Diskuse » Archiv 2017 » Železnice » Otázky - zodpověz, kdo víš a znáš » Archiv diskuse Otázky - zodpověz, kdo víš a znáš do 06. 08. 2017 předcházející | další

Archiv diskuse Otázky - zodpověz, kdo víš a znáš do 06. 08. 2017

dolů
   autor příspěvek
Neděle, 30. července 2017 - 19:58:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3352
Registrován: 3-2010
ONO prodává procházející přebytky. Zvodnatělý benzin, naftu sice s Babišovou řepkou, ale nafta alespoň nevodnatí. Já tankuji zásadně u Benziny. Bakterie v estébákově biosložce ve vstřikovači zkaramelizují a zalepí ho. Do oktávky stojí jeden 15 000. Čest, soudruzi, volte Burešovo ANO a brzy budeme jezdit na sra.čky, které si nepřebere ani Zetor z padesátých let.
Neděle, 30. července 2017 - 22:03:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14189
Registrován: 5-2002
TH: Tank Ono jede na výtoč a minimální marži
Ď, takže a) je správně, to je dobře - "objevil" jsem jedno při cestě, tak jsem chtěl mít jistotu...

JxL: Bakterie v estébákově biosložce ve vstřikovači zkaramelizují a zalepí ho
Zajímavý, já měl až dodnes za to, že karamelizují cukry... [uhoh]
Neděle, 30. července 2017 - 22:44:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5519
Registrován: 8-2012
Ď, takže a) je správně, to je dobře
No tak mezitím ti XXL vysvětlil, že prodávají procházející přebytky (při jejich 10% podílu na trhu to přebejvá už asi v rafinériích [happy] ), co karamelizujou ve vstřikách... (Fábie fdechtu, co občas u Ono tankuje, už má přes 350 tisíc bez problému - jediný problém s palivem u ní byl, když jsem u frančízanta Shellu koupil v zimě buď letní, nebo pajcnutou naftu a ta "karamelizovala" [biggrin] (parafínovala) už někde v mínus patnácti, takže Shell má u mě od té doby UPP.)
Zkušenosti s Ono: Praha-Horní Měcholupy [happy], Milovice u Hořic, Cvikov, Chlumec u Chaba, Vysoké Mýto, Jihlava. Laminátka tankuje ještě v Popovicích u Brna, v Plzni na Domažlické a v Nýřanech.
Ale lepší je přece tankovat zásadně u Benziny, protože ta byla už dřív, co bylo líp (benál 8 káesčé v přepočtu na dnešní mzdy asi 60 korun), je to ta naše česká pumpa (Unipetrol = 63% PKN Orlen) a "Babišovy sračky" tam nepřimíchávají, i když je to povinný (od letoška to už nejde obejít součtem s prodejem 100% bio a směsné 30% nafty) a přijede to tak už z rafinérie nebo skladu (teda Čepro to snad nějak umí obejít, když "náhodou" potřebuje v SHR obměnit strategickou naftu bez MEŘO, ale to je EuroOil, nikoli Benzina).
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Pondělí, 31. července 2017 - 09:34:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6713
Registrován: 1-2007
Nevíte, proč Idos zatajuje stanice mezi Prahou a Ml. Boleslaví?
Pondělí, 31. července 2017 - 10:26:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4932
Registrován: 5-2007
Věděl by někdo,co všechno kdysi vyráběla Vídeňská fabrika Götz und söhne?
[kecal] Jsem bílý,nevěřící,heterosexuální muž a ještě k tomu navíc xenofob a nacionalista.Kde se mám jít udat?
Pondělí, 31. července 2017 - 10:39:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3484
Registrován: 9-2005
Věděl by někdo,co všechno kdysi vyráběla Vídeňská fabrika Götz und söhne?

