K-report
 

Archiv diskuse Auta - vše okolo nich, historky,... do 11. 03. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Automobily, lodě a letadla » Auta - vše okolo nich, historky, zážitky, postřehy, fotky atd. » Archiv diskuse Auta - vše okolo nich, historky,... do 11. 03. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Synergy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 721
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 07:09:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Mr_plecháček: Mohu se zeptat na tvou národní příslušnost? Děkuji.
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4783
Registrován: 3-2004

Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 08:34:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Petruš_opava
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 363
Registrován: 7-2008
Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 08:55:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr plecháček: Tak teď jste mi to nandal... Jdu si pobrečet.
Petruš_opava
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 7-2008
Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 09:33:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a slibuju, že se za sebe budu minimálně do večera pořádně stydět...
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5218
Registrován: 2-2005

Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 10:14:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Však on Vám to vysvětlí, až se vrátí ze školy.

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Vlastimil_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1647
Registrován: 12-2006
Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 15:05:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Mr. plecháček: Ta fabie na svůj rok výroby vůbec "seškrcená" není. Fabií s tímto rokem výroby a vybavených klimatizací zase tak moc nebude.
Cena mi nepřijde přemrštěná a takové auto pokud bude ve slušném stavu, tak může sloužit klidně dalších deset let.
Ad Petruš opava: To je fakt jenom Euro 2 ? Já myslel, že všechny fabie byly minimálně Euro 3.
Petruš_opava
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 365
Registrován: 7-2008
Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 16:22:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlastimil_l: Teď to nemám čas přesně hledat, ale mám za to, že EURO2. Za trojku už by se nemělo platit výpalné, ne? A já tehdy platil přepis + 3000Kč eko.
K tomu ostatnímu nemám co dodat. Prostě jsem to tady nabídl. Auto je ve slušném stavu a prodávám ho, protože jsem si pořídil větší. Lhostejno co mně k tomu vedlo - když řeknu, že jsem si chtěl udělat radost, tak mi to tady stejně někteří nebudou věřit. Ale píšu to proto, že ještě loni v listopadu nebyla ani nejmenší myšlenka na nějaké jiné auto. A podle toho je o Fabii taky postaráno. Prostě se s prodejem nepočítalo a není to nic ve stylu - no dobře, vím že to budu prodávat, tak už seru rok dopředu na údržbu. Ještě nějaký rok u mně měla určitě sloužit a podle toho jsem se k ní taky snažil chovat.
A kdyby to někoho zajímalo, kupoval jsem ji v roce 2009 za (možná přemrštěných) 104000Kč. Od té doby jí krom pravidelné údržby a 41000km na tachometru přibyly taky letní sada kol na alu a střešní nosič. Je to, alespoň podle mně, pohodové auto se sympatickou spotřebou a dostačující výbavou. popravdě jsem se nad tím výrazem "seškrcená" taky pozastavil, ale každého věc názoru. Nikomu nic nevnucuju.
Speciálně pro Plecháčka - možná, že ve výbavě postrádáte zmínku o posilovači řízení, stavitelné sesli řidiče, stavitelném volantu, co...? Máme taky - i na téhle oškrcené verzi. Ale připadlo mi dost hloupé tyhle věci zmiňovat. Pak už totiž nevím, co byste na Fabii z tohoto roku ještě mohl milostivě postrádat

(Příspěvek byl editován uživatelem petruš opava.)
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5951
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 17:30:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen informuju, že moje felicie už mi neříká několik hodin pane. Nový majitel (který to tady určitě pečlivě sleduje :-)) časem dodá její aktuální foto, ovšem zařadíme ho spíš do rubriky "Odstavené vraky"... taky teď stojí bez značek v JZD :-).
Ale zase jsem si vyzkoušel že není problém dát auto do depozitu a v něm následně odhlásit na nového majitele.

www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 208
Registrován: 4-2011

Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 19:12:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takovýho jako mistr plecháček jsem znal. Světoběžník, žral jenom delikatesy dovezený z Dojčlandu, páč ty český s*ačky z Tesca přece konzumovat nebude, přitom byl nejdál v Praze. A všechna auta (škodovky obzvlášť) byly odpad. On totiž jezdil patnáctiletym Focusem sklimou a fmetle a bylo to kvalitní auto ze Západu, žejo, voe.

(Příspěvek byl editován uživatelem Mik0cz.)
mig21
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.208.79
Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 19:56:34    Odkaz na tento příspěvek  

pro lukas5:veškeré ty závady co jsi s tou feldou popsal,jsou dohromady tak do 3000kč.vic ne.a pokud použiješ výfuk z formana(který je ještě levnější)bude to i méně.Jinak po přečtení toho co jsi napsal,jsem si vzpomněl na jednoho známeho,který mému tátovi reklamoval dacii,kterou mu táta dal zadarmo
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 837
Registrován: 5-2008

Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 22:37:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Synegry: Čech. Ale evidetně jsi nepochopil na který "nudný, blbý, zaprděný čechy" jsem to narážel.

