K-report
 

Archiv diskuse Nehody do 15. 07. 2012  

Diskuse K-report » Archiv 2012 » Železnice » Nehody » Archiv diskuse Nehody do 15. 07. 2012 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
mot
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.135.52.19
Odesláno Úterý, 10. července 2012 - 21:50:03    Odkaz na tento příspěvek  

Když to tak vemu,tak jediná profese,která je oprávněná nosit název "řidič", je vlastně pilot.Letadlo má totiž ŘÍDÍCÍ PÁKU.Auto má volant,loď má kormidelní kolo,vlak má (co?-kontroler a brzdu).
Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 831
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 10. července 2012 - 22:21:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A když to nazveme kniplem, tak pilot přijde o titul
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 375
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 10. července 2012 - 23:17:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad M.Zikmund+další: V současné němčině (více než 67 let po válce a porážce nacismu) se kupodivu opět objevuje averze ke slovu "Führer" ve složenině "Lokführer". V Německu jsou prý snahy (zejména při řízení moderních žel.vozidel) nahradit ho slovem "Lokfahrer". A slovo "Fahrer" se do češtiny překládá jako "řidič". Nebo že bychom to přeložili jako "jezdič"?
logiščům
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.105.116.31
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 00:00:40    Odkaz na tento příspěvek  

Ml636 3295
Ono je tak nějak logištější to slovo strojvedoucí.

Apollo_17 2708
Od slova vést vlak je nejlogištější Vlakvedoucí.

Nejlogičtější je, že je blbost nakažlivá.
Pilatus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 970
Registrován: 8-2007
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 01:29:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zkuste nazvat závodního jezdce (třeba rally, F1 nebo jiných disciplín) řidičem... Budete za bl.ce (asi), i když budete mít pravdu.
Sbohem, Ťapino! Díky, žes tu byla... +5.6.2012
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 12:18:46    Odkaz na tento příspěvek  

ad Cogwheel : anebo taky Triebfahrzeugführer ... averze, spíše bych řekl že jazykový posun, protože pod pojmem "Lok(omotiv)führer" se míní především strojvedoucí parních lokomotiv v černých montérkách ... , což na mladou dámu ve slušivém kalhotovém kostýmku za kniplem např. RS1 jaksi nepasuje ... Konec konců ani na osobu řidící ICE ve vestičce s logem DB a kravatou ... nebo téhož pracovníka jiného dopravce v korporátním firemním oblečení ...

A oklikou přes toho německého "Fahrera" jsme vlastně zpátky u toho českého řidiče ...
Vláďa_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 859
Registrován: 2-2004
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 13:36:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dle Radiožurnálu kamion poškodil trolej v Brandýse nad Orlicí, nejezdí se a obnovení provozu v nedohlednu.

(Příspěvek byl editován uživatelem Vláďa_z_HK.)
Vláďa_z_hk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 860
Registrován: 2-2004
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 13:58:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://pardubice.idnes.cz/vyluka-na-trati-usti-nad-orlici-a-brand ys-nad-orlici-fhc-/pardubice-zpravy.aspx?c=A120711_133231_pardubi ce-zpravy_kvi
262
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.241.57
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 17:25:59    Odkaz na tento příspěvek  

Hmm.Opět klasika.Jeden gumídek (gumokolní človíček,který nechápe,že je třeba někde něco udělat...osobně jsem znal dokonce policajta,který rád objížděl závory,protože se cítil být diskriminován čekáním...)a jel si jak uznal za vhodné...co asi dělali cestující pečící se v klimoškách?Ten chudák asi zato nemůže.
Podobné je to ve vládě..která v současnosti ukazuje,jaký tupcí nás vedou...jaký pán takový krám.Něco je tu asi špatného.
Hook
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1911
Registrován: 3-2005
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 17:59:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

gumokolní človíček,který nechápe,že je třeba někde něco udělat...

No jistěěě!!!! Vždyť vy ty vědomosti nakonec mate chlapi!!!
Jen to vzit tak nějak po vojensky!!!

Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.160.192.112
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 19:15:12    Odkaz na tento příspěvek  

Čeština je ,,košatý" jazyk. A protože se osobou, řídící drážní hnací vozidlo, myslí strojvedoucí, tak je také pilot osobou, řídící letadlo, kormidelník je osobou, řídící loď a premiér je osobou, řídící vládu, potažmo stát. Osobou, řídící schůzi, je zase předsedající, soudce řídí hlavní líčení a tak dál. To, že nějaký člověk něco řídí, neznamená automaticky, že se v češtině nazývá řidičem.

Jistě, lze to vykládat i takto: Strojvedoucí vede stroj, pilot neboli letec létá, loď neřídí kormidelník, ale kapitán s nedělitelnou pravomocí jsoucí nepřetržitě ve službě od vyplutí do zakotvení, premiér je celým označením premier minister, čili první ministr (koruny), v Čechách máme předsedu vlády, který předsedá jednání vlády, u schůze se shodneme, a soudce nic neřídí nýbrž soudí... :-)))
Pokud bychom se chtěli vrátit do dob, kdy strojvedoucí motorových vozů byli "řidiči", pak auta v tu dobu řídili šoféři (z francouzského chauffeur, čti šofér)....
Vousatec
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.181.127.142
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 20:47:07    Odkaz na tento příspěvek  

K tomu kormidelníkovi: Ten opravdu řídí loď, to znamená že on obsluhuje zařízení, kterým se směrové řízení lodi provádí. A kapitán, ci nějaký jiný důstojník s patřičným oprávněním, mu k tomu řízení dává rozkazy. Pouze na takové lodi, kde kormidelní zařízení je možné osluhovat přímo ze stanoviště kapitána, řídí loď kapitán. Ale pak tam není kormidelník vůbec.
K tomu soudci či předsedajícímu: Oni opravdu řídí soudní líčení či schůzi. Ale tohle už do Nehod nepatří, nechme si každý svůj názor, nemá to cenu. Já mám v pracovní smlouvě napsáno strojvedoucí, při komunikaci s dopravními pracovníky se hlásím jako strojvedoucí a konec konců-na výplatní listině jsem také strojvedoucí.
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 604
Registrován: 9-2011
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 21:36:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čerstvé zážitky z jízdy Ex129:
Brandýsem jsme projeli kupodivu dobře, pár minut jsme čekali na vjezdu a asi minutu pak na 3.SK, zatímco po 1.SK projížděl opačný žluťas. Sudé koleje nesjízdné, řádili tam dráteníci a napravovali pohromu. Jenže poté jsme zastavili někde za Bezprávím, potom znova, a ještě ... celkem jsme stáli skoro 40 minut, proti za tu dobu projely opačně asi 3 vlaky (takž díra v kolejích nebyla). Četa asi dvakrát hlásila "Zpoždění z důvodu závady na trolejovém vedení a jeho znovuuvedení" (???), věřil bych jí to před Brandýsem, ale ne před Ústím. Naposledy jsme stáli před vjezdem, pak se rozjeli a dál už jeli bez problémů. Ve výsledku +50, v Hranicích přípoj ujetý, takže v cíli +2 hodiny :-(((
Nakopat do pdrele toho gumokolního debila.

Za námi jedoucí žluťas měl asi 40, o hodinu pozdější Ex151 měl +10. Pendolíno 33 +20. Obrácený žluťas (z Hranic v 17.25) měl +110, následující v 19.25 +10.
Zajímalo by mě, proč se nejezdilo skrz Ústí.
mot
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.135.52.15
Odesláno Středa, 11. července 2012 - 21:37:36    Odkaz na tento příspěvek  

Jo,taky si myslím.Tohle vlákno je o NEHODÁCH,tak když už diskuze o "řidičích", tak o jedno vlákno níž.
074
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 751
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 02:00:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak ke Mstěticím: Kdyby pan signalista držel pysk, tohle nebude dobtý, zkrátka měl říct bez komentáře....



