K-report
 

Archiv diskuse Virtuální DP s modely do 14. 02. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Hry a simulátory » Virtuální DP s modely » Archiv diskuse Virtuální DP s modely do 14. 02. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 661
Registrován: 4-2010

Odesláno Sobota, 01. ledna 2011 - 16:02:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak již bylo napsáno v minulém příspěvku rozhodli jsme se po vzoru ZSSK pro razantní obnovu vozového parku. A s tím právě pro push-pull soupravy, kterých bude 12 a bude je tahat lokomotiva řady 263. První soupravu řady 951+051+051 přebereme příští týden a hned se odebere na zkušební okruh spolu s lokomotivou 169 a 263. Detailní popis této jednotky se dozvíte v příštím příspěvku. Po absolvování zkoušek se zařadí do provozu na trati 250 kde nahradí zastaralé soupravy AB+BDs+B+Bt.

Pro ER bude nakoupeno 12 city elefantů a společně s elefanty, které budou jezdit v Olomouci budeme vlastnit 25 city elefantů. V tom případě bude k 31.12.2011 v ČR 100 city elefantů!
A chystáme další modifikace s více vozy apod.
Jižní morava království modro-bílé šlechty.
VZHŮRU BRNO, KOMETA!

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík.
Je zde špatně? Bude hůř.
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 4-2010

Odesláno Sobota, 01. ledna 2011 - 19:38:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A zase Czech Service

Dne 27.12.2010 byl schválen nákup zcela nových lůžkových vozů typu: 2x WLAB, 3x WLB, 2x WLABee824,
4x WLBmee62 a 6x Bc 833 Některé z nich projdou opravami.
Dále jsme koupili 2 lokomotivy řady 371 a z německa 2x 101
Máme ještě nové vozy a to 2 Apee141 a 10 Bmee248
Nově zakládáme Historické muzeum sídlící v Želvově. Pro toto muzeum jsme nakoupili 2 "žabotlamy" (el.jednotky řady 451)

Další informace přinesu zítra
DB a.s Frýdek-Místek DB a.s. Český Těšín
CZECH SERVICE CK Czech Travel
No super...Vyblité busy do vyblitého ČSAD
Karosy 700, krásné busy!
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 663
Registrován: 4-2010

Odesláno Sobota, 01. ledna 2011 - 19:41:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na tu 101 bacha na kolejích to nechcu vidět dokud to nebude mít povolení (ode mě).

(Příspěvek byl editován uživatelem ondra_h.)
Jižní morava království modro-bílé šlechty.
VZHŮRU BRNO, KOMETA!

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík.
Je zde špatně? Bude hůř.
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 226
Registrován: 4-2010

Odesláno Sobota, 01. ledna 2011 - 20:04:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

OH: Neboj dyť víš kolik vozů mám schválených tak k tomu přibude dalších pár kousků
DB a.s Frýdek-Místek DB a.s. Český Těšín
CZECH SERVICE CK Czech Travel
No super...Vyblité busy do vyblitého ČSAD
Karosy 700, krásné busy!
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 4-2009

Odesláno Sobota, 01. ledna 2011 - 20:30:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

European Railways a zpožděné dodávky nových souprav

Hezký večer,
naše společnost měla objednané soupravy R Jet a EC Jet s dodáním na začátku Prosince. Z důvodu pozdního dodání souprav však tuto novinku oznamuji až nyní...

Od 1. změny JŘ se těšte na moderní cestování s Našimi vlaky v relacích:

Praha - Košice (vlaky EC)
Praha - Varšava (vlaky EC)
Praha - Ostrava (vlaky R, Ex)
Praha - Zlín (vlaky R)
Praha - Vídeň (vlaky EC)
Praha - Bratislava (vlaky EC)

V pravidelných 2 hodinových taktech!
Lukytrans Czech Railways
Krásné Vánoce a šťatsný nový rok Vám přeje Dodousek.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 666
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 02. ledna 2011 - 18:34:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes Czech Railwais a BRNĚNSKÁ KOMETA.
Jak vyplývá z mého profilového obrázku a z mého podpisu jsem velký fanoušek Komety Brno a jak známo má Kometa nejvíce fans v ČR a někdy je problém se na venkovní zápasy dostat a proto budou od 4.1. zavedeny speciální vlaky pro komeťáky, ale i pro ostatní kluby.
V případě že Kometa hraje doma bude do Brna přijíždet speciální vlak s fanoušky soupeře. Ve složení 850+850.
V případě že Kometa hraje venku bude vypraven speciální vlak do místa kde se hraje ve složení 850+050+850+050+850. Na některé zápasy bude doprava posílena.
Zde již přehled prvních tří vlaků.
4.1.Příjezd Plzně odjezd vlaku z Plzně ve 13.00 odjezd operativně po konci utkání
7.1.Výjezd Komety na Kladno 13:00 odjezd operativně po konci utkání
9.1.Výjezd na Slavii odjezd v 11:00 odjezd operativně po konci utkání speciální souprava 350+4xBmto

(Příspěvek byl editován uživatelem ondra_h.)
Jižní morava království modro-bílé šlechty.
VZHŮRU BRNO, KOMETA!

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík.
Je zde špatně? Bude hůř.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 667
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 02. ledna 2011 - 19:13:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapoměl jsem dodat jízdenka na všechny utkání venku i s příp. play-off stojí 4000Kč,-.
Jižní morava království modro-bílé šlechty.
VZHŮRU BRNO, KOMETA!

