Diskuse » Archiv 2019 » Autobusy a trolejbusy » Autobusy na Kladně » Archiv diskuse Autobusy na Kladně do 25. 03. 2019 předcházející | další

Archiv diskuse Autobusy na Kladně do 25. 03. 2019

dolů
   autor příspěvek
Pondělí, 04. března 2019 - 08:58:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 199
Registrován: 8-2017
Očekávám velký vřískot, že všechny spoje 330 pojedou až do Švermova...
Pondělí, 04. března 2019 - 15:25:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 770
Registrován: 10-2005
Docent:
Tak pro Švermov to bude určitě přínos, navíc pokud se jejich frekvence rozloží do více spojů, bude se vejít i víc Kročehlavských.
Je také otázka jak moc bude zajíždět 399 do Smečna, jestli opět jen několik spojů, nebo to bude třeba každý druhý a jak toto ovlivní kapacitu na Kladně.

Mě se tam hodně nelíbí:
- to hádě z 607. 607 by měla jít do Libušína a Smečna a odsud vše co pokračuje dál dát do 608 a 617 (i v případě přejezdů).
- 350 stále k Oáze, lepší protáhnout přes Dělnickou na autobusák.
- 604 výrazněji přes Dřetovice. Lepší by bylo tyto výkony za Kladnem komplet přečíslovat do 624.
- 306 je hezký počin, ale pak nevím, proč se má držet pro pár školních spojů 626, navíc kterých? Já je v současném JŘ nějak nenacházím, když do toho kouknu, tak po Kladně by logicky mělo přejít vše do 306 ...
- dle textu si i Slánští budou na letišti "užívat" přesuny od hangáru (přijedou 342) na terminál 1 a 2 pomocí 119/pěšky... Ráno tam proudí z 324 docela davy (někdy i dost nebezpečně přebíhají silnici). 322 je díky své jízdní době a počtu spojů k této dopravě nepoužitelná. Přitom vymeták 322 na terminálech jako courák zůstala a 342 je jako vymeták bude vynechávat (proti svému současníkovi 220058).

Jinak to Slánsko vzali fakt z Gruntu! Z 23 linek v okrese Kladno ČSAD Slaný, jež nebyli dosud nijak integrované se ruší 23 linek a v oblasti je nahrazuje 16 nových linek PID.

Jinak docela zajímavé, uvidíme co z toho budeve finále a hlavně kdy se to nakonec spáchá [happy]
Míč!... Já nechal ve vlaku míč!
Pondělí, 04. března 2019 - 21:43:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1624
Registrován: 12-2006
350 by spíš prospělo natáhnout přes Růžové pole, Tesco a Kaufland k vlakovému nádraží.
Úterý, 05. března 2019 - 09:17:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 95
Registrován: 5-2016
Školní spoje 626 jedou dva ráno a čtyři odpoledne, přes zastávku Hřebeč, ZŠ.
Mě spíš vadí další, že potom co přestala jezdit 322 z Letiště (18:34 od Terminálu 1), mi ještě nepojede 624, kterou využívám na spojení do Kladna.[kladivo]
Snad se tedy adekvátně ostatní linky (306 a 322) posílí.
mistr
Úterý, 05. března 2019 - 09:51:11  
Neregistrovaný host
Dnes vyhaslo srdce 9:40 autobusu eč. 8779 ... Za doprovodu naší tatry na Dříň...
Úterý, 05. března 2019 - 11:20:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 200
Registrován: 8-2017
@ Lukasek: Tak podle toho zápisu bude ještě několik termínů s připomínkami, takže se to ve finále může dost změnit. Konečné verze linek Praha - Kladno se od původního nástřelu také dost lišily...
Úterý, 05. března 2019 - 15:18:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 201
Registrován: 8-2017
Lukasek:
"Přitom vymeták 322 na terminálech jako courák zůstala a 342 je jako vymeták bude vynechávat (proti svému současníkovi 220058)."

Řekl bych, že 220058 na terminály taky nezajíždí... Resp. zažil jsem to jednou, když cestovali dva čmoudi s kufry ráno ze Slaného a zřejmě strčili do ruky řidiči nějaký obolus, nebo ho možná jen slušně požádali [happy].
Úterý, 05. března 2019 - 20:16:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 771
Registrován: 10-2005
Docent: Koukám na to! Tak to jsem viděl jet od Terminálů linku 220059, tak to mne zmátlo... [blush][wink] No každodádně se vsadím, že 388 a 389 přes Terminál 1 také nepojedou.

Ad 626: No tak to se fakt vyplatí držet jednu licenci kvůli šesti spojům. Na druhé straně oblasti spojují (a tím znepřehlednují) x tras pod jedno číslo a tady bude luxus v samostatné licenci. Snad jediný důvod vidím v tom, že to jsou spoje pro děti, tudíž, aby to měli aspoň ony co nejjednodušší, viz i návrh 608. Pak je ovšem otázka, jetli by i v regionu neměla existovat nějaká samostatná číselná řada jen pro regionální školní linky a nestrašilo to nahodile mezi běžnými.
Míč!... Já nechal ve vlaku míč!
Středa, 06. března 2019 - 00:09:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1626
Registrován: 12-2006
611 jezdí jen jeden pár spojů v pracovní dny a taky má svoje číslo.
Středa, 06. března 2019 - 09:29:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 772
Registrován: 10-2005
Jeneč: Což je prostě jen zděděná dlouholetá blbost, táhnoucí se s kladenskou MHD (jeden čas dokonce ve formátu "linka jednoho spoje") řadu let. A také jsem to tu uz několikrát kritizoval. Ani to přidání druhého spoje odpoledne zpět (dodnes chabě vytíženého) před cca třemi - čtyřmi lety, to opodstatnění existence takové samostatné linky nepřineslo.

A k té 350: Předpokládáte, že ta mizivá frekvence (kvůli které se má končit s 624) cca od Okoře po Kladno chce za každou cenu do Kladna na vlak? Pokud nějaká taková linka má vůbec jezdit, tak bych viděl v A.N. stále větší potenciál, je blíž centru a z A.N. je větší nabídka MHD. A z důvodu zkrácení jízdní doby a možnosti místní obsluhy části starých Kročehlav sem jet napřímo po Kročehlavské a Gen. Klapálka.

A jestli je to myšleno jako napaječ kročehlavských sídlišť, tak pro to není třeba ke kladenskému vlakovému nádraží tahat 350 z Prahy, ale stačí sem přetrasovat 603, a budete mít rychlý napaječ i od města. K tomu zhodnotit obrat U Kauflandu a napájecí potenciál pro sídliště od 605ky.
Nicméně pokud to sídliště budou neustále vymetat 399 a 330, tak si cestující stejně radši sednout rovnou na bus do Prahy, než jet s prestupem na vlak. A přetrasování 399 do přímé přes hvězdu a Pražskou a 330 do původní přes Pražskou ven, by bylo hezke, ale asi by bylo tolik řevu, ze je to spíš sci-fi.

A jeste jedna vec k 350: Je otázka, zda by nebylo úplně nejlepší se zcela vzdát tahání až do Kladna a zkratit ji zpět, tam, kde byla před integrací Kladenska. Celkově by mne to vytížení tohoto úseku zajímalo. Jestli to prodloužení linky stojí za případné větší množství nasazených busů a tim i "nedostatkových řidičů".
Míč!... Já nechal ve vlaku míč!
pdk
Středa, 06. března 2019 - 09:40:20  
Neregistrovaný host
hunerian:
"Školní spoje 626 jedou dva ráno a čtyři odpoledne, přes zastávku Hřebeč, ZŠ. "
Viděl bych to na všechny spoje, které jedou přes Velké Přítočno, i když třeba ne přes Hřebeč ZŠ. Na schématu je tam jen čára v barvě 626, 306 ne.
Jirka86
Středa, 06. března 2019 - 10:14:34  
Neregistrovaný host
Dobrý den, aktuálně řeším nesprávné umístění Brandýska do 4. pásma viz obrázek.
https://pid.cz/wp-content/uploads/2016/01/tarif-pasma.png. když pojedete spojem Slaný - Brandýsek - Praha, tak stehelčeves vzdálený 2,3 km do Brandýska je ve 2. pásmu, ale Brandýsek je rovnou ve 4. pásmu ( takže na této trase autobusy 3. pásmo nemají). Přitom až do Integrace Kladna byl ve 3. pásmu pro vlaky. Až s integrací Kladna je zcela patrný záměr udělat z kladna ostrůvek do kterého se vždy bude vjíždět z jiného pásma
Středa, 06. března 2019 - 13:54:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1627
Registrován: 12-2006
Tu 350 jsem myslel spis jako primy spoj pro nakupy do Kaufu a Tesca a nejen k Oaze. U nadrazi uz je jen takova prirozena konecna, nedelam si iluze, ze by to nejak slusne navazovalo na vlaky.
Středa, 06. března 2019 - 13:59:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 202
Registrován: 8-2017
@ Jirka86: No do Kladna se bude vjíždět do jiného pásma vždycky... Akorát od Prahy z 2., od Kralup se musí přes 4. - a o to právě šlo, aby se nedalo v relaci Kladno - Kralupy cestovat v jednom pásmu...
Lc_736__c_954
Středa, 06. března 2019 - 16:47:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6332
Registrován: 6-2006
Spoj linky 11 v opačném směru vyjel poprvé 1. září 2015.


Středa, 06. března 2019 - 17:34:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 773
Registrován: 10-2005
Jeneč: Jo, tak to potom ano. Ale obávám se, jestli by i ty obchoďáky byly nějakým lákadlem. Většina tam vyrazí autem. A těch co tu možnost nemají a opravdu by jeli autobusem budou z tohoto směru asi jednotky.

LC: [wink] Nechtělo se mi to přesně hledat, tak jsem dal odhad +/- a docela sem se i trefil [happy]

Docent, Jirka86: Jsem zvědav jak dlouho bude trvat, než se bude konat "revoluce" v podobě rozdělení některých pásem (zpátky) na zóny. Tyhle opičárny s ohýbáním pásem totiž budou muset být zákonitě, s postupující integrací, čím dál častější.

pdk: No pravda, pak je otázka kolik nakonec plánují aby převzal 306 spojů od 626. Určitě to bude současných pět párů 626 o výkendy. A v pracovní dny 7 do kladna a 6 z Kladna... Má to nějaký hlubší smysl? Lepší než to převlékání 306/626 v Jenči co je dnes?

(Příspěvek byl editován uživatelem Lukasek.)
Míč!... Já nechal ve vlaku míč!
Jirka86
Čtvrtek, 07. března 2019 - 09:44:20  
Neregistrovaný host
No jo ale mě přece nezajímá, že Kladno chce aby se do něj vždy vjíždělo z jiného pásma. To jsem mohl bydlet na smečně a rovněž cestovat ze 4. pásma... tak když jim vadí že bychom byly 3 tak at nás dají do 2. pásma když chtějí rozdělit trať do kralup a chtějí aby se pro vlak Kladno - Kralupy muselo jezdit přes 2. pásma.
Jahu
Čtvrtek, 07. března 2019 - 11:14:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 828
Registrován: 8-2005
No jo ale mě přece nezajímá, že Kladno chce aby se do něj vždy vjíždělo z jiného pásma...
Nejde o to, jestli to chce Kladno. Jde o to, proč srovnatelně dlouhé cesty (dle počtu km v jř ČD) Kladno - Kralupy a Kladno - Praha, "centrum", byly donedávna v prvním případě v jednom tarifním pásmu (PID 3) a ve druhém případě asi v 7 pásmech (PID 3, 2, 1, 0, B, 2xP).
Čtvrtek, 07. března 2019 - 11:53:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 203
Registrován: 8-2017
To není o Kladnu, ale o penězích... Nedávno někdo na FB navrhoval, aby se ta +- kruhová pásma změnila na radiální dojezdy, že lidí dojíždějících ze 4. pásma z jedné strany Prahy do 4. pásma na opačné straně Prahy moc nebude a tohle řešení že by bylo pro lidi levnější... Odpověď z Ropidu zněla, kdo by zaplatil výpadek tržeb...
Čtvrtek, 07. března 2019 - 13:12:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4917
Registrován: 12-2007
Není to o penězích, je to o politice, respektive o tom kdo koho přesvědčí o kdejaké ptákovině kterou vymyslí.
PID má jednu poměrně velkou vadu, naprosto netuší kolik lidí kterým spojem jede. Takže jakákoli mantra o tržbách je založena na přepravním průzkumu udělaném před x lety na několika spojích.
Čtvrtek, 07. března 2019 - 13:21:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 204
Registrován: 8-2017
To by snad neměl být takový problém spočítat, alespoň na příměstských linkách, ne? Platící cestující mají jízdenky, takže je někde zaznamenáno odkud - kam - za kolik, majitelé lítačky pípají, takže by zase neměl být problém registrovat počet pípajících + pásmo, a zbývají lidi s papírovými kupóny, kterých bude rozhodně pod 10%, a označující si papírové jízdenky, a to jsem na příměstských linkách viděl snad jednou...
pdk
Čtvrtek, 07. března 2019 - 14:41:27  
Neregistrovaný host
Jirka86:
" když pojedete spojem Slaný - Brandýsek - Praha, tak stehelčeves vzdálený 2,3 km do Brandýska je ve 2. pásmu, ale Brandýsek je rovnou ve 4. pásmu ( takže na této trase autobusy 3. pásmo nemají)."
Což vůbec neznamená, že na té radiální lince Praha - Slaný bude Brandýsek taky "natvrdo" v pásmu 4. Spíš bych to viděl na překryv 3,4. Čistá 3 je podle mě nereálná vzhledem k potřebě mít mezi Kladnem a Kralupy nějaké jiné pásmo. Dvojku by si nejspíš musel Brandýsek zaplatit (pokles tržeb v relaci z Prahy a do Prahy). Na druhé straně se rýsuje nesmírně dlouhá čtyřka ...
Jistě, teoreticky by šlo udělat něco s pásmem i na třech zastávkách v Brandýsku na 620 a "izolovat" je od trojky zastávkami v Cvrčovicích (včetně Čabárny). Otázka je, zda by to mělo smysl.
Mezi Českým Brodem a Kostelcem nad Č.L. je mezi trojky vložena dvojka, ale tam je situace jednodušší - do těch dvojek se nelze dostat "zvenčí", ale jen z konců příslušných linek, takže vždy přes 3.
Podle mě by přehlednější bylo rozdělit dnešní pásma na výseče mezikruží. Pro radiální jízdy by se prakticky nic nezměnilo (ceny by patrně zůstaly), tangenciální by se tím zpřehlednily. Jenže by to potřebovalo mít dvouciferná čísla pásem typu např. 31, 32 atd. ex dnešní 3. Otázka je, zda těch tangenciálních jízd je tolik, aby se to vyplatilo.
pdk
Čtvrtek, 07. března 2019 - 14:46:01  
Neregistrovaný host
Docent:
"Platící cestující mají jízdenky, takže je někde zaznamenáno odkud - kam - za kolik,"
Jenže když si např. v pásmu 3 koupím nebo označím třípásmovou jízdenku, nikdo z toho nepozná, kde jsem vystoupil, kde a na co jsem přestoupil, dokonce ani zda jedu z trojky do jedničky nebo do pětky ...
driver 112233
Čtvrtek, 07. března 2019 - 19:30:00  
Neregistrovaný host
Prostě celej systém Ropid je jen velikej tunel na peníze daňových poplatníků. Nikdy nikdo nemůže zjistit, kde se jízdenka prodaná v automatu projede, zda ve vlaku, autobusu, tramvaji, metru, lanovce nebo přívozu. A navíc systém z pásma do pásma je to za x, ale běda jestli je ta zastávka už za časovým pásmem, tak je to dražší. Např. z Prahy do Hřebče se nevejde do 30 minut, tak si zaplatí 24,- Kč, a je jedno jestli má pražský kupon nebo ne. A když tak někdy čtu tady ty příspěvky, tak si říkám, že vaše starosti bych chtěl mít. Dle mého soudu, proč to nemůže dělat KÚ, musel se k tomu zřídít Ropid a IDSK. Takže ty peníze se prostě musej odněkud vydojit a na dopravce, toho moc nezůstane.
Pajzák
Čtvrtek, 07. března 2019 - 21:17:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2492
Registrován: 6-2015
A když to srovnáš s IDSJmK, jaký je v tom rozdíl? Jízdenky z předprodeje nebo od řidiče, kde je jen počet zón a nic víc. Nicméně když si koupím v Klecanech jízdenku za 40, je asi jasné, že nejedu do Řeže, stejně jako v JMK jízdenka za 42 v Rousínově na lince 107 znamená, že jedu do Brna.
Pátek, 08. března 2019 - 08:17:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 205
Registrován: 8-2017
Řekl bych, že se Brandýsek ve 4. pásmu nelíbí víc lidem, otázka je, jestli s tím něco zmůžou...

Integrace veřejné dopravy Slánska:

Zveřejňujeme odpověď odpovědné osoby na připomínky občanů a obce Brandýsek:

Dobrý den,

děkujeme Vám za přeposlání podnětů. Bohužel nedokážeme na všechny odpovědět.



Ve stručnosti posílám následující informaci:

Pásmování obce Brandýsek budeme prověřovat

Spojení s Prahou bude řešeno pouze linkou 342, která svojí vyšší intenzitou provozu nahradí i linku 220078

Počítáme, že ve špičkách pracovních dnů budou na lince 342 zrychlené spoje vedené mimo obec Středokluky a Kněževes

Ing. Jan Beránek
Úterý, 12. března 2019 - 06:40:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 96
Registrován: 5-2016
Dnes na 300 Solaris 8927.
Lc_736__c_954
Úterý, 12. března 2019 - 17:46:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6333
Registrován: 6-2006
Dnes byl kvůli havarijnímu stavu uzavřen most v Kročehlavské ulici (u krematoria). Z tohoto důvodu je nově zakázáno levé odbočení z Arménské do Pražské (protože po Pražské vede objízdná trasa), což má za následek následující dopravní opatření na lince 609.
Středa, 13. března 2019 - 21:15:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 206
Registrován: 8-2017
A u Baumaxu je to moc pěkně ucpané už teď a to ještě není zavřená silnice od Baumaxu k autobusáku... Vedení Kladna by se mohlo na své silniční experimenty raději vy*rat a rovnou naučit občany teleportaci. BTW včera jsem se někde dočetl, že v Holandsku ruší retardéry kvůli ovzduší... Ono je to celkem logické, auto musí nejdřív zpomalit, pak akceleruje... Na Kladně svedeme silnice v místě přechodů pro chodce ze dvou pruhů do jednoho... Za bolševiků jsme byli 100 let za opicema, teď už jsme 30 let s nima.
Čtvrtek, 14. března 2019 - 10:31:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 207
Registrován: 8-2017
http://www.brandysek.cz/integrace-verejne-dopravy-slansko/d-34084
Sobota, 16. března 2019 - 16:06:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10
Registrován: 3-2018
Tady jsou návrhy JŘ mnohem více linek:
odkaz
8888
Sobota, 16. března 2019 - 19:23:32  
Neregistrovaný host
Na odpolední 399 SOR NBG 8888 bez OIS.
Sobota, 16. března 2019 - 20:58:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5410
Registrován: 12-2004
Dnes v 18h 300ka že Zličína min 86 lidí. Celkem "solidní" obsazenost.
Sobota, 16. března 2019 - 22:57:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 208
Registrován: 8-2017
Narre:
"Tady jsou návrhy JŘ mnohem více linek:
odkaz"
U linek Kladno - Praha je v podstatě vše při starém, mimo zmiňovaných změn na linkách do Smečna... A 621, která teď celkem slušně odpoledne navazovala na 330 od Prahy, pojede o 9 minut dřív, takže návaznost je kde, Kefalín? Ano, v Bruseli...

@ Zzz: Od kdy jezdí 300 ze Zličína [talker]?
Neděle, 17. března 2019 - 07:52:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5411
Registrován: 12-2004
Docent: Od nikdy. Samozřejmě z Veleslavina.
Neděle, 17. března 2019 - 11:09:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 774
Registrován: 10-2005
Tak jsem si detailněji prohlédl návrhy k integraci Slánska a zkusil hodil do tabulek:

application/pdfSlansko
Slansko 2019 - soupiska.pdf (432.2 k)
application/pdfKladensko
Kladensko 2019 - soupiska.pdf (404.3 k)


Jsou v nich zapsány linky, které: končí/upravují se/vznikají. Počty spojů a dopravci: Co z toho lze vyčíst:

Slánsko a Slaný - Kladno:
- na zrušení navrhováno 32 linek.
- úprava 8 původních a přibyla 399 (úsek Kladno - Smečno).
- nově vzniká 14 linek.
- v pracovní dny ubylo na "Slánsku a Velvarsku" 100 spojů, víkendové výkony mají jen mírný nárůst (+2 v so, +8 v ne).
- 608 nakonec zcela zanikne, školní spoje, které měla převzít, jsou nově pod 587.
- před integrací jezdí ČSAD Slaný o víkendu pouze na dvou linkách: 608 = 5sp/ne; 220063 4sp/so a 1sp/ne.
- ve zprávě z jednání ke Slánsku, se vyzdvihuje zavedení víkendové obsluhy. Podrobněji víkendová obsluha znamená:
1) 4 páry - interval 4 hodiny na:
2) 2 nových linkách (580 a 590) a jedné upravené - 607 za Smečnem.
3) na lince 587. Zde 2 páry, reálně se jedná o dva spoje, linka je vedena v tomto případě jako okružní.
4) Na 580 i 590 s ČSAD Slaný budou jezdit i jiní dopravci (ČSAD Kladno a Anexia), počítám, že víkendy budou zajišťovat oni.
6)předpokládám, že ČSAD Slaný budou o víkendy jezdit dál jen Praha - Slaný a krom dvou spojů na 587 se dál budou "schovávat v garážích".
- 607: linka v celkovém počtu spojů omezena. Větší část spojů prodloužená až do Slaného. V prapůvodní trase do Libušína zůstali už jen pouze 3 páry v pracovní den.
- 609: jednodušší trasa a navýšení spojů o víkendech.
- 612: Nově nepojede do Slaného, ale do Slatiny. Počet spojů v prac. dny navýšen.
- 617: Změna trasy - z Kladna do Smečna souběh s 607. Celkově počet spojů zredukován.
- 623: zdvojnásobení spojů

Praha - Slaný:
- letiště - nic nebude jezdit na Terminál 1.
- na 389 bude jezdit s ČSAD Slaný i ČSAD Česká Lípa s 9/4/4 páry až do Loun. Navíc bude tento dopravce točit i 5 párů Slaný - Praha v pracovní dny.
- Celkové navýšení spojů, výkon ČSAD Slaný na této relaci ale klesne.

Kladno - Praha:
- 300 - končí nově u Energie.
- 330:
1) kolem "autobusáku" už se jen projíždí. Všechny nejkratší spoje končí na Havlíčkovo náměstí ve Švermově, včetně všech víkendových spojů.
2) 4 spoje ráno do Prahy začínají v zastávce "Vinařice,Na Horce"
3) 10 párů v pracovní dny až do Libušína (v tabulce úsek Kladno - Libušín ve "Slánsko")
- 399:
1) V Kladně se převzalo řešení konečná/výchozí od 300 komplet. Tedy, konec "U kostela", začátek "Rozdělov"
2) 10 párů v pracovní dny zajíždí až do Smečna (v tabulce úsek Kladno - Smečno ve "Slánsko")
- ostatní 300, 322, 324 tedy jak již bylo řečeno Docentem, změny spíše kosmetické v počtech spojů.

Kladensko:
- Celkově je navržen úbytek 42 spojů v pracovní dny, o víkendy navýšení o tři páry na 350.
- 323 - provoz v pracovní dny omezen
- 350 - provoz v pracovní dny omezen, naopak se ale navrhuje víkendový provoz viz výše.
- 604 - Navýšení spojů do Dřetovic (celotýdenně), převzetí školních spojů přes Buštěhrad od 624 (dnes přejezdy 604/624)
- 624 - Zrušena
- 306/626 - návrhové JŘ nemám, v tabulce tak jen odhadované rozdělení současného stavu, dle toho čeho jsme se zde dobrali nedávno. Tedy spoje přes Přítočno a "Hřebeč, škola" = 626, ostatní spoje do Kladna pod 306. Spoje Jeneč - Hostouň a ostatní (s dnešním převlékáním 306/626) jež se nedotýkají Kladna (a budou zřejmě též převedeny na 306) tabulka neuvádí.

[happy]
Snažil jsem se to hodně kontrolovat, tak snad tam nebudou nějaké zásadní chyby. Za případné, se dopředu omlouvám [wink][andel]
_________________________________________

Jinak mi moc nejde do hlavy, proč je navržena na zrušení i A40? Obsluhuje Stochov, Tuchlovice a Žehrovice a v Kladně jede přes Rakovnickou. Žádná z navrhovaných linek, ani kombinace tuto trasu neobsluhuje... Jako náhrada je uvedena 628, která (s přestupem z 590) asi moc nezajistí převzetí nějaké výrazné frekvence aspoň od Stochova. Tak jsem zvědav, jestli nakonec bude zrušena, a pokud, tak jestli nebude nějaká jiná úprava, třeba převod spojů do jiné SID linky (A41).
Míč!... Já nechal ve vlaku míč!
Neděle, 17. března 2019 - 16:03:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5412
Registrován: 12-2004
Tak hlavně že budou na KU sotousi udržovat sukafon v Plzeňským kraji pro téměř nikoho. Evidentně na kolejovou a gumokolovou dopravu není nahlíženo stejně....[ko]
JB
Pondělí, 18. března 2019 - 08:11:17  
Neregistrovaný host
A40: Tam to vypadá na tiskařského šotka. Tato linka se rušit nebude.
Pondělí, 18. března 2019 - 08:51:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 236
Registrován: 9-2007
Docent:
"zbývají lidi s papírovými kupóny, kterých bude rozhodně pod 10%"
Tohle se mi nějak nezdá, jezdíš Pidem i jinde než Praha - Kladno? Tam to třeba tak je, ale od pohledu mi přijde, že počet papírových kuponů je nezanedbatelný a toto % se zvětšuje dál od Prahy.
"Kdo Bakcha příliš velebí, pocítí to ráno na lebi. Pročež mudřec napomíná syna: střez se hochu, zlá jest kocovina!"
Pondělí, 18. března 2019 - 14:18:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 209
Registrován: 8-2017
Občas ano, ale obvykle o víkendu a taky bych neřekl, že jsou papírové kupóny nějak rozšířené. Např. si vůbec nevzpomínám, že bych s nimi někdy viděl někoho ve vlaku.
Lc_736__c_954
Pondělí, 18. března 2019 - 15:37:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6334
Registrován: 6-2006
Aby nebyla při uzavírce v Kročehlavské doprava na Kladensku příliš plynulá, začali se dnes pro změnu vrtat v ani ne rok starém kruháku u Buštěhradu:


Jakub s
Pondělí, 18. března 2019 - 22:05:06  
Neregistrovaný host
Dneska na Kladně jsem viděl KB City bus v barvach arrivy. Odkud došel?
Pondělí, 18. března 2019 - 22:34:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 210
Registrován: 8-2017
Lc_736__c_954:
"Aby nebyla při uzavírce v Kročehlavské doprava na Kladensku příliš plynulá, začali se dnes pro změnu vrtat v ani ne rok starém kruháku u Buštěhradu:

"
V Číně by za to šly zodpovědné osoby ke zdi... Takže nechápu, co furt má někdo něco proti Číně.
Pondělí, 18. března 2019 - 23:20:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 399
Registrován: 12-2007
Jakub s: Z Trutnova
Dopravní webovka
Vše o veřejné dopravě na jednom webu
Úterý, 19. března 2019 - 19:01:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 497
Registrován: 11-2011
Ví někdo jaké linky a v jakém období (resp. do kdy) jezdily ulicí Buštěhradská?
Lc_736__c_954
Úterý, 19. března 2019 - 20:44:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6335
Registrován: 6-2006
Jezdily tudy prodloužené spoje linky 14, které měly jako konečnou "Závod Dříň", odkud plynule pokračovaly jako linka SML dovnitř do areálu. Období zkusím dohledat později.
JB
Středa, 20. března 2019 - 08:14:15  
Neregistrovaný host
https://media1.wgz.cz/images/media1:5101869016166.jpg/kladno.jpg

V roce 2007 ještě očividně některé spoje linky 14 končily v zastávce "Dříň, vrátnice".
Lc_736__c_954
Středa, 20. března 2019 - 10:31:10  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6336
Registrován: 6-2006
Zastávka Závod Dříň figurovala v JŘ linky 14 do 31.3.2014.
mistr
Středa, 20. března 2019 - 12:26:45  
Neregistrovaný host
Dříň, dostala nový kus na žiletky 19.3.2019 1S3 3231. ČEST její památce naší milované FIALCE...

Nový čekatel na Dříň, RZ dole 19.3.2019 5S5 4866...
Lc_736__c_954
Čtvrtek, 21. března 2019 - 02:18:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6337
Registrován: 6-2006
Nové označníky na Sítné:



Petr_k
Čtvrtek, 21. března 2019 - 06:31:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12641
Registrován: 4-2003
To nahoře je taky displej, nebo to je před vložením cedule?
DIE VERGELTUNGSAFFE!
»Dem Reinen ist Alles rein« – so spricht das Volk. Ich aber sage euch: den Schweinen wird Alles Schwein!
(Friedrich Wilhelm Nietzsche: Also sprach Zarathustra * Ein Buch für Alle und Keinen)
Čtvrtek, 21. března 2019 - 09:11:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 775
Registrován: 10-2005
Petr_k: Je to podsvícené "plexi", polepené fólií.
Míč!... Já nechal ve vlaku míč!
Lc_736__c_954
Čtvrtek, 21. března 2019 - 13:28:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6338
Registrován: 6-2006
mistr: Během letoška má být dodáno celkem 32 nových vozů, v provozu zbývá 28 Karos... Je nějaká šance, že se některá z nich dožije roku 2020 ?


mistr
Čtvrtek, 21. března 2019 - 15:32:21  
Neregistrovaný host
Tak k nám dojel do garáží, zánovní mazel SCANIE 4SI 6353... Očekávaný provoz na lince 307. Zítra se bude ladit odbavovací zařízení...provoz do dodání nových 15m.
Čtvrtek, 21. března 2019 - 17:50:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 498
Registrován: 11-2011
Zatím se hovoří o plánu vyřadit všechny Karosy během letošního roku.
Jahu
Pátek, 22. března 2019 - 09:57:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 830
Registrován: 8-2005
Během letoška má být dodáno celkem 32 nových vozů
To je pro mě nová informace. Poslední výběrko bylo celkem na 25 ks (6x Iveco Urbanway pro město - 3d, 6x Iveco 2d pro příměsto, 7x Scania 15m 2d příměsto a 4x SOR 18m 3d). Těch zbývajících 7 vozů (případně 6, pokud započítáme do letošní dodávky Crossway #8745) bude v jakém provedení?
Počítají se snad do dodaných vozů i ojetiny odjinud (#8828, 8849, 8860, 8949 apod.)?


(Příspěvek byl editován uživatelem Jahu.)
Pátek, 22. března 2019 - 10:17:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 499
Registrován: 11-2011
Ještě má dorazit 7 naftových kloubáků.
Jahu
Pátek, 22. března 2019 - 12:20:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 831
Registrován: 8-2005
LáďaH: Díky za odpověď.
Neděle, 24. března 2019 - 21:09:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 100
Registrován: 4-2016
Kladenský kus zachycen v železniční zastávce Úholičky. LINK
Bylo by pěkné, kdyby z Velkých Přílep přes Úholičky na úholickou železniční zastávku existovala autobusová linka, která by poskytla alternativu k 316 a 350. Něco jako 456, nebo linky 445 a 672 z Vraného, jestli znáte tuto oblast Prahy.
Problémem je "dočasně" neprůjezdná silnice do Velkých Přílep. Komunikaci z Úholiček na zastávku bych neřešil, když to projede normální Iveco, tak kindervejce od soru určitě taky [rofl]
Pondělí, 25. března 2019 - 08:59:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 211
Registrován: 8-2017
Hm, tak Brandýsku nestačí přeřazení do 3. tarifního pásma, oni by rádi rovnou do druhého...
http://www.brandysek.cz/assets/File.ashx?id_org=928&id_dokumenty= 34131