K-report
 

Archiv diskuse Všeobecná železniční diskuse do 13. 06. 2014  

Diskuse K-report » Archiv 2014 » Železnice » Všeobecná železniční diskuse » Archiv diskuse Všeobecná železniční diskuse do 13. 06. 2014 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Pavel_Večeřa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 683
Registrován: 11-2012

Odesláno Čtvrtek, 29. května 2014 - 14:51:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nápodobně. U chemie a matematiky jsem si přečetl otázky. Na angličtinu jsem se neučil vůbec, tam jsem si šel na maturitě vyloženě pokecat s komisí, takže jediné biflování byla literatura.

Dodnes koluje po škole moje odpověď na otázku: "A znáte nějaký tragický příběh o lásce v české literatuře?"
"Tož Máj."
"Tož povídejte." <- učitelka ze srandy, ještě netušící co příjde za nášup
"Tož takové týpek, co se zabóch do jedné, no fotr mu do teho fušoval, tak ho odkrágloval a šel za to viset, vůl jeden."
Po krátké pauze na smích byla odpověď vzata jako správná.

(Příspěvek byl editován uživatelem Pavel_Večeřa.)

Nesnaž se takto namazat vexl, je to nemožné. Raději si uvědom pravdu, vexl tu není. Pak snáze pochopíš, že to, co se maže není vexl, jsi to ty sám.
kapitán NEMO
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.12.32
Odesláno Čtvrtek, 29. května 2014 - 16:21:39    Odkaz na tento příspěvek  

Tož si myslím, že ta pauza na smích nebyla tak krátká!!![rofl]
Marcel_Štancl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 898
Registrován: 7-2012
Odesláno Pátek, 30. května 2014 - 08:52:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bermud.3úhelník
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.103.109.53
Odesláno Pátek, 30. května 2014 - 13:07:08    Odkaz na tento příspěvek  

Drahám "zmizelo" 16 vozů, které koupily z Rakouska...Mají v tom pěkný borčus!
22michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.159.151
Odesláno Sobota, 31. května 2014 - 01:50:44    Odkaz na tento příspěvek  

Bermudy do trojúhelníku- nesouvisí to třeba spolu? https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=3103501
vales8881
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 355
Registrován: 2-2013
Odesláno Neděle, 01. června 2014 - 21:00:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte někdo proč na druhé fotce je tabulka schovaná pod cenzurou? http://www.pozary.cz/clanek/86636-pri-stretu-vlaku-s-automobilem- v-rosicich-na-brnensku-zemrel-ridic/
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7970
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 01. června 2014 - 21:20:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vales: ale to vůbec není schované, to je přece stín "kundálu".
Proto u toho ortodoxní brejlofilové tolik řvali... [biggrin]
Honzasl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4328
Registrován: 3-2004
Odesláno Pondělí, 02. června 2014 - 12:50:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

vales8881

Inu, když mají všechny gumokoly v té galerii zamazané RZ, tak holt musí i mašiny - rovný přístup, žádná dikriminace.
Paul_red_adair
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 862
Registrován: 8-2010
Odesláno Úterý, 03. června 2014 - 12:33:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čtečky pro fíry NEBUDOU...do výběrka za 14 Mega peněz se nikdo nepřihlásil...[sad]
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 722
Registrován: 10-2009
Odesláno Úterý, 03. června 2014 - 19:42:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To jsem si oddechl. Dopadlo by to stejně, jako když ČD nakoupí cokoli. P.
Horatio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 28
Registrován: 5-2011

Odesláno Středa, 04. června 2014 - 03:09:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobré ráno,

doufám, že se můj dotaz v této sekci nebude vadit. Potřebuji radu od strojvůdců či znalých tohoto tématu.

Chystám se na zdravotní prohlídku a následně psychotesty pokud uspěji tak na kurz strojvedoucího. A tak mne zajímá zdravotní prohlídka, brýle na dálku mohou být? Dá se nějak připravit na prohlídku abych zvýšil šance, myslím tím spíše fyzicky.

Jak je to s psychotestama, každý na to má jiný názor, jak jsem se dočetl jinde.

