K-report
 

Archiv do 26. dubna 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Soukromí dopravci v osobní dopravě » Archiv do 26. dubna 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
malý bobeš
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.200.57.198
Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:02:27    Odkaz na tento příspěvek  

T.H. , dispečer:

z příspěvků za končící víkend to vyplývá celkem jasně; dirigující dispečer (chápu, byl na to sám) prostě odvykl provozu na D 3 a musí se "zaběhnout"

To je stejné jako u nás. Před několika málo lety jezdilo na nejmenované D3 lokálce na liberecku několik nákladních, přestavovacích a vlečkových vlaků denně, křižovalo se, předjíždělo , obsluhovala se vlečka na širé trati a šlo to v pohodě.
Po drastickém omezení (Mn tak 2 x týdně po polovině trati) stačí jedno PMD (MUVka) a dispečera to dokáže totálně rozhodit - "nemá na to čas" a podobné výmluvy
On spíš (tedy u nás, oldřichovského neznám) tak nějak zakrněl...
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5940
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:06:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vy pane T.H. , že jste schopen korekce? Kdepak. Znám vás již 5 let a NIKDY jsem nezažil, že byste dokázal uznat chybu. Argumentace přes devatero údolí ano, ale uznat dílčí omyl to ne. Ani když vás z něj usvědčí někdo z té vaší družiny na DFČD. To spíš raději zmlknete, nebo uraženě na měsíc odejdete. O schopnosti se omluvit za vaše občasné úlety vůči jiným už ani nemá cenu se zmiňovat. Tak to je.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 478
Registrován: 5-2009

Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:08:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ja veřím že v Tanvaldu to mají obtížné.Jako ve spoustě jiných stanic.Několik jich znám osobně.To že někteří nevědi kde se dir.dispečer nachází.To se stavá.Já taky nevim některé veci třeba z D3 i když jsem na ní sloužil(nepamatuju se)proto jsem se třeba ptal:-)Nebo třeba neznám zmíněný Tanvald (po dopravní stránce).Ale nezdá se mi vhodné napadat situaci o které nevíte nic jak vlastně probíhala a jaké byly komplikace.Nebo jste stál výpravčímu za zády??.Tyhle věci mě dokážou vytáčet.Sice si vždy řeknu nemám to za potřebí reagovat a hádat se, ale dneska mi to rozhodně nedalo.Argumenty mně nedošly.Myslel jsem to zcela vážně.To nebyla urážka.Myslel jsem to jinak.Pokud se cítíte uražen.Nooo holt sorry.
Zelí
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.28.36
Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:11:51    Odkaz na tento příspěvek  

Vypadá to ,že Drn musel po obědě do práce. Myslel jsem , že si vzal dovolenou a za tento víkend se dostane na 6000 příspěvků. Chvílema jich zvracel jeden za druhým a to se ještě zdržoval na jiném fóru. Škoda.Přijít ze záhrádky a najít stejné zvratky od stejného autora ve třech diskusích jenom na Káčku je divné. Hlavně , že přestal nadávat do blbečků nastydlých.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 479
Registrován: 5-2009

Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:20:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Malý bobeš:
Ano možná byla chyba u dir.dispečerá třeba nepřekládat křižování.Ale už doprd. pochopte že když to jednou udělali a byl to takovej průser ze strany RJ(neznalost D3).Tak si ten výpravčí prostě nelajzne zažít to znova.Je to pro něj stres a ješte pod dohledem vedení a tlaku RJ+GŘ.Jedna blbá chyba, maličkost a mohlo se stát cokoliv.Já bych vás chtěl vidět v jejich kuži.Vubec nechápete že kdyby se něco stalo, vždy se prvně pujde po výpravčím.Ten to tam řídí.Jsou to jen lidi a né stroje.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5941
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:22:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Srovnávat Tanvald s Oldovem v situaci, kdy je tam výluka a částečně mezistaniční provoz plus posun a nákladní doprava, to pan T.H. jistě myslel v žertu. Protože ač ho mám rád jak osinu v zadku, podepíšu, že dopravák a manažer je velmi schopný a znalý. Jen kdyby se tak rád a často nevymezoval a nevysmíval těm, které z jeho ideologických pohnutek prostě musí zničit. Jan co Čůrá byl min ve věci vymezení se vůči ČD u něj na postgraduálu.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5942
Registrován: 4-2007

Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:29:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hlávka zelí:
Jen pro tvou informaci, abys dobře spal, Drn už nebyl v práci 5 dnů a hned tak do ní zřejmě nepůjde, ač by tůze rád. Tak má času na Káčko i DFČD habaděj. Budeš se muset obrnit trpělivostí. Třeba to díky své momentální uzemněnosti dotáhnu na 7000 do konce týdne. :-P
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:32:43    Odkaz na tento příspěvek  

když to jednou udělali a byl to takovej průser ze strany RJ(neznalost D3)
Vy tady furt jenom naznačujete, tak nám zkuste poreferovat, co se teda stalo za průser a neznalost?
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 481
Registrován: 5-2009

Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:36:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn:
Mě to jako žert nepřišel.Osobně toho pána neznám.Ač to vypadá že je znalý v oboru dopravy a i manažer?? jak říkaš.Myslím že machrování a vysmívání se.Není moc na místě.A už vůbec né v těhle situacích.Některé věci fakt nesnásím a tohle patří mezi ně.Ať nám to ukaže v realu a mi se přiučíme.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 482
Registrován: 5-2009

Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:40:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jsou věci o kterých se veřejně nemluví, už jsem to napsal jednou.Mohly by tady někoho poškodit a to se přeci nedělá.Nebo aspoň já to neudělám.Chapu že to je veřejná dizkuze.Ale ublížit někomu to není moje parketa.Nezlobte se.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:44:44    Odkaz na tento příspěvek  

Jsou věci o kterých se veřejně nemluví, už jsem to napsal jednou.Mohly by tady někoho poškodit a to se přeci nedělá
Aha, takže ono to nebude úplně tak, jak tvrdíte (ale o to vehementněji to tvrdíte :-) ). Já tam samozřejmě nebyl, vy jste tajemnej jak hrad v Karpatech, no tak to nám zbyde akorát dál si brát do huby pana T.H. a jeho morálně-volní vlastnosti, v čemž zřejmě hodláte trumfnout zdejšího mistra nad mistry povolaného.

