhle? Abys věděl, dobrovolně se přiznám, že jsem psal, že NEBUDU o tomto novém zákonu už psát! Jestli jsi si všiml, tak jsem NENAPSAL nic o novém zákoně, ale POUZE jsem podal informaci! To si myslím, že je velký rozdíl. A pokud se pletu, prosím, vysvětlit. Nevím co je na tom špatného, že jsem napsal, že má dodávka z Pardubic Hradeckou RZ?! To chci od tebe tedy slyšet, ty jeden KNUUDL! [zadnice]

Můj domov: Pardubický kraj. [happy]
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2700
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 18:31:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michal 7208
Asi to ti chtěl naznačit, že tady už lidem s tím neustálým fňukáním lezeš na nervy. Akorát ti to nikdo nenapíše.
Knuudl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 915
Registrován: 8-2012

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 18:38:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ako spomenul Mr. Peugeot, áno presne to mi vadí, to som aj napísal v prvom komentári, naozaj tu nikoho nezaujíma že havarijná služba Pardubice má značku 4H7, ja mám BL, sused má BA, iný zas ZM a suseda z prízemia BB a neposral som sa doteraz, ak ti tak strašne chýba pardubické "E", tak si kúp CZ_Regular font a vytlač si ho 1000x

Ty jeden Miško šiško [rofl]

(Příspěvek byl editován uživatelem Knuudl.)

Pre najväčšie kuriozity som tu JA! [kladivo]

SPZ o.s.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1413
Registrován: 9-2012

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 18:47:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Né že bych se Michalových příspěvků o hovně nějako zastával, protože musím říct, že jsou kolikrát horší jak moje, ale takhle vyjet na nováčka není dobrý, myslím že kdyby mu někdo z vás slušně napsal, že to je o ničem, jako ze začátku vy mě, tak to třeba pochopí, pochybuji že by byl jako já.. Ale ok, chápu Knuudluv styl. A vlastně vůbec, co je špatnýho na 4H7 v Pardubicích, když jsme sousední okresy? Nám se tady taky množí různé 3E9, a podobně, a nebrečím.

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2703
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 19:04:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Knuudl
Ano, vo svojej podstate máš pravdu, ale prosím ťa kroť sa. Vulgaritami, ktoré zo seba neustále produkuješ tiež úroveň diskuzného fóra nepozdvihneš. [wink]

transit01
A vlastně vůbec, co je špatnýho na 4H7 v Pardubicích, když jsme sousední okresy?

Nevím jestli víš jak se mají mezi sebou rádi Hradečáci s Pardubičákama, možná bys to pak už pochopil. I tato nevraživost možná stojí za docela hojným výskytem SPZ v okrese Pardubice. Oni si prostě to auto moc v sousedním okrese HK totiž nekoupí.
Jak jinde vidíš běhat nejrůznější okresky i ze sousedních krajů, v Pardubicích abys pohledal nějaké to HKx...

(Příspěvek byl editován uživatelem Mr._Peugeot.)
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12460
Registrován: 8-2002

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 19:28:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

když už jste to tady rozmatlali, v čem vlastně tkví ta nevraživost HK vs. PA a opačně? já jsem to dodnes nepochopil. obě města mají svůj kraj, nejsou v jednom kraji, tak co ještě chcete? každej si jedete po svým a sousední kraj vás až tolik nezajímá... i odkaz někam na net mi stačí.

tabulka P-rekordů | S-analýza
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2705
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 19:34:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Také nevím co za tím stojí. Ale třeba takové nápisy "smrt Hradci", které jsou vidět různě po zdech v Pcích mluví za sebe.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1414
Registrován: 9-2012

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 20:15:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Moc dobře vím, jak to mezi náma Hradečákama a Perníkama je, ale myslím, že to jsou jen nějaké pubertální spory, nebo nevím. Já osobně nevím, proč to tak je, ale prostě je to tak. Ale je fakt, že kdybych si měl vybrat mezi HK a PA, tak 100% HK.

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 735
Registrován: 4-2011

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 20:51:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je jak Písek a Tábor. Každej někoho nemusí. Ale teda rozmatlávat tady tohle furt dokola je fakt vo hovně. A víte co? Já jsem RÁD za ten novej zákon. Komu se nelíbí písmeno na espézetce, může si ho vyměnit, komu se líbí, může si ho tam nechat a já si už konečně můžu koupit veterána s origo SPZ třeba v Prdeli.

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
Michal_7208
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 41
Registrován: 12-2014

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 21:01:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky všem za přivedení správným směrem! Příspěvky o "hovně" si nechám pro sebe. Ještě mě ale řekněte, jak sem lze nahrát velkou fotku, kdybych chtěl vyfotit okresní SPZ? Přece jen jich tady u nás ještě několik set jezdí.

