K-report
 

Archiv diskuse Auta - vše okolo nich, historky,... do 11. 09. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Automobily, lodě a letadla » Auta - vše okolo nich, historky, zážitky, postřehy, fotky atd. » Archiv diskuse Auta - vše okolo nich, historky,... do 11. 09. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4525
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 08:48:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...no ono už jen to omílání, že Hyundai je český auto, je trapný...asi jako kdyby v Indii propagovali škodovku jako nejlepší indický auto...
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1370
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 09:04:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rul: to si jen tak ve volném čase projíždíš google mapy? :D Koukám včera, že je to v okolí samá Octavia

(Příspěvek byl editován uživatelem mirous.)
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8007
Registrován: 4-2005
Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 09:23:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no ono už jen to omílání, že Hyundai je český auto, je trapný

Přesně tak, jestli je něco, co mě při této reklamě nadzvedává ze židle, je to právě tento slogan...

http://atmosferaci.wbs.cz/
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4479
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 10:08:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...asi jako kdyby v Indii propagovali škodovku jako nejlepší indický auto...

A to jsem náhodou zrovna někde četl, že nějakému Čechovi běžní lidé v Indii nevěřili, že Škoda je česká značka. Že ji opravdu berou jako svou domácí a těžko se jim cokoli vysvětlovalo...[crazy]

Jinak mě tedy Hyundai taky není sympatický svými kampaněmi, kde se zdůrazňuje spojení "české auto", "nejkvalitnější české SUV" apod., ten jejich šéfík to pak v rozhovorech ještě vylepší tvrzeními typu "jediné použitelné české auto" a tak...[uhoh]

Ono ostatně kdybych si musel vybírat mezi Korejci, což se tedy (zatím[proud]) vůbec nechystám, tak by mi byla mnohem sympatičtější značka KIA, evropštější design jejích modelů se mi líbí víc snad ve všech třídách:

Picanto víc než i10
Rio určitě mnohem víc než i20
Ceed určitě víc než i30, u kombi zcela bez diskuse Ceed
Proceed určitě víc než i30 3dv
Optima víc než i40
není mi nesympatický ani Carens, jeho obdobu Hyu ani nenabízí...

U SUV už bych musel váhat víc, ale ona kategorie "korejské SUV" mi není moc sympatická tak nějak celkově (i když asi ten poměr ceny a hodnoty nebude proti jiným špatný).
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 623
Registrován: 9-2012

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 10:59:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rul Paráda [happy] ještě ten Saab naproti tomu tam..

(Příspěvek byl editován uživatelem transit01.)

V Každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvtewink Děkuji jakub
(IQ+LOVE= ŠKODA AUTO)
Rul
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7830
Registrován: 7-2006

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 12:36:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

3260 (8792):

to je Tomcat, ten chlap?

Podoba by tam byla. [biggrin]

to si jen tak ve volném čase projíždíš google mapy?

Mirous (1370):

to si jen tak ve volném čase projíždíš google mapy?

Jo často na noční, když není co dělat, tak zavítám do nějakého kouta světa.

v okolí samá Octavia

No to jsem taky čuměl, hlavně když jsem projel i boční uličky, tak i hodně Felicií. Asi to Škodovka v Dánsku pořádně rozjela.

Regiomap Moravskoslezského kraje - update k 31.8.2013
Relativní rekordy Moravskoslezského kraje - update k 31.8.2013
Regiomap Zlínského kraje - update k 31.8.2013
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9985
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 12:38:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Škodovka měla v Dánsku velmi slušnou pozici i v dobách minulých.

VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4486
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 12:58:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když jsem přes skoro celé Dánsko projížděl v roce 1998 dál na sever, tak tam ještě byla naprosto běžně k potkání Škoda 105/120/130. To jsem jinde na "západě" v devadesátkách nezažil. Dokonce jsme pak potkali Š 120 s dánskou značkou i v Norsku poblíž polárního kruhu...
I jinak tam byla spousta udržovaných starších vozů, ale tak to bylo vlastně všude ve Skandinávii.