P_o: Tak jsem to nemyslel, prodávajte si jí třeba za 120. Těch 70 je pro mně víc než by se podle mýho za takový auto slušelo, ale jak jsem řekl, někdo si jí určitě koupí jako "báječný auto", tak zcela upřímně, hodně štěstí při prodeji. Na tý Fabii nepostrádám nic, má všechno. Jen mi příjde 70 za 70 koňovou, 13 let starou, moc. Vzhledem k tomu, co se dá sehnat do 50 tisíc.

Stanley: Pokud nemáš nic k tématu, poprosil bych tě, abys na nic v souvislosti se mnou nereagoval, ju? Díky. Tu vaší bandu nejchytřejších kriplů na K-R žeru. Rozdávejte si tu fotrákovský moudra a nás "děti", si nechte teda tlachat. Je to přece pod vaší úroveň.

Mik0cz: Nééé, určitě nejsem ten co by si řekl, že Škodovky jsou póvl a jak říkáš "delikatesy z D" apod. Vůbec ne. Škodovky jsou suprový auta, Volkswageny jsou suprový auta. A právě proto je tu má každej druhej, a právě proto jsou nechutně nad cenou, a právě proto se sem dováží kdejakej kepl a stáčí se, a právě proto každej uprděnej čecháček vidí jako sen před barákem stát jedničkovou Octu kombi TDI očipovanou do bezvědomí. Proto jsou ty auta tak drahý, a proto jsem se pozastavil nad tou cenou. Jasně, kupce si to najde. Chtěl jsem ale říct, že za 70 můžu mít eňo ňuňo např. Chrysler Voyager 2,5TD, co má nesrovnatelně lepší stav, neni 4x stočenej a má tam místa jak 2 Octavie, s podobnou spotřebou ... a ne o moc dražšíma náhradníma dílama.

Správný autobusák potřebuje pět rukou... První rukou točit volantem, druhou řadit, třetí je potřeba zdravit kolegu, čtvrtou troubit na okolní havěť a pátá musí být vyvalená v okně.

ICQ: 432-642-789

Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 209
Registrován: 4-2011

Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 22:56:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr_plecháček: No, nevim. Radši si koupim dráž něco od VW group a vim, že to bude kvalitní, než nějakej francouzskej krumpl, kterýmu se klepe řadící páka už jako novýmu autu nebo něco z Koreje, co možná v tý kvalitě už evropský auta dohání, ale zase to vypadá, jako by byl designér opilej nebo od Chocholouška. A k Fordům mám hroznou averzi. Ne tak jako k autum, jako spíš k jejich majitelum. Zatím každej "fordař", kterýho jsem znal osobně, byl neuvěřitelnej debil typu toho, co jsem psal výš. Ale netvrdím, že je to pravidlo, třeba mám jenom smůlu. Jo, a samozřejmě se tu najdou takoví vymočenci, kteří prodávají čtyřikrát nabouranou a šestkrát stočenou oktávku za tři čtvrtě ceny nový. Jenže taky záleží na lidech, kteří to kupujou. Já bych si od nějakýho takovýho uslintanýho tlusťocha v zaprděný budce u silnice nekoupil ani hopík, natož auto. Ojetinu jedině ze značkový prodejny, to platí u VW group dvojnásob, právě kvůli jejich oblibě.
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5221
Registrován: 2-2005

Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 23:12:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mistr_v_plechu: Já budu reagovat na co uznám za vhodné a jak uznám vhodné sám, ok? A za toho kripla už bys ji schytal takovou, že by ses vrátil s botama od sněhu a banánem v ruce. Líbí se mi, jak se vždycky objeví usmrkanec, co si sám ještě nevydělal ani na slanou vodu a začne poučovat co má jakou cenu.

_________________________________________________

Ochvávku v TDi a v metle na hlínách nemám a nechci. Mám Forda a španělskýho Fiata.

(Příspěvek byl editován uživatelem Stanley.)

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 210
Registrován: 4-2011

Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 23:22:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jinak s těma kriplama to plecháček dost přehnal, nicméně už jsem se poučil, že některé věci se tady na Kčku prostě neříkají, protože je to tak a ne jinak :-) Jo, a španělskej Fiat je jakože Seat? Takže Škodovka, neboli Ochcávka? :-)
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 838
Registrován: 5-2008

Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 23:36:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mik: Já jsem spíš než na konzervativní VW Group na ty exotický auta, takže já dám přednost něčemu, čeho se ostatní bojí a je to za pakatel. Viz Alfa Romeo s 1.9 JTD, Lancia Lybra 1.9 JTD, ten Voyager, Opela Omegu 2.5TD/3,2 V6 a fůru jiných "českých tabu".

Ale rozumím ti, Francouzský auta jedině ve stavu rodinýho klenotu. Já bych si zas koupil ojetinu buď jak říkáš nebo od člověka sympatickýho rázu, kterej ví o čem mluví a auto odpovídá cena/užitná hodnota/(servis - dodělat vs. uděláno).