Děkuji za odpovědi. Petr
Napoleon
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.112.160.140
Odesláno Středa, 04. června 2014 - 09:13:57    Odkaz na tento příspěvek  

Horatio, k úspěchu u psychotestů je potřebné zdravé sebevědomí. Problém mívají přehnaně sebevědomí namistrovaní pitomci anebo naopak předposránci, kteří už měsíc dopředu hrůzou nespí a loudí na káčku informace, aby to mohli nějak ojebat. Neojebeš to, kamaráde, oni tam na tobě moc dobře poznají, že se třeseš strachem!
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Středa, 04. června 2014 - 20:06:08    Odkaz na tento příspěvek  

ad Horatio : pokud máte brýle na dálku, tak už problém být může ... psychotesty se nedají naučit ... zejména, když se dělají přes PC a musíte reagovat na různé obrázky apod.
Záludné jsou různé odpovídací otázky s možností odpovědi + / -, přičemž vám by vyhovoval neutrál, tedy 0.
Focus1976
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 613
Registrován: 4-2011

Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 09:58:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Velká legrace je "otázka": seřaďte těchto pět barevných čtverečků podle oblíbenosti barev a o tři až pět otázek později (takže ani ne pět minut) je to znovu. Asi si tím zaměstnavatel testuje míru psychopatie nebo co. [rofl]
Mw36
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 218
Registrován: 3-2009

Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 11:54:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad novotný: V daném skutkovém případu je potřeba vyslechnout poškozenou,obviněného a svědky. Bohužel nelze s souhlasit s Vaším tvrzením o náhodných cestujících,včetně tzv: rajonizací oblastí. Vy jste byl u tohoto spáchaného tr.činu? Víme sice sami,že v nočních dopr.prostředcích,je častěji páchaná tr.činnost. Jenže na tomhle nelze zakládat jakékoliv vyš. Víte pane,ono to není tak jednoduché a potrvá to bohužel mnoho týdnu,ba měsíců,než příslušný soud vyřkne "ortel". Je mi jasné,že Vám to zní,jako zlý sen. Vyšetřování PČR a pak následné předání soudu,kde proběhne další kolo výslechů. Bohužel,tak to je nastaveno ...
Mw36
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 219
Registrován: 3-2009

Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 12:01:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Otázku zavedení trestu smrti bych raději ani neotevíral. Je to totiž velmi,ale velmi ošemetná záležitost!! [uhoh]
kaer_morhen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 1-2012
Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 13:06:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To není nic ošemetného...to je jedna mezi světla.
novotny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 669
Registrován: 2-2013

Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 16:41:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mw36- Vím že je to takhle (debilně) nastaveno. Jinak už nevím co bych k tomu dodal, vše už jsem popsal ve vláknu "Aktuální informace z provozu" a měnit na tom nic nemíním. Snad ještě jen to, že Ti nepřeji, aby se něco podobného stalo někomu Tobě blízkému, to by jsi se na to asi díval trochu jinak......

kaer morhen- moje řeč!! [ok]

[smrt] PIRÁT [smrt]
XIII.století - naprosto jedinečná,kultovní a mystická záležitost.
starý Ivoš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.221.248.239
Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 17:08:21    Odkaz na tento příspěvek  

Novotny: pokud to nebude takhle debilně nastaveno, velmi snadno se stane, že budeš pověšen (zastřelen, upálen, ukřižován - vyber si) prostě proto, že ses někomu nelíbil nebo že někomu "jeblo" a křivým obviněním tě pošle na onen svět.

Snad ještě jen to, že Ti nepřeji, aby se něco podobného stalo někomu Tobě blízkému, to by jsi se na to asi díval trochu jinak......

Já ti taky nepřeju, aby se ti něco takového stalo, potažmo tvým blízkým. Rychle bys změnil názor.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5288
Registrován: 3-2007
Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 17:45:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Focus : Ne míru psychopatie, ale kontrola toho, jestli si nevymýšlíte. Normální věc v psychotestech jsou po čase se opakující nebo velmi podobné otázky, které často odhalí, že osoba lže (dělá se lepší).
novotny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 670
Registrován: 2-2013

Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 17:57:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

starý Ivoš- Hm, fenomén dnešní doby. S grázly se zachází v rukavičkách aby se jim náhodou nezkřivil vlásek a nevinné oběti jsou všem (předpokládám i Tobě) u prdele. Končím debatu, jdu blejt. A pak do hokny.....[masinka].

[smrt] PIRÁT [smrt]
XIII.století - naprosto jedinečná,kultovní a mystická záležitost.
Jezevec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 164
Registrován: 10-2010
Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 18:54:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co se stane když po pěti minutách změním názor na oblíbenost barviček? Fak nevím jestli bych to seřadil znovu stejně.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5289
Registrován: 3-2007
Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 19:07:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nestane se vcelku nic, opusťte vaši představu psychotestů (dělá se to několik hodin) jen jako "prospěl-neprospěl". Prostě psychologické vyšetření (u psychologa, zaměstnavatel to akorát objednává) popisuje vaši osobnost, agresivitu, patologické sklony, paměť, chybovost jednání při stresu, vyzrálost a podobně.

Po testech následuje pohovor s psychologem a na základěto toho uváží a uvede ve zprávě, zdali jste způsobilý pro práci, kterou chcete dělat.
Samozřejmě jiná náročnost je pro strojvůdce, jiná pro pilota, jiná pro pracovníky velína atomové elektrárny..každá ta práce má jinou náročnost a vyžaduje jiné osobnostní vlastnosti.
Pokud se těch chyb sejde hodně a jste výsledkově pod průměrem svého věku a profese, má velkou váhu ten pohovor.
Tam to chce klid, rozvahu, nebýt zbrklý (!!!!), nemachrovat a spíš mluvit méně než více a odpustit si excesy svědčící o psychopatické osobnosti (př. "Všechny zloděje by měli pověsit").
Pokud možno se dobře vyspat, být umytý, slušně oblečený..normální šedý průměr [wink]
Vasekpetr1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 556
Registrován: 8-2006
Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 20:02:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě doplním Mladějova, že v tomto případě se jedná o tzv. vstupní psychotesty, které děláš při nástupu a například ten provozní personál jaderné elektrárny dělá navíc ještě i profesní psychotesty, které se po jisté době opakují (dostaneš způsobilost v rozpětí 1 rok až 5 let). Pracovníci dodavatelských organizací, kteří usilují o vstup do střeženého prostoru jaderky dělají vstupní psychotesty taktéž a podle úspěšnosti mají odstupňovaný pohyb v objektu. V provozu dráhy to bude s profesními testy nejspíš obdobné.
fíra
Neregistrovaný host
Odeslán z: 5.104.21.241
Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 20:55:54    Odkaz na tento příspěvek  

No na psychotestech jsem za své kariéry fíry byl několikrát (poprvé 30 srpna 1968 v Blavě)a naposledy na kompletním vyšetření tuším v r.1995? v Brně! V každém případě se mi "mistři na mozek" zdáli trochu ujetí a kompletní vyšetření jsem bez problému zvládl i když jeden týpek na žel. poliklinice v Brně mi vyhrožoval že i na takové jako jsem já mají metr ale nakonec to po třech hodinách i se svými testy a sešitem plných kaněk vzdal.Nejvíc jsem se ale pobavil když mně při EEG vyšetření dotyčná pracovnice řekla abych zavřel oči a na nic nemyslel tak jsem si pomyslel :"běž do háje babo i s tím svým aparátem" a v tom ona zařvala : "já jsem vám říkala abyste na nic nemyslel!">>>škoda že se jí na monitoru nezobrazilo to co se mi honilo v hlavě. Je třeba to brát s humorem a moc to neprožívat , zdar [masinka]
Přednosta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2988
Registrován: 3-2010

Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 21:29:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

fíra: jj, to znám...když jsem byl kdysi v pravěku(jak říká dcera)na EEG v Plzni a dotyčná pracovnice mi nastrčila k čumáku své nadmuté tričko se slovy "buďte v klidu" ...no to fakt nešlo! se divím, že nevyskákala pisátka [biggrin]
Pavel_Večeřa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 689
Registrován: 11-2012

Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 21:33:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je něco jako jeden náš kolega z Neza, který vyletěl na prvních psychotestech kvůli údajně agresivitě. No byl trochu ranař...

"No a pak mi ta baba řekla, že jsem prej agresivní, že musím ještě počkat. Tak jsem si v duchu myslel, že tu zas-anou ku-vu uškrtím.
A pak na mě čuměla jak na vraha..."

