Diskuse » Archiv 2017 » Železnice » Tratě kolem Pardubic a Hradce Králové » Archiv diskuse Tratě kolem Pardubic a Hradce Kr... do 24. 02. 2017 předcházející | další

Archiv diskuse Tratě kolem Pardubic a Hradce Kr... do 24. 02. 2017

dolů
   autor příspěvek
Nechic
Pondělí, 13. února 2017 - 13:13:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1982
Registrován: 4-2010
A k tomu zastávku Nový Hradec a k ní prodloužit trolejbusy. Na jižní straně HK je spousta fabrik a od vlaku to je dost daleko.
Pondělí, 13. února 2017 - 20:34:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1446
Registrován: 1-2011
Dnešní odvoz Cemexových kocourů do Nymburka dvojčetem CDC kocourů:
https://youtu.be/9SMhQmWAo0U
Radekedar
Pondělí, 13. února 2017 - 22:32:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2266
Registrován: 6-2008
Lukáš_Smolka:
"Ten obchvat není špatný nápad!"
Výborně, právě jste vykácel část Hradeckých lesů [proud]

Mimochodem, když na mapě kliknete na Nástroje (hned vedle čudlíku Nahlásit chybu), tak si můžete zkopírovat zkrácený odkaz na mapu. [ok]
www.atlasvozu.cz
Pondělí, 13. února 2017 - 22:51:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 97
Registrován: 9-2016
Radekedar: jeden nanejvýš 17 metrů široký pruh by neměl tolik vadit, dvě koleje a napájení a navíc z obou stran trati přístupová cesta. A možná kus tratí v hloubeném tunelu. Most přes řeky Labe a Orlice několik mostů přes silnice několik výhybek zabezpečovací zařízení ETCS, maximální rychlost 140 km/h. Ne to není tak strašné normální dálnice má šířku 27,5 metrů a rychlost 130 km/h.
Středa, 15. února 2017 - 12:46:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2330
Registrován: 4-2003
Naprostá blbost. Tuhle oblast dobře znám jako turista a geocacher ji mám i projitou pěšo. Celé je to podmáčené s přírodní rezervací či jakou ochranou. Pozemky u satelitů kolem HK a lidi v nich by řvali jak tuři.

Jinak poslední dobou se docela rozjezdily přes den Polská dvojčata do ELNA Opatovice.

* * * Usmívej se! Bude Hůř

Středa, 15. února 2017 - 20:39:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 100
Registrován: 9-2016
Jakuza: Tu polskou dvojičku mám vyfocenou v Třebechovicích pod Orebem.A v Číně se staví na věčně zamrzlé půdě, takže podmáčená půda nevadí jediné co má zvláštní ochranu je Lesní hřbitov a rybníky v Hradeckých lesích a řeka Orlice.
Středa, 15. února 2017 - 21:45:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13045
Registrován: 5-2002
LS: A v Číně se staví na věčně zamrzlé půdě, takže podmáčená půda nevadí
Trochu divná dedukce... [crazy]
Bkp
Středa, 15. února 2017 - 22:05:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7742
Registrován: 8-2003
Lukáš_Smolka:
"Buď se bude stavět dvoukolejka nebo autoblok, jinak autoblok by zabil dvoukolejku..."

Z toho zmateného příspěvku mám pocit, že někdo neví rozdíl mezi zabezpečovacím zařízením a vlakovým zabezpečovačem. Doporučuji nastudovat a potom zkusit znova interpretovat odpověď ze SŽDC.
Slepeckou holí se golf nedá hrát!
Čtvrtek, 16. února 2017 - 06:42:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 101
Registrován: 9-2016
Bkp: to je vlastně jedno jestli by stavěli autoblok nebo zabezpečovací zařízení protože tak jako tak by si na to museli vzít peníze z EU a tu dvoukolejku by stejně zabily.