Máte-li na mysli firmu Stephan von Götz & Söhne pak se jedná o zabezpečovací zařízení na železnici. A pokud chete vědět co všechno, tak se zabezpečovací techniky (když to zjednoduším) všechno mechanické (elektrické vyráběla firma Siemens & Halske). Krom toho Stephan von Götz a Stephan von Götz syn jsou vynálezci celé řady zařízení jako je předzváneč trojlístek, rychlostní pohon Liberta aj.
Pár obrázků ode mne...
Priapos
Pondělí, 31. července 2017 - 13:56:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1309
Registrován: 10-2012
Mouka:
"Nevíte, proč Idos zatajuje stanice mezi Prahou a Ml. Boleslaví?
"

Idos nic nezatajuje, pouze naprosto správně odpověděl na konkrétně položenou otázku.
Pondělí, 31. července 2017 - 15:32:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 492
Registrován: 3-2010
Mouka:
"Nevíte, proč Idos zatajuje stanice mezi Prahou a Ml. Boleslaví?
"
To asi bude tím, že 1.-4.8.2017 jedou rychlíky do MB odklonem přes Poříčany a ne přes Vysočany a Neratovice. [wink]
Pondělí, 31. července 2017 - 16:02:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 493
Registrován: 3-2010
http://m.cd.cz/aktualne/vyluka.html?id=2988&datum=01.08.2017
Pondělí, 31. července 2017 - 16:48:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3355
Registrován: 3-2010
Ha: Zajímavý, já měl až dodnes za to, že karamelizují cukry...

=================
Brouku Pytlíku, ty nevíš, že existují bakterie obsahující glukózu? To je tedy šok, já myslel, že víš všechno[rofl][biggrin][lol]
Pondělí, 31. července 2017 - 18:50:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14192
Registrován: 5-2002
JxL: ty nevíš, že existují bakterie obsahující glukózu?
Nějakej ten cukr obsahuje docela hodně buněk, ale v nádrži auta jich nijak zvlášť moc nežije... [nene]

Speciálně v souvislosti se vstřikovačema jsem zatím pokaždé slyšel jen o parafínování a s tou Tvojí "karamelizací" mi to připadá podobně jako s tím "sanytrem" (ve skutečnosti sintrem), co se nám sráží v tunelech metra.
Ale jako urban legend vhodná k tahání peněz ze zákazníků autoservisů je to docela štěpný... [wink]
Pondělí, 31. července 2017 - 18:50:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4933
Registrován: 5-2007
Pepa_l Jo jo to bude ono.Protože kdysi jsem někde na štrece při práci našel toto:

a dneska jsem si na ní vzpoměl,že bych jí mohl dát trochu do pucu.
[kecal] Jsem bílý,nevěřící,heterosexuální muž a ještě k tomu navíc xenofob a nacionalista.Kde se mám jít udat?
Pondělí, 31. července 2017 - 21:07:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7211
Registrován: 4-2003
ti se vstřikovačema jsem zatím pokaždé slyšel jen o parafínování

Parafinování není problém vstřikovačů, páč parafin ucpe palivový filtr a znemožní přísun paliva.. čímž se motor prostě zastaví. Ať z důvodu že nemá naftu, tak z toho důvodu, že ho ŘJ zastaví pro malý tlak paliva či malý otáčky. Krom toho se tomu předchází vyhříváním palivovýho filtru a ohřevem nafty - než se stačí filtr ucpat, tak ho obvykle ohřeje chladicí kapalina a ten parafin aditiva zase rozpustí.

Jinak nevím proč si někdo myslí, že palivo a jeho kvalita souvisí jen s palivovým či vstřikovacím systémem. Úplnou klasikou jsou u dieselů úsady v sacím a výfukovém traktu a následný problémy při udělání emisní zkoušky, protože při měření v přeběhu se ten sajrajt uvolňuje a kromě samotných hodnot kouřivosti taky ovlivňuje rozptyl měření. Trpí tím třeba auta jezdící krátký jízdy po městě a/nebo jízdou klobouka.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Pondělí, 31. července 2017 - 21:46:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14193
Registrován: 5-2002
RŠ: páč parafin ucpe palivový filtr a znemožní přísun paliva ... čímž se motor prostě zastaví. Ať z důvodu že nemá naftu, tak z toho důvodu, že ho ŘJ zastaví pro malý tlak paliva či malý otáčky
Jojo, to byly povedený taškařice na téma Caterpillar a ruská nafta (zlatý hřeb bylo tankování přecucnutím z nádrže jiné mašiny). Pravidlem bylo, když si Rusové vzpomněli, že si chtějí udělat reostatnoje ispytanije oficiálně a sami, že se většinou mezitím ten filtr zajebal a v plném výkonu už padal tlak nafty.
Vznikla z toho poznaná nutnost si při vlastní neoficiální zkoušce poznamenat kde co - včetně tlaku nafty a tlaku a teploty plnicího vzduchu, aby se mohly reklamace zamítat na nekorektní podmínky.
Pondělí, 31. července 2017 - 22:27:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7212
Registrován: 4-2003
Caterpillar a ruská nafta (zlatý hřeb bylo tankování přecucnutím z nádrže jiné mašiny)

