K-report
 

Archiv diskuse Auta - vše okolo nich, historky,... do 06. 06. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Automobily, lodě a letadla » Auta - vše okolo nich, historky, zážitky, postřehy, fotky atd. » Archiv diskuse Auta - vše okolo nich, historky,... do 06. 06. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tom120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 456
Registrován: 6-2007

Odesláno Pátek, 31. května 2013 - 13:53:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Že nějaké auto bylo nadčasové lze tvrdit pouze zpětně!

Pokaždé to ukáže až čas a nikdy při začátku výroby nelze tvrdit, že je nadčasové. Některé věci se osvědčí, některé které vypadaly jako velmi pokrové skončí na smetišti dějin jako slepá větev. Zmiňme například poslední evoluci motoru 2.5 TDI od VW. Měl to být k dokonalosti dotažený legendární 2.5 TDI (byl v podstatě kompletně nově navržen), ale po mnoha technických problémech byl relativně rychle vyřazen a nahrazen 2.7 TDI a 2.0 TDI.

U designu je to ještě výraznější. Vzpomeňme třeba na Mercedes E-klasse W210, který měl ukázat nový směr Mercedesu. Dnes je považován za jeden z nejhnusnějších Ečkových Mercedesů. Lze to říct i o BMW 5-klasse E60/E61, kde se BMW novou řadou F10 spíše snažilo navázat na předchozí povedenější E39.

A vezmu-li to úplně odjinud, tak revolučním posunem kupředu s nadčasovým designem měly být třeba Windows Vista. A jak to s nimi dopadlo. Skončily v propadlišti dějin.

Stránky o nákladních vozidlech TATRA: TATRA-page

Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1235
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 31. května 2013 - 13:55:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě se tedy ten nový superb taky nelíbí. Ale naživo jsem ho zatím neviděl, takže třeba to bude vypadat lépe než na fotkách.
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4345
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 31. května 2013 - 14:08:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mně třeba sedan Mercedes W210 vůbec nezaujal, když se objevil - přišel mi jako taková nějaká úplně banální plechovka bez designérského nápadu (kulaté "oči" na hranaté kastli považuji dodnes spíš za výstřelek než nějakou designovou inovaci).

Kdežto dneska jako patnáctiletá ojetina se mi celkem líbí, takové střízlivé klasické pontonové tvary bez všelijakých těch dnešních vlnovek a tvarových nevyvážeností...
Tom120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 457
Registrován: 6-2007

Odesláno Pátek, 31. května 2013 - 15:06:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jef:
Kdežto dneska jako patnáctiletá ojetina se mi celkem líbí, takové střízlivé klasické pontonové tvary bez všelijakých těch dnešních vlnovek a tvarových nevyvážeností...
Líbí se ti to auto nebo cena za kterou se dá koupit? Ta cena jen odráží nezájem lidí, kterým vadí především ten vzhled. Částečně i spolehlivost. Proto se W210 prodává obvykle za nižší cenu než Audi C4 či C5 a BMW E39 ve stejném stáří a stavu. Ale to je jen výhoda pro tebe (hodláš-li kupovat).

Stránky o nákladních vozidlech TATRA: TATRA-page

Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4346
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 31. května 2013 - 15:11:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já to kupovat nechci a ani jsem nezkoumal, za kolik se dá takové auto sehnat.

Myslel jsem to skutečně tak, že se mi celkem líbí ten střízlivý design v dnešním provozu, mezi novými často více či méně opuchlými modely.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 9-2012
Odesláno Pátek, 31. května 2013 - 15:46:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novej vw brouk a dva nové modely od Opelu..



Vše foceno v HK v futuru..

V Jakémkoliv příspěvku se mohou objevit Pravopisné Chyby a Zato mě prosím omluvte ,Děkuji Jakub.
(IQ + Love = Škoda Auto)
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4086
Registrován: 2-2005
Odesláno Pátek, 31. května 2013 - 16:58:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...ještě něco ohledně toho downsizingu, dnes v MFD test nové octavie combi.
application/pdf
downsizing.pdf (196.4 k)
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2831
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 31. května 2013 - 19:38:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tom120: jj 2.5 TDI povazujem za jeden z najhorsich motorov od VW v nedavnej dobe.