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík.
Je zde špatně? Bude hůř.
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 227
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 02. ledna 2011 - 20:15:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Czech Service

Nákupy nových vozů byly uskutečněny proto že budeme provozovat nové vlakové spoje nejen v imaginárním světě
jeden z takovýchto spojů bude vlak
EN (na číslo si počká) Čadca - Berlin Hbf. A zpět
Další vlaky které plánujeme zavést pravidelně:
EN (na číslo si počká) Bratislava hl.st. - Kraków Główny a zpět.
EC (na číslo si počká) Kraków Główny - Praha hl.n. a zpět.
R (na číslo si počká) Ostrava hl.n. - Wiener Neustadt Hbf a zpět
R (na číslo si počká) Katowice - Brno hl.n. a zpět
R (na číslo si počká) Pardubice hl.n. - Kúty a zpět
R (na číslo si počká) Olomouc hl.n. - Třinec a zpět
R (na číslo si počká) Bohumín - Zlín střed a zpět
R (na číslo si počká) Opava východ - Šumperk
Koupili jsme 2ks 151, 6ks 162, 3 ks 754 a 2 nové 223 = 762.

Další dceřinná společnost firmy Czech Service:
Czech trains
Tato firma se bude zabývat přestavbami, opravami a modernizacemi osobních vozu či lokomotiv.
Vyrabíme přípojné jednotky (podobné jako Railjet) s řídícím vozem, tato jednotka je složena z několika vozů a vozu řídícího ke které se připojí příslušná lokomotiva, pro el.trakci loko typu 162 tato jednotka je upravena speciálně pro elektrifikované tratě její číslo je 462.
Pro neel.trakci loko typu 754 nebo německá 223 (762 po schválení) a její číslo je 862.
Obchodní název této jednotky je Railfun.
Právě tyto nové jednotky které by měly být dodány na konci ledna v počtu 10-ti kusů (8ks 462 a 2ks 862) společnosti Czech Service budou tvořit cca 60% nových Rychlíků které tato společnost chce provozovat.
Nyní již tato společnost vlastní 2 kusy a probíhají testy.
Bude k dostání také v jiných verzích, techinfo a obrázek dodám příště.
K soupravě je také možno připojit lokomotivu 754 i 762 (223) ovšem k soupravě 862 není vhodné připojovat elektrickou loko 162.

Nebojte na licence myslím (JŘ jsou nedodělané)

PS: Šťastný nový rok a hodně úspěchů všem vdp s modely!
{Ps2: Tak je to o den později no
DB a.s Frýdek-Místek DB a.s. Český Těšín
CZECH SERVICE CK Czech Travel
No super...Vyblité busy do vyblitého ČSAD
Karosy 700, krásné busy!
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 741
Registrován: 5-2009

Odesláno Neděle, 02. ledna 2011 - 23:16:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

já se omlouvám, ale zítra odjíždím do pryč, takže týden nebudu reagovat a licence musí počkat...
RT6N26 - aktuální provozní stadium je (kupodivu) RT6N1!
Kdy bude lépe? Lépe už bylo...
Můj VDP zde. Železniční licence zde
This is the place...
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 225
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 06. ledna 2011 - 21:19:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

European Railways a.s.

Uběhlo již dost času od té doby, kdy jsme Vám slíbili, že si představíme složení nehnaných jednotek taženými/tlačenými lokomotivou. Dnes nastal ten čas. Zde tedy představuji složení všech souprav včetně detailnějšího posisu.

Souprava EC Jet

Složení soupravy: 392 + BDxmz + 10x Bmz + Bwmz + DWmz + Ampz + 990.

Souprava R Jet

Složení soupravy: 392 + BDxmz + 7x Bmz + ARmpz + 990.

A teď podrobná pitva vozů, které máme v pronájmu od Siemesnu, který je také vyrábí:

392 - Třísystémová lokomotiva v podstatě až na pár drobností shodná s 1216 OBB
BDxmz - Vůz postavený na bázi vozu Bmz se službou úschova během přepravy a s přelomovou službou - vůz s dětskou hernou - novinkou na české železnici. Je vybaven všelijakými herními prvky pro děti - skluzavky, stavebnice, ... prostě vše jako v herních koutcích, které stojí na pevné zemi. Na to, aby si děti hračky neodnesly domů bude dohlížet speciální průvodčí. Také bude v tomto voze umístěno 6 stolečků pro rodiče - aby mohli hlídat své děti a popíjet si třeba kávu. Věříme, že tato služba přiláká hodně rodin s dětmi do Našich vlaků.
Bmz - až na pár detailů shodný s vozy Bmz ČD. Namátkou pár nejdůležitějších detailů: Velkoprostorové uspořádání, Wifi připojení v každém voze, zásuky 230V u každé čtyřky v počtu 2 ks. Tímto přilákáme cestující, co si chtějí na notebooku hrát či pracovat, a přitom nehtějí si koupit jízdenky do 1. třídy.
Bwmz - jídelní vůz pro cestující na platformě vozu Bmz - kuchyň bude umístěna v sousedním vozidle. Naše jídelna bude mít nižší ceny, které zhruba odpovídají ceně jídla a nebude předražená jako dnes. Proto celý vůz bude jedna velká jídelna. Na nízké ceny zase přilákáme další cestující do našich vlaků.
DWmz - kuchyň pro jídelní vůz, umístěný v sousedním vozidle. bude zde dost místa pro vaření, ale také sociální zařízení a místnůstka pro odpočinek zaměstnanců, když nebudou mít tolik objednávek.
Ampz - vůz stejný jako dnešní Ampz - jen s pár důležitými detaily - velkoprostorový, Wifi připojení, zásuvky 230V.
990 - řídící vůz s čelem Tauruse, postaven na platformě vozu Ampz - vůz je velkoprostorový, vybaven stolečky pro netebooky a zásuvkami v počtu 4 ks u čtyřky / 2ks u dvojky sedadel. Wifi připojení samozřejmostí. Vhodné především pro podnikatele, co potřebují na cestách pracovat.
ARmpz - Bufetový vůz s 1. třídou - v 1. třídě - velkoprostorové uspořádání, Wifi připojení, zásuvky 230V. Nízké ceny v bufetovám voze, nežší, než v dnešní době.

Po schválení licencí okamžitě vyjedeme na naši linku R1 Praha - Ostrava (Praha - Zlín).

Takže neváhejte a po vydání licencí se svezte s Námi!
Lukytrans Czech Railways
Krásné Vánoce a šťatsný nový rok Vám přeje Dodousek.
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 817
Registrován: 9-2007

Odesláno Pátek, 07. ledna 2011 - 18:00:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dodousek: Mohu se zeptat, ty značení mají být podle UIC nebo jste si je jako vŽS určil sám?
vagonWEB

ICQ 418733638
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 59098
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 08. ledna 2011 - 16:33:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podle UIC jsou jen přibližně. :-)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 677
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 09. ledna 2011 - 09:31:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pánové chápu vaši diskuzi o značení, ale imaginární vozidla schvaluji já a mě to příjde dobrý.
Jižní morava království modro-bílé šlechty.
VZHŮRU BRNO, KOMETA!

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 59122
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 09. ledna 2011 - 13:41:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Však jo. Doufám, že v tom máš nějaký svůj systém. Šlo by ho případně zveřejnit?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 684
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 09. ledna 2011 - 17:38:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak to víš že šlo ale moc se mi do toho nechce.
Jižní morava království modro-bílé šlechty.
VZHŮRU BRNO, KOMETA!

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 747
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 10. ledna 2011 - 19:10:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dodouškovi byla konečně vydána licence
RT6N26 - aktuální provozní stadium je (kupodivu) RT6N1!
Kdy bude lépe? Lépe už bylo...
Můj VDP zde. Železniční licence zde
this is the place...
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 685
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 11. ledna 2011 - 14:00:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Změň ČŽD na Czech Railwais.
Ď
Jižní morava království modro-bílé šlechty.
VZHŮRU BRNO, KOMETA!

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 748
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 11. ledna 2011 - 14:25:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

není zač
RT6N26 - aktuální provozní stadium je (kupodivu) RT6N1!
Kdy bude lépe? Lépe už bylo...
Můj VDP zde. Železniční licence zde
this is the place...
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 226
Registrován: 4-2009

Odesláno Úterý, 11. ledna 2011 - 16:11:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oficiálně oznamuji, že na základě vydané licence naše vlaky vyjedou zítra, tj. 12.1.2011 do provozu na lince R1 Praha - Bohumín s odbočnou větví Praha - Zlín. Na 1. nástupišti v Praze hl. n. na Vás bude čekat jedno překvapení, takže se určitě podívejte. Kromě toho si naši zaměstnanci a pan Postler zkrátili čekání na vydání licencí tím, že do všech našich vlaků byl nahrán audiovizuální informační systém. Pan Postler Vás např. uvítá ve vlaku, řekne Vám informace o cestě, ohlásí případné zpoždění a při výstupu Vám poděkuje za cestu s ER.

Takže zítra na shledanou!
Lukytrans Czech Railways
Krásné Vánoce a šťatsný nový rok Vám přeje Dodousek.
Krtek11
Moderátor

Číslo příspěvku: 962
Registrován: 8-2008

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 20:11:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, rád bych si založil nějaké železniční VDP. Nemáte nějaké dobré tipy na stránky s vystřihovánkami lokomotiv a vagónů?
Skype:CZkrtek11/ICQ:438187387(krtek11)/mail: krtek11@spoluzaci.cz - //REGIOJET
VW Polo 1.2 9A6 2272 -> Nezapomeneme!!!

Nejsem proti nikomu zaujatý, jen dělám svou "práci"
C_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 1-2011
Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 20:15:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krtek11: www.doprava.unas.cz
Karosy...Opravdu nejlepší autobusy na cestách!
Nikdy nevíš co máš a když to ztratíš, nikdy to nedostaneš zpátky!
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 754
Registrován: 5-2009

Odesláno Čtvrtek, 13. ledna 2011 - 20:16:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krtek11: tady jestli chceš miniboxy, ideální volba...
RT6N26 - aktuální provozní stadium je (kupodivu) RT6N1!
Kdy bude lépe? Lépe už bylo...
Můj VDP zde. Železniční licence zde
this is the place...
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 691
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 14. ledna 2011 - 08:00:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K tomu odkazu RT6 ano super volba, ale doprav.unas je ještě lepší, ale vozidla jsou krapítek složitější.
Jinak konečně někdo další. Krtku kdyžtak se mi ozvi na mail. Něco bych s tebou chtěl probrat.
Jižní morava království modro-bílé šlechty.
VZHŮRU BRNO, KOMETA!

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 4-2009

Odesláno Sobota, 15. ledna 2011 - 16:23:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravíme,

jak víte, již jsme zahájili provoz na našich prvních vlacích z Prahy do Zlína a Ostravy. Vlaky byly využívány z 56%, a to především díky vlakům IC.

Kdo se podíval na pražské hlavní nádraží, zcela určitě ho na prvním nástupišti zaujala vzorně a citlivě renovovaná souprava E449.2002 + Amee + BDmee + BRmc + 5x Bmee. Tato "výstava" splnila svůj účel - zájem odborné i laické veřejnosti. Proto tuto výstavu budeme opakovat a nejen na pražském hlavním nádraží. Harmonogram této výstavy bude již brzy uveřejněn na našich webových stránkách. Ještě doplním - ode dneška si lze objednat s touto soupravou fotovlak a ještě zde přidám fotku, jak by to asi v realitě vypadalo:



Fotka je z www.prototypy.cz

Tímto se dnes s vámi loučíme. Nashledanou!
Lukytrans Czech Railways
Krásné Vánoce a šťatsný nový rok Vám přeje Dodousek.
Krtek11
Moderátor

Číslo příspěvku: 964
Registrován: 8-2008

Odesláno Úterý, 18. ledna 2011 - 17:29:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mockrát děkuji za typy, doprava.unas se asi bude hodit. Jinak, nemá někdo ještě odkaz na stránku s nějakými zahraničními vozidly typu Siemens Desiro (ML) atd.? Docela by se to hodilo, díky.
Skype:CZkrtek11/ICQ:438187387(krtek11)/mail: krtek11@spoluzaci.cz - //REGIOJET
VW Polo 1.2 9A6 2272 -> Nezapomeneme!!!

Nejsem proti nikomu zaujatý, jen dělám svou "práci"
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 701
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 18. ledna 2011 - 19:02:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco je na té dopravě, ale ještě se na to podívám a ozvi se mi na mail. Dík
Jižní morava království modro-bílé šlechty.
VZHŮRU BRNO, KOMETA!

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 233
Registrován: 4-2009

Odesláno Pondělí, 24. ledna 2011 - 19:53:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tento příspěvek měl být původně psaný až zítra, jenomže ve Vbusu pan Ciytbus řádí (žárlí), příspěvek do Vbusu jsem opět odložil... no nic pojďme na to

Další skvosty do naší sbírky hist. vozidel

Jak již víte, první pečlivě renovovaná souprava sklidila velký úspěch. Proto jsme rozhodli, že v této činnosti budeme pokračovat, a to ve větším měřítku. Již na začátku ledna jsme předali ŽOS Vrútky k pečlivé renovaci soupravu 850.001 + 050.001 + 050.204 + 050.209 + 850.002. Největší problémy s renovací jsou u 850.002, která není přes 7 let odstavení právě v nejlepším stavu. Dokončení renovace prvních 4 vozů do podoby první prototypové soupravy bude zřejmě v Dubnu, 850.002 předpoklad v květnu.

Příští týden pojede mimořádný vlak do Vrútek, který poveze další motorové vozy a k nim vozy přípojné. Ty budou rekonstrulovány dle toho, jak budou dokončeny ostatní vozidla. Více příští týden.

Děkuji za pozornosti a přeji příjemný večer.

Mj. někdy konečně sem dodám obrázky alespoň mých počítačových vagonů, ale nejdříve je musím upravit do "vystavovatelného stavu".
Lukytrans Czech Railways
.
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 242
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 28. ledna 2011 - 18:04:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jen něco malého z Czech Service?
Náhled laku autobusů Czech Service, Toto je hlavní návrh, mírně se ještě upravuje pro jednotlivé typy vozů, toto je SOR C10.5.


Mám další novinky, ale ty až příště...

EDIT - oprava chybičky

(Příspěvek byl editován uživatelem sor_nb18.)
CZECH SERVICE CK Czech Travel
1. Zkrátka a dobře, líbí se mi SOR-ky i když si o nich hodně lidí myslí že jsou na nic.
2. Nové vyblité busy do vyblitého 3ČSAD
3. Karosy řad 73x a 74x, nádherné autobusy, ovšem hodně jich už není k zastižení a nikdy nebude
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 4-2010

Odesláno Sobota, 29. ledna 2011 - 22:04:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No možná tím už lezu na nervy ale zakládá se nová společnost CS Cargo

Něco o společnosti...
Budeme se zabývat nákladní dopravou, sídlíme ve Frýdku-Místku na ulici Malý Koloredov.
Máme také 2 depa, jedno ve Frýdku-Místku a Ostravě-Kunčících, kde zatím stojí našich zatím 6 lokomotiv, 3 elektrické 3 dieselové a to: el.loko: 130 (E 479.0)
182 (E 669.0)
122 (E 469.2)

Diesel loko: 770 (T 669.0)
735 (T 466.0)
753 (T 478.3)

Vlastníme také vagony, ovšem jejich kompletní seznam snad dodám zítra.

Na závěr náhled do "elektrického" vp.
a
130................................182

Děkuji za pozornost, dobrou noc
CZECH SERVICE CK Czech Travel
1. Zkrátka a dobře, líbí se mi SOR-ky i když si o nich hodně lidí myslí že jsou na nic.
2. Nové vyblité busy do vyblitého 3ČSAD
3. Karosy řad 73x a 74x, nádherné autobusy, ovšem hodně jich už není k zastižení a nikdy nebude
Rt6n26
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 785
Registrován: 5-2009

Odesláno Sobota, 29. ledna 2011 - 22:27:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sor_nb18: E669.0 rozhodně není 182
RT6N26 - aktuální provozní stadium je (kupodivu) RT6N1!
Kdy bude lépe? Lépe už bylo...
Můj VDP zde. Železniční licence zde
Raději budu nahlížet na svět negativně a budu občas mile překvapen než abych na něj nahlížel pozitivně a byl neustále zklamán...
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 251
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 30. ledna 2011 - 08:51:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rt6n26: Když to není 182 tak co je to? Koukal jsem do atlasu lokomotiv, možná jsem něco přehlédl nebo naopak přihlédl, tak bych byl rád opraven, díky
CZECH SERVICE CK Czech Travel
1. Zkrátka a dobře, líbí se mi SOR-ky i když si o nich hodně lidí myslí že jsou na nic.
2. Nové vyblité busy do vyblitého 3ČSAD
3. Karosy řad 73x a 74x, nádherné autobusy, ovšem hodně jich už není k zastižení a nikdy nebude
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 722
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 30. ledna 2011 - 09:50:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to 180 2 prototypy budoucích šestikoláků. Tudíž si myslím že rekonstrupvat tyto stroje je hodně neuvážené a nemohou být schválena. Proto si prosím stáhni obrázky, které ti poskytnu na email a ty si uprav.

Vozidla jsou upravená tudíž víš co musí následovat. (Podle pravidel)
Jižní morava království modro-bílé šlechty.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 30. ledna 2011 - 15:28:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A další novinka...
Czech Service

Nastupujeme na reálnou scénu a také na reálný trh.
Budeme nově provozovat MHD také ve Frýdku-Místku.
momentálně máme návrhy 4 JŘ.
Náš vozový park činí: MHD - 2x Karosa B731; 2x Karosa B732; 1x Karosa B931; 2x Karosa B932; 1x Karosa B932E; 2x Karosa B952; 3x Karosa B952E; 1x Karosa Irisbus Citybus a 1x Solaris Urbino 12 II
PHD - 1x Karosa LC735; 1x Karosa LC736; 1x Karosa LC936; 2x Karosa LC956E; 1x SOR LC10.5; 1x SOR LH12 a 1x Irisbus Domino.
Všechny tyto vozy jsou zánovní a většina je převedena z Želvova.

Dále díky financím z EU máme objednaných u společnosti SOR libchavy 12 nových autobusů. 2x SOR CN10.5, 3x SOR CN12, 4x SOR NB12 City, 1 SOr LH9.5, 1x SOR LH10.5 a 1x SOR LH12. A u společnosti Irisbus Iveco máme objednané 3 Crosswaye 10.6, 1 CW12 a 2 Crosswaye Low Entry.

A nyní CS Cargo se seznamem vozů.
4x Npp
3x Ua
2x Ds
10x Nas
3x Paov
2x Pao
2x Px
4x Raj
3x Wap
5x Res
4x Shimms

A to je asi pro dnešek vše, díky za pozornost

Edit: Oprava chybičky

(Příspěvek byl editován uživatelem Sor_nb18.)
CZECH SERVICE CK Czech Travel
1. Zkrátka a dobře, líbí se mi SOR-ky i když si o nich hodně lidí myslí že jsou na nic.
2. Nové vyblité busy do vyblitého 3ČSAD
3. Karosy řad 73x a 74x, nádherné autobusy, ovšem hodně jich už není k zastižení a nikdy nebude
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 237
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 30. ledna 2011 - 16:47:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sor_nb18: Neber to jako rýp, ale kde na to všechno bereš peníze? Během snad 6 měsíců mít najednou obrovský vDP...

Já třeba osobně si lokomotivy a vozy pronajímám, a teď rozjíždíme projekt nákupu více vozů, ale to vše díky EU, bez těchto peněz bych si mohl tak akorát uprdnout (a i to uprdnutí stojí drahocenný osvěžovač vzduchu).

Další informace přineseme později, protože zítra se budou otevírat obálky s nabídkami na jejich modernizaci.

(Příspěvek byl editován uživatelem dodousek.)
Lukytrans Czech Railways
.
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 254
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 30. ledna 2011 - 17:00:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dodousek: CS Cargo nemá s Czech Service nic společnýho, jen za něj přispívám tady na k-reportu.
Ano peníze a zase peníze...Taky je to na delší dobu poslední co naše společnost podnikne.
CZECH SERVICE CK Czech Travel
1. Zkrátka a dobře, líbí se mi SOR-ky i když si o nich hodně lidí myslí že jsou na nic.
2. Nové vyblité busy do vyblitého 3ČSAD
3. Karosy řad 73x a 74x, nádherné autobusy, ovšem hodně jich už není k zastižení a nikdy nebude
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 723
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 30. ledna 2011 - 17:50:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Měl bych dotaz na všechny majitele VDP. Jak by se řešilo kdyby někdo nezažádal o licenci nebo provozoval imaginární vozidla bez povolení?
Jižní morava království modro-bílé šlechty.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 238
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 30. ledna 2011 - 17:52:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Promiňte za mylné informace, kolega z ředitelství naší firmy mi volal, že jsem to docela hodně popletl (měl jsem pár dní dovolenou a ještě mám vyprázdněnou hlavu). Takže na pravou míru: VŘ na rekonstrukci 200 vozů s lhůtou dodání do konce Prosince vyhrála společná nabídka Movo Plzeň, ČKD Vagonka a Pars Nova. Více než polovinu částky nám zaplatí EU, bez jejíž pomoci byjsme nic neudělaly.

A v čem rekonstrukce vlastně spočívá?

Rekonstrukce 120 vozů 2. třídy býv. řad BDmee(r), BRmc, Bmee na vozy 2. třídy Bmpee
Rekonstrukce 40 vozů 1. třídy býv. řad Amee, Bmee na vozy 2. třídy ARmpee s bistro oddílem
Rekonstrukce 40 vozů 2. třídy býv. řady Bmee na 40 řídících vozů 2. třídy Bbdfhmpee - Řídící vůz s prostorem pro jízdní kola a zvedací plošinou pro tělesně postižené cestující

Tyto vozy budou jezdit v ucelených soupravách ve složení: Lokomotiva + ARmpee (1. třída Řazena blíže k lokomotivě, aby se z ní nestal průchod k bufetu z ostatních vozů) + 3x Bmpee + Bbdfhmpee.

Rekonstrukce cestujícím přinese: Nové pohodlné sedáky, audiovizuální informační systém včetně elektronického rezervačního systému, klimatizaci, vakuové WC, prostor pro jízdní kola, bistro vůz v každém vlaku, možnost v každém vlaku cestovat s handicapovanými cestujícími, sníženou hlučnost atd.

S tímto VŘ bylo vyhlášeno další VŘ, tentokrát na modernizaci 29 vozidel býv. řady Bmee na lůžkové vozy WLABmee. Toto VŘ bylo přiklepnuto ŽOS Trnava. Vozidla budou dodána taktéž do konce tohoto roku.

Toto jsou naše jediná a na dlouhou dobu poslední vozidla, co budou v našem vlastnictví. Ještě jednou děkujeme EU, bez níž by se tento nákup a následná modernizace vozů nemohly uskutečnit.

Sor_nb18: A já jsem si myslel že na ty pětitisícovky máte tiskárnu
Lukytrans Czech Railways
.
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 239
Registrován: 4-2009

Odesláno Neděle, 30. ledna 2011 - 18:45:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ondra_h: Dle mě určitě ze začátku napomenutí, později pokuty a pak mě napadá snad jen vyloučení vDP z této branže, ale to by samozřejmě muselo být po domluvě s ostatními vDP a moderátory.
Lukytrans Czech Railways
.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 724
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 30. ledna 2011 - 19:27:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Koukám že se tu blýská na špatné časy bez příspěvků. Žádná nová vozidla.

Jinak z CR:
Jedna 371 utrhla v Děčíně na hlavním nádraží pantograf a bude se muset podrobit opravě je v pronájmu u AWT, které uhradí 45% nákladů na opravy podle platné smlouvy.

Vozidla ST43 již byly všechny rekonstruovány na služební řadu 782 a byly umístěny do DKV BRNO.

Vlak na zápasy komety se dnes vydal do Liberce a zdřejmě zcela zbytečně. Viz výsledek 5:2.

(Příspěvek byl editován uživatelem ondra_h.)
Jižní morava království modro-bílé šlechty.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 256
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 31. ledna 2011 - 17:34:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přidávám obrázky dieselových lokomotiv společnosti CS Cargo
770 "Čmelák"
735 "Pilštyk"
753 "Brejlovec"
CZECH SERVICE CK Czech Travel
1. Zkrátka a dobře, líbí se mi SOR-ky i když si o nich hodně lidí myslí že jsou na nic.
2. Nové vyblité busy do vyblitého 3ČSAD
3. Karosy řad 73x a 74x, nádherné autobusy, ovšem hodně jich už není k zastižení a nikdy nebude
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 729
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 31. ledna 2011 - 17:49:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jsou ty lokomotivy jen natřené nebo upravené?
A co 101DB můj problém to není ale...
Jižní morava království modro-bílé šlechty.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 258
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 31. ledna 2011 - 19:04:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ondra_h: Ty jsou jen natřené
Ta 101 je tvrdý oříšek, nemůžu najít techinfo, jdu ho hledat znova...
CZECH SERVICE CK Czech Travel
1. Zkrátka a dobře, líbí se mi SOR-ky i když si o nich hodně lidí myslí že jsou na nic.
2. Nové vyblité busy do vyblitého 3ČSAD
3. Karosy řad 73x a 74x, nádherné autobusy, ovšem hodně jich už není k zastižení a nikdy nebude
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 730
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 31. ledna 2011 - 19:16:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tech info v mailu.

Aby to nebylo OT.
Souprava 263+051+051+951 úspěšně jezdí po okruhu, kde probíhají testy a složitý schvalovací proces. Do doovské stanice Havl. Brod by se mohla vrátit v půlce března. A od 1. změny jízdního řádu zasáhnout do pravidelného provozu a nabízet cestujícím komfortní cestování našimi vlaky.
Jižní morava království modro-bílé šlechty.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 731
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 01. února 2011 - 14:19:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Upozorňuji na změny pravidel ve schvalování imaginárních vozidel.

Dodousek došel Ti mail?
Posílal jsi mi něco?
Jižní morava království modro-bílé šlechty.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 243
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 02. února 2011 - 19:06:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

S European Railways vlakem na Jadran!

Po délší době, kdy ČD v rámci šetření zrušily populární vlak Jadran, jsme se rozhodli provozovat jeho "klon". Vlak pojede z Prahy hl. n. přes Pardubice hl. n., Brno hl.n., Bratislavu hl. n., Zagreb, Knin a Perkovič do Splitu. Vlak bude provozován celoročně, v letním období však bude posílen. Zatímco v zimním období bude jezdit na vlaku 10 vozů, z toho 6 lůžkových, v létě pojede až 15 vozů, z toho 10 lůžkových. Tento vlak nabízí levnou alternativu pro čechy a slováky, co chtějí jet na Jadran a za cestu ušetřit přes půlku jízdného za dopravu.

Tento vlak máme v plánu provozovat od 1. změny JŘ (stejně jako vlaky EC). Na česko-slovenském území ji bude vozit lokomotiva 350 ZSSK, dále služební vůz a jídelní vůz, 6 - 10 lůžkových vozů (dle ročního období a poptávky) a 2 - 3 autovozy (dle ročního období a poptávky). Protože všechny přestavby budou hotové ke konci roku, do konce tohoto GVD si budeme všechny vozy pronajímat od ČD, které tento vlak budou zároveň nabízet v ČD Cestovní kanceláři.

Jízdné a další podrobnosti se již brzo dovíte.

Nashledanou, ať to je třeba na Jadranu nebo v České Republice!

Lukytrans Czech Railways
.
Severak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 7-2009
Odesláno Středa, 02. února 2011 - 21:29:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

VDP Zápraží zavadí nový typ časové jízdenky, rozhodně se však nejedná o Opencard. Více info na našich stránkách
--Severák, generální ředitel VDP Zápraží
http://vdp-zaprazi.vesele.info/
Programátor Margarity VDP - tvorby JŘ
http://strajt9.sweb.cz/margarita/
Lokálky_cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 2-2011
Odesláno Pátek, 04. února 2011 - 13:20:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den,

dne 3.1.2011 vznkla společnost Lokálky a.s. Jak název napovídá, budeme provozovat lokální tratě na území ČR a SK. Zatím vlatníme 75 krokodýlů řad 850 a 851 (doufám že nevadí, že většina z nich už neexistuje). 1o z nich je v provozuschopném stavu a po hlavní opravě. Jaké lokálky budeme provozovat, to se již brzo dozvíte.

Zatím vše, přeji pěkný den.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 737
Registrován: 4-2010

Odesláno Pátek, 04. února 2011 - 14:48:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Lokálky_cz: Vítám tě zde. Super že se zase někdo přidal. Provozování VDP má svá pravidla a imaginární vozidla můžeš provozovat pouze s povolením. Všechny kontakty najdeš nahoře na této stránce. Díky a ještě jednou vítej.
Jižní morava království modro-bílé šlechty.

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Citybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 80
Registrován: 11-2010
Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 10:59:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nový dopravce!
9.2. převezmu MHD v Hudcově, fiktivním městě na hranici jižních čech a Vysočiny.
Linky máme tři. Nyní stručně o každé z nich. Bezesporu nejvýznamnější (pro turisty a občany města) je linka 1, jezdící od Polikliniky přes Autobusové nádraží, Hotel Palmovka a Tržnici až k Hlavnímu nádraží s tím, že několik spojů pokračuje dále do městečka Střelná. Zbylé linky 2 a 3 jsou vedeny od Polikliniky přes různé části města až k závodům ČKD a k lokomotivnímu depu, které jsou u nádraží. Všechny linky jsou v provozu i o víkendech, avšak pouze v rámci několika spojů na každé lince.
K vozovému parku - ten je na velmi špatné úrovni. Tvoří ho pouze tři autobusy. Nejstarší z nich je dnes už spíše záložní Karosa C734 z roku 1987, která jezdí pouze několik spojů linek 2 a 3 ve špičkách pracovních dnů. Další je Récréo (C935E) z roku 2000 , které zajišťuje provoz několika spojů linky 1 a většiny spojů linky 2. Poslední je malý autobus typu Sor, konkrétně typ C9,5 z roku 2001, který pak jezdí zbylé spoje linek 1 a 3.
Pro dnešek vše, brzy snad přibydou i fotky.
ČSAD Hudcov, a.s. se s vámi tímto loučí
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 752
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 06. února 2011 - 12:54:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Citybus: super


Čtyři nové služební vozidla
Tato vozidla jsou postavena na podvozku a karoserii vozu 842.001. Na výrobu těchto vozů jsme odkoupili licenci od jejich bývalého výrobce. Budou z nich řazeny zaměstnanecké vlaky a jeden vůz bude připojován k vlaku nehodovému.
Vozy vyrábíme i pro jiné společnosti takže pokud máte zájem o vozidla řady 842 nebo služební řady 842.5 neváhejte a napište na 6ondra6@email.cz

Čtyři lokomotivy z železničního hřitova v České Třebové
Tyto lokomotivy jsou ve stavu vrak. A zachránili jsme je na poslední chvíli před jejich . Jsou to dvě lokomotivy řady 122-123 a dvě lokomotivy řady 141. VŘ na jejich rekonstrukci vyhrála ŽOS Vrútky. Dále jednáme o převodu dvou lokomotiv řady 121 a dvou lokomotiv řady 140 pod naše křídla. Vozidla budou opravena do různých nátěrů z různých dob a zařadí se do zálohy a pravidelně budou na nasazována na historické vlaky.

Nové vozy řady 854, 054 a 954(.2)
Chceme vlastnit 50 vozidel řady 854, 18 vozidel řady 054, 8 vozidel řady 954 a 43 vozidel řady 954.2 pro osobní a spěšné vlaky.
VŘ vyhrála Pars Nova Šumperk.
Rekonstrukce cestujícím přinese: nové pohodlné sedáky, audiovizuální informační systém, vakuové WC, tišší chod vozu a především moderní vlaky. Z technického hlediska bude dosazeno přemostění záchrané brzdy, nový motor apod.

Aktuální stručná zpráva ze Škody Plzeň
Již jsou vyrobeny čtyři push-pull soupravy pro naši společnost.

Na závěr bych chtěl poděkovat EU za poskytnutou dotaci ,bez které bychom se nepohnuli z místa při rozvoji a rekonstrukcích.

Těší nás že využíváte naše služby.

!!!KOMETA PATŘÍ DO PLAY OFF!!!
Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
Sor_nb18
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 273
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 07. února 2011 - 12:46:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oznamuji svou nepřítomnost u internetu, minimálně do této středy (chcípl mi PC), tak nebudu odpovídat na e-maily, Díky za pochopení.
(tento příspěvek je odeslán z nedomácího PC)
CZECH SERVICE CK Czech Travel
1. Zkrátka a dobře, líbí se mi SOR-ky i když si o nich hodně lidí myslí že jsou na nic.
2. Nové vyblité busy do vyblitého 3ČSAD
3. Karosy řad 73x a 74x, nádherné autobusy, ovšem hodně jich už není k zastižení a nikdy nebude
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 59660
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 07. února 2011 - 16:14:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Však máš stejně do 15. února BAN.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Citybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 11-2010
Odesláno Středa, 09. února 2011 - 20:12:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes jsem se tedy šel podívat, jak to v Hudcově chodí....
No zrovna nic moc. Ve spojích po městě jelo s vyjímkou spojů po sedmé max. 10 lidí, sledovány byly i jízdy naprázdno.
Většina vozů je polepena menšími reklamami ale není zde kupodivu ani jeden s CVR.
A označování linky a směru .... Vepředu většinou jedna cedulka s číslem linky (případně boční cedulka která má i nejvýznamnější zastávky, u Soru i BUSE panel (jenom přední)), na boku a vzadu většinou jedna cedulka dohromady, většinou ale není vůbec....
Víc už poví dnešní fotky....
Citybus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 11-2010
Odesláno Čtvrtek, 10. února 2011 - 20:33:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Druhý den provozu....
Z novin: "Místní dopravce autobusové dopravy - ČSAD Hudcov a.s. má nového majitele. Ten si do konce roku přeje zrekonstruovat alespoň 5 zastávek a zakoupit i jeden nový autobus. "V neposlední řadě také dojde ke změně linkového vedení a hustoty spojů", dodává. Doufejme tedy, že dojde ke zvýšení kultury cestování".
Vše co se tam píše chceme splnit. Rekonstrukcí se zatím dočkají jen nejvyužívanější zastávky. Nový autobus bude nízkopodlažní nebo aspoň LE, a bude jezdit na páteřní lince. Nejspíše však bude dodán až po změně linkového vedení, ke které letos také dojde.
No pro dnešek všechno
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 250
Registrován: 4-2009

Odesláno Pátek, 11. února 2011 - 14:59:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní příspěvek je posledním příspěvkem společnosti European Railways, nebudu o protahovat, zkrátka ER se slučuje s mateřskou společností Czech Railways, dodávky modenizovaných souprav pro rychlíky se zrušily, ostatní soupravy přechází pod CR, licence také. I nadále budu s CR spolupracovat.

Byl jsem jmenován jako ředitel nového imaginárního DP se jménem Dopravní Podnik Města Vrahovice.

Vrahovice je obyčejné městečko, které má hřbitov (samozřejmě, když jsou to Vrahovice ), obecní úřad, zdravotní středisko, nádražíčko, Autobusovou stanici, lesík, rybníček, v jižní části obrovské paneláky a v severní části velké průmyslové centrum . Město má problémy se smogem, takže VHD tu má zelenou.

Předem podotýkám, že můj Vdp je v minulosti, konkrétně v roce 1990 a jeden rok bude běžet rychleji do té doby, než se vyrovnáme normálnímu času (dle mých výpočtů do bude trvat do roku 2030 reálného času ).

Vozový park obsahuje 8 autobusů, všechny jsou Karosy B 731.00 z roku 1985, kdy byl zdejší systém MHD zahájen.

Linky vedou po městě 3. Linka 1 spojuje Sídliště Vršek s Nádražím, je v provozu celodenně, ve špičce má interval 20 min. a v sedle 60 min. Jezdí na ni 2 autobusy. Linka 2 jezdí taktéž ze Sídliště Vršek, ale končí v Průmyslovém centru. Ve špičkách má interval 10 min., v jiných částech dne nejezdí. Obsluhují ji taktéž 2 autobusy. Linka 3 jezdí z Nádraží do Průmyslového centra. Interval ve špičkách 10 min., jindy nejezdí. Obsluha je zajištěna 2 autobusy.

Další novinky z Vrahovic již brzy budou následovat.

Lukytrans Czech Railways
.
Dodousek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 4-2009

Odesláno Sobota, 12. února 2011 - 15:53:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Update stránky Vdp s modely!

Na výše uvedených stránkách jsem nově zřídil kolonku "Seznam Vdp s modely". Pokud tam chcete také být a Vaše společnost má webové stránky, napiště mi email a já Vaši společnost do seznamu přidám. V emailu napiště jméno společnosti, jméno ředitele (přezdívka na k-reportu), webové stránky a email společnosti (ředitele). Zpřehlední to hledání informací o společnostech.

Díky za pozornost!

Lukytrans Czech Railways
.
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 776
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 13. února 2011 - 09:28:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak jsme 06. února 2011 informovali o nových služebních vozech, které hodláme kupovat po podrobném přezkoumání jsme dospěli k závěru že bude vyroben pouze jeden vůz, který bude připojován k nehodovému vlaku. Zaměstnanecké vlaky se jevily jako neekonomické a výroba byla zrušena. Budou přestavěny zpět na vozy řady 842 a zařadí se do provozu (pravděpodobně na Ostravsku).
!!!KOMETA PATŘÍ DO PLAY OFF!!! ALE ASI SE TAM NEDOSTANE!!!
Dost dobrá hra: http://www.gamedesign.jp/flash/chatnoir/chatnoir.swf (musíte chytit tu kočku aby Vám neutekla).

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
C_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 14. února 2011 - 19:06:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oznamuji ža se zakládá nový vdp s modely!

Jsme společnost MS Bus a.s., sídlíme (stejně jako ve VDP Vbus) v Opavě, náš vozový park činí 6 autobusů:
Karosa C734, ev.č. 11
Karosa C744, ev.č. 21
Karosa C935E, ev.č. 24
Karosa C954, ev.č. 33
SOR C10.5, ev.č. 15
SOR C12, ev.č. 20
Budeme se zabývat zájezdy, NAD, apod...
V budoucnu chceme provozovat také PHD na Ostravsku, ale to je jen naše vize.

Děkuji za pozornost
Karosy...Opravdu nejlepší autobusy na cestách!
Nikdy nevíš co máš a když to ztratíš, nikdy to nedostaneš zpátky!
Ondra_h
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 782
Registrován: 4-2010

Odesláno Pondělí, 14. února 2011 - 19:08:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přichází renesance této diskuze. A jako na každého kdo se přidá super!
!!!KOMETA PATŘÍ DO PLAY OFF!!! ALE ASI SE TAM NEDOSTANE!!!
Dost dobrá hra: http://www.gamedesign.jp/flash/chatnoir/chatnoir.swf (musíte chytit tu kočku aby Vám neutekla).

Tykejte mi a oslovujte mě Ondra_h nebo OH. Dík
C_954
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 1-2011

Odesláno Pondělí, 14. února 2011 - 19:18:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ondra_h: Renesanční doba v roce 2011
VDP tady jsem si chtěl pořídit už v lednu, jen nebyl čas dát o tom vědět...
ČSAD Frýdek-Místek...
Karosy...Opravdu nejlepší autobusy na cestách!
O některých lidech raději ani nepřemýšlím...
Nikdy nevíš co máš a když to ztratíš, nikdy to nedostaneš zpátky!