(Příspěvek byl editován uživatelem 074.)
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3298
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 04:12:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

On si pan signalista radši upravoval čepičku, když ho taky jednou konečně někdo natáčel.
Teda ale tomu TIRákovi nezávidím, couvat a točit se tam u toho přejezdu. Pak se nejde divit, že se v Brandýse našel nějaký Zorro mstitel a udělal co udělal.
Rebel Yell
Jezevec
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 10-2010
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 08:59:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera mi kolegové, hned po opuštění práce v Pardubicích volali ,jestli nechci vzít domů do UO autem. Věřil jsem ČD i SŽDC a v 16:30 nastoupil do osobáku. V Ústí jsem byl asi s půl hodinovým zpožděním. Pár fotek přikládám.

Milosspecinger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 25
Registrován: 9-2010

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 09:02:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Strhlá trolej v Brandýse nad Orl. - až 260min zpozdeni
Miloš Špecinger - Polička
www.policskazeleznicka.717.cz
www.dymokurka.webgarden.cz
Tass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 279
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 09:17:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové, co je pravdy na tom, že gumokolista, co včera orval vedení v Brandýse, projel přejezd skrz zavřené závory? Mám to jen jako neoficiální informaci a zajímá mě, co je na tom pravdy. Prorazit závory, servat vedení na všech kolejích a odjet, to už je jak z učebnice pro diverzanty...
TASS je zplnomocněn prohlásit, že 3x3 je 9, pakliže Nejvyšší sovět nerozhodne jinak...
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2087
Registrován: 11-2005

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 09:18:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z odkazu o stržené troleji mě zaujal komentář:
Opravu vedení komplikoval odlišný typ zařízení, než je na jiných místech koridoru. Podle mluvčího Správy železniční dopravní cesty (SŽDC) Tomáše Drvoty pracovalo v Brandýse nejméně deset techniků, než se podařilo obnovit provoz alespoň na jedné koleji.

Copak tam je za tak zvláští trolej?}
Internetové stránky o železnici v České Třebové:
www.klubfoticu.estranky.cz
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1544
Registrován: 5-2007
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 09:20:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Past: Staré dobré lanové prevesy?
Honzabalak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 622
Registrován: 11-2007

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 09:22:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tass: ve zprávách bylo vidět, jak mění závoru, takže asi ano.
263.001-0 a 263.002-8 - nejkrásnější princezny z Brna
363.087-8, 362.165-3 - nejzajímavější nereklamní esa
Pepola
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 393
Registrován: 11-2007
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 09:29:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Měl kliku, že jsou tam "jen" 3 kilovolty, 25 kV by už nerozchodil...
22Michal
Neregistrovaný host
Odeslán z: 213.211.48.35
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 10:35:17    Odkaz na tento příspěvek  

Pepola- klidně by mohl rozchodit, stačilo by, kdyby to napětí nic nezapálilo a on buď zůstal sedět nebo z auta ladným obloukem vyskočil (místo toho, aby ladný oblouk vytáhnul při vystupování a dotyku se zemí...).
Ml636
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3299
Registrován: 11-2006
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 12:00:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty lidi jsou opravdu blbci. Tentokrát jsou v tom Dráhy úplně nevinně a ještě budou nadávat. Sehnat osm náhradních autobusů takhle narychlo v začínající odpolední špičce pracovního dne, je dobrý výkon. A ten týpek, co šel schválně v reportáži podél dveří autobusu, aby se tam dostal první, přitom komplikoval provoz, by taky první zasloužil nakopat.
Rebel Yell
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2201
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 12:15:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jenže nechápu, proč linčovali České dráhy. Naopak, ty zaslouží pochvalu za to, že se to snažili nějak vyjezdit. Nakopat do prd... by zasloužil ten debil s náklaďákem, co ty dráty strhnul...
ICQ:349 415 692
Es499009
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1072
Registrován: 2-2009