Je třeba připomenout, že Dánsko je hodně specifické - na auta je tam obrovské daňové zatížení, ve výsledku stojí nové auto dvakrát tolik než třeba hned vedle v Německu. A platí se to nějak podle velikosti auta... takže tam momentálně jsou nejprodávanější vozy Vw Up a Citigo a výborně si vedou i kolínská trojčata... (http://www.auto.cz/dansky-trh-unoru-2013-hlasi-nadvladu-minivozu- bratislavy-citigo-stribrne-73307)
V tom roce 1998 tam taky byly k vidění mraky různých "malých velkých" aut jako třeba sedanů odvozených z menších vozů (např. z hranaté Corsy).
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1371
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 14:57:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No pravda je, že jsem jednou v životě potkal v Itálii Š120 a měla Dánskou značku. Všeobecně ve Skandinávii jsou Škodovky oblíbené, třeba stejně jako na Islandu.
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5767
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 15:11:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přesně tak, v roce 1994 jsem tam byl a škodovka byla jednou z nejčastěji zastoupených značek.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5360
Registrován: 2-2005

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 16:17:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když už jsme u těch zahraničních škodovek, tak něco z Makedonie.

V Ohridu:




A eRko v Bitole na prodej:


Celkem často byly k vidění i Felicie (převážně předFL) a sem tam Favorit či Forman. Nejčastějším modelem pak byla asi Octavia I a II generace, objevovalo se i dost Rapidů a Roomsterů.

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4489
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 17:32:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanley: Super!

Je to stejně neuvěřitelné, jaké jsou v rámci kdysi jednotné Jugoslávie neuvěřitelné rozdíly ve vozovém parku (já vím, samozřejmě nejen v něm).
Rul teď dával do SPZ fotky ze Slovinska a jeho dojmy (vozidla nad 10 let vzácností) naprosto korespondují s mými vzpomínkami z roku 2003. Už tehdy tam byla velká vzácnost Zastava i vozy RVHP, starou škodovku jsem potkal leda s chorvatskou značkou a ze starších aut leda tak Renaultky 4 nebo překvapivě občas sedan Opel Kadett C. Jinak na ulicích samá nová auta, něco staršího tu a tam na zahradě bez značek (asi mají přísné STK).

Naproti tomu v Makedonii ještě v roce 2013 yuga, zastavy, staré škodovky, ještě starší mercedesky...
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 977
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 20:51:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajímavé by bylo vědět, jak tam ty staré škodovky vnímají. U nás by takové Rko nebo LS bylo už docela ceněná věc.
353
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6350
Registrován: 5-2002

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 20:59:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hledal jsem něco v archivu a koukám, že můj jediný zaviněný silniční karambol už je starší než deset let. Tak s přáním, aby se vám vyhýbaly i takovéhle "drobnosti" připomenu o co šlo. I když jsem to sem možná dával už tehdy ... kruci ten čas letí.

www.trolejbus.cz * www.pshzd.cz * www.dpmp.cz * moskvich.cz * icq 269-400-981
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5361
Registrován: 2-2005

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 21:02:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Yug bylo v MK nespočetně a koukli jsme se na tři dny i do Albánie a to byla kapitola sama pro sebe. Škodovku jsem tam snad žádnou nepotkal, ale nespočet starých Mercedesů od osobáků po dodávky (zejména mikrobusy) a řekl bych, že dobrá polovina osobáků s volantem napravo a na původních značkách GB.

Něco z místní VHD, kterou jsme měli tu čest cestovat:



Nutno podotknout, že ve vetšině cesty nás v minibuse bylo zhruba o pět víc, než byl počet míst a k tomu ještě nějaký náklad. O kvalitě albánských silnic se dá tky polemizovat. [happy]

19 z 14 pasažérů doporučuje zn. Mercedes:


(Příspěvek byl editován uživatelem Stanley.)

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8796
Registrován: 10-2003

Odesláno Čtvrtek, 05. září 2013 - 21:16:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanley: ta poslední fotka je nejhezčí [happy]

ČESKÉ REGISTRAČNÍ ZNAČKY 10 LET na K-reportu
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1373
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 06. září 2013 - 10:44:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cestování nad míru bezpečné :D. To jsou země, které bych rád navštívil. Předpokládám, že je tam dnes už bezpečno? To jste byli na pěších tůrách? Jinak ono i takové Srbsko či Černá Hora jsou plný starých Mercedesů. A konkrétně tyhle dodávky 207D a odvozené, to jsou nesmrtelná auta. Občas sem s ní jezdil v bývalé práci, sice najít tam kvalt bylo umění a když člověk zavadil o páčku na vypnutí přívodu benzínu, tak jste zastavili celou třídu v Hradci, ale auto je to spolehlivý a dodnes bez problémů slouží.Oproti němu starej Transit, kterého jsme měli, se dávno rozpadl. Dnes jsou tam dvě Iveca Daily + ten Mercedes a vsadím se, že je ten Mercedes přežije [happy]
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 978
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 06. září 2013 - 11:11:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podobný způsob cestování se používá i na druhém konci Evropy:

Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5362
Registrován: 2-2005

Odesláno Pátek, 06. září 2013 - 12:09:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: Nebezpečně jsem se tam necítil a to kupodivu ani v dopravě. [lol]

Byl jsme tam autem, které jsme nechali v Makedonii ve vesničce poblíž makedonsko-albánských hranic a dále taxi a stop = VHD. V plánu byl pěší přechod hraničních pohoří Korab a Deshat, ale po třech dnech nám to zhatilo počasí, takže jsme se vrátili zpět dolů do Albánie vrátili se do MK, kde jsme ještě navštívili Ohrid, Bitolu, národní park Pelister (dvoudenní tůra) Skopje.

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5773
Registrován: 3-2004

Odesláno Pátek, 06. září 2013 - 12:14:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A nebylo toho auta škoda? [happy]

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8797
Registrován: 10-2003

Odesláno Pátek, 06. září 2013 - 12:30:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

odkaz

Jsem zvedav jak to dopadne

ČESKÉ REGISTRAČNÍ ZNAČKY 10 LET na K-reportu
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5774
Registrován: 3-2004

Odesláno Pátek, 06. září 2013 - 12:38:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 628
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 06:49:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Před Rokem:

Včera

Místo zelené Feldy modrá,forman stojí jinde,Bílá 120 se před nedávnem pohnula z místa kde stála dál a tak uvolnila místo oranžové 120
která tady celý rok nestála takže jsem myslel že je nadobro pryč ale kdepak, včera tam zase byla a možná i dřív..

V Každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvtewink Děkuji jakub
(IQ+LOVE= ŠKODA AUTO)
Hladík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2329
Registrován: 10-2008

Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 09:22:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit01: no týjo, soused právě přeparkoval Opla, tak se z toho všichni po**rem [crazy]

Škoda FELICIA combi 1.9D
Omlouvám se, že neumím česky. Co by jste chtěli po kříženci Moraváka a Záhoráka...
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 629
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 10:55:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hladík Nikdo ze z ničeho nemusí po*ávat, dal jsem to sem jen tak na ukázku že se tam ty auta tak pěkně sešli i po roce.
Místo toho plkání a nadávání bych spíše uvítal nějakou diskuzi než dlouhodobé nic a rýpání k jednomu příspěvku..

(Příspěvek byl editován uživatelem transit01.)

V Každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvtewink Děkuji jakub
(IQ+LOVE= ŠKODA AUTO)
Eross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 832
Registrován: 12-2011

Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 11:03:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit01: Ešte stále ťa baví posielať sem drobné presvetlené fotky, na ktorých beztak nič nevidno?[ko]

EČV PO 1.4.1997 - Analýza prešovských EČV a ŠPZ
ner. OndraS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.142.139
Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 11:55:05    Odkaz na tento příspěvek  

transit01 - Jeden kolega má feldu, pak ještě druhej kolega má Feldu combi, a člověče, nevěřil bys, no možná je to náhoda a zatím si to nedovedu uspokojivě vysvětlit, ale i po čtyřech letech se ty auta stále potkávají na firemním parkovišti [lol]
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 630
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 12:20:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen tak dál, kritiku beru [lol] nezapomente hlavně udělat z toho 1 stránkovou diskuzi jak transit na K.Report přidal obrázek. Když se vám nelíbí, tak přidejte sakra něco vy, dva dny prázdno v takové komoře jsem dlouho neviděl, podle mě je furt nad něčím s autama diskutovat ne? Co se týče tej fotky, nikdo z vás to tak asi moc nepochopil, je zcela normální že se normálně auta u sebe potkávají ale tohle je ojedinělé, myslím si že za rok už tam aspon jedno z těch aut nebude...
Ale ted fakt, proč se zde nediskutuje tak jako dřív? když se kouknu do archívů bylo to tady pestré, plné obrázků z ulice, internetu, různé diskuze kolem aut a podobně a mnoho jsem se toho dozvěděl, to samé komora Historická Vozidla, docela prázdno..
Konec OT

V Každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvtewink Děkuji jakub
(IQ+LOVE= ŠKODA AUTO)
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5363
Registrován: 2-2005

Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 14:28:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Možná protože spousta lidí, kteří sem dříve chodili, už nemá chuť se v těch sračkách přehrabovat, transitku...