Hajnej: to udávám jako příklad pokud by permafrost rozmrznul tak by se trať začala propadat, stejně jako by se propadala na podmáčené půdě.
Čtvrtek, 16. února 2017 - 10:20:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13049
Registrován: 5-2002
LS: to udávám jako příklad pokud by permafrost rozmrznul tak by se trať začala propadat, stejně jako by se propadala na podmáčené půdě
Až na ten maličkej rozdíl, že rozmrznutí permafrostu musím řešit, až (s určitou pravděpodobností) nastane, kdežto propadání na podmáčené půdě musím řešit s jistotou...
Pátek, 17. února 2017 - 18:01:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11455
Registrován: 8-2004
Lukáš_Smolka:
"Bkp: to je vlastně jedno jestli by stavěli autoblok nebo zabezpečovací zařízení"
To jako že autoblok není zabezpečovací zařízení?[coze][lol]
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla." (S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Pátek, 17. února 2017 - 19:22:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 105
Registrován: 9-2016
Hroch: to je, ale i tak by na to čerpali z EU fondů, takže stále by to byla vražda dvoukolejky, i když autoblok by byl mnohem levnější než plánované ETCS které bude součástí zdvoukolejnění trati.
Petr_hradecký
Pátek, 17. února 2017 - 19:47:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 666
Registrován: 4-2015
Permafrost má specifické vlastnosti, to za prvé. Při stavbě byla použita naprosto unikátní technologie, to za druhé. A za třetí, protože šlo o trať stavěnou z politických důvodů, bylo jedno kolik to stojí a kdy (jestli někdy) se trať zaplatí. Protože Čína. V Evropě naprosto neprůchodné...
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Sobota, 18. února 2017 - 07:48:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 756
Registrován: 5-2002
Petr_hradecký:
"Při stavbě byla použita naprosto unikátní technologie, to za druhé."
[lol][lol][lol]
Mám doma nějakou železničně-stavařskou knížku z 50. let - překlad z ruštiny - ve které je tahle "naprosto unikátní technologie" popisována jako běžný způsob stavby železnic na permafrostu. Nesmíte tomu čínskému PR a novinářům taky všechno sežrat i s navijákem.
Sobota, 18. února 2017 - 08:55:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 942
Registrován: 1-2006
Lukáš_Smolka:

Určitá souvislost mezi automatickým blokem a ETCS je. Ale tvrzení, že buď autoblok nebo ETCS je poněkud odvážné.

Minimálně do plného přechodu na ETCS je to podle mého názoru o tom, že ETCS funguje jako nadstavba, v jejímž SW je traťové zařízení poskládané tak, jak je nainstalované na trati. Tzn. nahrazuje lidský faktor v reakci na návěstění (projetí, rychlost do odbočky, rychlostníky ap.), nahrazuje LVZ (umožňuje jezdit nad 100 km/h bez kódování) a řeší interoperabilitu (různé návěstní soustavy v různých zemích) a případná omezení v návěstění (max. tři svítící svítilny), ale nic víc proti stávajícímu stavu. Traťové zabezpečovací zařízení (např. autoblok) tam tedy bude také.

Zda někdy po migraci ETCS Level 2 může ve vnitřní části kompletně převzít funkci traťoviny, tedy že bych si v SW s využitím kontroly volnosti na trati namodeloval třeba autoblok tam, kde bylo jen hradlo bez návěstního bodu, nevím (třeba doplní někdo znalejší ETCS, třeba i s reálnou zkušeností ze zahraničí), ale domnívám se že ne - že to (např. kvůli případnému mimořádnému pohybu vlaku bez ETCS) stále bude traťovina (ač modifikovaná), jen se sundají návěstidla, a, bude-li to provozně vhodné, upraví se kontrola volnosti v traťovém úseku tak, aby se odstranily problémy z limit daných dohledností návěstidel. Tzn. že ETCS stále zůstane uvnitř narozdíl od Level 3 pouze nástavbou.