Která má v nádrži pravděpodobně hromadu pilin a dalšího sajrajtu, který se tam z vstřikovacího čerpadla dostal vratným vedením.[crazy]
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Pondělí, 31. července 2017 - 23:23:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2
Registrován: 7-2017
Ahoj, nevíte, za co jsou v eshopu ČD ty mimořádné body a jak je získávat?

Když se podívám do eshopu ČD, tak tam mám:

20.7.2017 Získání bodů Mimořádné body Praha – Ostrava (doklad *9948-896) 99

20.7. jsem jel Ex 545 z Prahy do ČT. Dostal jsem za to 99 bodů navíc? [proud] To je supr. Je někde přehled vlaků, kde se dá získat takovej bonus?

// 99 bodů asi souvisí s tím, že jsem si přes eshop koupil 14denní jízdenku na léto

(Příspěvek byl editován uživatelem gloglo17.)
Úterý, 01. srpna 2017 - 06:37:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 344
Registrován: 10-2010
Včera mě překvapilo, že na vlečce sunutý vlak nedává návěst pozor když se blíží k zastávce Pardubice Pardubičky, zejména když má jet osobák do Třebový. Kolej vlečky je před nástupištěm a je tam přechod s kříži. Na prvním voze sice posunovač jednou zapískal, když mu tam vlezla bába tak 10m před ním, ale moc ho slyšet nebylo. Co by jim udělalo, kdyby zastavili a počkali?
Úterý, 01. srpna 2017 - 06:45:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7674
Registrován: 5-2007
Jezevec: To závisí na tom, koľko majú času a peňazí na naftu.
Úterý, 01. srpna 2017 - 08:01:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14196
Registrován: 5-2002
RŠ: Která má v nádrži pravděpodobně hromadu pilin a dalšího sajrajtu
Tak nějak. A tím přecucáváním se to ze dna hezky vyluxuje... [ko]
Úterý, 01. srpna 2017 - 09:12:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5533
Registrován: 8-2012
Zajímavá naivita na straně VÝROBCE, že v Rusku nepočítá se špatným palivem... "voni si to nevobjednali".
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Úterý, 01. srpna 2017 - 09:17:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3356
Registrován: 3-2010
Parafin pamatuji velmi dobře, jednou , ještě za Husája, mi zdechnul berejlovec, bylo tam myslím osm filtrů s takovou plstěnou vložkou, všechny se ucpaly. Bylo asi -20°c. Musel jsem tehdá na střechu, odšroubovat víka filtrů a všechny vyčistit. To jsme ještě jezdili s pomocníkem a na mašinkách bylo nářadí. Takže ten pak ručně ten marast co dráha kupovala napumpoval, já víčka dal zpátky, filtry odvzdušnil, pak se pumpovalo dál, aby ten sajrajt vytekl všemi odvzdušňováky na vstřikovacích čerpadlech. No a pak , světe div se, brejlák nastartoval a jeli jsme dál. Dneska bych se na to vysr.al. Tu karamelizaci nemám ze své hlavy, ale odebíral jsem časopis "Auto Diesel", který prováděl různé testy paliv. Ty testy jim nedělali žádní Brouci Pytlíci, ale odborníci z rafinerií a výzkumných ústavů. Takže tomu věřím. Čest.
Úterý, 01. srpna 2017 - 09:31:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3357
Registrován: 3-2010
že v Rusku nepočítá se špatným palivem