Ad Stanely partička: Netěší mě to, dělám to nerad. Kritiku snesu a vše rád vysvětlím, popř se omluvím. Ale když neumí tyhle urejpaní mudrcové držet hubu když je to zcela mimo téma i pravdu, já si ve slovníku vybírat nebudu.

________________

Stanely: Mě se při pohledu na vaše některý reakce otevírá kudla v kapse a vy se taky určitě neroztejkáte, když vidíte moje příspěvky. Když ale nehodláš držet hubu, šoupat nohama, stejně jako to dělám já na tvoje příspěvky a hodláš reagovat přiblble "jak ty uznáš za vhodný", a to ani ve svým zájmu a zájmu normální diskuse, tak to tu možná bude čas od času dusno. Já si na hlavu srát nenechám. To samý o tom dobře mířeným dělu bych ti provedl za toho "školáka" s chutí já, to si buď na beton jistej!

Správný autobusák potřebuje pět rukou... První rukou točit volantem, druhou řadit, třetí je potřeba zdravit kolegu, čtvrtou troubit na okolní havěť a pátá musí být vyvalená v okně.

ICQ: 432-642-789

Synergy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 722
Registrován: 8-2005
Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 07:21:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad.Mr_plecháček: Člověče, ty máš přímo ukázkový národnostní mindrák. A také utkvělou představu, že jen ty víš, jaká ojetá auta a za jakou cenu ti Češi chtějí. Jeden přítel Slovák by na to řekl: "Boha, čo to je za kokota?" (citace)
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5222
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 08:24:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mik0cz: V archivu je mám oba dva.

Okolo_sebe_kopajici__zamidrakovany_usmrkanec: Ty žádnou kritiku nesneseš. Diskuze je od slova diskutovat a opravdu tu nebude nikdo držet hubu podle toho, jestli se Ti to líbí nebo ne. A proto se budu držet rčení "Na hrubý pytel hrubá záplata".

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 211
Registrován: 4-2011

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 08:34:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanley: Aha, takže spíš Volkswagen než Schade (Myslim to ze srandy a v dobrým, já jenom miluju ty řeči typu "nikdy bych si nekoupil Škodovku, je to krám. Já mám na lepší, mám folksvágna) Ale jinak tenhle Focus je snad jediná generace Focusů, která se mi fakt líbí.
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4784
Registrován: 3-2004

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 08:57:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Synergy, Stanley: Chápejte ho. Ono je těžký být Čecháček a ještě k tomu Plecháček.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 5621
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 09:07:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když to tu promažu, nebude tu křik, že se zasahuje do diskuse?
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5223
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 09:18:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, bude. Nevidím důvod, proč něco vytrhávat z kontextu, jen ať se každý předvede.

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7821
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 09:53:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pan Plecháček je taky generálním ředitelem?

http://atmosferaci.wbs.cz/
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 808
Registrován: 10-2007
Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 10:10:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vojtik: prosím nic nemaž, mně se ta diskuse líbí! Už jenom chybí někdo, kdo se zeptá, kde že má hledat příspěvky o autech, a máme to komplet .
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2682
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 11:46:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Risan: A co je na tej otazke necakane. Tato diskusna skupina, je skoro ako butlava vrba kde si chodi kazdy poplakat, zanadavat a kludne by sa mohla premenovat na mis-mas, alebo stoku.
Za kazde 2 relevatne prispevky tykajucich sa aut tu zasadne musi prist 20 OT. Tuto sinusoidu pozorujem uz dlhsie.
P*ci, tak ked nemam co povedat k veci tak drzim hubu.

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3749
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 11:47:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr. Plecháček: Když už tady tak sekáš tou rezolutností a jedinou pravdou,
Škodovky jsou suprový auta, Volkswageny jsou suprový auta. A právě proto je tu má každej druhej, a právě proto jsou nechutně nad cenou, a právě proto se sem dováží kdejakej kepl a stáčí se, a právě proto každej uprděnej čecháček vidí jako sen před barákem stát jedničkovou Octu kombi TDI očipovanou do bezvědomí. Proto jsou ty auta tak drahý, a proto jsem se pozastavil nad tou cenou. Jasně, kupce si to najde. Chtěl jsem ale říct, že za 70 můžu mít eňo ňuňo např. Chrysler Voyager 2,5TD, co má nesrovnatelně lepší stav,

Není náhodou vyšší cena ojetiny známkou toho, že si i po ojetí drží kvalitu? A nízká cena Voyagera naopak známkou toho, že už je velká pravděpobnost, že do toho budeš jen cpát prachy? Samozřejmě, pak nízká cena náhradních dílů nabývá na významu. A není náhodou Chrysler Voyager spolou s Kiou Carnival jedním z aut, která s naprostou pravidelností okupují konec žebříčků spolehlivosti?