P.S. Pokud je dirigent ve stresu ze čtyř párů vlaků na D3, že není schopen přeložit křižování, tak se měl nechat vystřídat. Třeba někým z oněch dozorujících dozorčích, co "tlačili" (ve prospěch té pasivní rezistence). Mimochodem mezi schopnosti výpravčího patří i schopnost vypakovat z dopravní kanceláře "dozorující" a "kontrolní" orgán :-)
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 483
Registrován: 5-2009

Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:53:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T.H.:
Řekněte mi jeden pádný důvod, přoč bych tady měl pouštet ven nějaké interní záležitostí včerejších prohřesků na D3.Těd mi příjde že jste nejen chytrej ale i provokater.Ok pokud to zítra výpravčí nebude zvládat na D2 Olda-Osek-Louka, tak je nechám vystřídat.Dobrá rada nad zlato.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 484
Registrován: 5-2009

Odesláno Neděle, 25. dubna 2010 - 23:55:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak pro dnešek se loučím.Postel mě přitahuje.:-)
Zelí
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.100.28.36
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 00:15:22    Odkaz na tento příspěvek  

Hlávka zelí:
Drne já tě beru jako Drna a nepoužívám k tomu slova jako vykopnutej nebo pomočenej od psa. Ty se hned dostaneš k blbečkům nastydlejm jako včera. Já si myslím , že kdyby jsi napsal míň příspěvků a schoval protižluté emoce,tak uděláš líp. Ve věcech provozních se od Tebe člověk dozví spousty zajímavého, ale jak se jedná o soukromníka v osobní či nákladní dopravě, reaguješ jako býk na červené trenky.T}}akže já jdu v klidu spát a ty se dozvracej třeba na 10000.
Radan_stift
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 40
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 00:31:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak pánové, ja jsem na Kozině dnes byl. Už vás tady nemohu ani číst je mi z vás tak akorát fakt blbě. Byl jsem na vejletě s cerou. Je fakt, že se čas od času nechtělo motoráčkům přehazovat směry, hodně cestujících a zpoždění byla. Už jste asi zapoměli na vtipy které se po republice vykládaly ve spojitosti ze zaváděním provozu Pendolin. Ty byly přeci také dostatečně dopředu odzkoušeny na okruhu a nasazoval je velký zkušený dopravce. Vy tady jenom kritizujete protože jste buď skalní šotouši nebo modré gumy. Ja jsem měl možnost mluvit s nekolika skupinami liďí nahoře na Komárce a podotýkám, že nikdo nebyl z důvodu zpoždění vlaků nějak zásadně naštván. Ano zpoždění lidé brali tak nějak podle hesla DAROVANÉMU KOŇI NA ZUBY NEHLEĎ. Protože ve většíně vlaků se z důvodů zpoždění ani jídenky neprodávaly, cestující je ale přesto kupovali na památku. A že by někdo byl s tímto darem opravdu nespokojen jsem fakt nezaregistroval. Nespokojení jste pouze vy šotouši a modré gumy podle hesla vlak kde neplatí režijka nemá smysl.
Zaosai
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 416
Registrován: 7-2005

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 01:34:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Je to nějak divné zmiňovat se o problémech Pendolina,to byl v podstatě nový stroj a zde jezdily stroje osm let staré.Jen v novém kabátě.
qwe
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.182.235.250
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 07:48:53    Odkaz na tento příspěvek  

Nestačím se divit. To je normální, že dispečerovi D3 pomáhá někdo cizí "zvenku" se sepisováním rozkazů? Kdyby se něco semlelo, tak to odnese kdo?
A o11 to ještě chválí? To je fakt síla...
Nemůžu si pomoct, ale od toho tam je přece jen a jen ten dispečer. Pokud je mimořádně provoz silný a hrozí, že to jeden nebude zvládat a bude ve stresu (ať už z jakéhokoliv důvodu) a ví se to předem (což se na neděli vědělo), tak tam třeba měli být dva, jeden co by jezdil v Oldřichově a jeden, co by se staral o D3. Dva stoly, dvě tužky atd. by se snad našly. Stačí jen vymezit jejich vzájemné pravomoci pro případ, že by z D3 jel vlak do Oldřichova nebo opačně. A pokud někdo říká, že to nejde, pak na jiné D3 to jde docela dobře - standardně slouží jeden výpravčí a zároveň dir.dispečer, při jízdách mimořádných vlaků na D3 tam jsou dva s vymezeným postupem vzájemné komunikace při jízdách vlaků mezi stanicí řízenou jedním a tratí D3 řízenou druhým (a není to žádná věda, v podstatě se jedná o přilehlou stanicí, akorát si netelefonují, ale řeknou si to osobně a nediktujou si rozkazy pro vlaky jedoucí z této stanice na D3 - ty sepíše osobně dispečer)
qwe
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.182.235.250
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 07:51:17    Odkaz na tento příspěvek  

malý bobeš:
Kterou lokálku máte na mysli? Že by Frýdlant-Jindřichovice?
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 08:42:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T.H.: vy jste u mě buď magor,nebo debil,ale spíš negramotný ichtil.Dodržování předpisů je dráze základ,předpis D3 je jeden z nejlépe napsaných a tam je JASNĚ napsáno,že:BEZ ZMOCNĚNÍ tam fíra nemá co dělat,pilot neexistuje.Jak je možné že se tam vůbec jezdilo??????Kdo to povolil??????Kde je DI????????????Zase buzeruje výpravčí ČD a na možné nehodové události nehledí?Tohle se mi nelíbí,to smrdí šikanou.Mimochodem,byli soukromí dopravci na podzim na přezkoušení?????Asi ne,to by byla na ně šikana.Soukromníci ano,ale jedině při dodržování alepoň základních předpisů SŽDC,jinak táhněte do prdele.
Rtuťový_muž
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 10-2005

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 08:57:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Radan Stift: Pane Stifte, nerozčilujte se, vždyť ta akce proběhla přesně tak, jak proběhnout měla. Mladý schopný podnikatel, bojující s drážním molochem, zajistil moderní vozidla a zlé ČD/SŽDC mu takhle házejí klacky pod nohy. To je přece skandální případ diskriminace soukromých dopravců! A o tom přesně celá akce byla, o šotouše a jejich názory tady vůbec nejde.
Oldcerry
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3693
Registrován: 7-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 09:10:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výp: jste se nějak rozvášnil..(tak si to prosím přečtěte).
D3 čl33. Má-li jet na trať D3 vlak a strojvedoucí vedoucího hnacího vozidla nemá
pro tuto trať Zmocnění (např. jízda vlaku odklonem), musí mu být přidělen průvodce
(pilot) s kvalifikací strojvedoucího, který pro tuto trať má platné Zmocnění.
Tento průvodce převezme všechny dopravní úkony a povinnosti.

Pletete si dojmy, pravděpodobně narážíte na:
čl.29. Všichni zaměstnanci, kteří mají konat dopravní službu podle ustanovení
tohoto předpisu, musí mít odbornou způsobilost podle předpisu ČD Ok 2/1.
(Zkouška D30)
A pokud je dopravní službou i řízení HV, tak myslím, že strojvedoucí řídící HV po D3 musí mít zkoušku D30. Pokud nemá zkoušku z PND3, tak musí mu být přidělen pilot s platným zmocněním pro danou trať.
Mám ten dojem, že to tak bylo definováno kdesi (DV, gestorský výklad...), ruku do ohně za to nedám a pravděpodobně se spíše mýlím.
Zastavte stavbu pomníku hlouposti,neschopnosti,omezenosti a arogance jež se zove 4.koridor.
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.94.242
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 09:12:15    Odkaz na tento příspěvek  

Ke zpožděným propagačním jízdám SA na "Kozí dráze" o uplynulém víkendu jen připomenu, že když JHMD před lety zavedly první vlak na předtím několik měsíců neprovozovanou úzkokolejku do Nové Bystřice, také byl značně opožděn. Tenkrát snad spíše převažovala radost nad reaktivací tehdy "státním dopravcem" opuštěné trati nad projevy nevole (Internet v ČR tehdy zdaleka nebyl tak široce rozšířen, jako dnes).
Qěcy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3069
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 09:24:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výp: Ty nadávky si připiš sobě. Jestli jsi fakt výpravčím, pak je mi stydno, že mám takového kolegu. Prostě lžeš. Já zkoušky z D3 mám a tak mohu potvrdit, to, co píše Oldcerry.
Jinak k tomu, co výpravčí musí stihnout - pokud se vhodným způsobem posere provoz na trati, tak výpravčí může nestihnout zajistit jízdu klidně polovině osobáků. Toto se běžně stává mezi Dobřichovicemi a Radotínem při procvaknutí jediného izolovaného styku, čímž se trvale uzavřou 4 PZZ. A pak to psaní Op-A ve špiččce na počítači (předtištění deseti rozkazů a pak jen doplnění čísel vlaků perem) a jejich vydávání zdržuje tak, že se odříkají všechny řevnické obracáky. Těžkej náklad pak klíďo prodlouží desetiminutovou JD na 25 minut.
Stránky o lok. 109E: http://109-e.wgz.cz
Martin2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2067
Registrován: 8-2005
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 09:51:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Doufám, že to co tu naznačuje Dispečer je dostatečným inpulsem pro kontrolní zaměstnance PO plus pro 018 aby prověřili co se vlastně dělo. Pokud je chyba na straně dir. dispečera, tak aby se příště neopakovala, pokud je chyba na straně neznalostí dopravce, tak aby ji SŽDC projednalo na základě smluvního vztahu s dopravcem a pokud je chyba na straně SŽDC, tak aby ji odstranili.

Dispečere jakmile začneš i jen naznačovat, tak už to může mít pro chudáka výpravčího stejné následky jako bys řekl přesně co udělal špatně. Opravdu je někdy lepší mlčet a nechat ostatní žít v bludu.
Martin
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 11:15:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Všem se omlouvám za špatnou mou citaci D3,tohle jsem asi přehlédl.Zkoužky D3 už delší dobu nemám,takže to vidím spíš na stáříPak ale tady někdo lže o tom co se v sobotu dělo.Já sám jsem v sobotu psal,jestli je pravda co se tu píše.Opravdu se omlouvám,příště už nebudu reagovat
Neznamy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 127
Registrován: 1-2005
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 13:26:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

>> Jinak ještě cestou jsme popíjeli pivčo, a hned co nás viděla stevardka, tak první bylo hlavně to nevylejte jinak to budete uklízet,takže jim jde o to jak to vypadá.

Cože?? A třeba zametat před jízdou by cestující neměli?

>> ČD taky neprůměrují zpoždění za jeden den.

Ale průměrují.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 486
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 13:52:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin2:
O výpravčí tady nejde, ty nic špatného neudělali.Snažily se co nejvic mohli.Jde o uplně jinné následky než si dokážeš představit.Nemáte vubec ponětí v jakém prostředí oni dělají a pod jakým tlakem.Vy si pořád myslíte že to je sranda.Neuveřitelný.

Qwe:Tupce nebudu komentovat.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.77.165.56
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 14:33:05    Odkaz na tento příspěvek  

Výp: vy jste u mě buď magor,nebo debil,ale spíš negramotný ichtil.Dodržování předpisů je dráze základ,předpis D3 je jeden z nejlépe napsaných a tam je JASNĚ napsáno,že:BEZ ZMOCNĚNÍ tam fíra nemá co dělat,pilot neexistuje
Víte co? Nejprve si tu D3 přečtěte, pak si ji od někoho nechte vysvětlit, protože sám to evidentně nepochopíte, pak si dejte pár facek a teprve pak tu můžete v rámci sebereflexe dál házet debilama a ichtylama.
P.S. Omluvu od někoho jako jste vy nežádám.
Libochovičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.178.119.77
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 14:34:53    Odkaz na tento příspěvek  

Já si nemohu pomoci ,někteří jedinci co tu píší snad ztratili hlavu, ale napíši to tady ještě jednou a naposledy už jen obecně.
1. Kdo nic nedělá nic nezkazí.
2. Po bitvě je každej generál.
3. Každej dobrej skutek musí být po zásluze potrestán.
4. Zdejší mistři světa všechno znají, nikdy nic nepokazili a oplývají dokonalostí.

Prostě se smiřte s tím, že začátky jsou prostě těžký a platí to všech oborech. Namátkou, když student se začne učit integrály, tak po prvních dvou příkladech, taky nebude machr a všechno nespočítá,když třeba kadeřnice má ostříhat 1 zákazníka,taky neudělá super střih, když si šotouš koupí nový foťák tak taky jeho první fotka nebude echt, když dáš holce první pusu taky nejsi zrovna bůhví jakej milenec, mohl bych tahle pokračovat do alejůa.

Mám-li ty příklady stáhnout do žel. dopravy tak z mého ročníku dopravní průmyslovky lidé co šli dělat výpravčího a ve třídě se chovali jako frajírkové, ale jakmile po autorizaci měli první šichtu tak taky suverénní nebyli, najednou frajeřinky šli stranou, každý úkon si pečlivě zvažovali než ho udělali a byli rádi, když se nevyskytla nějaká jobovka. Prostě když, je něco zkrátka poprvý...

A odsoudit nového dopravce za 1 dva pokažené dny provozu je nesmysl.
Mikulda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1047
Registrován: 3-2006

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 14:43:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Coghweel: Ono se stačí podívat na libovolnou trať na první den libovolné výluky s NAD. A to to organizují dlouholetí profesionálové.
Upozornění: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, cynismu a černého humoru.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává vzdálené vize, bláznivé sny a šílené nápady.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5943
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 14:47:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zelí:
Sipimu jsem se za můj výlev už omluvil. Aspoň to umím. Škoda, že jiní ne. Ale to už dle výchovy každého soudruha.

Stift:
Vy tady jenom kritizujete protože jste buď skalní šotouši nebo modré gumy. Nespokojení jste pouze vy šotouši a modré gumy podle hesla vlak kde neplatí režijka nemá smysl.
Jistě, pane Stifte, máte tato dogmata dobře namáklá od svých fandů z DF ČD. Křivdíte ale šotoušům, myslím, že i ti skalní, včetně řady vašich zaměstnanců a fanoušků, jsou na úplně jiné straně, než na té modré. . Je jasně vidět, že vám a dalším bytostným odpůrcům všeho z ČD pramenícího, v zásadě nedochází jedna velmi jednoduchá věc.

Kdyby představitelé vašeho RT i Jančurova SA ve svých začátcích nezvolili poměrně dryáčnickou kampaň proti molochovi a nestihli si tak vymezováním se až za hranice vkusu nadělat více potenciálních nepřátel, než jsou schopni zvládnout, možná jste sem tu hlášku o režijce z brevíře vaší oddané party z DF ČD ani nenapsal. Ono se holt každému nelíbí poslouchat generalizující odsudky na vše, co udělá. Vše je zpožděné, vše špinavé, vše nebezpečné, vše nevytopené, všechen personál neochotný, všechno zastaralé.........a když nám (lepším, pružnějším, modernějším, přívětivějším, včasnějším, levnějším) něco nevyjde..... JE TO PŘECI SPIKNUTÍ PROTI NÁM!!!!!!

SA i RT se chovají(ly) vůči ČD jak slon v porcelánu od samého začátku. A tak sklízí ovoce své práce. Všiml jste si, jak si počínal takový Viamont? Byla v řadách nádražáků vůči němu taková získaná averze? Nebo vůči úzkokolejkářům, či OKD?
Když se holt někdo neumí chovat líp jak řeznický pes, může za to občas i leccos schytat.
SA od obyčejných modrých gum sklízí výhradně to, co svou kampaní zasela. Stejně jako jste to sklízeli vy (RT) za supervlak, co nikdo nikdy neviděl, vč. klacků pod nohy od těch, co je mohou hodit a s čímž já zrovna nesouhlasím, radši bych se vám postavil tváří v tvář, než nějakými obštrukcemi vedení. Ale jsem jen provozní zaměstnanec.

Každý holt svého štěstí strojvůdcem. Inu, když se pražský krysařík rozhodne napadnout dobrmana a ochcávat mu tlapky, nebo misku, měl by mít za křovím připraveného alespoň kamaráda kavkazáka, nebo šarplanince, jinak si holt koleduje o pořádný nářez. ;-) Škoda, že to nejste ani vy, ani pan Radim Žlutý schopni pochopit.


Úsměšky modrých gum vůči zpackaným projektům jediných nejlepších železničářů jsou jen reakce. Akce všichni pamatujeme, stačí zabrouzdat po netu. Myslím samosebou to neuvážené a hloupé Pí Ár.

P.S.
Úsměvné jsou také sladké řeči pana Žlutého o tom, jak brutálně přeplatí fíry ČD. Už dnes je zářným zrcadlem jeho personální politiky blog Yellow Agency, kde diskutují jeho zaměstnanci. Doporučuji se zahloubat. Po tomto by měl fíra toužit? No to snad ne?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Libochovičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.178.119.77
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 14:53:13    Odkaz na tento příspěvek  

No a pokud jde o přeplněnost soupravy a spojením jednotek. Pravda je taková, že vlak by měl být tak dlouhý aby se vešel k nástupišti a tady při těch problémech je lepší když to spojený nejelo, ještě by si koledovali o nějaký malér.

Další věc je taková, že se ČD podle toho všude neřídí např. dvakrát před 2 lety jsem jel R Vltava a poslední tři vozy Beer pro vnitrostátní sezení se nevešly v Pardubkách k nástupišti-tam byla škoda-že souprava nebyla otočená,páč rus by z lůžka asi nevystupoval..., nebo když jedou tři spřažené elefanty z Masaryčky na Kolín tak se taky všude nevejdou. No a nikdo tady na ně DI neposílá.

Další věcí je to, že stanice, dopravy nebo zastávky nesplňují údaje TTP,PND3 například délka nástupišť je uvedená delší než ve skutečnosti.

Já si na celý věci prostě nejvíc přeji to, protože to ukázalo v celé nahotě nefunkčnost železnice v ČR, aby konečně někdo na D3 řešil způsoby ohlašování a prosazovalo se v místech kde je signál mobil, jasně se nám ukazuje, že ohlašování pomocí telegrafních drátů a podobných věciček závislých jestli někdo neukradne nějaký kabel je nefunkční a zdlouhavé. Ohlašování mobilem vede ke zkrácení intervalů v dopravnách, fíra nemusí opouštět/vracet se do vozidla, odemykat/zamykat mříže/vrata atd. No a teď do mě!
Mikulda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1048
Registrován: 3-2006

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 15:08:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Oldcerry: Podle D2 je dopravní služba souhrn činností vykonávaných podle vnitřních předpisů
ČD, popř. dalších řídících aktů pro zabezpečení jízd vlaků, posunu v obvodu dopraven s kolejovým rozvětvením, posunu mezi dopravnami a jízd vozidel na vyloučenou a z vyloučené koleje, včetně organizace a kontroly této činnosti.

A pokud je tam fíra a pilot, tak pilot vykonává dopravní službu a fíra řídí.
Upozornění: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, cynismu a černého humoru.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává vzdálené vize, bláznivé sny a šílené nápady.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3079
Registrován: 9-2005

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 15:09:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co tu vyšilujete? Když se zavádí nový GVD, tak většinou první dny je babitron rudej. Prostě než si to celé sedne. Celá tato akce byla dosti hektická a pro dost lidí stresová. Novináři si z toho nakonec udělali navíc dobrej byznis, protože cizí neštěstí je zajímá nejvíce. A někteří tu v tom pokračujete. Kydat špínu při prvním pokusu, no pánové, to snad nemyslíte vážně?! Trošku tolerance. Já myslím, že i přes problémy to bylo zvládnuto dobře, byť s odstupem času se najde dost lidí, kteří začnou hledat sebemenší chyby, aby tím podrthli svůj názor a svojí neomylnost.
Novinky ze světa železnice na Vysočině: http://www.transverzala.ic.cz Souhrn všech aktualit, kompletní jízdní řády 2000- 2010, fotogalerie stanic a další.... Klikněte a uvidíte :-)
Inkonginto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 616
Registrován: 1-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 15:15:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

malý bobeš:

Já tedy nevím, ale z vlastní zkušenosti vím, že při omezeném provzu člověk z dirigování trochu vypadne, ale jak vyjede třeba zubačka, jsem hned nastartován a vše frčí. I při mimořádkách se ihned mění křižování celkem rychle apod. Ani u ostatních kolegů jsem neslyšel, že by nestíhali. Ale je pravda, že je dispečer a dispečer....

U Jančurových lidí je asi problém, že nenasadil na reklamní kampaň opravdu svojí elitu. Ovšem pokud má problémy fíra s D3, dispečer ho holt musí nasměrovat správným směrem.

Zaráží mě i nepřipravenost tratě a zařízení, ale nebudu soudit, protože z těch protichůdných příspěvků moc moudrý nejsem...
erz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.95.127.232
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 15:33:13    Odkaz na tento příspěvek  

"Ostře sledovaný" Os 30006 přijel do Oldřichova u Duchcova v 12:15 (+7 min), odjel v 12:36 (+27 min), narušení O8 - Usmrcení nebo zranění osoby v kolejišti. Co se stalo?
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5944
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 15:54:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kydat špínu při prvním pokusu, no pánové, to snad nemyslíte vážně?!

Kydat špínu před prvním pokusem na konkurenta, kterého chci porazit ( akterj mi to zatím může kdykoli řádně znepříjemnit), přestože jsem ještě nic neukázal, TO JE NORMÁLNÍ? No pánové!!!
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5945
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 15:58:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

U Jančurových lidí je asi problém, že nenasadil na reklamní kampaň opravdu svojí elitu.

Jediná skutečná elita (ex ČD) je tam Ing. Paroubek, ovšem ten jako bývalý fíra Vršovák nemá zažitou D3. Fíry si SA prý zapůjčilo z firmy STROJVUDCI.CZ a zřejmě tím šláply pěkně do lejna. Jiné firmy s jinými fíry by je nenechaly takto vytrapkovat.

(Příspěvek byl editován uživatelem Drn.)
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5946
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 16:01:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co tu vyšilujete? Když se zavádí nový GVD, tak většinou první dny je babitron rudej. Prostě než si to celé sedne.
Typická reakce typického laika. Jak můžeš srovnávat gigantický GVD s mnoha návaznostmi s dvěma taktovými vlaky na de facto uzavřené 30km trati? To si musíš dělat . Že jo?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Karlshaus
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 601
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 16:02:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chtěl bych se připojit k Happymu:
Vzpomeňte všichni na každoroční celostátní změny v prosinci. Jak dlouho trvá, než si systém sedne? Navíc neobsluhovaná dráha s podceněným jízdním řádem (kdopak ho asi schvaloval? ) se všemi nešvary něčeho pravidelně neprovozovaného, je tím nejhorším možným začátkem.

Na druhou stranu by SA-mani měli prostě přiznat, že žlutý mor na kolejích se jaksi nepovedl.

Počkal bych na druhý víkend. Teď snad RJ dojde, že takhle to nejde a něco s tím provede. Stále se jedná jen o mimořádné jízdy, tak bych byl v klidu.

Znáte mne všichni, ČernouDíru nesnáším z principu, na SmaŽkyDoCela mám obdobný názor a SA považuji za všehoschopného vyzobávače. To však snad nebrání racionálnímu pohledu na jednu víkendovou mimořádku.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5947
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 16:04:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nebo když jedou tři spřažené elefanty z Masaryčky na Kolín tak se taky všude nevejdou.

Když řekneš A, co dodat i B? Třeba, že na těch elefantech je to porychtováno tak, aby to bylo vždy bezpečné. Apropos, do kterých zastávek se nevejde na 011 3x 471? Stačí do Poříčan, dál to 3x snad už nejede, bo jo?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5948
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 16:06:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karlshaus:

Tak u tebe mne taková plácanina nepřekvapuje. Drž se radši busů, a totéž vnukni Radimovi. Co říkáš blogu zaměstnanců úžasného busníka? Nesmrdí tam něco? Jak to máš u tebe? Odbory povoluješ?

To však snad nebrání racionálnímu pohledu na jednu víkendovou mimořádku.
Věř mi, že bych ani necekl, nebýt jeho prasecké antikampaně loni. Protože vím, co je D3 a co je organizace takových akcí, a to hodně zblízka. Ale takhle si ten pocit zadostiučinění docela užívám. Snad mi to dopřejete, ne?

(Příspěvek byl editován uživatelem Drn.)
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3081
Registrován: 9-2005

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 16:11:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Drn: Ano Jančura si nikdy servítky nebral, ale zatím jeho údernou kampaň jsem pochopil spíš tak, že jeho cílem není znemožnit ČD (to dělají koneckonců ony samy), ale spíše útočit proti krajským úředníkům a politikům, kteří je vypoklonkovali poměrně nefér způsobem. Paradoxem je fakt, že někteří krajští potentáni stále nadávají na ČD, což budí přinejmenším údiv, když je sami chtěli.
Navíc Jančura dělá medvědí službu tím, že lidem dokola vysvětluje, že za objednání dopravní obslužnosti nese zodpovědnost kraj a ne dopravce. Což stále ještě dost lidí neví a nadávají automaticky na ČD. A není náhodou akce na kozině spíš reakcí na předvolební sliby čssd, že se zde opět bude jezdit? Čili ono není nic tak černobílé, jak se zdá.
Novinky ze světa železnice na Vysočině: http://www.transverzala.ic.cz Souhrn všech aktualit, kompletní jízdní řády 2000- 2010, fotogalerie stanic a další.... Klikněte a uvidíte :-)
konca
Neregistrovaný host
Odeslán z: 194.228.236.34
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 16:11:51    Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Drne, už nám dej se svými názory prosím pokoj, chápu že jsi grafoman, pár nenávistných výlevů jsme snesli, ale 72 příspěvků do diskuse za dva dny (všechny celkem stejné) by snad mohlo stačit
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 800
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 16:13:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už dnes je zářným zrcadlem jeho personální politiky blog Yellow Agency, kde diskutují jeho zaměstnanci. Doporučuji se zahloubat. Po tomto by měl fíra toužit? No to snad ne?

Až na to, že to je anonymní fórum stejně jako toto. Nevim kde jsi přišel na to, že tam diskutují zaměstnanci od Jančury. Asi tam nějací budou, ale v jaké míře? A v jaké míře tam budou onanové, kteří se za zaměstnance pouze vydávají a píšou sra*ky?
Já jen zírám, jak ty dokážeš použít všechno co se ti hodí. Ale stejně si stále ve výrazné menšině, jak jsem si tak pročítal diskuze u víkendovích zpráv vyjetí RJ, tak od "nezaujatých" (nechci používat slovo obyčejných) lidí převažovaly vesměs reakce ve stylu: "fandíme vám", "konečně někdo další", "levnější cestování" "proč to nejezdí taky u nás" atd. A co je zajímavé, že tvůj hlavní argument - zpoždění téměř nikdo neřešil.
A o tom to je, až budu od většiny lidí slyšet kritiku, pak uznám, že něco Jančura udělal/dělá špatně. Zatím to jsipouze ty a pár uživatelů tady (a ty stejně podezírám ze spřátelenosti s nábřežím jako tebe).
Happy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3082
Registrován: 9-2005

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 16:18:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak můžeš srovnávat gigantický GVD s mnoha návaznostmi s dvěma taktovými vlaky na de facto uzavřené 30km trati? To si musíš dělat . Že jo?
Ano... Jak můžu srovnávat plné kanceláře úředníků na ČD a SŽDC, kteří to mají nastarosti, s jedním od RJ, který se snažil udělat racionální jízdní řád na jednu trať. SŽDC za bakšiš, který z toho bude mít, nedokázala ani zajistit funkční telefony a správný svazek klíčů. Kdo chce psa bít, hůl si najde...
Novinky ze světa železnice na Vysočině: http://www.transverzala.ic.cz Souhrn všech aktualit, kompletní jízdní řády 2000- 2010, fotogalerie stanic a další.... Klikněte a uvidíte :-)
Rtuťový_muž
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 10-2005

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 16:31:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Happy: Ano Jančura si nikdy servítky nebral, ale zatím jeho údernou kampaň jsem pochopil spíš tak, že jeho cílem není znemožnit ČD

Sundejte si šotoušské růžové brýle a přestaňte věřit pohádkám o podnikatelích, kteří chtějí nezištně provozovat kvalitní osobní dopravu. Cílem těchto i dalších akcí, co ještě přijdou, je co nejvíc poškodit ČD u těch, kteří mají pravomoc rozhodovat - prostě normální lobbing. Názor šotoušů tu nehraje žádnou roli. Čím víc budou ČD/SŽDC v politické sféře považovány za neschopné a za házející klacky pod nohy takovým "úspěšným podnikatelům" (prostě za překážku "svobodného podnikání"), tím pravděpodobnější je jejich rozdrobení a privatizace, ze které by si určité zájmové skupiny rády ukously.
Ono už to začalo tzv. rt-expresem a dotyční se poučili, že dva strojvedoucí v montérkách, co právě slezli z mašiny a blekotají na tiskové konferenci, asi nebudou pro média to pravé - tak byl vymyšlen p. Jančura se svým "projektem". Komu to všechno slouží, je snad jasné. Český stát to rozhodně není.
Fýra
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3670
Registrován: 6-2006

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 16:50:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

je co nejvíc poškodit ČD

Ano evropské, či celorepublikové spiknutí proti Dráze soudruhu?

že dva strojvedoucí v montérkách, co právě slezli z mašiny a blekotají na tiskové konferenci,

Pravda nevydají za to, co jeden ulhaný Ondrchuj
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 2-2010

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:03:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Libochovičák:

1. Kdo nic nedělá nic nezkazí.
2. Po bitvě je každej generál.
3. Každej dobrej skutek musí být po zásluze potrestán.
4. Zdejší mistři světa všechno znají, nikdy nic nepokazili a oplývají dokonalostí.


Tak tyto body přesně sedí na zdejší mistry světa šotoušky, kteří se tak hodinu, dvě po každé vichřici, povodni, kalamitě vyrojí s tím co oni a jak by to oni a že by toto a proč neudělali ČD toto, že SA by to udělala tahle a takhle a jela by včas.

Prostě se smiřte s tím, že začátky jsou prostě těžký a platí to všech oborech.
Tak ten Žloutenkář neměl do světa roztrubovat jak on to dokáže, jak on je dobrej a že všechno zvládne. A propós neměla by právě ta první, prezentační jízda být jak ze žurnálu? Holt šotoušek si vždycky najde něco čím ho obhájit.


Nejdřív "Jančura vám ukáže". A když ukázal, tak "To se stává".
Poličská lokálka
www.policska-lokalka.estranky.cz
Web o místní dráze Svitavy - Polička - Žďárec u Skutče, o lidech a kraji kolem ní a o cestování vlakem, který tvoříme pro Vás
diego.dan
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.171.123
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:05:58    Odkaz na tento příspěvek  

Včera a předevčírem se to prostě nepovedlo ale napíše sem někdo nějaký postřeh ze dneška nebo to RegioJeb zabalil
Chio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 371
Registrován: 12-2008

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:13:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

diego.dan: A co si vygooglit, že jezdí jen o víkendu?
Jedeme vrakem! - Povzdech nad kvalitou vozového parku ČD
qwe
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.123.192
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:32:14    Odkaz na tento příspěvek  

dispečer o11:
Qwe:Tupce nebudu komentovat.

Co jsem napsal tak strašného, že jsem si vysloužil tohle označení ?
Mikulda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1050
Registrován: 3-2006

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:34:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chio: A co si vygooglit, že dneska jezdí do Litvínova?
Upozornění: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, cynismu a černého humoru.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává vzdálené vize, bláznivé sny a šílené nápady.
Franta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 851
Registrován: 9-2003
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:34:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prdlajs, jezdí Ústí - Litvínov.
Ráno - jel na čas a přes den (prý) někoho sejmul. Jestli je to pravda, tak si užil na SŽDC skoro vše. Zítra ho snad zkusím.
Bohužel na Babitronu se neukazuje.
Jaký bude přístup nové hejtmanky Ústeckého kraje k veřejné dopravě ??,
Program útlumu teplických trolejbusů snad přešel do jejich rozvoje.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:36:45    Odkaz na tento příspěvek  

Z toho, co je dosud odjeté - ráno ten póvl, lejna, trapky apod., jak je tu častují třídně uvědomělí nádražníci, celkem bez problémů s desiry, strojvedoucími, stevardkami, wifi, Jančurou a tak, i když to přece podle modrejch není možné:

30001
Litvínov 06:30 0 min
Louka u Litvínova 06:33 0 min 06:38 0 min
Osek 06:47 0 min 06:48 0 min
Oldřichov u Duch. 06:56 0 min 06:57 0 min
Řetenice 07:00 0 min 07:00 0 min
Teplice v Č. 07:02 -2 min 07:05 0 min
Bohosudov 07:10 0 min 07:11 0 min
Chabařovice 07:14 0 min 07:14 0 min
Ústí n.L.záp.st.5 07:19 0 min 07:19 ano 0 min
Ústí n.L.západ 07:23 0 min

30002
Ústí n.L.západ 07:30 0 min
Ústí n.L.záp.st.5 07:34 0 min 07:34 0 min
Chabařovice 07:40 2 min 07:40 2 min
Bohosudov 07:42 1 min 07:43 1 min
Teplice v Č. 07:49 0 min 07:50 0 min
Řetenice 07:54 1 min 07:54 0 min
Oldřichov u Duch. 07:57 0 min 07:58 0 min
Osek 08:06 0 min 08:07 0 min
Louka u Litvínova 08:15 0 min 08:20 0 min
Litvínov 08:23 0 min

30003
Litvínov 08:40 0 min
Louka u Litvínova 08:43 0 min 08:44 0 min
Osek 08:53 0 min 08:54 0 min
Oldřichov u Duch. 09:02 0 min 09:03 0 min
Řetenice 09:05 0 min 09:06 0 min
Teplice v Č. 09:08 -1 min 09:10 0 min
Bohosudov 09:16 0 min 09:17 0 min
Chabařovice 09:19 -1 min 09:19 -1 min
Ústí n.L.záp.st.5 09:25 0 min 09:25 0 min
Ústí n.L.západ 09:29 0 min 09:30 0 min
Ústí n.L.hl.n. 09:32 0 min

30004
Ústí n.L.hl.n. 09:46 1 min
Ústí n.L.západ 09:48 1 min 09:49 1 min
Ústí n.L.záp.st.5 09:53 2 min 09:53 ano 2 min
Chabařovice 09:59 3 min 09:59 ano 3 min
Bohosudov 10:02 4 min 10:03 ano 4 min
Teplice v Č. 10:09 3 min 10:11 ano 3 min
Řetenice 10:14 3 min 10:15 ano 4 min K3
Oldřichov u Duch. 10:18 3 min 10:19 3 min
Osek 10:27 3 min 10:29 0 min
Louka u Litvínova 10:39 2 min

30005
Louka u Litvínova 10:42 0 min
Osek 10:51 0 min 10:52 ano 0 min
Oldřichov u Duch. 11:00 0 min 11:01 0 min
Řetenice 11:04 0 min 11:05 0 min
Teplice v Č. 11:07 0 min 11:09 0 min
Bohosudov 11:16 2 min 11:17 2 min
Chabařovice 11:20 2 min 11:20 2 min
Ústí n.L.záp.st.5 11:25 2 min 11:25 2 min
Ústí n.L.západ 11:29 2 min 11:30 2 min
Ústí n.L.hl.n. 11:32 2 min
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5960
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:40:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a dotyční se poučili, že dva strojvedoucí v montérkách, co právě slezli z mašiny a blekotají na tiskové konferenci

Musím říct, že tito dva z mašiny slezlí strojvůdci by víkendovou zázrakoakci zvládli o 100% lépe, než mediální hvězda Žloutenkář. A stačili by na ty dvě soupravy jen oni dva plus vlakoši.
Ne každý mediální tlučhuba je zárukou úspěchu.
Já jsem rád, že to řadě lidí o víkendu došlo.

Jestliže si PODNIKATEL ROKU nedokáže pro novou oblast činnosti sehnat odborníky a zajistit bezproblémový a bezpečný průběh první akce, na které je vše vždy nejvíc vidět, je to bohapustý plácal.

Jojo, ne všechno, co má kola, se dá zmáknout jako autobus.


konca:
Jistě, pro každý další svůj příspěvek si vyžádám tvé osobní písemné svolení.

To není o nenávisti, ale o odvetě. Něco jako Impérium vrací úder. Když čtu web Čurových zaměstnanců, začíná mi být těch nevolníků líto. Je dobře, že ho založili. Ať těch Jančurou deklarovaných 300 fírů ČD nadržených na přechod k Jančurovi vidí, jaká je realita ve firmě po letech od hvězdného nástupu. Na začátku ráj na zemi, dnes humus bez zastání. Za každý protest hned vyhazov. Je velmim zajímavé, že se k tomuto aspektu SA tady nikdo nevyjadřuje. Blbě se argumentuje proti desítkám příspěvků samotných zaměstnanců té firmy, že?

Taky je mi líto H. Paroubka, který při svém působení na ČD byl považován vždy za skutečného profíka a znalce žel. provozu. Že byl Žaludou odejit, našemu generálovi nikdy neodpustím. Byl chlapem na správném místě. A musí to pro něj být decimující, jako jediný, kdo rozumí oboru, obklopen samými žel. diletanty.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5961
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:43:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T.H.:

A kdo tu včera říkal, že to dnes bude stejný průser jako na D3? Vy snad?
A jinak pěkný výsledek, skoro stejně dobrý jako ČD.

ráno ten póvl, lejna, trapky apod., jak je tu častují třídně uvědomělí nádražníci,

Trapky jo, ale to ostatní, to jste slyšel (četl) kde?

(Příspěvek byl editován uživatelem Drn.)
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:43:33    Odkaz na tento příspěvek  

Pak už se začaly dít zajímavé věci, třeba nám insideři objasní průběh poledního děje v Oldřichově, ze kterého vzešlo i návazné zpoždění:

30006
Ústí n.L.hl.n. 11:40 2 min
Ústí n.L.západ 11:42 2 min 11:43 2 min
Ústí n.L.záp.st.5 11:46 2 min 11:46 2 min
Chabařovice 11:53 4 min 11:53 4 min
Bohosudov 11:56 ano 5 min 12:02 10 min
Teplice v Č. 12:07 ano 8 min 12:08 8 min
Řetenice 12:11 ano 7 min 12:12 8 min
Oldřichov u Duch. 12:15 7 min 12:36 27 min
Osek 12:43 26 min 12:44 6 min
Louka u Litvínova 12:53 7 min 12:54 7 min
Litvínov 12:57 7 min

30007
Litvínov 13:00 5 min
Louka u Litvínova 13:06 8 min 13:07 8 min
Osek 13:17 9 min 13:36 27 min
Oldřichov u Duch. 13:43 26 min 13:44 26 min
Řetenice 13:46 25 min 13:47 25 min
Teplice v Č. 13:49 24 min 13:50 24 min
Bohosudov 13:56 24 min 13:57 24 min
Chabařovice 14:00 25 min 14:00 25 min
Ústí n.L.záp.st.5 14:06 26 min 14:06 26 min
Ústí n.L.západ 14:10 26 min 14:11 26 min
Ústí n.L.hl.n. 14:12 25 min

30008
Ústí n.L.hl.n. 14:17 1 min
Ústí n.L.západ 14:19 1 min 14:20 1 min
Ústí n.L.záp.st.5 14:24 2 min 14:24 2 min
Chabařovice 14:29 2 min 14:29 2 min
Bohosudov 14:31 1 min 14:32 1 min
Teplice v Č. 14:36 -2 min 14:39 0 min
Řetenice 14:42 0 min 14:43 0 min K3
Oldřichov u Duch. 14:46 0 min 14:47 0 min
Osek 14:55 ano 0 min 14:56 0 min
Louka u Litvínova 15:05 1 min 15:06 1 min
Litvínov 15:09 1 min

...ale to byla jen předehra...
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5962
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:45:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

třeba nám insideři objasní průběh poledního děje v Oldřichově, ze kterého vzešlo i návazné zpoždění:

Co jiného, než další spiknutí?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5963
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:47:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

WIFI:!!!!



Kolika lidem se na trase Ústí - Litvínov vůbec vyplatí zapínat noťas a připojovat se k wifi?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.