K-report
 

Archiv diskuse Virtuální DP s modely do 06. 05. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Hry a simulátory » Virtuální DP s modely » Archiv diskuse Virtuální DP s modely do 06. 05. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 784
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 14. února 2011 - 19:30:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím to tak že dříve tu byl tak jeden příspěvek za tři měsíce a teď se to tu pěkně hýbe.

A by to nebylo jen tak od věci chystají se velké novinky u CR. Takže se těště.
!!!KOMETA PATŘÍ DO PLAY OFF!!! ALE ASI SE TAM NEDOSTANE!!!
Dost dobrá hra: http://www.gamedesign.jp/flash/chatnoir/chatnoir.swf (musíte chytit tu kočku aby Vám neutekla).

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1132
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 14. února 2011 - 19:33:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ja by som sa tiež chcel podeliť so svojim projektom VDP ak môžem.

Dopravný podnik mesta Rožkovce, a.s. zabezpečuje autobusmi a električkami MHD v meste Rožkovce (cca. 210 000 obyv.). VDP pripravujem už asi rok, ale prvý krát ho prezentujem tu. Všetky podstatné informácie o projekte sú na webe www.dpmr.wbl.sk
C_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 14. února 2011 - 19:37:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Téda, dneska 2 nové vdp, jestli to tak půjde dál bude tu přecpáno (myšleno v dobrém)
ČSAD Frýdek-Místek...
Karosy...Opravdu nejlepší autobusy na cestách!
O některých lidech raději ani nepřemýšlím...
Nikdy nevíš co máš a když to ztratíš, nikdy to nedostaneš zpátky!
Comfort
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 664
Registrován: 5-2008

Odesláno Pondělí, 14. února 2011 - 20:24:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

5211: Ako nezávislý diskutujúci chválim tento prepracovaný VDP.

Tempral Trans, a.s. | Soldex vystrihovačky
Tdave
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 72
Registrován: 5-2009
Odesláno Pondělí, 14. února 2011 - 22:49:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tož je na čase abych se i já ozval se svým VDP
Dejvický dopravní zpravodaj č.7
Po opravdu,ale opravdu dlouhé odmlce chceme tedy touto cestou obeznámit své cestující s novinkami a událostmi,které nyní vedení VDP řeší.Je to stále projekt trojměstí,které již finišuje ve své první etapě.Trolejové vedení,včetně dalšího nezbytného zázemí(úprava některých zastávek,měnírny,...)které spojuje města Dejvice,Jaroslavice i Pavlovičky je postaveno,nová vozovna trolejbusů taktéž a dodány jsou už i některé nové vozy.V současné době se intenzivně pracuje na doladění podkladů,které jsou třeba předložit patřičným úřadům ke schválení(Jízdní řády,schéma,Ceník jízdného).Dojde také ke změně názvu VDP.Po vydání patřičných licencí budeme moci takřka okamžitě vyrazit do ulic na nové chystané linky.Přidáme tedy tradičně nějaké :
Něco málo z dílny generálních oprav,kde jsme obdržely zakázku z Ostravy:

A autobusová posila:

Vedení VDP města Dejvice věří,že brzy doladí veškeré potřebné materiály ke schválení licencí a budeme se moci hlásit s dalšími novinkami.

To 5211: Smekám - opravdu vyladěné VDP.Bude i nějaká fotogalerie vozového parku???
Pavelk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 29
Registrován: 3-2007
Odesláno Úterý, 15. února 2011 - 14:41:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes vznikl nový VDP s modely.

Jmenujeme se Klub přátel průmyslových drah (Kppd) a působíme na bývalé železniční vlečce z Vlkoše u Kyjova do cukrovaru Kelčany. Naším cílem je vystavět dráhu o rozchodu 600mm do Kelčan a provozovat muzeální železnici. Více informací o nás se dozvíte na www.kppd.webnode.cz.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 785
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 15. února 2011 - 15:38:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vzhledem k tomu že se zde zvýšil počet VDP za dva dny o 100% chtěl bych poprosit všechny diskutující aby zde psali POUZE smysluplné novinky z jejich VDP. Určitě nechcete aby se tady z toho stala žumpa jako ve Vbusu. Tím myslím že není nutné psát jsem noviky typu dnes ve 14:00 píchl autobus XX na lince X pneumatiku.


PS: neberte to že si hraju na moderátora, ale určitě chcete aby se diskuze zachovala v podobě jako před pár měsíci.
!!!KOMETA PATŘÍ DO PLAY OFF!!! ALE ASI SE TAM NEDOSTANE!!!
Dost dobrá hra: http://www.gamedesign.jp/flash/chatnoir/chatnoir.swf (musíte chytit tu kočku aby Vám neutekla).

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1133
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 15. února 2011 - 15:39:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Comfort & Tdave: Vďaka, potešilo ma že sa moja práca páči aj niekomu inému. K vozovému parku - ak mám pravdu povedať, ešte som sa do toho nepustil, pretože teraz riešim skôr "papierovačky" okolo úprav v linkovom vedení od 5.3. ale počas jarných prázdnin o dva týždne niečo pofotím.