Jinak se připojuju ke Stanleymu s tou ranou pěstí za toho kripla. Jestli Ti vadí, že tady někdo vyslovuje jiný názor než máš Ty, tak mezi ty kriply nelez a diskutuj někde, kde jsou mistři na Tvé úrovni. Jinak holt se musíš smířit s tím, že co člověk, to názor. Třeba i na tebe, byť fotrákovskej nebo zaprděnej čecháčkovskej..

(Příspěvek byl editován uživatelem Slim.)
nereg. Verusha
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.142.139
Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 12:20:55    Odkaz na tento příspěvek  

Ano, správně. A kde jsou vlastně ty příspěvky o autech?

Ne no tak dobře. Plecháčkovi doporučuji navštívit neprodleně nějaký autobazar, třeba AAA, jen tak na čumendu. Já to občas udělám, abych tak byl v obraze a zasmál se. Tam teprve by pochopil, co za vozy jsme my, zamindrákovaní čecháčci, schopní koupit a hlavně za jaký peníze.
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 839
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 13:03:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanley: Já ale normálně diskutoval. Sice jsem evidentně měl minimálně kontroverzní názor, s kterým se nikdo neztotožnil a očekával jsem kritiku, na kterou leč nerad, ale slušně zareaguju, ale byls to právě ty, kdo musel přispěchat se svým rejpancem a ukázat, kdo je tu vejš, že? Tak se nediv, že jsem to byl já, kdo se ohradil "hrubou záplatou".

Robert: Nooo, chlape, umíš srážet i líp, todle bylo z toho slabšího.

Vojtik: Nemazat, todle je moje poslední reakce ke člověku, co se svou partičkou sežral všechno moudro a má neskonalou potřebu ho rozdávat a poučovat. Třeba možná se tu najde člověk, kdo má stejnej názor jako já.


Verusha: Jojo, rád si projdu autobazary, přesně jak říkáš, pro zasmání. Měl jsem možnost navštívit i Sokolovský AAA. Zrovna nedavno měla známá právě s nima výstup. Světe div se, co si nevybrali za 200 tisíc - stříbrnou (později zjištěno bouranou a stočenou) Octavii II v TDI. To bylo tahanic a lejster aby jim to auto vyměnili za pojízdný. To si pak člověk jinak váží obyčejnýho navoněnýho Mondea 1.8 TD z roku 98 v excelento stavu za 40 tisíc ve výbavě Ghia a po druhým majiteli.


Slim: No, já když vidim, za co si někteří nebojí říct za VW, ale aj právě "český sny" obávám se, že to známka kvality nebude. Bude to známka spoléhání se, že příjde nějakej trouba, koupí to a majitel shrábne pěknou řádku tisíc navíc.
Jistě, může se to stát u každýho auta, nicméně, čím je to auto "méně koncern", tím se to riziko značně snižuje.

Já osobně když vidím, že 15 let starý auto od VW Group má najeto "neuvěřitelných" 163 tkm za 57 tisíc, zasměju se a inzerát vypínám. TO je pro mně signál, že do toho auta budu jenom investovat. Kdežto, když vidím slušný "tabu" se 170tkm za 45 tisíc, věřim tomu spíš. A tím tabu myslím právě toho zmíněnýho Forda Mondeo 1.8 TD. Mik má třeba averzi na majitele, někdo s tímto motorem má třeba špatný zkušenosti. Beru. Ale když někdo, kdo v tom v životě nejel řekne "Ani nápad, Voktáfka je stokrát lepší, protože Fordem tam a zpátky pěšky".
______________

Co nová Octavia III?
Mě se tudle vedle ní podařilo zaparkovat předevčírem. Moc pěkný vozítko. Zvenčí, zevnitř. Nicméně, možná to dělá nevýrazná barva a ještě míň výrazný plechový disky, ale tak nějak jsem neměl pocit, že stojím vedle auta, který se mi na fotkách, videích a v reklamě tak moc líbilo.


Správný autobusák potřebuje pět rukou... První rukou točit volantem, druhou řadit, třetí je potřeba zdravit kolegu, čtvrtou troubit na okolní havěť a pátá musí být vyvalená v okně.

ICQ: 432-642-789

Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7822
Registrován: 4-2005
Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 14:47:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemazat, todle je moje poslední reakce ke člověku, co se svou partičkou sežral všechno moudro a má neskonalou potřebu ho rozdávat a poučovat.
Ty mluvíš sám se sebou?

Co nová Octavia III?
Nevím. Poslední Octavia, která se mě líbila, byla po faceliftu v roce 2000 (2001?). Od té doby to vypadá příliš německy a já nějak nemám rád na autech ostré hrany...