Asi na té řeči těla fakt něco bude. xD

Nesnaž se takto namazat vexl, je to nemožné. Raději si uvědom pravdu, vexl tu není. Pak snáze pochopíš, že to, co se maže není vexl, jsi to ty sám.
JVM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.100.79
Odesláno Čtvrtek, 05. června 2014 - 22:47:50    Odkaz na tento příspěvek  

No, co si pamatuji svoje psychotesty, a je to sakra nějaký pátek. Tak to hlavně chce klid, nepospíchat a každou otázku pořádně promyslet. A hlavně používat selský rozum.
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4501
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 06:10:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

JVM: Jenže jedno neošulíš: Mnohé otázky jsou stejné, jen jinak znějí. Takže mnohdy velké přemýšlení to může pěkně pokazit.....
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 10:05:55    Odkaz na tento příspěvek  

ad JVM : doba se mění, na PC máte na odpověď pouze několik vteřin, sleduje se i rychlost reakce (strojvedoucí nemůže na trati / stanici zastavit a meditovat nad předpisem) nebo chybovost (čas na odpověď se zkracuje) ... doba "jen papír a tužka" je hlubokou minulostí ...
JVM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.100.79
Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 10:17:27    Odkaz na tento příspěvek  

M.Z. : no právě, já to dělal tou tužkou a zvídavými dotazy a montoval jsem injekční stříkačku. Chvílemi to byla i sranda.
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4502
Registrován: 4-2003
Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 10:31:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Zikmund: Kde se zavrhla tužka a papír? Tužka a papír fungují normálně dále, tedy alespoň v roce 2012 tomu tak v mém případě i bylo.
Jirkaxxxl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2279
Registrován: 3-2010

Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 10:54:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když se zde probírají psychotesty, vzpomínám na ty svoje v roce 1974. Matně se mi vybavují nějaké obrázky a otázky,ale co si pamatuji, tak závěrečný hřeb těchto zkoušek. Ten člověk, co nás "testoval", nám dal kolovat tři věci.Zámek, zvonek a jakousi injekční stříkačku. Pak ty věci rozmontoval na jednotlivé díly, nasypal vše do krabice od bot a se šíleným výrazem je promíchal. Poté jsme to měli za určitý čas složit. Mě se povedla ta stříkačka a zvonek, zámek jsem sice také složil, ale nešel zavřít. No, hlavně, že jsme dostali požehnání...
JVM
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.100.79
Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 11:11:05    Odkaz na tento příspěvek  

Jirka: vybavuješ si to přesně.
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2166
Registrován: 9-2011
Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 11:29:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní verze testu: na PC vám ukážou třeba Word, Excel a Utlouk. Pak počítač vypnou, se šíleným výrazem s ním zatřesou, vysypou z něj hromadu jedniček a nul a na vás bude je srovnat tak, aby z nich zase byl Word, Excel a Utlouk :-)))
Výpravčíxy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2036
Registrován: 11-2008
Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 12:35:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K těm psychotestům. Za nás ( 70-léta ), když jsme dělali psychotesty na výpravčí, tak se snažila psycholožka "rozhodit" naše spolužačky otázkou: " Jste ještě panna ?" ...... Několik spolužaček stím mělo "problém". Dneska by asi to "problém" nebyl ......[lol][andel][crazy]
gp
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.228.95.131
Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 12:56:33    Odkaz na tento příspěvek  

Přednosta: já jsem asi zaseknutej v orálním stádiu. Fantazie o prsou pracovnice mi EEG zklidňujou :--)

Jinak teda na psychotesty se dá připravit jediným způsobem: pořádně se vyspat, nejlépe tak, aby se Ti něco zdálo. Pokud máš vypozorováno, že se Ti něco zdá v půl šestý ráno a vstáváš v šest, je fakt pitomost nařdit si budík načtvrtou, abys byl někde včas. To je lepší si tam zaplatit hotel.
Parmezano
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1457
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 13:19:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

já jsem dělal psychotesty v roce 1979 a závěr byl , že na 29 let to není špatný výsledek , měli to připravený na osnáctiletý kluky
Mw36
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 3-2009

Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 13:42:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Novotný: Víte,já se nesnažím změnit Váš názor. Je patrné z názoru a Vámi napsaných vět,že se stalo buď Vám,nebo někomu blízkému něco zlého. Nechci Vám tímto evokovat negativismus a proto raději ukončíme tuto debatu. Přeji Vám i vaším blízkým,krásné prožití letních dnů. [ok]
novotny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 672
Registrován: 2-2013

Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 15:52:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mw36- Děkuji! [happy]