A naposledy: Naštěstí máme na obouch autech E, takže mohu být v klidu.

Můj domov: Pardubický kraj. [happy]
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 736
Registrován: 4-2011

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 21:11:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"Úplně" velkou sem nenahraješ, musí bejt maximálně 1024x860 (tuším). A nahraješ ji přes tlačítko dole "Poslání obrázku".

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 737
Registrován: 4-2011

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 21:37:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo a ještě je mi úplně u prdele nějaká chybějící známka. Z toho se tu taky někteří málem věšeli. Chlapci, pro nás je to možná koníček, ale jinak to má každej v Renaultu.

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
rzfan
Neregistrovaný host
Odeslán z: 160.218.189.80
Odesláno Středa, 11. března 2015 - 21:45:58    Odkaz na tento příspěvek  

Omlouvam se jako "cizinec" a pouhy pozorovatel (i kdyz jinak vdecny ctenar a ucen) :
Nemam vam vsem vubec do ceho kecat, ale posledni dobou se tady siri jakesi prilis velke emoce. Myslim si, ze je to skoda. Citim zde spoustu pozitivni energie, znalosti a zapal pro vec. Cerpam zde spoustu uzitecnych informaci a rozeznavam mezi zdejsimi diskutujicimi skutecne profesionalni osobnosti (i kdyz predpokladam, ze pro 98% zdejsich profiku je to pouze konicek).
Pratele, jiste mate pravo na svary. I v akademicke obci se pani profesori/docenti/mnohonasobni doktori dovedou postekat vic, nez deti ve skolce. Ale nedelaji to - pokud mozno - verejne.

Odvazil jsem se zde takto ozvat jen proto, ze to ma nebezpecne vzrustajici tendenci. A je mi to lito. Vzdy jsem zde nachazel 99,99 % naprosto unikatnich a uzitecnych informaci, ale nejak to klouze "dopryc".

Howgh.
A - mozna do toho fakt nemam co kecat. Admin bude tak laskav a smaze tento prispevek.
Guldys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1382
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 08:26:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenom doplním k fotkám, že největší rozměr je 1280x1280 a maximální velikost 400kB. Vzhledem k tomu, že žádný běžný foťák nefotí do čtverce, tak stačí upravit delší stranu na 1280 pixelů. Nejjednodušší to je asi s programem Irfan View (ke stažení třeba na slunečnici zde). Je tam i čeština pro ty, co nehoví angličtině. Stačí v něm otevřít fotku, dát CTRL+R - a nastavit větší rozměr na 1280 a pak uložit jako .jpg a je to. Velikostně se taková fotka do 400kB na 95% vejde.
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 777
Registrován: 4-2014

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 10:46:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já si na tohle koupil starší foťák, který dokáže fotit v 1 Mpixel a zatím 100% fotek bylo do 400kB, tzn. z karty rovnou na K.report.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12464
Registrován: 8-2002

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 11:08:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

bobesh:
to je sice originální řešení [lol], ale z krabice na mejdlo, a tím spíš ze starý, nikdy nevyleze taková fotka jako ze zrcadlovky.

jak říká guldys, počítače se dají vychovat tak, aby sloužily i IT analfabetům nebo těm, který se přehrabováním v kompu nechtějí zdržovat.

je pravda, že dělat fotky ve photoshopu každou ručně je pěknej voser, především z hlediska strávenýho času. ale když chci obrázek oříznout, natočit (kácející se kolmice atp.), srovnat barvy a pak třeba doplnit datum, tohle asi jednoduchej udělátor na stisknutí jednoho tlačítka neudělá.

to omezení pixelů má několikerej účel - jednak se drasticky sníží obsazenej paměťovej prostor na serveru, kde se fotky skladujou, zkrátí se čas přenosu od serveru k uživateli a v neposlední řadě se na to dá na monitoru koukat. když máš rozlišení třeba 1280 x 1024 a diskusní sw ti umožní na web prsknout třeba 4Mpix fotku o rozměru 2282 x 1712, část lidí se na resizování stejně vykašle a ty pak roluješ do stran jak blbeček a ještě ti to roztáhne všechny texty na stránce.

takže všechno má svůj smysl [happy]

tabulka P-rekordů | S-analýza
dnblistener
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 431
Registrován: 7-2013

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 15:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

1AP 9666 2riadok

PP-308DD
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8853
Registrován: 7-2006

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 15:58:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Téčková exportka dokončila svou cestu ve Vrútkách u Martina:

Regiomap Moravskoslezského kraje - update k 28.2.2015
Relativní rekordy Moravskoslezského kraje - update k 28.2.2015
Regiomap Zlínského kraje - update k 28.2.2015
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 9-2011

