Diskuse K-report » Archiv 2016 » Autobusy a trolejbusy » Doprava v Ústeckém kraji předcházející | další

Doprava v Ústeckém kraji

dolů
   diskuse  posl. autor příspěvků  stran  posl. příspěvek
Archivy starších příspěvků   
 
Archiv diskuse Doprava v Ústeckém kraji do 17. 04. 2016 Martinmarilynmanson 60 17-04-16  13:48
Archiv diskuse Doprava v Ústeckém kraji do 03. 05. 2016 Busmat 60 03-05-16  13:11
Archiv diskuse Doprava v Ústeckém kraji do 20. 08. 2016 Tobik 60 20-08-16  14:29
   autor příspěvek
Sobota, 20. srpna 2016 - 21:13:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4755
Registrován: 11-2007
Tobik: Myslím, že ne. Prostě proto, že personalisovaná karta je s vytištěnou fotografií a tu tam musí natisknout výrobce karet. Takže tuto kartu mít musíš, chceš-li nějakou slevu. Běžné, i časové, jízdné můžeš mít i na kartě nepersonalisované. A tu ti prodá každý řidič autobusu na počkání.
Fandaprudič
Úterý, 23. srpna 2016 - 07:58:02  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2690
Registrován: 3-2009
Vzhledem k tomu, že i papírové jízdenky časové jsou nepersonifikované, ztráci tohoto času čipová karta DUK smysl ...
Úterý, 23. srpna 2016 - 10:15:26  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4759
Registrován: 11-2007
Fandaprudič:"Vzhledem k tomu, že i papírové jízdenky časové jsou nepersonifikované, ztráci tohoto času čipová karta DUK smysl ...:

A proto ji užívá (alespoň v Teplicích, kde je plná integrace) většina cestujících[happy]. Ono je jaksi praktičtější, mít v kapse či peněžence plastovou kartu, než nějaký umaštěný a mizerně čitelný papírek.
Úterý, 23. srpna 2016 - 12:28:46  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10499
Registrován: 5-2004
V roce 2003 jsem dostal na počkání kartu Probotranzu. Osobní i s fotkou, vyfocen v kanclu. Čekal jsem asi 5 minut. Takže tehdy to šlo[wink]. Mimochodem na rozdíl od jiných karet tu na 3 a jinde 4 roky tahle funguje asi dodnes (naposled jsem s ní platil z peněženky někdy v zimě)...

U časovýho jízdnýho má "umaštěnej papírek" jednu neocenitelnou vlastnost, a to že je kdykoli vidět dokdy platí. Tudíž odpadaj překvápka typu "jé, vám to neplatí už od úterý".
Úterý, 23. srpna 2016 - 18:53:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4760
Registrován: 11-2007
No, Vlčku, při zakoupení časové jízdenky dostaneš vždy daňový doklad s vyznačenou dobou platnosti. Ale nic ti nebrání, aby sis nechal u řidiče nabít na kartu další období po zjištění, že platnost předchozí jízdenky uplynula...
Středa, 14. září 2016 - 09:50:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 101
Registrován: 7-2015
Včera jsem byl nemile překvapen, že řidič autobusu mi neuměl prodat celosíťovou jízdenku za 130 Kč. Musel jsem si koupit na první část cesty jednozónovou jízdenku po městě a celodenní DÚK pak až u pokladny na nádraží ČD.

Naopak mile překvapen jsem byl po kontaktu telefonní linky dané společnosti, kdy se mi hned omluvili, ujistili mne, že řidiči by to měli umět, že je tedy znova proškolí a nabídli vrácení peněz vydaných navíc. Ovšem to by bylo až po fyzickém doručení jízdenky do sídla firmy, takže jsem to neřešil.
Čtvrtek, 15. září 2016 - 22:04:44  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1020
Registrován: 5-2009
Systém DÚK je vymyšlený geniálně, občas to ztroskotá na lidech, jako předevčírem, když mi řidič nechtěl vydat jízdenku a pak mi vydal pro dítě 6-15 a ještě žákovskou. A měl tam u sebe "svědkyni", která by to v případě sporu samozřejmě všechno popřela. Když jsem byl neoblomný, tak pochopil, že takhle opravdu ne a dal mi tu správnou. S tímhle bych už se nerad setkával v 21.století. Co takhle možnost platit bezkontaktní kartou na "pípnutí"?

