K-report
 

Archiv diskuse Doprava v Pardubickém kraji do 14. 04. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Pardubickém kraji » Archiv diskuse Doprava v Pardubickém kraji do 14. 04. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Trupak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 618
Registrován: 5-2003

Odesláno Čtvrtek, 21. února 2013 - 20:33:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr Vlček:
Kdyby šlo kraji o peníze, jednoduše nahradí železniční osobní dopravu na trati Přelouč - Heřmanův Městec autobusy.
Pokud jim o peníze nejde, tak nechápu, proč zastavují víkendovou dopravu na funkční lince.
Takže mi z toho vychází jediné - prostě je v tom levá, jde o přesunutí dotací směrem k ČD. O nic jiného nejde.
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.6.158
Odesláno Čtvrtek, 21. února 2013 - 21:33:43    Odkaz na tento příspěvek  

http://www.itydenik.cz/obsah/citim-ze-organizator-dopravy-olomouc keho-kraje-ma-zbytecne-vetsi-vliv-rika-o-jednanich-o

šotosny asi nejdou na svět podle představ ...
co na tom, že se likvidují busy o víkendu i pro 20 lidí a o prázdninách nemá jet na většině linek v okresech UnO a SY autobus celé dopoledne, to je šotoodboráři zcela jedno, hlavně musí jet do Olomouce jednat o nesmyslech ...

co je s podivem, že se té tragikomedie účastní i Netolický
R_666_Satan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 136
Registrován: 10-2011
Odesláno Pátek, 22. února 2013 - 20:13:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jsou to tragédi.
Pavloc023
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 12-2012
Odesláno Sobota, 23. února 2013 - 00:27:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak nejen že rozpočet kraje snižili peníze na dopravní obslužnost, ale také se nám zdražil tarif IREDO, aby Dušek měl víc ,,drobných,, do kapsy co.

Tak na stránkách OREDA jsou zveřejněny tarifní mapy z jednotlivých obcí a spočítal jsem zdražení se pohybuje mezi cca 6,75%.

ZDE JSOU PŘÍKLADY:
Např. relace Chrudim - Chrast(12km) jak po silnici tak po železnici tak tarif IREDO nyní 22 Kč od 1.3. 24 Kč zvýšení zhruba o 9%

Nebo např. Pardubice - Hrochův Týnec. Nyní 24 Kč od 1.3. 26 Kč. zvýšení o 8,5 %

Ale nepochopím jednu věc Pardubice - Chrudim jak po železnici tak po silnici je to cca 12 km nyní platí 18 Kč od 1.3. budou platit teda 19 Kč. Což je zdražení jen o 5,5%. Ale již zmiňovaná relace Chrudim - Chrast je to cca 12 km nyní stojí 22 Kč od 1.3. 24 Kč. To je trochu nespravidlivé nemyslíte?

A to zdražení mi připadá až moc velké! Tak za nasabírané peníze by Dušek mohl objednat více spojů autobusových!
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.27.248
Odesláno Sobota, 23. února 2013 - 09:51:00    Odkaz na tento příspěvek  

Představitelé PK hovoří neustále o bourání hranic v dopravě mezi kraji a co se to nechystá na jízdních řádech těchto linek:
http://www.oredo.cz/download.aspx?file=fedc3627-f955-4517-9a98-6b 4f314dd82d
Moravská Třebová - Mohelnice (olomoucký kraj) v sobotu nula spojů, v neděli česanská klasika jeden pár v podvečer

http://www.oredo.cz/download.aspx?file=07a21baa-7bc7-4ab6-86d0-28 5c702434b9
téměř likvidace obsluhy Velkých Opatovic v JMK, což má význam nejen pro dojíždění do samotných Opatovic, ale i na přestup do Letovic, Boskovic atd.

kdoví zda to tuší partneři na "druhé straně hranice"?
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.27.248
Odesláno Sobota, 23. února 2013 - 09:54:32    Odkaz na tento příspěvek  

ještě k malým vozidlům u ICOMU.
Dopravce byl údajně připraven objednat a zakoupit malé autobusy dle požadavku organizátora, ale vzhledem k "jistotám",které teď nabízí PK v čele s Netolickým a Duškem z toho couvnul, neboť na jízdní řády a oběhy z roku 2011 se jich moc nasadit nedá.
Pivel.s
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 2-2013
Odesláno Neděle, 24. února 2013 - 15:11:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To co se nam stalo tomu nikdo neuveri.celou cestu kterou jsme urazili z anglie do svitav probehla bez problemu az ve svitavach na nadrazi z prestupu z rychliku z prahy po presnem prijezdu dne 23.2.2013 ve 20.00.hodin jsme chteli prestoupit na autobus smer litomysl ktery podle jizdniho radu mel odjet od nadrazi vlakoveho ve 20.08 hod. ale bez jakyvkoliv pricin odjel ze stanoviste i kdyz jsme stali v jeho bliskosti a to jiz ve 20.04. hod. aniz by se presvedcil zdali s nim nekdo pojede a ani se neobtezoval otevrit dvere.odpovete nam je to tak po daleke ceste skutecne uveritele.tuto prihodu doresim i s dusledky pro tohoto ridice.za dalsi stimto exesem s dopravcem ICOM csad usti nad orlici.
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.6.158
Odesláno Neděle, 24. února 2013 - 21:38:35    Odkaz na tento příspěvek  

dnešní počty cestujících na některých spojích, které už příští neděli na příkaz hlavy s rozcuchanými vlasy zakrytých červenou čepicí nevyjedou:
650606/106 z Choltic ve 12 do Pardubic 12 cestujících
650633/105 z Přelouče v 16:13 do Zdechovic 9 cestujících z Přelouče
650633/106 ze Zdechovic v 17:17 do Přelouče 10 cestujících
Nezbývá, než červenou čepici, pod kterou se skrývá genitální mozek pana radního, v pozoru pozdravit za takto výborné nápady
Radekedar
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1214
Registrován: 6-2008

Odesláno Neděle, 24. února 2013 - 22:26:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pivel.s: U dopravce I***t COMpany nic zvláštního. Léto 2010, zastávka Pastviny,,křiž., cca 18:00. Vzhledem k pařícímu slunci jsme se se skupinou cca 20 dětí schovávali ve stínu na kraji busplacu, spoj do Žamberka přijel o 7 minut dříve, projel busplac, odfrčel do pryč. Vzhledem k pokročilé hodině byl jediným pro nás použitelným spojem už jen bus do Českých Petrovic s následným pěším pochodem (potřebovali jsme do Bartošovic v OH). Reakce ze strany dopravce? S řidičem vyřešíme. Nikdo se neomluvil.

Sledování trutnovských brejlovců - brejlovci.radekpapez.cz/2013-01/ || Přehledy vozů původní řady Baim - vozy.radekpapez.cz
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2641
Registrován: 12-2004
Odesláno Pondělí, 25. února 2013 - 09:58:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Radekedar:Cesta z Kunvaldu do Bartošovic v -14Ć večer po zaváte silnici taky stojí zato.
To bylo ještě před Oredem.....
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2044
Registrován: 12-2005

Odesláno Pondělí, 25. února 2013 - 13:59:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No já jen doufám, že Icom přijde o většinu výkonů ve výběrových řízeních, co kraj bude postupně vypisovat.
Pavloc023
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 12-2012
Odesláno Středa, 27. února 2013 - 00:13:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jo myslím že doprava v Pardubickém kraji s nástupem Duška se vrací opravdu do dopravního pravěku. Jak někdo zmínil v diskusi Podorlických tratích.
Chtělo by se ho to co nejdříve zbavit a ne po 4 letech po skončení mandátu! Protože už od března dělá v kraji z dopravy mrdník! Co se tu vytvořilo a po roce konečně sedlo tak by měl nechat být jestli jsou lidé spokojeni a nehrabat se dopravy tam kde to funguje např. Pardubicko, Chrudimsko. Nevím proč se Dušek stále hrabe ve spojích na Chrudimsku a Pardubicku, kde se tu vesele ruší spoj vedle spoje! PRoč? Neměl by spíše rušit spoje ve východní části, když se to těm lidem tam tak nelibí? Třeba z mé zkušenosti se mi např. linky 820 (Česká Třebová - Proseč) nebo 813 (Vysoké Mýto - Litomyšl - Nové Hrady) libí a dávají smysl a myslím že na těchto linkách není nic špatného.