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 12:20:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Corlin:Jenže nechápu, proč linčovali České dráhy.
Protože je to dnes velice oblíbený.Ať se stane cokoli,za všechno můžou ČD.
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3088
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 12:26:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Corllin - naprostý a úplný souhlas. Sám jsem tam statoval v EC 170, do Prahy jsme si přivezli +85 a to nás pustili i před Piňdu, neb jsme byli dvě EC v jednom. Druhý jsme pobrali ve Svitavách po kolapsu HDV toho druhého EC. Proto nás taky neodklonili na H. Brod, jak původně hlásili. Ale nenapadlo by mě vinit z toho dráhy. A to jsem nevěděl, že to strhlo nějaké vemeno s náklaďákem.
Problém je v tom , že spousta lidí vidí pořád ČD = dráha =SŽDC. Proti mě seděla baba z Brna a ta pomocí telefonu šířila takové žvásty, že jsem měl velké cukání jí říct něco o rohatém zvířeti a srna by to nebyla.
V jakém protikladu bylo chování Anglánů z přibaleného EC, kteří to nesli statečně a bez reptání. Většina z nich i stála neb souprava nebyla nafukovací a dobírali jsme lidi i v Č.Tř.
Corllin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2203
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 12:27:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Es499009: Přitom jsou ČD jenom dopravce a tato mimořádná událost byla věcí SŽDC....To je jako by nadávali lidi na Student Agency, že je na dálnici kolona a že se někam nedostanou včas....
ICQ:349 415 692
prag
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.223.130
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 12:28:05    Odkaz na tento příspěvek  

Učebnice pro diverzanty je jen pustá teorie. Podle toho článku nikdo nikam neujel.
Zatímco železničáři opravovali poškozenou trolej, přijeli do Brandýsa policisté. Vyslechli řidiče automobilu, který trakční vedení strhl.
Asi mu ta plošina nesedla .. chybička se vloudí.
Luboš_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12997
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 12:28:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No jistě..i kámoška mi včera psala, zase ty dráhy, to je hrozný..
Ale tomu poslednímu člověku, co tam děkoval se možná nedivím..pokud na něho vyrukovala nějaká protivná pokladní, pak se té reakci nedivím..
Konečně něco pořádnýho melodickýho!!
ReOrder & Stine Grove - Seize The Day (Original Mix)
Dark Matters feat. Jess Morgan - The Perfect Lie (Beat Service Remix)
Mouka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3182
Registrován: 1-2007
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 12:36:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jel jsem kdysi z Brna do Skalice a mezi Majlontem a Adamovem byla výluka TK. Jezdilo se jednokolejně a vlaky nabíraly zpoždění. Nějakej pán tam začal nadávat na za*raný dráhy, že Jančurovi by se tohle nestalo.
Jasně, Jančura by jel po vyloučené koleji. Taky se mi otevírala kudla v kapse. Jančura je svatej, že?
Mad_noodle2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3091
Registrován: 2-2009
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 13:12:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prag - hm, kdyby vyjiskřil tak by asi už o chybičce nemeditoval...
Es499009
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1073
Registrován: 2-2009

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 13:23:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Corlin:No právě.Lidi maj prostě zažitý dráhy jako celek a tak za to můžou ČD a basta.A i kdyby to byl žlutej nebo černozlatej tak za to můžou taky ČD.Ostatně hlášení důvodů zpoždění ve vlaku žlutýho informovalo taky o nehodě vlaku ČD...
honzaklonfar
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.19.47.93
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 13:46:22    Odkaz na tento příspěvek  

Mad_noodle2 : jen maličkost - SRNA rohy nemá :-). Jinak souhlas
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 15:16:38    Odkaz na tento příspěvek  

Mad_noodle2 & další : minulou sobotu (7.7.) jsem zažil neplánovanou mimořádnost v Německu = uzavření nádraží v Münsteru, kde byla dopoledne nalezena při stavebních pracích bomba (od válečných událostí uplynulo 67 - 68 let).
To co se tam dělo vysoce překonávalo jakoukoli zmršenou NAD při neplánované mimořádnosti v podání ČD & SŽDC ... jíž jsem se mohl jako cestující zúčastnit ...
Nádraží bylo obklopeno policií, hasiči, záchranáři. I když jsem tam dorazil odhadem nejméně 120 minut od zašpérování nádraží a zastavení provozu, tak tam byl naprostý chaos. I když se o Němcích hovoří jako o důkladném systému ...
Pobíhali tam sice zaměstnanci ve vestičkách Bahnhofmanagement, ale bez schopnosti podat nějakou konkrétní informaci. NAD = SEV jezdila "z nějakého náměstí", což byla jediná informace, kterou byli schopní podat, že by tam někdo umístil kus papíru se šipkou SEV (práce na jednu minutu na tiskárně) buď na stojánek nebo tak alespoň oblepil stožáry veřejného osvětlení, iluze. Bylo nutné jít po čuchu s davem ... Informovat cestující z dálkových vlaků jedoucích odklonem bylo zcela vyloučeno ... Inu není nad tištěný kursbuch.

Na místě = parkoviště zpola obsazené auty nafo autobusů, ale zase chyběl kus papíru s označením kam na příslušné předměstské nádraží BUS jede ... Zase práce pro tiskárnu na jednu minutu, aby to hezky vypadalo nebo to napsat rukou ...

Když se bus naplnil, podle odhadu řidiče, odpovídajícím počtem stojících, autobus se rozjel a nikdo se nezabýval dalšími cestujícími.

Když se dojelo busem SEV na příslušné nádraží, tak vlak byl pochopitelně fuč ... pravda, za hodinu jel další ...
Moje cestovní plány to zásadně neovlivnilo - díky podrobnému itineráři s několika variantami jsem je vzájemně zkombinoval, ale cestující jedoucí na dálkové vlaky na tom byli poněkud hůře, tím spíše, že dálkové vlaky jedoucí přes Münster byly odkloněny a nafasovaly několikahodinové zpoždění ...
Tass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 15:25:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Učebnice pro diverzanty je jen pustá teorie. Podle toho článku nikdo nikam neujel.
Koukám, že nadsázka je pro některé jedince zcela neznámým jevem...
TASS je zplnomocněn prohlásit, že 3x3 je 9, pakliže Nejvyšší sovět nerozhodne jinak...
074
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 752
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 15:26:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle věčný likvidování naší pověsti ze strany médií už je na trestní oznámení.... Bych se s nima nesral, to samý ve Mstěticích novináři xkrát porušili zákon 266/1994.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1589
Registrován: 5-2009

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 17:19:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Zikmund:
Klasika:-)No naši sousedé z říše jsou docela pověstní řešením MU:-).Už jsem si pár mimořáděk zažil a vždy to byl totální chaos.Ale když člověk cestuje a nikam nespěchá je v pohodě.Oni co nemají nalajnované tak neumějí obejít, prostě jak je to dané tak se tím budeme řídit.Jak se říká přísná disciplína:-)
prag
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.223.130
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 19:07:32    Odkaz na tento příspěvek  

Copak nadsázka, ona ani dezinformace od TASS neni neznámej jev
Tass
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 10-2006

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 20:30:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

prag: Máte můj respekt, vaše hláška nemá chybu, takříkajíc přímý zásah...
TASS je zplnomocněn prohlásit, že 3x3 je 9, pakliže Nejvyšší sovět nerozhodne jinak...
Zazaoffice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1464
Registrován: 1-2009

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 22:41:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prosímvás, jsem jen civilista. Jak se dva vlaky mohou dostat takto za sebe, jak je vyfoceno na snímcích od pana Jezevce?Děkuji!
ICQ 245 788 650
http://www.modelyh0.webnode.cz
*Z
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 5316
Registrován: 2-2007

