K-report
 

Archiv diskuse Dopravci a linky do 19. 02. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Autobusy a trolejbusy » Dopravci a linky » Archiv diskuse Dopravci a linky do 19. 02. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Fkam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 472
Registrován: 3-2011
Odesláno Úterý, 01. ledna 2013 - 01:22:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové děkuji za cenné poznatky. Rád bych tu linku vyzkoušel, pokud najdu dobrovolníka, kdo by to se mnou sjel a ideálně za podmínky zrušení víz do Ruska.

Nejlepší dopravu mají v Curychu
Nejlepší dopravce Student Agency
Nejlepší silnice ve Švédsku
Huples
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 645
Registrován: 2-2005
Odesláno Sobota, 05. ledna 2013 - 07:49:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Oleg Glushkov: Tak lůžková úprava je realitou, viz zde
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3657
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 05. ledna 2013 - 14:46:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Á, další věc potvrdila, že je lepší tomuto dopravci nevěřit... V AMSu lze koupit jízdenku na KAŽDÝ čtvrtek, zatímco dle Infobusu to jede jen 1x za 14 dnů. Nepochybuji o tom, že Infobus má lepší informace, takže pokud si nějaký nešťastník koupí v AMSu lístek např. na 17.1., asi má prostě smůlu.
R_1463Úpa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 922
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 15. ledna 2013 - 19:46:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A-Z Bus přestal jezdit Mísečky a Špindl? nejsou ani v idosu, ani na jejich stránkách.

Rychlík: PRAHA HL.N.,odj. 15:05 -Praha Libeň-Nymburk město-Křinec-Rožďalovice-Kopidlno-Jičín-Ostroměř-Lázně Bělohrad-Nová Paka-Nová Paka město-Stará Paka-Roztoky u Jilemnice-Martinice v Krkonoších-Kunčice nad Labem-Hostinné-TRUTNOV HL.N.,příj. 18.53
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4531
Registrován: 3-2004

Odesláno Středa, 16. ledna 2013 - 07:56:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle je síla...

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 864
Registrován: 5-2007

Odesláno Středa, 16. ledna 2013 - 15:47:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte někdo, jak se jmenuje ta nemoc, co pořád tlačí pacienta k soustavnému provádění změn licencí a jízdních řádů ?
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2598
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 16. ledna 2013 - 16:15:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedná se nejspíš o silný zánět u Autobusis reguláris.
Antibiotika to ale většinou neřeší, je nutná operace.
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1291
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 16. ledna 2013 - 16:32:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jak se jmenuje ta nemoc,nevím...
Jen bych řekl,že se asi někdo opil víc než bylo záhodno a spletl si sudoku a jízdní řád.
Obdivuji nervy "pozůstalých" úředníků krajských úřadů,že to tomu člověku žerou.
Pane M.P.,najděte si ženskou a věnujte se luštění křížovek a rodinnému životu.
Je mi líto pana Kováříka,ale zase si uvědomte,že to Ti lidé tomu pánovi podepisují.
Což nepochopím.
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1293
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 16. ledna 2013 - 20:20:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já jsem jenom zvědav,kdy se dočkám v idosu zcela jistě výnosné linky: Vojtanov-Františkovy Lázně/Jáchymov-Chomutov/Plzeň-Praha/České Budějovice-Brno-Ostrava-Mosty u Jablunkova/Frenštát-Olomouc-Břeclav/Hustopéče-Lanžhot
Bovafhd
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 203
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 16. ledna 2013 - 20:25:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MMM: To je ono. Ten jízdní řád byl nalepený na tom vlnitém plechu v tebou vyfoceném přístřešku.
Ono se nedivím, že tam dopravci přestávají stavět, je tam území nikoho. Jediní, kdo ale pojedou hodně vyjímečně jsou pracovníci čs, protějšího motorestu a možná ti vietnamší obchodníci :-)

PS: Jak to tedy bylo s tou linkou A-Z busu do Humenného?
Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 865
Registrován: 5-2007

Odesláno Středa, 16. ledna 2013 - 21:00:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Antibiotika to ale většinou neřeší, je nutná operace.

Průběh té nemoci se zdá býti dost těžký. Uvažuji, jak ta nemoc skončí - asi úmrtím dopravců. Jak píše Bovafhd, tak v Praze už pacienta Magistrát vyléčil, ale ti venkovští doktoři/úředníci ještě mají trpělivost.

V pátek jsem byl v Humpolci na zastávce u mléčných lahůdek. Na čekárně je významná část jedné skleněné stěny solidně polepena barevnými jízdními řády dopravců A-Z BUS, H.F.TOUR, František Kolář, ČAD Blansko a ještě někoho (ze stejné dílny) - jízdní řády různě přes sebe naširoko/navysoko a staré/nové, ale je tam tolik různých značek s omezením, že se v tom nikdo nevyzná. (dle LC937gt11 se jedná o dost dobré sudoku).
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7819
Registrován: 4-2006

Odesláno Středa, 16. ledna 2013 - 21:37:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Mazda že by se ČAD Blansko také zvrhnul s těmi předchozími.?

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1294
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 16. ledna 2013 - 21:42:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Mazda6: nechápu že i přes velmi vysokou úmrtnost dopravců začleněných do systému "Boblick lines" se pořád najdou důvěřivý jedinci,kteří podepíší plné moci na základě kterých jsou "upsáni" k četnosti spojů o kterých si ani nesnili.
Za pozůstalé jmenujme:Palko,Nimbus, Kovářík...
Mazda_6
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 866
Registrován: 5-2007

Odesláno Středa, 16. ledna 2013 - 22:00:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

že by se ČAD Blansko také zvrhnul s těmi předchozími.?

Asi jo. Jízdní řád má stejnou grafiku a je nalepený pod společnou fólií Boblicklines.
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1295
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 16. ledna 2013 - 22:06:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Mazda6: že by další adept na rychle úmrtí?
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7820
Registrován: 4-2006

Odesláno Středa, 16. ledna 2013 - 23:06:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

U Čadu mě to překvapuje. Protože na to má své lidi. a že by si objednal službu u řezníka bych se divil. On ovšem tu linku do Prahy Čad nějak koupil i s autobusem tak jestli proto. Naposled to měl Koranda tak možná ten také vyhlásil úpadek.

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1817
Registrován: 5-2005

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2013 - 06:44:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bova: se zajímavou trasou. Snad Most?- České Budějovice... Nevíte někdo, o co by mohlo jít. Bohužel jsem to nevyfotil
jednalo se o linku 520010 dopravce Holub transit.Nevím myslím, že jezdila rok...,to jsem byl ještě školou povinný.
application/pdfz JŘ vydaný ROPID v březnu 2003
520010.pdf (451.9 k)

Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8367
Registrován: 12-2007

Odesláno Čtvrtek, 17. ledna 2013 - 07:31:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirbusak: hezky, japa dlouho ta linka jezdila? Soudle dle JŘ dlouho přežít nemohla, alespoň v severočeské části.

Bovafhd: Naposledy jsem tam viděl někoho nastupovat před x lety, když ještě DPÚK jezdilo do Prahy denně. Lidi z okolí tam sváželi blízké na bus do Prahy.

Fotky na MHDFOTO blog na iDnes.cz
Říkejte mi MMM
PF 2013 - lepší náladu a méně blbů v diskuzích :-)
Rosťav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 247
Registrován: 3-2009
Odesláno Pátek, 18. ledna 2013 - 10:58:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

NOVINKA V IDOSU: idos se naučil přímé vozy v autobusové dopravě. Viz např. Deštné v Orlických horách - Hradec Králové (12:35,15:35) nebo např. Rychnov nad Kněžnou - Kunčina Ves (12:52,14:52,...).
Pro ty, co používají offline idos: je to čerstvé, takže si to musíte aktualizovat.

Doufám, že se toho organizátoři a dopravci naučí využívat a cestující tak reálně uvidí, že v mnoha případech nemusí přestupovat.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15356
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 18. ledna 2013 - 13:29:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je ovšem vynikající zpráva, takhle po ránu při pátku. Dneska jsou běžné případy, kdy autobus přijede do zastávky po jedné lince ve stejný čas, v jaký z ní odjíždí po druhé lince. IDOS má implicitně nastaveno, že na přestup musí být více, než nula minut a takovéhle spojení tedy neumí najít.

Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15378
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2013 - 13:27:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15381
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2013 - 13:59:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A pak tu mám dotaz:

http://www.polskibus.com/rozk%C5%82ad-jazdy

1) Linku P4 jsem v IDOSu nenašel a podle všeho tam není. Má to nějaké české číslo?
2) Polski Bus je oficiální název firmy a nebo jen nějaká marketingová značka?

Netušíte?

A k http://orangeways.com/cz mám shodný dotaz.

Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Mirbusak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1818
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2013 - 14:29:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z IDOSu nám někam zmizel Kovářík... - ukončil provoz do ČK jel naposledy 7.1.2013

Tak to je ta ČSAutobusováDoprava národní podnik...
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3679
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2013 - 19:05:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_j: Polski Bus je skutečně jen marketingová značka, název firmy je Souter Holdings Poland sp. z o.o. a v IDOSu skutečně není. Naproti tomu Orangeways Zrt. je oficiální název dopravce a v IDOSu se vyskytoval (přinejmenším ve slovenské části databáze), ale koukám, že odtamtud nějak vymizel.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15383
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2013 - 19:12:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky! Další dotaz. Našel jsem tady fotku vozu, který patří firmě Autobusové nádraží Liberec. Foceno v lednu 2012 v Pardubicích. Dokázal by někdo dohledat PDF soubor s jízdními řády linek, které tahle firma jezdila? Díky!

Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3680
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 21. ledna 2013 - 22:51:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_j: Tahle firma je nějakým způsobem propojená s libereckým ČSAD a zabývá se mj. vytěžováním zájezdových autobusů jiných dopravců... Aby jim mohla nabídnout kromě nahodilých zájezdů i nějakou stálou práci, spustila několikero dálkových linek, které nejprve fungovaly pod hlavičkou ČSAD (ale jezdili na nich zejména ti najatí dopravci), pak proběhly nějaké kotrmelce, kdy ANL převedlo licence na sebe a dokonce mělo i vlastní autobus, no a teď už to je opět pod ČSAD. Samozřejmě se měnily i linky jako takové - oproti kdysi konzervativnímu ČSAD, jehož jediná skutečná dálkovka byla ta do Prahy (nakonec zrušená pod tlakem konkurence), se pod taktovkou ANL dost experimentovalo a některé linky měly celkem krátký život. Bohužel jejich JŘ v PDF nemám, ale např. linka 540003 stále jezdí, byť pod hlavičkou ČSAD.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15387
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 22. ledna 2013 - 13:39:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za objasnění, 540003 byl přesně ten jízdní řád, který jsem potřeboval.

Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
-MS-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.32.94.72
Odesláno Úterý, 22. ledna 2013 - 16:24:31    Odkaz na tento příspěvek  

Mirbusak: ukončil provoz do ČK jel naposledy 7.1.2013 To se zejména Japonským turistům už ulevilo, neboť nevím o nikom, kdo by s ním jel vícekrát Praha - ČB / ČK..., s ním museli jezdit jen zahraniční turisté, nebo náhodní cestující, kteří neví, do čeho jdou... jaká vůbec byla za poslední 4 roky kvalita Kovaříka? Od něj jsem občas viděl FR1 či rozhrkanou Scanii...
fogo,fogo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.17.58.102
Odesláno Úterý, 22. ledna 2013 - 18:41:39    Odkaz na tento příspěvek  

-MS-: Nic se nedeje, linka pojede dal od 3.unora, akorat pod H.F.tourem. Ten ji stejne jezdil dlouho uz pod Kovarikem. Proc v provozu linky vznikla takova prodleva, doporucuji se zeptat Bobliga...,-MS-: Nic se nedeje, linka pojede dal od 3.unora, akorat pod H.F.tourem. Ten ji stejne jezdil dlouho uz pod Kovarikem. Proc v provozu linky vznikla takova prodleva, doporucuji se zeptat Bobliga...
Huples
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 648
Registrován: 2-2005
Odesláno Úterý, 22. ledna 2013 - 18:58:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, spousta lidí jede raději z Florence a nepreferují instantní břečku zdarma. O tom k čemu jsou zahraničním turistům české noviny se raději rozepisovat nebudu
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1302
Registrován: 1-2009

Odesláno Úterý, 22. ledna 2013 - 19:08:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad fogo,fogo: no uvidíme v jaké podobě se vrátí pod H.F.,ani bych se nedivil kdyby to bylo v podobě linky: Jáchymov,Mariánská-Klášterec nad Ohří-Dresden/Praha/Plzeň-Český Krumlov-Wullowitz :-)
A nejlépe plné sloupečky v JŘ nejedoucích spojů více než jedoucích.! :-)
-MS-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.32.94.72
Odesláno Úterý, 22. ledna 2013 - 22:48:32    Odkaz na tento příspěvek  

nejlépe plné sloupečky v JŘ nejedoucích spojů více než jedoucích.! :-)
tak aspon by to bylo "přehledné"... zlatý Integrální taktový grafikon...

Huples: Jsou tu vedle SA 2 seriozní dopravci kteří jezdí denně, nicméně nejezdící z Florence. Bosák, který byl vždy o mnoho tříd výše než Kovařík (jenž byl ale o třídu lepší než Řezníček) a ČSAD ČB a.s. Navíc ČSAD ČB a.s. došlo k logickému kroku přehodit Krumlovský spoj přes Písek, jelikož v jeho trase a čase jezdí vlak, který je oproti autobusové konkurenci zdaleka nejflexibilnější a z určitého pohledu velmi pohodlný (dostatečná kapacita)
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3860
Registrován: 4-2005

Odesláno Středa, 23. ledna 2013 - 14:00:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

-MS-: Bosák i Čsad čb jezdí po páru spojů denně. Koho by ještě před pár lety napadlo že se tam uživý taktová linka po dvou hodinách každý den. To kafe a žlutá barva holt dělá divy!

AV 15-30
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1310
Registrován: 9-2006

Odesláno Pátek, 25. ledna 2013 - 10:22:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak DPUK balí další linku, tentokrát Žatec - Praha

www.realmadridcf.cz
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8393
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 25. ledna 2013 - 11:37:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kuzl: Já se nedivím, mizivý rozsah spojů, nepoučitelnost dopravce jakkoli konkurovat K+K (resp. K Servisu) a ADP a nasazování linových nekomfortních busů. Největším nepřítelem DPÚK je DPÚK.
Čistě mimochodem, DPÚK také ukončil provoz skibusu z Kadaně na Boží Dar...

(Příspěvek byl editován uživatelem martinmarilynmanson.)

Fotky na MHDFOTO blog na iDnes.cz
Říkejte mi MMM
PF 2013 - lepší náladu a méně blbů v diskuzích :-)
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1305
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 25. ledna 2013 - 20:53:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8677
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 25. ledna 2013 - 21:22:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ta linka DPCHJ mi trasováním připomíná dávný skibus AKV 520583

"Hloupost světem netáhne. Někde se tu usadila a škodí."
Martbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1565
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 26. ledna 2013 - 12:30:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včerejší spoj Orangeways:

(dokumentačně)
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8397
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 26. ledna 2013 - 13:06:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lc: ad 522582 - tato linka už jezdila dříve, nicméně nemohu říci, zda-li ve stejných časových polohách.

Fotky na MHDFOTO blog na iDnes.cz
Říkejte mi MMM
PF 2013 - lepší náladu a méně blbů v diskuzích :-)
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8403
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 28. ledna 2013 - 08:05:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chachá, tak nová linka H. F. Touru z Mariánské a Božího Daru přes Kadaň a Klášterec, ale i jinudy do Prahy (421310).

(Příspěvek byl editován uživatelem martinmarilynmanson.)

Fotky na MHDFOTO blog na iDnes.cz
Říkejte mi MMM
PF 2013 - lepší náladu a méně blbů v diskuzích :-)
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8404
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 28. ledna 2013 - 09:26:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ještě linka 411460 z Prahy do Hranic, která supluje odřeknutý večerní nedělní spoj AKV.

Fotky na MHDFOTO blog na iDnes.cz
Říkejte mi MMM
PF 2013 - lepší náladu a méně blbů v diskuzích :-)
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1310
Registrován: 1-2009

Odesláno Pondělí, 28. ledna 2013 - 10:10:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No jéje, koukám, že "Autobusis reguláris" vstoupila do další fáze...

Věřím, že "grafické pojetí JŘ" vezmou cestující v potaz a náležitě ho ocení.

A nyní se na mne nezlobte,jdu oprášit maturitní vysvědčení a hned poté si zakoupím v nedaleké provozovně PNS knihu o sudoku, v sousedním obchůdku asijského obchodníka zakoupím karton piva a zkusím ten JŘ vyluštiti...

Apropo, jen by mne zajímalo, kdy pár zbývajících úředníků přestane bavit vyřizovat podobné zhovadilosti.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8684
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 28. ledna 2013 - 12:12:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

411460 je ML - Planá

"Hloupost světem netáhne. Někde se tu usadila a škodí."
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8405
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 28. ledna 2013 - 12:32:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr k: Pravdu díš, je to 411600.

Fotky na MHDFOTO blog na iDnes.cz
Říkejte mi MMM
PF 2013 - lepší náladu a méně blbů v diskuzích :-)
Lc937gt11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1311
Registrován: 1-2009

Odesláno Pondělí, 28. ledna 2013 - 17:07:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a máme v JŘ adepta na titul "letec" roku: jízdní doba na lince 411600 u spoje 6 v úseku Praha,ÚAN-KV,Terminál se zastávkama v trase 1:53h.
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8687
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 28. ledna 2013 - 17:33:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

v neděli ráno ve směru z Práglu je to celkem reálné... pokud to Hogo Fogo kcháry udejchají

"Hloupost světem netáhne. Někde se tu usadila a škodí."
Šestajovice
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.142.127.209
Odesláno Pondělí, 28. ledna 2013 - 21:57:21    Odkaz na tento příspěvek  

Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7843
Registrován: 4-2006

Odesláno Pondělí, 28. ledna 2013 - 22:37:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Šestajovice stará linka je hodně letitá....

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Milan Kříž
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.63.221
Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2013 - 22:23:04    Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý večer všem,

nevíte, k čemu je dobrá linka 220090:
http://portal.idos.cz/Data/pdf/L220090_121209_124231.pdf

.
Jenda_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3685
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 31. ledna 2013 - 23:44:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Milan Kříž: Po této lince se vozí autobusy ČSAD Slaný na opravy do centrály ICOMu v Jihlavě.
Milan Kříž
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.63.221
Odesláno Pátek, 01. února 2013 - 08:53:19    Odkaz na tento příspěvek  

A to na to musí mít linku?

.
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3873
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 01. února 2013 - 10:00:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je lepší to jet v rámci linky než na úkor režijních kilometrů..

AV 15-30
Fedos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3526
Registrován: 7-2006

Odesláno Pátek, 01. února 2013 - 13:11:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přesně to s tím servisem mě napadlo, ale zaráží mě jedna věc - o jaký servis se jedná, když to nelze udělat ve Slaném a musí to jet až do Jihlavy.. ale přitom to vozidlo musí být evidentně pojízdné ?

seznam-autobusu.cz - seznamy vozů českých dopravců

ICQ: 241-647-938
6120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3874
Registrován: 4-2005

Odesláno Pátek, 01. února 2013 - 17:36:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Muže jít o garanční servis "mercedes" nebo i opravy většího rozsahu - zpět ten den už může jet zcela jiný vůz po opravě.

AV 15-30
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7846
Registrován: 4-2006

Odesláno Pátek, 01. února 2013 - 21:07:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nemaj náhodou v Jihlavě cejchování tachografů. To by také mohl být jeden z důvodů.
Např Busline také jezdí jen do jednoho střediska.

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Milan Kříž
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.180.63.221
Odesláno Sobota, 02. února 2013 - 21:58:57    Odkaz na tento příspěvek  

Díky za odpovědi.

Jen je tu ještě problém, že vlastně musí jet vždy, ne jen "podle potřeby". Takže jedou zhruba skoro přesně 50krát ročně.
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15430
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 12. února 2013 - 22:54:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Psal jsem to v diskuzi Plzeňského kraje, ještě to hodím sem.

Pro potřeby webu http://seznam-autobusu.cz/ se pátrá po vozech těchto dopravců:

Dobrá služba - http://www.portal.idos.cz/Data/pdf/L000328_111021_107581.pdf
Eurolayn - http://www.portal.idos.cz/Data/pdf/L000035_120605_117401.pdf
Traweltrans - http://www.portal.idos.cz/Data/pdf/L000224_120615_117783.pdf
Virach - http://www.portal.idos.cz/Data/pdf/L000111_111116_108319.pdf

Nevíta náhodou, zda ty firmy mají své vlastní vozy a nebo jen firma registrovaná v Čechách zašťiťuje linku nějakého ukrajinského dopravce a sama ani nemá vozy?

Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
R_666_Satan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 134
Registrován: 10-2011
Odesláno Pátek, 15. února 2013 - 16:15:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

220090: Jistě se tím ještě vozí vnitropodniková pošta. Dříve jezdil podobnou linku sám ICOM transport, provozovna Jihlava: 760780 Jihlava - Praha - Kladno - Slaný - Litoměřice - Ústí n.L. - Děčín, jezdila v pátek a sváželi se jí také řidiči kamionů. Ale pak to přeslo na ČSAD Slaný zřejmě z důvodu možnosti stahování autobusů do značkového servisu Mercedes-Benz provozovaného v jihlavské provozovně Icomu.
Historické JŘ
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.92.246.254
Odesláno Úterý, 19. února 2013 - 16:20:59    Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím všechny účastníky.

Nemáte někdo jízdní řád 18270 Mětská doprava Poděbrady,
16560 Městská doprava Neratovice (linka 1-2)
a 16520 Městská doprava Kralupy n.Vlt. (linka 1-4)
nebo jiný středočeský, z období před rokem 1994?
Můj kontakt: litochleby@seznam.cz

Díky za odpověď
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6247
Registrován: 5-2004
Odesláno Úterý, 19. února 2013 - 18:12:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To možná bude problém protože v klasickejch knižních JŘ té doby MHD neměly tabulky ale jen trasu a rozsah provozu od-do. Ani intervaly tam nebyly.