[smrt] PIRÁT [smrt]
XIII.století - naprosto jedinečná,kultovní a mystická záležitost.
Tonda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 145
Registrován: 9-2011
Odesláno Pátek, 06. června 2014 - 21:16:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkaxxxl: Přesně to jsem měl i já. A když jsem tu stříkačku, zvonek a zámek sestavoval, dr.Matoušek u mne stál a furt kecal, že jsem houby technik a že jako zloděj bych se neuživil. V závěrečné zprávě napsal, že technicky jsem mírně podprůměrný, pro funkci strojvedoucího však dostačující. [proud]
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Sobota, 07. června 2014 - 11:32:52    Odkaz na tento příspěvek  

ad Bram : stačí si pečlivě přečíst a chápat text přesně tak, jak je napsán ... o zavrhnutí tužky a papíru nepadlo ani písmenko ...

ad Jirkaxxxl : na zvonek si v témže roce taky pamatuji ...

ad Výpravčíxy : v Praze se (podle vyprávění mé známé, která tu otázku dostala) jistý psycholog pokládal slečnám z dopravky v Masné ještě "pozoruhodnější intimní" otázku ...
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5299
Registrován: 3-2007
Odesláno Sobota, 07. června 2014 - 12:03:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

>jistý psycholog pokládal slečnám z dopravky v Masné ještě "pozoruhodnější intimní" otázku ...

..což nemělo jiný účel, než vyvést dotyčného/dotyčnou z míry ("vylákat z ulity") a pozorovat reakce (třeba agresivitu, vyzrálost a tak), standardní psychologické vyšetřování, proč se tomu tady pořád (i po 40 letech) tak strašně divíte ?
No proto, "že se to nedělá", aneb společenské normy.
Pořád nechápete, že gynekolog se oné dámě hrabe v *undě a je to naprosto legitimní, a dělá to proto, aby vyšetřil současný stav, dělá to psycholog úplně stejně, aby vyšetřil, jaká je dotyčný (á) osobnost.
Bobmaster
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.188.232.168
Odesláno Sobota, 07. června 2014 - 12:18:13    Odkaz na tento příspěvek  

To já minulý týden u psychotestů dostal otázku, jestli vím že se hodně podobám Švejkovi (od jedné mladé a ambiciózní dámy z Prahy). S naprostým klidem a milým úsměvem jsem přitakal že ano, že se rád fotím s jeho obrázky a podobiznami např. na hrníčcích, fasádách, jsem dokonce vyfocený s jeho sochou v Kyjevě a vůbec mi to nevadí.

Následná otázka: kdy jste se naposledy hodně rozčílil ? Odpověď: to už si opravdu nepamatuji, se stále stejným milým úsměvem a klidným hlasem[lol]

No a samozřejmě žádné mávání rukama, nervózní poposedávání na židli, nakrucování se jako teplouš, přímý pevný pohled z očí do očí a občas nějaký vtípek na odlehčení, což šlo hodně těžko, paní byla opravdu dobrá. Výsledek dodnes nevím...
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2497
Registrován: 7-2006

Odesláno Sobota, 07. června 2014 - 12:54:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"pozoruhodnější intimní" otázku ...

Dr. Mencl blahé paměti měl v oblibě velmi zajímavou otázku : Sex na stromě [biggrin] A nemuseli to být jen dívčice z Masný,bo my z Kolína ji dostaly taky ..[vypravci]

ICQ 237-113-861
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10373
Registrován: 11-2002
Odesláno Sobota, 07. června 2014 - 15:07:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aleš_Liesk.: [proud][ok]
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2168
Registrován: 9-2011
Odesláno Sobota, 07. června 2014 - 20:52:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jó, pan docent Matoušek... jednou (1993?) jsme mu v Loučeni zavařili PCčko s prvními počitačovými testy :-)
Ale poznat, co je v lidech, uměl. Třeba i z podání ruky. Nebo z toho, co vidíte v imaginárních čmáranicích.
gp
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.176.24
Odesláno Sobota, 07. června 2014 - 22:29:24    Odkaz na tento příspěvek  