(Příspěvek byl editován uživatelem mauricio.)

http://atmosferaci.wbs.cz/
Markyman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 437
Registrován: 11-2007

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 15:23:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mam taky celkom vazny problem. V novembri 2012 sme kupovali fungl novy ford fiesta pricom v objednavke bolo jasne uvadzane ze chceme 5 airbagov. celne, kolenny, bocne. Auto som pouzival len minimalne, vacsinou na nom jazdila mama. K dnesnemu dnu ma voz najazdenych nieco malo cez 7500 km a ja som si vsimol ze tomu autu chybaju bocne airbagy. Stitok alebo napis o tom ze sa niekde na boku nachadza airbag skratka absentuje a pozeral som si podobnu fiestu v autobazare a ta preukazatelne bocne airbagy mala. Zajtra alebo pozajtra sa s tym chystam za predajcom. Ake mam sance vyreklamovat to a co od predajcu mozem vlastne ocakavat ked mam jasne v papieroch uvedene ze mi predajca predal auto aj s bocnymi airbagmi? Vie mi niekto poradit nejaku konkretnu radu alebo napad?
Vlastimil_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1648
Registrován: 12-2006
Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 15:48:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Markyman: Tak pokud byly airbagy napsány na faktuře (jestliže to byla výbava navíc a byly dokupovány, tak tam musí být uvedeny), bych viděl reklamaci jako hodně úspěšnou.
Zkrátka vám bylo naúčtováno něco, co v autě chybí.
No a pokud je máte napsány v objednávce a v autě a na faktuře pak chybí, tak bych se ptal, proč tomu tak je a chtěl bych po prodejci kompenzaci za nedodržení slibu.
Karosa_B731
Moderátor

Číslo příspěvku: 3892
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 16:44:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen informuju, že moje felicie už mi neříká několik hodin pane. Nový majitel (který to tady určitě pečlivě sleduje :-)) časem dodá její aktuální foto, ovšem zařadíme ho spíš do rubriky "Odstavené vraky"... taky teď stojí bez značek v JZD :-).

Jak píše 353 - stojí v areálu bývalého JZD, ale do vraků bych ji určitě nedával. :-) Už na konci týdne se vrhneme na motor a zadní lemy. A nějaké aktuální foto:

Bus-mafiarádio Zlatá PrahaKiss Delta
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3753
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 17:18:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr. Plecháček:
když vidim, za co si někteří nebojí říct za VW, ale aj právě "český sny" obávám se, že to známka kvality nebude. Bude to známka spoléhání se, že příjde nějakej trouba, koupí to a majitel shrábne pěknou řádku tisíc navíc.
A proč to ten trouba dělá? Na základě čeho se koncernu podařilo dosáhnout toho, že troubové choděj a za jejich auta dávají víc? Není spíš trouba ten, kdo si takovouhle kravinu myslí?

To si pak člověk jinak váží obyčejnýho navoněnýho Mondea 1.8 TD z roku 98 v excelento stavu za 40 tisíc
Hezký srovnání. Zatímco trouba dá kilo za koncernový auto po deseti majitelích svařený ze tří bouraček. Co s tím má společnýho značka, pokud je kupující trouba, nechápu. Že tys koupil bombu, věříš Ty, jinej věří, že koupil bombový koncernový auto. Nebo auto tím, že je koncernový, nemůže být bomba?

Ani nápad, Voktáfka je stokrát lepší, protože Fordem tam a zpátky pěšky
Jednoho forda aktuálně vlastním (pro Tebe, ročník 2010, najeto 80 000 km) a tohle podepisuju na základě osobních zkušeností. Přitom auto výborný, zato servisy napříč trhem plus Ford Motor Company Czech rep. jsou banda takových hovad a ksindlů, že příště ford ani náhodou. Kde na tohle kritérium máš kolonku v hodnocení?
Mr_plecháček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 840
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 20:10:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim:
Proč to ten trouba dělá? No protože je to játro! Protože si myslí a je většinou skálopevně přesvědčenej, že jediný slušnýho rodinný auto je Octavia/Golf/Bora kombi TDI, pokud možno ve stříbrný metalíze, litých kolech a vočipovanou do bezvědomí. Dosaženo toho je jednoduše tím, že jsou bezpochyby kvalitní a blbuvzdorný auta. A právě proto jsou cenově tak nahoře. A proto se prodejci těchhle aut víc než jakých jiných neostýchaj to svařit ze tří a 4x stočit. Když takovejhle strejc příjde do bazaru pana Vomáčky a tam stojí Bora TDi z roku 99, má najeto úžasných 159tkm, volant má vochmatanej až na drát, sedačky prosezený, motor vydává prapodivný zvuky, z vejfuku se vyvalí modrej dým a on jde a koupí si to "Protože Franta z JZD říkal, že to sou doost dobrý auta a on nelže!", tak si ZASLOUŽÍ podvést. Rozhodně si nemyslím, že jsem trouba, když mám takovejhle názor.

Nebo auto tím, že je koncernový, nemůže být bomba?
Může, jsou takový auta. Je jich pořád ještě celkem dost. Ale! Když plečkoidní kousky stojí 50 tisíc, o kolik si řekne asi za leštěnku? No randál ... ale tak pokud to nikomu nevadí, ať si jezdí třeba na kolbrndě.