Mercedes E-klasse W210 nastolil az do nedavneho faceliftu E-cka trend dvoch oddelenych svetlometov, takze by som to nepovazoval za slepu ulicku.
Zial oddelene svetla padli za obet unifikacie modelov, ktoremu sa zial nevyhol ani Mercedes a rozhodol sa ist cestou ako Audi, BMW, VW, atd kde uz je problem rozlisit jednotlive modely a dostavame sa pomaly do situacie, akoby to boli len na inu velkost odkrojene kusy salamu.

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2715
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 31. května 2013 - 19:40:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tom120: Hliníkový 2,5 TDI nebyl nahrazen 2,7 TDI.
Martass87
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 610
Registrován: 2-2011

Odesláno Pátek, 31. května 2013 - 21:31:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tom120: Že nějaké auto bylo nadčasové lze tvrdit pouze zpětně!
Přesně takhle jsem to myslel,bohužel jsem to asi špatně definoval a dal tak šanci místním rýpálkum...

Dnes jsem měl konečně příležitost zařádit si s novym Rapidem 1,2Tsi 63kW.
Interiér je takovej strohej,což byl cíl.Budíky jak ze superba,středová konzole obsahuje prvky z nové Kie Rio,viz.přepínače.
Kombinovaná spotřeba 6,3l,záběr turba už od 1500ot./min.
Zadní náprava je klasická jednoprvková vlečná-návrat k favoritu,a je to dobře...
Jinak pěkné svezení akorát ve světlech H7 co neustále praskaj a výmena skrz podběh=krok zpět.
Tom120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 464
Registrován: 6-2007

Odesláno Pátek, 31. května 2013 - 22:06:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Swe:
Psal jsem že byl nahrazen 2.7 TDI a 2.0 TDI. Ale dobře, máš pravdu. Přesněji tedy: poslední evoluce 2.5 (hliníkáč) byl nahrazen 2.0 a už předtím byl předchozí 2.5 zčásti nahrazen 2.7 a zčásti 2.0. Ale poslední generace 2.5 TDI (o které je řeč) se dávala tuším už snad jen do užitkových vozidel.

Jen ještě doplnění: Jedno z nedávných aut, které mělo přinést revoluci a skončilo to totálním propadákem byl Renault Avantime.

Stránky o nákladních vozidlech TATRA: TATRA-page

Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2716
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 31. května 2013 - 23:11:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hliníkový pětiválec si našel cestu do T5 a Touarega první generace. Návrat ke klasickému původnímu litinovému pětiválci s klasickymi rozvody, pak znamenal Crafter. Blok je téměř shodný, jak v devadesátých letech, dokonce i klepající vývěva se vrátila. Jen přestavba na choloustivé vstřikování CR se nepovedla a tak ani tento pokus navázat na legendární 2,5 nevyšel a ustoupil dvoulitru.
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5285
Registrován: 2-2005

Odesláno Sobota, 01. června 2013 - 00:12:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Můžu říct, že jsem byl přímo u toho a fakt se to nepovedlo - 92 tis. km a turbo v háji a 120 tis. km a vstřikovače v híji. :-) Crafter 2,5 Tdi CR 100kW.

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Kapitán
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 603
Registrován: 6-2012

Odesláno Sobota, 01. června 2013 - 08:20:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Scion tC
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2832
Registrován: 10-2008

Odesláno Sobota, 01. června 2013 - 18:09:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co do toho Polska nedovlacia z tej Ameriky?