No, v testech paliva před cca pěti lety byla mimo jiné i nafta Shellu, koupená u pumpy u nás a kousek za hranicemi v SRN. Nebe a dudy, německá na úrovni Benziny, která byla a je nejlepší, ta koupená u nás srač.ka s cetanovým číslem 45, přitom u nás je předepsáno myslím 51. Benzina má myslím 60.
Úterý, 01. srpna 2017 - 10:01:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7215
Registrován: 4-2003
mimo jiné i nafta Shellu, koupená u pumpy u nás a kousek za hranicemi v SRN. Nebe a dudy

Však taky právě proto léta u Shellu netankuju, protože oni mají jenm hezký marketing. V tom českým V-Power Diselu tehdy chyběla ta malajská složka ropy.

naivita na straně VÝROBCE, že v Rusku

A ten zákazník nemá techniky, který si poručí, že tady bude vyhřívaný filtr? Tohle přeci není osobní auto, do kterýho většina běžný populace po zvednutí haubny čučí jako husa do flašky.
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Úterý, 01. srpna 2017 - 10:26:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5538
Registrován: 8-2012
v testech paliva před cca pěti lety byla mimo jiné i nafta Shellu, koupená u pumpy u nás a kousek za hranicemi v SRN
A ruské depo stojí u nás nebo kousek za hranicemi v SRN, nebo jak to souvisí?
P.S. Za kontinuální reklamu na Benzinu doufám máte aspoň slevu korunu na litru [happy]

A ten zákazník nemá techniky, který si poručí, že tady bude vyhřívaný filtr?
Nějaký exCCCP technik prostě bude žít v provozní slepotě, že se to mizerný palivo rozumí samo sebou, popř. že se to nějak po sovětsku ojebe. Výrobce by měl být schopen "odborné péče" to zákazníkovi říct - ale ono to prodraží zakázku a výrobce potřebuje především prodat, že...
Forever trusting who we are, and nothing else matters.
Úterý, 01. srpna 2017 - 11:13:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3358
Registrován: 3-2010
T_H, ty seš opravdu tupec. Alespoň kdybys nereagoval na to, čemu nerozumíš. Tedy na nic. Nevím, jestli jsi byl někdy v poslední době v Rusku, asi ne, když plácáš ty svoje mentální zvratky, ale ony tam nejezdí jen žigulíci, zaporožce a volhy. Ty méďáky, bavoráky a audiny by na piliny asi nejezdily. Zato ty máš asi místo mozku piliny v hlavě jako vycpaný plyšový medvěd
Úterý, 01. srpna 2017 - 11:41:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7216
Registrován: 4-2003
Ty méďáky, bavoráky a audiny by na piliny asi nejezdily.

Ty jezdí na benzín - v ex CCCP jezdí minimum naftových osobáků.

Jinak medvěd vycpanej kovovejma pilinama, to je v Brodě kde se brodil malej Havlík nějaká místní specialita?
obrázek - Drážní stupnice tvrdosti modrých gum.
citát - Harry Callahan: "Názory jsou jako díra do zadku. Má ji každý."

Úterý, 01. srpna 2017 - 13:06:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8424
Registrován: 9-2002
T_._H_. a Jirkaxxxl asi nikdy nenajdou spolecnou rec. Nechcete si to vyresit nekde u piva ?

Mimochodem, s tou vice ci mene srackovou naftou se setkavam i na "vyspelym" zapade. Nebudu to roztahovat do podrobnosti, ale kdyz chci lenvnou a dobrou naftu, tak jezdim natankovat tam, kde tankujou taxaly. No a pokud mam tankovat nekde na dalnici, tak zasadne ne u BP a Shell. Kupodivu napriklad SM Carrefour ma celkem slusny palivo.

(Příspěvek byl editován uživatelem Agent.)
Kdyz si na vas nekdo prinese zbran, odsouhlaste a dejte mu vsechno co chce. Pak si bezte najit vetsi zbran...