Ad zkušenosti s Fordy - Jasně, špatný zkušenosti, to je úplně jiná, na to se nedá říct ani půl slova. Pokud to člověk má něčím podloženo, byť těmi špatnými zkušenosti s majiteli, a proto nechci být Fordař, na to se nedá nic říct. .... A proto já nechci být "koncernista". Jasně, někdy bych si to auto chtěl vyzkoušet, pár sem jich už řídil, Ale když vidím tu nabubřelost zejména mezi námi mladými floutky kteří vlastní koncernová auta a možná jsem na ně vysazený, ale jistou aroganci na silnicích od těchto řidičů, rozhodně se jim budu vyhýbat. A to nepočítaje nedůveryhodný výběr, vyšší ceny a hlavně absolutně nulovou atraktivitu. Jsem názoru, že moje auto musí mít charakter.

Správný autobusák potřebuje pět rukou... První rukou točit volantem, druhou řadit, třetí je potřeba zdravit kolegu, čtvrtou troubit na okolní havěť a pátá musí být vyvalená v okně.

ICQ: 432-642-789

Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3755
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 23:47:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr. Plecháček:
Dosaženo toho je jednoduše tím, že jsou bezpochyby kvalitní a blbuvzdorný auta. A právě proto jsou cenově tak nahoře.
No vidíte, dyť vy nakonec ty vědomosti máte, chlapi...ten zbytek je snůška hovadin, neviděl jste v životě renaulta nebo forda svařenýho ze tří kusů?
A proto já nechci být "koncernista". Jasně, někdy bych si to auto chtěl vyzkoušet, pár sem jich už řídil, Ale když vidím tu nabubřelost zejména mezi námi mladými floutky kteří vlastní koncernová auta a možná jsem na ně vysazený, ale jistou aroganci na silnicích od těchto řidičů, rozhodně se jim budu vyhýbat. A to nepočítaje nedůveryhodný výběr, vyšší ceny a hlavně absolutně nulovou atraktivitu. Jsem názoru, že moje auto musí mít charakter.
Tohle je ovšem Váš osobní názor a přesvědčení, a když se naučíte takto to i prezentovat (nikoliv jako absolutně platnou pravdu), nikdo Vám nebude nadávat. Jinak si všimněte, že ani jeden z těch argumentů nemá jakoukoli souvislost s kvalitou koncernových vozů, ale pouze s Vaší hlavou a srdcem.
Sunfreedom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 06. března 2013 - 12:44:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím,
nevím s kým se o to teď rychle podělit, tak to píšu sem :-) Právě jsem pod Vyšehradem v Praze viděl Rapid RS. Nemůžu stoprocentně potvrdit, že to není fake, ale rozhodně vypadal ostře, měl křídlo a šest rychlostí. Označení RS na masce vpředu i vzadu. Možná tam ještě stojí, takže jestli chcete, je to ve Vratislavově ulici před restaurací U Kroka. Tož tak :-)
mardob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 1-2013

Odesláno Středa, 06. března 2013 - 19:16:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dan Landa začal pln nadšení projekt Žito 44,ale teď to nějak usnulo. Držím mu palce-tolik zlých nepřátel,nemá to lehký.
Fanoušek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 95
Registrován: 8-2008

Odesláno Středa, 06. března 2013 - 19:30:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sunfreedom:
Rapid RS je nesmysl, nic takového se nevyrábí ani do výroby neplánuje.
Sunfreedom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 06. března 2013 - 22:53:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jako mě to taky přišlo jako blbost. Spíš si holt někdo vylepšil svoje nový auto. Pokud tam bude i zítra, tak ho vyblejsknu.
mardob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 1-2013

Odesláno Čtvrtek, 07. března 2013 - 11:32:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vidím,že Landa zajímá,tak ještě zblízka a jednoho Hummera-v tvrdým provedení z vykřičených Smeček.
Vlastimil_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1650
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 07. března 2013 - 17:33:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Diddy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 445
Registrován: 7-2010

Odesláno Čtvrtek, 07. března 2013 - 18:20:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlastimil_l

Dolfi-Nehul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 758
Registrován: 7-2009

Odesláno Pátek, 08. března 2013 - 07:49:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Asi budu blejt...
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5961
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 08. března 2013 - 21:09:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Boží mlýny melou pomalu, ale jistě ... od prosince 2008 máme doma Fabii, od léta 2009 se v garáži válely mlhovky a opravdu UŽ V BŘEZNU 2013 jsem je namontoval.
Ach jo :-(.


www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7291
Registrován: 9-2004

Odesláno Sobota, 09. března 2013 - 20:09:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Názorný příklad blbce za volantem...


