Diskuse K-report » Archiv 2016 » Železnice » Nádražní budovy, restaurace a jejich rekonstrukce předcházející | další

Nádražní budovy, restaurace a jejich rekonstrukce

dolů
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků   
 
Archiv diskuse Nádražní budovy, restaurace a je... do 17. 03. 2016 OlFi 60 17-03-16  12:08
Archiv diskuse Nádražní budovy, restaurace a je... do 02. 05. 2016 Trs2004 60 02-05-16  18:25
Archiv diskuse Nádražní budovy, restaurace a je... do 17. 06. 2016 David 60 17-06-16  23:06
Archiv diskuse Nádražní budovy, restaurace a je... do 29. 07. 2016 Rikin 60 29-07-16  15:43
Archiv diskuse Nádražní budovy, restaurace a je... do 23. 09. 2016 projížděč NAD 60 23-09-16  13:14
Archiv diskuse Nádražní budovy, restaurace a je... do 24. 11. 2016 Halbstadt 60 24-11-16  11:09
   autor příspěvek
Cogwheel
Čtvrtek, 24. listopadu 2016 - 13:08:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4326
Registrován: 1-2012
Tak to pak ano, Podkováň mi chutná. [ok]
Není to tak dávno, co jsme při dráhařském procházení pozůstatků zrušené trati ze Skalska směr Dolní Cetno šli okolo podkováňského pivovaru. Pivovar (který má ruského majitele) vypadal velmi ošuntěle, až částečně zpustle. Přesto vaří výborné pivo, které je na čepu málokde. Určitě by ho mohli vařit více - 99% z podchyceného pramene kvalitní vody z druhohorních pískovcových masivů tam bez užitku odtéká do potoka u trasy zaniklé žel. trati. O víkendu se v Podkováni místní pivo ani nedá koupit. Postoj majitele pivovaru nechápu - inu Rusák. [ko]
projížděč NAD
Pátek, 25. listopadu 2016 - 14:05:55  
Neregistrovaný host
109.80.102.33
Ad "Alf" = 6837:
Bubeneč..konec..
Autor toho textu se trochu mýlí (nebo se mu možná jen nehodí napsat pravdu naplno): bubenečskou "nádražku" totiž nezahubilo nejen přesunutí zastavování vlaků do nové zastávky v Podbabě, ale ani aktuálně spouštěná "EET" - zlikvidoval ji přístup k podnikání Erichova syna (jako jeho pokračovatele), protože tím, jak v posledních měsících "fungoval", odradil i ty poslední zbylé hosty, kteří byli ještě ochotni ten podnik svojí aspoň občasnou návštěvou podporovat: vedl to zkrátka ne už "od deseti k pěti", ale spíše "od mínus pěti k mínus deseti", takže z mizivých tržeb se ta hospoda už rozhodně nemohla dále "uživit".
Škoda kdysi docela příjemného podniku (zejména v létě) ...
Pátek, 25. listopadu 2016 - 14:30:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7463
Registrován: 5-2002
Projížděč NAD: Autor článku vydal (s kolektivem) dvě publikace - recenze o nádražkách:
Kdyby ti tak pámbů prdel roztrh’ a Chcípni do rána na chlupatý zuby!
(je k dostání i v prodejně na Masaryčce).
Nejde v nich o badatelské zachycení historie, ale o poetické zachycení nálad mizejících nádražek. A když někde vyslechne srdceryvný příběh, publikuje ho a to často i s kořením politických hospodských debat . O tom ta kniha je, ne o faktech. Ostatně i z těch názvů knih je jasné že nejde o samotnou historii či zachycení faktů.

