K-report
 

Archiv diskuse Nehody do 04. 03. 2012  

Diskuse K-report » Archiv 2012 » Železnice » Nehody » Archiv diskuse Nehody do 04. 03. 2012 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Steewe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 29. února 2012 - 19:28:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak prý by 943 008-1 měl být odvezen do Veselý nad Moravou, kde by měl podstoupit opravu, včetně nového a na začátku léta už bychom se s ním mohli vesele vozit.
Steewe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 50
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 29. února 2012 - 19:32:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

*nátěru
čeština
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.250.6.122
Odesláno Středa, 29. února 2012 - 21:28:18    Odkaz na tento příspěvek  

Veselý podle vzoru staveňý?
Norton
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2460
Registrován: 12-2004
Odesláno Středa, 29. února 2012 - 21:47:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

J3XL: a nešlo takové bláboly alespoň očistit o křížky a seskládat z toho jednolitý text? Kdo má takové bláboly číst? A běda nám, cestujícím, pokud takoví výbušní analfabeti jako vy, budou kočírovat vlaky...
Já volím ban(án) prznitelům rodného jazyka. A co vy? ● http://norton1.ic.cz
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3280
Registrován: 9-2002

Odesláno Středa, 29. února 2012 - 23:54:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechci zde nic rozpitvávat a podobně,ale dnešní nehoda u Podbořan ukázala,co to udělá s vlakem,kdy je vpředu řídící vůz a motorový to tlačí.

To je ta 843 o tolik tezsi ? Ja bych si o tom nedelal zas az tak velky iluze, kolik se tam jezdi ? 60 ? 80 ?
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Ú.Di.Š.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.235.32.65
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 00:07:58    Odkaz na tento příspěvek  

Ja bych si o tom nedelal zas az tak velky iluze, kolik se tam jezdi ? 60 ? 80 ?

traťová Žatec - Plzeň je 70
Apollo_17
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2416
Registrován: 8-2007

Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 09:04:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je ta 843 o tolik tezsi ?

No 943 má něco přes 30 tun,843 má prázdná 56 tun,takže rozdíl v hmotnosti je velký.
Zlámalík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 577
Registrován: 4-2006
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 10:10:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

JirkaxxxL: Aspoň se naučte slovensky, když už si ty blbý řeči neumíte odpustit. A ten mail je hrůza, co nového jsme se kromě křížků dozvěděli?
Sorry ostatním, ale to se vážně nedá.
Bmx
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.232.35
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 11:01:04    Odkaz na tento příspěvek  

Prázdný kamion važí okolo cca 14 - 15 tun záleží na soupravě,povolená nejvyšší hmotnost je 41 tun celé naložené soupravy.A ono je určitě rozdíl když je souprava vlaku tlačena anebo tažena.
V případě včerejší nehody byla tlačena viz.943+843 takže těžší 843 tlačila lehčí 943.Kdyby to bylo naopak 843+943 kdy je těžší 843 nemuselo by to dopadnout takto hrozně.
Je to jen můj osobní názor.Nemusíte souhlasit samozřejmě.
Petr_Šída
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 1-2011
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 12:05:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bmx: to máte patrně i pravdu, i když závisi asi i na úhlu, pod jakým se sejdou a dalších drobnostech, jenže to se mají zrušit všechny řidičáky?

ale neřeší to to podstatné, co tam proboha ten kamion dělal?
262
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.30.169
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 12:30:55    Odkaz na tento příspěvek  

Koukám a nestačím se divit.Zase tady řešíte..kde se tam vzal kamion...inu přijel po silnici.Po té auta běžně jezdí...
Zrušit řídící vozy?To je nápad k nezaplacení... nezapomínejte na hlavní věci.Tou je rychlost obou vozidel a úhel jejich střetu.
Jediné vhodné řešení,které stojí relativně nejméně peněz..je namontovat všude na přejezdech (nikoli polních!!!nikoli na vedlejších komunikacích...) ale právě na podobných přejezdech závory.Kdyby tam byly pořádný "fošny",tak by si to pan gumokoláček rozmyslel na přejezd vjet,protože by mu to nejspíše mohlo poškrábat jeho "miláčka" a poctivě by vyčkal uvolnění přejezdu...leč už jsem kolikráte psal a říkal:Tam kde byly závory,byly tyto nahrazeny pouze výstražnými světly...
Gumokola přeci nikdo nemůže v té naší zemičce omezovat v jejich pohybu!!!Oni spěchají za výdělkem a nemají čas někde čekat u "šraněk" ty "tři minutky".Tak to v této pidizemi běží a tak to je.
Petr_Šída
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 1-2011
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 14:03:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je tedy zase výkřík .... jasně, auta obyčejně jezdí po silnici a řekl bych že 99 % z řidičů je normálních a na červenou zastaví

jestli nepoznáte ironii ... ale to nemá smysl

že by se tu nějak naveliko odstraňovaly závory jsem si tedy nevšiml
Jirkaxxxl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 480
Registrován: 3-2010

Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 16:19:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zlámalíku,slovensky se učit nebudu, jsem rád, že jsme se těch dráteníků zbavili.Jen jsem přeskenoval to , co mi přišlo. Takže, když ti vadí křížky, polib mi
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 10-2009
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 16:21:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirko převeliký (xxxl) !
Co Vám vadí na příspěvcích Rk kn? Slovenština?
Já, coby Čechoslovák mám velikou averzi na nacionalisty, slovenské i české. Pokud Vám opravdu dělá ta "cizí" řeč takové problémy, máte mezery ve vzdělání. Kolega Rk kn dlouhodobě píše k věci a se znalostí problematiky.
Co se týká Rakšic, trať do Brna stoupá, jakož i jinam odtud, neb stanice se nachází "v ďolíku".
Na tu vlečku jsem se taky kdysi dost najezdil, ještě s řadou T466.0, později 735. A pro kolegu, který to vezl to byla smůla, myslím, že by se to stalo asi každému. Jsem zvědav na závěry. Pokud zvítězí teorie, že výpravčímu nesmím věřit, pak je asi něco špatně. P.
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 10-2009
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 16:24:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirko, Váš příspěvek číslo 480 dokazuje, že jste imbecil. Doufám, že nejste strojvedoucí DKV Brno.
Patrně máte dojem, že Slováci jsou, ve srovnání s národem českým, méněcenní. Je jistě zajímavé, že takový pocit mají vždy lidé, kteří k tomu mají nejmíň důvodů. P.
Martin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3091
Registrován: 8-2005
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 16:40:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bych Podroužku řekl, že máte s Jirkouxxl stejného vrchního přednostu...
Martin
Jirkaxxxl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 481
Registrován: 3-2010

Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 17:35:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podroužku,koukám, že čechoslováci tolerují jen jednostranné napadání, na které se nesmí odpovědět.Takže Rk se Zlámalíkem mi můžou nadávat a já mám držet hubu? Jinak,já jsem Čech a jsem na to pyšný.
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 10-2009
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 17:45:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirko velikej, já to tady zase tak moc nesleduju, nevím tedy, kdo komu nadával. Ve sčítání lidu jsem se též přihlásil k české národnosti, tej pýchy zase však tolik nemám. To je však věc názoru. Uznávám však předem, že než nám tady začne někdo nadávat, přestaneme o tom debatit v šuplíku "nehody". Fakt to sem nepatří, omlouvám se. P.
Plešoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2432
Registrován: 9-2005
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 17:51:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taky stojím za názorem Podroužka 344.
1.- ten mail šel zkrátit (zbytečně těch pár slov ve spoustě křížků)
2.- nacionalismu jsme si užili dost z obou stran česko-německé, slovenské a maďarské hranice.
To, že nerozumíš slovensky neznamená, že jí budeš zesměšňovat. A pokud nejsi schopen jí porozumět, no, to o něčem svědčí. Moje děti se sice narodily v Československu (ČSSR jestli víš co to znamená), ale slovensky už se moc ve sdělovacích prostředcích nemluvilo, když vyrůstaly. Ale problém nemají. Někdo ho chce mít a někdo ne.
Toť vše, co k tomu chci a musím říct. Buď zdráv a vesel a mě neser
Neoficiální web IV.železničního koridoru
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 257
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 18:09:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Otázkou je, jestli má vůbec nějakou cenu sem vkládat stejný příspěvek dvakrát během 24 hodin:
https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=2425746
O fóbii s xxx (v nicku i příspěvku) radši nemluvím, i když taky o něčem vypovídá.

