K-report
 

Archiv diskuse Auta - vše okolo nich, historky,... do 10. 02. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Automobily, lodě a letadla » Auta - vše okolo nich, historky, zážitky, postřehy, fotky atd. » Archiv diskuse Auta - vše okolo nich, historky,... do 10. 02. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5858
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 30. ledna 2013 - 16:17:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ukázka "auta" který bych opravdu, ale opravdu nechtěl:

www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2951
Registrován: 1-2005

Odesláno Středa, 30. ledna 2013 - 16:20:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

353: Kdyby ti bylo 17, tak bys za tohle byl rád...

http://pardubickamhd.cz - fotogalerie a informace z MHD v Pardubicích
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5860
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 30. ledna 2013 - 16:25:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

I v sedmnácti jedině zadarmo. Trapnej je na tom podle mne hlavně ten pseudo vytuněnej design.

Ale hlavně bych se bál, že mně první větší auto zašlápne do asfaltu a ani si toho nevšimne.



(Příspěvek byl editován uživatelem 353.)

www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10376
Registrován: 8-2002

Odesláno Středa, 30. ledna 2013 - 16:47:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jef:
dík za zajímavý čtení. až uvidím auto na UK značkách, zkontroluju platnost tax discu :-)
voni ty cigáni nejezdí v na první pohled tragických autech, třeba R Espace, Š Superb... a asi nevozej na střeše a v kufru jen tak volně loženou haldu šrotu ke zpeněžení, jako to prej dělají s autama na tuzemskou lízačku

tam by asi s pojišťovacím rasizmem daleko nedojeli, počítám tak k prvnímu policajtovi :-)

tuhle jsem šel po městě a na docela významný křižovatce cigáni v nějakým starším autě někoho ťukli a pokáceli zábradlí. asi dva tmavý maníci postávali u nehody, taxem se zeptal co tam prováděli. z těch nesrozumitelných zvuků jsem vyrozumněl, že oni i druhej účastník jeli zaručeně na zelenou, přičemž cigáni mi vysvětlovali, že auto je toho jednoho báby, ale řídil jinej a ten zrovna někam odešel a vypadalo to na docela zajímavý klubko rodinných vzathů

takže asi půjde o to, že některý státy mají pravidla, který lze různě obcházet, podlejzat, ohýbat nebo aspoň nekontrolovat jejich plnění a jinde to prostě nevojebe nikdo, ani cigánskej král :-)

tabulka P-rekordů, průběžně aktualizovaná
Radec5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1188
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 30. ledna 2013 - 17:08:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A hlavně je to drahé jak potvora

Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla jízdního kola
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2618
Registrován: 10-2008

Odesláno Středa, 30. ledna 2013 - 17:20:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel2: ...přičemž cigáni mi vysvětlovali, že auto je toho jednoho báby, ale řídil jinej a ten zrovna někam odešel a vypadalo to na docela zajímavý klubko rodinných vzathů...

Tam su vsetci jedna velka rodina.

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 768
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2013 - 08:28:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel2: takže asi půjde o to, že některý státy mají pravidla, který lze různě obcházet, podlejzat, ohýbat nebo aspoň nekontrolovat jejich plnění a jinde to prostě nevojebe nikdo, ani cigánskej král

To musí být ráj na zemi, když je tam takový pořádek. Asi tam mají kancelář pojistitelů drsnější než u nás, zřejmě má ta kancelář přímo komando, který neplatiče střílí na místě. Ti naši břídilové se zatím dohrabali jen na posílání exekutorů.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10377
Registrován: 8-2002

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2013 - 09:47:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Risan:
zatímco u nás všechno funguje na jedničku a pravidla jsou stejný pro všechny, že? a navíc jsou do detailu promyšlený a nevznikají žádný nesmysly.

zkus tu tvojí myšlenku prosím trochu rozvést...