A ještě bych na více linkách vedl více spojů na "zavolanou" či na vyžádání, hlavně ty poslední noční. Škoda, že na bahratalské lince poslední spoj končí už v Lovečkovicích atd.
Pátek, 16. září 2016 - 07:50:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4772
Registrován: 11-2007
Klavírista: " Co takhle možnost platit bezkontaktní kartou na "pípnutí"?"

Ale to přeci jde. Dokonce si můžete jízdenku (i jednotlivou) na kartu nechat nahrát. Problém je jinde: totiž to, co vám do počítače řidič nacvaká (viz též Byll shora). A bohužel, tohle nelze přenechat cestujícímu, prostě proto, že ten počítač obsluhovat neumí a tarif nezná a po několika marných pokusech (čímž zdrží celý spoj) to vzdá.
Fandaprudič
Sobota, 17. září 2016 - 05:54:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2695
Registrován: 3-2009
Rudolf33 : Většina cestujících používá čipovou kartu proto, že za hranice Teplického okresu nevytáhn ou paty a tudíž je jim nějaký IDS u [zadnice] a tím pádem se dá usoudit, že čipovou kartu používají proto, že jsou tak zvyklí a dle mého ani nevědí, že lze doklad se stejnými podmínky platnosti koupit i nepersonifikovaně na ´´umaštěný papírek´´. [happy]
Sobota, 17. září 2016 - 07:06:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4773
Registrován: 11-2007
Fandaprudič: " Většina cestujících používá čipovou kartu proto..."

Zkrátka: Všichni jsou blbí, ale ty jsi letadlo.
Petr_k
Sobota, 17. září 2016 - 11:52:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 11625
Registrován: 4-2003
FP - to ale není specialita ani Teplicka, ani Ústeckýho kraje.
DIE VERGELTUNGSAFFE!
Nur selten kommt was besseres nach. (Franz Josef Karl von Österreich)
Fandaprudič
Neděle, 18. září 2016 - 07:32:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2697
Registrován: 3-2009
Rudolf : To jsem nikde nerekl, tak si nech blby narazky. Jen jsem chtel rict, ze lide, kteri nevytahnou paty za hranice okresu nemeli duvod chtit zjistovat informace a zpusoby platby za jizdne jinak, nez cipovou kartou DUK, ktera je v podstate k nicemu. Jedina jeji vyhoda je ve sleve 10 procent z ceny jizdneho koupene z EP.
Neděle, 18. září 2016 - 10:41:40  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4774
Registrován: 11-2007
Fandaprudič: On spíš bude problém v tom, že dopravci (s výjimkou úplné integrace MHD a DUK v Teplicích, na ČD a jen částečné v Ústí) na společné odbavování dosud nepřistoupili. Jenomže to není vada karty. Tady by to chtělo nakopat několika zastupitelům, kteří si potřebují hrát na "svém" písečku.
Úterý, 20. září 2016 - 11:49:49  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 536
Registrován: 4-2007
Mě je nějaká čipová karta DUK u zadele. Já mám spíš problém při zakupování jízdenky v buse do zastávky mimo linku nástupu, přestup na jinou linku. Řidičům dělají přestupy velký problém.
Úterý, 20. září 2016 - 19:22:20  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1021
Registrován: 5-2009
Aby nedošlo k omylu, měl jsem na mysli platební kartu.
Nesni
Sobota, 24. září 2016 - 15:54:27  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1093
Registrován: 6-2014
Chtěl jsem se zeptat, jestli je někde k dispozici ceník (tarif) linky 521 z Litvínova do Olbernhau. Na webu kraje ani dopravce nemůžu nic najít. Uvažoval jsem totiž i o možnosti cestovat na celodenní jízdenku a úsek Brandov-Olbernhau dokoupit v autobuse, ale bez znalosti cen se dost těžko rozhoduje. Navíc může být dělení jízdenek zakázáno tarifem. Budu rád za každý další postřeh o lince, hlavně k případným zpožděním. Dík.
Sobota, 24. září 2016 - 17:37:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2755
Registrován: 12-2005
Nesni: Na lince platí ceník Csad Slaný a v nějakým letáku píší, že cena je podobná jako u tarifu Duk, takže očekávejte cca 15 korun.
Úterý, 04. října 2016 - 22:42:41  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 127
Registrován: 10-2007
Vejprty - Annaberg taky asi 21 kč, takže není to nějaká pálka, ale doplatit se musí zvlášť, celodenní platí jen na hranice. Odhad 15 kč je celkem reálný, ale vyhledat to je opravdu velký problém, sám jsem to asi po 4 hodinách vzdal.

(Příspěvek byl editován uživatelem Magnat.)
Pondělí, 17. října 2016 - 10:59:16  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 12
Registrován: 1-2016
K dnešnímu datu přestala jezdi linka 570940 dopravce DP City (Litvínov-Praha)
Úterý, 18. října 2016 - 14:04:15  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 106
Registrován: 7-2015
Tak o víkendu jsem byl zas nemile překvapen kvůli jízdnému DÚK, že já musím být vždy pokusný králík :--).
Zkusil jsem cestu lodí linky 901 DÚK. Nastupoval jsem odpoledne v Dolních Zálezlech. Slečna na palubě, i když příjemná a snaživá, tvrdila, že jízdné DÚK vůbec neprodává, jen uznává. Přestupní jízdenky DÚK či jízdenky jinam než do Ústí nad Labem prý neprodávají. Na můj dotaz, co mi tedy dá za lístek, když jedu do Ústí nad Labem, mi odvětila, že prostě jízdenku do Ústí, co platí jen na lodi. Poté mi však vytiskla jízdenku, na které bylo samozřejmě napsáno jízdné DÚK. Když jsem řekl, že to jsem přesně chtěl, tak mi řekla, že to ale není přestupní a nemohu pokračovat po Ústí, že to platí jen na lodi. Nakonec s neplatností po Ústí měla vlastně pravdu, protože než jsme v Ústí připluli do centra, vypršela časová platnost dokladu, takže jsem šel stejně domů pěšky :--/.

Tak nevím, přijde mi, že myšlenka to je celkem dobrá, ale nějak to v mnoha věcech pořád pokulhává. Proč neprodávají i jiné jízdenky než jen kam pluje loď? Proč je platnost jízdenek kratší než doba plutí lodi?
Úterý, 18. října 2016 - 16:47:00  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10594
Registrován: 5-2004
"Nakonec s neplatností po Ústí měla vlastně pravdu, protože než jsme v Ústí připluli do centra, vypršela časová platnost dokladu"

Takže de iure kus cesty lodí načerno?[lol] A až bude revizor kontrolovat u výstupu tak budou hromadný skoky do Labe[biggrin]
Mirek Š.
Středa, 19. října 2016 - 11:19:39  
Neregistrovaný host
195.113.197.98
Dobrý den,
reaguji zde na víkendovou negativní zkušenost uživatele Byll na lodní lince č. 901. Provoz linky č. 901 je objednáván Ústeckým krajem, proto zde jsou vydávány i uznávány pouze jízdenky DÚK. Krajem zapůjčené odbavovací zařízení umožňuje obsluze vydat veškerou možnou kombinaci jízdenek DÚK. V březnu před spuštěním provozu turistických linek kraj zajistil školení vybraných zaměstnanců dopravce. Lodní linka č. 901 je sice plně zaintegrována do IDS DÚK má však svá určitá specifika. 1. specifikum je pomalost plující lodi - časová platnost jízdenek byla navržena pro potřeby vlaků a autobusů - bylo tedy stanoveno, že na loď se dá přistoupit s jinde zakoupenou jízdenkou DÚK jejíž časová platnost má ještě minimálně 30 min do konce své platnosti (samozřejmě musí odpovídat i územní platnost jízdenky). Dále bylo na školení obsluze doporučeno, aby vydávali jízdenky pouze pro úsek plavby, s upozorněním, že hrozí vypršení časové platnosti jízdenky. 2. specifikum je, že výpočet ceny jízdenky je zase brán s ohledem na vlaky a autobusy a konkrétně cena jízdenky z Dol. Zálezel do Libochovan, které jsou následující zastávkou, tak bude vypočítána jako nejdražší na trase. Proto se obsluze v tomto případě doporučilo vydat jízdenku Dol. Zálezy - Lovosice. Toto jsem jen tak na okraj uvedl, co odnáší připravit zapojení atypického spoje do IDS DÚK.

No, a teď jak já vidím, co se o víkendu stalo, kdyby si Bill při čekání na loď v Dolních Zálezlech na mole přečetl zde vyvěšený jízdní řád pozorně, to co zde výše popisuji by již věděl a nebyl by tak zaskočen nesrozumitelnou informací od slečny, která patrně na lodi dělá jen brigádně a informaci o DÚK dostala od dopravce zprostředkovaně z jedoucího rychlíku. Jo a vyvěšení jízdního řádu na zastávky linky č. 901 byl také nadlidský výkon, protože klíčky od každé jednotlivé vitríny má jiná obec a ty nějaká IDS DÚK moc netrápí.
Z toho mi vychází, že pokud příště naleznete nějaké mouchy na myšlence IDS DÚK, je potřeba nejdříve prověřit možná selhání jednotlivců.
Více o IDS DÚK na www.dopravauk.cz
V příloze posílám zmiňovaný JŘ z D.Z.
Zdraví Mirek Š.


Viribus Unitis
Středa, 19. října 2016 - 12:54:24  
Neregistrovaný host
89.111.99.35
Hele, votrapové, byli jste na výletě lodí ne? Tak co buzerujete s integrací? Příště si lépe spočítejte dobu platnosti a kupte si celodenku. Jste horší než ten kolenovrt Vlček - a to už je co říci!
Fandaprudič
Čtvrtek, 20. října 2016 - 07:34:39  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2702
Registrován: 3-2009
Jen taková perlička z tarifu DÚK :
Ze stanice Jeníkov, Oldřichov, rozc. u žst. do stanice Košťany, kamenný pahorek ( vzdálenost mezi stanicemi je necelý kilometr ) se cestující sveze snad za nejdražší jízdné v Evropě. Jízdenka za 23 korun na kratší vzdálenost je dražší, než jízdenka do Teplic. Takových chyb je ale v DÚK více. Počítá se s revizí povolených nadzón nebo v úpravě počtu tarifních jednic ?
Čtvrtek, 20. října 2016 - 08:36:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4798
Registrován: 11-2007
Fandaprudič: " snad za nejdražší jízdné v Evropě"

Ale ne. V Praze dáš za stejnou vzdálenost 24,00 Kč. A přepočteš-li si jízdné v západní Evropě na koruny, to teprve zamlaskáš. Ale jinak máš pravdu.

Ale nic ti nebrání koupit si jízdenku až do Teplic. Místní už vědí.

(Příspěvek byl editován uživatelem Rudolf 33.)
Čtvrtek, 20. října 2016 - 23:38:50  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 14
Registrován: 4-2015
Linka 901: dobrý počin. Doplňující vysvětlení k tarifu ze strany kompetentní osoby: ještě lepší počin [ok].

Když už se tu začalo rýpat do specifik tarifu linky 901, opravdu musí v okamžiku nástupu na loď jízdenka platit půl hodiny například i pro cestu Lovosice (15.00) -> Velké Žernoseky (15.20)? Jinými slovy, mám-li jízdenku z libovolné nástupní zóny, která platí i pro zóny 701 (Lovosice) a 611 (Velké Žernoseky) a její platnost končí v 15.25 (což je dost na to, abych doplul do cíle, ale málo na to, aby při nástupu splňovala tu 30min podmínku), platí na lodi nebo neplatí?

Pro rejpaly: dotaz je čistě akademický, cena za loď snad už přívětivější být nemůže (zvlášť ve srovnání s tím, kolik stojí stejná lodní trasa ve všední dny).
Fandaprudič
Neděle, 23. října 2016 - 04:40:17  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2703
Registrován: 3-2009
X4 : Myslím, že tarif mluví o půlhodinové platnosti jízdenky v případě, že její platnost vyprší během přepravy na lodi. Tudíž by neměl být problém s příkladem, co jste uváděl.
Martinmarilynmanson
Neděle, 23. října 2016 - 10:32:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 10244
Registrován: 12-2007
Co člověk nenajde při stěhování [happy]

Be clever - use public transport!
Úterý, 01. listopadu 2016 - 20:07:01  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 114
Registrován: 7-2015
Téma lodní linka 901 a DÚK: já samozřejmě tu vývěsku v Zálezlech pozorně četl, v notebooku jsem měl i leták a v hlavě další informace.

A jsem rád, že se povedlo zaintegrovat loď a že můžeme jezdit za tak symbolickej peníz.

Asi je vhodný tolerovat i menší nedorozumění, která se stávají i díky tomu, že některý věci jsou trochu nelogický, protože při tvorbě DÚK nikdo s lodí nepočítal.

Ale mrzí mne, že furt nejsou vyřešený ani ty věci, který jsou jasný.

Například, že mého známého nechtěli v sobotu pustit na palubu, protože jeho DÚK lístek pro plavbu z Ústí nad Labem (koupený dopředu) do Litoměřic už mu platil jen 2 hodiny a ne 4 hodiny, což je délka plavby. Až po jejich zavolání kamsi na dispečink a ověření pravidel byl i s dětmi vpuštěn.
carte
Pátek, 04. listopadu 2016 - 19:43:49  
Neregistrovaný host
78.136.158.144
Dnes jsem spatřil nový autobus SESTRA S 416 LE dopravce ČSAD Slaný v 05:01 hod. v Litvínově na lince 501 u nádraží. Foto bohužel nemám. Přikládám však ilustrační obrázek ze http://www.setra-bus.com
Úterý, 08. listopadu 2016 - 22:13:37  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 129
Registrován: 10-2007
U nás už jezdí asi 3, nebo i 4, pravidelně už nahradily Citara na 506, 505 a teď obsazují 498, a o víkendu už jezdí snad jen výhradně Setry. Nejsou to špatná vozítka, ale ten design - v tom se Citaru nevyrovnají...
Středa, 09. listopadu 2016 - 09:19:34  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 311
Registrován: 2-2014
Celkem, mě mrzí, že je neudělaly v 500 provedení ale ještě 400 v tom 500 by vypadaly mnohem lépe, a myslím, že i nějakou modernizaci by si zasloužil interiér, protože takhle vypadá od doby prvního intoura někdy v roce 2007 prakticky beze změny
SWAGER
Trolejbusak62
Čtvrtek, 10. listopadu 2016 - 19:35:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1189
Registrován: 12-2007
Magnat: "U nás už jezdí asi 3, nebo i 4, ..." K dnešnímu dni by mělo být v provozu 9 kusů z celkových 17.
Stránky mapující městskou hromadnou dopravu v Jihlavě odkaz
Neděle, 13. listopadu 2016 - 23:28:09  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 130
Registrován: 10-2007
Hergot to to přibývá... tak uvidím, co chytnu ráno, na 503 se ještě v pátek drželo Citaro.
Pondělí, 14. listopadu 2016 - 21:07:04  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4804
Registrován: 11-2007
Od 11. prosince budou platit jízdní doklady Dopravy Ústeckého kraje (DÚK) i na linkách MHD Varnsdorf a MHD společného dopravního podniku Chomutova a Jirkova.
Uznávání těchto jízdenek bude platit i obráceně. V zónách 371, 501 a 511 budou v zelených autobusech platit integrované jízdenky příslušných MHD.
Posledním velkým dopravcem, který není zapojený do integrovaného dopravního systému Ústeckého kraje, zůstává Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova.
Zdroj: http://usti.idnes.cz/do-integrovane-dopravy-v-usteckem-kraji-se-o d-prosince-zapoji-chomutov-s-jirkovem-a-varnsdorf-i10-/usti-zprav y.aspx?c=A161114_152905_usti-zpravy_vac2
Pondělí, 14. listopadu 2016 - 21:35:14  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 117
Registrován: 7-2015
Pokud chápu integraci jízdného DÚK správně, tak lidi s legitimací pro zónu 101 mohou jet v rámci zóny i vlakem, že? Jak je to ale při cestě do jiných zón? Stačí si dokoupit jízdenku DÚK (či jízdné ČD) na vlak až ze stanice, kde končí zóna 101?

Příklad: jedu do Děčína. V Ústí (zóně 101) mám předplacenou měsíční. Stačí mi jízdenka ČD z Mojžíře do Děčína? Stejně tak při cestě do Litoměřic, stačí mi jízdenka ze Sebuzína? A dá se takto jet i rychlíkem, který v uvedených stanicích nestaví?

Díky za názory či odkazy, kde se o tom píše.
Úterý, 15. listopadu 2016 - 07:04:28  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 4805
Registrován: 11-2007
Jednotlivé jízdné z kterékoli zastávky v zóně 101 Ústí n.L. do kterékoli zastávky v zóně 301 Děčín stojí u DÚK 38,00 (s el. peněženkou 34,20) Kč. Bez ohledu na dopravce, trasu a event. přestupy (jede-li se přes povolené zóny). U ČD je však nutno předložit papírovou jízdenku, neb průvodčí neumí odbavit kartu. Podrobnosti viz web DÚK, kde je i tarifní počítadlo. Kombinovat jízdné je v zásadě možné, ale nutno si uvědomit, že jízdenka ČD neplatí v MHD, zatímco jízdenka DÚK ano. Rychlíky v oblasti DÚK použít lze, s výjimkou vlaků IC, EC a Euronightu. Nastoupit do rychlíku ve stanici, kde nezastavuje, bych považoval za nemožné (s výjimkou bodů Gr, tam se však mění dopravce).
Neděle, 20. listopadu 2016 - 16:35:29  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 118
Registrován: 7-2015
Rudolf 33: díky. Jo, to sem samozřejmě splet, cena DÚK je do Litomeřic stejná ze Sebuzína i z centra, šlo mi o jízdné ČD. Tam už je to celkem zajímavý rozdíl např. z toho Sebuzína.
Pondělí, 21. listopadu 2016 - 19:05:25  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2788
Registrován: 12-2005
Nevíte někdo, zda bude letos krajský úřad vydávat Knižní jízdní řád, loni bylo tuším nějaké vydání 28.2.2016?
Pondělí, 21. listopadu 2016 - 20:19:38  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 583
Registrován: 1-2007
Byll: kombinovat jizdne DUK a CD lze, pokud ve stanici, kde se jizdne lomi, je vlak zastavujici, jinak je cestujici povazovan za ČP a jizdne si doplati. Z Mojrire osobakem do DC lze, ze Sebuzina rychlikem nelze.
xx
Pondělí, 21. listopadu 2016 - 20:21:33  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 584
Registrován: 1-2007
Svarc: KJŘ se vydavat nebude.
xx
Středa, 23. listopadu 2016 - 17:37:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 3323
Registrován: 11-2004
Nemáte někdo zájem? [proud]
» Bezva. Je vidět, že pokrok do horoucí prdele nelze zastavit a že líp už bylo. «
Středa, 23. listopadu 2016 - 18:32:23  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2791
Registrován: 12-2005
fma_0526: Za ty prachy to nikdo v ČR nemůže koupit, v cizině si myslím, že taky ne.
Čtvrtek, 01. prosince 2016 - 06:26:30  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 1166
Registrován: 6-2008
Svoz pro Amazon ze Žatce v podání Pavla Škramlíka z Klášterce nad Ohří ze dne 26.11.2016
Pondělí, 05. prosince 2016 - 22:02:22  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 15
Registrován: 4-2015
Pro zajímavost: z informací v nedávno zveřejněném letáčku o integraci Chomutova a Jirkova (http://www.kr-ustecky.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_o rg=450018&id_dokumenty=1707318) to vypadá, že k lodní lince 901 přibude další lodní linka 902. Je to na druhé stránce toho letáčku v pravém sloupci "Platí ve vozidlech DÚK, MHD v Bílině, Děčíně, Chomutově, Jirkově, Teplicích a Varnsdorfu, ve vlacích GW Train, vlacích turistických linek „T“ a na lodních linkách 901 a 902.". Nevíte někdo víc?
lodní linka 902
Úterý, 06. prosince 2016 - 00:36:24  
Neregistrovaný host
86.49.60.217
Ústí - Děčín - Hřensko
Fandaprudič
Středa, 14. prosince 2016 - 09:28:57  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 2707
Registrován: 3-2009
V tichosti došlo k úpravě základního tarifu DÚK a jízdenek o nich odvozených.
U základních jízdenek do 30 korun se s cenami nehýbalo, jízdenky nad 30 korun podražily o jednu korunu.
Středa, 14. prosince 2016 - 15:25:24  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 322
Registrován: 2-2014
V tichosti?? Psalo o tom celkem plno deníků a novin
SWAGER
Pondělí, 19. prosince 2016 - 21:08:51  
Registrovaný uživatel
Číslo příspěvku: 95
Registrován: 9-2012
Žhavá dálková novinka od 2. 1. 2017 z Ústí nad Labem do Prahy:

https://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=3669663