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Vihorlat_snina
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 407
Registrován: 6-2005

Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 19:41:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit01 - Jen tak dál, kritiku beru

Další z kandidátů na perlu týdne [happy]

Neberte se moc vážně, děláme to pro sebe!
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 979
Registrován: 10-2007
Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 20:44:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Transite, nahoď téma a já Ti slibuju, že k tomu budu diskutovat. Ale že se někde potkalo pár tuctových aut, to není téma. V podstatě žádná Tvoje fotka a málokterá sem daná je nějaké téma k diskusi. Každý se podívá na obrázek, řekne si "hmm" a to je celé. Takže dej prosím raději téma textově, jak se to na diskusních fórech obvykle dělá, a jedeme.
Fero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 524
Registrován: 3-2011

Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 21:03:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nadhadzujem tému: kto pozná vozidlo? Mne to pripadá ako niečo ázijské, ale k ničomu som sa nedopátral

E pericoloso sporgersi - Nicht hinauslehnen - Не высовываться - Ne pas se pencher au dehors

DonSalieri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 11-2012

Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 21:16:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mazda 323 sedan.... Tuším z druhé poloviny devadesátých let.....
Knuudl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 219
Registrován: 8-2012

Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 21:18:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fero (524):
Mám dojem že to bude Mazda 323 VII. generácie (1994-1998) zrejme v červenej alebo mazdovskej zelenej. V iných farbách sa snáď ani nerobila. ŠPZ by odpovedala prelomu 1995-1996.

AK som pomohol som rád!

Pre najväčšie kuriozity som tu JA! [kladivo]
Ikarosa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 702
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 21:22:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trošku mi to trvalo, než jsem tuhle verzi "Brouka" trefil :


(trefeno v Great Britain).

Nevím hoši ale tahle "new coccinelle" se mi líbí víc než ten "new Beetle"... Přeci jenom ten "Porsche" design má šmrnc ... nebo né?
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8013
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 21:52:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V iných farbách sa snáď ani nerobila.
Ještě mysím v bílé, šedostříbrné a modré. Ostatně ono těch zelených, červených a modrých bylo plno variant, ale nevím, jestli všechny i na sedany. Nicméně nejtypičtější barva pro to auto je asi opravdu ta klasická červená.

http://atmosferaci.wbs.cz/
Knuudl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 8-2012

Odesláno Neděle, 08. září 2013 - 21:56:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sused mal zelenú sedan, my sme mali 323F v takej istej zelenej, potom si pamätám že ešte bola bordová ako príplatková, použitá tá z 626. Ono to bolo písané z nadsázkou, lebo väčšina tých áut niesla tieto farby a ak si zadáš do google tak ti to vyhodí väčšinou tie červené a na slovensku veľmi populárne zelené varianty.

Pre najväčšie kuriozity som tu JA! [kladivo]
Soooc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 336
Registrován: 7-2009
Odesláno Pondělí, 09. září 2013 - 06:59:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak si tady postěžuju - lidi jsou dneska pěkné svině. Na prázdném parkovišti mi nějaký vůl nabořil auto a ujel. Nikdo samozřejmě nic neviděl, nikde žádná kamery. A auto sem tam nechal stát 23 minut.


Škoda - 5. dveře, světlo, zadní blatník + držák nárazníku a světla. Hlavně ten blatník a držák jsou v ČR špatně sehnatelné.

S Policií ČR jsme to sepsali (1,5 hodinky to trvalo), taková ta klasika - podívají se po okolí, za 30 dnů mám čekat dopis ...

Tož tak to chodí v České Republice.
Fero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 525
Registrován: 3-2011

Odesláno Pondělí, 09. září 2013 - 09:23:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ďakujem prítomným za identifikáciu vozidla.
Sooc: na tých prilepených papieroch je uvedené niečo súvisiace s nehodou?

(Příspěvek byl editován uživatelem Fero.)