tabulka P-rekordů, průběžně aktualizovaná
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4058
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2013 - 10:30:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono spíš v různých státech panuje různě vysoká všeobecná touha ohýbat a "ojebávat". No a taky někde je větší možnost diskuse s "orgány" a někde menší...
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 769
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2013 - 10:38:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak polopatě: myslím si, že pravidla pro povinné ručení jsou u nás nastavena dostatečně jasně a tvrdě. Postihy pro poddané Jejího veličenstva, jak je zde prezentoval Jef, mi nepřijdou kdovíjak drsná a úžasná a že by něco extra řešila, co u nás nemáme. Jestli existuje nějaký rozdíl, v pravidlech to nebude.
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2318
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2013 - 13:41:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Risan: ... Ti naši břídilové se zatím dohrabali jen na posílání exekutorů.
ČKP by se měla učit od ČEZ a taky si vycvičit zásahovou jednotku :-)

Pavel2: zatímco u nás všechno funguje na jedničku a pravidla jsou stejný pro všechny, že? a navíc jsou do detailu promyšlený a nevznikají žádný nesmysly.
Ano, zákony v České republice platí pro všechny stejně. Vznik dalších a dalších zákonných povinností, které jsou formulovány jak od právnického nedouka s absencí logického myšlení (např. povinné zimní pneumatiky či "výmluvy na osobu blízkou"), si přeci žádá lid, aby bylo možno zatočit s pyrátama silnic. No ni? Jef ve svém komentáři zmiňuje touhu ohýbat a "ojebávat". Tato touha bývá často zaměňována s touhou nebýt ovce a pramení z přístupu autorit k právu. Ať už státu při vzniku dalších a dalších zákonů a paragrafů (viz výše), tak i obcí při ohýbání práva ve správních řízeních, ale i samotných policistů a zejména strážníků, z nichž čiší touha vybrat za každou cenu co nejvíce s minimem úsilí a nějaká bezpečnost provozu je vůbec nezajímá.

Mimochodem, Velká Británie je zemí, kde bych kvůli omezování individuálních svobod žít nechtěl.

železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 770
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2013 - 15:13:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No ano, už se pro to vžil pojem "kazuistická legislativa." V Británii jsou v tom možná dokonce i před námi, jen mají výhodu, že během posledního století nedošlo u nich k několika vlnám likvidace elit jako u nás, takže jádro jejich společnosti není ještě tak plebejské.
Roman81
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.57.191
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2013 - 19:42:34    Odkaz na tento příspěvek  

Dneska kolem 18:15 nehoda os.automobilu s motorkou! na Palackého třídě v Brně samozřejmě šaliny stály v kolonách v obou směrech..
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10379
Registrován: 8-2002

Odesláno Pátek, 01. února 2013 - 10:17:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

risan:
no dobrá. a jak tedy ty orgány odnaučit diskuzi s hříšníkama?

tabulka P-rekordů, průběžně aktualizovaná
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 771
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 01. února 2013 - 13:09:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel2: to je moc těžká otázka, když je takto položená. Jednoduchá odpověď neexistuje, možná dokonce ani složitá. Problém je mimochodem v tom, že voliči vždycky někomu uvěří, že to zařídí a ono je to ještě horší.

Tak jak je ta otázka položená, totiž zavání tím, že "hříšník" nemá právo se hájit, je usvědčen prostě tím, že orgán si o něm myslí, že je hříšník. Ale to tak není, není to tak ani v té Anglii. To bychom snad nechtěli (i když to tam k mému údivu spěje, protože voliči zase uvěřili, že řešení kdosi má).

Když si odmyslíme "diskusi s hříšníkem" ve smyslu obhajoba před obviněním ze strany orgána, pak asi "diskuse" může být o tom, že orgán bude buď uplacen nebo zastrašen (strach z postihu kvůli diskriminaci třeba). Pak můžeme jako opatření orgán státem přeplatit, aby neměl motivaci brát úplatky (to by se jim jistě líbilo, jen nevíme, kde je hranice) v kombinaci s větším zastrašením (orgán bude mít velký strach z postihu za "diskusi" s hříšníkem). Myslím, že to je opět neproveditelné, protože to není jedna úroveň, ale celá pyramida moci od řadového pochůzkáře až po ministra a pokus řešit to takto napáchá v důsledku zase víc škody než užitku.

