Diskuse K-report » Archiv 2016 » Autobusy a trolejbusy » Tykadláci v Plzni » Archiv diskuse Tykadláci v Plzni do 26. 06. 2016 předcházející | další

Archiv diskuse Tykadláci v Plzni do 26. 06. 2016

dolů
   autor příspěvek
Horstfuchs
Sobota, 11. června 2016 - 11:54:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 143
Registrován: 11-2013
Sobota +++ attachment +++ 275014 +++ Sobota +++
Neděle +++ attachment +++ 275015 +++ Nedele +++

Je to rozbitý, nejde to zobrazit

(Příspěvek byl editován uživatelem Horstfuchs.)

(Příspěvek byl editován uživatelem Horstfuchs.)
Upozornění pro alergiky: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, zvráceného humoru a korrrýšů. Vyprodukováno v závodě, který zpracovává sarkasmus a vícesmyslné narážky.
Sobota, 11. června 2016 - 12:27:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2360
Registrován: 2-2005
pane Martine Leško, Vy jste ale debil...........[kladivo] [crazy] [kladivo]
Sobota, 11. června 2016 - 21:22:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 829
Registrován: 4-2007
Martin_l: Copa to je "určitá návštěvnická infrastruktura"? Akou rečou stě Kefalín těraz hovoril?
Pavel2
Sobota, 11. června 2016 - 22:29:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14078
Registrován: 8-2002
možná tím ML myslí, že tam fa Toi Toi zavčasu naveze mobilní hajzlíky a umyvadla.
bude tam i transparent se sloganem Vaše hovno - naše radost? [wink]

pravdu má ML v tom, že na lokalitu Cukru je zpracovaná snad územní studie, která předpokládá přeměnu na obytnou zónu, jejíž předobraz reprezentuje před pár lety postavenej bytovej dům v Černický ulici naproti vratům bývalých autobusových dílen.

zatím se areál přejmenovanej na DEPO 2015 hodí a až bude lepší situace na realitním trhu, město rádo pozemky rozprodá developerům. třeba se mezitím magoši podaří přimět Brusel k zadotování zastavený přeměny Světovaru a kultura se přesune tam.
Pavel2
Sobota, 11. června 2016 - 22:34:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14079
Registrován: 8-2002
horst:
kde bereš ty attachmenty co ti nejdou zobrazit?
Neděle, 12. června 2016 - 10:19:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 588
Registrován: 6-2003
Objasním, "čo si kefalín predstavuje pod pojmom určitá návštěvnická infrastruktura"
- kavárna a zázemí pro občerstvení
- stojany rozmístitelné ve volném prostoru, na které se dají oboustranně pověsit výstavní panely - v tomto případě vás čeká rozsáhlá výstava (textová + obrazová) na celkem 41 panelech
- možnost rozmístění samostatných velkoformátových fotek na stěny
- vitriny, stolky, stojany na různé předměty
- tzv. "skleník" - menší přednášková místnost

Ostatní je jasné z příspěvku Martina_L. Na akci rádi přivítáme všchny návštěvníky včetně Horstů, Anhartů a jiných odborníků z této diskuse, kteří si s námi u kávy a sodovky mohou přijít popovídat o tom, co by na příštích oslavách s jejich přispěním šlo udělat lépe.
Neděle, 12. června 2016 - 11:02:18  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5133
Registrován: 9-2005
co by na příštích oslavách s jejich přispěním šlo udělat lépe

Oni kibicové pseudonymové by byli schopni něčím přispět? [happy]
Neděle, 12. června 2016 - 11:39:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2361
Registrován: 2-2005
ad Jirka_Š:
Na akci rádi přivítáme všchny návštěvníky včetně Horstů, Anhartů a jiných odborníků z této diskuse, kteří si s námi u kávy a sodovky mohou přijít popovídat o tom, co by na příštích oslavách s jejich přispěním šlo udělat lépe.

ukaž mi jeden jedinný konkrétńí příspěvek, kde ten Váš čůrákiskán někdo napadá. Mimo mě, kde je patologická přívětivost a obliba rodinky Lešků.
Jinak, co se týče dostupných informací jsou oslavy organizovány na nejvyšší možné odborné úrovni, s maximálním nasazením, bez jakéhokoliv nároku na cokoliv. [nene] ( nedovolil bych si pochybovat, že by to mohlo být jinak )
jistá jména jsou zárukou naprosté odborné kvality [lol] [biggrin] [rofl] [rofl] [biggrin] [lol]
Vladimír_b
Neděle, 12. června 2016 - 19:34:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2636
Registrován: 6-2008
kteří si s námi u kávy a sodovky mohou přijít popovídat o tom, co by na příštích oslavách s jejich přispěním šlo udělat lépe.
Z toho už jsem vyrostl a stojím nohami pevně na zemi. Stačilo mi pár let škodovácké demagogické převýchovy. [yawn] A raději jsem odešel do lesů postevničit. [crazy] [rofl]
Neděle, 12. června 2016 - 21:01:07  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1903
Registrován: 12-2006
Ad Libor hh: A co jsi pro organizaci oslav udělal ty?
Ad Horst Fuchs: Doporučuji si obléci své ženské šatičky a jít zapozovat.
Zdraví novinová leštička.
Neděle, 12. června 2016 - 22:18:48  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2362
Registrován: 2-2005
ad ,,pan,, Vlastimil Leštivý:
Ad Libor hh: A co jsi pro organizaci oslav udělal ty?

že bych začal posílat obscéní emaily kolegyním v práci? A budou v depu 2015 výherní automaty? co, Vlastimile, že by jsme si cvrnkli?
odkaz
Petr_k
Neděle, 12. června 2016 - 22:36:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11521
Registrován: 4-2003
Vlastimile, tobě musel někdo fakt hrozně ublížit. Že on o tobě někdo napsal pravdu. Neměl byses raději jít léčit?
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Malý_fotograf
Pondělí, 13. června 2016 - 08:40:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5932
Registrován: 5-2002
Pánové nemyslíte, že i kdyby tohle byla pravda, je to velmi za hranou a vlastně to dost vypovídá i o vás? Zamyslete se a vykašlete se na tyhle výpady[pozor] Nikoho nezajímaj a shazujete možná víc sebe než protistranu...
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Pondělí, 13. června 2016 - 12:22:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2363
Registrován: 2-2005
ad M_f:
Hlásím, že jsem se hanbou propadnul do západního Německa [talker] [biggrin] [talker]
Tom120
Pondělí, 13. června 2016 - 20:13:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 671
Registrován: 6-2007
Libor_hh:
Tím se vysvětlujou ty tvoje nákupy v Kauflandu v Chamu. [lol] Tak až příště budu chtít na nákup do Weidenu, tak stačí tady zanadávat na místního zužovače silnic a jsem tam. [lol] Levně a přátelsky k životnímu prostředí. [biggrin]

Tedy za předpokladu, že ses nepropad zrovna do imigračního tábora Merkellandu ... [happy]

(Příspěvek byl editován uživatelem Tom120.)
Stránky o nákladních vozidlech TATRA: TATRA-page
Úterý, 14. června 2016 - 09:25:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2364
Registrován: 2-2005
ad Tom120:

Levně a přátelsky k životnímu prostředí


jak krásně popsáno na šotoušském foru [lol] [lol] [lol]
sice jsem se propadnul hambou až do západního Německa, ale otázkou zůstává, zda jsem neporušil nějaké nařízení EU o volném propadu osoby [biggrin]

leškinové a šplouchalové mě to jistě rádi vysvětlí [rofl] [rofl]

Ať žije plzeňský čůrákistán na radnici:

čůrákistán

Primátor Martin Zrzavecký tvrdí, že si logo spojuje s vizí a budoucností města a upozorňuje, že je možné si s novým grafickým symbolem hrát. Primátor věří, že Plzeňané budou nové logo nosit na tričkách. „A doufám, že ho přijmou za své,“ uvedl.

Zdroj: http://plzen.idnes.cz/nove-logo-mesto-plzen-radni-vyberove-rizeni -fmd-/plzen-zpravy.aspx?c=A160613_090408_plzen-zpravy_pp



Nový symbol Plzně navrhla společnost Dynamo design. Její zástupce Libor Jelínek řekl, že výtvarníci se logem snažili vyjádřit i to, že Plzeň jde svou vlastní cestou.

Zdroj: http://plzen.idnes.cz/nove-logo-mesto-plzen-radni-vyberove-rizeni -fmd-/plzen-zpravy.aspx?c=A160613_090408_plzen-zpravy_pp


holt zase jedna malá domů soukromé firmě. peněz máme na rozdávání, tak proč ne [nene] [crazy] [nene]

A je hezké, jak primátor věří...............


(Příspěvek byl editován uživatelem libor hh.)
Úterý, 14. června 2016 - 13:49:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5134
Registrován: 9-2005
Při příležitosti trolejbusooslav v Plzni 18. června, bude především pro přespolní určen Den pootevřených vrat v muzeu ČSAD v Plzni-Doubravce. [happy]


514
Úterý, 14. června 2016 - 17:37:40  
Neregistrovaný host
90.176.137.183
Leška Vlastimilná je alkoholik.
Úterý, 14. června 2016 - 20:02:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3421
Registrován: 5-2002
Malá pozvánka na víkend do Plzně prostřednictvím fotografií pořízených přibližně před 10 lety

Plzeňské tramvaje - aktuální zajímavosti z provozu již od roku 2000 na internetu a později také na Facebooku
Tramvajové provozy - fotografie z různých měst včetně zahraničí
Malý_fotograf
Středa, 15. června 2016 - 12:37:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5935
Registrován: 5-2002
Do Plzně se z Prahy kromě Tatry přesouvá i 8Tr. [jidlo]

Nabízí se tedy otázka... Z jakého důvodu osmička jezdit nebude? Nemá papíry?
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Malý_fotograf
Středa, 15. června 2016 - 13:42:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5937
Registrován: 5-2002
Koukám na program a vidím, že o provozu 8Tr se tam zmiňují, takže předešlý příspěvek beru zpět...
Evidentně jsem pracoval s informací, že z Prahy přijede pouze Tatra a z Brna ty dva "plzeňské" kousky, co tu byly v roce 2006. [happy]
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Čtvrtek, 16. června 2016 - 19:15:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5140
Registrován: 9-2005
Poslední informace o jízdách: odkaz

Existuje sice nějaký plán nasazení vozidel, leč zákulisní informace hovoří v tom smyslu, že kondice většiny muzejních exponátů není růžová a patrně bude dost mimořádných změn.

Jako tradičně se vše dodělává na poslední chvíli, některé body programu v DEPU budou zřejmě zveřejněny až 20. června. [proud]

NICMÉNĚ:
Společenské setkání "dopravně postižených" (hospoding) proběhne 18.6 v Klubu malých pivovarů v Nádražní 16 (tram a trolejbus zastávka Hlavní nádraží) od 18 hodin do ??? Nekuřácké prostředí, 8 druhů piv na čepu a výtečný studený bufet. Mělo by se i grilovat. Je zamluveno několik stolů, kdo dorazí dřív-sedí.

Kolegové-návštěvníci z ostatních měst jsou zváni. (ale chlastaj za své...[happy])

(Příspěvek byl editován uživatelem M_k.)
-OndraS
Čtvrtek, 16. června 2016 - 19:57:10  
Neregistrovaný host
95.82.137.200
Exponáty jsou plně funkční, akorát nejsou stavěné na popojíždění v kolonách (odpory, dobíjení) a jízdní doby nastavené na moderní vozy.
Horstfuchs
Čtvrtek, 16. června 2016 - 20:40:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 144
Registrován: 11-2013
Klasi, Klasi, dostaneš se do Pekla, odnese tě tam Mykl!
Upozornění pro alergiky: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, zvráceného humoru a korrrýšů. Vyprodukováno v závodě, který zpracovává sarkasmus a vícesmyslné narážky.
Čtvrtek, 16. června 2016 - 20:48:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4992
Registrován: 2-2005
A kdo se včas přihlásí, dostane ochutnat tuto [happy]


A je to tak dobré, že část várky se výročí nedožila [happy]
MHD je pro lidi ! ! !
Škoda 27Tr Solaris...perla Plzně
Čtvrtek, 16. června 2016 - 21:34:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5141
Registrován: 9-2005
akorát nejsou stavěné na popojíždění v kolonách (odpory, dobíjení)

Lze o víkendu nějaké předpokládat...?
-OndraS
Čtvrtek, 16. června 2016 - 22:05:38  
Neregistrovaný host
95.82.137.200
Co já vím jak máte o víkendu zacpaný město. Prostě ty starý herky nejsou žádný závodničky a kromě toho se tam může podělat: cokoliv, kdykoliv, jakkoliv, komukoliv a tak vůbec. 6tka je všeobecně dost zlobidlo, 11tka zase docela funguje.
Pavel2
Pátek, 17. června 2016 - 01:56:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14097
Registrován: 8-2002
to je veselá prognóza [lol]
zvlášť pro servismany.
Horstfuchs
Pátek, 17. června 2016 - 09:56:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 145
Registrován: 11-2013
Ondra S - toho si nevšímejte ,je to takový przeňský kolorit. Nejmenovaní vypečení neužiteční z vedení PMDP a spřátelených firem si připravují via nastrčení užiteční idioti (nejen na káčku) půdu pro to, aby vám za históryji nemuseli zaplatit,když nebude históryje díky svým vrtochům v provozu. Naopak budete platit za to,že se oni budou odborně pokoušet vám to v provozu udržet, ale ve skutečnosti vám to ještě víc zkurví.Nejvíc je naštvete tím,že odjezdíte všechno bez jediné poruchy a chybičky!
Upozornění pro alergiky: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, zvráceného humoru a korrrýšů. Vyprodukováno v závodě, který zpracovává sarkasmus a vícesmyslné narážky.
nereg. pozorovatel
Pátek, 17. června 2016 - 10:28:29  
Neregistrovaný host
194.228.20.47
Horsfuchs aka Skala aka Kudrej kecá kraviny, ostatně jako vždy ve všech svých nickech.

Město je o víkendu průjezdný jako každý jiný město, není se čeho bát.
Pátek, 17. června 2016 - 14:11:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2365
Registrován: 2-2005
pozvánka na příští sobotu:
odkaz
Sobota, 18. června 2016 - 10:33:53  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7
Registrován: 2-2016
Ex. plzeňské trolejbusy v Žytomyru:


Tabulky BUSE bylo nakonfigurováno, ale ne mame SW pro PP "Herman". Ex. Plzeńská 456 mimo provoz (06.2015) z důvodu zapojení poruchu v tachografu MESIT, a v důsledku toho, chybějící elektrické brzdy. Také po našem zásahu do elektroniky, řidiči klimatizační zařízení Inel nefungují [kladivo] (Zprava:6).
Pavel2
Sobota, 18. června 2016 - 11:53:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14099
Registrován: 8-2002
michael_k: pěkný, děkujem za fotky [ok]

klimatizace inel: http://inel.cz/kontakty
i v v PMDP by měli vědět co s tím, se servisní dcerou Škodovky jménem Bammer Trade to asi bude složitější...
nereg.pozorovatel
Sobota, 18. června 2016 - 19:39:26  
Neregistrovaný host
94.112.18.15
Jen pro pořádek. Pod tímto nickem obvykle píši jen já, (nemám obvykle mezeru za tečkou), takže výkřik, viz výše, su něni já (kdo mě zná) [happy]. Viz IP adresy.
Neděle, 19. června 2016 - 08:33:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5142
Registrován: 9-2005



Neděle, 19. června 2016 - 08:51:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 75
Registrován: 9-2008
Michael K:
řidiči klimatizační zařízení Inel nefungují
ty nefungovaly nikdy, ani u PMDP, to byl jen tunel pro svý kámoše z Inelu ve spolupráci s PMDP.
Neděle, 19. června 2016 - 09:16:47  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1318
Registrován: 11-2009
Něco z Doubravky Na Dlouhých.

Sorry:Ten vynález,že jede na trolejbusu nalepenej autobus je okoukanej nebo vznikl spontáně?
Neděle, 19. června 2016 - 10:15:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 589
Registrován: 6-2003
Danous: Autobusy byly připraveny ve vozovně jako záloha pro případ poruchy trolejbusu. Zároveň byly v průběhu dne operativně nasazovány jako posilové spoje - následy, když trolejbusy jezdily hodně plné.
Neděle, 19. června 2016 - 17:58:55  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4994
Registrován: 2-2005
Tak oslavy máme za sebou a byly podle mě úspěšné [happy]

Pár nedostatků by se našlo, například jsem si nikde nevšiml nějakého točeného nealka v DEPU a nebyly moc zvládnuté jízdní řády historických vozidel, to byla asi největší slabost; na místě se těžko zjišťovalo, který trolejbus pojede a kam. Kdo chtěl konkrétní typ, měl malou šanci zjistit, kde se zrovna nachází a kam dále pojede. Střídání vozidel na linkách podle mě nebylo dobré a nikdo asi ani moc nepočítal kapacitu vozidel (cca 50 lidí na vozidlo = 150 lidí za hodinu, to si snad mohl někdo spočítat a jízdní řády podle toho upravit => posílit autobusy. Žádné operativní posily by pak nebyly potřeba a nebyl by v tom zmatek).
A je fakt, že posilové autobusy se motaly v záběrech, ale tak to se nedá nic dělat - lepší, než kdyby jezdily jen trolejbusy a nepobíraly.
Za další závažnou chybu považuji absenci 3Tr z Techmanie. Trolejbus typu, který u nás zahajoval provoz, dokonce je i přítomen v Plzni, poblíž výrobce, který byl také oslavenec...a nebyl vystaven? Zásadní chyba.

Nicméně chyby se stávají, celkový dojem je ale dobrý, super lidi, krásné vozy, přiměřené počasí. Zajímavé byly přednášky i výstava o historii a současnosti trolejbusů. Obzvlášť ale patří dík všem posádkám vozidel - jejich podíl na zajištění provozuschopnosti a vůbec technickém stavu vozidel je příkladný, krásný a obdivuhodný!

A pár fotek:





(Příspěvek byl editován uživatelem trollino 15.)
MHD je pro lidi ! ! !
Škoda 27Tr Solaris...perla Plzně
Pondělí, 20. června 2016 - 09:32:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 256
Registrován: 2-2011
Přidávám taky pár fotek ze sobotní Plzně


Pondělí, 20. června 2016 - 10:40:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3817
Registrován: 5-2002
Chaos v JŘ se zasloužil o to, že připravený šotoservis byl k ničemu [ko] , ale tak nějak se mi přece jen podařilo nafotit všechno [fotic] .
6Tr

Tatra 400

8Tr

T11

15Tr


Ale jako celek hodnotím kladně [happy] , jen depo jsem si nestihnul pořádně prohlédnout.
T4783363
Pondělí, 20. června 2016 - 11:10:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1080
Registrován: 2-2006
Pěkné to bylo! [ok]
Autobusy mi nijak nevadily. Je fakt, jak už někdo psal, že aspoň na první pohled to vypadalo, že škodovka se na oslavách nijak nepodílela.




Když jsem viděl tu hezkou výstavu, musím se zeptat: Nepřipravuje se publikace?

A nebyla na ty nedělní jízdy vydaná nějaká pamětní jízdenka jako před 10(?) lety?
-OndraS
Pondělí, 20. června 2016 - 11:18:47  
Neregistrovaný host
95.82.137.200
Jestli byl šotoservis špatnej, to neumím zhodnotit, ale servis pro nás byl podchycen dobře, organizátorům ještě jednou za všechny brňáky děkuji. Oba vozy nám vydržely jezdit oba dny, zázemí v nové vozovně připraveno také dobře. Zvláště děkuji nám přiděleným řidičům PMDP, bez nichž bych se ztratil na první křižovatce.
Z celé Plzně mám tři fotky, jinak nebyl vůbec čas, během sobotní noční šotojízdy už jsem se popravdě dost těšil (přestože svezení s T11 je super), až se vyspím.

Pondělí, 20. června 2016 - 11:37:05  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5143
Registrován: 9-2005
Kniha se nepřipravuje, ale je nutné zde napsat, že opravdu povedenou výstavu o trolejbusech bude možné si v DEPU 2015 prohlédnout do konce července!!

Zákulisně popichuji PMDP ať se k tomu udělá taky nějaká propagace...
Pondělí, 20. června 2016 - 13:44:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5144
Registrován: 9-2005


Kdo se ještě nerozkejval, tak má toto odpoledne zřejmě poslední šanci jízdenku koupit. Jsme skoro plný. [wink]
Pondělí, 20. června 2016 - 13:51:31  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1319
Registrován: 11-2009
Jirka Š: děkuji za vysvětlení.V neděli už to bylo na focení ok.
Malý_fotograf
Pondělí, 20. června 2016 - 16:18:35  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5940
Registrován: 5-2002
I já děkuji za více než důstojné oslavy. Pár detailů (jako nedohledatelný rozpis přednášek a peripetie se sháněním točené kofoly) jsem myslím sdělil kompetentním přímo na místě... Kdo chce, nějakej nedostatek najde vždy. Jen si tím nesmí zkazit celkový dojem a to se myslím nikomu nestalo. [jidlo]

A teď něco k provozu:
Na webu PMDP visí nová etapa výluky v Černicích. Trošku jsem přemýšlel, jestli by spoje zajíždějící k Olympii nemohly být takto řešeny trvale (se zakončením v připravované nové smyčce). Přeci jen vozí významnou frekvenci výraznou oklikou. Takové řešení by černickým nezrušilo spojení s obchodním centrem a zároveň by se zatraktivnilo dojíždění veřejnou dopravou do něj.
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Pondělí, 20. června 2016 - 17:07:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5146
Registrován: 9-2005
Zdravím,
mám prosbu. V souvislosti se sobotními oslavami výročí linky Plzeň- Karlovy Vary chystáme s kolegy na CAN malou výstavku dobových materiálů z historie tohoto spojení. Pokud byste měli ve svých archivech nějaké zajímavé fotomateriály [fotic], rádi bychom je využili samozřejmě s uvedením autora a za drobný dárek. Papírové materiály jsme schopni si případně oscanovat. Zájem je především o obrázky z běžného provozu mimo Plzeň. Posílejte nebo kontaktujte na emailu: muzeum@csadplzen.cz do pátku 24. 6. Díky moc za spolupráci. [ok]
Úterý, 21. června 2016 - 00:59:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6410
Registrován: 12-2005
Inu k oslavám , tedy spíš pláči šotoušů jen toliko:
Bylo to pěkný. Jázdní řády sem nestudoval vůbec a bylo mi vcelku fuk co kdy kam jede.
Prostě sem počkal až něco pojede nased a jel a užíval si to. Krom 11tr sem si vyfotil všechny trbusy a to sem to nikterak nehrotil. Naopak jsme se Kristýnou docela nasmáli když sme viděli silně odroslé šotouše na prahu důchodu kterak sprintují přes křižovatky aby si již vyfocené vozidlo vyfotili ještě z jiného úhlu [biggrin]
Autobusy pronásledující tykadla mě nikterak neiritujou. Jo bejt to agory a novější tak asi frflam ale všechno to byly historiky tak vo co gou?
Kofola???? Volové ste v Plzni. Pokud vám maminky ještě nedovolily pivo tak je poproste ať vás vezmou do mlíčnýho baru a nelezte do města [rofl][satan]



Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Pavel2
Úterý, 21. června 2016 - 12:15:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14108
Registrován: 8-2002
MF: kde má být ta nová smyčka?
Malý_fotograf
Úterý, 21. června 2016 - 13:10:11  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 5944
Registrován: 5-2002
Martin_100: Myslím, že velkému množství návštěvníků v Cukrovarské maminky nedovolily pivo zcela oprávněně.

Pavel2: Více v tomto článku.
Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Úterý, 21. června 2016 - 22:54:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 17801
Registrován: 5-2002
...a pokud se chce občerstvit posádka historického vozidla, tam taky není pivo na místě.
Být zaměstnaný je dobrá věc, ale nesmí se to zvrhnout v práci!
nereg.pozorovatel
Úterý, 21. června 2016 - 23:32:35  
Neregistrovaný host
94.112.206.233
Nic proti radnici MP a PMDP, ale na to, že mají nové depo, které se bude splácet (nyní už "jen" asi 27 let), tak měnírnu za cca 62mega (bez DPH) jako začátek nové výstavby trati, tak tady asi není něco úplně v pořádku .... [crazy]
Úterý, 21. června 2016 - 23:36:32  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 6413
Registrován: 12-2005
M_j - řidič má bejt veselej [satan]
Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Středa, 22. června 2016 - 18:03:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 7078
Registrován: 5-2004
nereg.pozorovatel: tak měnírnu za cca 62mega (bez DPH) jako začátek nové výstavby trati, tak tady asi není něco úplně v pořádku ....

Ne, tady opravdu něco v pořádku není[wink]. Autor článku to sice zapomněl zmínit, ale v rámci stavby měnírny se mimo jiné budují i opěrné zdi a rekonstruuje Štefánikova ulice v délce asi 350 metrů včetně chodníků, zastávek a veřejného osvětlení. Kolik z těch 62 milionů dělá měnírna samotná, je otázkou na investora stavby.
Pavel2
Středa, 22. června 2016 - 18:14:19  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14114
Registrován: 8-2002
o5 se potvrzuje, že noviny pouze upozorní na libovolnou věc, ale k pravdivýmu obrazu skutečnosti se člověk musí přes podklady od různých úřadů propracovat sám.

ze strany novinářů mi to přijde jako značně odbytá práce [ko]

noviny píšou pouze o tom, co je zajímavý, ale zkoumat fakta do hloubky, to tu skoro nikdo nedělá. PROČ?!?
Čtvrtek, 23. června 2016 - 19:48:08  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 130
Registrován: 5-2009
Od září loňského roku jsme se mohli v ulicích Plzně setkávat s reklamní kampaní Máte Hromadu Důvodů. Ať už se Vám líbila či nelíbila, chtěl bych Vás poprosit o vyjádření Vašeho názoru a zhodnocení této kampaně pomocí dotazníku v tomto odkazu. Pomůžete PMDP, a také mojí bakalářské práci...

Předem děkuji [happy]
Sobota, 25. června 2016 - 16:23:36  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 8
Registrován: 2-2016
Ahoj! Slyšel jsem, že vaše Škoda 14Tr brzy vyloučena z provozu. Jak brzy se to stane? Budou uvedeny do prodeje?
Pavel2
Neděle, 26. června 2016 - 10:48:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14136
Registrován: 8-2002

předpokládám, že tohle by mohla být budoucí plzeňská 557.
zatím jsem ji víckrát nepotkal, ani na zkušebních jízdách, ani v provozu s lidma.
Neděle, 26. června 2016 - 10:50:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 40
Registrován: 3-2007
Malý_fotograf: jestli by spoje zajíždějící k Olympii nemohly být takto řešeny trvale

Tím by se ale zhoršila obsluha zastávky Generála Lišky, kde bydlí větší množství lidí a velká část z nich může začít jezdit autem, když jim trolejbus nezastaví před domem. Bojím se, že výluka tohle způsobí. Alespoň by se mohla udělat náhradní zastávka na Nepomucké ulici.

Pro zlepšení obsluhy Černic by to hlavně chtělo zachovat prázdninový jízdní řád i přes školní rok. Takhle jezdí celý den linka 10 prázdná a 13 plná a interval 15 minut mimo špičku je málo. O prázdninách jezdí všechno po celý den po 10 minutách až do Černic a tak je to ideální.