K-report
 

Archiv diskuse Dopravci a linky do 02. 05. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Autobusy a trolejbusy » Dopravci a linky » Archiv diskuse Dopravci a linky do 02. 05. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Tanbris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 194
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 20. února 2013 - 15:28:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

O jízdní řády bych taky měl zájem, kdyby k nim někdo cokoliv našel. K Poděbradům i jízdní řády po roce 2000 při snaze o znovuzavedení městské dopravy.

Dopravní webovka
Mpilat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 26
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 20. února 2013 - 21:00:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak mám po ruce JŘ 74/75 a posílám pár kousků. U těch Kralup, jako přímo MHD to napsané není, ale myslím, že tohle vypada jako městská. V případě zájmu se mohu podívat v dalších ročnících.

Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6267
Registrován: 5-2004
Odesláno Čtvrtek, 21. února 2013 - 10:34:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ten interval u Neratovic 60-180 minut je luxusní a užitečná informace
Martinhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 353
Registrován: 5-2005

Odesláno Čtvrtek, 21. února 2013 - 11:14:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K těm Kralupům bych měl jeden dotaz z jiného soudku:
Zatím ve všech historických jízdních řádech, které jsem viděl, jsou autobusové linky v Kralupech a okolí zajišťovány ČSAD Mělník (ať se to jmenuje výpravna nebo jakkoliv jinak). Přitom v Kralupech zřejmě po celou dobu existoval samostatný dopravní závod ČSAD. To kralupský závod neprovozoval autobusy (fyzicky se teda předpokládám vypravovaly z ČSAD Kralupy, ale možná administrativně patřily k Mělníku), nebo je to nějaký historický omyl v jízdních řádech, nebo je omyl samotná existence závodu v Kralupech?
Tanbris
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 201
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 08:35:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Závod v Kralupech zajišťoval jen kamionovou dopravu, informace o jeho zajišťování autobusů v Kralupech jsou mylné (např. na SPVD)

Dopravní webovka
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7920
Registrován: 4-2006

Odesláno Úterý, 12. března 2013 - 18:47:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak už i CAR Tour výměna starých strojků na ME Synergy

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
2107
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 8-2011
Odesláno Středa, 13. března 2013 - 15:54:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravim jen se chci zepta jestli někdo nevíte kolik sedaček mají mikrobusy Sprinter u společnosti Quick Bus jak ty dvoudvéřový tak i te jednodvéřový mnohokrát děkuji za odpovědi
Denis_novák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 423
Registrován: 10-2008
Odesláno Neděle, 24. března 2013 - 18:38:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zajímavý odkaz....CS EXPRESS
koma
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.0.110
Odesláno Úterý, 26. března 2013 - 14:16:18    Odkaz na tento příspěvek  

Povídá se,že žlutý ďábel začne jezdit do Mostu a Chomutova. Je tom něco pravdy ??
Fkam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 523
Registrován: 3-2011
Odesláno Úterý, 26. března 2013 - 19:41:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už aby to bylo. Zrovna Chomutov a Most není moc dobře dostupný a výběr dopravců taky nic moc.

Nejspolehlivější dopravce v PID je přece DPP
Huples
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 650
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 26. března 2013 - 20:01:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No tak konkrétně Chomutov a Most je obsloužen dobře! Nedávno se tu vedla polemika o "MHD" z Prahy do Chomutova a vzhledem k mojí profesi a k tomu, že jsem náhodou byl minulý pátek na otočku v Klášterci vím, že kapacitně momentální situace na lince postačuje, a to i v ten pátek, busy byly skoro plné, ale v každém se 2 až 5 míst ještě našlo, podle mě stav blížící se k ideálu. Podobně i Most.
Huples
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 651
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 26. března 2013 - 20:11:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fkam: Mimochodem, zajímalo Tě v minulosti přímé spojení Prahy s jižní Francií. Tady je přes sever Itálie, a tady přes Švýcarsko.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8843
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 26. března 2013 - 21:36:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

to neznáš, že kam ještě žloutenka nedosáhla, tam pro jistý lidi žádný autobusy nejezdí?

"Pravda a láska zvítězí. Jakýmikoli prostředky. I nad pravdou a láskou."
Huples
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 652
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 26. března 2013 - 21:45:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr_k: Právěže vím, bohužel...
Fkam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 524
Registrován: 3-2011
Odesláno Středa, 27. března 2013 - 10:46:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Huples - Děkuji moc. Určitě rád využiji.

Nejspolehlivější dopravce v PID je přece DPP
Damir_holas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1169
Registrován: 5-2002

Odesláno Středa, 27. března 2013 - 18:55:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

koma: Něco na tom asi bude, protože před pár dny (nevím, jak teď) visel na webu SA náborový inzerát - hledali řidiče a stevard(k)y s bydlištěm a nástupem v Mostě či Chomutově...

Žena? To je otevřená kniha... psaná hebrejsky a čínským písmem.
Fkam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 532
Registrován: 3-2011
Odesláno Neděle, 31. března 2013 - 09:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Příští rok bych rád využil služeb společnosti Oleg Glushkov a jeho linku do Stavropolu. Akorát nechci jet sám, kdyby se někdo třeba přidal? Tato linka mě láká už dost dlouho :-)

Nejspolehlivější dopravce v PID je přece DPP
imo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.159.95
Odesláno Neděle, 31. března 2013 - 12:45:05    Odkaz na tento příspěvek  

Fkam: Lístek je drahý, vízum je pakárna a autobus taky není nejlepší, k tomu společnost podivných oteplákovaných figurek v kožených bundách. Jsou mnohem zajímavější trasy
Fkam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 535
Registrován: 3-2011
Odesláno Neděle, 31. března 2013 - 12:51:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Imo - o tom vím, že to nebude jako třeba cesta do Španělska, ale chci to zkusit. A příští rok možná padne potřeba víza.

Nejspolehlivější dopravce v PID je přece DPP
imo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.159.95
Odesláno Neděle, 31. března 2013 - 13:02:37    Odkaz na tento příspěvek  

Fkam: Vízum rozhodně nepadne. To je jenom představa z Ruska. Ale před 14 dnama jsem přijel z východního Turecka a to je opravdový zážitek. Pak jsou tu různé spojení jako mezi Kosovem a Černou Horou atd.
Fkam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 536
Registrován: 3-2011
Odesláno Neděle, 31. března 2013 - 13:07:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Imo - a jezdí pořád linka z Prahy do Ankary ? Taky jsem chtěl zkusit.

Na východ jsem měl akorát zkušenost s linkou do Sofie, společnosti Group a byl jsem vcelku spokojen.

Nejspolehlivější dopravce v PID je přece DPP
imo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.159.95
Odesláno Neděle, 31. března 2013 - 13:59:00    Odkaz na tento příspěvek  

Fkam: Já do Sofie letěl po dost tragických zkušenostech s Group. Ze Sofie jezdí Setry do Istanbulu.
Tu linku do Ankary jsem nikdy neviděl, ale zase ji má "prémiový" dopravce Varan, takže nehrozí negativní zkušenosti.
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3699
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 31. března 2013 - 15:30:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Varan sem jezdil jen velmi krátce, ale nadále provozuje linku Istanbul-Bregenz přes Budapešť, Vídeň a Linec, odjezdy 2x týdně.
Fkam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 538
Registrován: 3-2011
Odesláno Neděle, 31. března 2013 - 15:36:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenda z hk - A je někdy prosím jízdní řád?

Nejspolehlivější dopravce v PID je přece DPP
imo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.159.95
Odesláno Neděle, 31. března 2013 - 16:10:34    Odkaz na tento příspěvek  

Fkam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 539
Registrován: 3-2011
Odesláno Neděle, 31. března 2013 - 16:12:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děkuji :-)

Nejspolehlivější dopravce v PID je přece DPP
Huples
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 659
Registrován: 2-2005
Odesláno Pondělí, 01. dubna 2013 - 10:00:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

imo: Stokrát opakovaný blábol se rozhodně pravdou nestane ani po sto první, takže si ty smrady konečně račte odpustit. Pokud jste byl v jihosrbské provincii Kosovo a Metochie, tak jste jistě vyzkoušel i ty linky, které svážejí zbylé zatím převší Srby z enkláv několikrát týdně do svobodné části Kosovské Mitrovice k lékaři apod. Myslím ty mikrobusy s pletivem na oknech, aby byly kamenůmvzdorné, nebo spoje dopravce KosMet Trans z centrálního Srbska do Kosovské Mitrovice, které díky SPZ okresu Kosovská Mitrovica vydanými srbským ministerstvem vnitra dál nesmějí? Myslel jste toto jako kvalitu nebo nám jen vnucujete špinavou kosovsko-albánskou narko-propagandu? Na linku Praha-Stavropol bývá v prodeji jen 30 místenek kvůli možnosti lůžkové úpravy autobusu, což je velice rozumné a pro cestování pohodlné. A tlak na zrušení víz pro občany Ruské federace je Putinovou administratívou vyvyjen na evropské instituce permanentně a jednání jsou v konečné fázi, ať se vám to líbí nebo ne. A je to dobře.

Fkam: Klidně do toho půjdu, už jsem to tu naznačoval, Rusko jsem navštívil vloni a nadchlo mě, rusky umím velmi dobře. Linka je sice do podzimu pozastavena, ale padnou-li víza, bude jistě obnovena. S tím Španělskem bych byl taky opatrnější, "odborník" imo by nám jistě vysvětlil, že v případě využití dopravce InterCars z Polska bychom byli nuceni cestovat ve smradu a špíně

Varan Tourism Seyahad jel opravdu jen několikrát na lince Berlin-Ankara, ale měli jednu zvláštnost v rezervačním systému na svých stránkách, a to rozdělení sedadel na mužská a ženská.
Fkam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 540
Registrován: 3-2011
Odesláno Pondělí, 01. dubna 2013 - 10:38:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Huples - No znalost ruštiny nemám, takže by se hodilo míst sebou někoho, kdo rusky umí. Ta linka mě láká stejně jako návštěva Ruska

S InterCars mám dobré zkušenosti na trase do Španělska.

Nejspolehlivější dopravce v PID je přece DPP
imo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 78.102.159.95
Odesláno Pondělí, 01. dubna 2013 - 13:29:16    Odkaz na tento příspěvek  

Huples: Rozumím samozřejmě tomu, že jako zaměstnanec AN Florenc máš "určitou" klientelu, kterou bráníš. Co je nejvíc k smíchu, tak je to fakt, že SA je }největší klient tvého zaměstnavatele a dost podstatným způsobem i tedy platí tvou mzdu

Ad víza a ostatní: To je pouhý rusofilní blábol, ale můžeš předložit konkrétní důkazy, že je takové konečné jednání jak ze strany EU tak Ruska. Rusko je oblíbené v Evropě maximálně v tvém zbožňovaném Srbsku (jediný spojenec jejich zbytečné války).
koufr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.202.65.71
Odesláno Pondělí, 01. dubna 2013 - 17:28:53    Odkaz na tento příspěvek  

imo: Velmi se mýlíte, obliba Ruska je v Evropě mnohem větší než si myslíte a neustále stoupá(především v Německu, Británii a Francii) A protože v roce 2014 jsou v Sočí(ano, v Rusku) ZOH, tak EU hodně tlačí na to, aby byla víza zrušena. A věřte tomu, že ta víza budou zrušena už možná letos na podzim...
Glory
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 593
Registrován: 8-2012

Odesláno Pondělí, 01. dubna 2013 - 21:46:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte někdo jak je to s touto linkou - jde koupit lístek Karlovy Vary - Krakow a pokud ano, za kolik :-)
Díky

(Příspěvek byl editován uživatelem Glory.)
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3701
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 01. dubna 2013 - 22:54:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory: Ukrajinská linka = nevěřit IDOSu. Konkrétně linku 000109 za českou stranu provozuje Musil tour s.r.o., jinak známý pod značkou East Express, ovšem jezdí pouze 1x týdně (v neděli), a to ani ne v celé trase z KV, nýbrž jen z Prahy. Lístek Praha-Krakov by měl být za 900 Kč a dá se koupit např. v AMSu. Kromě linky 000109 se samozřejmě dá z Prahy do Krakova dostat dalšími linkami tohoto i jiných dopravců, ale o fungující přímé lince z KV nevím.
Glory
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 595
Registrován: 8-2012

Odesláno Úterý, 02. dubna 2013 - 20:29:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nevím úplně jak je to s pravidelností a spolehlivostí, ale tento autobus jsem tu na terminálu viděl, když jsem jezdil do Prahy a podle cedule do Oděsy jel - autobus autobus 2
Pak se tu objevoval i NEOPLAN co vypadal daleko hůř jak ten na té fotce.
Ale zjistit něco bližšího je problém, zkusím pana dispečera na terminálu, třeba bude něco vědět :-)

(Příspěvek byl editován uživatelem Glory.)
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2799
Registrován: 8-2005

Odesláno Středa, 03. dubna 2013 - 18:55:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera jsem v HK koukal co pojede na lince 000111, viz odkaz a během 14:25-14:58 autobus té linky na Terminál vůbec nepřijel, i když tam měl přijet ve 14:30 a odjet ve 14:50.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3702
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 03. dubna 2013 - 21:00:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Konkurenční boj na trase Praha-Litvínov... Spoj DPÚK v podání MB Tourismo (v polepech VegaTour, nicméně s označením majitele Probo Bus, které je dočasně přelepeno a nahrazeno nápisy DPÚK,a.s. - patrně tedy jde jen o pronájem) má těsně před svým časem odjezdu (16:30), když teprve přijíždí Chemstav (jejich již známý MAN), který měl odjet už v 16:20. Podle množství pasažérů v obou vozech to vypadalo, že i přes zpoždění má navrch Chemstav.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8528
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 03. dubna 2013 - 21:06:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenda: Díky za zajímavý report, třeba se DPÚK chytilo za nos, že s linkovýma Sorkama C10.5 to na dálkové lince jaksi nejde...

Fotky na MHDFOTO blog na iDnes.cz
Říkejte mi MMM
Be ecological. Take the bus, take the train! Be clever use public transport!
Fkam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 545
Registrován: 3-2011
Odesláno Čtvrtek, 04. dubna 2013 - 10:09:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Před hodinou jsem viděl v Krči autobus (nevím jaká značka) s cedulí Praha - Stavropol.

Nejspolehlivější dopravce v PID je přece DPP
Čučil
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.202.65.71
Odesláno Čtvrtek, 04. dubna 2013 - 18:16:55    Odkaz na tento příspěvek  

KubaJ: On ten spoj jede téměř přes celé Čechy, takže se nediv, že nemusí stíhat. To není jako místní linka z města někam do Dolní Horní. Nevíš, jaká situace na silnicích a dálnici byla někde jinde, než v Hradci.
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3703
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 04. dubna 2013 - 20:36:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Glory: ale tento autobus jsem tu na terminálu viděl, když jsem jezdil do Prahy
A kdy to bylo? On se JŘ může měnit podle sezóny. V létě jezdí gastarbeiterů z Ukrajiny do ČR mnohem víc, takže je možné, že bývá adekvátně tomu posílen provoz linky a jezdí se i do Varů.

Kuba_j: To samé v bleděmodrém. Nevěřit IDOSu. Místo toho prověřuj, jestli jde na daný spoj koupit jízdenka (např. v eShopu AMSBUS) - kdybys to udělal, zjistl bys, že v současné době ta linka jezdí z ČR na Ukrajinu jen v pondělky.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2801
Registrován: 8-2005

Odesláno Čtvrtek, 04. dubna 2013 - 21:26:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čučil: to je mi jasný, ale přišlo mi, že v JŘ jsou docela rezervy. No ale jak píše Jenda_z_hk, tak ten spoj vůbec v úterý v současné době nejezdí.

Jenda_z_hk: Ok díky, to mě nenapadlo.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Čučil
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.202.65.71
Odesláno Pátek, 05. dubna 2013 - 18:41:30    Odkaz na tento příspěvek  

KubaJ: No., mě nepřipadá, že by JD 2.30h z Roztyl do Hradce přes Kolín byla nějaká volná...
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3705
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 06. dubna 2013 - 08:36:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kuba_j: Skutečnost je ještě složitější... Náhodou jsem zabrousil do rezervačního systému infobus.eu , který je zaměřen na česko-ukrajinské linky, a tam je naopak uvedeno, že tato linka jezdí právě v úterky. Evidentně tedy buď v AMSu nebo u Infobusu je chyba. Vracím tedy do hry variantu, že v úterky jezdí a tento týden byla buď hodně zpožděná nebo odřeknutá - klidně se na takovýchto linkách může stát, že prostě jedou jen tehdy, když se prodá dost lístků. Takže nezbývá než skutečný provoz linky odpozorovat přímo v terénu...
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3706
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 08. dubna 2013 - 20:18:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už dlouho tu nebylo nic o JUDr. Hofmannovi, tak toto informační vakuum prolomím... Do nedávné doby platilo, že přes občasné excesy jeho mezinárodní linka 000395 celkem spolehlivě jezdila. Ale časy se mění a pan doktor asi usoudil, ža časté vynechávání spojů, které bývalo typické pro jeho někdejší vnitrostátní linky, už se snese i na mezinárodce, když je to "jen" na Slovensko. A tak např. o uplynulém víkendu vůbec nebyl vykonán spoj Banská Bystrica - Praha v sobotu ani Praha - Banská Bystrica v neděli. Víkend předtím to prý bylo podobné...
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2462
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 08. dubna 2013 - 20:24:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenda_z_HK (přísp. 3706): Ještě, že existují solidní firmy, jako jsou Eurolines, Turancar a další.

NEZATRACUJTE AUTOBUSY SOR!!!!
Uznávám Radima Jančuru a Leoše Novotného.

RAJČE
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4969
Registrován: 3-2004

Odesláno Úterý, 09. dubna 2013 - 08:46:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vzhledem k tomu, co jelo v pátek do BB, se ani nedivím, ta 935 vypadala, že nedojede ani za první zatáčku...

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15602
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 14. dubna 2013 - 22:00:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chlapci, mám dotaz. Co je to 3AA 3218? Vím jen to, že A-Z bus, ale nevím ani typ.

Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8545
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 19. dubna 2013 - 10:24:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kavka vrací do hry linku Podbořany - Žatec - Louny - Praha: odkaz

Fotky na MHDFOTO blog na iDnes.cz
Říkejte mi MMM
Be ecological. Take the bus, take the train! Be clever use public transport!
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2814
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 19. dubna 2013 - 16:30:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle jelo na lince 000380 spoji 9, sice časově přijel i odjel z HK dřív, příjezd cca 15:09 a odjezd 15:25.



fotky jsou pouze dokumentační - mobilem

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Bevelo
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2766
Registrován: 12-2003

Odesláno Pátek, 19. dubna 2013 - 18:24:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Olítaná škatule z reichu..

Píšu převážně do papíru, v pracovní smlouvě mám redaktor MF DNES. (Jan Sůra)
VTSMKcz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 11-2012

Odesláno Pátek, 19. dubna 2013 - 19:01:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chvíli před tím jel Cartour s 2E3 3656 zálohu na 161220/12.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2815
Registrován: 8-2005

Odesláno Pátek, 19. dubna 2013 - 19:09:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VTSMKcz: tohle včera jelo na Car-Touří lince 610001 (dnes už na ní stříbrný MAN). A dnes v té době stálo na Hl.nádraží bílo-oranžové Tourismo Car-Touru na nějakém zájezdu.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15618
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 19. dubna 2013 - 20:12:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle jelo na lince 000380 spoji 9

Na téhle lince jezdí kdeco, ale tohle ještě neznám. Díky!

Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1341
Registrován: 1-2009

Odesláno Sobota, 20. dubna 2013 - 16:53:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Bevelo: já nějak nechápu co se Vám na té "olítané škatuli z rajchu" nelíbí?

MB350 jsou jedny z nejpohodlnějších autobusů co znám... (rozhodně pohodlnější než GHW královny matky)

Apropo zrovna bych i řekl,že ten "Westreich" je mladší než ten Car-Tour

(Příspěvek byl editován uživatelem lc937gt11.)
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8553
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 22. dubna 2013 - 08:05:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V pátek jsem psal, že Kavka rozjíždí linku 560674 a dnes už jí nerozjíždí, linka pojede až od 12.5.

Fotky na MHDFOTO blog na iDnes.cz
Říkejte mi MMM
Be ecological. Take the bus, take the train! Be clever use public transport!
Fkam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 599
Registrován: 3-2011
Odesláno Středa, 01. května 2013 - 15:47:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jezdí ještě linka z Krkonoš do Berlína ? Nevíte, jaká je(byla) obsazenost a co tam jezdí (jezdilo) za vůz ? Díky

Nejspolehlivější dopravce v PID je přece DPP
Renegade
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 617
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 01. května 2013 - 16:47:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kedy a prečo zrušil Tourbus linku Brno-Levice?
verča
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 4-2013
Odesláno Středa, 01. května 2013 - 16:55:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

přeji všem hezký den. jsem zde poprvé,tak se mohu dopustit nevědomky nějakých nesrovnalostí,dopředu seb tímto omlouvám. mám prosbu nemá někdo starý jízdní řád linek 39320 dnes 490320, 39330 dnes neexistující,v úseku hněvnice-stod dnes přeštická 460180, z konce 80 let nebo začátek 90let,nejlépe když jezdily v celém úseku stříbro- zbůch a stříbro- stod sezávleky do tlučné. moc děkuji verča můj kontakt holicova.veronika@seznam.cz
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5096
Registrován: 3-2004

Odesláno Středa, 01. května 2013 - 16:58:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Renegade: Na podzim 2011. Důvod jistě uhodneš sám.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Renegade
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 618
Registrován: 12-2007

Odesláno Středa, 01. května 2013 - 17:42:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Robert:Ďakujem.Myslím že dôvod je jasný .... :-) ...
R_b
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3141
Registrován: 3-2005

Odesláno Čtvrtek, 02. května 2013 - 00:26:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"Arriva Express" 000507 Liberec - Michalovce v Nymburce.