Snad jedině že by celá pyramida moci byla postavena z lidí vysokých morálních kvalit, ale ty 1. není kde brát, protože v morální bídě je celá společnost, z níž se orgáni rekrutují a 2. sama podstata práce orgánů, totiž výkon moci, přitahuje nadprůměrné množství morálně vadných jedinců. Normální člověk touží být orgnánem maximálně v dětství, když se mu líbí pěkná uniforma, ale když zdravě dospěje, pozná, že buzerovat druhé lidi mu uspokojení z práce nepřináší, být jediným spravedlivým ve zkorumpované struktuře, kde se po člověku povozí kdejaký bezmozek, to taky není o co stát, a jde dělat něco užitečného.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10380
Registrován: 8-2002

Odesláno Pátek, 01. února 2013 - 14:23:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

hmmm... za vlády jedný strany to bylo tak, že orgán prostě rozhodl a občan už neprotestoval, protože za prvé jsme měli všichni lidově řečeno stažený prdele a za druhý se vycházelo z toho, že orgán rozhoduje vždycky správně a podle zákona.

domnívám se, že takhle nějak je to i v tom ostrovním království a jiných tradičních demokraciích, ale nevím, já tam byl jen asi tři dny :-)

u nás ale pak jednoho dne přišel listopad a ony se ty jistoty tak nějak neustále víc a víc rozpadají a pravidla se rozvolňujou. jako že co je psáno - to je dáno, to už neplatí, v novinách je objektivní skutečnosti a pravdy s bídou tak třetina no a ty orgáni velice často rozhodujou tak, že v plzni si zákon vyloží že je černočernej, v brně si ho vyloží že je téměř bílej, ale soud/ministerstvo nakonec rozhodne, že je světle šedivej.

takže i neochvějná pravda, že orgán rozhodne vždycky na 100% správně se rozpadla a my občani prohlásíme, že nechceme být jako ovce a diskutujeme, přičemž někteří vykukové už za těch 20+ let zjistili, že lze v pohodě jít ještě dál a programově z orgánů dělají blbce, i když ví, že pravda na jejich straně ani omylem není.

takže otázka asi zní jak to zařídit, aby orgán rozhodl vždycky správně a následná diskuze tím pádem neměla šanci.

obávám se, že tímhle jsme zašli už poněkud dál (od aut) a ta odpověď rozhodně nebude na 3 věty.

tabulka P-rekordů, průběžně aktualizovaná
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 772
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 01. února 2013 - 16:39:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Za vlády jedný strany orgán rozhodl a občan už neprotestoval, ovšem pouze u některých občanů. Jiní občané takto přísně posuzování nebyli. Víme asi které mám na mysli. Když se na to podíváme z druhé strany, tak díky listopadu tuto šanci nebýt orgánem šikanován dostalo víc lidí, takže se to víc přiblížilo tomu ideálu, že ji budou mít všichni .

Jestli otázka zní, jak to zařídit, aby orgán rozhodl vždy správně, tak diskusi taktéž vzdávám, protože co je správně, to je v řadě případů velmi diskutabilní.

To mezi popisem situace před listopadem a otázkou je tak moc lidově napsáno, že se s tím nedá téměř nijak polemizovat. Obecně je můj dojem, že to je klasický spor, jak nastavit legislativu, aby byla vyvážena obecnost předpisů (nelze postihnout každý jednotlivý případ výčtem) a právní jistota (je dopředu jasné, co teda ještě smím a co už nesmím). Je pravdou, že naše právo je rozumnému ekvilibriu spíše vzdaluje než přibližuje.