(Příspěvek byl editován uživatelem Vhd_sl.)
Petr_hradecký
Sobota, 18. února 2017 - 10:13:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 667
Registrován: 4-2015
@Sants: Ehm, že si dovolím být tak smělý, odkazuji na dokument z produkce National Geographic.
odkaz

A promiňte, překlad z ruštiny a ještě z 50. let minulého století, to není nic jiného než propaganda, jak je Sovětský svaz nejlepší. [rofl]

Asi tak, kdo z nás věří propagandě...
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Sobota, 18. února 2017 - 14:24:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13057
Registrován: 5-2002
PH: to není nic jiného než propaganda, jak je Sovětský svaz nejlepší
Takže když v nějaké knize najdu, že běžnou technologií zatloukání hřebíků je vzít si kladivo, tam si mám dát pozor, aby nebyla z 50.let a přeložená z ruštiny, protože pak už by to nebyla běžná technologie, ale propaganda...?
Petr_hradecký
Sobota, 18. února 2017 - 16:24:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 668
Registrován: 4-2015
@Hajnej: To je naprosto zcestný argument, stejně jako ten uživatele Sants, který mě vyčítá, že údajně věřím propagandě a na pomoc tomuto tvrzení si bere knihu z doby, kdy byla propaganda i ve školních slabikářích. Nějaký lepší nemáte? Hodně nepovedená ironie...
Možná kdyby vynechal ty smajlíky a napsal to jako námitku, ne jako výsměch, diskusi by to dost pomohlo. Co se týče propagandy, věřím spíše anglickému dokumentu po r. 2000 než ruské knize v českém překladu z 1950+...

(Příspěvek byl editován uživatelem petr_hradecký.)
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Sobota, 18. února 2017 - 17:36:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 757
Registrován: 5-2002
Petr_hradecký:
"Co se týče propagandy, věřím spíše anglickému dokumentu po r. 2000 než ruské knize v českém překladu z 1950+... "
To je samozřejmě logické, ale zkuste zapřemýšlet, jestli tedy podle vás nejdřív číňani kolem r. 2000 použili převratnou technologii, načež ji rusáci opráskli a dali do knížky z 50. let..? [lol]
Pezos
Sobota, 18. února 2017 - 18:20:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 481
Registrován: 4-2014
Bohužel při sledování dokumentů se železniční tematikou z produkce Discovery i NGC mám pocit, že je vlastně zázrak a výsledek obrovského a výjimečného úsilí, pokud vlak dojede do cíle. Doufám, že toto je světlá výjimka, která nemá snahu všechno dramatizovat.
Sobota, 18. února 2017 - 18:21:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13063
Registrován: 5-2002
PH: Nějaký lepší nemáte?
Přesně ten, co Sants před necelou hodinou...
Sobota, 18. února 2017 - 19:42:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13
Registrován: 1-2017
Rovnou z fleku přiznám, že sovětských knih jsem moc nepřečet. Malou výjimkou je jakási kniha o mechanice a na té nic moc závadného nebylo (síly a momenty jsou pořád stejný). Takže nemůžu srovnávat, ale ten dokument jsem viděl a působil na mě jako dost slušná propaganda [biggrin]

Jinak Pezos skutečně trefně shrnul náměty většiny dokumentů železnici. Na druhou stranu jsou pořád lepší než většina těch pro rybáře, tam už je to fakt vymejvání mozků. [biggrin]
Petr_hradecký
Sobota, 18. února 2017 - 20:47:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 669
Registrován: 4-2015
Sants: Ona se ta technologie asi za padesát let nezměnila, co? Když se technologie prakticky nepřetržitě mění podle aktuálního vývoje? To je už druhá hodně nepovedená ironie. Jasně, prvotní základ možná byl kdesi u manuální stavby železnice vězni ruských gulagů v padesátých letech minulého století. Ale se současnou technologií to má společného asi tolik jako Favorit s Ferrari...
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Sobota, 18. února 2017 - 21:36:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13066
Registrován: 5-2002
PH: Když se technologie prakticky nepřetržitě mění podle aktuálního vývoje?
No, tady se pouštíme na docela tenký led toho, co je a co není nová technologie - jestli se mění přímo podstata nebo jen prostředky...

