K-report
 

Archiv diskuse Historická vozidla do 08. 02. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Automobily, lodě a letadla » Historická vozidla » Archiv diskuse Historická vozidla do 08. 02. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2394
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 22:10:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobesh: aha, to podstatné jsem tedy nepochopil. Myslel jsem automaticky, že je to 15kč/km po Karviné. Nenapadlo mne, že je to jednotná sazba za cestu. To potom nechápu, jak to může fungovat. Náklady musí být vyšší. Ale tak zřejmě má dotyčný známý na magistrátu, když mu na to dali dotace.
mardob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 305
Registrován: 1-2013

Odesláno Pátek, 30. ledna 2015 - 15:17:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


http://neofolk.blogosphere.cz
-OndraS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.1.94
Odesláno Pátek, 30. ledna 2015 - 15:31:42    Odkaz na tento příspěvek  

[coze] To je nádherná provozní patina!
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1276
Registrován: 9-2012

Odesláno Pátek, 30. ledna 2015 - 15:52:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Paráda [jidlo], něco podobného, jako Náchodský sedan, kterého jsem zde tenkrát prezentoval.

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2400
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 30. ledna 2015 - 17:44:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě fascinuje ta hvězda, prostě "se sovětským svazem, na věčné časy..neexistuje možnost, že by jednou nebyl a tak bude hvězda i na autech"
mardob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 306
Registrován: 1-2013

Odesláno Pátek, 30. ledna 2015 - 17:57:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nakoukl jsem do pedií a je to GAZ 21 I.serie 1956-58, jediná ,co má tu hvězdu. Proto mě to asi přinutilo se zastavit. Možná by se i vyplatilo na toho chlápka počkat. Ta "provozní patina" napovídá na původního majitele.

http://neofolk.blogosphere.cz
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1277
Registrován: 9-2012

Odesláno Pátek, 30. ledna 2015 - 17:58:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Před chvilkou jsem vyšel za barák se psem, a co moje oči neviděli, nádherný stříbrný Renault 9, okolo aut se potulovalo pár mladíku, tak jsem myslel, že právě přijeli, tak že skočím domů pro foťák a udělám jakž takž ve tmě nějakou fotku, ale bohužel, kluci nastoupili a za velkého burácení odjeli [sad]. Auto tam nemohlo stát dlouho, před chvilkou padal poprašek sněhu, a na autě nebylo nic, takže nejspíše jen pro někoho přijeli, a zase odjeli. Škoda, značky měl RKB-xxxx, a podobal se tomuto z Kostelce nad Orlicí, kterého jsem tady dříve občas potkával, a taky ho měli mladí kluci.

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
mardob
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 307
Registrován: 1-2013

Odesláno Pátek, 30. ledna 2015 - 18:04:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak aspoň posílám Renaulta 9x2

http://neofolk.blogosphere.cz
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2401
Registrován: 11-2006

Odesláno Pátek, 30. ledna 2015 - 18:20:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Renault 18, toho jsme měli. První majitel byla autopůjčovna svazarmu. Auto s parádní výbavou na tehdejší dobou, silným, pružným motorem, super brdy. Měl jen jednu nevýhodu, skoro nikdy nedojel, kam měl. To bylo nejvíce poruchový auto v historii naší rodiny. Hroznej střep..ale ve srovnání se stodvacítkou to byl koráb.
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3906
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 30. ledna 2015 - 20:13:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: Ozaj bol takto poruchovy?
Nasi znami ho kupovali novy. Takych desat rokov spat ho posunuli deckam a cca pred troma rokmi ho predali.
Uz ho znacke poznacila korozia a celkovy stav bol nic moc.
Funny story:
Dosiel si po to nejaky arabas na valniku.
Ani sa s tym autom nechcel povozit, len si pripravil 2 laty, ktore oprel o cestu a korbu.
Zaplatil cenu, za ktoru bol Renault inzerovany nasledne donho nasadol, poriadne to vyturoval, vyletel na ten nakladak ako strela a "dovi - čau". [coze]
Ak to auto este existuje, tak je bud v severnej Afrike, alebo kdesi na Blizkom Vychode.

