Diskuse » Automobily, lodě a letadla » Odstavené vozy, torza a vraky » Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 07. 3. 2021 « předcházející | další »

Archiv diskuse Odstavené vozy, torza a vraky do 07. 3. 2021

dolů
hledání | obrázky (odtud | na mapě) | strom | 3 hod. | 1 den | týden | vzhled | nápověda
odhlášení | přihlášení | úprava profilu | registrace | seznam uživatelů | moderátoři
   autor příspěvek
Čtvrtek, 10. prosince 2020 - 16:14:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 376
Registrován: 8-2018


Můj web:Kolejiště Trutnov tt

Ekoblázni přestaňte [kecal][kecal][kecal] do zemědělství.
George
Čtvrtek, 10. prosince 2020 - 18:21:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1738
Registrován: 5-2002
transit:Ten dvůr s Oktávkami a stovečkou je pěkný. I ten Barkas Framo je docela vzácnost.
Takhle vypadá Framo ve slušném stavu
transit01
Neděle, 13. prosince 2020 - 17:36:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2910
Registrován: 9-2012
Framo jsem viděl možná tak na sraze, normální provozní nikdy. Jak říkáš je to fakt už raritka..


Jinak už třetí den zkoušíme vyměnit ten alternátor na té Bravě, a je to masakr. Šroub viz. Foto nejde ani za boha ven. Chtěl jsem to riznout flexou, novej altik už mám, ale šroub ne. Opravdu jsem neviděl šroub co by nešel povolit, než jsem objevil tohle auto [lol] má zapuštěnou hlavu v tom pouzdru, a z druhé strany není místo na vymlácení. Takže opravdu nešikovně řešené. Z opravy dělané na heveru za barákem se stala nutnost jet nakonec do servisu..
Pondělí, 14. prosince 2020 - 12:04:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 525
Registrován: 1-2017
transit01: Neboj, že by to byla záležitost pouze Fiatu. Před asi měsícem jsem na SAABu měnil startér, který jsem vytavil, kvůli špatně fungujícímu klíčku ve spínací skřínce. Nevracel se mi klíček a já ho zpět otočil málo.

Taky jsem si to naplánoval, že zvednu auto, hodím na špalek, zalezu pod něj a startér vyměním. Mělo to bejt povolení 4 šroubů a odpojení 2 kabelů. Zvrhlo se to v několikahodinový boj, protože šroub na který vede kabel od baterky se vylomil z tělesa startéru - z jedný strany byl zapuštěnej přesně jak u tebe a z druhý to bylo přirezlý... Nakonec jsem musel odpojit alternátor, uvolnit kabel a ve dvou jsme nakonec šroub dokázali ukroutit a přestřihnout pod maticí pomocí dvojich sikovek...
Pondělí, 14. prosince 2020 - 21:59:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1923
Registrován: 6-2010
Je libo zánovního a velmi zachovalého Pežůtka? [proud]


transit01
Úterý, 15. prosince 2020 - 18:31:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2911
Registrován: 9-2012
Jussi: Sikovkama jsem to taky zkoušel, ale možná by se tam spíš ještě taky zalomil než že by se vykroutil, tak jsem to nakonec nechal bejt, akorát se ničil závit, už teď tam stejně budu muset nejspíš dát šroub jinej, nebo ho zkrátit o tři závity.. Ale jsem rád že vesmír nenávidí jenom mě [lol]

Tady je trochu vidět, že to má fakt trochu Áčko. Ale ještě to je dost v pohodě. Viděl jsem horší áčka třeba na multiple nebo berlingu [proud] Ale furt mi přijde jak kdyby to auto šlo jen na tři válce. Koukal jsem na kabely, a byly úplně jinak než jsem našel v příručce v PDF co jsem si stáhl, tak jsem to přehodil, ale furt mi přijde že se mu na volnoběh moc nechce. Za jízdy je to ok, jen to hulí jako prase kvůli starýmu oleji a benálu. Moc se nechce startéru, dvakrát se mi stalo že to nešlo nastartovat, prostě jako kdyby byla baterka dead, tak jsem zmáčkl plyn na podlahu a hned to nasočilo, asi bude zatuhlej pastorek. Mile mě ale zase překvapilo funkční centrální zamykání, nízký nájezd, pěkný audio, a docela zachovalý lak, takže si na to nemůžu jen stěžovat. O kousek dál tu stojí dvě další Bravy, a oboum se už loupe bezbarvý lak, tahle až se vezme na kartáče a přejede pěkně tempíčkem tak bude vypadat jak po dědkovi.
Úterý, 15. prosince 2020 - 20:38:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 405
Registrován: 10-2014
Kvůli starýmu oleji to hulit nebude,leda blbě mazat,pokud ti jeden válec nepálí,tak když z něj sundáš kabel, motor nezmění chod.Pokud dlouho stála a někdy točí a někdy ne zkontroluj ukostření motoru a připojení silného kabelu ke startéru jestli není zaoxidovanej,můžou být hyn uhlíky,nebo se kříží rotor ve futrech....
Středa, 16. prosince 2020 - 07:45:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 381
Registrován: 8-2018
To, že to hulí, může být špatně stírajicíma pístníma kroužkama. Jestli kouří modře můžou být připečený, kdyš někdo pálil motor bez vody nebo kdyš se přetrhl řemen od vodní pumpy.
Můj web:Kolejiště Trutnov tt

Ekoblázni přestaňte [kecal][kecal][kecal] do zemědělství.
-OndraS
Středa, 16. prosince 2020 - 08:45:20  
Neregistrovaný host
Transit - nechci ti kazit radost, ale už z toho, cos vyjmenoval, je zřejmý, že to patří spíš do sběrných surovin. Už teď je tam těch závad tolik, že se prostě nemůže vyplatit je spravovat kvůli tomu, že funguje centrál a pár dalších blbin. Altík, asi startér, nebo asi vůbec celá rozborka motoru, vylâgrovaná zadní náprava. To nepočítám další věci, jakože to určitě nemá novej vejfuk a ani brzdy. Prostě je to popelnice. Navíc ten popis závady startování, nechápu jak tomu pomůže plyn? jakože wtf, tak buď je v háji startér nebo jeho spínání, nebo není to spíš vůbec celý nějak přidřený, a proto to hulí a vypadá, že ne na všechny čtyři válce?
Já si taky takovou popelnici koupil, Accorda, ovšem zásadní rozhodující fakt bylo to, že je to kupé v plné výbavě, kterých je velmi málo, má to v pořádku motor, převodovku i podvozek, a tímpádem řeším jenom dílčí problémy. I tak už mě "delete" těch pár závad stálo víč jak 20 tisíc, tj cenu auta. Brzdy, vejfuk, ve 200.000 rozvody, chladič. Největší opruz byla oprava svítícího SRS a svítícího ABS, oboje se povedlo, ale čidla ABS nebyly zadarmo a u SRS jsem si nedobrovolně prozkoumal celý auto, než jsem na to přišel.
Jediný co to celý ospravedlňuje, by bylo že by tě rejpání v tom bavilo. Jenomže podle mě se z toho stane nightmare. Z počátečního nadšení, že se vytáhlo auto z kopřiv a zprovozní se, to má člověk radost z každé vyměněné žárovky, se stane bolehlav, žes do toho nacpal 30.000 a motor je furt venku na paletě.
transit01
Středa, 16. prosince 2020 - 12:35:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2912
Registrován: 9-2012
Navíc ten popis závady startování, nechápu jak tomu pomůže plyn? jakože wtf
Tohle taky absolutně nechápu. Prostě náběhou kontrolky, a jen to cvakne, dám plyn, otočím znova do třetí polohy a najednou to jede, stalo se mi to asi dvakrát, jel jsem s tím asi sedmkrát. Koukal jsem na to ukostření jak psal sběratel _kuriozit a mohlo by to být ono, zdravý totiž rozhodně není, zjistil jsem že tam vytekla baterka, což jsem předtím nevěděl, a koukal jsem že to je docela znát, dead jsou i kontakty, budu si muset pohrát s ocelákem a jemným smirglem. Jinak kroužky to nebudou, ty mám v prdeli na pežotu a hulí to jinak, tohle je přesně ten smrad a dým co měla tenkrát 306 po babi, když se "vytáhla z kopřiv po 6 letech". Jinak jak píšeš koupil, tak koupit a dostat auto za 1300 je něco jiného, jak píšeš, jsem vystudovanej mechoš, auta do roku 2000 mé prostě baví, a fakt teda je, že ty díly na to jsou podobně drahý jak na toho accorda [lol] ale přidřený to fakt být nemůže, ledaže by se to přidřelo za skoro dva roky na parkovišti, on to koupil na jaře 2018, v létě už neměl papíry, ale normálně tím jezdil, i si to auto pamatuju každej den v provozu, on s tím parkoval i u nás před barákem, prostě to bude chtit udělat základní servis, nic víc za tím nebude. A jestli jo, novej altík prodám za osm kil, katalyzátor za litr, a půjde do šmelcu za pětikilo. Zas bych to tak neřešil, dostal jsem darem auto, tak proč to nezkusit zprovoznit. Možná jsem moc flegmouš, ale tak to vidím já.
-OndraS
Středa, 16. prosince 2020 - 15:26:12  
Neregistrovaný host
No tak pokud je to pouze low-cost pokus o zprovoznění, tak to smysl asi dává. Pokud se to povede, tak to bude dobrý starý auto na levný svezení.
Narážím na to, že už jsem slyšel příběh, jak si někdo koupil zalevno zvenku hezkej zgarb kterej "jenom vynechává pod plynem", a při pokusu o opravu do toho nejprv dal sto korun za palivovej filtr, pak pět set korun za svíčky, pak tisícovku za benzínový čerpadlo, pak pět tisíc za zapalovací lištu a nějaký kraviny, a stupňování nákladů skončilo nakonec u deseti tisíc za rozvody a vyčištění vstřikovačů nebo tak něčeho; takže už to auto mělo z prvotní nuly dostatečnou cenu na to, aby byla škoda ho vyhodit, když se nakonec ukázalo, že to nejede proto, že je špatný těsnění pod hlavou, křivá hlava a že v té hlavě po sundání jaksi chybí malinkatej kousek ventilu, kterej samosebou pravděpodobně spadl "do" a šmitec [biggrin].
-OndraS
Středa, 16. prosince 2020 - 15:49:28  
Neregistrovaný host
Mimochodem s těma dílama na Accorda, no je to trochu oštara. Není to jako na G Astru, která byť kupé tudíž mírně atyp, je na díly bez problémů. Kouknu na eshop "svýho" oblíbenýho auto-obchodu, kliknu a třetí den mám na prodejně. Zatím u všeho co jsem bral, byl i výběr dobrý - lepší - nejlepší - (sovětský) dle výrobce dílu a ceny. A nepodařilo se mi zatím potřebovat něco, co už se nevede.
U Accorda jsem už dopředu věděl, s jakýma závadama to kupuju, takže jsem nemohl být překvapen, že se na to v CZ moc koupit nedá. Vlastně tak jako u Astry, jsem koupil jenom kotouče a desky. Chladič už byl s nejistotou, zda to bude ten správný typ (byl tam rozpor mezi nákresem a udanýma rozměrama), ale nakonec OK. ABS čidla, motorek na okýnko atd. už byl nákup z Ameriky, kde toho asi jezdí víc. Teď chci konečně řešit zadní díl výfuku. Původní majitel stačil ještě asi před třema rokama koupit výfuk náhradní, dali mu ho tam v autorizáku. Bohužel je to Polmostrow, a teď během léta se rozrachtal, v 2.000 rpm rezonuje a od třech tisíc je hlučnější než bych chtěl. Je to shit. A jiný výfuk se už nedodává. Takže budu muset tahat vejfuk z Ameriky, nebo - to asi spíš - prostě zaimprovizuju a zkusím nějakej vhodnej tlumič z jinýho auta pokus-omyl.

Vlastně tady ty trosky z přelomu století nebude časem jak udržet v provozu, mám strach že i na tu Astru časem bude dílů ubývat s tím, jak to lidi budou vyhazovat a výrobce na to nebude mít takový odbyt a přestane to dělat.
Středa, 16. prosince 2020 - 15:56:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 382
Registrován: 8-2018
Ondra.S.-Slovnosti sněženek- No nekupteto, kdyš to bylo tak laciný.
Jestli to má transit01 na hraní, tak to chápu. Až se to vytempuje, tak bude hezký.
Můj web:Kolejiště Trutnov tt

Ekoblázni přestaňte [kecal][kecal][kecal] do zemědělství.
Středa, 16. prosince 2020 - 16:13:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7788
Registrován: 3-2007
Nechcem sa do toho veľmi starať, ale ak je nejaký starší typ auta, ktorého vlastnosťou je, že sa na ňom lúpe bezfarebný lak (felicia, octavia, dvě další Bravy, a oboum se už loupe bezbarvý lak, ...), tak tempo je to posledné, čím by som sa toho chytal.
Lebo ak sa zatiaľ nelúpe, tak sa po přejetí tempíčkem takmer určite bude [wink]

Myslím, že kolega Mirous to už aj spomínal v súvislosti s jeho červenou Feliciou.

Ak môžem odporúčiť, tak by som na to išiel týmto, alebo podobnou vecou, ktorá nie je abrazívna ako tempo.
transit01
Neděle, 20. prosince 2020 - 10:46:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2916
Registrován: 9-2012
No na starý vrány mi vždycky tempo přišlo dostačující, ale je fakt, že ty auta na kterých jsem to zkoušel na to netrpí.
Neděle, 20. prosince 2020 - 21:19:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 183
Registrován: 10-2018
Neví někdo, jestli ještě existuje toto: odkaz
Děkuji
transit01
Pondělí, 21. prosince 2020 - 18:16:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2917
Registrován: 9-2012
Dvě mobilovky Z Hradce.
Úterý, 22. prosince 2020 - 17:12:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 723
Registrován: 8-2012
Zdravím. Dám zde pro výstrahu foto léta kytovaného lemu a prahu. Já sem si říkal, proč ten lem přestal reznout a pojal jsem jakési podezření. Ten práh ještě trošku rezl, ale stačilo do něj bouchnout pěstí a zbytek odříznout flexou. Druhá strana to samé. Vypadá to buď na dlouhej letní projekt, nebo zvažuju Risanovu radu pořídit leštěnku a i na té by bylo práce dost. Hodně se to ve mě pere. Na jednu stranu chci zachránit svý starý auto, ale bude třeba po eventuelním vyvaření vyměnit spoustu věcí jako čelní sklo,možná motor, převodovku, tapece. Asi i sedačky. Po zahoření volant a stropnici a páčky světel a stěračů. Dá se vše sehnat a nestálo by to extra moc- do deseti tisíc se vlezu. A i potom to budu považovat za svý starý auto a užiju si ten dobrej pocit z toho, že zase pojede. Na druhou stranu auto v originálním zachovalým stavu ( a že na feldy bez koroze nevěřím - vždycky tam něco bude) bude mít taky něco do sebe. Není v tom lenost a nechuť něco dělat. Navíc se ukázalo, že druhé auto bude třeba. S nástupem kluka do školy dochází k situacím kdy by dvě auta prostě bodla. Tak nevím.
Úterý, 22. prosince 2020 - 23:20:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 384
Registrován: 8-2018
Pokud ta amerika stojí pořád na stejnym místě, tak už je po podlahu v hlíně. Jestli tada ještě nějakou podlahu má.
Můj web:Kolejiště Trutnov tt

Ekoblázni přestaňte [kecal][kecal][kecal] do zemědělství.
-OndraS
Středa, 23. prosince 2020 - 15:08:39  
Neregistrovaný host
Existuje. Ve stavu místně opravené kastle, nepojízdné, a celé kromě skel a pneumatik natřené zakladovkou, aby to nerezlo dál. Je to nekompletní a celé jaksi pomuchlané a potlučené. Před asi pěti lety to někdo v takovém stavu na plaťáku dovezl na sraz na Konopáči. Předpokládám, že to skončilo zpět v nějaké stodole a tam to stojí doteď.
To auto má prakticky zápornou cenu po technické stránce, cenné jsou na tom doklady se "silným" jménem.
Neděle, 27. prosince 2020 - 15:44:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2
Registrován: 12-2020
[coze]

Pondělí, 28. prosince 2020 - 10:31:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1984
Registrován: 3-2010
Na procházce v pěkně přírodě stojí tohle obydlí bezdomovců


na jiném místě zase zaparkovala tahle "souprava", vejtřaska po technické, ale musela tam nějak dojet, je tam cca týden. Ale je to chatová oblast u Ostopovic, takže místní to tak asi nenechají....a nedaleko od toho má tento přívěs velmi netradiční "nadstavbu". Maringotku chce zřejmě odvézt, ale na vozíku bez TP.

transit01
Středa, 30. prosince 2020 - 20:50:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2923
Registrován: 9-2012
Jsem dneska nějakou nepochopitelnou shodou okolností objevil tu opuštěnou garáž s baworem (fakt jsem se nikoho nepídil o lokalitu, sám nechápu jak se mi to povedlo najít) a musím říct že na živo to je teda milionkrát horší než z fotek. Demolice garáže i auta už je v plném proudu, o pár metrů dál se bagruje, vyrovnává terén, kácí stromy, předpokládám že osud auta je jasný, pokud ho někdo nezapálí nebo úplně nezničí, tak i s garáži skončí na hromadě šrotu.. Co jsem tak pochopil z map, garáž dřív byla zablokovaná dvoumetrovou hromadou panelů, a nedalo se k ní dostat ani pěšky natož autem. Nedokážu si ani tipnout jak dlouho tam takhle to auto čekalo na smrt. Pokud majitel žije, a objeví to, myslím že ho odtamtud už živého nikdo vyjít neuvidí. Ale spíš si myslím že je určitě po smrti.

Aneb "My víme že děda měl někde garáž, ale nevíme kde, a ani nás to nezajímá"
Čtvrtek, 31. prosince 2020 - 11:10:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 389
Registrován: 8-2018
Taková garáž by se mi hodila.[lol] Třeba by se dala rozebrat.

Můj web:Kolejiště Trutnov tt

Ekoblázni přestaňte [kecal][kecal][kecal] do zemědělství.
Pajzák
Čtvrtek, 31. prosince 2020 - 11:15:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4621
Registrován: 6-2015
Nepochybně. Možná by stačilo kýchnout.
Čtvrtek, 31. prosince 2020 - 11:35:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 725
Registrován: 8-2012
Zadar Volaj- to je nejspíš měněnej blatník co rezne už v regálu. Chce to buď sehnat starej originál, nebo mít štěstí při nákupu neoriginálu. Některý nový reznou už pod tou kataforezou akorát to není vidět a pak to za tři roky zhnije takhle na kašu.
Čtvrtek, 31. prosince 2020 - 11:41:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 726
Registrován: 8-2012
Třeba tady v čase 4:20 to je asi ten případ. https://www.youtube.com/watch?v=JPIMY7UH2WI&ab_channel=Lexi94

(Příspěvek byl editován uživatelem paveljosef.)
transit01
Čtvrtek, 31. prosince 2020 - 13:40:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2924
Registrován: 9-2012
Taková podobná plechová garáž se dá koupit od Poláků za 15000, mám v ní pežota, jen si člověk musí udělat podklad, do kterého to poláci ukotví. Zadarmo přijedou a postaví, ale ukotvení se doplácí. Tuhle stejnou mám taky, tam zas mám rozebranou stovku, a kupodivu kýchnout by nestačilo, je to dost silnej a bytelnej plech narozdíl od těch nových. Zas je ale pravda, že ty garáže už jsou za ty roky oslabené korozí. Hnije to hlavně dole, nejlepší zabetonovat a nad beton pruh IPY..


E: Odsud ji mám já.

(Příspěvek byl editován uživatelem transit01.)
transit01
Neděle, 03. ledna 2021 - 13:24:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2927
Registrován: 9-2012
Praha a někde poblíž Chlumce..

Středa, 06. ledna 2021 - 11:33:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7676
Registrován: 9-2003
Údajně čerstvě nalezený spodek starého auta ve Vltavě.. tatra?
https://www.youtube.com/watch?v=YKHvRJr0xNw&t=113s&fbclid=IwAR07x WxR2kdCAuoBVkLcCN-Tu06lKLJ6xoadlSphz5HzlsUShB6Zqclv5oM
..pořádná mašina má kotel a komín..
Pátek, 08. ledna 2021 - 21:12:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1708
Registrován: 9-2011
Avia ve Svatoňovicích:


Pátek, 15. ledna 2021 - 21:39:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 689
Registrován: 2-2009
Barkas v bílém hávu[wink]

http://marek275.rajce.idnes.cz/
Úterý, 19. ledna 2021 - 02:00:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1399
Registrován: 10-2010
Zahradní MěstoA jeden Favorit, kterého fotodokumentuju na různých místech už sedmým rokem (2014-2021). Když před rokem zmizel z místa, kde stál 4 roky, myslel jsem si, že už je „konečně” po něm.. ale uplynulo 5 měsíců, a znovu jsem ho našel - o 4 kilometry jinde [proud]. A stojí dál, asi už bylo hodně těžké ho rovnou dotáhnout o těch 40 metrů dále do areálu kovošrotu, kde dělají ekologickou likvidaci [proud].

Úterý, 19. ledna 2021 - 15:25:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 395
Registrován: 8-2018

Můj web:Kolejiště Trutnov tt

Ekoblázni přestaňte [kecal][kecal][kecal] do zemědělství.
Čtvrtek, 21. ledna 2021 - 13:07:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2441
Registrován: 9-2005
A jeden Favorit, kterého fotodokumentuju na různých místech už sedmým rokem
To už začínáš konkurovat Třešíkové a jejím časosběrným dokumentům [proud]
Na začátku to bylo nadprůměrně zachovalý ale nepatrně nabouraný Fávo stojící za záchranu...
Nabízím seriózní zaměstnání v oboru železniční zabezpečovací techniky v oblasti Praha. Stačí elektrotechnické vzděláni a řidičák, zbytek Tě už naučíme - napiš na mail pod nickem
transit01
Čtvrtek, 21. ledna 2021 - 21:48:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2929
Registrován: 9-2012
Tak k tomu mému Bravu za přepis hlásím menší update, auto stojí už nějakej pátek v servisu, dnes mi volal servisman, že už je to skoro ve finiši. Auto řvalo, protože byl rozpadlej vlnovec, vyměnil se alternátor, shnilý sjetý desky a kotouče, pověsil se výfuk na závěsy, a prej až na popraskané pryžové části u stabilizačních tyček tomu vůbec nic není, což absolutně čumím. Vlnovec i práh se zavařil, koupil jsem na to za dvojku enza na zimákách a snad to bude nějak vypadat a fungovat, a udělá to normálně technickou. V servisu nechám šestku, za kola jsem nechal dvojku, plus další náklady na auto asi 2500 (nová sedačka řidiče místo stávající zlomené a další blbosti) , a to nepočítám novou technickou. Nu, asi bych za těch 12-13 tisíc sehnal Bravu pojízdnou i s technickou, ale stálo to za to, odlepit z parkoviště vrak, a vdechnout mu novej život. Takže koneckonců, finančně se to nevyplatilo, ale blbej tah to nebyl taky.. Auto dostane mladá, já zůstávám u Francouze.


(Příspěvek byl editován uživatelem transit01.)
Pajzák
Pátek, 22. ledna 2021 - 08:32:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4690
Registrován: 6-2015
transit01:
"(nová sedačka řidiče místo stávající zlomené "
Taky v půlce zlomené opěradlo jako kdysi já? [happy]
Pátek, 22. ledna 2021 - 09:39:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2442
Registrován: 9-2005
a prej až na popraskané pryžové části u stabilizačních tyček tomu vůbec nic není
Na podobnou větu vyřčenou automechanikem před 11 lety po zprovoznění mého čerstvě dovezného Fiata (Multipla r.v.99) si pamatuju dodnes. A pak to šlo... převodovka, výfuk, katalyzátor, poskočené rozvody, spojka, čepy, ložiska, zadní náprava... zkrátka Fiat.
Nabízím seriózní zaměstnání v oboru železniční zabezpečovací techniky v oblasti Praha. Stačí elektrotechnické vzděláni a řidičák, zbytek Tě už naučíme - napiš na mail pod nickem
Pátek, 22. ledna 2021 - 16:43:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1374
Registrován: 3-2011
transit01: hoď to na bazoš, kým tomu fakt nič nie je [proud]
E pericoloso sporgersi - Nicht hinauslehnen - Не высовываться - Ne pas se pencher au dehors

transit01
Pátek, 22. ledna 2021 - 20:37:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2930
Registrován: 9-2012
Jo jo, sedačka je v půli zlomená, v levé části, je to velmi nepohodlné, tlačí to jak sviňa, jinak chápu že to je starej Fiat, že to nevydrží dlouho s tím počítám, prodávat se mi to nechce, on se takovej střep na vycukáni se pro mladou a ježdění v soli hodí. Navíc majitel mi auto dal za přepis v dobré víře, že ho opravím a zužitkuju, kdyby se to objevilo na bazošu za 15 s novou tk tak by asi radost neměl [proud]
E:možná ještě nechám ty stabíky vyměnit, ta guma tam je fakt k.o a to věřím že by neprošlo.

(Příspěvek byl editován uživatelem transit01.)
transit01
Úterý, 26. ledna 2021 - 08:32:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2932
Registrován: 9-2012
Tady jsou k té Bravě ještě fotky ze servisu, fakt mám radost z toho že se podařilo zachránit jedno starý auto hrobnikovi z lopaty.
Úterý, 26. ledna 2021 - 20:17:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1377
Registrován: 3-2011
No vidíš, to máš v podstate jedničkovú oktávku, akurát, že to je Fiat. Tak hlavne nech jazdí, a robí radosť čo najdlhšie. [auto]
P.S. pozerám, že to má aj ťažné.

(Příspěvek byl editován uživatelem Fero.)
E pericoloso sporgersi - Nicht hinauslehnen - Не высовываться - Ne pas se pencher au dehors

transit01
Úterý, 26. ledna 2021 - 21:22:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2934
Registrován: 9-2012
To taky doufám, po těch všech investicích [proud] tažný to má dodělávaný, to mi je skoro k ničemu protože vozék nemám, tak to bude mít mladá jako parkovací senzor, no [biggrin] ale jinak kvůli tomu tažnýmu to člověk od kterýho to mám podle mě původne bral, původně to bylo auto na stavbu, ale předchozí majitel si ho moc neužil, tak se naštěstí docela dochovalo.
Středa, 27. ledna 2021 - 11:55:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8271
Registrován: 12-2005
Sorry jako srovávat celkem povedenou a spolehlivou oktávku s italskym shitem...... [crazy]
A to pdotýkam že nemam oktávky rád ale tuto srovnání je fakt mimo.
Plakáty nás informují: Přijď pracovat k dráze, pakliže ti vyhovují rychlost šmír a saze. (Dobeš) [masinka]
Středa, 27. ledna 2021 - 22:00:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 398
Registrován: 8-2018
U takovejchhle aut je dobrý, že se daj poopravený prodat za víc, než byly koupený. Taky mám jedno takový, původně na dojetí.
Můj web:Kolejiště Trutnov tt

Ekoblázni přestaňte [kecal][kecal][kecal] do zemědělství.
Čtvrtek, 28. ledna 2021 - 13:12:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8274
Registrován: 12-2005
Tak to je zase pravda. Takhle jsem dostal pěknou almeru. Vyměnil jsem jedno rameno, zavařil vejfuk, rozhejbal ručku. No a po stk šla do světa. Moje náklady cca 3 litry.
Plakáty nás informují: Přijď pracovat k dráze, pakliže ti vyhovují rychlost šmír a saze. (Dobeš) [masinka]
Středa, 03. února 2021 - 20:39:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 411
Registrován: 8-2018

Můj web:Kolejiště Trutnov tt

Ekoblázni přestaňte [kecal][kecal][kecal] do zemědělství.
transit01
Sobota, 20. února 2021 - 07:58:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2948
Registrován: 9-2012

Středa, 03. března 2021 - 17:09:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 422
Registrován: 8-2018

Můj web:Kolejiště Trutnov tt

Ekoblázni přestaňte [kecal][kecal][kecal] do zemědělství.
Čtvrtek, 04. března 2021 - 03:57:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 735
Registrován: 8-2012
Zadar Volaj- vsadil bych se, že ta Felicia patří stejnýmu majiteli jako ta Okta. Obě auta vykazují stejné známky poškození, takže i stejný užívání( dodrbaný a očesaný spodky nárazníků). Škoda té Okty a Felda dopadne stejně. Škoda jich.
transit01
Čtvrtek, 04. března 2021 - 08:37:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2953
Registrován: 9-2012

Pátek, 05. března 2021 - 14:16:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1568
Registrován: 1-2013
jedna zapomenutá V3S na kraji pole
Pátek, 05. března 2021 - 18:47:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8345
Registrován: 12-2005
Že by hovnocuc se sundanou bandaskou?
Plakáty nás informují: Přijď pracovat k dráze, pakliže ti vyhovují rychlost šmír a saze. (Dobeš) [masinka]
Pátek, 05. března 2021 - 19:52:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1569
Registrován: 1-2013
Martin_100: taky si to myslím
Sobota, 06. března 2021 - 14:12:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 606
Registrován: 1-2017
Vypadá to na hovnocuc, který byl upraven na napajedlo pro dobytek - viz ty misky na nárazníku. To sundání bečky bylo celkem časté. Naše agro ty demontované cisterny používá dál - vždycky jí přivezou na pastvinu pomocí nakladače a když je prázdná, tak jí zase odvezou naplnit. Zřejmě se jim vyplatí necpat pod to žádný podvozek.
Sobota, 06. března 2021 - 18:05:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 694
Registrován: 2-2009
Kdysi dávno jsem si založil sešit, kde jsem lepil různé výstřižky z tehdejšího tisku. Některé obrázky jsem i barevně tunil[proud]http://marek275.rajce.idnes.cz/
transit01
Sobota, 06. března 2021 - 21:19:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2954
Registrován: 9-2012
Čumím že se tolik zahazovali ty 603..
Sobota, 06. března 2021 - 22:11:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8346
Registrován: 12-2005
Velkej nenažranej krám s nedostupnáma dílama.
Dnes jako veterán supr věc. Ale tehdy jako starší auto na ježdění prostě k hounu.
Plakáty nás informují: Přijď pracovat k dráze, pakliže ti vyhovují rychlost šmír a saze. (Dobeš) [masinka]
transit01
Neděle, 07. března 2021 - 08:26:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2955
Registrován: 9-2012
Můj děda ji měl, ale shnila mu na prach po pár zimách, a to to garážoval. Taky ji takhle nechal stát někde v Brně, pak to jeho známej vzal na likvidaci.. Ale myslel jsem ze to byla výjimka, no nebyla.
Neděle, 07. března 2021 - 10:29:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1570
Registrován: 1-2013
pár vraků z jednoho podzemního parkoviště nákupního centra ve Zlíně...
celkem je poblíž sebe snad 10 vraků [lol] akorát,že se tváří nenápadně.. zaprášené a mají značky a nejsou v tak dezolátním stavu jako Renault níže

Renault EspaceŠkoda FeliciaVolkswagen Golf