Ale se současnou technologií to má společného asi tolik jako Favorit s Ferrari
Aneb zde konkrétně: obojí má čtyřtaktní zážehový motor a mechanický přenos výkonu.
Sobota, 18. února 2017 - 22:00:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11459
Registrován: 8-2004
Vhd_sl:
"Tzn. že ETCS (L2) stále zůstane uvnitř narozdíl od Level 3 pouze nástavbou."
Také jsem to tak vždy chápal.[happy]
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla." (S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Neděle, 19. února 2017 - 06:20:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 269
Registrován: 3-2009
Další takový běžný provoz v Třebové a v Ousti. Až na Čmeldu, který parkoval na místě, kde minule Vectron, nic zvláštního. Ale přeci jen... jeden neidentifikovatelný Kocour krasavec.


Neděle, 19. února 2017 - 06:27:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 270
Registrován: 3-2009
Toho pátečního odpoledne jsem říkal, jak se na RJ rozmáhají Vectroni ve srovnání z nedávnou dobou a že je to dobrě, bo Peršingy už začínají být nespolehlivé a často hrozí zpoždění kvůli poruše. No a den na to, zachytila kamera na Ousteckém nádraží totok:

Souprava tažena bývalou polskou a teď již Arrivácko Bobinou. Zpoždění 190 minut.
Více Vectronů!!!
Neděle, 19. února 2017 - 19:54:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1
Registrován: 2-2017
Vzpomínkové fotky:

23.5.2015, Holice, 810 289-9


Ythomas_ct
Neděle, 19. února 2017 - 22:26:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2329
Registrován: 10-2009
Ad Rambomat:

...jak se na RJ rozmáhají Vectroni ve srovnání z nedávnou dobou a že je to dobrě, bo Peršingy už začínají být nespolehlivé a často hrozí zpoždění kvůli poruše.

Tak hlavní je, že jste si naprosto jist, že ty vectrony jsou bezproblémové stroje, kterým se poruchy - na rozdíl od peršingů - obloukem vyhýbají... ;-)
Pondělí, 20. února 2017 - 00:10:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13079
Registrován: 5-2002
Rambomat: jak se na RJ rozmáhají Vectroni ve srovnání z nedávnou dobou a že je to dobrě, bo Peršingy už začínají být nespolehlivé a často hrozí zpoždění kvůli poruše
Aha, a jak je tedy možné, že ještě nedávno stačil menší počet Vectronů nadělat u RJ větší počet neschopností, než větší počet Peršingů...?
Pondělí, 20. února 2017 - 04:59:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 271
Registrován: 3-2009
Aaaaa dva inteligenti a všudybýlkové si tu w środku noci dali dostaveníčko. Koukám, že od gauče víte všechno nejlépe a co vám jde nejlíp, překrucovat moje slova. Dokonce i Taurusy mají poruchy, jako každé stroje. Některé jich mají více, jiné méně. Na obrázku výše je jasný důkaz poruchy Peršinga a není jediný zaznamenaný. Kdyby ste misto vasich uštěpačných poznámek uvedli fakta a nebo kybicovat si můžete spolu na chatu. Čus[zadnice]

(Příspěvek byl editován uživatelem rambomat.)

(Příspěvek byl editován uživatelem rambomat.)
Pondělí, 20. února 2017 - 09:25:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13082
Registrován: 5-2002
Rambo: Koukám, že od gauče víte všechno nejlépe
Celkem nedávno jsem se potkal s člověkem z údržby RJ, ale na gauči to teda fakt nebylo... [wink]
Ythomas_ct
Pondělí, 20. února 2017 - 13:42:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2330
Registrován: 10-2009
Ad Rambomat:

Na obrázku výše je jasný důkaz poruchy Peršinga a není jediný zaznamenaný.
Tak dobrá, když si - jakožto správný šotouš - potrpíte na obrázky, tak tady máte jednu neschopnost vectrona a tady další neschopnost vectrona. Prostě se stane, ale vyvozovat z jedné fotky dalekosáhlé hysterické závěry typu: Více Vectronů!!! nebo třeba Zpátky k Bobinám!!! je trochu mimo...