A aby tento príspevok nebol zbytočný, tak aj niečo ohľadom VDP:

V hale generálnych opráv sa finišuje na prestavbe vozňov T3CS #182/II a #183 na typ T3R.PV. Budúci týždeň sa prvý krát ukážu vonku na skúšobných jazdách pod evidenčnými číslami #5401 a #5402. Momentálne prebiehajú prípravné práce na dlhodobo odstavenej súprave T3SU #145+#146 (vytiahnutie z haly, odstrojenie,...), ktorá sa taktiež podrobí prestavbe na typ T3R.PV avšak už nie v dielňach nášho DP ale vo firme PARS Šumperk. Dôvod? Začiatok modernizácie našich dielní pred očakávaným rozbehnutím modernizácií zvyšných T3jok na typy T3R.P resp. T3R.PV a taktiež električiek KT8D5 na typ KT8D5R.N2P.
Domek_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1152
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 17. února 2011 - 13:01:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Počínaje dneškem začínáme... ale s jinými modely.

VDP se jmenuje DPMUB - Dopravní podnik města Uherský Brod. V plánu jsou linky MHD, PHD a jedna dálková. Zatím máme objednaný jen jeden vůz, jaký, to se dozvíte buďto zítra, nebo až v sobotu. Uvidíme, kdy nám ho přivezou. Nyní zpracovávám JŘ na první linku MHD. Ano, teď jsem naznačil, že vozidlo, jež dojde, bude na MHD. Více ale zítra, nebo v sobotu.

S pozdravem a přáním úspěchů... Domek.
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 17. února 2011 - 16:45:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Upozorňuji, že v poslední době chodí ke mě do licenčního úřadu velmi hodně nedodělaných žádostí o licence. Proto prosím, abyste si nastudovali stránku Vdp s modely a její podřízené stránky jednotlivých odvětví, kde jsou pravidla upřesněna.

Děkuji za pozornost.

EDIT: Domek: Závada by měla být již odstraněna, pokud ještě nějaké problémy (nejen u Domka) budu rád, když se ozvete.

(Příspěvek byl editován uživatelem dodousek.)
Lukytrans Czech Railways
.
Domek_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1153
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 17. února 2011 - 16:57:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nedodělaných... myslíš tím i tu moji dnešní žádost? Protože pokud vím, tak to dodělané je...
A to autobusové odvětví nefunguje... mě to načte prázdnou stránku...
Tbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 409
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 18. února 2011 - 10:31:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nemám žiadnu licenciu medzi vami, ale podnik mám už asi 10 rokov tak sa podelím o nejaké fotky, pre inšpiráciu, modely čisto kreslené, Ide to aj bez PC

Hrdzavá karosa

Karosa po požiari a po oprave

Z dennej výpravy (počas výluky trolejbusov, obvykle je ich vo výprave 27)

Autobusové garáže

Likvidácia Ikarusov 280

Generálka dvoch vozov T3 na "vario"

°°° >>>>>> FREE PHOTOS CLICK ME <<<<<< °°°

Þ Víťaz súťaže VETA ROKA na K-reporte:
"takže je jen tam tamta do si řikal sem myslel žeje že jí nekdo vyrobil"
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 255
Registrován: 4-2009

Odesláno Pátek, 18. února 2011 - 10:44:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tbus: Smekám, velmi povedené modely, a Vdp také super!
Lukytrans Czech Railways
.
Áďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 12-2010

Odesláno Pátek, 18. února 2011 - 21:41:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den,
rád bych Vám představil nový VDP s názvem Dopravní podnik města Plzně, a. s.. Dopravní podnik zajištuje již 11. rokem MHD ve smyšleném městě Plzeň (rodinný dům a zahrada). K dnešnímu dni provozujeme 7 tramvajových linek, 4 autobusové a 3 noční linky. Od 1.3.2011 ovšem startuje nespočet nových autobusových linek (jsou vyznačeny tučněji)

Tramvaje:
1 - Slovany-Americká-Bolevec
2 - Světovar-U Pošty-Skvrňany
3 - Horní Plzeň-Americká-Lochotín
4 - Košutka-Americká-Bory
5 - Olšany-Americká-Bory
6 - Roudná-Americká-B. Pole
7 - Špitálský les-Americká-B. Pole
ZOO - ZOO-Slovany-Horní Plzeň-Bory-ZOO

Autobusy:
20 - IV. poliklinika-CTN III-Fakultní nemocnice
26 - B. Pole-CTN III-Nová Ves
30 - B. Pole-Americká-Zadní Roudná
34 - Černice-Doubravka-Vinice
35 - Doubravka-Lobzy-Bukovec
40 - Škoda-IV. poliklinika (turistická linka až od 1.4.2011)
49 - CTN, konečná-Palackého-NC Olympia
56 - Doubravka-Zátiší-Malesická
57 - Doubravka-CTN III-NC Olympia

Noční linky:
N1 - Zadní Roudná-Americká-CTN, konečná
N2 - Slovany-Americká-B. Pole
N3 - Doubravka-CTN III-Americká
N4 - Malesice-Lobzy-Černice(jede jen v noci na sobotu, neděli a na pondělí)

Jak jste si jistě všimli je provoz inspirován (a zastávky jsou pojmenovávány dle skutečné plzeňské MHD).

Základním terminálem MHD Plzeň je zastávka Americká. Náš provoz je vybaven moderním dispečinkem s inteligentními zastávkami. DP disponuje cca 140 hlavně papírovými vozy (cca 100 tramvají a 30 autobusů), dále však i plastovými tramvajemi. Zastoupeny jsou zde vozy T3 a modifikace, Astra, 17T (Vektra) a 18T (Vektra obousměrná), v menším měřítku zde nalezneme ale i vozy T6, KT8 a nekolik zahraničních vozidel. Z autobusů je zde převážně zastupen Solaris. dále máme velkou vozovnu, halu drobných oprav a vlastní dílny. Disponujeme též jedním dispečerským vozidlem.

Dnes nám byly schváleny licence na všechny linky a zítra Vám přineseme další aktuality.

Více info naleznete na našich stránkách odkaz .

A nakonec tři obrázky:

*Omlouvám se za vytapetování*
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 788
Registrován: 4-2010

Odesláno Sobota, 19. února 2011 - 09:11:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Áďa nic proti ale ty modely jsou dost spatlané ale každý se učil. A tvému podniku fandím. Aby začal vzkvétat.


Czech Railways
V průběhu tohoto týdne byly ze škody dodány 3 vratné soupravy 951+051+051 a dnes se očekávájí kolem 16:00 další 2 soupravy pořadových čísel 5 a 6.

Konkrétní umístění vozidel:
001 Okruh Velim
002 Depo Maloměřice (zácvik techniků)
003 Havlíčkův Brod
004 Havlíčkův Brod
005 Dokončená ve Škodě Plzeň
006 Dokončená ve škodě Plzeň
007 Kompletace interiéru (Plzeň)
008 Kompletace interiéru (Plzeň)
009 Dosazování elektro instalace
010 Dosazování elektro instalace
011 Dokončování skříně
012 Není zahájena výroba

Hned jak budou všechny jednotky vyrobeny přejde Škoda plynule na výrobu jednotek 671.
Kometa je v , ale jsem stále komeťák!
Dost dobrá hra:http://www.gamedesign.jp/flash/chatnoir/chatnoir.swf (musíte chytit tu kočku aby Vám neutekla).

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 257
Registrován: 4-2009

Odesláno Sobota, 19. února 2011 - 13:16:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro European railways dobrá zpráva!

Naposledy jsme psali, že to jsou poslední chvíle existence společnosti European Railways. Ale nebyly! 49% akcií naší firmy odkoupila firma, se kterou jsme měly již od vzniku dobré vztahy, a to Czech Railways. To znamená, že všechny vlaky zůstanou u nás a také budou dodány soupravy, co měly být hrazeny z fondů EU. Také bude v provozu Jadran Expres.

Aby se podobná situace nemusela opakovat, byla přijato jedno opatření, které je sice velmi riskantní, ale doufáme, že pomůže k tomu, aby se naše společnost více dostala do povědomí veřejnosti.

Byla zahájena reklamní kampaň s pracovním názvem Kvalita a bezpečnost. Tento reklamní spot bude běžet v televizi. Bude cestující lákat na kvalitu našich služeb, na služby, co naše vlaky nabízejí a také např. kvalifikovanost a laskavost personálu. Úspěch této kampaně bude zhodnocen po skončení kampaně, které bude za měsíc.

Díky za pozornost, někdy na shledanou!

Lukytrans Czech Railways
.
Pavelk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 30
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 20. února 2011 - 12:53:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky z Kppd

Dnes v dopoledních hodinách skončilo stěhování kolejí a vozidel do areálu našeho muzea. Tento týden máme v plánu pokládání kolejí a jejich podbíjení. Také jsme obdrželi dotaci od obcí, jimiž trať povede k cukrovary Kelčany. Tudíž se budeme snažit z těchto financí zatím odkoupit pozemky bývalé vlečky směrem k prvnímu přejezdu směrem ke Kelčanům. Více na www.kppd.webnode.cz.

Přeji hezký den, příště nashledanou.
Tdave
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 5-2009
Odesláno Pondělí, 21. února 2011 - 15:57:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tbus a Áďa: Velmi pěkné - osobně oceňuji,že modely VDP fyzicky skutečně existují .Hlavnně v případě Tbuse bych vyzdvihl ručně malované modely a v případě Ádi zase městské schéma a logo společnosti...Opravdu slušný základ - pokud budete pokračovat a třeba obnovovat vozový park,tak bych nespěchal na tvorbu modelů - však nemusí být nutně bus slepen za pět minut.Jinak opravdu pěkné
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 796
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 21. února 2011 - 18:46:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tdave a mě nepochválíš mých skoro 1000 modelů? A další přibývají. Však uvidíte...
Kometa je v , ale jsem stále komeťák!
Dost dobrá hra:http://www.gamedesign.jp/flash/chatnoir/chatnoir.swf (musíte chytit tu kočku aby Vám neutekla).

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Tdave
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 75
Registrován: 5-2009
Odesláno Úterý, 22. února 2011 - 15:43:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pravda,že mám slabost spíše pro provozy MHD,ale tvé příspěvky sleduju samozřejmě též.Jen mi tedy mnohdy fotka řekne více,no... Tak občas přihoď nějaké to foto,ať se můžu kochat aj děním na virtuální železnici...
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 801
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 22. února 2011 - 16:18:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jo budu se snažit dávat sem více fotek.

Czech Railways
951.005 a 951.006 jsou již ¨doma¨ a to v Havlíčkově Brodě. Byly dodány v neděli odpoledne do Brna v závěsech nákladních vlaků a v nočních hodinách převezeny jako Mn 95156 do Havlíčkova Brodu, což je jejich domovská stanice (DKV Brno). Další jsou již ve výrobě včetně v sobotu ještě nezapočaté 951.012.

Děkuji za pozornost.
Kometa je v , ale jsem stále komeťák!
Dost dobrá hra:http://www.gamedesign.jp/flash/chatnoir/chatnoir.swf (musíte chytit tu kočku aby Vám neutekla).

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Tbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 411
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 22. února 2011 - 19:56:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tdave: schému mám tiež, a niektore modely busov majú aj 8 rokov... obnova je postupná ako pri normálnom dopravnom podniku, zo začiatku bola rýchlejšia, ale momentálne je to už ustálené na úrovni bežných reálnych podnikov. Tempo zopár vozov ročne
°°° >>>>>> FREE PHOTOS CLICK ME <<<<<< °°°

Þ Víťaz súťaže VETA ROKA na K-reporte:
"takže je jen tam tamta do si řikal sem myslel žeje že jí nekdo vyrobil"
Citybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 90
Registrován: 11-2010
Odesláno Úterý, 22. února 2011 - 20:56:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky z Hudcova....

První a snad i nejdůležitější novinkou je uzavření silnice u ČKD v důsledku opravování vozovky. Všechny linky jsou až do 27. února zrušeny. Místo nich je zavedena náhradní autobusová doprava - linka X1 jezdící po trase autobusové nádraží - poliklinika - hotel Palmovka - tržnice - hlavní nádraží/lokomotivní depo.

Druhou novinkou je objednávka maloplošné reklamy na všechny naše autobusy. Objednavatele znáte jako optiku KNOPTIK, která má pobočku i u nás. Zároveň tedy přidám seznam aktuálních reklam: 3X KNOPTIK (do konce dubna), 3X ZAHRADNICTVÍ KRAUS (do konce května), 1X SCARTETT.cz - kojenecké zboží (do konce května), 1X AGC (do konce března) a konečně 1X OLYMPIA HUDCOV (do konce února). S tím souvisí i další novinka. CHCETE MÍT NA NAŠICH AUTOBUSECH REKLAMU? Případně objednávky směřujte pomocí SZ/mailu.


Toto je pro dnešek vše z ČSAD Hudcov
Tbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 412
Registrován: 2-2007

Odesláno Středa, 23. února 2011 - 10:38:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ešte pridám nejaké fotky z MDS Nová Ves
Najväčšia zábavka - nehody (a následne náročné opravy):


Sem tam nové vozy, alebo GO:

A vyradené, odstavené, likvidácia:


°°° >>>>>> FREE PHOTOS CLICK ME <<<<<< °°°

Þ Víťaz súťaže VETA ROKA na K-reporte:
"takže je jen tam tamta do si řikal sem myslel žeje že jí nekdo vyrobil"
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1135
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 27. února 2011 - 09:56:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Počnúc dnešným dňom sa bude každú nedeľu na web stránke DP Rožkovce, a.s. v sekcii eVýprava / eDielňa (odkaz) objavovať tyždenný dielenský prehľad z električkových dielní. Heslo na stránku: du
5211
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1136
Registrován: 2-2007

Odesláno Pondělí, 28. února 2011 - 21:53:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes (t. j. 28. februára 2011) dorazilo do garáží DP Rožkovce, a.s. prvých päť kusov nových autobusov Solaris Urbino 18 CNG v mestskom laku. Zvyšných desať kusov Solarisov Urbino 18 CNG a Solarisov Urbino 12 CNG dôjde do Rožkoviec v priebehu týždňa. Zaradené budú pravdepodobne už budúci týždeň. Fotky zverjením až po zaradení.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 832
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 04. března 2011 - 18:38:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Czech Railways

Nová služba: Reklama na našich vozidlech
Ano už je tomu tak, jako téměř každá dopravní společnost nabízíme reklamu na našich vozidlech. Podrobný seznam bude brzy doložen, ale jisté je že bude možné objednat si následující služby: Celovozová reklama na lokomotivu, bokolep na vůz, drobné reklamy v interiéru a další. Seznam bude již brzy zveřejněn zde a na našich stránkách.

Jako první této možnosti využila společnost RAIFFEISEN BANK reklama bude celovozová na lokomotivě 350.005-5. V nejbližších dnech bude reklama aplikována na lokomotivu.

Zdroj: www.prototypy.cz

Pokud si chcete objednat reklamu napište na 6ondra6@email.cz.
Kometa je v , ale jsem stále komeťák!
Dost dobrá hra:http://www.gamedesign.jp/flash/chatnoir/chatnoir.swf (musíte chytit tu kočku aby Vám neutekla).

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 850
Registrován: 4-2010

Odesláno Čtvrtek, 10. března 2011 - 19:48:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nová reklama
Je to tak je tu další reklama a to na vozidle 163 003 - 7. Reklama prezentuje náš partnerský VDP ČSAD HUDCOV. Více snad již dodá přímo ředitel ČSAD HUDCOV.
Zde nákres:

Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Citybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 99
Registrován: 11-2010
Odesláno Pátek, 11. března 2011 - 18:05:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky z Hudcova....
- náhradní doprava
Výluka na železniční trati do Jihlavy (z důvodu poruchy přejezdu, oprava trvala týden) znamenala pro ČSAD Hudcov zejména zapůjčení tří autobusů TAM 232 od sousedního vDP, a dvou testovacích vozů od SORu. Šestého března však výluka konečně skončila, a zapůjčené vozy se mohly vrátit domů.
- nová reklama
Na Karosu C734 byla aplikována nová cvr na Czech Railways (za opačnou reklamu, viz. výše (Czech Railways si za reklamu nemusí nic účtovat, je to jano sponzorský dar)).
- výběrové řízení
Ve středu bylo vypsáno výběrové řízení na jeden nový autobus. Výsledky budou známé na konci měsíce.