(Příspěvek byl editován uživatelem Npv_pvr.)
ex fíra
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.29.9.122
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 18:25:00    Odkaz na tento příspěvek  

Asi ho pošleme do hory rátať drevokocúre či čučoriedky. Som ČechoSlovák.
benešák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 9-2011
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 18:29:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Admini, žádám o BAN pro Jirkaxxxl za příspěvek 480. Děkuji
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4801
Registrován: 7-2007
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 18:32:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podroužek:Pokud zvítězí teorie, že výpravčímu nesmím věřit, pak je asi něco špatně. Není to tak dlouho co jsme tuto situaci probírali a dal jsem sem i vyjádření gestora.
Kolega v tom bude lítat, bohužel. Ale ne tím, že projel stůj, ale že na ní včas nereagoval (pokud nepřekročil 40km/h, to by byl v pérdeli více). Dle mého odhadu dojel prostě moc daleko...Nikdy jsem tam nejel, takže neznám, na rozdíl od tebe rozhledové poměry, tak jen odhaduji. Vidím to v nejlepším případě, tak 50/50.
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3003
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 18:52:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podroužek:
Pokud zvítězí teorie, že výpravčímu nesmím věřit, pak je asi něco špatně. P.
Tak o tom žádná, výpravčí se prostě šeredně přešáhl . Na druhou stranu, to že fíra nepoznal, že jede "trošičku" jinam je taky špatně..
benešák: nehodlám tu vstupovat do vaši "plodné" debaty, ale kdyby se za tohle dával BAN, tak tu za chvíli nezbyde nikdo . Jsou tu daleko horší výrazy a nikomu to nevadí, bohužel
Podroužek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 10-2009
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 18:57:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry, jo, je to tak.
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2040
Registrován: 5-2005

Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 19:06:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nex 52520 srazil mezi Zábořím a Řečany osobu.
Němec_z_ova
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1904
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 19:40:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hyvrysák: Pokud kolega hypnotizoval diagnostiku vozu, tak to lze pochopit. Občas se sám divím, kam dojedu, než se stačím přihlásit na nové stuze. A že taková blbost dokáže odvést pozornost od dění před nárazníky.
Bohužel pro toto nebude mít DI ani zaměstnavatel pochopení.
Policie má na práci důležitější úkoly, než kompletaci osob Praha - České Budějovice.

Už nikdy nezapomenu na Boblicka!!!
Jirkaxxxl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 3-2010

Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 19:43:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Benešáku, pročpak že takhle bonzuješ? Pozůstatky minulého režimu? Já svoji reakci na Rk a Zlámalíka považuji za adekvátní,oni také mohli lépe vážit slova,vždyť šlo jen o neupraveně přeskenovaný mail... Když mne bloknou, nic nenadělám a svět se bude točit dál,ale vlezprdelky a bonzáky jako jsi ty nebudu mít rád nikdy
Hyvrysák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3004
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 20:02:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Němec: jasný, ale stejně tak toho má plno na starosti výpravčí a pokud tam byl tak krátkou dobu, jak se někde psalo..Tady bohužel selhali oba dva, byť fíra až druhotně.
Holt, každý to vidíme z tý svojí profese
Agent
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3284
Registrován: 9-2002

Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 20:06:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Akou recou ste to terazky hovorili, Kefalin ?

Ja jsem (nevim pro czrovna) obcan cz, ale Cech jsem jen napul, moja mama aj babka s dedkom boli Slovaci.

No a ted zpet k ty rozmlaceny 943/843 u Podboran: Myslim, ze kdyby 843 byla vepredu, polozila by se na bok asitaky, jak zde uz nekdo zminil - zalezi to hlavne na rychlosti a uhlu srazky, ale taky na tom, jestli se nedostane neco hodne nespravnym zpusobem pod kola (viz 162, ktera vyletela na vyrvanym TDI z A6 u Vranan - to ze tam ta A6 byla shcvalne, je jina vec. 162 s nekolika GHW letela cca 140, sice neletela na bok, ale zustala dost daleko od koleji. GHW se ale poskladaly z koleji dost obludnym zpusobem.) Zastavam nazor, ze pokud by to neco ustalo, bude to tak sergej.
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Přednosta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1363
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 01. března 2012 - 20:27:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A že taková blbost dokáže odvést pozornost od dění před nárazníky.
Bohužel pro toto nebude mít DI ani zaměstnavatel pochopení.