Kdyby ste misto vasich uštěpačných poznámek uvedli fakta...
Netuším, proč bych tu měl uvádět nějaká fakta, když Vy je tu - krom fotky jednoho případu "zdechlého" peršinga - taky neuvádíte. A pokud budete příště chtít předejít poznámkám o (ne)relevantnosti výroků typu: Peršingy už začínají být nespolehlivé a často hrozí zpoždění kvůli poruše, tak sem příště dejte třeba porovnání hodnot MTBF pro ty peršingy a vectrony v provozu u RJ... ;-)
Pondělí, 20. února 2017 - 14:49:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 399
Registrován: 8-2013
VIDEA -
Vlaky PARDUBICE hl.n. 19.2.2017 (1.část)
Vlaky PARDUBICE hl.n. 19.2.2017 (2.část)
FOTO -
151 001-5
193 205
380 019-0
Pondělí, 20. února 2017 - 16:58:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 272
Registrován: 3-2009
Internet je plný fotografií neschopných lokomotiv napříč celým světem a napříč všemi jejimi typy. Dokonce i Taurusy a pod. To že mi tu vytapetuješ dvě fotky někde ze ?Slovače? neznamená, že musíte s Hajným uštěpavě reagovat, jak malé děti.
O návratu Bobin jsem nenapsal ani řádku a nic hysterického v mém příspěvku taky není. Možná kdyby si seděl v tom vlaku, poznal by si, co znamená pojem hysterie. Prostě jste si potřebovali do nékoho rejpnout, překroutili moje slova a (ne)povedlo se.
Pondělí, 20. února 2017 - 17:18:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13093
Registrován: 5-2002
Rambo: Prostě jste si potřebovali do nékoho rejpnout, překroutili moje slova a (ne)povedlo se.
Kdybys byl býval po tom "se na RJ rozmáhají Vectroni ve srovnání z nedávnou dobou a že je to dobrě, bo Peršingy už..." napsal dejme tomu třeba "...mají při rostoucích délkách souprav čím dál větší problém dodržet jízdní doby, zejména při mimořádnostech", tak bychom neměli důvod ničehož namítat. Ale ty nepodložené fabulace ohledně poruchovosti RJ-ích Peršingů si to holt vykoledovaly.

Možná kdyby si seděl v tom vlaku, poznal by si, co znamená pojem hysterie
Seděl jsem ve vlaku jednoho krásného 1. prosince, kdy z trolejí visely krápníky a několik hodin se nehnulo nic. To bylo teprve vzrůšo...
Pondělí, 20. února 2017 - 17:29:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 108
Registrován: 9-2016
Přesně tak Vectroni nahrazují Peršingy kvůli vyšší maximální rychlosti 200 km/h versus 140 km/h, cca. 3200 kW versus 6400 kW s tím souvisí i zrychlení a tím možnost dohnat zpoždění jednodušší údržba. Po kolika kilometrech se musí měnit kartáče(lidově řečeno uhlíky) v lokomotivách řady 163?
Úterý, 21. února 2017 - 16:42:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 30
Registrován: 2-2017
Vím, že už je to stará věc, ale kdysi, když se zaviraly tratě na Pardubicku, tak na posledních spojích jela 810.297 (na ex017 a Prachovice), je to náhoda nebo je 297 adept na muzejní vůz?
Úterý, 21. února 2017 - 16:52:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 613
Registrován: 4-2004
Lukáš Smolka: A od kdy má RJ v nájmu Vectrony co umí jezdit rychlostí 200 km/h?
Co vím, tak zatím většina vyrobených Vectronů v provedení MS, AC i DC má maximální rychlost 160 km/h, kterou dokonce nemohou s vlakem využit ani ve všech zemích kde jsou schválené...
Jeho kočičí jasnost si mne dokonale ochočila...
Úterý, 21. února 2017 - 17:42:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 114
Registrován: 9-2016
Kulík: to jsem netušil, že jen 160 km/h, jsem si myslel že ty lokomotivy na 160 km/h používají jen nákladní dopravci a ty expresní pronajaté lokomotivy jsou na 200 km/h.
Úterý, 21. února 2017 - 18:44:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4431
Registrován: 8-2012
Seděl jsem ve vlaku jednoho krásného 1. prosince, kdy z trolejí visely krápníky a několik hodin se nehnulo nic
To byli zřejmě neschopní všichni vectroni i peršingové.
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Úterý, 21. února 2017 - 18:52:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13105
Registrován: 5-2002
TH: To byli zřejmě neschopní všichni vectroni i peršingové.
Jistěže, to bylo neschopný všechno, čemu narostl pantograf, a dorazil jsem až druhý den k polednímu.
Ona to taky byla reakce na tu hysterii a ne na měření pinďourů Vectron kontra Peršing.
Čtvrtek, 23. února 2017 - 13:07:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 273
Registrován: 3-2009
ad Hajnej jaká hysterie? Co to zase placáš?
Máš skvělou schopnost překrucovat a reagovat irelevantními odpověďmi. Tohle ale zkoušej na své vrstevníky v hospodě a ne na mě ty hysteriku!!!
Čtvrtek, 23. února 2017 - 15:50:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13127
Registrován: 5-2002
Rambo: ad Hajnej jaká hysterie?
Ta, kterou jsi sám napsal ve svém vlastním příspěvku 272.