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5236
Registrován: 3-2004

Odesláno Sobota, 01. června 2013 - 20:28:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Můžu říct, že jsem byl přímo u toho a fakt se to nepovedlo
Jako cokoli, u čeho jsi. :-)

Dnes jsem byl na svatbě ženině kamarádce, a když jsem viděl auto jejích rodičů, trošku jsem litoval, že jsem si nevzal ji. :-)

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Union_pacific
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3331
Registrován: 11-2009

Odesláno Sobota, 01. června 2013 - 20:56:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro zajímavost .....
Auto Škoda - 1986 NSR

Zdroj: Drehscheibe
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4312
Registrován: 12-2005

Odesláno Neděle, 02. června 2013 - 13:45:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A copak je na tom volítanym fiatu tak zajímavýho?

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Vlastimil_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1684
Registrován: 12-2006
Odesláno Neděle, 02. června 2013 - 18:29:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Martin 100: Dostáváme se zase k jádru myšlenky, že v naší drahé české kotlitně musí každý řešit každého a hned ho kritizovat za to co dělá.
Zažil jsem to a zažívám denně. Když jsem si koupil fabii (nedejbože to to bylo HTP), tak jsem se dozvěděl, jake jsem d....l, že jsem si nekoupil to, či ono, že za ty peníze bych mohl mít krásné, jenom trochu stočené a trochu ťuklé BMW od důchodce z Německa.
Na podzim s yetim to bylo to samé.
Jsem vůl, že jsem si ho koupil, když za ty peníze bych mohl mít octávku a proč jsem si koupil 4x4, když to nepotřebuji.
Ale zpátky k tomu fiatu.
Mně se taky líbí, takhle zachovalá tempra se dneska už moc nevidí, tak zcela rozumím tomu, že kolega diskutující se tady její fotkou pochlubil.
Naučme se být tolerantní k druhým a zkrátka respektovat jejich názory, jejich koníčky a jejich postoje.
Pokud se konání člověka nedotýká druhých a neomezuje je, tak je to čistě jeho soukromá věc.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4314
Registrován: 12-2005

Odesláno Neděle, 02. června 2013 - 18:56:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No ne já se pouze ptam co je na tom tak extra že by si kvůli tomu bral dceru majitele... teda pokud dcera není nějaká prímová osoba.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 883
Registrován: 10-2007
Odesláno Neděle, 02. června 2013 - 19:11:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlastimil_l: po pravdě řečeno, napadlo mne to samé, co Martina, jen jsem tu otázku polkl a řekl si, že nemusím rozumět všemu. Ale myslím si, že ta otázka je naprosto nevinná a kdyby Robertovi vadilo, že ji někdo bude klást, nejspíš by sem tu fotku s takovým provokativním komentářem nedával. Jak jsi sám správně napsal, nejsme všichni stejní a tak nelze očekávat, že jen pohled na obrázek každému hned přivodí stejné myšlenky jako Robertovi a všichni jej budeme automaticky chápat.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4316
Registrován: 12-2005

Odesláno Neděle, 02. června 2013 - 20:43:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nu a trochu aktuálně...včera cestou z okrskovýho cvičení jeden z mnoha dočasných brodů



jináč celý cvičení bylo na podmáčený louce tam i zpátky jsme museli naší t3 tlačit :-)


Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Doktor
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2390
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 02. června 2013 - 22:02:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dotaz - při nedávné jarní očistě jsem zjistil, že na dosti místech se mi odlepilo těsnění (kolem dveří, pod kapotou motoru). Než se pustím do lepení, chtěl jsem se zeptat na zkušenosti s tím kterým lepidlem, které se osvědčilo a které ne. Ať nejdu cestou poukus omyl. Díky.

železnice » lokomotivy.euweb.cz | MHD Brno & Olomouc » tramvaj.wz.cz | vojenská jeskyně Výpustek a jiné podzemí » vypustek.czweb.org
Mojmir
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 4-2004

Odesláno Neděle, 02. června 2013 - 23:43:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Robert:
Jen tak zážitek.
Když jsem byl v roce 1990 na vojenském cvičení na VVP Lešť(SR),tak v té době byli odcházeni sovětská vojska.A jakýsi sovětský major nabízel svou dceru,60 tisíc a novou LADA Samara.Stím,že dceru a Samaru si můžeš vyzkoušet.Dobrá nabídka?????
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4317
Registrován: 12-2005

Odesláno Neděle, 02. června 2013 - 23:51:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byla dcera hezká? Já jen jestlis neprohloupil :-D

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Vlastimil_l
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1685
Registrován: 12-2006
Odesláno Neděle, 02. června 2013 - 23:57:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Risan: Mě jenom příspěvek Martina 100 vyprovokoval k hlubší úvaze.
Já si myslím, že Robert sem pověsil obrázek jen tak nevinně a netřeba v tom hledat nic složitého.
Asi by člověk musel být velký fanda do fiatů, aby vyměnil svoji partnerku za jinou, jenom kvůli dvacet let staré tempře.
Ale celé mi to nakoplo k úvaze o toleranci k názorům druhých.

(Příspěvek byl editován uživatelem Vlastimil l.)
Peto5220
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4389
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 03. června 2013 - 01:47:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlastimil_l: Netreba to dramatizovať. Čo je na otázke netolerantné? Keď už teda uvažujeme.

Karosa ŠL 11 1312 - 1974
e-mail: peto5220@centrum.sk
www.eselka.unas.cz
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4097
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 03. června 2013 - 13:09:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vlastimil_l: Souhlas. Kdekdo sem dává fotku kdečeho proto, že je to po něj nějakým způsobem zajímavé a ostatním to může připadat zajímavé rovněž nebo taky ne. Poznámka s výměnou nevěsty byla tak evidentní nadsázka, že pitvat to je nesmysl. Auto je, když už nic, tak zjevně nadprůměrně zachovalý a dneska už docela vzácně k vidění. Jiným holt nemusí připadat nic podivuhodnýho na volezlým transporteru nebo scorpiu nbo třeba tomhle

https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2802498

a jedovatosti rovněž netřeba...

(Příspěvek byl editován uživatelem Slim.)
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4321
Registrován: 12-2005

Odesláno Pondělí, 03. června 2013 - 16:02:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vedete zajímavou debatu leč na mojí původní otázku zde odpověď nezazněla.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Diddy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 549
Registrován: 7-2010

Odesláno Pondělí, 03. června 2013 - 18:50:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to mně teda poser! takovej shit!
Zase nějakej kutil!
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 9-2012
Odesláno Pondělí, 03. června 2013 - 19:25:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Diddy: Tenkrát jsem sem dával rapida z HK s podobně divně namontovanou mlhovkou ale foto jsem někde stratil a v archivech k reportu jsem ho nenašel tak vůbec netuším..

V Jakémkoliv příspěvku se mohou objevit Pravopisné Chyby a Zato mě prosím omluvte ,Děkuji Jakub.
(IQ + Love = Škoda Auto)
Diddy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 551
Registrován: 7-2010

Odesláno Pondělí, 03. června 2013 - 21:39:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit01
Na Rapidu by se to snad ještě dalo pochopit,ale toto je extra pecka na oko!
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2837
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 03. června 2013 - 21:57:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Diddy: U nas po okoli beha tiez 307, ale hatchback s pridavnou cuvackou, sice citlivejsie domontovanou, ale nerozumiem jej zmyslu.
Pokusim sa spravit foto, ked ju stretnem nabuduce.

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4099
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 03. června 2013 - 22:49:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin 100: nápověda: třeba třetí věta mého příspěvku 4097...a když už teda, tak otázka: copak je zajímavýho na fiatech z příspěvku, na který uvádím link ve svém příspěvku 4097?
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4100
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 03. června 2013 - 22:53:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Diddy: pán zřejmě nemůže zapomenout na dobu, kdy se pomocí couvačky dalo couvat i ve tmě...pravda, nebude to velkej estét a řemeslník, na druhou stranu nevypálil díru do nárazníku, což mu aspoň částečně slouží ke cti...
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5255
Registrován: 3-2004

Odesláno Úterý, 04. června 2013 - 09:22:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M100, Risan: To, co vám už za mě odpověděl Vlastík. Když jsem navíc viděl stav počítadla kilometrů lízající 200 000, nevěřil jsem vlastním očím. Jak říkal majitel, když není na nové, je potřeba se starat o tohle.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10738
Registrován: 8-2002

Odesláno Úterý, 04. června 2013 - 10:56:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ta couvačka na P 307 SW je úžasná

tabulka P-rekordů, průběžně aktualizovaná
Roman81
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.113.48.26
Odesláno Úterý, 04. června 2013 - 19:12:00    Odkaz na tento příspěvek  

Diddy: Není ten peugeot 307 SW fotomontáž? Nebo to snad někdo vážně takhle namontuje?
Martass87
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 612
Registrován: 2-2011

Odesláno Úterý, 04. června 2013 - 19:23:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Namontuje a rovnou tuplovaně.
Nevim jak v M-kraji,ale u nás v K-krajině se tohle vidí často a má to jeden prostej duvod:
Oslnit vozidlo co se lepí na prdel.Znám i případy spínaču na palubce extra zpateček.21Watová žárovka má prostě svuj efekt

Dokonce jsem se setkal i s tím,že si majitel zabudoval do zpáteček žárovky H1 a pak to je teprve žrádlo.

Však všichni známe dálkový v zrcátku ne????
Tohle je řešení
nereg. Verusha
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.142.139
Odesláno Úterý, 04. června 2013 - 21:16:44    Odkaz na tento příspěvek  

A nevadí, že přes tu svítilnu nejdou otevřít pátý dveře . Ona je asi otočná
Martass87
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 613
Registrován: 2-2011

Odesláno Úterý, 04. června 2013 - 21:24:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na tom obrázku je to amaterismus
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10741
Registrován: 8-2002

Odesláno Středa, 05. června 2013 - 05:36:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

verusha: právě že *musí* být otočná. to mě na tom šokovalo nejvíc

tabulka P-rekordů, průběžně aktualizovaná
Hynek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1039
Registrován: 11-2007
Odesláno Středa, 05. června 2013 - 12:39:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

U kamionů naprosto běžná věc, holt někdo často couvá v noci... Účel světí prostředky.
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4107
Registrován: 2-2005
Odesláno Středa, 05. června 2013 - 12:50:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souhlas s Hynkem, jako prostředek k oslnění mi to přijde blbost. Daleko víc než s dálkovými v zrcátku se dnes setkáváme se zadní mlhovkou. Dneska jsou couvačky víceméně signalizace pro auto za mnou, jako osvětlení prostoru pro couvání to funguje velmi výjimečně. Čest konstruktérům v tomto ohledu naprosto bezkonkurenční Karosy Š 11...
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1236
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 05. června 2013 - 17:43:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak zrovna tyhle Peugeoty jakoby couvačky ani neměly. Tomu se couvací světlo prostě říkat nedá.

Sem čekal, že Hynek tu tak měsíc nebude, protože bude v jednom kole na povodních a on překvapil :-)

Tady jedna fotka typu ,,jsem král silnic a parkovišť" aneb "parkuji jako debil".
Má to ale přesně vypočítaný, prostředek auta přesně na pruhu. A pak že ,,pražáci" jezdí v Brně jak hovoda, ,,brnáci" zase jako hovada parkují v Praze :D
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2720
Registrován: 3-2005

Odesláno Středa, 05. června 2013 - 19:37:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: zkus do normovaného místa 2,25m zaparkovat s autem 1,93m (2,14m se zrcátky) jinak, než jako debil.

(Příspěvek byl editován uživatelem swe.)
Abrum
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 269
Registrován: 4-2006

Odesláno Středa, 05. června 2013 - 20:17:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Swe 2720: zaparkuji "spolujezdec na spolujezdce " natěsno a je to v pohodě i na normovaném místě
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9058
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 05. června 2013 - 21:48:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

u tohohle typu auta parkují jako hovada všichni držitelé - mistři světa v leasingových splátkách, überpodnikatelé, jejich luxusní milenky a šílené manželky...

"Pravda a láska zvítězí. Jakýmikoli prostředky. I nad pravdou a láskou."
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5286
Registrován: 2-2005

Odesláno Středa, 05. června 2013 - 22:16:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zaparkuji "spolujezdec na spolujezdce " natěsno a je to v pohodě i na normovaném místě

A pak mi to ten umělec vedle, který neví, na kterou stranu točit volantem aby vyjel tam kam chce stejně ojede. Ně, díky. Dokud se nenaučíte být ohleduplní k majetku druhých a pokud k tomu budu mít prostor, budu parkovat jako sebestředné hovado. A pokud si můžu vybrat, svoje auto si odřu raději sám.

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2844
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 06. června 2013 - 00:24:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr_k:

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1239
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 06. června 2013 - 00:28:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Občas se najdou i tací, kteří s tím zaparkovat umí. A myslím, že náš Transporter bude širší, nebo stejně a přesto s ním na normovaném místě parkujeme v pohodě.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10744
Registrován: 8-2002

Odesláno Čtvrtek, 06. června 2013 - 05:31:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

otázkou zůstává, kterej pablb stanovil tu normu na šířku parkovacích míst... a projektanti se jí drží jak klíšťata, aby to parkoviště náhodou nemuselo být větší nebo dražší, popřípadě aby se na něj při stejný ploše vešlo míň aut

tabulka P-rekordů, průběžně aktualizovaná
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2847
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 06. června 2013 - 09:02:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel2: Ta minca ma aj druhu stranu. S priatelkou musime mat podla normy na pozemku pri rodinnom dome 3 parkovacie miesta. Kedze to nie je ziaden ranc ála J.R. Ewing este poriadne nevieme, ako to umiestnit. Zmestit sa to tam zmesti, ale radsej by som mal vacsi travnicek.

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2721
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 06. června 2013 - 10:18:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: neměl jsem na mysli, jestli se na to misto vlezeš, nebo ne. To většina se vleze. Ale taky to misto nejak uzivat, napr.nahazat deti do sedacek. To, jak parkuji Petrem jmenovana individua, a to bez zjistnych duvodu, je dalsi vec.
Pavel2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10745
Registrován: 8-2002

Odesláno Čtvrtek, 06. června 2013 - 11:07:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

šmolko:
1. ten pozemek u baráku není tvůj?
2. proč zrovna 3 místa?

tabulka P-rekordů, průběžně aktualizovaná
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5287
Registrován: 2-2005

Odesláno Čtvrtek, 06. června 2013 - 13:40:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Policejní buzerace v Brně:

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5264
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 06. června 2013 - 14:02:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mluvil jsem onehdy s příslušníky MP Brno na téma botičky a pokuty na chodníku podél zdi porodnice na Údolní. Říkali mi, že by se na to milerádi vybodnuli, ale všechny tyto akce s parkováním na zakázaném místě, kde auto ničemu nevadí, jsou na udání a kdyby tam nejeli, byl by průser. Volají jim ti samí lidé, klidně i ve dvě ráno, že tam zrovna zastavilo auto, a jim nezbývá, než tam jet a řešit to. Udavači si totiž pořizují záznam, který pak přeposílají nadřízeným...

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9888
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 06. června 2013 - 14:15:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale kdyby to auto někdo kradl, tak jsou zalezlí a volat nikam nebudou.

VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5267
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 06. června 2013 - 14:30:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to stoprocentně, ale v hospodě oznámí, že ti kreténi ani nepřijeli...

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2848
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 06. června 2013 - 15:18:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pavel2: Pozemok je nas. Informaciu o 3 parkovacich miestach nam povedali na stavebnom urade v obci. Zevraj je to podla nejakej novej normy.

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk