K-report
 

Archiv diskuse Virtuální DP s modely do 25. 06. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Hry a simulátory » Virtuální DP s modely » Archiv diskuse Virtuální DP s modely do 25. 06. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1035
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 06. května 2011 - 19:06:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takhle to dopadne od 12.6., pokud vláda zruší dotace na regionální dopravu v Jihomoravském kraji.
application/pdf
Turnusovy plan IDS JMK - po redukci.pdf (32.8 k)


P.S.: My se nedáme
Češi!!! V Bratislavě obhájí zlato.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1038
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 08. května 2011 - 11:29:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Velké problémy
Od. 12.6. měly na trati začít jezdit jednotky 671, které měly nahradit esa řady 363 a vozy Bdmtee. Ale dnes nám došla pouze strohá omluva od Škody vagonka že nestihnou vyrobit do 12.6. 10 jednotek ale pouze 2! Jeví se to jednoduše, ale 363 a Bdmtee budou od 12.6 nasazena jinde jejich přechodem zpět by vznikl dominový efekt a z reorganizace by nezbylo nic.
Proto budou jezdit provizorní soupravy v řazení:
5 souprav 363 + 2xBpee + 1x Bmee
2 soupravy 671 + 071 + 971
3 soupravy 350 + 1X Bpee + 2x Bmee
Další jednotky budou dodávány ve dvoutýdenních intervalech a budou postupně nahrazovat toto provizorium.

Cestujícím se omlouváme, ale opravdu to jinak nejde
Češi!!! V Bratislavě obhájí zlato.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1043
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 09. května 2011 - 15:36:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

STÁVKA

Dnes probíhá stávka ze zde popsaných důvodů.

Speciální a jediné vlaky:


Takhle to dnes vypadalo v Brně na hlavním nádraží:


Na některé lokomotivy byly nalepeny nápisy upozorňující na stávku:


Cestujícím se omlouváme za komplikace a zíta již budou jezdit podle JŘ
Češi!!! V Bratislavě obhájí zlato.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 60951
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 09. května 2011 - 17:55:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pěkné.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1044
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 09. května 2011 - 17:57:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jestli to bylo na mě (ostatně nikoho jiného tu nevidím) tak díky.
Češi!!! V Bratislavě obhájí zlato.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 60954
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 09. května 2011 - 18:58:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bylo to celkově na všechny. Prostě se mi podoba této diskuse celkově líbí.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1047
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 09. května 2011 - 19:25:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasně mě taky narozdíl od toho když se podívám o jednu diskuzi nahoru.

Czech Railways
Všichni demonstranti jsou již doma a nelitují svých kroků.

Děkujeme za podporu a omlouváme se za komplikace
Češi!!! V Bratislavě obhájí zlato.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Pavelk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 34
Registrován: 3-2007

Odesláno Pátek, 20. května 2011 - 11:41:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Novinky z KPZV

Přicházím po dlouhé době s novinkami, které se u nás událi. Po důkladném obnovení areálu DKV Veselí nad Moravou (úklid, opravy budov a infrastruktury) jsme si přivezli první 4 železniční vozidla a 1 silniční.
720.016-5
První vozidlo, které jsme zakoupili na vrakovišti Česká Třebová pro náš klub je tzv.hektor. Lokomotiva je v klasickém modrém nátěru s bílým pruhem po obvodu. Zatím je hektor odstaven, a čeká, až se mu přiveze motor.
704)
Druhou lokomotivou se stal tzv.skokan (T334) v červeném nátěru se žlutým pruhem na čelách. Tato lokomotiva k nám dorazila taktéž z vrakoviště ČT, ale narozdíl od 720 má motor, který by po důkladné opravě měl být provozuschopný.
706.6)
Poslední prozatimní lokomotivou je také značená BN60 v černé barvě, kterou jsme odkoupili od bývalého spolku, působícím na trati Sázava-Přibyslav. Lokomotiva je v provozuschopném stavu, neboť na ní již bylo prováděno několik oprav.
Clm
Jediným osobním vozidlem v našem klubu je vůz řady Clm, tedy přípojný vůz k M131 (Hurvínek). Ten k nám dorazil taktéž z KPKV Sázava.
Škoda 706 rt
Silniční vozidlo vlastníme požární 706RT, které parkuje na parkovišti vedle depa.

Tolik z dění u KPZV.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1146
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 16:29:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Czech Railways
Po delší době Vás opět zdravíme z CR. Dnes se dozvíte jednu příjemnou novinku a to Rekonstrukce 40 vozů Bdmtee
Dne 1.5. bylo vypsáno VŘ na rekonstrukci 40 vozů Bdmtee, které má za cíl zvýšit kulturu cestování ve vozech Bdmtee, nazývaných také Bymáky. Toto VŘ vyhrála společnost MOVO Plzeň. Rekonstrukce bude obsahovat snížení počtu míst z 96 na 68, klimatizaci, výměnu stávajících oken za tónovaná, vakuové WC, zásuvky 230V výměnu obložení stěn a podlahy, otevírání dveří tlačítky a mnoho dalšího. Vozy budou na rekonstrukci přistavovány postupně, aby nedocházelo k výpadkům a "kočkopsím" soupravám. Všech 40 vozů by mělo být hotových do 30.11.2011. Případné zpoždění budou postihována.

Přejeme Vám příjemnou cestu v našich vlacích, CR.
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Tbus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 432
Registrován: 2-2007

Odesláno Úterý, 31. května 2011 - 12:25:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


už je tomu pol roka
°°° >>>>>> FREE PHOTOS CLICK ME <<<<<< °°°

Þ Víťaz súťaže VETA ROKA na K-reporte:
"takže je jen tam tamta do si řikal sem myslel žeje že jí nekdo vyrobil"
Citybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 120
Registrován: 11-2010
Odesláno Sobota, 04. června 2011 - 10:00:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po velmi dlouhé době přináším novinky z ČSAD Hudcov, a.s....
- Změna image dopravce. Dopravce ČSAD Hudcov, a.s., přechází na nové image. Ve tvorbě jsou i webové stránky, na kterých naleznete vše o dopravci. Výměna označníků za novější typ, a přestavba zastávek přidáním "kasselských obrubníků", které umožňují lepší nástup a výstup s kočárky a invalidními vozíky proběhla ve stanicích Jana Koziny, Hlavní nádraží, Hotel Palmovka, Poliklinika a Autobusové nádraží. Pravda, autobus s nájezdovou plošinou zatím nemáme, ale o tom až níže.
- Dodávka nového autobusu. Výběrové řízení vyhrál Sor Libchavy se svým vozem Sor BN9,5. Ten bude dodán koncem června a do provozu zasáhne nejdříve v polovině července. Po dodání tohoto autobusu bude vyřazený jeden ze současných.
To je pro dnešek vše z ČSAD Hudcov, a.s.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1164
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 05. června 2011 - 17:41:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Důležité

Volby

Kategorie:
1)Železniční doprava
2)Městská doprava (Abus, Tbus, Tram)
3)Letecká doprava
4)Schvalování imaginárních vozidel

Datumy
6.6.-12.6. kandidatura - do diskuze napíší majitelé VDP, (kteří chtějí vydávat licence) do jakých odvětví kandidují
13.6.-19.6. hlasování- do diskuze napíší majitelé VDP koho volí (hlasování je nepovinné)
20.6. výsledky



Doufám že nevadí že jsem se ujal řízení voleb Jakékoliv námitky pište do diskuze.
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1169
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 06. června 2011 - 13:59:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kandiduji na kategorie 1 a 4.
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 285
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 06. června 2011 - 20:24:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po delší době se zase ozvu, poslední dobou není vůbec čas...

Hodlám kandidovat stejně jako minulý rok na bod 3)

Jen dotaz k hlasování, můžou kandidáti také hlasovat kamkoli kromě odvětví kam kandidují?
CZECH SERVICE
Vítkovice musí dneska vyklepat poruchové sekačky!
Karosy řad 700, nádherné autobusy, ovšem hodně jich už je ve šrotu...
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1171
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 06. června 2011 - 20:36:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sor: ano mohou hlasovat do všech kategorií.
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Kt8d5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 18
Registrován: 9-2010
Odesláno Pondělí, 06. června 2011 - 20:48:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kandiduji na kategorii 2 a 4
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1172
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 06. června 2011 - 20:49:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ty máš VDP?
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Kt8d5
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 19
Registrován: 9-2010
Odesláno Pondělí, 06. června 2011 - 20:55:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám VDP EuroTravel
Citybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 124
Registrován: 11-2010
Odesláno Pondělí, 06. června 2011 - 20:59:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kandiduji na kategorii 2.

(Příspěvek byl editován uživatelem Citybus.)
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1173
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 06. června 2011 - 21:00:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A proč nepíšeš pod nickem Euro_travel?
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 892
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 06. června 2011 - 21:28:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

já letos ani nevím jestli můžu, ale jestli ano, tak kandiduji jen na imaginární vozidla (mám jen VDP v Simtr)
RT6N26 - aktuální provozní stadium je (kupodivu) RT6N1!
Kdy bude lépe? Lépe už bylo...
Můj VDP zde. Železniční licence zde
Chcete letět na kouzelným koberci za králem bramborových lidí a tvrdíte mi, že jste normální?
Domek_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1238
Registrován: 10-2008

Odesláno Pondělí, 06. června 2011 - 21:30:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kandiduji na kategorii číslo dvě. (Abus, Tbus, Tram), zkrátka MHD.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1174
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 07. června 2011 - 13:58:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

RT: ty můžeš...
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1175
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 07. června 2011 - 14:36:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

POZOR

Při hlasování je nutno hlasovat do všech kategorií
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Jirkacom2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 240
Registrován: 3-2010
Odesláno Úterý, 07. června 2011 - 15:36:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


ICQ 621285067
SKYPE jiri.hulka2
E-MAIL jirka.com2@seznam.cz jirkacom2(klubíčko)hajany.eu
Zde hity 90.let ke stažení zdarma.
Domek_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1239
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 07. června 2011 - 19:47:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mimochodem naše VDP už se rozrůstá... :-)
ještě večer sem dám info a voz.park
Domek_bus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1240
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 07. června 2011 - 20:01:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Představujeme Vám naše V-D-P!

DOMEK BUS a.s., Hřivínův Újezd

Náš voz. park obsahuje autobusy značek Karosa a Sor.
Namátkově máme Karosy řady 700, Sor řady C. Náš vozový park se rozrůstá.

Linky: Smluvní linka pro ZŠ Velký Ořechov. Trasy svozů: Dobrkovice - Velký Ořechov, Hřiv.Újezd - Vel.Ořechov (přes Doubravy), Částkov - Kelníky - spodní část V.Ořechova - Velký Ořechov,Zš
Smluvní linka pro ZŠ Luhačovice na trase Doubravy - Hřiv.Újezd - Kaňovice - Biskupice - Luhačovice, Ludkovice - Luhačovice, Podhradí - Pozlovice - Luhačovice, Luh.Řetechov - Podhradí - Pozlovice - Luhačovice, Luh.Polichno - Luhačovice a Horní Lhota - Dolní Lhota - Luhačovice

V dalším příspěvku fotky a náměty na JŘ.
Pavelk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 3-2007

Odesláno Středa, 08. června 2011 - 09:06:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přeji hezký den,rád bych si dovolil kandidovat do kategorií 1 (železniční doprava) a 3 (letecká doprava).

P.S.: Vlastním KPZV, sídlící v depu Veselí nad Moravou (kpzv.webnode.cz). Nad leteckým VDP přemýšlím :-)

Děkuji, Pavel.
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 289
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 09. června 2011 - 14:13:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ohlašuji kandidaturu na tyto kategorie:

1. Železniční doprava
2. MHD + autobusy
4. Imaginární vozidla

Také by nebylo ne škodu, aby se ustanovilo stejné pravidlo jako vloni, tj. že pokud člověk bude zvolen jako první ve více kategoriích, může si vybrat kterou z nich bude chtít a tu kterou chtít nebude přenechá dalšímu zvolenému v pořadí (př. Petr zvítězí v kategorii železniční doprava a Letecká, bude chtít více leteckou, a proto předá železniční dalšímu v pořadí zvolenému, Pepovi). Co říkáte? (Abychom neplevelili diskuzi, pokud souhlasíte, tak nic nepiště, aby to tu nevypadalo jako prasečí chlívek s odpověďmi "Ano", "Ano, výborný nápad" atd. Díky :-) )
Lukytrans Czech Railways
Když něco hledáte, tak si to vyguuglujte.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1186
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 10. června 2011 - 14:05:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DALŠÍ STÁVKA

Tentokrát se připojíme k celostátní stávce, která bude v čtvrtek 16.6. v tento den nevyjede žádný vlak.

Děkujeme za pochopení
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1188
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 12. června 2011 - 12:37:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Volby

Týden již téměř uběhla myslím že je čas sepsat koho je možno volit do jakých kategorií, tedy jakýsi "volební lístek". I když už to zde bude napsané hlasovat se bude moct až od úderu půlnoci. Hlasovat mohou pouze prokazatelní majitelé VDP s modely!

Teď již tedy k samotnému "volebnímu lístku":

Kategorie 1 - železniční doprava
Ondra_h
Pavelk
Dodousek

Kategorie 2 - městská doprava
Kt8d5
Citybus
Domek_bus
Dodousek
Áďa

Kategorie 3 - letecká doprava
Sor_nb18
Pavelk

Kategorie 4 - schvylování imaginárních vozidel
Ondra_h
Kt8d5
Rt6n26
Dodousek

Kandidující jsou napsáni v takovém pořadí jako se nahlásili!

Díky za čas, který strávíte vybíráním kandidátů

Organizátor: Ondra_h
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Áďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 38
Registrován: 12-2010

Odesláno Neděle, 12. června 2011 - 17:27:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ještě já si dovoluji kandidovat na kategorii 2, myslel jsem, že se může přihlašovat až do večera, tak snad bude má příhláška platit. Již večer nebo zítra vám přineseme nové informace z našeho DP.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1190
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 12. června 2011 - 18:23:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Promiň myslel jsem že už jsou všichni. Napíšu moderátorům ať tě tam přidají.
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1195
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 13. června 2011 - 14:09:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlasování

1. Dodousek
2. Citybus
3. Pavelk
4. RT6N26

Přesně takhle by to mělo vypadat, tento hlas se počítá.
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Pavelk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 39
Registrován: 3-2007

Odesláno Pondělí, 13. června 2011 - 20:57:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlasování

1.Ondra_h
2.Citybus
3.Sor_nb18
4.Dodousek
Tdave
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 5-2009
Odesláno Úterý, 14. června 2011 - 00:02:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlasování

1.Ondra_h
2.Dodousek
3.Sor_nb18
4.Ondra_h
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 61520
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 14. června 2011 - 01:29:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím, kolik vás celkem bude, ale asi by bylo lepší to posílat přes SZ Ondrovi, a ten by to sem pak hodil souhrnně.
Díky.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1198
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 14. června 2011 - 14:00:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ: no já nevím. Já bych preferoval veřejnou volbu aby všichni věděli jak na tom jsou. Neříkám že jsu takovej h***l abych to měnil ve svůj prospěch, ale...
Nevadí, že není zlato, 2x porazit Rusy, to stojí za to.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Citybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 128
Registrován: 11-2010
Odesláno Úterý, 14. června 2011 - 16:24:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlasování

1. Ondra_h
2. Domek_bus
3. Pavelk
4. Dodousek
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 286
Registrován: 4-2010

Odesláno Středa, 15. června 2011 - 05:56:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlasování

1. Ondra_h
2. Dodousek
3. Pavelk
4. Ondra_h
CZECH SERVICE
Vítkovice musí dneska vyklepat poruchové sekačky!
Karosy řad 700, nádherné autobusy, ovšem hodně jich už je ve šrotu...
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 290
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 15. června 2011 - 21:16:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Informace ke čtvrteční stávce
Lukytrans Czech Railways
Když něco hledáte, tak si to vyguuglujte.
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 903
Registrován: 5-2009

Odesláno Středa, 15. června 2011 - 22:21:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dodousek: nechci rýpat, ale nezdá se ti zveřejnění této informace tři hodiny před zahájením stávky trochu pozdě?
RT6N26 - aktuální provozní stadium je (kupodivu) RT6N1!
Kdy bude lépe? Lépe už bylo...
Můj VDP zde. Železniční licence zde
Chcete letět na kouzelným koberci za králem bramborových lidí a tvrdíte mi, že jste normální?
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 291
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 16. června 2011 - 13:06:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rt6n26: Já jsem rád, že jsem to zveřejnil vůbec, dokud nebude středa, tak se na internet dostanu minimálně. Poté to klidně budu zveřejňovat týden před tím :-)
Lukytrans Czech Railways
Když něco hledáte, tak si to vyguuglujte.
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 61559
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 16. června 2011 - 16:19:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OH: OK
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1213
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 09:05:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na hlasování máte už jen 13h! Někteří ještě nehlasovali, proto to připomínám.
Každý den potkávám při cestě do školy českého reprezentanta, držitele kompletní sbírky medajlí z MS Petra Hubáčka.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 293
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 19. června 2011 - 20:15:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže moje hlasování:

1. Ondra_h
2. Áďa
3. Pavelk
4. Rt6n26

A dovolím si vyhlásit i výsledky:

Železniční vozidla vyhrál s jasnou přeahou (5 ze 6 hlasů) Ondra_h. Gratuluji.
Silniční vozidla: Zde se o první místo dělí Dodousek a Citybus (oba 2 hlasy, zde předpokládám že do Středy se udělá druhé kolo, při kterém by hlasovali všichni, jenom ne kandidáti na tuto kategorii (Dodousek, Citybus)).
S menší převahou vyhrál letecká a ostatní vozidla Pavelk (4 ze 6 hlasů). Také gratuluji.
O schvalování imaginárních vozidel bude menší boj, protože na prvním místě jsou 3 kandidáti: Dodousek, Ondra_h a Rt6n26. Zde ale předpokládám, že Ondra_h si vezme železniční vozidla. Takže pokud se to potvrdí, budou v druhém kole také 2 kandidáti: Dodousek a Rt6n26.

Do druhé kola tedy postupují tyto kandidáti:

2. kategorie Dodousek a Citybus
4. kategorie Rt6n26 a Dodousek

Nezapomeňte, že v druhém kole musíte hlasovat do středy do 20:00. Hlasovat mohou všichni, co hlasovali do dneška kromě těch, co do jedné kategorie kandidují (ani by to nemělo smysl, když člověk nemůže hlasovat pro sebe :-) ), např. Citybus může hlasovat jen do 4. kategorie, Rt6n26 do 2. a já do žádné). V případě opětovné rovnosti hlasů rozhodne moderátor, předpokládám, že si tu práci vezme MZ.

Všem zvoleným gratuluji, a všem, co ještě nemají místo rozhodnuté, hodně štěstí.

Doufám, že OH nevadí, že jsem to přebral za něho :-) )
Lukytrans Czech Railways
Když něco hledáte, tak si to vyguuglujte.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1218
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 20. června 2011 - 14:02:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dodousek díky. Ano beru si železnici. Proto prosím RT6 aby mi ředal stránky. Ozvi se přes SZ.

hlasování druhého kola
2. Citybus
4. Dodousek (pravda předtím jsem halsoval jinak, ale je to moje rozhodnutí)


Všechny licence se ruší? Předpokládám že ano.
Každý den potkávám při cestě do školy českého reprezentanta, držitele kompletní sbírky medajlí z MS Petra Hubáčka.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 294
Registrován: 4-2009

Odesláno Pondělí, 20. června 2011 - 14:53:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A proč by se měly rušit? Nebudu si přece každý rok žádat o novou licenci, ne? (nebo si mám koupit speciální PC na přechovávání licencí? )
Lukytrans Czech Railways
Když něco hledáte, tak si to vyguuglujte.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1219
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 20. června 2011 - 15:04:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S autem musíš taky každý 2 roky na STK... Uvidíme co řeknou ostatní...
Každý den potkávám při cestě do školy českého reprezentanta, držitele kompletní sbírky medajlí z MS Petra Hubáčka.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Áďa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 12-2010

Odesláno Pondělí, 20. června 2011 - 15:58:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Promiňte, že se vám do toho pletu, ale myslím si, že by stačilo licence pouze přezkoumat a v případě nejastností je zrušit, nikoliv zrušit všechny a hned.
Tdave
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 5-2009
Odesláno Pondělí, 20. června 2011 - 16:59:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

hlasování druhého kola:

2.Dodousek
4.RT6n26

A co se týče licencí,líbí se mi návrh Ádi.Tzn.nerušit plošně všechny licence,ale třeba jen některé přezkoumat atd.Jak vůbec toto funguje v reálu?Neřešili obdobnou otázku ohledně licencí i kolegové ve VDP Sim tr,nebo V-busu???Třeba by se dala nabrat inspirace tam - může to sice vypadat,jako sprosté kopírování,ale zavedl by se tak aspoň jednotný standart pro všechny VDP - pokud by se tím tedy docílilo kroku vpřed.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1220
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 20. června 2011 - 17:29:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ok. To se mi líbí.
Každý den potkávám při cestě do školy českého reprezentanta, držitele kompletní sbírky medajlí z MS Petra Hubáčka.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 909
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 20. června 2011 - 20:37:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

v Simtr se licence nakonec nezavedly, po období rozkvětu ja tu zase stagnace a nechceme vymřít
hlasuji pro Dodouška... stránky Ondrovi předám hned jak zjitím, jak se do nich dostat
RT6N26 - aktuální provozní stadium je (kupodivu) RT6N1!
Kdy bude lépe? Lépe už bylo...
Můj VDP zde. Železniční licence zde
Chcete letět na kouzelným koberci za králem bramborových lidí a tvrdíte mi, že jste normální?
Pavelk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 3-2007

Odesláno Středa, 22. června 2011 - 13:50:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tímto děkuji všem, kteří pro mě hlasovali v kategorii Letecká doprava, a ostatním gratuluji k výhře v kategoriích.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1228
Registrován: 4-2010

Odesláno Středa, 22. června 2011 - 20:39:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Druhé kolo

Výsledky

2.
Dodousek 2 hlasy
Citybus 1 hlas

4.
RT6n26 1 hlas
Dodousek 1 hlas

vzhledem k tomu že dodousek vyhrál kategorii 2 i 4, ale 4 plichtou a předpokládám že si vezme kategorii 2 pokud to potvrdí bude vše vyřešeno a na závěr nezbývá nic jiného než poděkovat.

Takže bych chtěl poděkovat za téměř bezproblémový průběh voleb, protože nic není dokonalé a pokud ano má to tu vadu že to nemá chybu. Vítězům přeji ať si užijí vysněné funkce, ale jak se říká "sláva vítězům, čest poraženým" a ještě jednou VELKÉ DÍKY!!!
Každý den potkávám při cestě do školy českého reprezentanta, držitele kompletní sbírky medajlí z MS Petra Hubáčka.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 295
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 22. června 2011 - 21:35:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ano, potvrzuji to, že si bru kategorii 2, takže Rt6n26 vyhrál imaginární vozidla.

Všem přeji hodně zdaru při vydávání licencí a žádné vážné problémy (jako jsem měl jednou Já)
Lukytrans Czech Railways
Když něco hledáte, tak si to vyguuglujte.
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 61647
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 23. června 2011 - 12:50:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen nastala menší nejasnost v leteckých simulátorech - asi by bylo dobré to nějak jasně shrnout. (Případně pak mohu vhodně doplnit záhlaví diskuse/diskusí.)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Pavelk
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 42
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 23. června 2011 - 20:31:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin zlivský: Jaká nejasnost prosím?
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1230
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 24. června 2011 - 12:18:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Máš povolení vydávat licence jen pro letecké VDP s modely ne pro všechny VDP s letadly.
Každý den potkávám při cestě do školy českého reprezentanta, držitele kompletní sbírky medajlí z MS Petra Hubáčka.
Když něco hledáte, tak si to vygooglujte

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 288
Registrován: 4-2010

Odesláno Sobota, 25. června 2011 - 19:07:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco z CZECH SERVICE

Charterová sezóna začala
Všechny naše letadla mají již rozděleny své turnusy do 24.7.
Airbus A319 - 27.6. - Ostrava - letište L. Janáčka, ČR - Thessaloniki, Řecko a 28.6. zpět.
29.6. linka VL1
30.6. - 2.7. údržba
3.7. linka VL1
4.7. Brno - Letiště Tuřany, ČR - Řím, Itálie a zpět
5.7. - 7.7. linka VL1
8.7. Ostrava - letište L. Janáčka, ČR - Barcelona, Španělsko a zpět
9.7. - 11.7. žádné plány
12.7. Ostrava - letište L. Janáčka, ČR - Thessaloniki, Řecko a zpět
13.7. Ostrava - letište L. Janáčka, ČR - Rodos, Řecko a zpět
14.7. - Ostrava - letište L. Janáčka, ČR - Kréta, Řecko a zpět
15.7. linka VL1
16.7. - 23.7. žádný plán
24.7. Ostrava - letište L. Janáčka, ČR - Brno - Letiště Tuřany, ČR - Barcelona, Španělsko a zpět
Boeing 737-200 - 25.6. - 27.6. linka VL1
28.6. Ostrava - letište L. Janáčka, ČR - Dubrovnik, Chorvatsko a zpět (bez cestujících)
30.6. - 2.7. linka VL1
3.7. Ostrava - letište L. Janáčka, ČR - Wien, Rakousko a zpět
4.7. linka VL1
5.7. Ostrava - letište L. Janáčka, ČR - Dubrovnik, Chorvatsko a zpět
8.7. - 14.7. linka VL1
15.7. Ostrava - letište L. Janáčka, ČR (bez cestujících) - Dubrovnik, Chorvatsko a zpět
16.7. - 24.7. linka VL1
Boeing 737-800 - 25.6. - 30.6. žádné plány
1.7. Praha, Letiště Ruzyně, ČR - Tunis-Carthage International Airport, Tunis a zpět
2.7. žádné plány
3.7. Ostrava - letište L. Janáčka, ČR - Brno, Letiště Tuřany, ČR - Djerba-Zarzis Airport, Tunis a zpět
3.7. - 11.7. žádné plány
12.7. Praha, Letiště Ruzyně, ČR - Tunis-Carthage International Airport, Tunis a zpět
13.7. - 14.7. žádné plány
15.7. - Ostrava - letište L. Janáčka, ČR - Brno, Letiště Tuřany, ČR - Djerba-Zarzis Airport, Tunis a zpět
16.7. - 21.7. žádné plány
22.7. - Praha, Letiště Ruzyně, ČR - Tunis-Carthage International Airport, Tunis a zpět
23.7. - Ostrava - letište L. Janáčka, ČR - Warszawa Letiště Frédérica Chopina, Polsko - Stockholm-Bromma flygplats, Švédsko
24.7. - Stockholm-Bromma flygplats, Švédsko - Letiště Berlín-Tegel, Německo - Ostrava - letište L. Janáčka, ČR

Další info později

(Příspěvek byl editován uživatelem sor_nb18.)
CZECH SERVICE
Vítkovice musí dneska vyklepat poruchové sekačky!
Karosy řad 700, nádherné autobusy, ovšem hodně jich už je ve šrotu...