K-report
 

Archiv diskuse Všeobecná železniční diskuse do 19. 08. 2014  

Diskuse K-report » Archiv 2014 » Železnice » Všeobecná železniční diskuse » Archiv diskuse Všeobecná železniční diskuse do 19. 08. 2014 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
J. Kučera nereg.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pátek, 01. srpna 2014 - 10:36:30    Odkaz na tento příspěvek  

Je to pěkné, jen ještě kdyby se dala plánovat trasa po kolejích (nezávisle na vlacích [happy])
Sixkiller
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 12-2010
Odesláno Sobota, 02. srpna 2014 - 23:15:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahojte, nevím kde bych svůj dotaz zařadil, tak píšu sem. Ve čtvrtek jdu na pohovor do DKV Olomouc na pozici strojvedoucí v přípravě. Mám se nějak speciálně připravit co se týče znalostí o tomto povolání, nebo to je takové light napoprvé. Díky
Persink163054
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 11-2012
Odesláno Neděle, 03. srpna 2014 - 00:01:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sixkiller:Přípravu nepodcenuj, všude ve všech profesích tohle platí:
To co chceš dělat a máš k tomu vřelý vztah, tak si nastuduj základ a přehled, nemusíš detaily, ty přijdou potom, ale přehled o čem to je, jak to zhruba funguje

Uvedu příklad:Se tě zeptaj proč Jančura nejezdí do Brna? Protože znáš základy odpovíš:Protože na to nemá lokomotivy, do Brna je střídavá trakce a on má stejnosměr. Ale detail jak se řídí lokomotiva, v čem se liší trakce (regulace výkonu) to v té chvíli je detail, který tě naučí v kurzu.

Držím ti palce a mnoho uspěchů, dej pak vědět jak si dopadl. Bud sem nebo mi napiš na mail:geforce6166bx@seznam.cz
Penik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6301
Registrován: 10-2004
Odesláno Neděle, 03. srpna 2014 - 08:19:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podle mě tohle zrovna není správný příklad, protože se stejnou otázkou mohou přijít, akorát vymění RJ za Leo a hned to neplatí. Ten důvod je podle mě jinde.

◊Umím [zadnice], ale umím s ním zázraky.◊
Marek_kubík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1543
Registrován: 12-2008
Odesláno Neděle, 03. srpna 2014 - 08:23:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sixkiller: Přeji hodně štěstí.[happy]

Karosa - to nejlepší na trhu autobusů :-)
ČD a ZSSK - dva nejlepší železniční dopravci
Moje ICQ: 639-165-615
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 750
Registrován: 10-2009
Odesláno Neděle, 03. srpna 2014 - 16:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro Sixkiller:
Držím palec. Máš-li rád mašiny a svět kolem nich, všechno půjde. P.
Practicus
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.184.44
Odesláno Neděle, 03. srpna 2014 - 18:14:21    Odkaz na tento příspěvek  

Sixkiller - tak upřímnou soustrast.....
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2926
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 03. srpna 2014 - 19:07:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přípravu nepodcenuj, všude ve všech profesích tohle platí: To co chceš dělat a máš k tomu vřelý vztah, tak si nastuduj základ a přehled, nemusíš detaily, .......

Mezi námi děvčaty, osobně netuším nač bych se připravoval.
Já odpovídal na dotazy: Vy jste ten vozmistr-četař, co se na vlastní žádost vrátil zpět k vozmistrům? (Ano[biggrin])
A proč?
Ale Vy přeci nosíte brýle?
A projdete s tou oční vadou přes lékařskou prohlídku? (Před třemi lety to doktorům nevadilo.) A s kým jste ta vyšetření absolvoval?
A pustí Vás vaše vedení k nám? (ukázalo se, že přes počínající nedostatek vozmistrů to ještě rádi udělali. Myslím, že mi byli ve stanici a "Janíkových strojírnách" vděční[biggrin][rofl])

Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.

Už nikdy nezapomenu na Boblicka!!!
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 752
Registrován: 10-2009
Odesláno Neděle, 03. srpna 2014 - 19:07:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sixkiller,
z Praktikusa si nic nedělej, von tak sejčkuje furt...
Practicus
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.184.44
Odesláno Neděle, 03. srpna 2014 - 19:52:17    Odkaz na tento příspěvek  

Podroužek- já nevim, ale teď nám začínaj brát stravný, to máš tak 1500,- z platu dolů, ale práce a zodpovědnosti naopak přidali, časy zkrátili (byť je to kolikrát v rozporu s technologií), tak nevidím jedinej důvod mu popřát takto...
Sixkiller
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 12-2010
Odesláno Neděle, 03. srpna 2014 - 21:49:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No i tak Vám všem děkuju, neumím si představit, že bych pracoval v jiném oboru, mírný negativismus tady vidím u ostrosti zraku, tam si nejsem jistý, možná že půjde zlepšit pokud zdravotní prohlídka bude následovat několik tydnů po pohovoru, jinak jsem úplně v poho
Taj
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.81.208.79
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 00:19:13    Odkaz na tento příspěvek  

Sixkiller - nomen omen. U psychologa to budete mít zajímavý...
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 754
Registrován: 10-2009
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 07:16:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tož popravdě řečeno, pokud Sixkiller (mohl by si taky říkat nějak něžněji) nebo jiní hledáte slušné zaměstnání, tak strojvedoucího nebrat. U ČD tedy zcela jistě ne. Je to povolání pro otrlé hochy. Zodpovídat za sebe i za práci jiných. Za peníze nic moc. U firmy, která se hodně zabývá tím, jak s Vámi vyjebat. Víc než je zdrávo. Každou druhou noc rozbitou, na víkendy zapomeňte.
Jezdit budete na střepech, které jsou tím horší, čím jsou novější.
Ovšem, jste-li dostatečně praštěný, aby Vám tohle všechno nevadilo, pak můžete být i u této profese šťastnými lidmi. Je nás tady takových ještě dost. Že Practikusi. P.
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4784
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 09:48:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

já nevim, ale teď nám začínaj brát stravný, to máš tak 1500,- z platu dolů

Není to v rozporu se Zákoníkem práce náhodou?
Haan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1036
Registrován: 2-2010
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 09:54:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mouka: jestliže zaměstnanec souhlasí se změnou pracovní smlouvy v tom smyslu, že se mu rozšíří pole působnosti-tedy obvod pracoviště, pak to v rozporu ze ZP není. Diskutabilní to téma a velmi citlivé. Záležitost pro právníky.
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2522
Registrován: 7-2006

Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 10:41:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pak můžete být i u této profese šťastnými lidmi. Je nás tady takových ještě dost.

Ale šmahem jich nějak ubývá ..[sad] Tak proč odrazovat ty,kteří projeví opravdový zájem .. prošli jsme s tím my,projdou i Ti další .... a čas hukáže .. [happy]

[vypravci]

ICQ 237-113-861
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4785
Registrován: 1-2007
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 11:55:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Haan: zaměstnanec souhlasí
Ve stylu: "Nesouhlasíš, zítra nemusíš chodit!"...
Parmezano
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1505
Registrován: 5-2008

Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 12:17:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Practicus: OZŽ nebo FS ?
Haan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1041
Registrován: 2-2010
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 12:18:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mouka: až tak ne, ale on by se třeba vždy nějaký klacík na "nepřizpůsobivého" našel.
Practicus
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.184.44
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 13:20:19    Odkaz na tento příspěvek  

Podroužek - ano, mi nemůžem být normální, a proto děláme na dráze
Practicus
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.184.44
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 13:21:56    Odkaz na tento příspěvek  

Parmezano - FS a zajímá mě, jak se k tomu postaví..... zatím nic
Haan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1043
Registrován: 2-2010
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 14:04:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Praktikus: myslím, to až tak není záležitost FS, ale legislativy, tedy konkrétně § ZP a jeho výkladů. Takže, až zase nějaká politická strana v parlamentu vyleze s návrhem, jak práva zaměstnance očesat či je odebrat zcela, dělnému lidu by mu to nemělo být šumafuk.
Abyste časem nedopadli stejně, jako "báby" v různých super-hypermarketech.
Rosta_kolmix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3906
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 15:19:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám jedu, ale zato naléhavou prosbu - nemá někdo kontakt na pana Zdeňka Bauera st.? Mail pod nickem je k dispozici. Díky, pokud někdo pomůže...

www.prototypy.cz - Stránky, které vytváříte Vy všichni!

Další stránky, na kterých pod hlavičkou KMD, o.s. dělám:
www.prototypy.cz/sergeje a www.prototypy.cz/tovacovka
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 756
Registrován: 10-2009
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 19:40:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Praktikusi, kdo nic neví, říká, že to neexistuje. Nevíš o tom, jak postupuje a co má v plánu FS v problematice cestovních náhrad. Nevíš a meleš, že nic. Zamysli se také nad tím, zda by bylo dobré všechny úmysly předem vykecat. To platí zcela obecně. Jen hlupák co neví, nepoví. Bránit se musí hlavně každý sám. Třeba tím, že nepodepíše všechno, co se mu předloží. Mám s tím bohaté zkušenosti. Hlavně ty špatné. A pak se takový domáhá pomoci. P.
Je to jak ROH
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.21.123.209
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 20:19:16    Odkaz na tento příspěvek  

FS je parta kejvalů, hlavně že předsednictvu kape a co je dole to jde mimo. Před členy si hrají na velké odboráře a pak si se zaměstnavatelem lezou do [zadnice] Od Slunky je to k zblití, i proto jsem už před lety vystoupil.
ROH
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.132.203
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 20:38:16    Odkaz na tento příspěvek  

Je to jak ROH, 84.21.123.209: JirkoXXL, jsi to ty? Zajímavá souhra adres :D
ad Slunka
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.131.248
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 20:41:58    Odkaz na tento příspěvek  

Narcis Slunka to všem fírům posral 100 let do budoucnosti "úctou k panu prezidentovi". Toho bych radši vynechal. Kdo tohle neví, ví o FS hovno.
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 758
Registrován: 10-2009
Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 21:18:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlavně, že je důvod neplatit příspěvky, že anonyme.
Dá to míň práce, jen kibicovat. P.
ad Haan
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.116.240
Odesláno Úterý, 05. srpna 2014 - 04:27:49    Odkaz na tento příspěvek  

Haan Odesláno Pondělí, 04. srpna 2014 - 09:54:29 :"...že se mu rozšíří pole působnosti-tedy obvod pracoviště..."

..až na to, že nejvyšším územním celkem pro určení pracoviště ve vztahu i k cestovním náhradám je OBEC a nic víc.
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 760
Registrován: 10-2009
Odesláno Úterý, 05. srpna 2014 - 06:44:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Problém s cestovními náhradami není v tom, že by se rozšířilo pole působnosti novou pracovní smlouvou. Je to v novém výkladu pojmů. Zejména pojmu "Provozní jednotka". Podle nového výkladu, je-li PJ na více než jedné adrese, má tedy nějaká podřízená pracoviště, už sama tak rozšiřuje "pole působnosti". Takže těmto kolegům jsou propláceny náhrady až od doby odjezdu. Nikoli od doby (do doby) odchodu z pracoviště. Jsou tedy za stejnou práci placeni různě. Aspoň co se cestovních náhrad týče. Bude nutno, aby rozhodcem byl někdo třetí. Další věc je, proč se tohle všechno děje. Nám seberou v průměru nějakých pár stováků. Přitom je fakt, že kdybychom pracovali zcela zdarma, stejně ČD nebudou mít peníze. Potřeba vyplácet zlaté padáky a nadstandardní platy je jistě velká. Stejně jako nakupovat nekvalitní a předražené šmejdy. Kde na to pořád brát? Musíme se uskromnit. Dalším důvodem je vnést do našich řad závist a nenávist. Já stravný nemám a Franta jó. Je to hajzl. A kdo za to může? Federace! Není ostouzen ten, kdo se nám snaží vytáhnout peníze z kapes. Jen ten, kdo tomu nedokáže ihned zabránit. Protože nemá možnost postupovat stejně. Ale to už mnozí slyšet nechtějí. Žijeme totiž v Česku mezi slovanskou svoločí. P.
Bobmaster
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.170.96.60
Odesláno Úterý, 05. srpna 2014 - 11:23:36    Odkaz na tento příspěvek  

Podroužek: ač nestrojvedoucí, tohle v plném znění podepisuju. Jak by možná řekl některý velký myslitel: Taková občasná defenestrace vedení je argument, s kterým nic nenaděláš[lol]
novotny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 727
Registrován: 2-2013

Odesláno Úterý, 05. srpna 2014 - 11:33:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobmaster- Ale jak pravil náš veliký myslitel a génius Jára Cimrman, zdařilé defenestrace lze provádět pouze v urbanisticky vyspělých zemích. Defenestrace v jurtách, slaměných chýších či zemljankách se nedoporučují, nemají ten patřičný efekt..... [lol]

[smrt] PIRÁT [smrt]
XIII.století - naprosto jedinečná,kultovní a mystická záležitost.
Haan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1045
Registrován: 2-2010
Odesláno Úterý, 05. srpna 2014 - 12:25:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Haan: máte pravdu, samozřejmě legislativně. [happy]
kaer_morhen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 1-2012
Odesláno Úterý, 05. srpna 2014 - 12:38:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V urbanisticky zaostalých zemích se defenestrovaný po několika vteřinách letu vrací zpět do funkce.
Pavel_Večeřa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 769
Registrován: 11-2012

Odesláno Úterý, 05. srpna 2014 - 14:04:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Debata o defenestraci mi připomíná klasický vtip o tom, jaký je rozdíl mezi pádem z prvního a třináctého patra.

Třinácté: Áááááááá - Plesk!
První: Plesk - Áááááááu!

Naše hospoda není pokryta internetovým signálem, bavte se spolu jako normální lidé.
Jako nádražák jsem jezdil zadarmo vlakem, doufám, že jako elektrikář budu mít zadarmo proud.
starkin
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.13.25
Odesláno Úterý, 05. srpna 2014 - 19:46:42    Odkaz na tento příspěvek  

FS má smlouvu s pojišťovnou DAS a jestli stravné nebo cokoliv jiného ano či ne budete vědět přesně.
Mohu z vlastní zkušenosti doporučit. V ČD totiž není vše po právní stránce v pořádku. Ale zaměstnanci se bojí ozvat a na tom oni staví.
Mipix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 321
Registrován: 10-2011

Odesláno Čtvrtek, 07. srpna 2014 - 18:11:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Před časem na zahájení sezóny ve vojenském muzeu Lešany jsem viděl na nádraží zajímavou situaci. Zdejší nádraží je zavřené, jízdenky se tu tedy neprodávají, ale odpoledne při odjezdu se tu objevila paní s batůžkem a prodávala jízdenky na vlak. Vypadala jak turistka, uniformu myslím neměla (nejsem s jist), všiml jsem si jí až po nějaké době před odjezdm. No na mě si skrytá kamera nepřijde, tak jsem jí jen se zájmem sledoval, jak prodává jízdenky kolem nádraží a kšeft jsem jí neudělal. To byla opravdu "live action" pokladna? Setkal jsem se s tím prvně. Dá se to někde vidět i jindy?

Kladno - Rozdělovské rozhledy
Jirkaxxxl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2357
Registrován: 3-2010

Odesláno Čtvrtek, 07. srpna 2014 - 19:01:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M...x
Před časem na zahájení sezóny ve vojenském muzeu Lešany jsem viděl na nádraží zajímavou situaci.
===================
To jsou mi věci. Lešany nikdy nádraží neměly. Leda tak Krhanice[kiss]
Mipix
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 322
Registrován: 10-2011

Odesláno Čtvrtek, 07. srpna 2014 - 21:20:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkaxxxl: To jsou mi věci. Právě jste objevil Ameriku[kiss]

Kladno - Rozdělovské rozhledy
UBL
Neregistrovaný host
Odeslán z: 212.67.81.5
Odesláno Pátek, 08. srpna 2014 - 05:48:02    Odkaz na tento příspěvek  

J. Kučera nereg.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pátek, 08. srpna 2014 - 07:59:12    Odkaz na tento příspěvek  

Mipixi, takto se to dělá, že jízdenky prodává "ve stanici" nějaký vlakový revizor. Občas se tak děje (dělo) v Lužné u Rakovníka po zrušení klasické pokladní. Ale tam ten revizor byl aspoň vevnitř v pokladně. Samozřejmě platí, že i nadále je "stanice" bez výdeje JD, a tudíž kdo si nekoupí jízdenku u tohoto zaměstnance, ve vlaku nebude mít problém s tím, že by najednou vlakvedoucí požadoval manip. přirážku.
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12025
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 08. srpna 2014 - 10:56:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Samozřejmě platí, že i nadále je "stanice" bez výdeje JD a to se kaštan doví jak?

kolisti = piráti chodník?
neosv?tlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolist?m není bezpe?no
http://www.stopkoureni.cz/
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3818
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 08. srpna 2014 - 11:01:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobo: Buď si revízora všimne a lístok si kúpi, alebo si revízora nevšimne a kúpi si lístok vo vlaku. [biggrin]
J. Kučera nereg.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pátek, 08. srpna 2014 - 11:30:54    Odkaz na tento příspěvek  

Bobo: Tak když je stanice bez výdeje standardně...? Myslím, že Tobě jako fírovi to snad nemusím vysvětlovat..
Bobo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12026
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 08. srpna 2014 - 11:58:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a to standardně zjistí jak?
Asdf [happy]

kolisti = piráti chodník?
neosv?tlený cyklista = žádný cyklista
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolist?m není bezpe?no
http://www.stopkoureni.cz/
J. Kučera nereg.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pátek, 08. srpna 2014 - 12:01:20    Odkaz na tento příspěvek  

Tak, že půjde k okýnku-do nějaké čekárny, příp. narazí na zamčené dveře (ten místních poměrů neznalý) a tam si to přečte? Nebo v idosu symbolem přeškrtnuté jízdenky (u které "vyjede", že "jízdenky se prodávají ve vlaku")?
Sivon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 456
Registrován: 10-2010

Odesláno Sobota, 09. srpna 2014 - 08:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


SimTr budějovická veřejná doprava
Rajče Chceš-li být 1 den šťastný, vožer se. Chceš-li být 1 rok šťastný, vožeň se. Chceš-li být celý život šťastný, staň se šotoušem!
Trs2004
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 508
Registrován: 2-2010

Odesláno Sobota, 09. srpna 2014 - 23:26:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemáte někdo mapu Počty traťových kolejí a proudových soustav z roku 2004 (jako je např. zde: http://www.szdc.cz/o-nas/zeleznicni-mapy-cr.html)? Děkuji
Odklony
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.207.216.2
Odesláno Neděle, 10. srpna 2014 - 16:58:40    Odkaz na tento příspěvek  

Prosím vás budou se ještě letos konat odklony přes Lysou jako tomu bylo o velikonoce ?
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 70008
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 10. srpna 2014 - 21:08:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pravděpodobně o říjnových svátcích/prázdninách.

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
qpLucas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 12-2013
Odesláno Úterý, 12. srpna 2014 - 10:20:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zlámalík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1023
Registrován: 4-2006
Odesláno Středa, 13. srpna 2014 - 21:59:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

qp: to vše tady už bylo, nějaká reklama na dotyčný zpravodaj? [uhoh]

Zlámalíkovy mašinky: tt120.webnode.cz
martans
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 166
Registrován: 4-2012

Odesláno Neděle, 17. srpna 2014 - 17:38:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šéf Českých drah je po půl roce na odstřel. Znelíbil se ministrovi:
odkaz

[fotic]
[masinka]Tratě kolem Hradce Králové na Facebooku [pozor]
[vypravci]
Jirkaxxxl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2371
Registrován: 3-2010

Odesláno Neděle, 17. srpna 2014 - 20:28:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takhle se vydělává. Půl roku ve funkci a zlatý padák jako Žaluda. Do smrti by nemusel hrábnout. Je to hnus, velebnosti...
Zapa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7626
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 17. srpna 2014 - 20:35:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Spíš se mi nelíbí, že s případným novým vedením, přijdou zase změny. Ono už nestačí, od voleb do voleb. Pak ta dráha má nějak vypadat.

Proti lži se člověk strašně špatně brání, protože když se lež pěkně řekne, tak vypadá jako pravda, a někdy je problematika tak složitá, že lidé nevědí, co je pravda a co ne.
Radim Jančura ...asi o sobě...
Marek_kubík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1557
Registrován: 12-2008
Odesláno Neděle, 17. srpna 2014 - 23:43:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neznáte někdo Marka Vaďuru? Pracoval u JLV a jezdil na nočních vlacích. Bydlel v Praze - Bohnicích, byl ženatý a doma ve sklepě měl postavené kolejiště. Jsme přátelé ale ztratil jsem na něj kontakt.[sad]

Karosa - to nejlepší na trhu autobusů :-)
ČD a ZSSK - dva nejlepší železniční dopravci
Moje ICQ: 639-165-615
Porucik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 422
Registrován: 4-2009
Odesláno Pondělí, 18. srpna 2014 - 20:43:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak máme v Čechách 8 nových přírůstků...

20,25 hod Křešice u Děčína

cíl: Přerov
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3206
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 19. srpna 2014 - 14:30:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Neznamy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 366
Registrován: 1-2005
Odesláno Úterý, 19. srpna 2014 - 14:48:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajímalo by mne vyjádření druhé strany. Je rozdíl se jít napít nebo tam pak zůstat a vykecávat se po zbytek cesty.
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4797
Registrován: 1-2007
Odesláno Úterý, 19. srpna 2014 - 15:19:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A když má zkontrolovány všechny cestující (když je v rychlíku delší úsek mezi zastaveními, není to až takový problém), tak musí chodit mezi lidma a ptát se: "Mohu pro vás něco udělat?" Z pohledu cestujícího musím říct, to ať raději sedí v tom služebáku, než aby zběsile pobíhat po vlaku, aby "vykázal činnost".