Ahá, normální testy měří IQ jen do 140, takže musí být doplněny ještě doplňujícími testy. Kolega Velešík protočil i ty. Our doodles aren't like your doodles?
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5307
Registrován: 3-2007
Odesláno Sobota, 07. června 2014 - 22:43:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Doc. Matoušek - můžu znát jeho celé jméno/cca profesní kariéru ?
Jde mi o ev. shodu jmen. Díky.
Hajnej
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8000
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 08. června 2014 - 00:21:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: ten v Loučeni byl drážní psycholog snad odněkud z Tvarůžkova.
Celým jménem snad Milan, Miloslav nebo tank nějank...?
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5309
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 08. června 2014 - 00:29:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže nikoli PhDr Milán Matoušek, figurující v několika privatizačních aférách (např. Železniční nemocnice v pražské Italské nebo majetku SSM) ?
Palko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 104
Registrován: 1-2012
Odesláno Neděle, 08. června 2014 - 10:31:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to ten Dr. Matoušek, který kdysi navrhoval umístit tlačítko VZ na strop loko se zdůvodněním, že stojící fíra nespí?
------
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.101.190.109
Odesláno Neděle, 08. června 2014 - 13:01:42    Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: "gynekolog se oné dámě hrabe v..."

Předpokládám, že i mezi nimi jsou srdcaři a práce je pro ně koníčkem.
psychotesty hra
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.116.240
Odesláno Pondělí, 09. června 2014 - 04:24:25    Odkaz na tento příspěvek  

Jirkaxxxl:"Když se zde probírají psychotesty, vzpomínám na ty svoje v roce 1974. Matně se mi vybavují nějaké obrázky a otázky,ale co si pamatuji, tak závěrečný hřeb těchto zkoušek. Ten člověk, co nás "testoval", nám dal kolovat tři věci.Zámek, zvonek a jakousi injekční stříkačku. Pak ty věci rozmontoval na jednotlivé díly, nasypal vše do krabice od bot a se šíleným výrazem je promíchal. Poté jsme to měli za určitý čas složit. Mě se povedla ta stříkačka a zvonek, zámek jsem sice také složil, ale nešel zavřít. No, hlavně, že jsme dostali požehnání..."
No vida, já to měl v Olomouci nařízeno napřed v předepsaném pořadí sám rozdělat na čas do šoubku. To bylo snadné a čas si křehulinka zapsala. Potom pečlivě oddělené hromádky zamíchala v misce dohromady a nařídila pořadí poskládání. Stříkačka musela fungovat, zámek zamykat a zvonek na závěr označil cinknutím konec úkolu. Soudružka doktorka se zazvonění polekala, že to tak brzy nečekala a ještě to nikdo tak brzo neudělal. Modelářské bajslování přineslo ovoce.
Zlámalík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 970
Registrován: 4-2006
Odesláno Pondělí, 09. června 2014 - 08:40:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A.L.: aby z nich zase byl Word, Excel a Utlouk... Jenže to se už nikdy nepovede, prodávaný produkt je dílem náhody (v každé ze svých verzí) [crazy]

Zlámalíkovy mašinky: tt120.webnode.cz
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3068
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 09. června 2014 - 16:07:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dotaz, jelikož nejsem v práci[happy] Nevíte někdo zda se souprava EN456 dává na stojan před jízdou. Jestli ty vozy co mají klimu přijedou z Vršovic už vychlazené....[biggrin]
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Pondělí, 09. června 2014 - 18:27:08    Odkaz na tento příspěvek  

ad Dispečer_o11 : hranice jsou 60 minut před odjezdem z ONJ ... to by mělo na vychlazení stačit ...
Láďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2498
Registrován: 7-2006

Odesláno Pátek, 13. června 2014 - 10:00:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Opět ty plošiny ..[ko]

[vypravci]

ICQ 237-113-861
Výpravčíxy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2064
Registrován: 11-2008
Odesláno Pátek, 13. června 2014 - 10:58:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Láďa: Je to ostuda...... Ale optám se, jako lépe znalou tamnějších poměrů. V liché skupně jsou perony jak vysoké ? Nejsou v úrovni vstupu do "ešusu" ? To nemohl výpravčí vzít ten vlak do licha ???? .....A vozíčkáře převést po služebním přechodu, ten tam snad mají a venkovní tam snad ještě je, nebo není ??
Chary
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1090
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 13. června 2014 - 11:38:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tolik operativy najednou? A bez objednání...?

Mmch, na druhé nástupiště je pokud vím v podchodu dokonce plošina.

Varování: Může obsahovat chyby a překlepy Solidní nechť se věnují obsahu, blbci nimrání se v písmenkách.