Podrobná orienta?ná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordClub.sk, fordzona.sk, FordPolicia.sk
Carula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 1-2013

Odesláno Sobota, 31. ledna 2015 - 08:48:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kamarád někdy v 95.tým koupil 18ku s přidřeným motorem, nějak se mu to povedlo rozhejbat a hurá s tím do Španělska... Tenkrát jsme byli vůbec výprava, ještě 120ka a zánovní Forman...[biggrin]
Možná někde najdu i fotku...
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1279
Registrován: 9-2012

Odesláno Sobota, 31. ledna 2015 - 09:16:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

mardob: Pěknej, já na takovýho nikdy nenarazil, a mám fakt velkou radost, když potkám 9tku, protože tihle renaulti tady snad vymřeli, nevím jak třeba v Praze, ale tady už nejsou..

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 681
Registrován: 4-2014

Odesláno Sobota, 31. ledna 2015 - 10:15:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

mardob. Zde je jasně vidět, kde soudruzi z CCCP čerpali inspiraci. 1954 Ford Customline.

Jako vejce vejci [lol]
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Sobota, 31. ledna 2015 - 17:50:38    Odkaz na tento příspěvek  

Skoda Rapid, Zlin Jizni Svahy 31.1.2015 Predpokladam, ze gumove kulate záslepky ucpavaji diry po opacnych anglických steracich?

Dodavka VW, Zlin Mladcovska 31.1.2015 Zaujaly me tuningove blinkry :-)
Carula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 61
Registrován: 1-2013

Odesláno Sobota, 31. ledna 2015 - 20:57:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit01:Můžu tě uklidnit, v Praze taky nejsou...[wink]
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Neděle, 01. února 2015 - 16:39:28    Odkaz na tento příspěvek  

Zigul Zlin Obeciny 1.2.2015 Fotka je zesvetlena.

Ze stejného typu Zigula meli (mají?) v Bosne drezínu :-)Balkan Ander type loc (Lada) bij het Kreka Kolenwerk op 22-5-2002

Dotaz: Videl jsem Rapida se zadnim steracem. Predpokladam, ze jde o individualni tuning? Diky Kwasi
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2405
Registrován: 11-2006

Odesláno Neděle, 01. února 2015 - 22:13:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

šmolko: byl, bylo to děsné. Pokaždé skončil na laně, jednou prasknul chladiš, pak odešel startér..furt něco,pak zase nefungoval centrál a 14 dní stál na sídlišti odemčený..
Jožin_z_bažin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 49
Registrován: 10-2014

Odesláno Neděle, 01. února 2015 - 23:37:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

kwasi U nás v Táboře běžně jezdí Garde a na zadním okně má taky stěrač, takže to bude asi sériovka..fotku bohužel nemohu dodat, páč mi stávkuje softvér[angry]
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 215
Registrován: 9-2011

Odesláno Neděle, 01. února 2015 - 23:57:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jožin_z_bažin:originál to neni určitě,svýho času to byla celkem rozšířená úprava

nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 685
Registrován: 4-2014

Odesláno Pondělí, 02. února 2015 - 10:08:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jak píše gred, byla to individuální výroba. První Škoda se zadním stěračem z výroby byl až Favorit a ten zprvu jen za příplatek. Z něj pak banda implantovala mechanismus zadnoho stěrače na kde co, nejen na Rapidy. Já ho měl takto na Allegru. Z dnešního pohledu to je zvláštní, ale v 80'tých nebylo samozřejmostí ani vyhřívání zadní šiby, natož stěrač. Na tohle téma je pěkný heft ve filmu Kulový blesk. "Stěrač z venku už vymysleli, stěrač zevnitř mám jenom já",
James_bond
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 855
Registrován: 1-2009

Odesláno Pondělí, 02. února 2015 - 11:01:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Favorit 136 LS a 135 LS měl stěrač s ostřikovačem zadního okna sériově už od začátku, naopak obyčejné L ani za příplatek.
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 686
Registrován: 4-2014

