K-report
 

Nové tramvaje Odhlásit | Diskusní skupiny | Vyhledávání
Moderátoři | Registrace | Editace profilu

Diskuse K-report » Tramvaje a metro » Nové tramvaje « Předcházející Další »

  Diskuse Autor Příspěvky Stran Posl. příspěvek
Staré archivypajik.s 420   
Archiv diskuse Nové tramvaje do 10. 6. 2015Nesmysl 60  10-6-15  16:13
Archiv diskuse Nové tramvaje do 13. 6. 2015Aidamko 60  13-6-15  09:05
Archiv diskuse Nové tramvaje do 30. 6. 2015Martin 60  30-6-15  12:00
  ClosedUzavřeno: Další diskuse již nemůžete zahájit.        

Autor Příspěvek
Ústečák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2292
Registrován: 3-2004

Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 12:09:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak s touto formulací už mohu směle souhlasit.

Měl jsem dodat, že myslím v České republice. Až na naprosté výjimky to samozřejmě jinde logicky prodejné není, s čímž dle mého skromného názoru beztak od začátku museli počítat.

Slovan!
vivat Polsko
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.189.12.169
Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 12:27:29   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad Ústečák: Ta poslední věta vystihuje vše o kvalitách výrobků této firmy....Kvalita se pozná teprve ve srovnání s konkurencí a odbytem...
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5540
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 12:27:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kde se kromě České republiky, Košic a Taškentu firma prosadila?

B Mockbe!

Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10023
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 13:25:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Malý fotogfar:
Prosadila znamená prodat 1 (slovy jednu) tramvaj?
vivat Polsko
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.189.12.169
Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 14:04:00   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Poláci pochopili, že pokud chtějí uspět ne jen doma tak musí vyrábět srovnatelé výrobky se západní konkurencí. Bohužel tohle na Moravě neumí, tam spoléhají jen na česko-slovenskej trh a zamořují naše města východním zbožím, které nás místo na západ více přibližuje východu[crazy]
slawe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 2-2013

Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 14:18:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mě osobně wany jako takové neuráží a nevadí mi, že se pořizují a nakupují. Co mi ale vadí, že je DP a korytáři označují za nové stroje, což není pravda, protože podvozky přebírají z vyřazených T3 (alespoň v Brně tomu tak je). Díky tomu tvrdí, jak krásně moderní park mají, ačkoliv to není pravda, a nekupují nové stroje, které reálně dělají moderní vozový park.

www.slawe.eu
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10024
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 14:22:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

více přibližuje východu
Pokud za východ považujeme Bulharsko, Rumunsko, nebo dokonce Lvov a Moskvu, mám pocit, že nás to nepřibližuje ani tam, ale že zůstáváme ostrůvkem archaismu.
ASD
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 226
Registrován: 11-2012
Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 14:42:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak ještě je tu Škoda (a Inekon), ale ta to pochopila nikoliv s domácí poptávkou ale právě snahou vyrábět na export. Co se Pragoimexu resp. TWT týče. myslím si, v tramvajích řady EVO má konečně základ na něco lepšího ze svého portfolia. EVO 1 beru jen jako takové cvičení. Není vyloučeno, že si tohle někdo někdy objedná, ať už z ČR či popř. nějaký východní provoz, ale když nic jiného existují i článkové verze a především koncepce.
Dopravopat: Jinak Rusko už se taky aspoň v případě Moskvy začíná poohlížet po něčem lepším, což dokládají nejen tramvaje z Pesy, ale také snahy velkých výrobců lokalizovat výrobu v zemích SNS (Stadler s Bělkommunmašem v Minsku) nebo dělat Joint Venture (Alstom a neúspěšně Bombardier) a i někteří ruští výrobci se začali snažit viz. tramvaje Citistar z Tvéru apod. Takže je možné že z toho nakonec nic moc nebude, ale pokrok začíná být znát i tam.
Bkp: nerozumím té "španělské cestě" ono to snad jakmile přestala být "evropská ruka páně" tak otevřená, znamená, že se začnou nové tramvaje prodávat a provozy rušit? Myslím, že tohle se ve Španělsku ani kdekoliv jinde neděje. Tohle přeci není o tom jestli to dotuje EU, nebo platí někdo jinej. Zvláště tady na K-repu to slýchávám jako častý argument nejen proti Polsku a východním provozům ale především proti novým tramvajím obecně. Rozhodně mě likvidace starých šrotů na úkor nových třebaže dražších a složitějších tramvají nemrzí, naopak jen houšť a nejen Polákům zato fandím i kdyby jim to platil třeba bůh.
Shrnu to tak, zatímco v Krakově teď řeší jestli už zásuvky a stojany na kola nejsou moc, tak v ČR se často řeší i to, jestli mít v MHD klimatizaci či nemít a jestli jsou lepší "prověřené" wanoidní PCC deriváty nebo moderní článkové tramvaje. Mě osobně to přijde celkem smutné. Proto vivat Praha, že aspoň tam jezdí něco ze současnosti i když se už tady kvůli tomu naplivalo hodně špíny a to nejen na šotoforech.