Co to zase placáš?
Nic neplácám, pouze upřesňuji, na co jsem ve svém příspěvku 13093 reagoval.
Čtvrtek, 23. února 2017 - 18:48:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 38
Registrován: 2-2017
http://pardubice.idnes.cz/kraj-postavi-trat-dolni-morava-zeleznic e-dotace-ftm-/pardubice-zpravy.aspx?c=A170217_155903_pardubice-zp ravy_jah
Čtvrtek, 23. února 2017 - 20:44:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 274
Registrován: 3-2009
Tak znova Hajnej, placáš nesmysly, překrucuješ a upravuješ si moje slova podle toho jak se ti to zrovna hodí do krámu, aby si mohl blbě rejpat. A já nejsem na žádnýho takovýho trolla zvědavej. I kdybych tady byl hysterickej jako tvoje stará, nepřeju si, aby jsi na mé příspěvky reagoval. Tyhle svoje manýry si nech k vám do hospody.
Čtvrtek, 23. února 2017 - 23:54:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13135
Registrován: 5-2002
Rambo: překrucuješ a upravuješ si moje slova podle toho jak se ti to zrovna hodí do krámu
Na to je jednoduchej a účinnej recept: nepiš žádný slova a nebudu mít co překrucovat a upravovat. [rofl]

nepřeju si, aby jsi na mé příspěvky reagoval
Vzhledem k tomu, že řádně platím daně, si budu reagovat na cokoliv, co uznám za vhodné.

Tyhle svoje manýry si nech k vám do hospody.
Chápu, že "spravedlivým rozhořčením" potřebuješ zakamuflovat, žes s tou poruchovostí Peršingů od RJ trefil kozla, ale je Ti to houby platné...
Pátek, 24. února 2017 - 00:43:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 276
Registrován: 3-2009
ad Hajnej co do toho taháš daně? Co mají tvoje daně společného s K-reportem? Taky platím daně a proto si nepřeju, aby mě tady trollil nějakej troll. A jenom proto, že sem leze kdejakej troll, co se zmůže jenom ubohé kecy, já se nebudu omezovat v mých příspěvcích a slovech, na to rychle zapomeň. Se trochu zamysli, hleď si svojí rachoty a na mě nereaguj i kdybych tu psal bláboly jako ty!!! Myslím, ne vím, že na takové trolly tu není nikdo zvědavej.
A prozradím ti na závěr tajemství Hajnej. K-report není živ z žádných a už vůbec ne ze tvých daní

(Příspěvek byl editován uživatelem rambomat.)