Odesláno Pondělí, 02. února 2015 - 11:57:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Anebo tak. Ale vím, že první Favority ho neměly vůbec, místo stěrače a ostřikovače byly takové gumové ucpávky, LS se začalo vyrábět později a ke konci výroby ho už měly snad všechny standartně.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5468
Registrován: 12-2005

Odesláno Pondělí, 02. února 2015 - 16:15:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

páč pak už byly u aut bez prdelí povinný

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1288
Registrován: 9-2012

Odesláno Pondělí, 02. února 2015 - 19:35:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedna Karkulka, kdysi jsem jí sem už dával, ale teď je v novém kabátě. Mohl jsem mít lepší fotky, je to fakt TOP trábi, ale zrovna jsem chyběl, takže jenom fotky z kamarádova mobilu.

Za kvalitu se omlouvám, musím ho naučit fotit, nebo já nevím, buď se mu tam to auto nevejde, nebo je nezaostřený [uhoh] [biggrin]
Neznáte ho někdo? na okně prej měl nějaký srazovky.

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Carula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 62
Registrován: 1-2013

Odesláno Pondělí, 02. února 2015 - 22:08:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

O tom, že se historici zimy nebojí, se bude možno přesvědčit již následující víkend ve Mšeně http://www.ewrc.cz/ewrc/show.php?id=25880&title=serial-historic-z ahaji-sezonu-na-kokorinsku [wink]
Sběratel_kuriozit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 10-2014
Odesláno Úterý, 03. února 2015 - 13:45:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michalsport
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 3-2011

Odesláno Úterý, 03. února 2015 - 18:01:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nové číslo našeho magazínu o veteránech opět zdarma na našich stránkách www.simcacentrum.cz

www.simcacentrum.cz
Michalsport
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 3-2011

Odesláno Středa, 04. února 2015 - 13:41:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Po letech jsme se rozhodli udělat sraz veteránů. Pavel dělal hodně srazů pro ameriky, já roky pro Simky. Nyní děláme pro všechny veterány, pro naše čtenáře, zákazníky, kamarády, příznivce i zatím neznámé lidi. S radostí uvítáme jakýkoliv pěkný veterán. Přijeďte s Aerovkou, Pragovkou, Škodovkou, Bugatti, Hillmanem, Moskvičem, Fordem, Cadillacem, Dodgem, Simkou, Velorexem, Maseratim, prostě vezměte to, co zrovna máte po ruce a přijeďte na pohodový sraz.

Sraz bude 25.4.2015 na Sázavském ostrově

Více na našem FB www.facebook.com/simcacentrum
nebo zde: https://www.facebook.com/events/862948213748869/

(Příspěvek byl editován uživatelem michalsport.)

www.simcacentrum.cz
Michalsport
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 3-2011

Odesláno Středa, 04. února 2015 - 14:34:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Připravuji s Matrou SImkou Rancho na příští rok expedici. Sháním originál držák druhé rezervy na střeše. Kdyby někdo náááhodou o něčem věděl...i třeba k zapůjčení. pro výrobu kopie...tak bych to velmi ocenil.
Jinak o plánech expedice:
http://www.michalovycesty.cz/pripravuji/simkou-na-strechu-sveta-2016/

www.simcacentrum.cz
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2549
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 04. února 2015 - 14:39:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michalsport
Celkem mě zaujalo, že se bude konat sraz asi 10km od naší chaty v Ratajích. [happy] Třeba dorazím také jako divák (nic historického zatím bohužel nemám).

Možná o tom víš, možná ne, ale v Sázavě jsou hned dvě Simky 1301-ky. Jedna je už nějakou dobu na zahradě ve Školské ulici (bílá, s původními značkami AM - dlouho stávala na náměstí v Zásmukách) a ta druhá (vínová s veteránskými značkami) se občas vyskytne na Pražské ulici ve směru od Stříbrné Skalice.