Abychom se vrátili k autům a legislativě kolem nich, dovolil bych si doporučit tuto zdařile čtivou sérii článků od odborníka:

http://www.autoweb.cz/beran-pravidla-silnicniho-provozu-proc-nefu nguji-cast-i/
http://www.autoweb.cz/beran-pravidla-silnicniho-provozu-proc-nefu nguji-cast-ii/
http://www.autoweb.cz/pravidla-silnicniho-provozu-proc-nefunguji- cast-iii/
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2628
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 04. února 2013 - 17:00:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak se takhle včera ráno dívám na 24 a ejhle sledujte policistu od času 3:00

(Příspěvek byl editován uživatelem swe.)
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12527
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 04. února 2013 - 17:27:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak probíhá přepis na nového majitele počas uložení vozu v depozitu? Odhlásí to na mě, já tam akorát dojdu s papírem z evidenčky, technickou (i když je) ani pojistku nepotřebuju. Zaplatím za přepis a prodloužím depozit. Je tomu tak?

Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Eross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 645
Registrován: 12-2011

Odesláno Pondělí, 04. února 2013 - 17:46:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes sa mi zadarilo
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5167
Registrován: 3-2007

Odesláno Pondělí, 04. února 2013 - 18:43:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Study: technickou (i když je) ani pojistku nepotřebuju
Neviem ako u Vás, ale u nás... potrebuješ

www.SPZ.unas.cz
www.evidencia-dopravcov.eu

POSLANEC ROKA 2012
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12531
Registrován: 11-2004

Odesláno Pondělí, 04. února 2013 - 19:19:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, onehdá se mi někdo z místních tuningářů vysmál s tím, proč to na přepis pojišťuju, že zelených karet mají plný šuplík a stejně se to nikam nezakládá, takže bych viděl směr k úspěchu u nich.

Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 773
Registrován: 10-2007
Odesláno Pondělí, 04. února 2013 - 19:50:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslel jsem si, že přepsat auto, které je v depozitu, nejde.

Co ale vím, že na formuláři je seznam věcí, které musí úředník na přepážce odškrtnout, že viděl, a podepsat a potvrdit. A je tam i to pojištění.
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1044
Registrován: 11-2006

Odesláno Pondělí, 04. února 2013 - 20:05:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eross: tohle je nejstupidnější díl na celé Felicii :D
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4282
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 04. února 2013 - 20:44:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aj na BMW E46

Karosa ŠL 11 1312 - 1974
e-mail: peto5220@centrum.sk
www.eselka.unas.cz
Eross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 646
Registrován: 12-2011

Odesláno Pondělí, 04. února 2013 - 21:00:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous:
ja som si o to koledoval , v poslednom čase som to už nestíhal upravovať, čo sa to furt vyberalo. Raz mi to už odpadlo, zhodou okolností na tej istej ulici, ako dnes, i keď o pár metrov ďalej, no vtedy na bezpečnom mieste, keď som sa po to vrátil, bolo to ešte celé. Teraz to odpadlo na horšom mieste, a keď som prišiel, už po ňom prešlo asi 50 iných áut .


(Příspěvek byl editován uživatelem Eross.)
Smrq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 33
Registrován: 5-2011
Odesláno Úterý, 05. února 2013 - 06:09:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Loni v létě jsem přepisoval auto v depozitu a neměl jsem ani platnou TK ani pojistku. V techničáku mi zapsaly poznámku: převod v rámci depozitu.
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4639
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 07. února 2013 - 12:24:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Vlastimil_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1630
Registrován: 12-2006
Odesláno Čtvrtek, 07. února 2013 - 19:27:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Lotyšsku jsem byl před časem a chlastá se tam docela dost.
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4640
Registrován: 3-2004

Odesláno Pátek, 08. února 2013 - 10:35:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sakra, to je od Plzeňáka až děsivé zkonstatování. :-)

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2628
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 08. února 2013 - 10:57:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dostali sa mi do ruky dalsie fotky z kamaratovej navstevy Kuby.
Tak pokial sa nenahnevate, ze to tu tapetujem, tu su:

Zaujimavy kontrast - stare vs. nove

Operativny pristup k deravemu chladicu:

Kusok Ciny, oná 120 zozadu, nejaka sajdka:

Zvysok je random:



Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Bluedragonfs
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 4-2011
Odesláno Pátek, 08. února 2013 - 12:43:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Octavie III v Táboře
Vizuálně moc pěkná
ne. Verusha
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.142.139
Odesláno Pátek, 08. února 2013 - 19:10:04    Odkaz na tento příspěvek  

šmolko: hněvat se určitě nebudem, naopak
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4093
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 08. února 2013 - 19:26:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

šmolko: Fotky z Kuby jsou dobré, mě teda zaujalo i třeba to auto, co stojí na čtvrté fotce vedle bílé Kie Rio sedan (té co je vedle červenobílého Chevyho). Na první pohled tam kouká předek Lady, ale koukněte na křivky střechy... podle mě je to ve skutečnosti argentinský Dodge 1500, tj. Hillman Avenger, akorát má předek z VAZu 2105.

Před časem jsem někde četl, že jedny z mála novějších nesovětských aut na Kubě byly argentinské modely Peugeot 404, Fiat 125 a Dodge 1500... ty Dodge mimochodem taky hrajou některé taxíky u přístavu v tom dílu majora Zemana točeném na Kubě.
No a třeba to zelené za tou bílou Š 120 na další z fotek, to není polský Fiat, to je podle mě právě argentinský Fiat 125...

(Příspěvek byl editován uživatelem jef.)
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2630
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 08. února 2013 - 21:15:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jef: Dakujem za doplnujuce informacie. Ja som ten zeleny Fiat napriklad vobec nevedel zaradit.
Mal som fotku este nejakeho cinskeho SUV, ktory ma v znaku velke "Z" a Chevy Bel Air s diskami z Peugeota a podobne, ale aj po orezani boli stale velke, tak som sa na to vykaslal.

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4290
Registrován: 5-2005

Odesláno Pátek, 08. února 2013 - 22:03:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bluedragonfs: To je nejaká OFF-road úprava?

(Příspěvek byl editován uživatelem peto5220.)

Karosa ŠL 11 1312 - 1974
e-mail: peto5220@centrum.sk
www.eselka.unas.cz
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1045
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 08. února 2013 - 23:00:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Předpokládám, že ty naleštěné cabria jsou pro ,,čůristy"? něco jako super vyjíždky ,,veteránem" po Praze

Jinak fotky jsou super. Díky za ně.
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2632
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 09. února 2013 - 09:27:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: Uhadol si

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
nereg. Verusha
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.142.139
Odesláno Sobota, 09. února 2013 - 17:09:11    Odkaz na tento příspěvek  

Probouralo se mi do bytu Camaro . Ale nechám ho asi tam, dobře slouží jako osvětlení chodby.

Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12537
Registrován: 11-2004

Odesláno Sobota, 09. února 2013 - 18:08:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To už by se mělo léčit...

Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Markyman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 432
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 09. února 2013 - 19:05:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

šmolko: Mna zaujal na 2. fotke v pozadi ten klbovy autobus. To uz tam aj jazdene MB 0405GN z nemecka vozia? Ono tam uz nemaju tie pre kubu typicke americke tahace s navesom na prepravu cestujucich?
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2633
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 09. února 2013 - 19:34:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Markyman: Co sa tyka autobusov, su tam urcire aj novsie, ale verim ze tie tahace s navesom (myslim ze to miestny volaju ťava) su v premavke tiez. Asi sa na ne kamarat nezameral...