To je pro dnešek vše z ČSAD Hudcov, a.s.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 851
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 11. března 2011 - 18:14:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Děkujeme za reklamu.

Oznámení: Již od zítřka do příští neděle zde budu jen v omezené míře a na případné maily a pod budu odpovídat s nějakým tím zpožděním. Děkuji za pochopení. Ale žádosti o reklamu či imaginární vozidla posílejte.
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 856
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 20. března 2011 - 14:40:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zpoždění
Většina cestujících si pod pojmem železnice a zpoždění vybaví zdlouhavou nudu a špinavém nádraží, ale zpoždění mohou být různá jako například s dodávkami nových vozidel. Takováto zpoždění jsou velice nepříjemná nejen pro představenstvo podniku, ale také pro cestující, jedno takovéhle zpoždění se nás bohužel také týká. Jde o dodávku vozidel ze Škody Plzeň, jedná se o tato vozidla: 21 jednotek řady 471, 10 jednotek 671 a 6 souprav 951. Za zpoždění nabíhají penalizace ale vymáhání je velmi problematické. Tento pidi článek je sice výkřikem do prázdna ale také bych se tímto článkem chtěl omluvit cestujícím za nevyhovující stav vlaků.
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 866
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 22. března 2011 - 15:18:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

951 008
Dnes v dopoledních hodinách dorazila do Brna jednotka 951 008. Proč právě 008 a ne 007? Protože dnes v noci byla 007 v Plzni násilně poškozena, proto se odebrala zpět na opravu.

Monolog pokračuje...
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Citybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 11-2010
Odesláno Úterý, 22. března 2011 - 16:27:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čerstvá aktualita z ČSAD Hudcov, s.r.o.
Od dneška od šetnácti hodin do odvolání nezajíždíme na sídliště Luna v průmyslové části města (prasklo potrubí). Spoje vedené do stanice Jana Koziny jsou ukončeny ve stanici ČKD. Podle jednoho z dělníků, co už přijeli, by to mělo být opravené max. do čtvrtečního poledne.
To je pro dnešek vše z ČSAD Hudcov, s.r.o.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 869
Registrován: 4-2010

Odesláno Čtvrtek, 24. března 2011 - 18:12:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bechyňka přechází pod naše křídla

Ano, je tomu tak, první elektrická trať ve střední evropě přechází pod naši společnost. S tím souvisí nákup vhodných vozidel. A to řad 100 a 113, které jsou stavěné na nižší napětí 1500V tj. 1,5kV, které se v ČR vyskytuje pouze na této trati. V poslední době jsou na této trati provozovány motorové jednotky řady 814 Regionova . To rozhodně není ideální stav a proto odkupujeme Bechyňku. Naše předpokládané řazení je 113+Bmto či 100+Bmto (na záloze). Po dořešení administrativních záležitostí bude zahájen provoz (předpoklad zahájení provozu je 9.4.2011).

Návrh byl představenstvem jednohlasně schválen, proto přejeme Bechyňce hodně spokojených cestujících a ať se po ní jezdí ještě dlouho.

O licence požádáme po dořešení administrativních záležitostí.

Pro dnešek vše. Děkuji za pozornost Rádi Vás uvidíme v našich vlacích ať už na Bechyňce či jinde.
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Euro_travel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 1-2011
Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 14:58:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes do firmy dorazil nový neoplan.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 879
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 15:54:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Euro: Máš vůbec nějaký VDP jestli jo tak se ti omlouvám ale chtělo by to napsat něco více.
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Euro_travel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 1-2011
Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 16:38:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám VDP jmenuje se Euro Travel ale máme zatím jen dva vozy ten Neoplan a Ikarus 260
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 880
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 16:43:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano je to pěkné ale napiš něco víc třeba jak zde píšu já, dodousek nebo ostatní.
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 267
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 18:21:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A zase Bechyňka

Přináším další informace ohledně Bechyňky. Pojďme si je postupně projít.

Bylo s Jihočeským krajem dohodnuto, že převezmeme provoz na Bechyňce již 4.4.2011. Tím pádem se na svoji domovskou trať začnou stěhovat vozidla již od prvního Dubnového dne.

Osobní vlaky budou reprezentovat nejnověji rekonstrulované vozy Bdmteeo s lokomotivami 113, která bude jezdit i na nákladních vlacích. Jako záloha je nachystána první kapesní Bobinka (100.001). Historické vlaky, které budou jezdit o nedělích a svátcích, o prázdninách dokonce každodenně, bude reprezentovat Křižíkova M 400.001 s bufetovým vozem a pěti vozy Clm.

Pokud bude schválena licence, začneme jezdit již 4.4.2011, a to podle jízdního řádu, který zasílám jako dnešní přílohu.

application/pdf
202 Tabor - Bechyne a zpet.pdf (48.0 k)


To je od Czech Railways vše, přeji Vám společně s Ondrou_h pěkný zbytek dne.
Lukytrans Czech Railways
.
Citybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 11-2010
Odesláno Neděle, 27. března 2011 - 20:30:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Optimalizace provozu městské dopravy v Hudcově....
Na linkovém vedení po optimalizaci se stále nemůžeme shodnout. Jedni mluví o lince Jana Koziny - ČKD - tržnice - hotel Palmovka - autobusové nádraží - poliklinika - hotel Palmovka - tržnice - hlavní nádraží - Střelná, jiní zase o linkách Jana Koziny - ČKD - autobazar Formánek - hlavní nádraží - Střelná a ČKD - tržnice - hotel Palmovka - autobusové nádraží - poliklinika - hotel Palmovka - tržnice - hlavní nádraží. Poslední návrh se s ničím nepáře a "MHD" by zrušil. V novinách startuje od zítřka anketa, jakou variantu by jste zvolili vy.
Jinak již skončila výluka na sídlišti Luna a "MHD" se tak vrátila do starých kolejí (vlastně silnice ).
ČSAD Hudcov se s vámi pro dnešek i pro tento týden loučí a přeje vám hodně štěstí do toho příštího
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 881
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 18:42:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Cytibus: Mohl bys přiložit plánek obou variant? Myslím že by se to zpřehlednilo a mohli bysme to posoudit.

A zase ta Bechyňka
Dnes jen drobné novinky:
Jak zde bylo včera avizováno chtěli bysme zahájit provoz již 4.4., proto jsme požádali o licenci ale zatím se nám nedostalo odpovědi ()

Pro provoz budeme nakupovat 6 žehliček řady 113 a POZOR i 3 kapesní Bobinky řady 100. Původní záměr počítal pouze s 1 lokomotivou této řady. Ale po převzetí provozu na trati 202 jsou pro ČD tyto lokomotivy nepotřebné a byly nám přenechány.


To je pro dnešek vše a společně s Dodouskem Vám přejeme příjemný zbytek dne. Děkujeme že využíváte naše služby.
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Pavelk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 31
Registrován: 3-2007

Odesláno Pondělí, 28. března 2011 - 18:44:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky z Kppd

Po dlouhé odmlce, kdy jsme se s brigádníky a členy klubu přátel průmyslových drah zabývali pokládáním kolejových polí a následného podbíjení tratě, se opět hlásím. Jak jsem tedy již v nadpisu psal, uvedu novinky za dobu uplynulou od mého předchozího příspěvku:
- Koleje a trať
Máme tedy položeny a podbity štěrkem koleje v areálu muzea. Dále jsme vystavěli koleje k prvnímu přejezdu, křížícímu polní cestu ke Kelčanům. Jeho stavba se plánuje na příští týden.
-Práce v areálu
Nakolejení vozidel byla dvoudenní práce v jednom z víkendů. Dále přišla řada na stavbu plotu, cesty a parkoviště, které je řešeno štěrkovým nánosem plochy. Stavební firma pokračuje se stavbou staniční budovy, ve které kromě prodeje jízdenek, bude možno se občerstvit. Dále v budově bude místnost, určená k přespání členů spolku a brigádníků.
- BND 30 stávkuje
Smutná zpráva nás čekala při zprovoznění našeho železničního vozového parku. Důlní lokomotiva BND 30 bohužel po několikátém okusu nenastartovala. Bude tedy nutné zjistit příčinu(příčiny), a vrhnout se na opravu, která zatím nemá stanovené datum.

Toť asi zatím vše z Kppd. Až najdu fotoaparát (z důvodu stěhování), kterým bych něco nafotil, přinesu i fotky ;-)
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 882
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 29. března 2011 - 20:07:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes z Czech Railways bez Bechyňky

Dnes bylo rozhodnuto o přesunu lokomotiv řady 754 inventárních čísel 001, 003-016 na nákladní dopravu. S tím souvisí pronájem nákladních vozů od společnosti ČD cargo, které patří velký dík za vstřícné jednání o pronájmu. nakonec bylo rozhodnuto o pronájmu 150 nákladních vozů různých řad a určení. S tím také souvisí možnost objednání nákladních vlaků.

To je dnes od CR všechno a přejeme Vám společně s Dodouskem příjemný zbytek dne.

Citybus omlouvám se za nepříjemný překlep ve tvém nicku v předchozím přispěvku napsal jsem Cytibus. Promiň.
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Citybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 109
Registrován: 11-2010
Odesláno Středa, 30. března 2011 - 18:30:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zde tedy přikládám plánky současné MHD a plánovaných variant:

OT: Ondra_h: za překlep se neomlouvej, každý se někdy překlikne .
Toť pro dnešek vše z ČSAD Hudcov
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 883
Registrován: 4-2010

Odesláno Středa, 30. března 2011 - 18:55:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Díky za plánky. Já bych jednoznačně doporučil variantu 2.


Reklamní kampaň na Czech Railways
Reklamní kampaň byla ukončena již před 10 dny a o jejich výsledcích Vás bude informovat spoluředitel Czech Railways Dodousek, který má reklamní záležitosti ve svých kompetencích.

Přeji Vám příjemný zbytek dne
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Tdave
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 5-2009
Odesláno Pátek, 01. dubna 2011 - 18:01:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To Citybus:Mně osobně se líbí současný stav MHD Hudcov,příp.varianta 2.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 886
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 01. dubna 2011 - 18:24:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Špatná zpráva k dnešnímu dni se ruší společnost Czech Railways. Důvody jsou v příloze.
application/msword
Duvody.doc (20.0 k)

Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Domek_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1205
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 01. dubna 2011 - 20:41:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Citybus: Já jsem taky za variantu číslo dvě.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 888
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 03. dubna 2011 - 10:51:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Czech Railways
754.018-0
dne 2.4. tj. včera byla v olomoucké pobočce přebrána lokomotiva 754.018-0. Lokomotiva je v červeno-vínovém nátěru se žlutým bleskem. A zařadí se do IDS OK.

Regionovy+ již z výroby
Dnes tj. 3.4. vyjede z Pars nova Šumperk první motorová jednotka řady 814+ z výroby. Ostatní jednotky byly upravené.

PS pro všechny VDP: Ozvěte se a prezentujte novinky! Dlouho zde nic nenapsali například Sor_nb18, ale i ostatní...
Ps pro RT6N26: Posílal jsem Ti žádost o licenci ale nedošla mi odpověď...
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 898
Registrován: 4-2010

Odesláno Čtvrtek, 07. dubna 2011 - 15:18:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Problémy s Bechyňkou
Ani tak ne s Bechyňkou tak s licencí. I přes několikeré upozornění nám zatím nebyla udělena licence. ČD se této trati vzdaly 4.4. a od té doby vlaky nejezdí. Proto jsme operativně zavedli Náhradní Autobusovou Dopravu. NAD bude v provozu do té doby dokud nám nebude udělena licence.

PROSÍM VYDAVATELE ŽELEZNIČNÍCH LICENCÍ (RT6N26) ABY SE VYJÁDŘIL. JINAK ZVAŽUJEME DALŠÍ KROKY.

Přejeme Vám pěkný den a omlouváme se za ¨provoz¨ na Bechyňce, ale víc nezmůžeme
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 900
Registrován: 4-2010

Odesláno Čtvrtek, 07. dubna 2011 - 19:41:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Czech Railways a 75. MS v ledním hokeji
Pro všechny fanoušky českého týmu jsme připravili několik vlaků na MS v hokeji, vlaky budou jezdit před každým zápasem (zkrácené soupravy) a 2 dny před zahájením (posílené soupravy)
Zde již trasy jednotlivých vlaků a přípojů
EX 999:
Řazení: souprava Railjet
Trasa: Ústí nad labem hl. n. - Praha hl. n. - Kolín - Pardubice - česká Třebová - Brno hl. n. (Přístup z EX 998) - Břeclav (Přístup z EX 997) - Bratislava hl. st.
EX 998:
Řazení: 280 + 6x Bpee + 1x WRmz (zkrácená -3 Bpee)
Trasa: Karlovy Vary hl. n. - Cheb - Plzeň hl. n. - České Budějovice hl. n. - Jihlava hl. n. - Havlíčkův Brod - Brno hl. n. (přestup na EX 999)
EX 997:
Řazení: 363 + 6x Bpee + 1x WRmz (zkrácená -3 Bpee)
Trasa: Bohumín - Ostrava hl. n. - Suchdol nad Odrou - Olomouc hl. n. - Přerov - Otrokovice - Břeclav (přestup na EX 999)


A cena?
1000Kč (cena zahrnuje - Jízdu, občerstvení, WIFI (EX 999), časopisy na čtení, zásuvky 230V atd.)

Děkujeme za pozornost přejeme Vám příjemné zážitky
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 849
Registrován: 5-2009

Odesláno Čtvrtek, 07. dubna 2011 - 20:18:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

omlouvám se za způsobené potíže, mail se mi jaksi ztratil, tuhle rubriku jsem minulý týden neměl čas sledovat a tento týden jsem strávil v Berlíně, kde jsem neměl přístup k internetu. Licence je tímto udělena, prosím, aby jste mi v neděli připoměli, že mám aktualizovat web...
RT6N26 - aktuální provozní stadium je (kupodivu) RT6N1!
Kdy bude lépe? Lépe už bylo...
Můj VDP zde. Železniční licence zde
,,It´s just a minor thing...´´
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 901
Registrován: 4-2010

Odesláno Čtvrtek, 07. dubna 2011 - 20:28:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasně v pohodě. Díky jen jsem ztratil nervy.

Bechyňka
Od zítřka začíná provoz vlaků.
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 905
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 08. dubna 2011 - 19:43:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

První den provozu na Bechyňce
Dnes ve 4:00 vyjez z Tábora náš první vlak na této specifické trati. Dnes jsme také uspořádali fotosoutěž o ceny. Šotouši se činili a zde je vítězná fotografie:

Zde již další fotoreport:




Děkujeme cestujícím a doufáme že se jim líbily dárečky, které jsme rozdávali.
Cca 50m ode mě bydlí mistr světa a hráč HC Kometa Brno Petr Hubáček.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Pavelk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 32
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 09. dubna 2011 - 20:32:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky nejen z Kppd

Přicházím s novinkou, na kterou jsme pyšní. Bylo nám nabídnuto depo kolejových vozidel (DKV) Veselí nad Moravou, které jsme přijali a nejmenované společnosti jsme odprodali majetek a veškerý vozový park na bývalé vlečce Vlkoš - Kelčany, na které jsme stavěli 600mm dráhu. Tímto končí Klub přátel prům. drah. Za peníze získané z prodeje areálu a tratě koupíme první vozidla, která budeme přestavovat, a zařadíme je do naší expozice. Plánujeme tedy výstavy, jízdy vlaků a ostatní. Nový spolek se jmenuje Klub přátel železničních vozidel (KPZV) a členy jsou všichni z bývalého Kppd. Více na www.kpzv.webnode.cz Stránky zatím nejsou dodělány.

Přeji hezký zbytek dne.
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 271
Registrován: 4-2009

Odesláno Pondělí, 18. dubna 2011 - 17:45:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedete na školní výlet či exkurzi? Pak jsme tu pro Vás

Předešlé 2 týdny jsme většinu základních, mateřských a středních škol včetně gymnázií po celé ČR informovali o naší akci, která je šitá přímo pro ně. Za 75 Kč/kilometr/vůz můžeme na jakémkoliv pravidelném vlaku společností CR a ČD přidat posilový vůz za výše zmíněnou atraktivní cenu. Posilový vůz jede po celé školou vybrané trase, tedy bez přestupu např. z Olomouce přes Choceň do Náchoda. Avšak podmínkou je při přepřahu vagonu mezi 2 vlaky alespoň čas 5 min. mezi příjezem prvního a odjezdem druhého vlaku. Nabídka platí pro skupiny o počtu nejméně 40 žáků. Doufáme, že cestující si již nebudou stěžovat na otravné děti ve vagoně pro veřejnost a také že při plánování dají přednost levnějšímu a pohodlnějšímu vlaku. Na tyto posily budou nasazeny vozy A/B/BDs, uvolněné z tratě 250, kde štafetu převzaly nové soupravy. Na konci vlaku bude možné někdy spatřit lokomotivu, která zajistí přepřah mezi vlaky v případě, že v dotyčné stanici není staniční záloha nebo není volné vozidlo vhodné pro posun. První škola této nabídky již dnes využila, při cestě z Olomouce do Vyškovského Dinoparku jelo tam 5 vagonů na konci R 932 a zpátky jely na R 907. Na konci vlaku asistovala muzejní 751, která ve Vyškově prováděla se soupravou posun. Fotky jistě dodá Ondra_h.

Ode mě dnes vše, přejeme krásný zbytek prosluněného dne.
Lukytrans Czech Railways
.
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 01. května 2011 - 13:19:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je první máj, změn (a samozřejmě lásky ) čas!

Změny, které jsme pro cestující nachystali, sice nenabývají platnosti dnešního dne, ale již brzo platit budou. Ode dne 12.6. budou jezdit reorganizovaná vlaková doprava v Jihomoravském kraji a také začneme provozovat novou mezinárodní linku. Více informací najdete na našem webu.

Krásný zbytek prvomájového dne.
Lukytrans Czech Railways
Když něco hledáte, tak si to vyguuglujte.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1015
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 01. května 2011 - 14:47:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oprava
Můj kolega se zdřejmě překlepl a odkaz je nefunkční. Proto ho sem přidám funkční: tak tady to máte
Češi!!! V Bratislavě obhájí zlato.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 4-2009

Odesláno Pátek, 06. května 2011 - 15:37:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

P.S.: Vládo, nedáme se!

Všichni určitě víte, že vláda po zrušení zákona o 50% zdanění stavebního spoření chce krajům vzít peníze na regionální dopravu, které mám v memorandu na 10 let slíbil kabinet Fischrovy vlády. My si to ale v čele s hejtmany Olomouckého a Jihomoravského kraje nenecháme líbit! Proto již dne 9.5. naše společnost ukáže, jaké to je, když nebudou jezdit na jeden den vlaky. Jediné 3 páry vlaků, které v Pondělí pojedou, jsou 3 zvláštní vlaky naší společnosti, které na Masarykovo nádraží dovezou 2000 našich zaměstnanců, kteří poté budou protestovat před úřadem vlády, a to od 9:00 do 15:00. Poté naši zaměstnanci odjedou zpět do Brna a Olomouce. Určitě do Prahy pojedou oba hejtmani i oba ředitelové této firmy, aby své zaměstnance podpořili. Také se učastníme stávky kvůli zdanení režijních výhod, která má být na konci května a zúčastní se jí téměř všichni železniční i autobusoví dopravci. Dále uvažujeme o tom, že na týden - 2 týdny nebude na třetině tratí obou krajů vlaky, a to bez náhradní dopravy. Doufáme, že si vláda konečně uvědomí, že železničáři to mají kolikrát velmi náročné, je to velmi náročná práce a že si nezaslouží takové jednání! A to samé cestující, do mnoha míst v ČR je železnice hlavně o víkendech jediné spojení VHD s okolních světem! Děkujeme za pochopení.

Ale teď na trochu veselejší notu:

Ve spolupráci s ČD a dalšími dopravci budou Slavnosti Pernštejnského Panství tento rok pod naší taktovkou. Více v přiloženém dokumentu.

application/pdf
SPP 2011.pdf (348.6 k)


Dále jsme aktualizovali naše webové stránky.

Děkujeme za shlédnutí. Prudce nasr..í hejtmanové, ředitelové a zaměstnanci CR.
Lukytrans Czech Railways
Když něco hledáte, tak si to vyguuglujte.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1034
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 06. května 2011 - 18:49:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

SPP 2011

Máme další novinku k SPP 2011. Je to výstava autobusů v Tišnově. Podle předběžného harmonogramu by se vozidla měla do Tišnova přemístit již 1.6.. Měla by být vystavena na Komenského náměstí v Tišnově. A dopravu z nádraží bude zajišťovat Škoda 706 RTO MTZ od DPMB, kterému děkujeme za zapůjčení. Na náměstí budou vystaveny všechny naše autobusy.
Češi!!! V Bratislavě obhájí zlato.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík