K-report
 

Archiv diskuse Historická vozidla do 15. 03. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Automobily, lodě a letadla » Historická vozidla » Archiv diskuse Historická vozidla do 15. 03. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
1510015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2073
Registrován: 1-2010

Odesláno Úterý, 10. března 2015 - 15:46:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Loni jsem z auta cvaknul tyto čtyři škodovky...

Web - přehledy laků a dislokace některých lokomotivních řad u ČD
YouTube - VlakyLesan
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2514
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 10. března 2015 - 21:40:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem potkal nedávno krásnou Škodovku, byla opravdu top. Sice bych tam nemusel mít koncovku výfuku, ale jinak byla krásná...
-OndraS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.1.94
Odesláno Úterý, 10. března 2015 - 22:19:57    Odkaz na tento příspěvek  

22michal - ona to není úplně náhoda, on tam má myslím dokonce vyhrazený parkoviště, je tam k vidění často.
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.96.178.163
Odesláno Středa, 11. března 2015 - 13:13:58    Odkaz na tento příspěvek  

Ondro, ona je to spíš náhoda z mé strany. Ač dělám nedaleko, tak se tam dostanu jednou za uherský rok [happy]
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 775
Registrován: 4-2014

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 14:25:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera jsem v Praze projížděl ulicí U VRŠOVICKÉHO HŘBITOVA a zahlédl jsem tento areál. Mělo by to být při odbočce na ul. Sedmidomky. Stál tam Jeep Willys, myslim že Tudor a ještě něco, nevím. Znáte to někdo, nebo máte čerstvé fotky? Já se bohužel nemohl otočit a jít si pofotit.
https://goo.gl/maps/eTXcW
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2699
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 15:41:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobesh
No, to místo na Bohdalci je docela kultovní. Už jsme se o něm se zdejšími kolegy v minulosti několikrát bavili. Zajímavých aut jak v tom bazaru, tak v okolních ulicích bylo dost. Nevím jaká je situace teď, protože jsem dlouho nejel kolem.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1410
Registrován: 9-2012

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 15:51:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: Moc pěkná, já taky [happy]

To jsme si to takhle odpoledne pelášily nějakou [zadnice] u Dobrušky, a tam tohle, spěchali jsme, tak jsme jeli dál, no ale Škodovka tam stála i potom, tak jsem se pánu postávajících vedle plánoval z auta zeptat na dvě fotečky, no jenže Děda se za mě přemluvil, a vyhnal mě z auta za pánama [lol] Bylo mi to trochu trapné, to tam fotit, protože páni nejspíše spěchali. Hned jak jsem dofotil poslední fotku jí zatlačily zpět do nějakého servisu a byla pryč. Ale moc pěkné auto, a zážitek [ok]. Pány a mého Dědu jsem si s dovolením dovolil z fotek odstranit. Jo, a v nejbližší době plánuji nafotit toho opuštěného Rapida za RK, který slouží jako reklama. Je hned za RK, ale s autem tam zastavovat asi ne-e. Ale vede tamtudy cyklostezka, takže bych mohl jet na kole, nebo jít pěšky, ale spíš pěšky, i když je celkem pěkně. Šel bych samozřejmě hned, ale musím si to nějako domluvit, a najít si čas. Třeba takové sobotní odpoledne by bylo super.

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2519
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 16:17:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden pán Ti tam ale zůstal [happy]. Je pěkná, ale říkám si, na co je určená, protože mříže na oknech vypadají na autokros, ale tomu nenasvědčuje zbytek auta, navíc by to byla škoda. Každopádně by mě zajímal rozměr kol, typuju to na 15".
A k procházce si vem nějakou babu a hned máš příjmené odpoledne :D.

Mr.Peugeot, Bobesch: jezdím kolem často, situace je skoro stejná, teď tam již delší dobu stojí nějaký starý Opel.
mardob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 335
Registrován: 1-2013

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 16:30:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přímo pan majitel sdělil:
GAZ 66 ze státních rezerv,používaly se u spojařů,spotřeba 60l benzínu/100 km, kola po průstřelu se sama dofukovala atd.

http://neofolk.blogosphere.cz
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1412
Registrován: 9-2012

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 16:30:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: Jeden pán Ti tam ale zůstal
Vím, ale zas tak moc ty fotky znehodnocovat nebudu, už tak jsou focený stylem: cvak, cvak, cvak a rychle pryč [wink]
mříže na oknech vypadají na autokros
Stejně tak ty Fejkový světla, ale autokros to podle mě nebude, to by to snad ani tak neodlehčovaly v interieru.
k procházce si vem nějakou babu a hned máš příjmené odpoledne
Ač většina náctiletých má v 15nácti už svojí první lásku, já ne. Takže se mnou půjde maximálně tak foťák, mobil, a mohl by i teoreticky pes.

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2521
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 16:42:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit:
hele jak tak na to koukám detailněji, tak to fakt asi na ten autokros bude. Ale těžko říct, na tohle exprt nejsem..každopádně je to celý divně snýtovaný, hrubý vzorek bude na nezpevněný terén, ale hlavně je tam jen jedna sedačka, tedy rally to nebude, tam je třeba navigátora.
Z lásky si nic nedělej, já jsem v 15 letech měl taky psa, kolo a hory [happy].

mardob: 60 litrů benzínu ale na silnici [happy] v terénu 100/100 :D. Tyhle auta používala/používá Geodézia Krakow, která u nás hledala ropu. Půl roku nám jezdily kolem okna kolony těchto aut vždy ráno a večer zpět, včetně Uazů. Když je člověk chytnul na silnici do školy, tak cesta místo 10 minut trvala 45 minut, protože jely 40. Dělalo to kravál, ničilo silnice a ještě s tím jezdili poláci, takže bordel byl všude, kde se vyskytly. Kromě toho měly ještě obrovské stroje, nějaké sondy na hledání ropy v hloubce pomocí nějakých elektromagnetických otřesů, vypadalo to divně, bylo to obrovský, ale s tím jezdily jen po polích.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1415
Registrován: 9-2012

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 20:20:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: tak to fakt asi na ten autokros bude
Jo, souhlas, nic jiného mě totiž nenapadá.
Z lásky si nic nedělej
Však já si vůbec nestěžuji, to jenom reaguji na tebe jak to je [wink]

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 738
Registrován: 4-2011

Odesláno Středa, 11. března 2015 - 23:00:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirousi, prosímtě, kde je to focený? Ať přemejšlim jak přemejšlim, to místo nepoznávám...

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2522
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 09:34:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mik: Písecká značka klame, vůbec to není v Písku, ale v Praze - Čestlicích [happy]
Jabberwocky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 10-2007

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 10:03:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě k těm škunerům. Hodně záleží na tom, co člověk považuje za veterána. Já osobně, ač majitel užovky, si rovněž nemyslím, že by z nich veteráni (v tom smyslu, jak to slovo chápu já) někdy byli. Abych byl upřímný, souhlasím i s tím, že šlo o „bolševickej vrak“ - v normální rozvinuté průmyslové zemi neobehnané ostnatým drátem by řada 742 nikdy neopustila chorou* mysl konstruktéra. Byl to koncept z konce 50. let a nejpozději kolem roku 1975 se mělo začít vyrábět něco jako favorit, tj. hatchback s motorem vpředu napříč. Na druhou stranu, dneska už je to jedno a každý at si opečovává, co má rád. Takže ,Kwasi, [ok] Děláš si to sám?

Martin_100: Asi záleží na kusu. Naše 105 S měla zpočátku po zakoupení pořád dokola problém s karburátorem, měnil se plovák a tak. Po vyřešení to pak už bylo dost spolehlivé auto.

__________________________________________________
* Berte to obrazně. Samozřejmě šlo o politické rozhodnutí.

(Příspěvek byl editován uživatelem Jabberwocky.)

http://www.promonarchii.cz/
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 776
Registrován: 4-2014

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 10:12:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit, Mirous. Spíš než autocross bych to viděl na rallycross. Tam se jezdí jak po nezpevněném povrchu, tak po asfaltu. Tomu by napovídal ten mohutný přední spoiler. Ten by mu ve vyloženě terénním režimu byl na ho*no.
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 739
Registrován: 4-2011

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 11:10:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ne nadarmo se Písku řiká Malá Praha - Těch Praháků v Písku a Písečáků v Prahe je fakt hafo [lol]

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 17:18:26    Odkaz na tento příspěvek  

Jabberwocky: Nechal jsem to za mastnou cenu udelat v servisu :-) Ted zjistuji, kdo mi to nalakuje :-) Ahoj Kwasi
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5241
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 17:22:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, to místo na Bohdalci je docela kultovní. Už jsme se o něm se zdejšími kolegy v minulosti několikrát bavili. + příspěvky Bobeshe, Mirouse:

O Bohdalci jsem naposledy psal
tady + hned reagoval Mr. Peugeot a dají se najít starší zprávy.

Když jsem jel kolem naposled, tak ten nákladní Renault se přesunul do jednoho z bazarů, jinak nic nového a chátrají tam stále tytéž kousky, občas nějaký zmizí. Ten "Tudor" je podle mě pragovka, podle velikosti zřejmě Praga Lady z druhé půlky 30. let.

Zajímavý býval i velký bazar o kus dál, na rohu proti Kauflandu - někdy před deseti lety tam stávalo hodně amerik ze 70.-80. let + nějaké další vozy cca ze 70. let (vybavím si Volvo 144, Fiat 130, Jaguar, Brouk...). Teď už mě tam ale léta nic neupoutalo.

Něco málo se zato objevilo ještě o kousek dál, přímo u zastávky tramvaje Plynárna Michle - jakýsi servis-bazar, jehož dřevěná "správní budova" vypadá spíš jako skladiště u staničky na některé karpatské lokálce[wink] - viz jejich stránky.

Stojí jim tam např. toto:

Žigulík zřejmě dotažený ze západní Evropy ("Lada Nova" a černá střecha), nicméně na původních českých papírech...
Diddy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 857
Registrován: 7-2010

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 17:25:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Modrá kráska v jednom Brněnském autosalonu
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2710
Registrován: 1-2012

Odesláno Čtvrtek, 12. března 2015 - 19:50:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jef
Koukám, že na tom místě se částečně zastavil čas. 127-ka mk2 tam stojí již minimálně od roku 2013.
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 741
Registrován: 4-2011

Odesláno Pátek, 13. března 2015 - 10:13:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na nádraží v Písku.


No, asi to mohlo bejt v nomálních autech, ale už to tu nechám.

(Příspěvek byl editován uživatelem Mik0cz.)

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1420
Registrován: 9-2012

Odesláno Pátek, 13. března 2015 - 15:25:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Stojí tady snad každý druhý den.

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
McBain
Administrátor

Číslo příspěvku: 23854
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 13. března 2015 - 16:29:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co je toto za [auto]?


Výpravní budova 16/H
Šedesát let přepravy silničních návěsů po železnici
Nejlepší TV reklama všech dob
Knd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 12-2003
Odesláno Pátek, 13. března 2015 - 16:49:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sběratel_kuriozit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 10-2014
Odesláno Pátek, 13. března 2015 - 17:10:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fuj,to vypadá jak nepovedený terénní prototyp dvanáctsetrosky[happy]
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2714
Registrován: 1-2012

Odesláno Pátek, 13. března 2015 - 18:52:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

McBain
To auto tu již myslím několik krát proběhlo. Já ho fotil v Holešovicích, ale jinak furt stojí u metra Staroměstská.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1423
Registrován: 9-2012

Odesláno Pátek, 13. března 2015 - 19:10:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To auto sem dává každej druhej Pražák, kterej se pohybuje v centru..

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
Sey
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 185
Registrován: 5-2013
Odesláno Pátek, 13. března 2015 - 23:50:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hele transite, ad Pražáci, od někoho, kdo to tu obden tapetuje stodvacítkama a či jinýma škopkama z rodiny této konstrukční koncepce to fakt sedí [crazy], projdi si svojí zdejší "bohatou" fotobanku a zjistíš, že se taky opakuješ, např. zrovna dnes a nedávno, stejné auto během necelých dvou týdnů, hmmm, buď už v tom máš hokej, čemuž bych se v tvém případě nedivil, nebo tady z lidí děláš voly... ještě ty "bohaté" komentáře k tomu [kecal], už ti někdy někdo řekl, že "méně mnohdy znamená více"?
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1424
Registrován: 9-2012

Odesláno Sobota, 14. března 2015 - 08:45:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jéé, hádka.
Takže pro začátek bych chtěl odůvodnit, proč je tu ten Rapid znova. Je v denně ježděnej, a je o něj fakt dobře postaráno, a tyhle dvě kombinace se moc často nevidí. A znovu tady je, protože jsem ho lépe přefotil, aby byl vidět ten jeho suprovej stav. S bohatou fotobbankou bych byl sticha. Jen za poslední dobu unikátní Autocrossová Škodovka, Top Mercedes stodevítka, starej Chevrolet, BMW 2000, Sierra první série, druhá generace Prelude, Stodvacítka s tuzingem z devatesátejch, Ford Taurus, Vojenský Taz, Renault 9..... A mohl bych pokračovat. Sakra, stodvacítky sem dávám minimálně, takže tohle na mě moc nezkoušej....
A největší sranda je, že jsem svůj předchozí příspěvek nemyslel zle, biť tak asi vyzněl...

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1427
Registrován: 9-2012

Odesláno Sobota, 14. března 2015 - 09:42:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ještě něco na obohacení mé bohaté fotobanky od mého dobrého kamaráda. Mě bylo jasný, že tady jezdí, akorát hledat...

Docela obdivuji majitele s tímhle (asi) běžně jezdit..
Jo, komentář je trapnej, vím.

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 743
Registrován: 4-2011

Odesláno Sobota, 14. března 2015 - 10:00:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No hele. Kamarád žil roky v Anglii a přitáhli si tam Fábii s řízením na naší straně. Říkal, že kromě předjíždění je to úplně jedno, a vzhledem k povaze tohohle auta bych řek, že se s ním ani nepředjíždí. Každopádně je fantastickej, ta provozní patina!

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1428
Registrován: 9-2012

Odesláno Sobota, 14. března 2015 - 11:57:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hrozně moc si přeju to auto znova potkat naživo. Teď tady furt prší, takže se mi nikam chodit nechce, ale na auta to nepůsobí. Sotva co vytáhnu nohy z baráku, tak kolem mě projel tenhle Brouk. Nádherně se leskl. Ten jel stoprocentě na slevy v Kaufu [satan]

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
Kapitán
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1941
Registrován: 6-2012

Odesláno Sobota, 14. března 2015 - 20:18:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Všemožné VAZy lze čas od času ještě potkat, ale verzi 2104 jsem viděl po dlouhé době, navíc v krásném stavu na okresních SPZ [fotic]




Liberec, parkoviště Globus; 10.3.2015 večer
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2718
Registrován: 1-2012

Odesláno Sobota, 14. března 2015 - 20:39:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kapitán
Navíc s okresní registrací, což v Liberci už také není samozřejmé...
Sey
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 186
Registrován: 5-2013
Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 00:19:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Transite, jaká hádka? [lol],
Ad "Takže pro začátek"- proč teda takové slohové cvičení nenapíšeš ke každé fotce vozidla, které jsi sem již někdy vyvěsil? Mám k tomu s dovolením pár teorií:
1)Cpeš sem toho tolik, že už nemáš přehled co jsi použil, což lze považovat za omluvitelný omyl, pokud jsi schopen si jej přiznat.
Nebo
2)Cpeš to sem i přesto, že jsi si duplicity vědom, což by poukazovalo na pokroucený smysl pro tvoji zdejší seberealizaci, čemuž by tvé rádo-by sebevědomé vytáčky napovídaly.
Vůbec by mne zajímalo, zda ve svém veřejném životě oplýváš taky takovou suverenitou, jakou se po nějakém rýpnutí do tvé osůbky oháníš? Nebo v tobě bují jen za klávesnicí ? Když už chceš vystupovat jako suverén, musíš to umět i napsat, např. tvé "S bohatou fotobbankou bych byl sticha"- nehledě na gramatiku, s tímto tvrzením nelze než souhlasit [lol], buď si zticha, ale pokud náhodou, dle dalšího tvého doporučení-"takže tohle na mě moc nezkoušej.... " jsi to vyřkl ku mně, měl jsi to napsat spíše takto: "S tou fotobankou bych byl na tvém místě zticha"[wink].

Ad "Sakra, stodvacítky sem dávám minimálně, takže tohle na mě moc nezkoušej...." Klídek, kleješ zbytečně, drsnější v mých očích stejně nebudeš, psal jsem stodvacítkama a dalšíma škopkama z téže rodiny, ale když píšeš že minimálně tak pár čísel:
Z množství zde a v dalších vláknech tebou vyvěšených fotek jsem si prohlídl vzorek posledního tisíce snímků, v němž jsem napočítal 147 ks fotek s motivem parkující či jedoucí Škody 105, 120, Garde, Rapid, které jsi vyvěsil zde v Historických vozech. Zajímavé by jistě bylo spočítat procentuální podíl pouze v tomto vláknu [wink], kdejaký politik by jím ve volbách jistě nepohrdl.
Ad duplicita: " A největší sranda je, že jsem svůj předchozí příspěvek nemyslel zle, biť tak asi vyzněl..." Ne nevyzněl zle, jen bych se na tvém místě neposmíval Pražákům, když taky odfotíš každé kolo a není ti blbý to sem věšet víckrát...jen tak mimochodem, jakou pohádku, tedy ehmm, pardon, důvod uvedeš k této Š1201, jejímž dalším snímkem jsi nás dnes poctil ? Moc práce to hledání nedalo. Nebo tato a tato škodovka ? Vážně bych si na tvém místě ty Pražáky do huby moc nebral [nene].

Ale to chce klid, časem se možná všemu naučíš [wink]. Pic [kiss]
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2833
Registrován: 9-2006

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 01:01:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to marný, je to marný, je to marný ... [ko][nene]
.

S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz

Poznávací značky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku zde
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1429
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 08:48:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Že to říkáš (píšeš) zrovna ty, Feudale [lol][lol] To je zajímavýý [proud]
K slohu Seye netřeba se nějako hodně vyjadřovat. Těch lidí co tady naráží jen na stodvacítky, a absolutně ignorujou zbytek mých fotek tady bylo jako máku. Je super, že si se snažil a přepočítával fotečky ale upřímně..... Who cares? No one...
A Pohádka k Sedanovy je tady:
Žil byl jeden provozní sedan, který běžně jezdil po Rychnově nad Kněžnou. Byl to pravák s nádhernou provozní pationou, a proto že je tak unikátní, tak si zasloužil být na K.reportu 2x.
Konec. Stačí ti to? K Rapidovy nic nemám, maximálně tak to, že se s pánem znám, a je garážovanej..

Prostě staří mládenci v.s Já...
Dejte mi BAN, a bude klid [happy]

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
DonSalieri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 77
Registrován: 11-2012

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 10:42:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rekord pohřební vůz nalezen na bazoši, po renovaci by z něj byl krasavec a dokonce na zřejmě původních pražských značkách. Zasloužil by si utéct hrobníkovi z lopaty, no ne ?
Kapitán
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1942
Registrován: 6-2012

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 11:15:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sey:
Nevím, jaké pohnutí mysli vede lidi k sáhodlouhému povídání na účet diskutujících, ale napíši Ti na něj svůj názor - protože "Tiscí lidí, tisíc názorů". Už v minulosti jsem si nemohl nevšimnout, jak se tu do Transita (a možná i jiných) pomyslně "kope" - tomu nahrává i Feudalův příspěvek pod Tvým a tak je na čase, napsat pár slov na jejich obhajobu. Pokud Tvá reakce vyplívá z výrazu "Pražák" v textu, tak to samozřejmě chápu - kdybych byl já z Prahy, rovněž bych se za to styděl a toto označení by mne rozpálilo do běla. Kdežto pocházím z Českého Slezska a jsem na to patřičně hrdý [happy]
Transitovi fotky se zde čas od času opakují a někdy nemají ani příliš valnou kvalitu - ale jsou. Takových přispěvatelů je zde více a přesto se vždy těším na příspěvky uživatelů Transit01, Kwasi nebo třeba Mardob. Z velké části tato diskuze přežívá právě kvůli nim - bavme se kupříkladu o této aktuální stránce, netřeba pátrat v archivech, je to jako přes kopírák. Pokud si odmyslím příspěvky těchto tří lidí, pak mi tu zůstane McBainova známá červená krabice a jen hrstka jiných fotek (Jef,Jožin z Bažin,Mi0cz..). Potom stojí za zmínku mrdka neskutečná od Martina 100, který si, jak známo, nevidí do huby (myšleno s nadsázkou) [biggrin]
Na můj příspěvek můžeš reagovat raději soukromou zprávou, budeš-li mít potřebu, ať to tu neplevelíme. Závěrem chci poděkovat Transitovi01 a jemu podobným za to, že otevřu-li kdykoliv tuto diskuzi, najdu zde spoustu obrázků z našich silnic, parkovišť a zahrad. [ok] [auto] A že se občas opakují? Nemám paměť jako slon, takže ani v tomto nevidím problém [vypravci]

Aby tento příspěvek nebyl jen o textu, přidávám škodovku s původní registrací, kterak si sviští průtahem města Tarnobrzeg (PL) [fotic]
venca58
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 1-2015
Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 11:38:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ten Opl na Bazoši jsem prohlížel ,bylo tam více fotek ,vnitřek má chybějící zadní sedačky ( jako pohřebák asi by to nikdo nerenovoval )sehnat zadní dveře sklo přední a boční ,hlavně rozhýbat motor a brzdy ,hodně vyvařit a možná by se to vyplatilo .Měl jsem tyto Oply karavany čtyři ,ale nevím jestli bych do toho zase šel ..
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1430
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 13:00:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kapitán: Chlape, nemám slov. Díky za takovou podporu [ok].

Taky nevím, co všechny vede k tomu, tady neustále vyhledávat konflikty, a kritizovat každou sebemenší chybu. Přispívat sem vůbec nemusím, nemám potřebu se těmi fotky nějak chlubit, či dokonce tady s nimi vyvolat vášnivou diskuzi. Jde o ten hřejivej pocit u srdíčka, když víš, že to auto potěší někoho dalšího, než jenom mne a pár kamarádů ze školy. Chápu, že všechno to nejsou nějaký super historický vozidla, nafocený foťákem za 10 tisíc, a že to někoho může štvát. Ale většinou to alespoň jednoho člověka trochu potěší, a o to mi jde. Navíc, jak říkal Kapitán, poslední dobou jsem byl jeden z těch, co tuhle diskuzi udržovaly živou. A určitě jsem sem nedával stodvacítky na stopadesátej způsob, to fakt ne. Poslední dobou jsem dal do lovení spoustu volného času, a trošku toho srdíčka, takže se mi podařilo nafotit spoustu zajímavých aut, které tady alespoň pár lidí ocenilo, takže tady ze mě nedělejte někoho, kdo neustále plevelí tohle téma. Soustřeďte se na současnost, a alespoň tady na K.reportu zapomeňte na mojí spamerskou minulost. Snažím se, a pár lidí to ocení, ale pořád se najdou lidé, kteří tady do mne, jak psal Kapitán kopou, neříkám, že neberu kritiku, ale co já s tím, že mi to napíšete. Stejně to většinou neberu vážně, protože už je toho moc, a každej na to má jinej názor, takže dělat tady slohovky podobný tomuhle nemá cenu, raději to vemu nějakou "vtipnou" formou, a jedu dál. To by bylo nějak "jakš takš fše". k rejpání, fotkám a příspěvkům.

Pak by mne ještě zajímalo, proč to neustálý Feudalovo kejhání na mě? Fajn, nedávno jsme se nepohodly. Ale co jsem ti udělal teď? Nic. Mám to od tebe brát jako provokaci, aby jsem tě začal urážet, a ty se začal (jak mimochodem nedávno zdůrazňoval Martin_100) na mě "puboše" ohánět vysokým věkem? Fakt nevím, s kým je to Marný... [lol]

Nakonec bych asi jen napsal, že jsem fakt rád za lidi, kterým se moje fotky líbí, a nevadí jim, že se občas jedno auto ukáže znova, ve většině případech si to totiž to auto zaslouží..

Gramatika mi nejde. Snažím se.

P.S V dnešní době buďte rádi za neskaženýho puberťáka, kterým většinou bývám ...

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 744
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 13:22:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chlapci, říkám to už po několikátý, ale místo toho, abyste byli rádi, že je tu někdo mladej, koho zajímaj auta, tak je tu neustálá potřeba se vrtat v transitových příspěvcích. Transita znám i jinak než tady vocaď a je to skvělej kluk. A že sem dává kraviny? Posledních několik aut, který mě fakt zaujaly, byly od něj. Jo a jestli chcete gramatický peklo, přidejte se do nějaký fejzbukový skupiny a uvidíte, jak si tam dospělí heski pýšou.

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1431
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 13:27:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kamráde, vždycky se najde někdo, kdo si rýpne. Tohle nikdy neskončí [happy]

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
Hynek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1324
Registrován: 11-2007
Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 14:17:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já už jsem speciálně kvůli transitovi zdejší vlákno v podstatě opustil, protože historické vozidlo se tu objeví tak jednou za stránku jinak se tu tapetuje youngtimery, kteří nemají valnou historickou hodnotu. Bohužel si tenhle človíček myslí, že je ředitel zeměkoule a chová se tak k ostatním zde. Zajímalo by mě chlapče, zda by ses tak k nám choval i kdybys nás potkal osobně, něco mi však říká, že tvá "síla" bohužel pramení z anonymity tvé klávesnice. Chodíval jsem sem opravdu rád, bohužel tvá nesoudnost kam vkládat své fotky odradila už hodně lidí. 95% tvých příspěvků patří do sousedního vlákna a nikoli sem. Je mi z toho smutno, jak jeden nesoudný teenager zlikviduje vlákno, které dříve za něco stálo [sad]
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1432
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 14:20:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

*Facepalm*

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 745
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 14:34:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hynek: No a co brání těm soudným přidávat sem své skvosty a človíčka ignorovat?

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 236
Registrován: 9-2011

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 17:45:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ano,já jakož to (většinou) tichý pozorovatel sem si taky všiml,že většinou ti,jak napsal Mik0cz, soudný spíš jen rejou do transita než že by něco přidávali...co se mě tíče,mě příspěvky od transita nevaděj,a to narovinu řikám že v dobách kdy chodil na virt mě pěkně sral[lol]ted už jeho příspěvky sou trochu někde jinde než dřív,ted si v nich většinou to svoje najdu i já,takže k tomu co dělal a nedělal na virtu už se vracet nebudu...

transit01:takže jen houšť a větší kapky[wink]

a že občas něco hodí znova...no a co?

a že sem přidává hlavně youngtimery,škodovky...tak s tim se smiřte,doby kdy se škodovky rozdávali za flašku rumu už sou pryč a sehnat nějakej pěknej kousek je težší a težší,už ty auta prostě lezou jak na ceně,tak i na historický hodnotě,at se vám to líbí nebo ne[wink] a jestli vám vadí že se tu míchaj auta ze začátku století,který mě osobně třeba skoro nezajmaj,a škodovky...založte další téma jen pro youngtimery[wink]

nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
Ikarosa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 870
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 18:09:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S tímhle se nepodělit nedá :


Ph6 "Bořislavka"
(Foto: J.Arazim)
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2721
Registrován: 1-2012

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 18:13:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já také patřím mezi ty, kteří lidi jako transit01 spíše podporují. Buďte rádi za to, že tu je člověk, jenž ve svém věku má nějakého koníčka a nevymýšlí od samé dobroty nějaké blbosti (příznačné pro dnešní mladou generaci bez jakéhokoliv zájmu). Je to mladý kluk co holt ty obrázky trochu infantilně komentuje, no a co? Kdo z vás byl v jeho věku lepší a nedělal ze všeho senzaci? Ruku na srdce...
Ano, také mě občas štve, že kolega transit01 reaguje na rýpance/kritiku trochu nemístně a možná arogantně. Podle mě mu ale časem dojde, že občas je lepší raději nic nenapsat i když ho "svrbí klávesnice".

Abych jen nekecal, tak sem také hodím nějakého toho úplně bezcenného youngtimera, kterých se v každé ulici válí 10:


Ikarosa
Nádherný kousek. Podle mě jedno z nejzásadnějších aut 20. století...
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 746
Registrován: 4-2011

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 18:24:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jefe, já úplně přehlíd ten tvuj příspěvek s Žigulem pro mě, díky moc! A kdybys nahodil i tu Simcu, vůbec bych se nezlobil [happy]

"Na otázku policie, proč rozmlátil palicí vozidlo Hyundai i30 parkující na sídlišti, vandal odpověděl, že se domníval, že je auto nabourané a chtěl majiteli pomoci, neb je vyučeným klempířem."
Jožin_z_bažin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 78
Registrován: 10-2014

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 18:57:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Soudní hoši,myslím si, že na našich ulicích už žádná historická auta nepotkáme, všechna jsou buď v hutích, nebo pečlivě poschovávaná v garážích a provozovaná jen za sucha a světla. Tudíž si myslím, že bychom měli být rádi za každého nadšence, co loví zbytky po ulicích, za pár let už bude těžké potkat tu i tu blbou "bolševickou stodvácu". Takže Transite jen houšť!! A že píšeš někdy věty bez pravopisných chyb, to mě těší ještě víc[happy]

Ikarosa Nádhera![jidlo]
Přidám jeho neméně úspěšného předchůdce - Citroen Traction Avant jehož motor se montoval i do prvních Bohyň..
Ikarosa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 871
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 19:07:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky "transita01" spíše podporují a vlákno "youngtimery" by časem stejně prošel kritikou...
Každý si musíme uvědomit, že naše rozdílné věky nám neumožní se schodnout s: co je "historický"...a co néé..

Mr._Peugeot :"Myslíme stejně" a přihazují :


Fokty: jà.

Jožin: Pekný!
A co má pod předním kolem na druhé fotce ?
Jožin_z_bažin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 10-2014

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 19:11:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MikoCz Našel jsem tu jedno erko focený v Petrovicích u Sedlčan, možná ho znáš a přidávám píseckou stálici (stávala před radnicí) ještě na původních francouzských značkách.
Jožin_z_bažin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 10-2014

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 19:28:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ikarosa A víš, že nevím? Vůbec jsem si toho nevšiml, že se mu pod kolem válí, cosi jako důmyslný alarm,či co. Máš každopádně všímáka[happy]

Přidám jedno historické vozítko...nebo je to už youngtimer?[wink]


A propos: co je to vlastně za značku? Nějak jsem se nepodíval[nene], že by Morris?
Peta303
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2109
Registrován: 6-2005

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 19:39:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je myslím pozdější Morris Minor.

Dodnes mě mrzí, že jsem před sedmi lety za 200 liber nekoupil pěkné a zachovalé Mini, ještě mělo platnou MOT a zaplacenou daň... Jen jsem nevěděl, jak to zlegalizovat u nás. :-/

(Příspěvek byl editován uživatelem peta303.)
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5243
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 19:48:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jojo, Morris Minor ve verzi kabriolet. Když jsem byl v roce 1999 delší čas v Británii, tak nebyl problém jich docela dost potkávat - je to tam (a v bývalých britských koloniích) dost kultovní autíčko, trochu takový anglický Brouk - v 50. letech to bylo nejrozšířenější auto, hodně populární, takže se (podobně jako jiné legendy typu toho Brouka, R4, 2 CV, nebo klasického Mini) i hodně dlouho vyrábělo, snad až do roku 1971, kdy už byly všude k dostání mnohem modernější typy... I proto se jich tolik dochovalo.
Peta303
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2110
Registrován: 6-2005

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 20:00:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ono se mu tak i nepokrytě přezdívá...
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5244
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 20:01:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mik0cz:

Tady je ta Simca (Protivín 2006 - výřez z větší fotky):


A nepsal jsi kdysi, že bereš i sousední okresy? Červenou F600 mám na strakonických (značka dost nová, zato fiátek ve velmi starém provedení):

(a za ním moc hezký Saab 99 na klatovských, ale foceno v Praze taky někdy cca 2006... ono ani to Scorpio a Wartburg v dáli už dneska nejsou k vidění všude...)
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1433
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 15. března 2015 - 20:14:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Naposled bych se ještě chtěl vyjádřit ke kauze .
Všem kteří stojí se mnou moc děkuji, neskutečně si toho vážím, fakt nevím co napsat...
A chlapci, tohle odkaz,odkaz2,odkaz3 přeci historická vozidla jsou, takže neříkejte, že tady cpu jen youngtimery [wink].
_____________________________________________________
Jožin_z_bažin: No nářez.... Na to Erko bych se mohl koukat furt, to samý Citroen [jidlo]
Mám otázku, ten Morris Minor je focený v Londýně? Prostředí tomu totiž napovídá. Pokuď jo, jak to tam je se starýma autama všeobecně? za týden tam jedu, tak by mě to moc zajímalo, jestli mám čekat nějaké zajímavosti.
Ikarosa: Parádní kousek! [ok]
Mr_Peugeot: také mě občas štve, že kolega transit01 reaguje na rýpance/kritiku trochu nemístně a možná arogantně
Kolikrát si říkám, že budu mlčet, ale ruky moje gramblavé, a svědomí mi to nedovolí... Snad někdy..

IQ+Love= Škoda Auto
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
(Oo--oO)