Když se cyklista v provozu chová asertivně, je to skoro vždy kvůli vlastní bezpečnosti a větší efektivitě jízdy na kole, ne kvůli tomu, že by vedl válku s auty.
nereg. Verusha
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.142.139
Odesláno Sobota, 09. března 2013 - 21:27:18    Odkaz na tento příspěvek  

Kolego, ale chtělo by to komentář, buď jsem slepej nebo si sedím na vedení, ale vidím jenom Bawku, která kromě toho, že jede nějak dost vlevo, nijak zvláštní není?
2z5_0409
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3717
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 09. března 2013 - 21:28:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A co udělal?

Mě dnes skřížil cestu černej Mercedes 5A7 0000 aniž by dal blinkr a naznačil mi že mi hodlá skřížit cestu.. Vše se odehrálo na parkovišti, takže žádná vyhrocená situace, spíš jen ukázka neslušnosti až namyšlenosti člověka co seděl za volantem.. Pomyslel jsem si svoje (ty jsi ale blb!) a jel jsem si dál po svém..
Holt mezi námi slušnými řidiči jsou i blbci a myslím že lepší se jim vyhnout, škoda se za volantem nervovat..

Zlínský kraj - orp Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem..
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2357
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 09. března 2013 - 21:43:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Předpokládám, že Janatak asi naráží na nesvícení BMW v mlžném počasí, popř. svícení jen denním svícením vepředu. Anebo myslel řidiče vozidel v středním pruhu, kdy na třípruhu u Prahy je výskyt retardů ignorujících existenci pravého jízdního pruhu bežným jevem.

železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Neděle, 10. března 2013 - 06:23:22    Odkaz na tento příspěvek  

Vazeni,
zajimalo by me, proc se v obytnem privesu nesmi vozit lidi (prestoze jsem slysel famu, ze kdysi kdosi vezl na burzu do Slusovic v obytnem privesu patnact lidi?) a v osobni vlecce za autobus ano? Osobni vlecky za trolejbus jsem videl na fotce ve Svycarsku. Diky Kwasi
JohnyTDI
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 1-2013

Odesláno Neděle, 10. března 2013 - 08:29:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak ono je to tak že když táhneš obytný přívěs za autem tak tam nesmí nikdo být,protože hrozí že se třeba ten přívěs za jizdy může odpojit. V případě celého obytného karavanu to je jasné tam je to normálně. Takže snad bude stačit takto nějak Kdyžtak může někdo více upřesnit
Guldys
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1062
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 10. března 2013 - 11:47:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to jednoduchý: karavan nemá žádná místa k sezení. Musel by totiž mít normální sedačky s bezpečnostníma pásama...
nereg. Verusha
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.142.139
Odesláno Neděle, 10. března 2013 - 12:36:33    Odkaz na tento příspěvek  

Doktor - aha, mě to hned nedošlo, asi je myšleno to svícení. No, budiž.
Tady se opět můžeme dostat do debaty, ze které vyplyne, že každý máme úplně jinak nastaveno, kdy co rozsvítit. BMW nesvítí vůbec, patrně proto, že návyk z denního svícení je u některých jedinců tak silný, že lze potkat auta s denním svícením i v noci, což s radostí problikávám a jednou jsem před takovým autem, jehož posádku tvořily dvě blondýny, i zastavil, abych jim řekl, že nesvítí. Naprotitomu Janatak, pokud to dobře v odrazu BéMéWé vidim, svítí vepředu mlhovkama, na což zase taková mlha není, ovšem předpokládám, že má rozsvícenou i zadní mlhovku a že ta svítí až s předníma a tudíž to nemůže ovlivnit; ostatně stejně to máme třeba na 25Tr. Což mi ovšem přijde zvláštní, já žiju tak nějak v domnění, že zadní mlhové světlo lze uvést v činnost až poté, co svítí přední světlomety, a přední mlhovky lze uvést v činnost až poté, co svítí zadní mlhovka, a tyto přední mlhovky by se měly navíc při použití dálkových světel vypínat. No upřímně jsem snad nenarazil na auto, který by tak fungovalo. V tomhle je dost bordel, spousta aut jde pozapínat úplně obráceně, nehledě na to, jak mají někteří specialisti zapojená světla pro denní svícení - na prakovačky, nebo i na hlavní světla apod., nehledě na to, že jsem viděl už několik kreací typu opačně nabajonetovaná žárovka 21/5W (ano jde to tam strčit) nebo 5W žárovka v blikru nebo naopak 21W žárovka v obrysovce, nehledě na to kolika lidem tak nějak nevadí že jim levý světlo svítí na nízkoletící letadla a pravý asi metr před auto...

Ale zpět, vzhledem k mlžnému počasí a předpokládané rychlosti, kterou se na silnici viz Janatakovo foto jezdí, je tedy dost na pováženou, že BMW nesvítí; pokud by se to mělo rozvádět dál, tak bych řekl, že toto je ještě počasí, u kterého bych nesvítil mlhovkama s ohledem na to, aby nebyli oslňováni ostatní řidiči. Ale to je dost individuální, právě proto že každý to máme zažité jinak.
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7292
Registrován: 9-2004

Odesláno Neděle, 10. března 2013 - 12:41:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Veru, Doktor - ano, narážel jsem na nesvícení zadními světly, tedy svícení denním svícením v momentě, kdy je okolo mlha jako mlíko. A nebyl tedy zdaleka jedinej. Tohle asi nikdy nepochopím, auto za několik set tisíc a řidič takhle blbě šetří na žárovkách a není tak v tý mlze vidět.
A jak píše Doktor, tvrdohlavé držení se středního pruhu mezi Mirošovicemi a Prahou je na ranu taky. A můžete takovýho řidiče problikávat co vám páčka stačí a nic se neděje.

Když se cyklista v provozu chová asertivně, je to skoro vždy kvůli vlastní bezpečnosti a větší efektivitě jízdy na kole, ne kvůli tomu, že by vedl válku s auty.
Vlastimil_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1651
Registrován: 12-2006
Odesláno Neděle, 10. března 2013 - 15:24:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajímavé ceny Fiatů.
Inzerát v Plzeňském deníku, který vyšel dne 16.února 1993


Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 811
Registrován: 10-2007
Odesláno Neděle, 10. března 2013 - 16:36:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mlha asi byla, ale rozestupy mezi auty nebyly tak velké, aby nebylo vidět samotné auto, ne? Je to jako když se tady spousta lidí přiznala, že nebliká, když okolo nich nikdo není, takže není komu ukazovat zamýšlený manévr, jenže naruby.
Syverin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1598
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 10. března 2013 - 23:34:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nikdy jsem nechápal, nač je v kokpitu BMW tolik přepínačů, vypínačů a kontrolek, když je jejich řidiči vlastně vůbec nepotřebují

Když se spolu chtějí dva dohodnout, je obvykle úplně jedno, kdo zemi právě vládne
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4824
Registrován: 3-2004

Odesláno Pondělí, 11. března 2013 - 08:22:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Při viditelnosti, jako je na fotce, a navíc v koloně, bych za zadní mlhovky bez milosti střílel.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4147
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 11. března 2013 - 10:13:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

auto za několik set tisíc a řidič takhle blbě šetří na žárovkách a není tak v tý mlze vidět

On nešetří na žárovkách, on prostě tak nějak "neřeší" a nebude se kvůli nějakému plebsu kolem obtěžovat mačkat páčky... jako s těmi blinkry.

Jinak že se tu řeší třípruh D1 u Prahy - já se sice rád považuju za "slušňáka", který ostatním na silnici nechce dělat nic nesprávného ani nepříjemného, ale na víkendovém třípruhu jsem schopen bez skrupulí předjíždět pravým pruhem. Takové ty situace, kdy skoro nejsou kamiony, ale provoz je poměrně hustý, takže v prostředním pruhu se jede 80-90 (včetně aut s přívěsem, sedací soupravou na střeše apod.), v levém se všichni nedočkavě lepí těsně na sebe, ale kvůli někomu vepředu nejedou víc než 100-110, kdežto v pravém pruhu je jen kdesi v dálce obrys autobusu. To jsem fakt schopen polehounku a velmi opatrně podjíždět prázdným pravým pruhem ten štrůdl expertů v prostředním...
že_by
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4027
Registrován: 6-2007
Odesláno Pondělí, 11. března 2013 - 11:49:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak předjíždění zprava se docela podvědomě bojím...
Děsím se, že osel, který bezdůvodně jede středním pruhem, najednou bude mít hnutí mysli a bez dívání provede myšku do pravého pruhu. Srážka by byla asi nevyhnutelná a minimálně spoluvina pravopředjížděče zjevná.
Dokud v tomto státě nebude pořádek, nemůže být ani na silnici. Takže buďto můžeme jen tiše trpět nebo při každé volné chvíli z CZ mizet - a jednoho dne se už do toho bordelu nevrátit.
Janatak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7295
Registrován: 9-2004

Odesláno Pondělí, 11. března 2013 - 12:25:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jef - To jsem fakt schopen polehounku a velmi opatrně podjíždět prázdným pravým pruhem ten štrůdl expertů v prostředním...

To já jednu chvíli dělal taky, ale co když se ten řidič najednou rozhodne vjet ze středního na pravej v momentě, kdy ho podjíždím a on mě tam jaksi nečeká? Bude z toho bouračka a za viníka tam budu já...přesně jak píše že_by.

Když se cyklista v provozu chová asertivně, je to skoro vždy kvůli vlastní bezpečnosti a větší efektivitě jízdy na kole, ne kvůli tomu, že by vedl válku s auty.
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4150
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 11. března 2013 - 12:26:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S hnutím mysli osla souhlas a myslím, že bych byl za viníka střetu označen jednoznačně já...proto podjíždím nerad a opravdu opatrně, co nejvíc vpravo a za neustálého pozorování "oslů"...