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 22:55:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Permisivní význam návěsti "stůj" na autobloku. Po zastavení u návěstidla s návěstí stůj smí strojvedoucí pokračovat v jízdě za za splnění daných podmínek (není vidět konec předcházejícího vlaku a musí jet takovou rychlostí, aby bezpečně zastavil před překážkou).
Jarda_krapas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 563
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 23:01:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Noo, já taky jen civilista, ale zkusím to laicky - však někdo opraví...
Na dráze není červená jako červená. Pokud svítí a jedná se o návěstidlo hlavní - vjezdové, odjezdové, tak za něj vlak opravdu nesmí, jen v jistých a vždy prokazatelných (písemný příkaz, nahrávaný radiový provoz) případech.
Jedná li se o návěstidlo oddílové (mezi traťovými úseky) musí vlak zastavit, ale po uplynutí stanovené doby může strojvedoucí pokračovat takovou rychlostí, aby dokázal zastavit na rozhledovou vzdálenost - ví že traťový oddíl před ním je pravděpodobně obsazen vlakem či překážkou. Potom tedy mohou jet vlaky i těsně za sebou - k nejbližššímu hlavnímu návěstidlu.
A teď klucí odborní do mně - co mám špatně
P.S. koukám - Vojtík je mladší a píše rychlejc

(Příspěvek byl editován uživatelem jarda krapas.)
55p
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 6-2009
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 23:02:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na autobloku smí fíra projet stůj (ale musí na ní nejdřív zastavit - to tady někdo nedávno psal :-)) a jet dále dle rozhledu.
Joe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 346
Registrován: 10-2007

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 23:02:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dovolím si postřeh běžného cestujícího, který se včera taky "naseděl" ať už ve Třebové nebo v Ústí n/O: nikdo z průvodčích těch vlaků co tam stály, neumí anglicky nebo německy? Bylo tam hodně cizinců (což se dá na koridoru čekat) a když se ptali co se děje, tak průvodčí jen koukali a odpovídali česky, maximálně ukazovali rukama směry Prag nebo Brünn
Jeffer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 576
Registrován: 1-2005

Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 23:20:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jarda Krapas stavil by som druhé zuby z tretej ruky, že návestidlo autobloku je tiež hlavné návestidlo. Ďalej je toto možné len na autobloku, na automatickom hradle (tiež je to oddielové návestidlo) nie!

Iné (hlavné; svetelné) návestidlá sú obvykle vybavené bielym svetlom, ktoré kmitajúce popri svietiacej červenej znamená „privolávaciu návesť“, ktorá umožňuje ďalšiu jazdu podľa rozhľadových pomerov (napríklad do obsadeného úseku; vlak musí byť schopný zastaviť pred prekážkou v koľajisku).
Grrrrrr... Gorrrrr... Gorila! (14.2.2003 v Košiciach na stanici na R604 Dargov do Bratislavy)
750.715
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 4-2012
Odesláno Čtvrtek, 12. července 2012 - 23:56:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeffer:na automatickom hradle (tiež je to oddielové návestidlo) nie!
A představ si, že na tom automatickém hradle taky mohu jet dále, i když tam bude svítit "Stůj" !!
Ale podmínky jsou odlišné od jízdy na AB
Kaštan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 1-2005
Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 00:01:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Joe: Povinná zkouška z cizího jazyka je pouze pro vlakové čety doprovázející "vlaky vyšší kvality".
Ds
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.76.225
Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 00:02:26    Odkaz na tento příspěvek  

Joe: Proč jste jim nepomohl? Ochota se dnes nenosí, co...
JirikP.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.71.157.74
Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 00:19:25    Odkaz na tento příspěvek  

Jeffer: nemáte pravdu, na oddílovém návěstidle automatického hradla je to (za určitých okolností, viz D2 čl. 302, rozhodně to nejde tak jednoduše jako na AB) možné taky.

Váš druhý odstavec je těžce nepřesný: Jednak přivolávací návěst mají často i mechaniky, ale hlavně, přivolávací návěst nepřikazuje na širé trati (kromě prvního oddílu AB) jízdu podle rozhledových poměrů; výpravčí do obsazeného oddílu nesmí vlak vůbec poslat.
Zazaoffice
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1465
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 07:40:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové já vám všem děkuji za osvětu!
ICQ 245 788 650
http://www.modelyh0.webnode.cz
*Z
Slídil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 952
Registrován: 7-2002

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 10:11:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A víte někdo, co se dělo ZA místem, kde byla ta trolej stržená, co "drhlo" v Ústí ?

Ještě k tomu dotazu na vlaky stojící těsně za sebou: Prý takhle bývala plná nultá kolej od Poříčan k odb. Blatov (to je ta před Běchovicema), akorát tam takhle ve frontě stávaly náklady. A stávalo to tam prý dost dlouho, a aby fírové mohli na mašině chrápat, používali takový fígl, že přivázali provázkem šroubovku od "svojí" mašiny k vagónu předchozího vlaku - jakmile se předchozí vlak rozjel, provázek se přetrhnul a bouchnutí šroubovky fíru probralo.

(Příspěvek byl editován uživatelem slídil.)
Michal_novotny
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1375
Registrován: 11-2002
Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 10:17:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Ústi evidentně jezdili jen jednou kolejovou skupinou - vlaky křižovaly u vjezdu. Důvod netuším, nejspíš obsazené koleje.
Aleš_Liesk.
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 605
Registrován: 9-2011
Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 10:32:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Obsazené koleje asi ne, na pražském nástupišti stál jeden vlak a na letohradském byly taky volné koleje.
Každopádně směrem na Prahu to jezdilo v intervalu přes 10 minut.
Čahoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1013
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 12:37:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slídil - a osobáky vybaveny rozkazem zastavovaly vedle mašin pro střídání fírů.Jo to bejvávaly časy...
batat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 2-2012
Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 13:40:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dačice: srážka regionovy s favoritem
http://www.pozary.cz/clanek/56766-vlak-se-na-prejezdu-v-dacicich- stretl-s-automobilem-dotlacil-ho-az-na-nadrazi/
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 14:50:54    Odkaz na tento příspěvek  

ad Dispečer_o11 : v neděli 8.7. jsem více méně náhodou narazil na plánovanou víkendovou výluku S-Bahn, měl jsem velkou časovou rezervu, tak jsem si tu SEV mezi OstBhf a Pasingem projel.

Moje spokojenost 90 %, na OstBhf mi drobet chyběly směrovky k SEV z peronu z "vedlejšiho schodiště", autobusy jezdily v intervalu 5 minut (v pátek a sobotu 3 minuty), v noci byl interval delší. To bylo fajn, ale byly tam i luxusní dálkové vozy, naprosto nevhodné pro "místní dopravu" a cestující s kufry, které se pochopitelně nedávaly do zavazadlového prostoru;
v Pasingu stanoviště NAD docela daleko od nádraží (přes 500 metrů), i když z obou stran nádraží jsou zastávkové prostory pro bus MHD. Nelíbila se mi taky parkující auta u označníků zastávek SEV (policie i odtahovka asi v 8 ráno ještě spinkali). Ale tohle byly body dolů za "umělecký dojem" ... než technickou organizaci SEV, takže za "1".

Všude "milion" informátorů, standardní výlukové brožurky s podrobnými plánky ve špičkové informační i polygrafické kvalitě, jednoduchá němčina srozumitelná i pro cizince se školní znalostí cizího jazyka. Hlášení staničního rozhlasu a informace na světelných panelech.

Leč podle "zdroje" v Německu byla tato skutečně vysoká kvalita kritizována ...
Edmondson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 6-2010

Odesláno Pátek, 13. července 2012 - 16:32:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad slídil 952: Přesně tak, obdobně tomu tak bylo i na AB mezi Všetatami a Litoměřicemi dol.Tedy ca před ca 25 roky.
Přednosta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1687
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 15. července 2012 - 12:57:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono to tehdy bylo vlastně až do Střekova a totéž na nulté ze Zlatníků do Bíliny...