Nevykat, nejsem nici sef, ani policajt.
Úterý, 01. srpna 2017 - 16:09:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 116
Registrován: 12-2007
Vejde se Railjet včetně loko na půl nástupiště na hlavním aniž by obsadil oba oddíly? Prosím ne spekulace z čísel, pouze jisté odpovědi. Díky :-)
Úterý, 01. srpna 2017 - 16:11:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7675
Registrován: 5-2007
Ano.
Středa, 02. srpna 2017 - 08:05:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14205
Registrován: 5-2002
JxL: Tu karamelizaci nemám ze své hlavy, ale odebíral jsem časopis "Auto Diesel", který prováděl různé testy paliv. Ty testy jim nedělali žádní Brouci Pytlíci, ale odborníci z rafinerií a výzkumných ústavů. Takže tomu věřím.
Tos nám pořád vysvětlil jen tu druhou půlku - co udělá cukr v palivu. Ale pořád to ještě nevysvětluje, proč by měl být jen u jedněch pumpařů, když biosložku povinně berou všichni.

Ty testy jim nedělali žádní Brouci Pytlíci, ale odborníci z rafinerií a výzkumných ústavů. Takže tomu věřím
Pokud jsou odborníci z výzkumných ústavů placení tak, jak je v kraji zvykem, pak bych si netroufl vyloučit, že si u nich ty testy "někdo" objednal...
Středa, 02. srpna 2017 - 08:10:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 32
Registrován: 6-2016
Zeptám se jen tak, na strojvedoucího jsou u ČD prý při vstupních pohovorech potřeba znalosti matematiky a geometrie. Zajímalo by mě na co se tak cca můžou ptát? Strojvedoucí by asi nějaké kvadratické rovnice, nebo objem kuželu, asi moc v praxi nevyužil [proud] Nebo se tím myslí jen základní věci, jako rovnice, přímá nepřímá úměra, trojčlenka a obvod čtverce? [andel]
Středa, 02. srpna 2017 - 08:46:43  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4994
Registrován: 9-2011
obvod čtverce
Myslíte, že železniční kolo má tvar čtverce? [wink]
Středa, 02. srpna 2017 - 09:37:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 272
Registrován: 1-2006
Jiste, proto vlak drnca. [kladivo]

(http://vtipy.yin.cz/o-policajtech/26/proc-vlak-na-kolejich-drnca/)
Středa, 02. srpna 2017 - 09:38:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 33
Registrován: 6-2016
Aleš: nebylo to myšleno konrétně na čtverec, ale obrazně (kruh, čtverec, obdélník atd.) prostě ty základní obrazce, i když uznávám, že kruh by bylo lepší přirovnání [proud]

PS: i když nedávno jsem viděl (a hlavně teda slyšel) nákladní vlak, kde byl jeden vůz obutý takovým způsobem, že to k čtverci nemělo daleko [lol][lol][lol]
Středa, 02. srpna 2017 - 09:43:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3360
Registrován: 3-2010
Pracant
Nedělej si starosti, dneska berou (skoro) každého a Pythagorovu větu nebo objem koule po tobě nikdo chtít nebude
Středa, 02. srpna 2017 - 10:14:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 243
Registrován: 9-2016
Paliva: Známý dělá u jedné světové petrolejářské firmy (tj. dělají i benzín a naftu) a prodávají je i zde. A toto mi říkal:
- Obyčejný Natural 95 - vozí se jednou cisternou, která objede i tři pumpy různých značek s jednou náplní. Takže stejný benzín koupíte u "dvorní pumpy", OMV i Shellu. Rozdíl může být jen rafinerie, která to vyrobila (Kralupy, Ústí, Bratislava, Německo)
- Vylepšený benzín - prodejce si nechává v rafinerii přimíchávat aditivum. Cisterna s ním objíždí jen jejich pumpy. Rafinerie opět různé
- "Super" benzín - aditivum přidávají pouze vybrané rafinerie. Distribuce pro ČR z Německa.
Bobo
Středa, 02. srpna 2017 - 15:35:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13622
Registrován: 5-2002
protože v nádražkách se nedá, zeptám se tady:
rumburk, poustevna, panský, mikulášovice - jak to tam vypadá pivně?
kocourek jen ve vandu nebo ho točí i jinde?
dík
kolisti = piráti chodníků
<font color="ffff00">neosvětlený cyklista = žádný cyklista</font>
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Středa, 02. srpna 2017 - 18:26:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3335
Registrován: 3-2006
Kocourek by měl být i v RBK naproti nádru - Restaurace U Parku.
Upozornění: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, cynismu a černého humoru.
Vyrobeno v závodě, který zpracovává vzdálené vize, bláznivé sny a šílené nápady.
Jirka_E
Středa, 02. srpna 2017 - 18:40:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 695
Registrován: 6-2015
Bobo:
"protože v nádražkách se nedá, zeptám se tady"
Proč by se nedalo?
Vítejte v DOBĚ INTERNETOVÉ.
Čtvrtek, 03. srpna 2017 - 07:48:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6718
Registrován: 1-2007
Dokázal by někdo definovat slovo negabaritní? To je něco jako neprofilový styk?
Čtvrtek, 03. srpna 2017 - 07:55:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14212
Registrován: 5-2002
Dá se to tak říct - neprofilový. V jaké souvislosti...?
Čtvrtek, 03. srpna 2017 - 09:57:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6725
Registrován: 1-2007
Hajnej: Díky. Kdyžtak proberem příští týden osobně.
januch1
Čtvrtek, 03. srpna 2017 - 16:30:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 160
Registrován: 9-2011
Ještě k té Praze hl.n. ohledně vlaků RAILJET.

Railjet se vleze ale je to na těsno. Pokud přijízdějící vlak výpravčí pustí jen do první půlky a strojvedoucí zastaví předpisově 10m před cestovým návěstidlem, lokomotiva zablokuje služební přechod na severní straně. A zbrojící vozíky pro LEO expres nebo případně rj mají problém, nedostanou se. Někteří šikovní výpravčí to řeší "bílou" nebo "PN" na cesťáku a zpraví Tě při vjezdu radiostanicí kde zastavit. Opačně, pokud jede souprava z ONJ a je zastavena v jižní části, poslední dveře řídícího vozu jsou mimo nástupiště, protože opět oněch 10m...

Již několik let existuje vyhláška ohledně povinnosti zastavování vlaků na hlavním nádraží o určitém počtu vozidel, tak aby dokázali uvolnit část koleje. Tu se hovoří o soupravách loko + 6 vozů a jednotka Pendolino. Railjet tedy z této vyhlášky vypadává a tudíž strojvedoucí si může s ohledem na cestující oprávněně zastavit dle článku 3033 v D1, tedy co nejblíže podchodům.
Čtvrtek, 03. srpna 2017 - 19:40:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14214
Registrován: 5-2002
januch: strojvedoucí zastaví předpisově 10m před cestovým návěstidlem
To je hezký, jak se nám ten předpis a jeho výklad dogmatizuje...
Technickou podstatou celé záležitosti je fakt, že převis něčeho, co stojí poslední nápravou už za izolovaným stykem, může čouhat před styk a tedy i před návěstidlo, aniž by to bylo zjistitelné ze strany ZZ. Proto předpis ukládá fírovi povinnost začít brzdit tak, aby byl schopen zastavit ještě před tím čouhajícím, což je s jistou rezervou stanoveno jako oněch 10 m odhadem.
Pokud ale fíra vidí, že tam nic takového není, nic mu po technické stránce nebrání dojet blíž, zejména je-li to z jiných důvodů (třeba zrovna uvolnění toho přechodu) potřeba. Bylo by jen a jen dobré, aby si z toho někdo papežštější než papež nedělal zdroj buzerace. Jo a taky by se to mohlo v tom předpise vysvětlit, aby nevznikaly různé lidově-tvořivostní výklady...
Čtvrtek, 03. srpna 2017 - 20:32:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7426
Registrován: 4-2003
Hajnej:To je hezký, jak se nám ten předpis a jeho výklad dogmatizuje...

Za to, že strojvedoucí zastaví třeba jen deset centimetrů nárazníky před návěstidlem, nikdo nemůže strojvedoucímu něco provést. Před návěstidlem zastavil, nikoho tím neohrozil, ale skoro určitě neuvidí, co na návěstidle bude, až bude chtít odjet. Musí se tedy nechat vypravit jinak, než návěstidlem.
Čtvrtek, 03. srpna 2017 - 21:39:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14221
Registrován: 5-2002
Bram: skoro určitě neuvidí, co na návěstidle bude, až bude chtít odjet
No tak před ním zastaví těma nárazníkama metr, to už uvidí (z bočního okýnka určitě).
Furt ale bude mít devět metrů k dobru oproti "předpisovému" zastavení.
Pátek, 04. srpna 2017 - 08:39:03  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1468
Registrován: 10-2009
"Jo a taky by se to mohlo v tom předpise vysvětlit....". Píše pan Hajnej. Tož si pak vzpomeňte na stížnosti na plevelení a bobtnání předpisů.
Mmch, stát metr čumákem před návěstidlem, pak krom mašin s dlouhým čumákem před mašinou uvidíte stejný hovno jako těch 10 cm. A hlavně, je-li něco nařízeno, není zde prostor, aby to řadový zaměstnanec (ba žádný zaměstnanec) dopravce nebo infrastruktury mohl něco posuzovat a na základě svého posouzení měnit. Januch jednička je opravdu jednička. Ví, co píše a ví, co dělá. Považujete-li dodržování nařízeného za dogmatizování, je to Vaše věc. Máte na věc pohled tvůrčího člověka. Můžete, ba myslím, že často musíte improvizovat. Jsou povolání, kde k tomu není prostor a každý pokus o vlastní interpretaci pokynů je rizikem pouze pro aktéra.
Tož pěkný letní den Vám všem. P.
Pátek, 04. srpna 2017 - 09:35:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3362
Registrován: 3-2010
Je to sranda to tady číst.
Když budu citovat z č.747 D1: "Čelo jedoucího vlaku musí zastavit alespoň 10 m (odhadem)před hlavním návěstidlem" . Kdyby tem "předpisotvůrce" alespoň vynechal slovo "jedoucího", stojící vlak u přece zastavovat nemusí. A když zastavím před návěstidlem třeba metr, o co jde? Mám prostě špatný odhad, hlavně ho nesmím projet. Je vidět, že tvůrci současných předpisů jsou důstojnými nástupci Pepy Sedláře, který skončil ve cvokárně...
Pátek, 04. srpna 2017 - 22:35:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14228
Registrován: 5-2002
Podroužek: Tož si pak vzpomeňte na stížnosti na plevelení a bobtnání předpisů.
No prostě se k předpisu vydá samostatná příloha s výkladem - stejně jako jsou k mání všelijaké důvodové zprávy a autorské komentáře. V mnoha příkladech by základní pravidlo a vysvětlení podstaty problémy vyšlo kratší, než pitvání všech možných variant a podvariant.
Zářným příkladem jsou návěsti světelných návěstidel, kdy s každým novým rychlostním stupněm předpis bobtná přímo kvadraticky. Ale musím zaklepat na dřevo, že už zaplaťpánbůh zmizela ta pitomost, kdy u návěstí předvěstících vyšší rychlost s bílou byla ve staniční koleji nařízena rychlost podle dolního světla...
Wokodobe
Sobota, 05. srpna 2017 - 15:25:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 516
Registrován: 11-2006
Hajnej:
"Ale musím zaklepat na dřevo, že už zaplaťpánbůh zmizela ta pitomost, kdy u návěstí předvěstících vyšší rychlost s bílou byla ve staniční koleji nařízena rychlost podle dolního světla..."
Mohl byste to popsat více?
Sobota, 05. srpna 2017 - 16:28:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 172
Registrován: 1-2012
Hajnej: Projeďte se někdy z Dlouhé do Ústí, skoro dva kilometry padesátkou, abych zastavil u cesťáku před mostem, nebo Olomouc od Štěpánova, též skoro dva kilemetry padesátkou až do perónu. Krása je, když je u Filiálky výstraha s bílou, která se změní na padesát a výstraha. Inu, předpisu je vyhověno, je třeba respektovat....
Sobota, 05. srpna 2017 - 17:45:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2458
Registrován: 1-2006
Inu, někteří předpisáři nikdy nepochopí, že ve vlaku jsou i lidé, kteří nejsou placeni od v něm stráveného času.
Sobota, 05. srpna 2017 - 21:10:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 618
Registrován: 11-2012
Palko: vjizdite do Olomouce a u filialky sviti na hl.nav. navest opakovani navesti vystraha, ktera se zmeni (muze zmenit) na rychlost 50km/h a vystraha?
Neděle, 06. srpna 2017 - 12:46:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3366
Registrován: 3-2010
Kdyby předpisy dělal někdo, kdo nemá v hlavě nas.ráno, jezdilo by se sníženou rychlostí "do odbočky" až od první výhybky, ne už od paty vjezdového návěstidla.
Neděle, 06. srpna 2017 - 16:01:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 173
Registrován: 1-2012
Pershink...: Ano, a často. Naposledy asi před týdnem. Vjíždím, na vjezdu výstraha, u Filiálky opakovaná (s bílou), na cesťáku před perony stůj. Pak se změní u Filiálky na 50 a výstraha, na cesťáku před perony je pak opakovaná 50 a výstraha. Takže od té Filiálky až po další návěstidlo, odhadem 6OO m padesátkou. Inu, předpis, jednoduchý, přehledný, srozumitelný, pro lidi...
Neděle, 06. srpna 2017 - 16:53:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 814
Registrován: 5-2002
A jak byste to řešil vy, Palko..?
Neděle, 06. srpna 2017 - 17:22:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7680
Registrován: 5-2007
Sants: Správne by to (dúfam, nie som projektant, keďtak ma niekto opravte) malo byť tak, že by tam malo ostať opakovaná výstraha a na ďalšom návestidle by malo svietiť 50 a opakovaná výstraha.

Jirkaxxl: To by bolo nadávania, keby ste si mali pamätať, ktoré návestidlo má za sebou výhybky a ktoré nie.

(Příspěvek byl editován uživatelem asdf.)
Neděle, 06. srpna 2017 - 17:52:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7439
Registrován: 4-2003
Asdf:To by bolo nadávania, keby ste si mali pamätať, ktoré návestidlo má za sebou výhybky a ktoré nie.

Přesně tak [wink].

A hlavně to má jednu výhodu: Když se z nějakého důvodu někomu u vjezdového návěstidla nepodaří snížit rychlost tak, jak je návěstěno, tak vzhledem k tomu, že se výhybky v naprosté většině případů nenachází ihned za vjezdovým návěstidlem, tak se většinou rychlost dá ještě k výhybkám snížit tak, aby nedošlo k průseru. Je to samozřejmě zcela nesprávné, ale je to na straně bezpečnosti. Pokud by byla snížení rychlosti nařízeno až od výhybek, tak by už prostor pro nouzovou korekci rychlosti nebyl žádný.

Raději nechat navždy snížení rychlosti hezky už od návěstidla, ne až od výhybek. I za cenu toho, že se od návěstidla k výhybce v mnoha případech vlak pak dlouho courá [wink].
Neděle, 06. srpna 2017 - 18:12:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1567
Registrován: 11-2009
Asdf: ale zrovna toto by se dalo snad řešit nějakým štítem na návěstidle (něco ve stylu "inverzní střelnice" tam, kde je odjezd předvěstí dalšího návěstidla). Nebo před první výhybkou další návěstidlo cestové (to je snad v Šlapanově od HB).
Neděle, 06. srpna 2017 - 19:21:56  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3367
Registrován: 3-2010
Asdf : To by bolo nadávania, keby ste si mali pamätať, ktoré návestidlo má za sebou výhybky a ktoré nie.
Trepeš chujoviny. Při odjezdu můžu zvyšovat rychlost po minutí výhybek, ale jak to poznám? Odhadem? Při vjezdu je to jasné. Tobě asi ne, ani se nedivím...