Chtělo by to zpět p. Tichého, který dal smysl dopravě v kraji. Přiznávám že se mu třeba nepovedlo nějaké oblasti Svitavska nebo Orlickoústecka.Ale by určitě lepší, než ten co to teď tu překopává k nesmyslnému systému!
A myslím že pazoury i v tom zdražování! protože jen od nás se cesta do Chrudimi zdražuje cca 17km o 2Kč na jízdenku jako proč? Dyť DPH se zdvihlo o procento a ne o 10%. A nepochopil jsem proč se zdražuje, když se tedy spoje ruší,to by spíše měla zůstat za to zdražení ta autobusová doprava na stejné úrovní jako nyní nebo se vylepšovat na spojích přidávat a ne stále něco rušit. Beztak si Myslím že se zdražuje proto aby si splnil Dušek své šotosny aby ty jeho drahé vláčky bylo z čeho zaplatit!! Je mi z toho zle co se tu s dopravou děje, když nad ní má ruku šotonadražák.
Chtělo by ho to prostě na kraji na odboru vyměnit a to co nejdříve! Protože mám takový pocit že si chce splnit, když nešlo hned postupně a do těch vesnic stejně natlačit starý nevyhovují řád z roku 2011!! Opravdu si myslím že už tohle příliš. A Dušek nezná meze! Proč omezuje km/autobusu to aby to mohl ulít na ty svoje prazdnotou zející vlaky po zapomenutých lokálkách. Měl by spíše to autobusy upravovat k lepšímu, vylepšovat návaznosti atd. A ne ukázat na tenhle spoj zrušit tenhle spoj zrušit , tenhle omezit. To si myslím že po červnové změně tu moc spojů nezbude. Tento hejtman s tím odpovědným člověkem na odboru dopravy nám byl čert dlužnej!!
Zzz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2644
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 27. února 2013 - 19:29:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://portal.idos.cz/Data/pdf/L680861_130303_129094.pdf
Jelikož jsem skromně řečeno velice všímavý, fshiml sem si , že Oredo vrátilo spoje opět přes Vopatovice, tedy ještě před změnou.
Na tom má zásluhu "město", Ku Brno, nebo kdo?
Soudruh Dušek sám od sebe to asi nebyl.

http://portal.idos.cz/Data/pdf/L680794_130303_128759.pdf
A zde protažen spoj č.13 až do Brnéčka.

Když bychom takhle pokračovali, zjistíme, že v tom Perníkovém kraji jsou snad jen samá pozitiva a sociální jistoty
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.27.248
Odesláno Středa, 27. února 2013 - 22:48:33    Odkaz na tento příspěvek  

Na tom má zásluhu "město", Ku Brno, nebo kdo?

v rušícím šílenství pozapomněli, že Opatovice jsou v JMK a ten to taky platí, podobně i Mor.Třebová - Mohelnice je hrazená OLMK...

Navíc tedy Opatovice jsou dost využívaný, ale to spousta spojů, které dostaly ortel smrti, ne ale každý má to štěstí, že jede v sousedním kraji.

Přiznávám že se mu třeba nepovedlo nějaké oblasti Svitavska nebo Orlickoústecka.

to je dobře, že se přiznáváte za pana Tichého. A konkrétně jaký spoje se tedy panu Tichému nepovedly v okolí Svitav a Ústí nad Orlicí?
Rosťav
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 261
Registrován: 3-2009
Odesláno Čtvrtek, 28. února 2013 - 22:21:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

-ds- To Svitavsko a Orlickoústecko jsem tu s Pavlocem řešil nedávno, nakonec mi odepsal, že to tam vlastně nezná a akorát si vymýšlí, a teď s tím začal znova...
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2045
Registrován: 12-2005

Odesláno Čtvrtek, 28. února 2013 - 23:07:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No na Poličsku ty víkendy teď docela podělali, jezdí to hůř než v roce 2011, navíc v tom není systém, takže třeba v neděli tam se výkony s jedním až dvěmi páry spojů. Také zrušili nedělní navážení na pražáka co jede v 1700 - dříve přijížděli spoje z Rohozné, Jimramova a Olešnice mezi 1630 až 1700.
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.6.158
Odesláno Pátek, 01. března 2013 - 08:40:01    Odkaz na tento příspěvek  

Také zrušili nedělní navážení na pražáka co jede v 1700

přece nebudou bývalí zaměstnanci ČSAD UO navážet na Zlatovánka.
Třeba Polička - Jimramov ve 12:30 vozí v sobotu bez problémů i 15 lidí, další rušené spoje mezi 10 - 15 lidmi.
Podělaný jsou odjezdy na Litomyšl, vše jede přes Lubnou a Sebranice, takže odjezd z Poličky kolem celé a tím je znemožněno spojení obce "pod Poličkou" - Litomyšl,
Odpolední spoj z Olešnice a Bystrého jede - 60, takže dojede někdy v 15:30 do Poličky, což je nepřípoj v Olešnici a podělané přípoje v Poličce na vlak a bus do Prahy.
Některé omezení měly dle mého názoru svoje opodstatnění, třeba ukončení linky Polička - Bohuňov v Rohozné, kde je přípoj na/od busu od SY a z obcí nad údolím Svitavy se dá dostat do Poličky přes Svitavy (ne však to samotné omezení spojů na 1 pár v sobotu a 2 v neděli), omezení linky Bystré - Březová, na Svojanov se dá dostat přes Rohoznou a Hamry maj spojení linkou na Trpín a mezi tím je opravdu velký kulový. Odřízne to tedy Vítějeves a Bělou nad Svitavou, což teď nevím, kolik je reálně poškozených cestujících a jak to eventuélně pořešit
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2046
Registrován: 12-2005