E pericoloso sporgersi - Nicht hinauslehnen - Не высовываться - Ne pas se pencher au dehors

Eross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 834
Registrován: 12-2011

Odesláno Pondělí, 09. září 2013 - 11:42:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mazda 323 sedan (POH 46-83)

EČV PO 1.4.1997 - Analýza prešovských EČV a ŠPZ
mardob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 125
Registrován: 1-2013

Odesláno Pondělí, 09. září 2013 - 13:36:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tyhle novodobé velorexy se velmi dobře pronajímají

značky a jiné zajímavosti na
www.neofolk.blogosphere.cz
3260
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8801
Registrován: 10-2003

Odesláno Pondělí, 09. září 2013 - 14:02:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mardob: a vypadají dobře [ok]

ČESKÉ REGISTRAČNÍ ZNAČKY 10 LET na K-reportu
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 632
Registrován: 9-2012

Odesláno Pondělí, 09. září 2013 - 14:03:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sláva, hned se to tu lépe čte..
Soooc Také bych rád věděl co je na těch papírech, něco kolem nehody?

V Každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvtewink Děkuji jakub
(IQ+LOVE= ŠKODA AUTO)
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8016
Registrován: 4-2005
Odesláno Pondělí, 09. září 2013 - 14:17:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen pro zajímavost ohledně té 323 - hrabu se teď ve skříni a vypadl na mne jakýsi okopírovaný článek z nějakých novin s datem 18. dubna 1996, kde je krom jiného i ceník - tak třeba zrovna ta 323 sedan ve výbavě GLX s motorem 1.7TD stála tehdy 599 800 Kč. Sedan ve výbavě LX s motorem 1.5 stál 429 950 Kč, ve výbavě GLX 499 850 Kč a GLX s motorem 1.8 547 900 Kč.

http://atmosferaci.wbs.cz/
Eross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 835
Registrován: 12-2011

Odesláno Pondělí, 09. září 2013 - 14:43:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vyhrabal som cenník z časopisu Auto 2/1996:

EČV PO 1.4.1997 - Analýza prešovských EČV a ŠPZ
Soooc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 337
Registrován: 7-2009
Odesláno Pondělí, 09. září 2013 - 20:19:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na autě je mnou napsané, že pokud tu nehodu někdo viděl, ať mi zavolá.

Do rána jsem na jednom z nich měl nápis - NAUČ SE PARKOVAT. Asi to nějakému idiotovi stálo za to napsat a nepochopil, že auto o 40 cm posunul viník nehody ...

(Příspěvek byl editován uživatelem soooc.)
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9312
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 09. září 2013 - 20:39:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nedivil bych se tomu, kdyby to napsal viník nehody...

"Pravda a láska zvítězí. Jakýmikoli prostředky. I nad pravdou a láskou."
mardob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 126
Registrován: 1-2013

Odesláno Středa, 11. září 2013 - 11:29:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5364
Registrován: 2-2005

Odesláno Středa, 11. září 2013 - 14:42:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9988
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 11. září 2013 - 15:08:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím, že se ta kampaň docela povedla. Akorát zřejmě přesně naopak, než zamýšlelo české vedení Hnujdaje (tak této značce říkám od té doby, co jsem viděl kreslený vtip v Tnkách brnkách [happy]). Alespoň podle reakcí okolí a i podle mé reakce.

VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Eross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 837
Registrován: 12-2011

Odesláno Středa, 11. září 2013 - 17:01:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Risan (978)Podobný způsob cestování se používá i na druhém konci Evropy:
Povedal by som, že ten Mercedes má v kufri dve sedačky otočené proti smeru jazdy. Vo vyššej stednej triede je to ako príplatková výbava napr. aj v Audi A6 a možno aj iných.

EČV PO 1.4.1997 - Analýza prešovských EČV a ŠPZ
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2776
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 11. září 2013 - 19:36:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eross: já si vybavuji Lagunu I.gen, A100, Passat B3/B4 v hodně skromném provedení. Zejména je to vidět v továrně výraběných taxi vozech. R21 Nevada to tuším měl ve směru jízdy.

(Příspěvek byl editován uživatelem swe.)
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5781
Registrován: 3-2004

Odesláno Středa, 11. září 2013 - 20:01:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Magiq: Ano, kampaň pro škodovku se povedla velmi.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4409
Registrován: 12-2005

Odesláno Středa, 11. září 2013 - 22:10:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nu ale věta co jsem zaslech v tv z jejich reklamy že "kvalitní auto není jen obrovskej kufr a škrabka na led" mě fakt velmi ale opravdu velmi pobavila [satan]

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8024
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 11. září 2013 - 22:35:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S tou škrabkou na led jsem to dosud nějak nepochopil a budu rád, když mi to někdo vysvětlí.

