K-report
 

Archiv do 27. dubna 2010  

Diskuse K-report » Archiv 2010 » Železnice » Soukromí dopravci v osobní dopravě » Archiv do 27. dubna 2010 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5964
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:50:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fýra:

Ty o tom pochybuješ? Ty jsi rok zpět nečetl žádný Jančurův článek? Nekoukals na jeho blog, online diskuze? Vždyť je evidentní, že jede od začátku proti ČD, dále proti krajům a ČSSD. Ale špatná ČD se vyskytuje v každém jeho článku. Ztratil soudnost.

Bojuje s větrnými mlýny a v autobusové sekci mu právě vznikají odbory.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
čelakovičan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1293
Registrován: 8-2006
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:56:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad narvanost: Jednu srpnovou sobotu roku 2007 jsem si byl projet kozinu. Použil jsem k tomu víkendový šukafon Os6910 s odj. v 10:11 z Děčína do Oldřichova. Vyzbrojen články o zbytečnosti tratě a prázdných spojích jsem se těšil na poklidnou jízdu v (polo)prázdném šukafonu. Realita byla taková, že šukafon byl narvanej jako, takže hned v Děčíně -zast. se jedna paní s kočárkem málem nedostala do vlaku! Naštěstí se pár lidí slisovalo k sobě, takže nakonec nastoupila. ( A můj šotoušský sen o poklidné jízdě v (polo)prázdném šukafonu byl pryč). Na druhou stranu nutno říct, že drtivá část lidí vystupovala v Bohosudově-zast. a šla (asi) na lanovku na Komáří vížku. Dále převládaly vystupující lidé nad nastupujícími, takže do Oldřichova jsme přijeli 3 cestující. Jestli se z toho dá odvodit smysluplnost víkendového provozu na kozině, to přenechám jiným.

ad zpoždění: Tak nikdo nepospíchal do práce, bylo hezky, nepršelo, nebyla zima, takže to zpoždění zas až tak nevadilo. Ale nějak si neumím představit, že by lidé nenadávali, pokud by byl nějaký slejvák, teploty kolem nuly, apod.

ad dnešek: Dneska také byla Desira natřískaná? Nevím, ptám se.
Mikulda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1051
Registrován: 3-2006

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 18:56:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Kolika lidem se vyplatí Wifi v metru? Přesto ho to dubajské poskytuje.

Wifi dneska umějí i lepší mobily.
Upozornění: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, cynismu a černého humoru.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává vzdálené vize, bláznivé sny a šílené nápady.
Výpravčíxy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 378
Registrován: 11-2008
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:01:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Byl tu odkaz na "web zaměstnanců student agency", co chtějí založit odbory u Jančury. Může ho sem někdo dát ještě jednou, nemohu to nějak najít. Díky.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:08:59    Odkaz na tento příspěvek  

...povšimněte si nenápadného desetiminutového zpoždění, které chytla 30009 od 6942, ta ho zas měla od 6945, která si v Louce u Litvínova natáhla kdovíproč pobyt na 9 minut:

30009
Litvínov 15:30 0 min
Louka u Litvínova 15:33 0 min 15:50 11 min
Osek 16:00 11 min 16:01 11 min
Oldřichov u Duch. 16:08 9 min 16:08 6 min
Řetenice 16:14 9 min 16:16 10 min
Teplice v Č. 16:18 8 min 16:19 7 min
Bohosudov 16:24 6 min 16:25 6 min
Chabařovice 16:28 6 min 16:28 6 min
Ústí n.L.záp.st.5 16:34 7 min Z1 16:34 7 min
Ústí n.L.západ 16:37 6 min

Pro mě neuvěřitelné dopravácké necitlivosti se pak dopustili výpravčí žst. Osek a Louka u Litvínova (nepochybně s vědomím a možná i na přímý příkaz výše postavených, správně ideově zorientovaných, kolegů), když upřednostnili jízdu 6949 a předjetí vlakem 6946 v Oseku, takže celkové zpoždění 30010 narostlo z 9 na 34 minut.

30010
Ústí n.L.západ 16:41 5 min
Ústí n.L.záp.st.5 16:44 5 min 16:44 5 min
Chabařovice 16:50 6 min 16:50 6 min
Bohosudov 16:54 8 min 16:55 9 min
Teplice v Č. 17:01 8 min 17:03 9 min
Řetenice 17:05 ano 8 min 17:06 9 min
Oldřichov u Duch. 17:09 9 min 17:10 9 min
Osek 17:18 9 min 17:43 34 min
Louka u Litvínova 17:52 35 min 17:53 33 min
Litvínov 17:56 33 min

Nepochybuji, že je to přesně podle předpisu a praktikované zásady pasívní rezistence - ale je to prostě nemravné, klidně se na mě modrásci vrhněte a pořešte mě do třetího kolena. Podle toho se pozná dopravní cit, který tady bohužel zcela absentoval (pravděpodobně je to tak nastaveno "motivačním" systémem na ČD).

No a 30011 to veze zpátky.

30011
Litvínov 17:58 28 min
Louka u Litvínova 18:01 28 min 18:02 23 min
Osek 18:11 23 min 18:11 22 min
Oldřichov u Duch. 18:19 22 min 18:20 22 min
Řetenice 18:23 22 min 18:25 23 min
Teplice v Č. 18:26 21 min 18:28 22 min
Bohosudov 18:34 22 min 18:35 22 min
Chabařovice 18:37 21 min 18:37 21 min
Ústí n.L.záp.st.5 18:44 23 min 18:44 23 min
Ústí n.L.západ 18:47 23 min 18:48 23 min
Ústí n.L.hl.n. 18:51 23 min
odkaz
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.250.6.122
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:10:05    Odkaz na tento příspěvek  

Tady je to.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 487
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:12:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Franta:
Nikoho nesejmul v Oseku byl nalitej cestující a udajně se nechoval zrovna důstojně.Ostatní zařídila PČR.

Jinak to jezdí obsazené na 70%.Jen co jsem viděl v Tep a teď v Ustí.To že to jezdí zpožděné je zapříčeněno tímto:
1.Křižování v Oseku a občasné čekání na odhlášku bud do Oldy a nebo do Louky u L.
2.Bylo nám řečeno z vedení GŘ,že tyto vlaky nesmí narušovat jízdy pravidelných osobních vlaku.Což je celkem logické.
3.Jízdný řád je hodně přitažený a hlavně obraty.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:12:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výpravčíxy:http://student-agency.blog.cz/1004/kolegyne-a-kolegove#comment760 73681
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5967
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:15:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T.H.:

Ale na vás se fakt nemusíme nikdo vrhat. Vy se tu v jednom příspěvku ubrečíte k smrti sám.
Určitě to bude plánované spiknutí a vyšlo to 100% i ve vyhláškách.

Jen tak na okraj. Vy máte alespoň náznak střípku důkazu na doložení vašich obvinění? Nebo jen vaše obvyklá paranoia, která propukne vždy v souvislosti s ČD, nebo SŽDC? Vy fakt nevidíte, jak jste s tím )ne)dokazováním atentátů na nebohého Žloutenkáře směšný?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5968
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:16:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

v Oseku byl nalitej cestující a udajně se nechoval zrovna důstojně.Ostatní zařídila PČR.

Za chvíli se dozvíme, že šlo o tajného agenta ČD, který měl narušit šou.

A co se stalo? Pochcal žlutý doutník? To by nemuselo vadit, ne? Ani vidět by to nebylo.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:17:32    Odkaz na tento příspěvek  

Dispečer_o11: Bylo nám řečeno z vedení GŘ,že tyto vlaky nesmí narušovat jízdy pravidelných osobních vlaku
A jízdy pravidelných osobních vlaků můžou podle vedení GŘ narušovat tyto vlaky? . Jo, máte pravdu, takovou dopraváckou prasárnu jako u 30010 by snad nikdo bez pokynu shora neudělal (leda nějaký slabší kus). No, nezávidím vám v tyto dny službu, když vám neustále nějaký "výkon dozoru" dýchá za krk, aby to nešlo...
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5969
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:19:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

disp011:

A není to dyzgrymynáce? Oni jsou přeci mimořídní a naše vlaky jen OS pravidelné, ne?

To už jsem se taky dozvěděl výtku na ČD, že když už chtějí machrovat na Jančuru, ať nedávají jednotky, které jsou narvanější, než běžné klasiky. A lidi si tam (sic!!) šlapali po nohách!!!!
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Neznamy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 130
Registrován: 1-2005
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:20:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DAROVANÉMU KOŇI NA ZUBY NEHLEĎ

Jenže tady to není kůň a už vůbec ne darovaný.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5970
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:21:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, nezávidím vám v tyto dny službu, když vám neustále nějaký "výkon dozoru" dýchá za krk, aby to nešlo...

A proč by to dělal? Dyk už to nejsou zaměstnanci nenáviděného dopravce. Láďa taky rozdává všem stejně, ne? Ach ta paranoia.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5971
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:25:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mmch, pane T.H., když jsme jezdili mimořádky s čoudama, měli výpravčí úplně stejné nařízení a čučelo se na pravidlené osobáky a rychlíky vždy. A to, i když byly tyto mírně zpožděné. Proč by měl mít někdo náhle výjimku?
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 84
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:30:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: to nemá cenu,nechte T.H. blít,copak nevidíte ,že se nám směje?Jančura má co chtěl,o co se snažil.jestli chce mít přednost,má možnost si zaplatit trasu Sp a více.Pak snad bude tu přednost mít.Docela by mě pak zajímala reakce krajského úřadu,asi by někdo musel rozhodnout,co je pravidelný vlak a co vlak výletní
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 488
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:31:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taaak ted se všem omlouvám za dezinformační šum.Nic takového se v Oseku nestalo.Koukam tady do archivu a byla tam jen špatná zkratka zpoždení.Ješte jsem se ptal výpravčí.Jednalo se o křižování a následné čekání na odhlášku.

T.H.:
Já nevím jak to panuje v ostatních RCP.Ale tady v Ustí se tohle bere vážně.Pokud se nařídí, že se pravidelné vlaky nesmějí zpozdit ani o minutu.Holt bude RJ čekat.Tak to výpravčí udělají.Moc dobře ví, co by následovalo.Jakékoliv zaváhaní 100%premii dolu, nebo žlutá karta, popřípadě přeřazení na nizší post.Tady se s tím opravdu neserou.Myslim to vážně, nekteří by mohli vypravět.
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 801
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:31:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drne to není možný, takové zpoždění jako z víkendu se už dnes nekonalo, tak vytahuješ nějakou anonymní diskuzi, kde někdo žbleptnul něco o doborech a plácáš o nějakém spinknutí ze strany ČD. Mě vážně ještě zajímá co si vymyslíš za legraci, alespoň se člověk dobře baví
Jen kdyby jsi uměl editovat příspěvky, možná by to bylo přehlednější, ty kritku
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 55200
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:40:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Teda to je zase nával. Skoro jak po nehodě u Studénky.
Tak aspoň k posledním příspěvkům...


Paradoxem je fakt, že někteří krajští potentáni stále nadávají na ČD, což budí přinejmenším údiv, když je sami chtěli.

Je to celkem logické. Mnohewm snazší je (polo)lhát a svádět to na všechny kolem, případně tvrdit, že někdo neumí něco vyčíslit (když ten druhý to ani nepožaduje, nebo to pak neumí zpracovat). Proč některé KÚ až letos zajímají frekvenční průzkumy, které na ČD probíhají dlouhodobě?
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5487
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:48:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bylo nám řečeno z vedení GŘ,že tyto vlaky nesmí narušovat jízdy pravidelných osobních vlaku
Hm... To je samozřejmě pravda. Jak pak ale vysvětlíte narušování jízdy veškerých vlaků pendoliny, ikdyž ta jsou podle zákona o drahách v podřadné roli oproti vlakům v závazku veřejné služby (všechny ostatní ostatní vlaky)???
MHD Ostrava
diego.dan
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.171.123
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:49:51    Odkaz na tento příspěvek  

Díky za info pane T.H.Taky koukám,že jak se zatáhlo tak asi přestaly lítat mouchy do rozvaděčů.Viz.třeba obrat u 30010/30011.
Drn:díky za zpestření diskuse.
Dispečer:díky za fundovaný a nezkreslující info o celém dění

Jinak uvidíme jak příští týden na Kozině.JŘ zatím na webu RegioJebu visí stejný,nicméně je pondělí a vše se musí vyhodnotit.Ale myslím,že ve středu během dne by tam měl být už vyvěšen.Obecně se středa večer,čtvrtek plánuje víkend.Počasí má být ovšem horší
Chomutovák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1271
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 19:52:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes jsem jel se žlutým zázrakem 2x a zejména zpáteční cesta v 16:36 z ÚL stála za to. Na příjezdu +5, obrat také +5. Seděl jsem hned za fírou, abych mohl sledovat trasu a tolik slušných slov už jsem dlouho neslyšel. Nejprve celkem slušně, ale nahlas, povídal že už to zase nejede a já se z toho píp. Pak se Desiro přeci jen rozjelo, ale až do Bohosudova se řešilo cosi technického, stewardka pobíhala na opačné stanoviště a zpět a cestovní rychlost nepřekročila 80 km/h, jestli vůbec, a to ani na úsecích s traťovou 120 resp. 100. V Bohosudově žádost výpravčí o "minutku", nejspíš nějaký restart a poté opět ploužení do Proboštova. Výsledek 10 minut navrch (tj. o 5 minut prodloužení JD).
Ale za 5 Kč zpáteční celkem dobré :-)
Obsazenost asi 30 lidí.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:05:20    Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Dyk už to nejsou zaměstnanci nenáviděného dopravce
Nerozumím. Pracovníci tzv. "operátora obsluhy dráhy" (výpravčí, dispečeři) jsou zaměstnanci jaké firmy?
Výp: jestli chce mít přednost,má možnost si zaplatit trasu Sp a více
Plácáte absolutní nesmysly.
Dispečer_o11: Pokud se nařídí, že se pravidelné vlaky nesmějí zpozdit ani o minutu.Holt bude RJ čekat
Pak to jsou podle mě normální dopravácká prasata, aťsi mě tu osobními výpady nádražníci poplivají jak chtějí. Zvlášť když to zpoždění primárně povstalo od "pravidelného vlaku", co se nepravidelně poflakoval v Louce o deset minut déle. Ale on se "dopravní cit" těžko vysvětluje, to se nedá nadefinovat a naučit. Tady už nejde o nějakého Jančuru a tetelící se nádražníky z každého jeho zaváhání, ale o obecný princip, jak tu dopravu provozovat s empatií vůči jejím uživatelům. Vemte si třeba, že v tom Oseku nejspíš spousta lidí přebíhala z 30010 do 6946, aby byla o něco dřív v Litvínově. Jednak tím možná i vytvořili potenciálně provozně nebezpečnou situaci, hlavně ale jejich závěr nepochybně byl "ta dráha je furt stejný bordel". Tohle fakt chcete - Dráhu si rozvracet nedáme, radši ji zlikvidujeme sami, jen ať sousedovi chcípne koza taky? Ještě furt si ve své naivitě myslím, že to není typický přístup zaměstnance ČD (a že podtyp "Drn" je nechtěná výjimka a výrazná menšina :-) - nebo myslíte, že ne?).
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5973
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:07:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sipi:
Drne to není možný, takové zpoždění jako z víkendu se už dnes nekonalo

No jo, D2 je chleba každého fíry, to už by byla kolosální ostuda, aby to podělali stejně jako na D3, kde fakt nemůže jezdit hned každej hejhula, co ho seberou z ulice. I když se tomu D3 říká zjednodušená doprava

Jen kdyby jsi uměl editovat příspěvky, možná by to bylo přehlednější, ty kritku
Můžeš mne to na displayi Nokie 6300 klidně naučit lépe, to je ti tak přehledné ťukání.

Ta anonymní diskuze odborářů SA je anonymní samozřejmě záměrně. Myslel jsem, že pochopíš, proč se tam nepředstavují jménem a příjmením. Ale asi na to ještě nemáš, je to složité.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5974
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:15:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Chomutovák:

No jo, servisák z dojčlandu se asi cestou zapomněl ve Smečkách v Darlingu na pípšou.

Ostatně ty "mouchy" 8 let postovkáchjezdících ověřených souprav, mne trochu matou. Kdyby to byl zlý ešus, ale tam bychom si pomohli, ani by nemusel jezdit servisák, tomu stačí zapnout počítač, připojit se na dálku do diagnostiky a už může radit, co s tím. A že téměř vždy poradí.

Podstatné je, že ta zpoždění tu na dálku vysvětluje pan T.H. úplně jinak. Ale i tak díky za report. Zajímavé.



Jo a četl jsem názor jedné zřejmě nic nechápající cestující, která prý nepotřebuje RegioJet, protože jezdí směr Praha daleko tišším a pohodlnějším elefantem (než mot. desiro) a je službami ČD spokojena. Jančura na to odpověděl, že je to proto, že jde u desira o motorovou jednotku a že příště dodá desira elektrická, která jsou samozřejmě ještě tišší, než elefant.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 85
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:15:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

pane T.H. a vy děláte prosím co?Ředitele zeměkoule nebo brouka Pytlíka,že všemu rozumíte.To by ste mi mohl též vysvětlit proč zaměstanci ČD chodí na přezkoužky na žádost SŽDC a soukromí dopravci ne.Děkuju za odpověď
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5975
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:16:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

T.H.:

Podtyp, nebo podčlověk. Od vás to vyznívá naprosto stejně.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 489
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:24:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravák:
Pendolína bych se netahal, to je něco jiného.Kategorie SC a je to tak danné v předpisech jak to má jezdit.Tady jde o jinne věci.To že se někdo třeba blbě vyspal na GŘ a vypustil takové věci.Tak to holt respektujem.S tím nic neuděláme.Tady jsme dávno zvyklí na takové věci.

T.H.Tak koukam na ten 30010.Do Oseka přijel s 9min.Čekal na křižování 6949.Ale po dojezdu 30010 do Oseka už mu dýchal na záda 6946.Tím pádem došlo křižováni v Oseku mezi 6949, 6946 + 30010.No podle nařízení měl 6946 přednost.Tím padem čekal 301010 na odhlášku z Louky.Dostal 34min.Kdyby neměl těch 9 na začátku.Tak se jelo do Louky rovnou a vše by vyšlo.
Ostravák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5488
Registrován: 5-2005

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:27:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co že prosím? Ono je předpisem dáno, že se má porušovat zákon. Hm. Pěkné.
MHD Ostrava
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 86
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:29:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dispečer o11:Jak je to s těmi vlaky,jezdí pod hlavičkou Os?Kdyby to byl třeba Sp měl by přednost?To mě vážně zajímá,když podle T.H. plácám absolutní nesmysly
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 490
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:31:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A celý ten počátek zpoždění je u 6945 v Louce která dobírala vlek.Dostala 8 min.Došlo na křižování v Oseku s 6942 a ta dostala 10min.Tím padem 30009 neodjela na čas,ale křižovala v Louce s 6942 a dostala 10 min.No a už se to táhlo obrat 30010 měl v Ustí 6min.A díky poruše na Ul západ dostal 2min.(ale to dostavají všechny vlaky už několik dní)Tím pádem přijel s těmi 8 a nebo 9min do Oseka.Tady vidíte že ten jízdní řád RJ je hodně našponován a nejde dodržet při sebemenším zpoždění.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:37:32    Odkaz na tento příspěvek  

No podle nařízení měl 6946 přednost.Tím padem čekal 301010 na odhlášku z Louky.Dostal 34min
Jak říkám, naprostá dopravácká prasečina, totální absence dopravního citu. I když výpravčí je v tom asi nevinně, jemu to nejspíš nařídil nějaký dispečer a ten zas byl "namotivovaný" generálním příkazem a hrozbou srážky z prémií - taková je holt kultura v oné firmě, myšlení se trestá...
Kdyby neměl těch 9 na začátku
..kdyby se 6945 nemrcasil o dvě hodiny dřív v Louce oněch 9 minut navíc (proč vlastně?)... No, tady je aspoň vidět, jak "minutka sem, minutka tam" má v konečném účtování velké následky.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 491
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:41:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výp:
Tak snad je to jasně uvedené v D2 ne??Popravdě se vám přiznám s tímhle tady bojujeme už dlouho OS vs NEX.Kdo má vlastně přednost.Je to složité.Nedávno byla výluka z Lovosic do Prackovic po té nehodě nákladu.První den to byla šílenost Os měli minuty a nedalo se to srovnat.Naše vedení tady v Ustí si vyjednalo že Os mají přednost před R a EC do 10 min.Na této výluce.A jezdilo se jako po másle.A proč??Kraje mají objednané osobní vlaky a chtějí aby jezdily včas.Musime dodržovat grafikon.Když se to veme kolem a kolem je to v rozporu z D2.A tak je to i s NEX.Prostě jde o prachy nic jiného v tom neni.Každopádně tohle nařízení nám dost pomohlo.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 492
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:43:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravák:
Těd vám trošku nerozumím.Asi jsem si blbě přečetl váš příspěvek.Šlo mi o přednost vlaku.
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:44:28    Odkaz na tento příspěvek  

Tady vidíte že ten jízdní řád RJ je hodně našponován a nejde dodržet při sebemenším zpoždění
Ale jde, podívejte se na ráno 30001 až 30005. Jen se musí chtít...
Ráno ale asi ještě nemusela místní šukafónie v Louce nutně dobírat vlek, že. Mimochodem, jaktože ho ta 6945 nevezla už z Litvínova, jak má?
Petr_Šimral
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2669
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:46:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ovsem povsimnete si, proc jel 30009 zpozdeny a to je to, na co TH narazi. Kdyby se vsem merilo stejne, tak 30010 by obratila vcas.
Sipi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 802
Registrován: 5-2006
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:54:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn: Ta anonymní diskuze odborářů SA je anonymní samozřejmě záměrně. Myslel jsem, že pochopíš, proč se tam nepředstavují jménem a příjmením.

To nechápu proč se tam polovina lidí nepředstavuje jménem, když už u SA nedělají? Asi proto že to jsou nastrčené loutky a ty jim to žereš...
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 493
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 20:56:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No to taky nevím proč tam ten vlek byl pul dne odstaven.Normálně jezdí na obratech.Každopádně se počítalo s frekvencí z Teplic odpoledne.Ale koukám v archivu.Výpravčí v Louce za to dostal disp.příkaz.No vysvětlení je na PO Most.Víc info nemám.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5977
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 21:04:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi proto že to jsou nastrčené loutky a ty jim to žereš...

Nastrčené loutky, které tam domlouvají založení odborů ve firmě, kde již nedělají? To je logika hodná Sh. Holmese.....po klíšťové encefalitidě.

Zkus se ozvat na uvedené maily. Můžeš se přesvědčit.
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 494
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 21:18:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Drn:pošlu ti mail ohledně jednoho DP.Trošku se zasměješ.
Drn
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5979
Registrován: 4-2007

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 21:32:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak dělej, ať si to ještě stihnu přečíst na dobrou noc.


Jo, tak to je dobrý a autor mme nepřekvapil.

(Příspěvek byl editován uživatelem Drn.)
S optimismem nejdál dojdeš.....pesimisté již teď přesně vědí kam.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 87
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 21:43:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dík za vysvětlení,já něco podobného taky zažil,pendolina versus mez.EC.Když měl přednost EC,hned se jezdilo lépe
T.H.: neplácám nesmysly,D2 hovoří o pořadí vlaků,takže pokud nevyjde nařízení od SŽDC a Jančura bude mít trasu třeba pro Sp,tak bude mít přednost.Tady to ještě nějak odjezdí,ale jinde bude mít větší problémy.Na trati Olomouc-Uničov moc volných tras není,bude stát všude a řekl bych že hodně dlouho.Kolem Brna jezdí hodně R a Sp,takže to asi taky odstojí.No a trať Plzeň- Domažlice,tak tam jezdí mezinárodní rychlíky,tam to taky vidím hodně bledě
Samorost
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.13.37
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 21:52:43    Odkaz na tento příspěvek  

Na ČT1 jde zrovna pořad o Slovenské střele...
Výpravčíxy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 379
Registrován: 11-2008
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 22:08:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ad Dispečer o11: Mužu taky poprosit o zaslání toho DP ? Taky se rád směju ....
Babilon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 466
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 22:52:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud se nařídí, že se pravidelné vlaky nesmějí zpozdit ani o minutu.
A to nařídil kdo? Jeden z dopravců? A jak se rozezná pravidelný vlak od nepravidelného?
jestli chce mít přednost,má možnost si zaplatit trasu Sp a více
Aha, takže když si objednám šotovlak a nazvu ho InterCity, bude mít přednost před (takřka) vším ostatním? Dobré vědět.
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1232
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 23:12:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Babilon: Ak Vám na to tú InterCity trasu dajú, tak samozrejme prednosť mať budete ... len potom uvidíte tie pálky za narušovanie grafikonu, ak pretiahnete šotohalt ...
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 23:12:41    Odkaz na tento příspěvek  

Babilon: A to nařídil kdo? Jeden z dopravců?
To se řeší alibistickou poznámkou v dps vydané SŽDC: "Časové údaje považujte za orientační. Jízdu těchto vlaků organizujte tak, aby nedošlo k narušení vlaků veřejné osobní dopravy." Pak samozřejmě záleží hlavně na dopravním citu dispečerů, co si dovolí a dokáží obhájit, a na tom, jestli se po nich šéfové budou vozit nebo se naopak za ně postaví. Čili záleží to na kvalitě lidí, těch dole i jejich nadřízených. Což je u ČD bohužel dost problém.
když si objednám šotovlak a nazvu ho InterCity, bude mít přednost před (takřka) vším ostatním?
Nebude. Pan Výp opravdu plácá nesmysly, věřte řediteli zeměkoule :-)
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 496
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 23:14:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já si ted nejsem jistý.Ale pokud se jedná o zvláštní vlaky tak jde jen OS,Sp,R,EX.Ale zvl. vl. IC nebo EC jsem ješte neviděl.A osobně si myslím že jde udělat i absolutní přednost před vším.To si samo SŽDC a ČD nechá pořádně zaplatit ne??Nemám s tím zkušenost.Třeba Petr Šimral by nám mohl povědět jak to chodí.
Mikulda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1053
Registrován: 3-2006

Odesláno Pondělí, 26. dubna 2010 - 23:52:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dispečer 011: Zvl. IC nebo EC bylo např. posílené Pendolino, které jelo jako násled. Vlak na Eltona Johna a Orient Expres jely v jaké kategorii?
Upozornění: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, cynismu a černého humoru.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává vzdálené vize, bláznivé sny a šílené nápady.
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 88
Registrován: 12-2009
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 00:01:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě by to teda opravdu zajímalo jak to je.Jestli jsem kdysi přišel o prémie regulérně,nebo mě někdo sprostě okradl.Pan T.H. se nám nepředstaví,takže mě asi nezbyde,si celou problematiku nechat vysvětlit zaměstnancem SŽDC pro přidělování tras.Já totiž,na rozdíl od pana T.H. nejsem bůh a nemůžu vědět vše.Já na rozdíl od pana T.H. dokážu přiznat chybu a omluvit se
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 497
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 00:06:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Následy a vlaky jako posila od ČD jsou něco jineho než objednáné vlaky od cizího subj.???To si dispečer dá sám jakou chce trasu, já taky udělam třeba soupravu Děčín-Praha 1nslEC379.Tak Orient Expres jezdi jako zvl.EX.Vlak Eltna Johna to si nepamatuji.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 498
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 00:08:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Výp:A o co šlo??jestli mně to mužes přiblížit??
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 55213
Registrován: 4-2003

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 00:11:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostravák:
Pokud myslíš SC na ostravské větvi (ty mezinárodní si byly s EC rovny), tak tam je to na základě požadavku dopravce, a pokud si to pamatuji dobře, tak to mělo být pouze vůči vlakům ČD (takže mezinárodní EC jiného dopravce by přednost mít mělo). Navíc i tato přednost byla celkem omezena. Je to podobné, jako když v provozu si může šestnáctkovej dispečer jedenáctkovýmu poručit, že rychlík dostane minuty, aby si nezazadil dělnickej osobák.

Co se týče "citu", tak podobných prasáren se najde na síti mnoho. Ale je to jen o tom, jaké se nastaví podmínky.
Dnešní "dělnický" Os 8016 např. dneska dovezl do Strakonic +23. Napřed musel čekat na sled za R 664 (+8), pak na křižování s R 1250 (+5), pak ještě proti R 925 (+11). Než aby rychlík dostal pátr minut, zabije se radši osobák. Předpisově je to samozřejmě zcela v pořádku... (I když tady to začalo jiným kouskem na březnické dálkovině, který by snad ani v předpise oporu nenašel.)
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Babilon
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 467
Registrován: 12-2007
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 00:30:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale pokud se jedná o zvláštní vlaky ...
Co je to zvláštní vlak? V předpise D2 žádnou takovou kategorii nevidím.
Antonín Přibyl
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.202.112.250
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 00:51:29    Odkaz na tento příspěvek  

Vářený pane T.H.! Předem se Vám bez mučení přiznám, že nejsem, a nikdy jsem nebyl, nijak spojen s ČD, ani s dopravou vůbec. Nejsem ani ze severu Čech a ani jednoho z přispěvatelů, kteří zde píší své příspěvky, neznám osobně. Navíc dnes už jsem v důchodu, takže by se mě dění v dopravě vůbec nemuselo týkat. Ale to, co předvádíte Vy osobně, nejen na tomto, ale i dalších diskusních fórech, to se tedy hned tak nevidí. Na to musí mít člověk opravdu dobrý žaludek. Vaše neustálé nadávky, obviňování, výmysly a urážení se, to vše jen vypovídá o Vaší duševní úrovni. A pokud je pravda to, co o Vás napsal v jednom ze svých příspěvků Drn, že jste velmi schopný odborník a manažer, potom je mi Vás jenom líto, že se podobným stylem projevujete. Měl byste si totiž uvědomit, že odborné a manažerské schopnosti nejsou v životě to nejdůležitější, přestože si to asi Vy sám o sobě myslíte. Ale pokud k těmto svým schopnostem nepřidáte slušné a korektní vystupování vůči svému okolí, včetně svých oponentů, moc daleko to v životě nemůžete dotáhnout. Nemluvím o nějakém "vlezdoprdelkování" ale o normální lidské slušnosti vůči všem, nadřízeným počínaje a( když to poněkud přeženu) posledním bezdomovcem konče. A obviňovat drážní zaměstnance, konají svoji práci přesně podle pčedpisů a nařízení, z toho, že žluté vlaky mají problémy(jak technické, tak dopravní), od Vás není vůbec férové. A pokud byste snad chtěl obvinit z údajného "spiknutí zlých nádražáků" proti "slušnému žlutému podnikateli z Brna" zde přítomné přispěvatele Drna, Dispečera O11, P.Šimrala a další, kteří se zde vyjadřují v neprospěch Vámi zřejmě zbožńovaného žlutého magnáta, a kteří (podle mého názoru) velmi dobře rozumí své práci a ted jen používají podobnou metodu, jakou používal pan Jan Čůra několik let, a to ve všech oborech svého podnikání, nejen v dopravě, ale např. i při prodeji letenek a organizaci jazykových kursů, potom Vás musím požádat, abyste mě do této "protižloutenkové odbojové skupiny" zařadil také. A to přesto, že jsem jednou jedinkrát použil služeb firmy tohoto pána(nikoli však v dopravě)a byl jsem s nimi velice spokojený. Ale každý člověk má mít právo vyjádřit svůj názor na věc a Vy byste ty názory měl respektovat. Nikdy byste se neměl snížit k tomu, abyste ty, ktří mají jiný názor na věc, než máte Vy, častoval nadávkami, urážkami a vyhrožováním, jak na několika diskusních fórech často činíte. I v normálním životě totiž platí to známé sportovní heslo "Fandi, ale zůstaň člověkem" . A toho byste se měl držet! Věřte, že slušnost se v životě vždycky nakonec vyplatí...
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 499
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 00:55:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Babilon:
zvláštní vlaky: vlaky, jejichž jízdní řád není obsažen v GVD. Jejich účelem
je uspokojení požadavků na přepravu, která nebyla zpravidla známa při
tvorbě GVD.
Dispečer_o11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 500
Registrován: 5-2009

Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 00:58:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A pak tu máme tohle a to řeší předpis O6.Vlaky v obecném zájmu: vlaky, jejichž jízda je nařízena podle zvláštního
nařízení (např. vládní vlaky)
Výp
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 89
Registrován: 12-2009
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 01:04:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dispečer o11: jestli nezapomenu,tak ti napíšu mail jak to bylo.Tady to popisovat nebudu.S K-Reportem asi končím,budu se radši věnovat rodině,když vlakům po 15 letech u dráhy nerozumím.Je mi z některých zdejších lidí na blití.Vždy jsem měl vláčky rád,práce mě bavila,ale po tom co jsem se zde o sobě dočetl,už to tak asi není.Přeju klidný zbytek šichty
Lubomír
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 79
Registrován: 6-2009
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 08:25:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

TH: Dopravní cit - co to proboha je? Běžte si raději plácat ty svý ekonomický kraviny a do technologických a už vůbec ne technických záležitostí se prosím nepouštějte. Ekonomové a manažeři umějí jen plácat o věcech, o kterých vůbec nic neví.
http://kubickaparabola.wz.cz/
T.H.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.237.199
Odesláno Úterý, 27. dubna 2010 - 09:02:27    Odkaz na tento příspěvek  

TASS vydal poslední zprávu za včera - večerní dozvuky předjetí 30010 v Oseku = předjetí 30012 v Ústí západě 616 a čekání na odhlášku za 6950 v Oldřichově a Oseku.

30012
Ústí n.L.hl.n. 18:47 12 min
Ústí n.L.západ 18:51 14 min 18:53 15 min
Ústí n.L.záp.st.5 18:57 16 min 18:57 16 min
Chabařovice 19:04 18 min 19:04 18 min
Bohosudov 19:07 19 min 19:08 19 min
Teplice v Č. 19:13 17 min 19:15 18 min
Řetenice 19:19 19 min 19:19 19 min
Oldřichov u Duch. 19:23 19 min 19:27 22 min
Osek 19:33 20 min 19:38 24 min
Louka u Litvínova 19:47 25 min 19:48 25 min
Litvínov 19:51 25 min

30013
Litvínov 19:54 24 min
Louka u Litvínova 19:56 23 min 19:57 18 min
Osek 20:05 17 min 20:05 16 min
Oldřichov u Duch. 20:13 15 min 20:14 15 min
Řetenice 20:17 15 min 20:17 15 min
Teplice v Č. 20:18 13 min 20:19 13 min
Bohosudov 20:25 12 min 20:26 12 min
Chabařovice 20:29 13 min 20:29 13 min
Ústí n.L.záp.st.5 20:34 13 min 20:34 13 min
Ústí n.L.západ 20:37 12 min

...a pak už se to srovnalo (oběh těchto vlaků, jak vidíte, není tak utažený, zotaví se i z absence dopravního citu při obsluze dráhy).

30014
Ústí n.L.západ 20:36 0 min
Ústí n.L.záp.st.5 20:40 0 min 20:40 0 min
Chabařovice 20:46 2 min 20:46 2 min
Bohosudov 20:49 2 min 20:50 2 min
Teplice v Č. 20:55 0 min 20:57 1 min
Řetenice 21:00 1 min 21:01 2 min
Oldřichov u Duch. 21:04 1 min 21:05 1 min
Osek 21:12 0 min 21:13 ano 0 min
Louka u Litvínova 21:22 1 min 21:23 1 min
Litvínov 21:26 1 min

30015
Litvínov 21:47 2 min
Louka u Litvínova 21:49 1 min 21:50 1 min
Osek 21:58 0 min 21:59 0 min
Oldřichov u Duch. 22:07 0 min 22:11 3 min L4
Řetenice 22:13 2 min 22:14 2 min
Teplice v Č. 22:15 0 min 22:17 1 min
Bohosudov 22:22 0 min 22:23 0 min
Chabařovice 22:26 0 min 22:26 0 min
Ústí n.L.záp.st.5 22:32 1 min 22:32 1 min
Ústí n.L.západ 22:35 1 min 22:35 0 min
Ústí n.L.hl.n. 22:37 0 min

30016
Ústí n.L.hl.n. 22:41 1 min
Ústí n.L.západ 22:42 0 min 22:43 0 min
Ústí n.L.záp.st.5 22:46 0 min 22:46 0 min
Chabařovice 22:53 2 min 22:53 2 min
Bohosudov 22:55 2 min 22:56 3 min
Teplice v Č. 23:01 1 min 23:02 1 min
Řetenice 23:05 1 min 23:06 ano 2 min
Oldřichov u Duch. 23:08 0 min 23:09 0 min
Osek 23:16 0 min 23:17 0 min
Louka u Litvínova 23:24 -1 min 23:26 0 min
Litvínov 23:29 0 min