Odesláno Pátek, 01. března 2013 - 08:54:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ds: Vidím to podobně jako ty. Největší nesmysly jsou spoje v neděli 8:30 do Rohozný a zpět - dle mého zbytečné. A pak ranní spoj do Jimramova v sobotu, kdo pojede z Jimramova do Poličky ráno, když mu zpátky nic nejede. Překvapuje mě, že nechali spoje na Březiny, tyto spoje se vyplatí max. v letním období a to bych je trasoval ještě v jiné časy.
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2047
Registrován: 12-2005

Odesláno Pátek, 01. března 2013 - 08:55:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trolleybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2094
Registrován: 5-2002

Odesláno Pátek, 01. března 2013 - 09:21:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak pánové, kdo z vás to má ty buržoazní choutky a požaduje vlastní autobus? O něm totiž pan radní mluví v tom článku, co linkoval švarc: "Jestliže považujeme za nespokojenost jednotlivce, který má autobus místo taxíku, tak tomu bych rozuměl, ale nejsme tak bohatý kraj, abychom si mohli dovolit pro jednoho cestujícího posílat desetitunové autobusy," reaguje Jaromír Dušek.

Kdo se ve sporu odvolává na autoritu, bere si na pomoc paměť, a ne rozum.
Leonardo da Vinci
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.6.158
Odesláno Pátek, 01. března 2013 - 14:03:01    Odkaz na tento příspěvek  

Tak pánové, kdo z vás to má ty buržoazní choutky a požaduje vlastní autobus?

myslím, že kdokoli, kdo by požadoval pro sebe autobus, je furt troškař, když podobné atrakce chystá Mr Dušek na železnici...

Překvapuje mě, že nechali spoje na Březiny, tyto spoje se vyplatí max. v letním období a to bych je trasoval ještě v jiné časy.

tak Telecí, Sádek a spol něco vygeneruje, tam bych to úplně zbytečný neviděl. Ale jako totální blbost vidím to ukončení v Březinách, buď dojet do Svratky, nebo konec v Telecím. (to je asi jako bus Vrchlabí - Špindl ukončit v Herlíkovicích - tedy v Krkonoších jsem a to musí stačit). Tady je však PK v tom nevinně, prostě Vysočina víkendy nedotuje a obsluha Křižánek a Svratky šla pravděpodobně na jeho vrub. Na druhou stranu Svratka (a okolní obce) si platí linky od Hlinska,Žďáru a Nového Města na Moravě, třeba by si zaplatili i toto, navíc by to oproti cenám na Vysočině bylo "za polovic".
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.6.158
Odesláno Pátek, 01. března 2013 - 14:15:16    Odkaz na tento příspěvek  

ještě k tomu odkazu na článek.

Dušek teď vše asi hodí na OREDO a bude mít důvod k jeho zrušení, což byl asi jeho sen od samého začátku a bránil mu v tom Netolický. Na jednu stranu bude mít pravdu v tom, že zrušili využívaný spoje a jsou to tedy "magoři". Na druhou stranu bylo OREDO v neřešitelné situaci, páč dostali od rady PK úkol jít s rozsahem dolů, aniž by kdokoli z radních pravděpodobně tušil, jak jezdí které spoje využívané. A vzhledem k času, který na to byl, s tím toho asi moc nevymysleli. A nebo se mohli rozhodnutí "vzepřít", což by ale zase nebyli servisní organizací Pardubického kraje.
Těžko si vybrat, jakou cestou jít...