(Příspěvek byl editován uživatelem rambomat.)
Pátek, 24. února 2017 - 11:10:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13139
Registrován: 5-2002
Rambo: Co mají tvoje daně společného s K-reportem?
Chytrýmu napověz, hloupýho trkni...

Taky platím daně a proto...
...a proto jsem si rovni a Ty mi nemáš co zakazovat, k čemu se smím a k čemu nesmím vyjadřovat.
Pátek, 24. února 2017 - 13:36:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 277
Registrován: 3-2009
Ach jo, že ze ja musím vždycky narazit na nějakého tupého trolla s IQT.
Prostě a jasně, už na žádné mé příspěvky nikdy nikde nereaguj i kdybych psal nesmysly jako ty. Jasný, Hajnej?!
Vihorlat_snina
Pátek, 24. února 2017 - 13:47:59  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 530
Registrován: 6-2005
nějakého tupého trolla s IQT.

Zoufalče, ty asi vůbec nevíš na koho to piskuješ, viď?
Neberte se moc vážně, děláme to pro sebe!
Pátek, 24. února 2017 - 14:45:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 278
Registrován: 3-2009
ad Vihorlat_snina vím! je to poctívý platič daní [proud][crazy] Na nikoho nepiskuji a nejsem u tebe žádný zoufalec!!! Nemám rád trolly, co piskují na mě nebo někoho jiného.

(Příspěvek byl editován uživatelem rambomat.)

(Příspěvek byl editován uživatelem rambomat.)

(Příspěvek byl editován uživatelem rambomat.)
Pátek, 24. února 2017 - 18:46:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11475
Registrován: 8-2004
Rambomat:
Zatím tu nejvíc trollíte akorát Vy. Píšete a dáváte fotku bobiny na veřejné fórum a pak se divíte, že na to někdo reaguje (obdoba hospody u silnice, co do ní chodili lidi).
[crazy][ko]
"... a protože dobrých zpráv je čím dál tím míň, je třeba špatným zprávám dávat úsměvná hesla." (S tebou mě baví svět)
"Proti hlouposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá." (Jan Werich)
Pátek, 24. února 2017 - 20:30:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 279
Registrován: 3-2009
Ad Hajnej ty u mě nejsi někdo, ale troll. A to tvoje není běžná reakce, ale trolleni. A mezi tímto je velký rozdíl, jako mezi tvymi daněmi a K-reportem. Tak sbohem!!!

(Příspěvek byl editován uživatelem rambomat.)
Petr_hradecký
Pátek, 24. února 2017 - 20:42:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 682
Registrován: 4-2015
Tak Hajnej rozhodně k trollům nepatří. U vás si nejsem jistý...
Nejsem [new] Na K-Reportu od 2012.
Modely amerických trucků - dcp.wz.cz
Pátek, 24. února 2017 - 21:50:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 280
Registrován: 3-2009
Ahaaa nepatří. V tom případě ja jsem čínskej bůh srandy a jsem si jist, že je to troll! Teda je to jediné vysvětlení jeho počínání.
Pátek, 24. února 2017 - 21:54:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7423
Registrován: 5-2007
Rambomat: Vy ste pil? [uhoh]
Vihorlat_snina
Pátek, 24. února 2017 - 22:23:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 531
Registrován: 6-2005
Asdf:
"Rambomat: Vy ste pil? [uhoh]"
To vypadá na něco silnějšího [sad]
Neberte se moc vážně, děláme to pro sebe!
Pátek, 24. února 2017 - 23:24:54  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13146
Registrován: 5-2002
Hroch: Zatím tu nejvíc trollíte akorát Vy.
Nejen tady, už mi stihl napsat dva maily. [crazy]
Pátek, 24. února 2017 - 23:56:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 50
Registrován: 2-2017
Nevíte někdo, jak se v Moravanech spojují/odpojují vlaky 25357+5050 a 5051+25360, když koleje ze 3.peróny vedou pouze směr Holice? Nějakou úvratí?