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Eross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 651
Registrován: 12-2011

Odesláno Sobota, 09. února 2013 - 20:41:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Verusha: pekné
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 06:07:42    Odkaz na tento příspěvek  

Nazdar pratele,
nase vlada opet schvalila spatny zakon, zakazujici vjezd starych aut do mest. Asi ho okopirovala od Nemcu :-) Podle kamarada to ma podporit vyrobu novych aut. Na druhou stranu je mozne v Nemecku postavit z nekolika vraku auto a jde to. Anglie to same, videl jsem na fotkach ruzne parni prestavby, ktere mely SPZ :-) Nedavno zverejnene fotky z Kuby se mi libily, to je pro me vzor v predpisech :-) Jen by mi tam vadil nedostatek nahradnich dilu. Poslancum bych dal minimalni mzdu a rekl jim, at si z ni nasetri na nove auto :-) Vlastnim Skodu 120 a na nove auto NEMAM! Kwasi
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 9-2012
Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 08:12:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kwasi: To si dělaj prdel ne?!?! To je jako zase co za zákon? soused z vedlejšího baráku např jezdí 100 protože jí má ve skvělém stavu a přece jí nedá do šrotu kvůli vládě..jak si psal někdo hold nemá peníze na nové auto..

V Jakémkoliv příspěvku se mohou oběvit Pravopisné Chyby a Zato mě prosím omluvte ,Děkuji Jakub.
(IQ + Love = Škoda Auto)
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8431
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 09:31:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, to je pravda. A pak se zjistí, že to je stejně k ničemu: odkaz

Fotky na MHDFOTO blog na iDnes.cz
Říkejte mi MMM
Be ecological. Take the bus, take the train! Be clever use public transport!
Fitr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2797
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 09:40:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

O to ale přece vůbec nejde. Důkazem je třeba to, že naše známky nebudou kompatibilní s německými (prachy by nešly našim).
Já to zatím beru s rezervou, jelikož doufám, že k A je i B, tedy vybudovaný městský okruh (vnější, vnitřní), záchytná parkoviště na krajích města a MHD k nim. To moc měst nesplňuje, takže uvidíme.

Pokud ten zákon B vyžadovat nebude, tak je to podle mne soudně napadnutelné, ono už takhle je absurdní, že vozidlo, které projde TK je nezpůsobilé k provozu ve městě.

Tabulka relativních rekordů Libereckého kraje (typ 101-158)
Kompletní analýza RZ Libereckého kraje (typ 101-158)
fitr.rajce.idnes.cz
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1047
Registrován: 11-2006

Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 12:32:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je ta naše ,,demokracie"
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 13:22:19    Odkaz na tento příspěvek  

Skoda 135? Zlin Priluky 10.2.2013. Auto je pekne zachovale :-)
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 9-2012
Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 13:52:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kwasi:nepasovalo by to líp do historických vozidel? podlě mě tam 120 patří...

V Jakémkoliv příspěvku se mohou oběvit Pravopisné Chyby a Zato mě prosím omluvte ,Děkuji Jakub.
(IQ + Love = Škoda Auto)
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8505
Registrován: 10-2003

Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 15:28:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kwasi, ty zajizdis se stodvacitkou do centra Prahy?

ČESKÉ REGISTRAČNÍ ZNAČKY VELKÝ MĚSTSKÝ OKRUH BRNO
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 780
Registrován: 10-2007
Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 16:13:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: a v Německu mají také "demokracii"? Že už to tam měli dřív. Ale nevím, co Ti na tom připadá nedemokratického. Jak říkal už Benjamin Franklin, demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři.

A neříkejte mi, milí voličové, že jste si problému nízkoemisních zón všimli až teď. Vždyť se o tom u nás mluví už několik let.
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2335
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 16:46:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A neříkejte mi, milí voličové, že jste si problému nízkoemisních zón všimli až teď. Vždyť se o tom u nás mluví už několik let.

V této souvislosti bych odkázal na jiný citát, a to citát Martina Niemöllera:
Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem – nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem – nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, mlčel jsem – nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro Židy, mlčel jsem – nebyl jsem přece Žid.
Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat.


Tak dlouho chtěli "vobyčejní lidi", aby se zatočilo s pirátama, až systém semlel i je a sami se stali piráty...

železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8432
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 18:57:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak říkal už Benjamin Franklin, demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři.
Lepší systém zatím nemáme.

Nač se divíte. Zelená lobby hystericky útočí, zlá stará auta vraždící nenarozené děti a lední mědvedy jsou populární téma a ve státní kase je velká tlustá nula.

Fotky na MHDFOTO blog na iDnes.cz
Říkejte mi MMM
Be ecological. Take the bus, take the train! Be clever use public transport!
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 782
Registrován: 10-2007
Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 19:16:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lepší systém zatím nemáme.

To je jako kdo, my, co nemáme lepší systém? My, tedy většina vlků, která požere menšinu? Nebo my jako menšina jehňat, která se musí nechat sežrat, protože tak je to nejlepší?

...ve státní kase je velká tlustá nula.

Aha, já myslel, že stát ročně vybere a utratí tak bilión korun a pořád je to docela dost na to, aby se v tom dalo najít něco, co kupujeme, ale ve skutečnosti nepotřebujeme, případně něco, co kupujeme zbytečně draho. Ale třeba se pletu a potřebujeme toho ještě víc, takže je třeba zvýšit výběr.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8434
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 20:40:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je jako kdo, my, co nemáme lepší systém?
My jako všichni. Nebo snad víš o lepším systému než demokracie? Já tedy ne.

Ale třeba se pletu a potřebujeme toho ještě víc, takže je třeba zvýšit výběr.
My jakožto stát nebo my jakožto obyvatelé? Rozpočet státu je v deficitu a stát má dluh. A je tu zoufalá snaha ten dluh (a deficit) snížit ať to stojí co to stojí.

Fotky na MHDFOTO blog na iDnes.cz
Říkejte mi MMM
Be ecological. Take the bus, take the train! Be clever use public transport!
nereg. Verusha
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.142.139
Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 20:46:34    Odkaz na tento příspěvek  

Study - já myslím že do léčebny mám ještě daleko a to i při pohledu na tuto fotografii, která mimojiné dokladuje, jakými vozidly se chystám po zavedení emisních zón právě do těchto zón vjíždět:

353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5879
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 21:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já si naopak myslím, že tohle léčit ani nejde :-)

www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 783
Registrován: 10-2007
Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 22:08:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MMM: o lepším systému nevím, jen nesmí fungovat jako v tom příměru Benjamina Franklina. On ten systém není špatný. Problém je totiž v tom, že demokracie nám nefunguje. Například volby už nejsou vykonáváním podílu na rozhodování, ale taškařice pro lid obecný. Většina voličů ani netuší, jak stát funguje. V tomto smyslu Mirousovy uvozovky asi byly na místě.

K tomu mému "my," pochopitelně myslím my jako občané. My jako stát přece nedává smysl. Možná v patetických prohlášeních, ale stát ve smyslu toho, co jsem psal, je přece instituce, kterou si platím.

Tomu tvému "rozpočet je v deficitu a stát má dluh" stejně pořád nerozumím. Rozpočet se přece tvoří tak, aby to vyšlo, pokud na tom tomu, kdo jej tvoří, opravdu záleží. Tam opravdu není za bilión věcí, které se musí zaplatit. A moje zadání jako daňového poplatníka k těm, co rozpočet sestavují a schvalují je, aby když jsme teda zadlužení, abychom škrtali výdaje. Problém je ovšem ten, že a) jsem v menšině mezi těmi, kdo to takto vidí a koho to opravdu zajímá, b) celý ten systém je tak nastavený, že když ministr dostane ve své kapitole příkaz ušetřit, jemu podřízení úředníci to umí zařídit tak, aby to vypadalo jako nesmysl a muselo se to honem rychle zase vrátit a c) ruku v ruce se škrty v resortech nejde likvidování zákonů, které úřadům nakládají dělat různé podivné agendy - naopak, takové zákony nám utěšeně přibývají, protože je moderní, aby stát řešil, vymáhal a kontroloval každou kravinu. Pro naše dobro, samozřejmě.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8727
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 10. února 2013 - 22:43:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ani se nesnaž, TOPjugend to stejně nepochopí...

"BWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!"