Dobrý je taky prohlášení Duška, že od nádraží v UnO jezdí busy s jedním člověkem, to asi viděl soupravovou jízdu s řidičem
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2049
Registrován: 12-2005

Odesláno Pátek, 01. března 2013 - 14:24:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ds: Máme chalupu v Kamenci u Poličky a autobusy z Březin jezdí o víkendu až na vyjímky většinou prázdné max.do 5 lidí, pokud jedou nějací čundráci, tak jich ale může být i 20. Samozřejmě jsem za ty víkendové spoje vděčný.
Stanley1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 12-2011

Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 20:15:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Otázečka, byl by někdo tak ochotný a říct mi, kde můžu potkat 4E6 0355 (ex. 2E6 9737)? Konkrétní linky by byly úplně nejideálnější :-)) Díky moc!
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7910
Registrován: 4-2006

Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 21:31:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Stanley1 často jezdí na lince Brno-Hradec- Špindl.
Ale je to zájezdový vůz, takže výskyt nikdy není jistý, na lince jezdí i Bova a LC 936

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Stanley1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 132
Registrován: 12-2011

Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 22:10:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ares1: Díky. Až teď mi došlo, že sem se spíš měl ptát v hradecký diskuzi. Snad je o něj dobře postaráno :-)
Pavloc023
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 12-2012
Odesláno Pondělí, 04. března 2013 - 22:25:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

na stránkách Pardubického kraje jsem našel toto video ,, rozhovor s Duškem,, a tak tam zmínil že tato březnová změna byla zásadní. A že během roku budou asi menší změny. Ale o to nejde. http://www.pardubickykraj.cz/videoreportaze/73399/rozhovor-s-jaro mirem-duskem


Paní redaktorka tam se ptala Duška jakých oblastí se změny v letošním roce dotknou:
p. Dušek tam zmínil, že změny trasováni se dotknou hlavně východní části kraje tedy Orlickoústecka a Svitavska. A na Chrudimsku a Pardubicku se dotknou změny velmi nepatrně. To by mě zajmalo jaké drobné změny budou v trasování na Chrudimsku a Pardubicku.
To budou asi nepatrné změny linek, které přejíždějí hranic okresů např. Chrudim a Svitavy a nebo Chrudim a Ústí nad Orlicí a Pardubice a Ústí. Asi se to bude týkat těch linek co přejíždějí tyto hranice okresů.
Nevíte někdo něco blíže k tomu?
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4788
Registrován: 3-2004

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 10:25:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ares1: Tak zrovna na Špindlu jsem jej ještě snad ani neviděl. Potkávám tam hlavně 936, SORku, 935 a Bovu.

EDIT: Zlatovánek má půjčeného Crosswaye LE 10,7 s klimou a zelenými tably BUSE? Včera ve 12:46 přijelo takové vozítko do Litomyšle, na jiného dopravce mi to nesedí.

(Příspěvek byl editován uživatelem robert_08022.)

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7913
Registrován: 4-2006

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 16:25:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Robert a vidíš přesto je tam velmi častým hostem. Zrovna minulý týden jel min jednou.

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7914
Registrován: 4-2006

Odesláno Úterý, 05. března 2013 - 20:56:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Roberte neupsal si se? 935 na Špindlu? tu neznám, ta je někde v Hlinsku pokud vím.
Nemyslel si 955 CRI 34-43?
Předpokládám, že sis ji jen pomýlil a to je lidské.
Jinak tady ten Arway ještě před změnou RZ.
Ještě mám někde i nové foto, ale kde že jo....

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4797
Registrován: 3-2004

Odesláno Středa, 06. března 2013 - 04:31:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, upsal jsem se, pardon. A díky za důkaz. :-)

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Stanley1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 133
Registrován: 12-2011

Odesláno Středa, 06. března 2013 - 15:23:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ares1: Já už jsem se tě na to asi ptal, ale nevíš jestli má ještě ten kufr u zadních dveří+dveře jinej odstín bílý? Lakovalo se to za éry u nás ve Vršovicích, ale potom sem čet, že měl nějakou nehodu.
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.80.102.33
Odesláno Čtvrtek, 07. března 2013 - 14:37:26    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "Pavloc023" = 54 a mnohokrát "-ds-":
Pánové, já nevím, proč pořád plivete své jedovaté sliny na Duška, když v Královéhradeckém kraji, kde přitom Dušek žádný podstatný vliv neměl a nemá, je situace dost podobná té v kraji Pardubickém - a to tam navíc ani nepůsobili přede dvěma roky Tichý se Zárubou, kteří právě svým nerozumem a arogantní nabubřelostí "vyrobili" v Pardubickém kraji ten skutečný základ pro následné redukce rozbujelé autobusové dopravy ještě před příchodem Duška = viz například:
http://hradec.idnes.cz/jizdni-rady-oredo-kralovehradecky-kraj-d9m -/hradec-zpravy.aspx?c=A130306_121722_hradec-zpravy_kvi
= cituji: "... Jen co si cestující v Královéhradeckém kraji na nepříjemné novinky stačí zvyknout, za čtvrt roku přijde druhý "ořez" linek. Místo nynějšího zrušení 300 tisíc kilometrů se bude týkat možná až milionu kilometrů. A v září bude následovat prozatím poslední omezování autobusové dopravy. V jakém rozsahu, to zatím není jasné. ..." - ty redukce nejsou vyvolány Duškovými "tužbami", ale hlavně tím, že veřejnou dopravu používá málo lidí a zbytečně velká vozidla tak v provozu působí tím spíše dojmem prázdnosti, a tedy vlastně nepotřebnosti VHD: proto chtěl přece už před asi 20 roky Klaus rušit železnici, když v autě musel zastavit před "blikajícím" přejezdem a po chvíli viděl průjezd podle něho "úplně prázdného" vlaku. A že jsou rušeny autobusové spoje v oblastech, kudy ani nevedou koleje, a zachovány zůstávají autobusové spoje úplně či téměř úplně souběžné se železnici (které - mimochodem - i tady tak zarytě obhajuje právě "-ds-"), za to určitě nemůže Dušek, ale někdo úplně jiný ...
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2053
Registrován: 12-2005

Odesláno Čtvrtek, 07. března 2013 - 15:15:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hnát si pořídil nové auto, Sor c7.5.
-ds-
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.192.6.158
Odesláno Čtvrtek, 07. března 2013 - 18:35:35    Odkaz na tento příspěvek  

proč pořád plivete své jedovaté sliny na Duška

Vy si hlavně přečtěte, kolik jste naplival nesmyslů na Zárubu a Tichého, naposled tedy v tomto posledním příspěvku.

Já žádné souběžné spoje se železnicí neobhajuji, ba naopak, za mého působení došlo k razantnímu omezení autobusové dopravy (dotované)mezi Jaroměří a Hradcem, mezi Kostelcem nad Orlicí a Hradcem a například v PK po přímé trase Letohrad - Ústí nad Orlicí, nebo Brandýs nad Orlicí - Ústí nad Orlicí po hlavní silnici přes osadu Perná, případně z Borohrádku do Chocně.

Kdyby minulá Rada PK, v níž kromě jiných stávajících radních seděl i pan Netolický, neschválila 3,20 Kč/km na naftu, aniž to měla finančně kryté, kdyby dopravci byly motivováni, aby koupili menší vozidla, tak kde byly projektovány atd. tak byl schodek maximálně v jednotkách miliónů, možná vůbec žádný. Pokud chcete věřit propagandě Duška, na které není téměř nic pravdivého, Váš problém.
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.80.102.33
Odesláno Pátek, 08. března 2013 - 10:46:44    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "-ds-" = 07.03.2013 - 18:35:35:
O Zárubovi vím dost a mnohem dříve, než jste Vy měl vůbec možnost poznat pouhé jeho příjmení, takže si bez problémů mohu neochvějně stát za tím, že v tom, co jsem o něm kdy napsal, nebylo ani písmeno nesmyslné - a nikdy jsem přitom nejen nepotřeboval používat vulgarizačních polospisovných expresivních výrazů, jakých používáte Vy ve vztahu k Duškovi (zjevně proto, že skutečně relevantní argumenty pro své výlevy nemáte, protože ani mít nemůžete), a nikdy jsem také ani neodmítal zmínky o Zárubových schopnostech a kvalitách, jichž má nepochybně dost. A narozdíl od Záruby, který je do značné míry skutečně chytrým odborníkem (byť se nechal Tichým hloupě zmást, čímž si "naběhl"), a i od Duška, který o VHD ví stále ještě také aspoň něco (a rozhodně víc, než Tichý), byl Tichý ve své předchozí pozici pouhým arogantním kariéristickým (rádoby dobrým) politikem, sledujícím pod "oficiální" rouškou prospěchu společnosti především prospěch svůj, takže ani v tomto směru nešlo z mé strany nikdy o nesmysly.
Pokud jde o "souběhy", ve svých presentovaných názorech jste mnohdy značně nekonsistentní: tváříte se přitom, jako byste nepochopil (nebo to možná spíše jen nechcete připustit), že při existenci IDS typu IREDO (tedy se zónově časovým tarifem) nemusí nutně být faktickým souběhem pouze situace, kdy silnice a železnice vedou těsně vedle sebe, jsou-li přitom cestovní doba i náklady cestujících rovnocenné i při použití v terénu se vzdalujících tras a průběh přesunu se liší třeba jen nutností jednoho přestupu navíc pro část uživatelů VHD (viz třeba Vaše příspěvky v sekci "Tratě 021, 022, 023, 024, 025, 026, 028 a 033" ve 2. polovině ledna t.r., ale nejen tam).
(dokončení v dalším příspěvku)
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 109.80.102.33
Odesláno Pátek, 08. března 2013 - 10:46:57    Odkaz na tento příspěvek  