(též i ten web www.vagus.cz)
projížděč NAD
Sobota, 26. listopadu 2016 - 01:37:42  
Neregistrovaný host
109.80.102.33
Ad "Borovička" = 7463:
Autor článku vydal (s kolektivem) dvě publikace - recenze o nádražkách
To je sice (asi) pravda, ale nechápu, proč by se ty knihy měly dávat do souvislosti s nepřesně a neúplně popsanými příčinami ukončení provozu bubenečské "nádražky", N.B. zveřejněnými na nějakých "cizích" internetových stránkách nezaměřených a priori na restaurační podniky (a navíc vlastně poloanonymních): realističtěji popsaného neveselého vývoje situace v bubenečské "nádražce" v posledních měsících se přitom týkalo už několik příspěvků z doby před cca 6 týdny (zveřejněných v této sekci DF) - výmluvy na dopad spuštění EET jsou, bohužel, jen pouhým (pro místních poměrů znalé logickým) završením toho vývoje (v patrné snaze pravé příčiny zamaskovat).
Sobota, 26. listopadu 2016 - 14:23:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 36
Registrován: 4-2013
Autor článku to samozřejmě všechno ví, a ten text přece ve skutečnosti vůbec není o EET.
Cogwheel
Pondělí, 28. listopadu 2016 - 14:48:12  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4334
Registrován: 1-2012
I novodobá historie pivovaru Podkováň je docela komplikovaná - viz: http://pivovary.info/prehled/podkovan/podkovan_h.htm (ke konci článku).
projížděč NAD
Úterý, 29. listopadu 2016 - 20:02:56  
Neregistrovaný host
109.80.102.33
Ad "npyrin" = 36:
ten text přece ve skutečnosti vůbec není o EET
No, já tedy nevím, ale nějakou narážku na EET tam vidím téměř v každém odstavci - takže celkové vyznění je jiné ...
Ale asi jsme se nepochopili: mně se nelíbilo (a nelíbí), když se kdokoli snaží zdůvodnit konec fungování nějakého podniku (v tomto případě bubenečské "nádražky") pouze či především nutností přejít na EET a náklady s tím spojenými, ačkoli pravda je jinde - a nepochopil jsem proto (a stále ještě nechápu), proč "Borovička" reagoval na můj příspěvek tak, jak reagoval, když s jím zmíněnými knihami aktuální situace nijak nesouvisí: to je vše.
Středa, 30. listopadu 2016 - 06:53:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7477
Registrován: 5-2002
projížděč NAD: smiř se s tím, že velké pivoary mají už k dispozici docela nemilá čísla o omezení zavážky svého pivo (prý jde o stovky hospod). Rozebírat tu, že důvodem nebude hospodám (i nádražkám) to život nezachrání.
749.243-2
Středa, 30. listopadu 2016 - 19:37:20  
Neregistrovaný host
37.188.238.34
Dovolím si zauvažovat, zda by se strhla podobná vlna zavírání hospod, kdyby dřív, než povinné zavedení EET, padlo dogma o tom, že hospoda musí být skrz naskrz prohulená a nikdy jinak. Mám na mysli "protikuřácký" zákon. A že návštěva mnohé nádražky, nebo těsné přínádražky (Bubeneč, Kladno, Rokycany, Dejvice, Smíchov, Strakonice, Protivín, Budějice, Velenice, Veselí, Třebová...) znamená, že i po obědě+opravdu jen jednom, člověk smrdí, jak kdyby v hospodě prokouřil sám půl dne.
Bobo
Čtvrtek, 01. prosince 2016 - 15:49:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13328
Registrován: 5-2002
znám dost lidí, který do hospody nechodí jen a pouze proto, že se tam hulí..........
kolisti = piráti chodníků
<font color="ffff00">neosvětlený cyklista = žádný cyklista</font>
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
dvx
Čtvrtek, 01. prosince 2016 - 19:30:33  
Neregistrovaný host
194.228.169.254
Máte někdo tip, kam zajít v Kořenově u nádraží? Případně cestou z Martinského údolí nebo z Horního Polubného, kudy je to lepší? Preferuji regionální pivo. Dají se někde v neděli mezi 15-16h zakoupit lahváče do vlaku?
Vojtěvákos
Čtvrtek, 01. prosince 2016 - 22:56:33  
Neregistrovaný host
185.16.181.248
Nádražka v Rokycanech poněkud omezila provoz,sobota a neděle je zavřeno. Ve všední den mají od 9 do 17. Vaří se , točí pivo Gambrinus, Plzen , Klášter.
EET
Pátek, 02. prosince 2016 - 12:06:13  
Neregistrovaný host
212.24.156.105
Konec nádražek v Čechách? EET, poslední hřebíček do jejich rakve

http://echo24.cz/a/wr5F2/konec-nadrazek-v-cechach-eet-posledni-hr ebicek-do-jejich-rakve
Pružinskij
Pátek, 02. prosince 2016 - 12:14:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1212
Registrován: 4-2015
Pokud nechtějí platit daně, tak ať chcípnou. Práce je ČR dost pro každého.
749.241 + Bobo: Asi tak. Zahulený smrdící pajzly s prapodivnou klientelou patří někam minus 30 let zpět.
West code was broken.

Pátek, 02. prosince 2016 - 12:35:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7479
Registrován: 5-2002
Pokud nechtějí platit daně, tak ať chcípnou. Práce je ČR dost pro každého. - a jéje zas jeden všeználek s bábišomozkem.

Sám podnikal akorát s příspěvky v ROH.
Pružinskij
Pátek, 02. prosince 2016 - 12:45:13  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1214
Registrován: 4-2015
Ona je někde povinnost podnikat? (zato daňová povinnost ano, ovšem chápu, že pro řadu lidí je lepší když se vlastně nezjistí kolik toho vytočí....).
V mém městě je řada restaurací a nechodím ani do jediné a to ne proto, že bych neměl chuť na jídlo nebo pivo.
V ROH jsem nebyl, vyhozen už z jisker a pionýra. Tak řešení skrze osobu máte hotový, co dál?


(Příspěvek byl editován uživatelem Pružinskij.)
West code was broken.

Pátek, 02. prosince 2016 - 14:05:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7480
Registrován: 5-2002
Ona je někde povinnost podnikat? - no státní podniky už nás dávno všechny neuživí.

zato daňová povinnost ano - ty rušené podniky snad neplní daňové povinnost? Na základě čeho se domíváte nebo to máte od Andreje z TV?

V ROH jsem nebyl, vyhozen už z jisker a pionýra. - no zákaz podnikat vás zřejmě stačili naučit ještě před tím vyhozením.
Bobo
Pátek, 02. prosince 2016 - 15:22:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13332
Registrován: 5-2002
vzhledem k tomu, že vjetnamec ve stánku eet mít nebude, tak je to celý dyskrymynáce[blush]
a stačí mít šikovný sw.......
kolisti = piráti chodníků
<font color="ffff00">neosvětlený cyklista = žádný cyklista</font>
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Pátek, 02. prosince 2016 - 15:38:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5930
Registrován: 5-2002
No jako dřív jsi nedostal normální účtenku, teď nedostaneš elektronickou účtenku - pokrok nezastavíš. [proud]

(Ale technologický firmy se nažerou a na světě je o píčovinu víc)
Bobo
Pátek, 02. prosince 2016 - 17:14:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13333
Registrován: 5-2002
úplně přesně [biggrin]
kolisti = piráti chodníků
<font color="ffff00">neosvětlený cyklista = žádný cyklista</font>
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Mladějov
Pátek, 02. prosince 2016 - 17:30:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9102
Registrován: 3-2007
Akorát, že když obchodníka, co nedává účtenky, někdo udá a kontrola si to ověří, tak jsou sankce opravdu mastné.
Pružinskij
Pátek, 02. prosince 2016 - 19:29:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1218
Registrován: 4-2015
No jako dřív jsi nedostal normální účtenku, teď nedostaneš elektronickou účtenku
Jo, tohle když udělá normální středně velká hospoda nebo bar, tak tam má do týdne kontrolu. V zemi, kde je bonzování oblíbenou činností se o to neboj. A já účtenku v hospodě dostal vždycky, asi nechodím do těch co ty. V Plzni to máte jinak?
Mimochodem dobrá polovina těch pajzlů v našem okresním městě měla zkrachovat už dávno.

no státní podniky už nás dávno všechny neuživí.
ČR uživí půl milionu imigrantů, čili místní taky. V místě kdy pracuji jede celá průmyslová zóna na bázi cizinců. Mimochodem berou i naše.

no zákaz podnikat vás zřejmě stačili naučit ještě před tím vyhozením.
Kádrovák jste mizernej, zkuste něco jiného.
West code was broken.

Sobota, 03. prosince 2016 - 00:12:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10697
Registrován: 5-2004
No tak pajzly avenkovsky zkrachujou/zavrou. Stamgasti se sejdou v garazi u nekoho a nakoupej lahvace/petky. Tipnu si ze za ty laciny patoky se vybere na dph min nez na drahym tocenym.

No a na vylety se proste misto mistni hospy nakoupi nekde v superhypu.
Mauricio
Sobota, 03. prosince 2016 - 07:34:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8897
Registrován: 4-2005
Osobně mi EET vadí čistě jen z principu* - ale že by se kvůli tomu muselo zavírat? Prosím Vás, vždyť to je jen zástupný důvod... Chápu, že se třeba někdo nechce učit s počítačem, že nemá přístup k internetu, že nemá jednorázovou investici na zakoupení pokladny... Kolik hospod se zavřelo třeba kvůli tomu, že majitel neměl investici na výměnu oken? Nebo na dezinfekci půllitrů? A že se okrádalo? Ale prosím vás. Když si dáte v hospodě 6 piv, kdo z vás ví, že si jich dal 6? Neměli jste náhodou 7? Nebo 5? Kdo bude chtít okrádat, EET ho nezastaví. Co třeba velké akce - firemní večírky apod. - tam se to nalupe a nikdo to nepozná. Je to taková česká představa, že hospodský je parchant a krade ve velkým (samozřejmě že ano, ale každý živnostník se snaží stát co nejvíce ojebat, protože stát ojebává ho - nevidím v tom problém, není-li bohatý občam, není bohatý stát), no a populista Babiš se tohoto chytil, aby mu stoupli preference. A ejhle, ono to zjvně funguje, když hned první den bylo plno bonzů. Mimochodem - v Troubsku jsme to měli zkušebně už od začátku listopadu a jedinej problém, který se naskytl, byl poměrně častý výpadek systému - a to v něm "nejeli" všichni. Tržby jsou stejné a zákazníci taky. A kupodivu jsme nezavřeli.

* komunismus je špatný, ale policejní stát ovládaný mafií už nikomu nevadí - a že sledujou každý náš krok je taky všem jedno - tedy sledují jen některé kroky, když už, tak se to mělo týkat všech

(Příspěvek byl editován uživatelem Mauricio.)
Sobota, 03. prosince 2016 - 07:47:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7481
Registrován: 5-2002
Mimochodem dobrá polovina těch pajzlů v našem okresním městě měla zkrachovat už dávno. - konečně pán odkopal svůj mindrák. Pak si ale spletl vlákno. Toto je i o těch pajzlech.
Sobota, 03. prosince 2016 - 08:01:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7482
Registrován: 5-2002
ČR uživí půl milionu imigrantů, čili místní taky. V místě kdy pracuji jede celá průmyslová zóna na bázi cizinců. - koukám makroeknom jak noha. V té průmyslové zóně snad působí státní podnik zaměstnávající cizince?
Mauricio
Sobota, 03. prosince 2016 - 10:41:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8899
Registrován: 4-2005
Pokud budete mít někdo v sobotu 10.12. cestu kolem Troubska, určitě se zastavte - od 14h zde bude probíhat decentní oslava nového grafikonu - pokud je co slavit (a taky se bude diskutovat nad dosavadním zrhuba půlročním provozem nádražního zřízení - pokud je nad čím diskutovat). Diskuzi nad EET a politickou situací bych ale raději ponechal za dveřma [biggrin]



(Příspěvek byl editován uživatelem Mauricio.)
ss
Sobota, 03. prosince 2016 - 16:13:58  
Neregistrovaný host
131.117.208.82
a stačí mít šikovný sw.......

zřejmě si to představuješ kapánek naivně, asi jako když na autohofu přibrzdí dodávka s týpkem, kterej ti za mírnej obolus přemázne kartu s přetaženým aetrem... no tak takhle einfach to určitě nebude, panáčku[wink]
Pružinskij
Sobota, 03. prosince 2016 - 18:13:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1223
Registrován: 4-2015
konečně pán odkopal svůj mindrák. Pak si ale spletl vlákno. Toto je i o těch pajzlech.
Krom kádrováka i mizerný psycholog.

koukám makroeknom jak noha. V té průmyslové zóně snad působí státní podnik zaměstnávající cizince?
Státní podniky taháte do diskuze vy, já ne.

Jinak souhlas s Mauricio. (až na Když si dáte v hospodě 6 piv, kdo z vás ví, že si jich dal 6? - já to třeba vím, ale nejspíš existují i lidi co neví kolik vypijou)

A klidně to může vypadat i tak, jak popisuje P. Vlček.
West code was broken.

Sobota, 03. prosince 2016 - 20:40:58  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7484
Registrován: 5-2002
Státní podniky taháte do diskuze vy, já ne. - ehm tak proč zjevně na to reagujete, ehm ehm...
749.243-2
Neděle, 04. prosince 2016 - 20:38:13  
Neregistrovaný host
37.188.154.41
Nemá EET zabránit něčemu jinému, než tomu, že si někdo dá tolik piv a rumů, až mu jde hlava kolem, tak mu ještě dvě pivka a prcka na účet přimáznou, aby je zaplatil? Tohle přeci může hospoda udělat i v režimu EET a z hlediska správce daně bude naprosto čistá.
Úplně stejně se nechá přikrmit hromadná konzumace typu narozeniny, tmelení kolektivu, svatba...
Pondělí, 05. prosince 2016 - 06:47:06  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7485
Registrován: 5-2002
A naopak - tudle mi natočil jeden strejda 5 piv, ale naúčtoval mi jen 4. Tak jsem zaplatil 4 a za to páté ho nabonzoval přes ten web. Holt nešika krátil daně .-)
749.243-2
Pondělí, 05. prosince 2016 - 19:26:06  
Neregistrovaný host
37.188.190.156
Koukám, že pan Borovička bude v kolektivu velmi oblíben. Zejména v malých restauracích, kde se většina lidí zná, mají takové hrdinné UDavače moc a moc rádi. Nejraději je potkávají po zavíračce v temné uličce za rohem. Připomíná mi to skutečné "hrdinství", asi jako když si někdo vydyndá na řidiči autobusu zastavení mimo zastávku a pak napíše děkovný dopis na podnik, nebo zamorduje důchodce vrátného a vydává to za odboj.

Už Borovičkův dědeček, prý byl podobný hrdina a v roce 1943 nestranně udal Řiši souseda, že nahlásil jednu husu, ale zabil a snědl ještě jednu, což učinil v rozporu s nařízením Říšského protektora...
Pondělí, 05. prosince 2016 - 21:22:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7488
Registrován: 5-2002
749.243-2: ach jo, jeden co zase nepochopil. Já nehlásil husu, já hlásil absurditu hlásit tu husu. Heil Bábíš. Čistěme si mozek.
Středa, 07. prosince 2016 - 14:14:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3
Registrován: 6-2016
To Mauricio: Jsem těžce přespolní (Olomouc), takže na diskuzi nemůžu dorazit. Vechtrovna se mi moc líbí, nejraději sedím v prosklené části, popíjím Dalešky a sleduju vláčky. Z nabídky k pivečku si vždycky je co vybrat. Naposledy to byl uzený balkánský sýr. Manželka pochází ze Žebětína a tak téměř vždy když přijedeme ke tchýni, udělám si k vám vycházku (asi 7 km), protože žádné pořádné spojení mezi Žebcem a Troubskem neexistuje. Ale to nevadí. V lednu se u vás chystám oslavit narození potomka s mými kamarády z Brna. Ať se celému projektu daří, moc vám fandím. Ondra
Mauricio
Pátek, 09. prosince 2016 - 09:47:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8900
Registrován: 4-2005
Převelice děkujeme za pochvalná slova a projevenou podporu, které si nesmírně vážíme [happy]
Pátek, 09. prosince 2016 - 15:19:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 634
Registrován: 2-2007
změna čepu v letohradské nádražce: skončil Bernard a točí Krakonoše 11-ku za 18,-Kč a 12-ku za 19,- Kč
Bobo
Pátek, 09. prosince 2016 - 15:42:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13345
Registrován: 5-2002
lysá je furt zavřená? protistánek v zimě stánkuje?
kolisti = piráti chodníků
<font color="ffff00">neosvětlený cyklista = žádný cyklista</font>
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
22michal
Pátek, 09. prosince 2016 - 15:48:04  
Neregistrovaný host
85.93.96.37
Často tady vidím, že bývá na čepu Krakonoš. A dost mě teda zaráží ta cena.
U nás stojí desítka Brno 24Kč, 11. 26Kč, plzeň 36Kč.
A to jsme na lontě.
Čím to je, že je Krakonoš tak levnej? Je to k pití?
Pajas2
Pátek, 09. prosince 2016 - 16:43:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 676
Registrován: 10-2009
Lysá nad Labem má na nádraží jídelnu se 4-6 hotovými jídly po 62 Kč za jídlo a stálou nabídkou jako je smažák, řízek apod. v dobrých cenách. Otevřeno po-pá 10:30-15:00.
Pátek, 09. prosince 2016 - 17:57:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 26
Registrován: 6-2016
22michal: Krákora 12 je v mém osobním žebříčku TOP pivo s výborným poměrem cena-výkon. A že je cenově výhodnější? Třeba v Trutnově chtějí prodat dvě piva za 20 a ne jedno pivo za 30.
Pátek, 09. prosince 2016 - 19:07:42  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 568
Registrován: 7-2009
Musím než souhlasit - Krakonoš je dobré pivo, bohužel v posledních letech s občasnými výkyvy kvality, kdy před několika lety došlo ke kontaminaci patrně na stáčecí lince, což mělo za následek extrémně rychlé zkažení piva již několik dní po stočení do lahví i sudů. Prostě nechutnej humus a to jak 10°, tak i dříve bezproblémová 12°. Zkušenost nejen při nákupu v okolních supermarketech, ale, co je zarážející, i v tamní pivovarské prodejně. Naštěstí cca poslední 2 roky jsem neměl jediný problém s tímto pivem. Tady v Pardubicích ho, pokud je mi známo, prodává v lahvové podobě jeden stánek v Trnové, jinak nikde nic.
A navíc ta cena je bezkonkurenční - třeba točená kvasnicová 12° přímo pod komínem v pivovarské restauraci za nádherných 18 - no nepijte to !!!
Pátek, 09. prosince 2016 - 19:20:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3705
Registrován: 3-2005
Bobo:protistánek v zimě stánkuje?
Před měsícem stánkoval, otevřeno od brzkého rána do večera, Rohozec stále kvalitní [ok].
Blanka
Neděle, 11. prosince 2016 - 22:44:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 270
Registrován: 12-2014
Vzpomínka na s novým GVD zrušenou žel. zastávku Praha-Smíchov Na Knížecí [masinka]
https://youtu.be/MCxI99wm5lg
Můj Youtube kanál BlanCamCZ s převážně železniční tématikou dostupný zde [masinka]
Úterý, 13. prosince 2016 - 09:12:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1330
Registrován: 4-2005
Bistro ve dvoraně na Masně (palačinkárna) je opět v provozu, ale palačinky nebyly minulý týden k mání. Na čepu Kozel, Radek a Kácov, personál a nabídka jídel beze změn.
Mladějov
Úterý, 13. prosince 2016 - 11:37:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9149
Registrován: 3-2007
Hm, do bistra jsem vstoupil tuto sobotu..na stěně nápis "polévky, guláš, řízek", uvnitř tři lidi popíjeli pivo u politých umatlaných stolků, hygiena tedy pochybná a ani nabízené jídlo nikde vidět nebylo.
Takže známkuji tak 3.
A kdo by zavítal do Prahy, tak v okolí Masny doporučuji na teplé jídlo a posezení v teple 5. patro OD Bílá labuť, kam se přestěhoval legendární bufáč "U Rozvařilů", ceny sice po EET stouply, ale pořád je to na Prahu 1 cenově přijatelné místo k obědové pauze a ohřátí se, maj i www. stránky http://www.urozvarilu.cz/. Výtahem "až nahoru".
749.243-2
Úterý, 13. prosince 2016 - 18:06:32  
Neregistrovaný host
37.188.157.37
Jo, samoobslužná jídelna v Labuti není vůbec špatná, poměrně široká nabídka jídel. Navíc má za obědové ceny otevřeno i o víkendu a v Po-Pá až do večera. Výtahem až nahoru, ale dolů jako ovce přes pět pater jezdicími schody, protože výtah pro cestu dolů hlídá jakási security vepřová hlava a pěší schodiště je uzavřeno. Účel je asi, aby si návštěvníci jídelny v Labuti koupili něco skvělého v OD. Ovšem co, když 4.p je celé zabedněné papundeklem, ve 3.p je k mání veteš všeho druhu za 29Kč, ve 2.p je k vidění leda zrušený Hervis a do 1.p člověk přijde stejně.
Neděle, 18. prosince 2016 - 12:06:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6452
Registrován: 1-2007
V areálu Nákladového nádraží Praha-Žižkov se nachází hospoda Krmelec. Otevřeno je od pondělí do pátku od 10 hodin, závíračka je podle potřeby. Na fotce je zřejmá nabídka. Na čepu by měl být Bernard.


Zde ještě jedna "veselá příhoda" z nádražky v Břeclavi.
Bobo
Neděle, 18. prosince 2016 - 16:15:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13358
Registrován: 5-2002
cheb, protizajíček zdražil na 31 s klasickou výmluvou na eet.
bufet 1.n. zdražil březno 10 na 22
škoda, že v kynšperku je piwovar tak daleko......
kolisti = piráti chodníků
<font color="ffff00">neosvětlený cyklista = žádný cyklista</font>
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/
Pondělí, 19. prosince 2016 - 15:36:45  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6453
Registrován: 1-2007
A další incident z nádražky v Břeclavi
Mladějov
Pondělí, 19. prosince 2016 - 16:21:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 9224
Registrován: 3-2007
Ano, Krmelec vypadá nádherně, jako bezdomovecké doupě [biggrin]
Další žloutenka plná místních bezdomáčů ?

Radši jděte o 150 m vedle do restaurace U Kozla.
http://ukozla.cz/
El_ron_de_cuba
Pátek, 23. prosince 2016 - 01:53:21  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 467
Registrován: 2-2004
Kdysi býval vpravo, před nádražím v Kolíně stánek, kde dělaly mmj. dobré hambáče a hot-dogy. Nevíte kam se přestěhoval? Řekl bych, že zmizel při přestavbě.
Díky.
České Velenice
Pondělí, 26. prosince 2016 - 19:53:42  
Neregistrovaný host
46.149.124.121
Máte někdo zkušenost s Nádražní ubytovnou v Českých Velenicích? Čistota, pochybné existence...?
Bobo
Sobota, 31. prosince 2016 - 14:06:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 13377
Registrován: 5-2002
stejný dotaz mám i na bydlírnu čd v lysé..
kolisti = piráti chodníků
<font color="ffff00">neosvětlený cyklista = žádný cyklista</font>
jsem nucen používat automobil. na chodníku díky kolistům není bezpečno
http://www.stopkoureni.cz/