http://atmosferaci.wbs.cz/
ner. OndraS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.142.139
Odesláno Středa, 11. září 2013 - 22:53:01    Odkaz na tento příspěvek  

Nové modely Škoda, nevím odkdy jestli to má třeba i Fábka nebo tak nějak, mají v deklíku od víčka nádrže zasunutou zevnitř škrabku na led. "Simply clever" se tady ta snůška blbostí jmenuje a je to klasickej příklad nesmyslu, kvůli kterýmu považuju Škodovku za slovy d-fense "zazmrdovanou" firmu. Velice často se tahle škrabka vyskytuje ve Světech motorů a v podobných pro veřejnost klíčových médiích jako "sympatický" detail, patrně by tě to mělo přesvědčit o tom, že by sis to měl koupit, protože takle fun a cool je na Škodovkách všechno a že jsou tak hodní že mysleli i na takové praktické věci a usnadnili ti život.
V důsledku za á si auto člověk určitě bude vybírat podle takových pitomostí, za bé, víčko nádrže je na pravé straně auta a tudíž ergonomicky zhruba obdobně umístěné jako vyklápění korby na vlečce za traktor vyrobené v nějakým mašinostrojitělnym zavodu. Vhodné a simply clever zejména v případě, že stojíš pravou stranou auta u plotu, keřů, pole, okraji cesty apod, což je vzhledem k tomu, za jakých klimatických podmínek tu škrabku člověk používá (suché léto to není) poukázka k tomu, aby ženská v kozačkách při hledání simply clever škrabky zapadla do rozbahněné závěje.
Normální člověk má škrabku někde v autě, dostupnou po otevření dveří řidiče. Třeba pod židlou.
Soooc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 338
Registrován: 7-2009
Odesláno Středa, 11. září 2013 - 23:18:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K té škrabce - proč je vlastně víčko nádrže na napravo? Já na svojem pekáči ho mám vlevo a na benzince většinou nestojím frontu :-D

Má to nějaký mocný důvod?
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8026
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 11. září 2013 - 23:24:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak určitě kvůli nějakému konstrukčnímu řešení. Ale taky mě dokáže vytočit, když se musím vždycky jak ten tupec na benzině dívat, kde je nádrž, protože některá auta, která používám, mají nádrž v pravo a některé na levé straně... A člověk si to samozřejmě nikdy nepamatuje, že [biggrin]

To s tou škrabkou je zajímavé. Já bych si ale dovolil rýpnout, že škrabka v autě je zbytečná stejně, jako smeták na sníh. Tak například v zimě dojdu k autu, auto zasněžené a zamrzlé. A jakožto správný leštič a víkendový jezdec nechci mít v autě co? Sníh. A jak se do auta dostanu pro škrabku a smeták, aniž by tam ten sníh nenapadal? Co? No? No přece nijak [lol]

Ale třeba mě tuhle na vozidle značky BMW zaujalo, že to nemá zapalovač. Hledal jsem totiž, kam píchnout nabíječku na mobil. Zapalovač není, dobře, dnes se v autě asi nekouří, tak hledám zásuvku. Zásuvka je kde? V kufru. Tam mi je dost na houby...

(Příspěvek byl editován uživatelem mauricio.)

http://atmosferaci.wbs.cz/
ner. OndraS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.142.139
Odesláno Středa, 11. září 2013 - 23:27:58    Odkaz na tento příspěvek  

Soooc - no, kdybych chtěl bejt ironickej; tak proto, aby když to na Octavii "první" generace okolo toho víčka shnije, abys to neměl na očích když do toho auta nastupuješ [lol] Jinak nevím, zkrátka to tak je, prostě to tak konstrukčně vyšlo. Osobně si myslím že z pohledu ergonomie je to jedno. Blbost je ta škrabka samotná.

Camaro má taky víčko vlevo, no že bych kvůli tomu nestál fronty nějak neregistruju, ale to bude asi tím, že tankuju dost často v noci [happy]
A vůbec nejlepší je mít ameriku co se tankuje dozadu pod odklopenou SPZ [happy] Můžeš si vybrat stojan jakej chceš [happy]
Tr_man
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3021
Registrován: 1-2005

Odesláno Středa, 11. září 2013 - 23:29:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...A vůbec nejlepší je mít ameriku co se tankuje dozadu pod odklopenou SPZ...

Jo, třeba Moskvič [lol]

http://pardubickamhd.cz - fotogalerie a informace z MHD v Pardubicích