dokončení:
Nejen "minulá Rada Pk", ale i jiné "kolektivní orgány" kraje mohly pochopitelně schválit jen to, co jim někdo konkrétní ke schválení předložil, a to buď v předložené podobě, nebo s řádně projednanými změnami: pokud si dobře vzpomínám na to, co jsem v minulosti četl v materiálech dostupných na www stránkách Pardubického kraje, byli v nich vždy předkladatelé jmenováni, takže příště laskavě (nejen ve svých "kdyby") uvádějte i konkrétní jména předkladatelů a neoznačujte pouhý "orgán" kraje, jehož všichni "souhlasící" členové jsou sice pochopitelně za chyby a škody způsobené jejich souhlasem spoluodpovědní, ale hlavním jejich původcem je logicky především vždy předkladatel schvalovaného materiálu. To platilo pro Tichého a jemu podřízené vedoucí odborů KÚ Pk, a bude to samozřejmě platit pro Duška a jemu podřízené osoby, pokud následkem jím (jimi)předložených a "orgány" kraje následně schválených materiálů vzniknou nějaké chyby či škody - zatím je ovšem (a jistě nejen podle mě) na tak striktní odsuzování Duška, jaké nejen zde tak vehementně předvádíte Vy, ještě příliš brzy: i jím vynucené změny (jimž ostatně jistě ještě ani zdaleka není konec) musejí nejdříve prokázat svoji (ne)životaschopnost: přejte jim tu možnost podobně, jako jste to ostatně i Vy proklamoval v případě změn vymyšlených Zárubou a jeho spolupracovníky a prosazených tvrdým nátlakem (bez akceptování řádně uplatňovaných připomínek mnohých "postižených" i odborníků) právě arogantním Tichým a jeho nohsledy.
Tobik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 172
Registrován: 10-2010

Odesláno Sobota, 09. března 2013 - 14:27:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosím o radu:
Platí na této lince jízdenky IREDO?
Ares1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7917
Registrován: 4-2006

Odesláno Sobota, 09. března 2013 - 15:50:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

AD Tobik: Ne

pyrotechnik:uvidíte-li mě utíkat,snažte se mě předběhnout....

www.mhdvmb.wz.cz doprava v severovýchodních Čechách a nejen tam
Kuzl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1324
Registrován: 9-2006

Odesláno Sobota, 09. března 2013 - 18:11:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tobik: uznávají, nevydávají.

www.realmadridcf.cz
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2775
Registrován: 8-2005

Odesláno Pondělí, 11. března 2013 - 15:02:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

C954 CarTouru ex Bors dostala novy nater - ten bilo-oranzovy jako ma jejich C935E. Vecer sem dam fotky.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
VTSMKcz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 11-2012

Odesláno Pondělí, 11. března 2013 - 18:16:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stanley1: Po nehodě byl bus poškozen jen na přední části.
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2776
Registrován: 8-2005

Odesláno Pondělí, 11. března 2013 - 18:42:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak slíbené fotky té C954, i když jen z mobilu (foťák jsem si dneska nebral s tím, že ho nejspíš nebudu potřebovat...).


:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4840
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 14. března 2013 - 10:30:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

LAS má novou hračku, Citylinera.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2057
Registrován: 12-2005

Odesláno Pondělí, 18. března 2013 - 11:20:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pinkasova 2. Sorka C9,5 má RZ 4E5 3995, ne 4E3 3985, jak jsem psal někdy před 3 měsíci.
Hnátova Sorka C7,5 má RZ 4E1 4820.
Pavloc23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 3-2013
Odesláno Úterý, 19. března 2013 - 14:25:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

něco k diskusi v podorlických tratí:
Takže doufám že už v červnu nebudou velké škrty hlavně v autobusech! Nesmyslně se zavádějí vlaky zpět na lokálky, kde před zrušením osobní dopravy vlaky zely prázdnotou nyní také. Tak co. Nejlepší by bylo kdyby ten Dušek do toho už neryl. A proč se stále řuší busy? a zvádějí se vlaky nejsou náhdou na kilometr vlaky dražší než busy. A autobusy lépe obslouží obce. Např. rozmezí okrsu UO a CR např. takové Nové Hrady si nový systém doprvy pochvalují i Proseč a jinak okresy Chrudim a Pardubice zde stále škrtá¨. Ale lidi jsou tu s JŘ spokojeni. Tak proč se tu stále škrtají spoje???