(Příspěvek byl editován uživatelem ASD.)
vivat Polsko
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.189.12.169
Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 15:14:12   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ad ASD:[ok]
Kondra89
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1241
Registrován: 10-2010
Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 16:24:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

podvozky přebírají z vyřazených T3 (alespoň v Brně tomu tak je)
Jestli se někde přebíraly podvozky z T3, tak nejvýš u T3R.PV. Brněnská Varia mají podvozky Komfort, takže o podvozcích ze starých T3 nemůže být řeč.

Díky tomu tvrdí, jak krásně moderní park mají
DPMB striktně prezentuje Vario jako rekonstrukci původních T3 a K2.
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6346
Registrován: 2-2006

Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 18:31:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

"Myslím, že tohle se ve Španělsku ani kdekoliv jinde neděje."

No bohužel v několika případech jo...

Pravda zvítězí, ale dá to fušku...

Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
Martin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10029
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 19:30:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No bohužel v několika případech jo
Ony se ve Španělsku prodávají nové vozy a ruší tramvajové provozy? Kde?
ASD
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 228
Registrován: 11-2012
Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 19:54:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Bohužel Demon3 má právdu a tímto se i omlouvám Bkp, za mou nevědomost ohledně toho čím myslel tzv. "španělskou cestu" Konkrétně Velez-Malaga http://www.subways.net/spain/malaga.html
A pak smutný případě jménem Jaen http://www.davidjackson.info/blog/2014/01/02/how-jaen-spent-120-m illion-euros-on-a-tram-which-never-worked/

(Příspěvek byl editován uživatelem ASD.)
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6348
Registrován: 2-2006

Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 20:07:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kupříkladu tady...

Pravda zvítězí, ale dá to fušku...

Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
ASD
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 229
Registrován: 11-2012
Odesláno Úterý, 30. června 2015 - 20:32:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nicméně zmíněné případy budou směrodatné spíše pro Olštýn, kde se tramvaj znovu vrací a buduje od nuly. Tam se teprve uvidí, či to bude úspěch nebo fiasko. Dost pochybuji že bychom se něčeho takového dočkali třeba v Krakově, Poznani či Varšavě apod. Zkrátka a dobře jako argument proti novým tramvajím to u mě neobstojí. V takovém GOPu jak každý ví, taky dochází k redukcím sítě a snahy o zrušení a nahrazení autobusy se objevuji celkem periodicky. A to je místní vozový park až na pár výjimek tvořen archaickými Konstaly, které mají svá nejlepší léta za sebou. V tom Španělsku, když jsem viděl jakým způsobem to tam vedou, tak by skončili i kdyby jim tam jezdili dvouosáky, aneb tak to dopadá, když za těžké prachy stavíte tramvaj tam kde nemáte odpovídající poptávku ani peníze na provoz.

(Příspěvek byl editován uživatelem ASD.)

(Příspěvek byl editován uživatelem ASD.)
Omh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 393
Registrován: 7-2010

Odesláno Čtvrtek, 02. července 2015 - 19:56:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

“Evička” už jezdí po Praze ► FOTO: http://mhd86.cz/2015/07/02/evicka-jezdi-po-praze/

www.MHD86.cz
Moderní dopravní web, který se věnuje městské hromadné dopravě, a to nejen v Praze, ale i v Evropě.
ASD
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 230
Registrován: 11-2012
Odesláno Úterý, 07. července 2015 - 16:50:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

V Polsku se samozřejmě nekupují jen tramvaje ala Bombardier, nové Pesy či Tramina. Do Wroclavi hned po Pesách Twist půjde taky šest takovýchto "low cost" Moderusů od firmy Modertans z Poznaně, která produkuje i něco na styl tamních "varii" jenže ještě k tomu vysokopodlažních. Nutno ovšem říct, že i tyto vozy budou klimatizaci a částečně nízkopodlažnost. Podobně vozy myslím chtějí koupit taky do GOPu. Aneb opět něco pro inspiraci do ČR a její sockoMHD. [happy] http://www.transport-publiczny.pl/wiadomosci/moderusy-dla-wroclaw ia-mpk-zawarl-umowe-z-modertransem-49952.html
dopravopat
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.197.202.11
Odesláno Úterý, 07. července 2015 - 17:33:32   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ASD:
Furt lepší trojčlánok než Wana + rekoT3.
ASD
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 231
Registrován: 11-2012
Odesláno Úterý, 07. července 2015 - 18:11:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Dopravopat: Přesně. Ale peklo je taky trojwana = nejhorší prolézačka. To už, ať je to radši nízké jen uprostřed, nebo ať je něco ve stylu 70% nízkopodlažnosti ale RT6 apod.
Bubák2003
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.70.107.39
Odesláno Středa, 08. července 2015 - 16:13:55   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No jo,když to musí být za každou cenu 100%v trakci[nene][kladivo]
No a pak ti naši konšelé,ach jo[sad]
Omh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 401
Registrován: 7-2010

Odesláno Pondělí, 20. července 2015 - 13:15:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Kiev: Objednáno 7 nízkopodlažních tramvají ► http://mhd86.cz/2015/07/20/kiev-objednano-7-nizkopodlaznich-tramv aji/

Že by taková první vlašťovka? Půjde o vozidla podobná v Lvově.

www.MHD86.cz
Moderní dopravní web, který se věnuje městské hromadné dopravě, a to nejen v Praze, ale i v Evropě.
ASD
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 232
Registrován: 11-2012
Odesláno Úterý, 21. července 2015 - 18:56:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Super konečně nějaké moderní tramvaje. Snad bude v budoucnu aspoň něco z těch velkých plánů které spřádal Kličko když byl letos na návštěvě v Pese a podepsal to memorandum na 50 tramvají.
9001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4450
Registrován: 6-2004

Odesláno Pondělí, 27. července 2015 - 21:30:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

ASD: Pokud z toho bude mít nějaký správný oligarcha všimné tak určitě [wink]...Kličko je asi jediný z té party, kterému jde o řadové Ukrajince...
DjDD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.245.98
Odesláno Pondělí, 24. srpna 2015 - 17:21:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ekholmmesotitsch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 932
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 24. srpna 2015 - 18:09:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty plastové sedačky vypadají náhodou lépe než jsem čekal. Ale co mi hodně chybí, je dřevěné obložení, které bylo ve starších 15T.
czhunter
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.25.16.82
Odesláno Pondělí, 24. srpna 2015 - 20:47:38   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mohl bych mít otázku?

Kdybyste měli podle kvality designu seřadit poslední tramvaje Škody - 15T, 26T, 28T, 30T a 15TFL (facelift), jak byste je seřadili?
(a můžete do toho přidat i jiné tramvaje českých výrobců)

Já se jen chci ujistit, jestli je tohle fakt dost špatný, nebo se mi to jen zdá ...
jentak
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.12.107
Odesláno Pondělí, 24. srpna 2015 - 21:00:16   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A čo je tagová kvalita designu vojín Kefalín? Co si pod tím jen představit.
czhunter
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.25.16.82
Odesláno Pondělí, 24. srpna 2015 - 21:33:31   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Řekněme, jestli je ten design kvalitně udělaný bez ohledu na to, jestli se mi "líbí" nebo "nelíbí" třeba proto, že "mám/nemám rád kulaté věci".

Tedy jestli to má celé nějakou myšlenku, jestli se podařilo tu myšlenku udržet, jestli je to proporčně vyvážené, jestli díly pěkně lícují, křivky plynule navazují, paralelní linie jsou paralelní, rozbíhající se se pěkně plynule rozbíhavé, nebo jdou úplně šejdrem ... prostě, jestli je to celkově "oku lahodící" nebo ne.

Já na čele 15TFL totiž vidím nejméně 5 hrubých chyb, které by se designerovi neměly nikdy stát. Ani studentovi 2. ročníku, natož panu Kotasovi, který dělá design už asi milion let.

PS: Kdyby měly tramvaje přezdívky jako lokomotivy, tak 15TFL se hodí "Brežněv". Kdo uhodne proč, a proč to není dobře?
jentak
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.12.107
Odesláno Úterý, 25. srpna 2015 - 17:05:53   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Takže vlastně kritéria, které ale absolutně každý vnímá jinak, takže je úplně jedno co o tom kdo píše - a dá se shrnout do LÍBÍ / NELÍBÍ.
Nevím co učí disajnéry v 2. ročníku....
Já říkám DAN NEKONEČNÝ[biggrin]
Pavel_Večeřa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1079
Registrován: 11-2012

Odesláno Úterý, 25. srpna 2015 - 21:42:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak k tomu už chybí jen hořící prskavky a ko ko ko ko kokonut, kokonut xD

ČMŽO Elektronika.
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3502
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 25. srpna 2015 - 21:51:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

czhunter: Kdo si dnes vzpomene, jak vypadal Leonid Brežněv? [crazy]
Vzhledem k zájmu o různé totalitní morbidnosti mám již léta stažené 2 poněkud extravagantní fotky:
1.) Figurína Brežněva za volantem jeho nabouraného Rolls-Roycu, autenticky uchovaného jako muzejní exponát:

2.) Brežněv plave za dohledu bodyguardů:

Z nich se ale nic moc odvodit nedá.
ffffff
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.246.162.41
Odesláno Pátek, 28. srpna 2015 - 20:14:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Už jste někdo jel tím novým strojem? Já ano a řikám si, který šílenec vylepšil ty sedačky prolisy. Jestli mu šlo o to, aby se zarývaly lidem do zad, tak se mu to povedlo na 1
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6401
Registrován: 2-2006

Odesláno Pátek, 28. srpna 2015 - 21:29:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Zvláštní že zrovna sedačky si všichni pochvalují... [yawn]

Pravda zvítězí, ale dá to fušku...

Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
Civil
Neregistrovaný host
Odeslán z: 5.102.48.2
Odesláno Pátek, 28. srpna 2015 - 21:32:31   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Všichni kdo?
vždy
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.12.107
Odesláno Pátek, 28. srpna 2015 - 21:39:25   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ty vole, todle a zařezávat do zad? To asi latkové parkové lavičky prohlašujete za fakírské křeslo, né?
ffffff
Neregistrovaný host
Odeslán z: 84.246.162.41
Odesláno Pátek, 28. srpna 2015 - 22:03:43   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, tak proto jsem se ptal, jestli ty prolisy tlačí do zad jenom mě nebo i jiné. Jinak měřím 189.
Abych nekrizoval, zbytek sedačky je výborný.
Blenderman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 108
Registrován: 9-2010
Odesláno Sobota, 29. srpna 2015 - 10:20:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Sedačky jsou výborný, řekl bych, že v dolní sedací části tvarově vychází ze skořepin z T3, takže člověk krásně zapadne, nic neklouže a navíc vysoké opěradlo (oproti T3), takže za mě je tohle bezkonkurenčně nejlepší nečalouněný sedadlo ze všech. Jinak já s kostnatou tělesnou konstitucí jsem zásadní problém s těma rýhama neměl. Ikdyž cítit to trochu bylo. A design sedaček taky pěkný. [ok]
A klima naprosto super.

(Příspěvek byl editován uživatelem blenderman.)
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11076
Registrován: 4-2003

Odesláno Sobota, 29. srpna 2015 - 16:23:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Je zajímavý, že předchozí působení přesně stejných sedaček (Vogel Pino 100) ve dvou autobusech DPP se s takovými ovacemi nesetkalo.

DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
vždy
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.12.107
Odesláno Sobota, 29. srpna 2015 - 16:43:41   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ano, samozřejmě, že ty prolisy člověk vnímá.
Ono je to o celkovém trefení výšky a roztečí. Ono i tvrdost plastu ve věčně hopsajícím autobuse ....
Jinak tvar sedaček byl zvolen tak, aby co nejvíce odpovídal zkušenostem z T3, taky kdysi unikly fotky interiéru 15T z lamináty T3, kdy se všechny detaily ladily. Tobyste nevěřily jak jsou lamináty T3 široké....
fffff
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.48.43.20
Odesláno Sobota, 29. srpna 2015 - 19:00:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

No, tak to já mám tedy smůlu. Zapadá mi páteř do rozteči prolisu jako řemen do řemenice. Takže mě pěkně tlačí boky prolisu. No prostě mám blbě položeny vyklenuti páteře. Vychází mi do místa, kde je rozteč prolisu nejmenší.
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6403
Registrován: 2-2006

Odesláno Neděle, 30. srpna 2015 - 17:49:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Civil: Stačí se podívat do libovolný diskuze pod nějakej článek...
V autobusu bych je nechtěl, ale tramvaje sednou.

Pravda zvítězí, ale dá to fušku...

Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5622
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 31. srpna 2015 - 16:32:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

fffff: Jo, taky mi tam zapadá páteř. Jsem zvědav po kolika nakoupených patnáctkách s tímto typem sedadel přijde novinový článek ,,Pražané kritizují sedadla v nových tramvajích" a DPP začne vymýšlet další změnu. [biggrin] [crazy]

Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Civil
Neregistrovaný host
Odeslán z: 5.102.48.2
Odesláno Pondělí, 31. srpna 2015 - 20:35:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mám 170 cm a nesedělo se mi na nich moc dobře. Jsou výš než byly ty dřevěné a opěrku zad to nemá moc tvarovanou dle páteře. Ale je to o třídu lepší než ty plastové Fainsy...
Nin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5848
Registrován: 8-2003

Odesláno Pondělí, 28. září 2015 - 16:23:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

15T3 -> ev.čísla 9294 - 9325 r.v.2014 [proud]

World In My Eyes...
cestuji ekonomicky a to pouze první třídou [kladivo]

Janek_lemoch
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2560
Registrován: 11-2007
Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 16:07:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

15T0 - 9201(15T1?)
15T1 - 9202-9261
15T2 - 9262-9293
15T3 - 9294-9325
15T4 - 9326-....
?
probo
Neregistrovaný host
Odeslán z: 5.102.48.2
Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 16:47:09   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

15T1 byly označovány čtyřčlánkové ForCity pro Rigu, mimoto ta série 9202 - 9261 nepřišla v jeden rok ale nejdříve po číslo 45 a pak zbylých 16. Celé toto označování mi přijde divné. Změny v některých prvcích tramvaje přicházeli třeba i uprostřed roční dodávky, např. jiné dveře od 9237 nebo jiný info systém od 9252. Rozlišoval bych jen 15T a 15T facelift
Facelift 15T
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.142.238.227
Odesláno Úterý, 29. září 2015 - 19:40:28   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jenek_lemoch: To označení je nesmysl, netuším kde se vzalo, ale s DPP a ŠT nemá nic společného. Rozdíl mezi 1. a 2. serii je někde mezi dodávkami vozidel 9243 až 9261 a to na přeskáčku. Např. 9243 a 9246 jsou vozi série 2. a vuz 9261 je série 1. Vozidla 9262 až 9450 jsou vozidla 2. série, žádné jiné dělení oficiálně není. Od 9326 se pracovně označují facelift..
prachul
Neregistrovaný host
Odeslán z: 5.102.48.2
Odesláno Neděle, 04. října 2015 - 17:10:24   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Ví někdo osovou vzdálenost podvozků (otočných čepů) EVO1? Díky za info
dopravopat
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.197.202.11
Odesláno Neděle, 04. října 2015 - 18:37:00   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prachul:
Podľa stránky http://pragoimex.cz/page/bezbarierova-tramvaj-evo-1-275 je to 7 metrov.
Mkzb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 988
Registrován: 5-2009

Odesláno Neděle, 04. října 2015 - 19:24:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Může řidič tramvaje na propagačním snímku telefonovat za jízdy?
http://pragoimex.cz/img/pages/fe-gallery-big/imgl3591_4b3150545df 74df155432b8f467b8534.jpg
K_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 299
Registrován: 8-2002
Odesláno Neděle, 04. října 2015 - 20:27:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Mkzb: ja víš že se tramvaj pohybuje?
M2359
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 521
Registrován: 10-2012
Odesláno Neděle, 04. října 2015 - 23:10:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

třeba se drbe na uchu

www.modelytramvaji.cz můj web o modelech MHD ve velikosti HO, TT a N
stepanb
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.233.128.178
Odesláno Čtvrtek, 05. listopadu 2015 - 08:42:27   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jsem jedinej komu nefunguje Wifi v 15T Alfa? Moje Lenovo A820 (Android) stále načítá IP a dál nic.
V těch 15T kam wifi byla dosazená šlape vše v pohodě.
prachul
Neregistrovaný host
Odeslán z: 5.102.48.2
Odesláno Čtvrtek, 05. listopadu 2015 - 10:06:30   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Tak funguje ti nebo ne? Není to z příspěvku patrné, když píšeš, že ti ve vozech 15T nefunguje a zároveň že šlape vše v pohodě... [lol] [lol] [lol]
Jva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3628
Registrován: 6-2002

Odesláno Čtvrtek, 05. listopadu 2015 - 10:13:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Jak pokračují zkoušky EVO1, příp. jezdí na některé lince (dle možností) pravidelně?
Díky

Cynik - tak říká optimista realistovi...
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6508
Registrován: 2-2006

Odesláno Čtvrtek, 05. listopadu 2015 - 11:45:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Na lince ne, stále probíhají zkoušky.

Pravda zvítězí, ale dá to fušku...

Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
Gabuliatko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3822
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 05. listopadu 2015 - 20:56:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

zkoušel jsem v 9333 a 9334 a myslím že to funguje dle požadavku, připojíš se, přečteš si SPP a konec
prozradí Demon kde je router?
9001
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4716
Registrován: 6-2004

Odesláno Čtvrtek, 05. listopadu 2015 - 21:42:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Včera s ní někdo šotoušil a nechal ji fotit s množstvím linek na transparentech [satan]
stepanb
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.233.128.178
Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2015 - 12:01:45   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

prachul: v těch 2 15T z první série kam byla wifi dosazena jen zkušebně funguje vše v pořádku.
V 15T Alfa nikoliv.
prachul
Neregistrovaný host
Odeslán z: 5.102.48.2
Odesláno Pondělí, 09. listopadu 2015 - 17:35:56   Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

15T Alfa jsou všechny od 9201 a wifi mají jenom facelifty tedy od 9326. Alfa není označení pro facelift!!!
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3656
Registrován: 1-2012

Odesláno Úterý, 10. listopadu 2015 - 09:30:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Pořád jsem nepochopil, proč tato modifikace tramvaje 15T:

by měla mít přezdívku "Brežněv", jak výše navrhoval Czhunter. Snad kvůli výraznému "obočí"?
Výrazné obočí ale měla třeba i vymyšlená comicsová postava Octobriana - viz:

[biggrin]
Goldfinger
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1589
Registrován: 9-2005

Odesláno Čtvrtek, 12. listopadu 2015 - 10:48:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

A budou se postupně upgradovat dříve dodané? Jak by bylo náročné namontovat dodatečně klimu?
Demon3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6519
Registrován: 2-2006

Odesláno Čtvrtek, 12. listopadu 2015 - 12:03:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)

Nebudou, to nikdo nezaplatí.
Osobně mi zatim ve všech 15T wifi fungovala, takže to bude asi nastavenim. Samozřejmě u toho neočekávam rychlost jakou mam doma...

Pravda zvítězí, ale dá to fušku...

Informace uvedené v příspěvku pocházejí výhradně z veřejných zdrojů a mohou, ale nemusí vyjadřovat názor autora příspěvku.
Mkzb
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1011
Registrován: 5-2009

Odesláno Pondělí, 23. listopadu 2015 - 13:06:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Editovat příspěvek Smazat příspěvek Vytisknout příspěvek Odkaz na tento příspěvek  Přesunout příspěvek (jen Moderátoři/Administrátor) Zobrazit příspěvek/IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor) Zakázat IP adresu (jen Moderátoři/Administrátor)


Zadejte svůj příspěvek zde
Příspěvek:
Tučné Kurzíva Podtržení Vytvořte hypertextový odkaz Vložte klipárt

Uživatelské jméno: Informace o příspěvku:
Veřejně přístupná oblast diskusních skupin. Pokud máte svůj účet, zadejte uživatelské jméno a heslo. Jinak zadejte plné jméno a heslo nevyplňujte. E-mail můžete, ale nemusíte zadávat.
Heslo:
E-mail:
Volby: V příspěvku používám HTML kód
Odkazy (URL) v příspěvku automaticky aktivovat
Akce:

Diskusní skupiny | Poslední den | Poslední 4 dny | Stromové zobrazení | Vyhledávání | Seznam uživatelů | Nápověda | Prohlížeč obrázků | Program Credits Administrace