K-report
 

Archiv diskuse Autobusy Karosa řady 700 do 30. 04. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Autobusy a trolejbusy » Autobusy Karosa řady 700 » Archiv diskuse Autobusy Karosa řady 700 do 30. 04. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Frajtkof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 3-2010

Odesláno Pátek, 10. dubna 2015 - 22:59:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Praha - Prosek

Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3958
Registrován: 7-2006

Odesláno Pátek, 10. dubna 2015 - 23:12:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Frajtkof: To Vario vzadu jsi předpokládám nezachytil?

seznam-autobusu.cz - seznamy vozů českých dopravců

ICQ: 241-647-938
Frajtkof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 3-2010

Odesláno Pátek, 10. dubna 2015 - 23:27:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fedos: Fotku hodnou zveřejnění bohužel nemám, ale je to ABA 55-33.
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3960
Registrován: 7-2006

Odesláno Sobota, 11. dubna 2015 - 01:41:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Frajtkof: Ahá, tak to asi stačí takto. [happy]
Ještě mě napadá... to asi kromě nátěru změnilo tedy i majitele?

seznam-autobusu.cz - seznamy vozů českých dopravců

ICQ: 241-647-938
Ikarosa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 880
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 12. dubna 2015 - 10:23:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z loňska :



(Hradčanská směr Sparta)
Kejvačka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1218
Registrován: 10-2004

Odesláno Pondělí, 13. dubna 2015 - 12:52:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nová Ves II, okr. Kolín, dnes - 1SD 5175


Karosa řady 700 - nejlepší autobus
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4841
Registrován: 4-2005

Odesláno Pondělí, 13. dubna 2015 - 13:56:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kejvačka:Jezdí to nějakou smluvku směr Kolín. Včera parkoval v Praze Petrovicích.

Stop šotokindermafii!!!

Podporujeme: napionieri.sk
Mour
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 4-2007

Odesláno Středa, 15. dubna 2015 - 20:56:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte někdo více o tomhle busu?Jel dnes jako náhradní doprava mezi Havlíčkovým Brodem a Chotěboří.
Sedmistovka a ještě k tomu bez turba to už se moc nevidí.

Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6192
Registrován: 3-2007

Odesláno Středa, 15. dubna 2015 - 21:43:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"Bart"?

História a súčasnosť PZ na Slovensku

Evidencia vozidiel slovenských dopravcov
Diferák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 93
Registrován: 12-2012

Odesláno Středa, 15. dubna 2015 - 23:12:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Páně Husták

ŠKODA OSTROV s.r.o
Dolní Žďár 43
363 29 OSTROV
Česká Republika
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4431
Registrován: 5-2003

Odesláno Čtvrtek, 16. dubna 2015 - 20:25:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud nezměnil teď nějak majitele, tak patřil někomu ze Světlé nad Sázavou, minulý týden jsem na něj koukal.. Logo majitele je minimálně pod druhým oknem na levé bočnici.
A vzhledem ke středočeské značce to vypadá na Jaroslava Fišera, který je ze Světlé a okolí, ale sídlo má v Líbeznici (SČ kraj..).
Diferák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 94
Registrován: 12-2012

Odesláno Čtvrtek, 16. dubna 2015 - 23:16:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Řikám, má ho páně Husták z Jihlavy/Prahy.

ŠKODA OSTROV s.r.o
Dolní Žďár 43
363 29 OSTROV
Česká Republika
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.130.202
Odesláno Pátek, 17. dubna 2015 - 10:10:11    Odkaz na tento příspěvek  

MHDT o.s. představuje nový uikátní exponát - Karosu B731 rok výroby 1996, pohon na LPG. Jedná se o doposud jediný známý kousek zachovaný pro muzejní účely. Tímto bych chtěl poděkovat firmě Robert Oplt za profesionální výkon při přetahu, pro nás absolutně neuvěřitelnou cenu za přetah a za ochotné jednání. Dále bych chtěl poděkovat firmě Elektrošrot Teplice, konkrétně p. Bártovi za vyřízení veškerých formalit potřebných k odkupu autobusu a poskytnutí náhradních dílů, které měli skončit ve šrotě i s autobusem. Ještě bych rád poděkoval zaměstancům DP Most, konkrétně p. Šefrovi, Waltrovi, Jehličkovi a Kuchárkovi za vše, co udělali pro získání exponátu a za poskytnutí veškeré dokumentace. A v neposlední řadě Michal Ɏ Surmaj za shlédnutí elektroinstalace

konkurenční dopravce
Neregistrovaný host
Odeslán z: 79.170.249.4
Odesláno Pátek, 17. dubna 2015 - 10:16:30    Odkaz na tento příspěvek  

zachovaný pro muzejní účely
MHDT o.s.

Trochu si protiřečíte, ne?
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.130.202
Odesláno Pátek, 17. dubna 2015 - 10:44:57    Odkaz na tento příspěvek  

konkurenční dopravce: V čem myslíte? Neřekl bych
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13324
Registrován: 11-2004

Odesláno Pátek, 17. dubna 2015 - 21:51:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vy běžte hrát radši divadlo. Nejlíp tragikomedie, to vám jde. Se Surmajem jste nejdřív spolupracovali, pak jste se rozhádali, nedávno lítaly ty vaše slavny TO a teď to spolu zase táhnete. A je to tak s každým, neustálý koloběh. Stačí jen napsat příběh na míru a o klientelu budete mít postaráno.

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
Náhradník
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1079
Registrován: 4-2011

Odesláno Pátek, 17. dubna 2015 - 22:04:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já si myslím že ten bus z Mostu dopadne stejně jak "musejní" B732 z Olomouce... Kterou ten jejich spolek zakoupil...

Náhradníci - Lidé žijí své životy vzdáleně z pohodlí svých vlastních domovů přes robotické náhradníky ...
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.135.121
Odesláno Pátek, 17. dubna 2015 - 23:49:56    Odkaz na tento příspěvek  

Study: Víš co Study? Ty mi můžeš skočit do zdi [wink] Dostal jsem přítele na telefonu, když se něco posere, 3 náhradní motory, co mám na skladě (jelikož máme halu už ofíko a nahoře je nádherně obrovskej sklad s prostory), tři prdele dílů, další 700 na rozvrakování, dokumentaci apod. Tak si hraj na chytrolína a kecku a papa [cunik] P.s. Měj si keci, mě to nevadí, ne nadarmo se ti říká pan "teplý" a tiše se ti směje půl republiky [wink]

Náhradník: Pardon, 760 byla vrak, shinlá jako prase, Vy jste neviděl, co bylo pod CVR a lidi jako Vy jste mi ukradení [wink]
konkurenční dopravce
Neregistrovaný host
Odeslán z: 79.170.249.4
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 00:16:05    Odkaz na tento příspěvek  

Jednomu o.s. se směje půl republiky, ale ono ani druhé o.s. na tom není o moc lépe - jeho jméno je už tak nějak známo napříč celou republikou a dosti lidem se při vyslovení jeho názvu otevírá kudla v kapse. A bohužel děláte tímto reklamu všem ostatním podobně zaměřeným spolkům, bohužel i těm, co to myslí tak nějak vážně(ji). Já se třeba divím majiteli žlutobílé LC700, co stála na jisté výstavě vedle vašich skvostů, že se nesebral a neodjel - já bych to rozhodně udělal, styděl bych se takové auto vystavovat vedle toho shnilého štětkoIkarusu.
7036
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 733
Registrován: 7-2003

Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 00:16:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Můžete mi někdo objasnit, proč pořád dokola žerete návnadu z nahozené udičky? Jasně, každý soudný člověk už v tuhle chvíli může tipovat, jak ta mostecká karosa v dohledný době nakonec skončí (nejlepší je třetí fotka v příspěvku - "odložíme to k ostatnímu šrotu"). Je ale i tak naprosto nezbytné neustále rozehrávat ohranou debatu, která už nic novýho přinést nemůže? Teda kecám, ta nehorázná žumpa, do níž se to vždycky zvrtne (viz příspěvek z 23:49 přede mnou...), dovede překvapit vždycky. Nešlo prostě jednoduše ten příspěvek s fotkama ignorovat, jít si dál vlastním životem a nechat to postupně zalézt do zapomnění někam do archivu?

Buduj PID – posílíš mír!
Velká verze obrázku již prošla K-reportizací? Nevěš hlavu!
Kladenský_jouda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 11-2012
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 00:19:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vinařičák: Těmi 700 rozvrakování myslíš předešlé zakoupené autobusy viď? [wink] Náhradník a Study řekli pouhou pravdu a už se durdíš, ne nadarmo se říká že se pro pravdu nejvíce zlobí.
7036: Psát jsem nechtěl ze stejného důvodu ale třeba se opět zasmějeme.[lol]

(Příspěvek byl editován uživatelem Kladenský_jouda.)

Hádej kdo jsem.[wink]
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.135.121
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 00:20:22    Odkaz na tento příspěvek  

7036: Správně, nejlepší je si prohlídnout, v jakým je to stavu, přehlídnout to a mlčet :-)))
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.135.121
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 00:22:17    Odkaz na tento příspěvek  

Kladenský jouda: Ano, zdravím soudruha Kubíka a spol, který básněj, jak budou mít tohle a tohle a nikdy nic :-))) Viz předešlé neúspěšné případy na Expresscaru apod. se soudruhem Nekonečným... MUCK [zadnice]
konkurenční dopravce
Neregistrovaný host
Odeslán z: 79.170.249.4
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 00:25:37    Odkaz na tento příspěvek  

7036
Protože pořád tak nějak doufám, že členové MHDT o.s. samovolně přejdou ze statusu "kindermafia" do statusu "šotouš", lépe do statusu "zcela normální člověk". Ale jo, tak já byl dřív taky mladej, nejlepší, nejchytřešjší, všechno jsem měl, všemu jsem rozumněl a všichni ostatní byly nuly, co mi mohli políbit zadní část těla.
Kladenský_jouda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 11-2012
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 00:27:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vinařičák: A já debil ti chtěl pomáhat. Ještě že už jsem z toho dávno vyrostl. [happy] Tak zatím žádný autobus nemáme a co, řešíme různé papírování. Všechno chceme mít legálně a nejdeme přes mrtvoly jako veleslavné MDT/MHDT.[crazy]

Hádej kdo jsem.[wink]
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.135.121
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 00:30:33    Odkaz na tento příspěvek  

Kladenský jouda: Jojo, každej řeší formality papírový (viz čabajka Expresscar) a legálnosti, co řešíte 100 let.. Nebudu spamovat k-rep, takže přeju hodně HIV a sifilu od ADEN a majte sa [wink]
Kladenský_jouda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 11-2012
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 00:43:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vinařičák: Nechápu proč vždy náš spolek taháš do něčeho se kterým nemáme nic společného, například spolupráce s někým s kým nespolupracujeme a nikdy jsme nespolupracovali nebo nákup některých věcí s kterým nemáme nic společného. Jo a spolek existuje teprve rok, takže jsi se o 99 let pěkně seknul.[rofl]

Hádej kdo jsem.[wink]
C_73403
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 11:33:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A takové to mohlo být krásné diskusní vlákno.
Někdy si říkám proč moderátor nezakročí dříve, než se to tu strhne v takové nesmysly.
Řešte si svoje problémy někde u vás na vsi a netahejte je sem mezi slušné lidi, kteří na rozdíl od " některých již něco dokázali "
konkurenční dopravce
Neregistrovaný host
Odeslán z: 79.170.249.4
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 12:19:19    Odkaz na tento příspěvek  

Ono je lepší, když je důkazní materiál pěkně pohromadě, lépe se pak dává dohromady. A pokud je mi známo, tak už jednou dohromady dáván byl (tehdy šlo tuším o nějaké majetkové vztahy v o.s.), ale když oni jsou někteří neponaučitelní...
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13325
Registrován: 11-2004

Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 13:47:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenom to tu nechte, konečně se nekde debatuje a navazuje to na sebe. Jenom jak se dostanu ke klávesnici, rád bych přidal další svoje postřehy.

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
Kladenský_jouda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 11-2012
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 18:05:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

C_73403: Na Kladensku a v okolních oblastech nejsou naštěstí všichni stejní, je tu dost snaživých spolků i soukromníků jenže je všechny MDT/MHDTsvou anitireklamou zastiňuje.[sad]

Hádej kdo jsem.[wink]
C_73403
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 18:17:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kladenský jouda: Já neměl na mysli všechny, spíš mi šlo o to co už tu napsal 7036, že nemá smysl reagovat na to co píše Vinařičák. Jsem sice od Kladna daleko, ale i u nás se o něm mluví a ne v dobrém. Já sám autobus vlastním a vím co je za práci ho udržet a také bych ho nevrakoval, vždy se najde vhodné řešení na opravu.
Kladenský_jouda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 20
Registrován: 11-2012
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 18:46:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

C_73403: Také jsem původně nechtěl reagovat a již jsem požádal administrátory o přesunutí do Volné dopravní diskuse. Jinak nevložíš fotku svého autobusu? Moc rád se na něj podívám.[happy]

Hádej kdo jsem.[wink]
Synergy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 860
Registrován: 8-2005
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 18:58:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já bych se chtěl zeptat, kdy bude otevřeno to mnohokrát zmiňované muzeum?
Kladenský_jouda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 21
Registrován: 11-2012
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 19:21:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Synergy: Myslíte muzeum MDT/MHDT? Jestli ano tak to slyším prvně, ale to bude tím že jsem pány Koksteina a Šikýře už před nějakou dobou zablokoval.[happy]

Hádej kdo jsem.[wink]
Synergy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 861
Registrován: 8-2005
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 19:39:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vinařičák tu několikrát psal o exponátech k muzejním účelům. Tak se ptám, kdy bude otevřeno.
C_73403
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 20:42:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím, že fotku vozu jsem už sem dával, ale jen tak pro připomenutí snad tím neurazím
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13326
Registrován: 11-2004

Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 20:59:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak hlavně, on si Vinařičák léčí mindrák, protože jsem mu prý vyfoukl naši prostějovskou 80-12, na kterou se byl dívat a domlouvat prodej, přitom ho tady nikdo nezná, obzvlášť lidé, kteří tyto záležitosti řeší. Takže jako prostředek k léčení mindráku dobrý, ale trošku drahý, když jediný dochovaný plynový autobus v ČR to není (na LPG jo, to máš zase plus, aby se neřeklo) a B15 ani nikdy nic ve stáří a počtu předčit nemůže. A navíc mostecká nevytáhla paty za hranice republiky :-).

Tak ale hlavní je tady vždycky ta závěrečná děkovačka, vyjmenovat každýho, kdo k tomu přihodil pár kilo šrotu, aby to vypadalo veledůležitě.

Ještě k tomu, jak mi říká půlka republiky "pan teplý" - uvědom si, že deset naivních trotlů, kteří ti žerou z ruky všechny pohádky co si vycucáš prstu, se nerovná půlce republiky, to je milionkrát víc osob. Přezdívek mám hromadu, ale jsou originálnější, takto nějak mi říkali na prvním stupni na základce a dokážu se tomu akorát přiblble pousmát, snižuješ se na jejich úroveň.

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
C_73403
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 21:38:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study: myslím si, že je zbytečné se rozčilovat. To co tu napsal vinařičák jen svědčí o jeho inteligenci.
Myslím, že za tebe mluví výsledky co se autobusů týče a není jich málo.
Já osobně bych dal nevím co za to mít alespoň nějaký prostor pro opravy a dal bych se do renovace svého autobusu, ale s těmi prostory je to špatné a navíc je tu rodina tak investuju jinde.
Vám, kteří to myslíte s historií a renovací autobusů vážně fandím a přeji mnoho úspěchů a doufám, že jednou budu moct ve svém snažení také pokročit
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13327
Registrován: 11-2004

Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 21:47:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím, že za tebe mluví výsledky co se autobusů týče a není jich málo.

Ono to taky není tak růžové, jak se zdá a klidně to tady před všemi přiznám... Dělá se tak, aby se jezdilo, navenek jen to nejnutnější (bohužel i u Oasy, která má reprezentovat) a velké akce začnou až v momentě, kdy bude posbírané všechno, co je ještě v plánu. Teď mám stěhovat "dílnu" alespoň částečně pod střechu, díky čemuž by se dalo alespoň na polovině vozu dělat i v dešti a "depozit" pod střechu, ale taky žádná sláva. Nedávno jsem byl osloven se zájmem o moji účast na jedné hodně prestižní akci (ještě jsem ani neviděl venku pozvánku) a v ten moment člověk zjistí, že mu sice stojí kousek od domu osm vozů, ale nemá vlastně co vystavit.

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
C_73403
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 257
Registrován: 2-2009
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 21:55:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No ono o tom to je. Záchrana je jedna věc a udržování věc druhá. Faktem je to, že jsem též členem jednoho sdružení, které se snaží zachovat staré autobusy a trolejbusy a vím o čem to je najít vhodné prostory a hlavně finance na to, aby bylo co prezentovat.
Ono nejde o to dokázat toho hromady, ale o to, že je odvaha se do toho pustit a nepřestávat. Proto jsem psal, že vám fandím.
Já budu mít pár let dlouhou pauzu než děti dorostou.
Rád bych po malých kouskách pokračoval, ale jak říkám problémem jsou u mě prostory.
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.141.187
Odesláno Sobota, 18. dubna 2015 - 23:41:31    Odkaz na tento příspěvek  

Odpovím jen na jednu otázku - po získání odpovídajícího zázemí pro lidi a splnění předpisů EU, nic nebrání přestavbě haly a následnému otevření muzejní expozice, což se právě realizuje [wink]
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13328
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 19. dubna 2015 - 09:46:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je fajn, tam ty válečky užijete ve velké míře.

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
Synergy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 862
Registrován: 8-2005
Odesláno Neděle, 19. dubna 2015 - 10:11:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to budu první návštěvník. Bude to ještě letos?
Kejvačka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1222
Registrován: 10-2004

Odesláno Neděle, 19. dubna 2015 - 11:27:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Atmosférák v Praze - Čertousích je stále na svém místě, už dlouho:

Karosa řady 700 - nejlepší autobus
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13329
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 20. dubna 2015 - 08:42:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bez reakce. To takto komunikujete i s těmi vašimi sponzory a Středočeským krajem?

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6194
Registrován: 3-2007

Odesláno Pondělí, 20. dubna 2015 - 09:20:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dúfam, že už nekonečné hádky o nezmysloch skončili a môžem poslať pár posledných mohykánov radu 700 na našich cestách



História a súčasnosť PZ na Slovensku

Evidencia vozidiel slovenských dopravcov
C_73403
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 258
Registrován: 2-2009
Odesláno Pondělí, 20. dubna 2015 - 18:04:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino: krásné kousky doufám, že ještě nějakou dobu na našich cestách vydrží.
Tootti
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3966
Registrován: 1-2007

Odesláno Pondělí, 20. dubna 2015 - 21:56:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nedávno som sem dával fotku tejto mestskej Karosy, no ak máte záujem, tak o takých 6 rokov si ju môžte kúpiť ako veterán [proud]

SFMTA - MUNI
1510015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2253
Registrován: 1-2010

Odesláno Úterý, 21. dubna 2015 - 19:52:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

´Jelenova´ Karosa..

Web - přehledy laků a dislokace některých lokomotivních řad u ČD
YouTube - VlakyLesan
__Milan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 67
Registrován: 9-2012

Odesláno Pátek, 24. dubna 2015 - 23:22:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chutovka takto na vecer - jazda Karosou C734.0x prestavanou na trolejbus v Pyongyang-u

https://www.youtube.com/watch?v=qB6PJqq-XZE
JaroRV
Neregistrovaný host
Odeslán z: 95.103.105.112
Odesláno Neděle, 26. dubna 2015 - 09:28:39    Odkaz na tento příspěvek  

Zdravim vsetkych, by som sa chcel len spytat taku technicku vec, ze na kolko atm by mala byt plne nafukana atmosa LC 735 - fuka mi totiz teraz na takych 7,8 ci to nie je nastavene na malo? Lebo co ja viem tak mala by mat 8-8,5 a ked ma len tych 7,8 tak napriklad po kratkom stani a starte vzduch na chvilu spadne tak o pol atm na 7, 4 - 7,5 a vtedy to rozsvieti na chviku okruhy, kym dofukne spat. Nemala by sa nafukat aspon na 8,5?
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13336
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 26. dubna 2015 - 11:50:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Těch 7,5-8,0 je podle mě optimální. Pro odbrždění většinou stačí 6.

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
JaroRV
Neregistrovaný host
Odeslán z: 178.40.139.67
Odesláno Neděle, 26. dubna 2015 - 13:59:34    Odkaz na tento příspěvek  

Study: vdaka, ona sa odbrzdi tak pri 6, len je trochu tuha. Na pohodlnu jazdu staci aj 7,5 len ma to obcasne rozsvietenie okruhov trochu vyrusuje. Tak preto sa len pytam ak niekto z profi vodicov a technikov ma skusenosti s atmosmi.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13339
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 26. dubna 2015 - 19:41:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mně to dělá taky, že fouká kolem osmi, ale občas při odběru vzduchu, který ani budíky neukážou, problikáví ruční brzda.

Sdružení historické dopravní techniky Prostějov
Kecama autobus nezachráníš...
VÚdfan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 247
Registrován: 11-2007

Odesláno Pondělí, 27. dubna 2015 - 10:14:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, Karosy byly vždy mé oblíbené autobusy a děsně těžce jsem nesla, když je přestali ve Vysokém Mýtě vyrábět.

A tak, napadl mě celkem poděšený napád, na internetu jsem objevila firmu, co vám na požádání vyrobí přívěšek s obrázkem na přání.

Tak se obracím zde na fanoušky, nemáte někdo hezkou fotografii Karosy řady 700? Nejlépe bíločevenou verzi, např, z oslav nějakého výročí MHD atd, prostě někde kde bude stát singl Karosa a nebude oblepená jinými autobusy asi jako když sedí slepice na bidle.[biggrin] Nebo z muzea MHD atd.

Póza: nejlépe mírně bokem, aby bylo vidět trochu čelo a trochu bok. Budu ráda za jakoukoliv pomoc. Díky.

Život není nic jiného, než cesta vlakem...
Lc_736__c_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5625
Registrován: 6-2006

Odesláno Pondělí, 27. dubna 2015 - 16:00:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle by mohlo splňovat tvé požadavky:


» lc.rajce.idnes.czMHDfoto.czSeznam autobusů «

KAROSA Žádné kompromisy.
C_73403
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 259
Registrován: 2-2009
Odesláno Středa, 29. dubna 2015 - 21:32:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

dobrý den, ahoj potřeboval bych radu od zkušenějších renovátorů. Dají se na Karose C734.03 vyměnit trubky chlazení bez použití zvedáků nebo montážní jámy?
Děkuji za odpovědi
Vinařičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.233.52
Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 00:10:28    Odkaz na tento příspěvek  

C734 03: Ano, stačí nebýt líný, zhubnout, být pružný a umět použít ruce, nikoliv "Laubovatět" Luky... Lenka též kanál, ani zvedáky nemá a poradila si. Stejně tak bez kanálu a zvedáků vyměnila kompletně rozvody vzduchu na Pernice a to samý palivový hadičky [wink]
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6201
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 30. dubna 2015 - 00:22:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Furt sa sťažuješ, že tu do teba skáču a Lukáš sem hodí len prosbu o pomoc a robíš presne to isté...

[fotic] jednej z posledných Karos radu 700 u SAD Trnava

História a súčasnosť PZ na Slovensku

Evidencia vozidiel slovenských dopravcov