No jen doufám že ty březnové změny už byly poslední v okrese Pardubice a Chrudim a už to tu nechají na pokoji. A né že v červnu zase zjistíme že tu máme míň a míň spojů.
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2455
Registrován: 12-2007

Odesláno Neděle, 24. března 2013 - 16:07:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, měl bych dotaz na Fedose. Nevlastní dopravce Hnát čistě náhodou kromě vozů Mercedes a Karosa i vůz Berkhof Axial? Díky.


NEZATRACUJTE AUTOBUSY SOR!!!!
Uznávám Radima Jančuru a Leoše Novotného.

RAJČE
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4893
Registrován: 3-2004

Odesláno Neděle, 24. března 2013 - 21:54:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Velmi o tom pochybuji.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2792
Registrován: 8-2005

Odesláno Pondělí, 25. března 2013 - 14:59:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Car-Tour ma "novy" autobus. Je to C954 BKH 15-38 ex Bodos/Vydos. Stale ma tuto RZ i puvodni nater. Dnes na lince mezi HK a PCE pres Vysokou. Vecer sem dam fotku.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2793
Registrován: 8-2005

Odesláno Pondělí, 25. března 2013 - 18:20:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak tu fotku té C954 jsem dal rovnou na seznam-autobusu.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Trupak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 622
Registrován: 5-2003

Odesláno Úterý, 26. března 2013 - 10:33:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Car-Tour ma "novy" autobus. Je to C954 BKH 15-38 ex Bodos/Vydos. Stale ma tuto RZ i puvodni nater. Dnes na lince mezi HK a PCE pres Vysokou. Vecer sem dam fotku.
Jel jsem včera večer od Hradce. Na kruháku v Hradišti stál zájezdový Mercedes, tahle "nová" Karosa, servisní dodávka s majákama a něco tam řešili. Zřejmě Bodos/Vydos dobře věděl, kdy autobus prodat...
Bulda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 215
Registrován: 10-2009
Odesláno Úterý, 26. března 2013 - 12:06:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Trupak: BODOS prodává více busů, protože neuspěl ve výběrovém řízení. U nás jezdí asi patnáct 954 těch zachovalejších ex BODOS/VYDOS a pořád jsou s níma nějaké problémy. Celou dobu jezdily na bionaftu, poslední dobou minimální servis, to se musí časem projevit.
Lions_coach
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1171
Registrován: 8-2009

Odesláno Sobota, 30. března 2013 - 18:39:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomas25: Více fotek zde v prvním příspěvku, dopravce však nevyčtu.

FLICKR 11.8.2012 aktualizace.
RAJČE 27.3.2012 aktualizace.
Tomas25
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2459
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 30. března 2013 - 19:32:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lions Coach: Díky za bližší info.

NEZATRACUJTE AUTOBUSY SOR!!!!
Uznávám Radima Jančuru a Leoše Novotného.

RAJČE
Ladik120
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 5-2011

Odesláno Sobota, 30. března 2013 - 21:23:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Transcentrum Mladá Boleslav má taky "novou" karosu ex Bodos/Vydos:-)

Karosa C734.20- 3L5 0754 (1986) Busline Jablonec nad Nisou
VTSMKcz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 11-2012

Odesláno Neděle, 31. března 2013 - 13:20:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karosa C934E.1351 kterou vlastní jeden z nejmenších dopravců Ireda, firma Martin Transport.

Vysoké Mýto, 29.3.2013
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2802
Registrován: 8-2005

Odesláno Čtvrtek, 04. dubna 2013 - 21:30:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://seznam-autobusu.cz/vuz/18783 aktuální RZ: 3E4 5445

dnes jezdil na NAD za vlaky PCE-HK.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Kuba_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2805
Registrován: 8-2005

Odesláno Pondělí, 08. dubna 2013 - 22:25:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tahle C954 Car-Touru má novou RZ - 4E7 5686.

:: Můj web o hradeckých trolejbusech :: Můj YouTube kanál o dopravě ::
Martin_j
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15596
Registrován: 5-2002

Odesláno Neděle, 14. dubna 2013 - 14:48:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byl jsem teď na autobusovém nádraží v Pardubicích. Na oplocené odstavné ploše byly přítomny: jedna karosa Cartouru, jedna SORka Veolie i s řidičem, dále pak asi čtyři vozy New Dama a ČZAD Praha.

Kam se poděly všechny ty vozy Veolie, které tam dřív stávaly o víkendu?

Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
švarc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2060
Registrován: 12-2005

Odesláno Neděle, 14. dubna 2013 - 20:13:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pytlík má novou Karosu C934, RZ 4E4 0164, barva klasická ČSAD.