Ano a o tom to je...co je přede mnou je základ!! I když to chápu, neboť takový jeden hříšek kdysi dávno za sebou mám...
Zlámalík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 578
Registrován: 4-2006
Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 12:04:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

JxxxL: Nebudu se do vás více navážet, vašnosto, za to mi nestojíte. Myslím, že kolega Plešoun to vystihl přesně (příspěvek 2432).
Přeji vám pevné zdraví bez rozčilování.
Jirkaxxxl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 485
Registrován: 3-2010

Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 12:12:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zlámalíku,já mám pod nickem pravé jméno,nejsem anonym Zlámalík, ,a za svými názory si stojím.Stojím si za svým postojem ke slovákům, stačí se podívat do současného Bruselu, co tam předvádí Radičová.
Čahoun
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 971
Registrován: 4-2003

Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 12:51:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Radičová nejsou všichni Slováci....
ivoš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.167.15
Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 12:53:31    Odkaz na tento příspěvek  

Jirko, tohle je o železničních nehodách, ne o nehodách tvého mozku. A už vůbec ne o šovinismu.
Jirkaxxxl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 3-2010

Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 13:06:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ivoši, přeskenoval jsem mail o nehodě,tak,jak mi od známého přišel. Rk mi na to odepsal:"A ten kamarát dostal otras mozgu, dúfam, že sa lieči" ! Proto má reakce. A nepleť si šovinismus s vlastenectvím, to zde mnohým chybí.
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7172
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 13:09:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vykolejený vůz po nehodě rychlíku u Kaštic odstavený v Podbořanech:


Fotky na MHDFOTO iDnes.cz můj BLOG
Říkejte mi MMM
Vyčkejte prosím, tento příspěvek se optimalizuje!
Křivi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.131.18
Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 15:24:25    Odkaz na tento příspěvek  

Agentura pro odstraňování zbytečných problémů ze života lidského doporučuje:
1. Neřešte problém výpravčí x strojvedoucí v Rakšicích, dost velkej průšvih z toho budou mít oba i bez Vás. Oba selhali 2x. Výpravčí: blbě postavil + blbě vypravil, fíra: nekoukal na návěstidlo + nekoukal na trať. Jó, problémy, diagnostika... Výpravčímu taky občas něco nefunguje když staví cestu. Mějte pochopení pro oba.
2. Neřešte nějakou extrémní nebezpečnost řídícich vozů. Když jede šukafon + 3 krabičky + další šuk, je to lehčí vozidlo, tlačené do kamionu těžšími vozidly, než v Kašticích. Záleží na okolnostech střetu, ve Vraňanech blbá audina sejmula z kolejí 50x těžšího peršana.
3. Nechte nacionalismu. Všem Slovákům se omlouvám za českou blbost a primitivismus.
Život je krásný když člověk neřeší křečovitě problémy, které nemusí.
Křivi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.131.18
Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 15:38:50    Odkaz na tento příspěvek  

Trapně jsem opominul moravské protagonisty nácionální ejakulace: tedy omlouvám se i za moravskou blbost a primitivismus.
Steewe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 52
Registrován: 5-2010
Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 16:03:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevíte co s tim řidičákem bude dál a kde se nechází nachází motorový vůz 843 012-6
Martinmarilynmanson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7175
Registrován: 12-2007

Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 16:31:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Steewe: Po jedenácté jsem viděl, jak ten vůz táhnou směr Plzeň.
Fotky na MHDFOTO iDnes.cz můj BLOG
Říkejte mi MMM
Vyčkejte prosím, tento příspěvek se optimalizuje!
Jirkaxxxl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 488
Registrován: 3-2010

Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 17:57:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Křivi, omlouvej se za blbost vlastní,ne za to, co je nad tvé chápání.Ale tohle patří do všeobecné neželezniční diskuse, ne do "nehod"...
Npv_pvr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 258
Registrován: 3-2010
Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 18:08:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jirkaxxxl: Křivi, omlouvej se za blbost vlastní,ne za to, co je nad tvé chápání.
Neděláš ty do politiky?
Fiiiiira
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 400
Registrován: 7-2005

Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 18:32:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na to, jak to vypadalo děsivě (943), tak dopadl ten vůz hodně dobře.
810.529-8
Ať žijou 810
Křivi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.131.18
Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 18:40:10    Odkaz na tento příspěvek  

Omlouvám se za blbost Jirkyxxl. Je to jen moravský strojvedoucí. Nacionalista a brouk Pytlík. Nesmíte se na něj zlobit.
Ale tohle patří do všeobecné neželezniční diskuse, ne do "nehod" No, srážka s určitým jedincem může být nehoda
Jirkaxxxl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 494
Registrován: 3-2010

Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 18:45:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Křiváku,opakuji, omlouvej se za vlastní debilitu, máš jí na rozdávání, trapný anonyme.. Mimochodem, nejsem asiat...
Es499009
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1005
Registrován: 2-2009

Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 19:03:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a za svými názory si stojím.Stojím si za svým postojem ke slovákům
Tak si za ním stůj a dej už pokoj.Jak seš starej,tak seš blbej.
Jirkaxxxl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 495
Registrován: 3-2010

Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 19:16:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro milovníky potomků Hlinkových gard,pohrobků Jozefa Tisa a ostatní mentálně slabší jedince, nadávat mi můžete na "všeobecné neželezniční diskusi", do "nehod" to nepatří...Na stráž!
Rk_kn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2211
Registrován: 1-2005

Odesláno Pátek, 02. března 2012 - 19:31:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Páni diskutéri !
Nehádajte sa medzi sebou k vôli mne, ja som to tak neprimerane tvrdo nemyslel, ako to vyznelo a najmä ako si to vysvetľujú dotknutí kolegovia. Ospravedlňujem sa ešte raz , nechcel som vyvolať takú hádku, ani som nemyslel že to niektorí takto mohli prijať.
Mám radšej dobrú náladu na webe a nie nejaké hádky, dokonca politicko - nacionalistické osočovanie. Ahojte
Martin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3092
Registrován: 8-2005
Odesláno Sobota, 03. března 2012 - 10:46:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrá nálada na webu s tlustým Jirkou prostě nejde.
Martin
Jirkaxxxl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 496
Registrován: 3-2010

Odesláno Sobota, 03. března 2012 - 17:33:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin2

Dobrá nálada na webu s tlustým Jirkou prostě nejde.
==========
Jistě, tlustý Jirka si má nechat bezdůvodně nadávat , pak zde bude pohoda...
Přednosta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1373
Registrován: 3-2010
Odesláno Sobota, 03. března 2012 - 18:11:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Řekl bych, že Jirkaxxxl (neznám osobně, nemohu figuru posoudit) by mohl občas usměrnit tu svoji "agresivitu" a mohlo by to fungovat v pohodě.
Občas se tady každý z nás nechá strhnout, ale nesmí to být pravidlo
Jeneč
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 852
Registrován: 12-2006

Odesláno Sobota, 03. března 2012 - 23:12:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/260833-v-polsku-se-srazil y-dva-vlaky-sedesat-zranenych-a-zrejme-i-mrtvi.html
Yalapeak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 875
Registrován: 10-2006
Odesláno Sobota, 03. března 2012 - 23:20:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podle zpravodaje ČT v Polsku Pavla Karase byl kvůli opravě jednokolejný provoz a došlo k čelnímu nárazu. Počet zraněných osob není konečný. Vzhledem k výše řečenému se obávám, že do rána tato zpráva bude ještě černější než nyní...
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14778
Registrován: 6-2003
Odesláno Sobota, 03. března 2012 - 23:25:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Poláci píší o oficiálně zatím nepotvrzených dvou mrtvých a kolem šedesáti zraněných.
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14780
Registrován: 6-2003
Odesláno Sobota, 03. března 2012 - 23:30:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to pěkně slisované: několik fotek
John
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2186
Registrován: 7-2005

Odesláno Sobota, 03. března 2012 - 23:35:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Polsko je brutální. To je druhá Studénka Snad možná ještě horší...
http://danone39.blogspot.com/ - nejucelenější dennodenní informace o nasazení hnacích vozidel
POZOR! Hledáme dobrovolné spolupracovníky pro tratě 300 a 330. Bližší info na mailu pod nickem. Díky.

R 908 Praděd forever
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8877
Registrován: 11-2002
Odesláno Sobota, 03. března 2012 - 23:55:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mazec, ta EP09 je úplně na šrot, což jen dokládá sílu nárazu... (celkem bych se divil, kdyby fíra té EP byl mezi přeživšími - ne že bych mu to nepřál, ale moc z té mašiny nezbylo)
Pavlík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2063
Registrován: 5-2005

Odesláno Neděle, 04. března 2012 - 00:04:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Naše média o nehodě zatím mlčí... Tedy kromě Novinek a ČT24. Je vidět, že je sobotní půlnoc.

Uvidíme ráno, snad to nebude horší než Studénka.
Poborskiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14781
Registrován: 6-2003
Odesláno Neděle, 04. března 2012 - 00:13:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mlčí? Mlčí křišťálové iheute a aktuální aktuálně, jinak je zpráva na spoustě serverů (lidovky, týden, deník, ...)