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 21:17:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dneska na magistrále


nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
Zender
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 407
Registrován: 4-2010

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 21:22:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

gred: [ok] Zachránil jsi jí? [jidlo]
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 234
Registrován: 9-2011

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 21:50:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zender:ne,já už nezbírám,nechal sem si jich pár pro dekoraci ale jinak sem se toho tak nějak zbavil...navíc i kdyby tak ne,je přeježděná dost,ale komu se chce chodit prostředkem magistrály,tak jí tam najde,je to třeba 10 20 metrů od vjezdu tramvají na těšnov[wink]

nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
363eso
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4346
Registrován: 2-2009

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 22:15:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zender: Zajdi tam [ok]
Jinak zkus pak vyfotit jak jsme se bavili, jsem zvedavej.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5551
Registrován: 12-2005

Odesláno Pátek, 13. března 2015 - 00:51:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MikO - Viz bod č. 1.

Vida vida přesto sem jel nedavno kolem stk ze který vyjíždely 3 auta a všechny měly oloupáno ...

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12468
Registrován: 8-2002

Odesláno Pátek, 13. března 2015 - 03:44:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

miko 734:
děkuju za odkaz na ten dokument, už jsem si ho vytisknul. v dubnu jdu na technickou a chci mít na autě obě známky. i na firemním [happy]

tabulka P-rekordů | S-analýza
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 740
Registrován: 4-2011

Odesláno Pátek, 13. března 2015 - 09:05:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vida vida přesto sem jel nedavno kolem stk ze který vyjíždely 3 auta a všechny měly oloupáno ...

No, však víš, že v našem Kocourkově si každej dělá, co se mu zrovna hodí. Já kdybych neměl dvanáct let starou a pod nálepkou rozedřenou značku, tak si tu zelenou sloupnu, vadí mi, že tam budu mít něco, co už neplatí. Ale pořád je tu ta možnost, že můžu, stejně jako si Pavel může nechat na autech obě. Každopádně je dobrý mít tenhle papír sebou, ať už pro případ demonstrovaný Martinem nebo na STK, jak říká Pavel.

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5553
Registrován: 12-2005

Odesláno Pátek, 13. března 2015 - 11:15:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já si jí voloupu sám a doufam že pod ní bude značka v cajku ... a když ne tak na to setu je to jenom nástroj represe...

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
McBain
Administrátor

Číslo příspěvku: 23855
Registrován: 5-2002

Odesláno Sobota, 14. března 2015 - 01:42:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera jsem po skoro pěti letech [fotic] pro mě [new] pražskou 104:


Výpravní budova 16/H
Šedesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Nejlepší TV reklama všech dob
dnblistener
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 446
Registrován: 7-2013

Odesláno Úterý, 17. března 2015 - 07:25:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2SK 4444

PP-308DD
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1440
Registrován: 9-2012

Odesláno Úterý, 17. března 2015 - 15:02:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pochybuji, že to čte nějaký sběratel z Hradce, ale někde v těchto místech se válí 3H2 xxxx, docela zrajtovaná. Zachránil bych jí, kdybych jí měl kam dát.

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
Tomcat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9952
Registrován: 12-2006

Odesláno Úterý, 17. března 2015 - 15:15:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Napodobenina, ale už rok s ní bez problémů jezdí ... [uhoh]

Bpee
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 18. března 2015 - 14:03:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nerozumím systému přidělování dočasných značek typ 400. Čísla nemají vzestupnou posloupnost?
Foto z minulého týdne ukazují, že jsou přidělovány nahodile:
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6694
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 18. března 2015 - 14:42:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bpee: Čísla nemají vzestupnou posloupnost?
Foto z minulého týdne ukazují, že jsou přidělovány nahodile:


Nahodile přidělovány nejsou. Mají vzestupnou posloupnost, jen jsou vydávány na tolika různých místech, že je velký rozptyl v aktuálním výdeji. Úřad vydává jednotlivým autosalonům a autobazarům intervaly značek, které jdou posloupně za sebou. Z těchto intervalů se pak přiděluje také posloupně. Jenže někdo spotřebovává rychle a má pořád nová vysoká čísla a jinému jeho hromádka vydrží mnohem déle. Je to zcela analogické se standardními typy RZ.

PLZEŇ. DŮVOD K HRDOSTI. www.plzen2015.net | SPZ - Sdružení přátel značek, o. s.
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 794
Registrován: 4-2014

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2015 - 12:24:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na podívání....

Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8866
Registrován: 7-2006

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2015 - 13:34:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobesh (794):

Kde jsi prosím tě fotil tu T02 1066? Jde totiž o nový interval a sedělo by to na Těšín.

(Příspěvek byl editován uživatelem Rul.)

Regiomap Moravskoslezského kraje - update k 28.2.2015
Relativní rekordy Moravskoslezského kraje - update k 28.2.2015
Regiomap Zlínského kraje - update k 28.2.2015
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 796
Registrován: 4-2014

Odesláno Čtvrtek, 19. března 2015 - 14:30:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rul. Všiml jsem si, že tento interval v tabulce zařazený nemáš. Je to foceno v Karviné, rekonstrukce kina Centrum a okolí. Zkusím se zítra kouknout, co za firmy tam makají a dám vědět.
JohnyTDI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 874
Registrován: 1-2013

Odesláno Pátek, 20. března 2015 - 12:10:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

hezké číslo dneska ve Vizovicích


Moje album s autovraky ve Zlínském kraji
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 800
Registrován: 4-2014

Odesláno Pátek, 20. března 2015 - 12:25:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rul. Tak vyčíst se mi nepodařilo nic extra hmatatelného. Celé to má na starosti Zlínstav, stavební firmy co se mi podařilo zjistit jsou buď z Hranic, nebo z Přerova. Na tom konkrétním bagru žádný název firmy, ani lidi kolem něho žádná firma na vestě a dvě Tatry, co mu odvážely suť, jedna z Karvinské fy. Chlup (taková stará, ale udržovaná), druhá z Třinecké fy. Stonawski (novější model). Podle jejich stránek by ten bagr mohl evenuélně být jejich stroj. Tak včil zpívej.
JohnyTDI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 879
Registrován: 1-2013

Odesláno Neděle, 22. března 2015 - 10:40:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

včera jel kamarád někde ke Kroměříži a u cesty na sloupu byla přilepená elektrikářskou páskou značka,tak zpátečka a vzal mi ju [biggrin]


Moje album s autovraky ve Zlínském kraji
Jožin_z_bažin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 97
Registrován: 10-2014

Odesláno Neděle, 22. března 2015 - 22:22:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý večer vespolek, měl bych tu jeden dotaz. Dnes jsem domů přitáhl nákladní Citroen 2cv, (přesněji AK 400) nepojízdnou s německými doklady. Dotaz zní: Dá se přihlásit na české papíry bez absolvování technické kontroly? Děkuji za odpovědi[happy]
Martin_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6699
Registrován: 5-2004
Odesláno Neděle, 22. března 2015 - 22:53:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jožin_z_bažin: Dá se přihlásit na české papíry bez absolvování technické kontroly? Děkuji za odpovědi

Nedá[wink].

PLZEŇ. DŮVOD K HRDOSTI. www.plzen2015.net | SPZ - Sdružení přátel značek, o. s.
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 754
Registrován: 4-2011

Odesláno Pondělí, 23. března 2015 - 10:10:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jožine, moc gratuluju! [ok] Já se snad za Tebou někdy do toho Tábora přijedu podívat [lol] Nicméně bohužel, jak píše Martin. Nedá.

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8872
Registrován: 7-2006

Odesláno Pondělí, 23. března 2015 - 12:09:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

RZty nasbírané po Praze a Brně, nějak si to přeberte [happy]




Zajímavá je pak oficiální nálepka na přelepení zelené známky ME, s tímto jsem v Praze viděl dvě auta:

Docela by mě zajímalo, jestli se lepí na požádání nebo automaticky jen na některých STK.

Regiomap Moravskoslezského kraje - update k 28.2.2015
Relativní rekordy Moravskoslezského kraje - update k 28.2.2015
Regiomap Zlínského kraje - update k 28.2.2015
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5257
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 23. března 2015 - 13:25:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Docela by mě zajímalo, jestli se lepí na požádání nebo automaticky jen na některých STK.

Já jsem si teď koupil ojetinu s čerstvou STK (9.3.2015) a zelenou nálepku ani nesloupli, ani nepřelepili, prostě jen nechali se starými údaji. Tak jsem zvědav, kdy mě čeká nějaká debata s orgánem, že mám propadlé emise...[uhoh]
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8873
Registrován: 7-2006

Odesláno Pondělí, 23. března 2015 - 13:34:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jef (5257):

Podle mě ti orgán nemůže říct nic, protože se zelenou známkou se již od 1. ledna nepočítá a správně by se měl dívat jen po té červené. [wink]

Regiomap Moravskoslezského kraje - update k 28.2.2015
Relativní rekordy Moravskoslezského kraje - update k 28.2.2015
Regiomap Zlínského kraje - update k 28.2.2015
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 756
Registrován: 4-2011

Odesláno Pondělí, 23. března 2015 - 13:52:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jef: Viz mnou nedávno nahrávaný soubor. [happy]

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."