Co se Rancha týkám, tak jsem ti myslím nedávno psal o jednom místě v Moravskoslezském kraji, kde se 2 Rancha bohužel postupně rozkládají. Třeba ten nosič budou mít.
Michalsport
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 345
Registrován: 3-2011

Odesláno Středa, 04. února 2015 - 15:14:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

o té bílé vím a znám majitele.
O druhé nevím....i když tuším...vínových na Véčkách moc není :-D
Ty bohužel nemají....navíc jsou to vraždy

Děkuju. Určitě přijeď ;-)

www.simcacentrum.cz
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2551
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 04. února 2015 - 15:55:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

K té bílé je ještě i jedna modrá, se kterou majitel snad doteď jezdí. V okolí Zásmuk jsem jí už viděl nesčetněkrát. Vínový kousek jsem potkal loni v létě asi tak 2x. Zde jsou obrázky:


Ještě mě napadá, že v Sázavě jsem taktéž loni v létě nedaleko od té bílé 1301-ky zahlédl v pootevřené garáži oranžovou Audinu 100 Coupé z počátku 70. let. Nejsem si tím na beton jistý, protože jsem jí viděl jen na okamžik, co jsem projel kolem a když jsem se za 5 minut tamtudy vracel, garáž byla již zavřená...
Diddy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 837
Registrován: 7-2010

Odesláno Středa, 04. února 2015 - 16:42:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní úlovek z Jižní Moravy
kaer_morhen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 396
Registrován: 1-2012
Odesláno Středa, 04. února 2015 - 17:25:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krásně udržovaná Praga S5T u kořenovského nádraží při akci Jizerské Zubačky.
Michalsport
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 346
Registrován: 3-2011

Odesláno Středa, 04. února 2015 - 18:48:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jo jo, to jsou ony.... Znám je....ta vínová je bývalého mechanika ze Simca servisu


Pátrám po Simce Ariane, na přelomu 80 a 90let stála v Brně Bystrci. Černá s plameny na kapotě...
Kdyby nááhodou někdo měl informace či foto...velmi by mi to pomohlo při mapování Ariane v ČSSR


www.simcacentrum.cz
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2555
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 04. února 2015 - 19:19:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michalsport
Nevím jak v Brně, ale v obci Velenka nedaleko Sadské (okres NB) byla u místního autobazaru (nebo vrakoviště) jedna černá Ariane. Sloužila tam jako poutač na garáži, nebo tak nějak. Byla již v nekompletním stavu a celkově vypadala, že už je po ní. [sad] Nechci kecat, ale mám taký pocit, že právě na sobě měla nějakou dekoraci (nevím jestli to nebyly plameny...). Bohužel jsem jí ale nevyfotil, protože se mi u toho nějak nechtělo zastavovat poté, co jsem asi minutu předtím v té samé obci vyfotil tohoto krasavce:


Tohle už ale bylo na podzim 2009, takže tam nemusí být už ani jedno z těch aut...
Diddy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 838
Registrován: 7-2010

Odesláno Středa, 04. února 2015 - 19:20:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Diddy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 839
Registrován: 7-2010

Odesláno Středa, 04. února 2015 - 19:29:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když je tady zmínka o Ariane, tak přidám jednu na Chomutovkských spz, co jsem si půjčil na internetu [wink]
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2418
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 04. února 2015 - 22:20:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr.Peugeot: ten Chrysler je [jidlo]
DonSalieri
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 73
Registrován: 11-2012

Odesláno Středa, 04. února 2015 - 22:54:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michalsport:To by mohl být pohodový sraz, berete i youngtimery například z poloviny 80 let ??
Michalsport
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 3-2011

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2015 - 07:12:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr.Peugeot: Ano, majitel toho zlatého Chryslera 180 tam má chatu. Znám ho.
Ve Velence měli tu khaki Ariane, kterou teď má jeden Polál a dává ji do kupy. Jsem s ním ve spojení.
Diddy: Fotku znám, bohužel víc o autě nevím
DonSalieri: pohoda zaručena ;-)

www.simcacentrum.cz
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2556
Registrován: 1-2012

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2015 - 08:30:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Michalsport
Jo, khaki Ariane ve Velence jsem viděl na Google Street View z roku 2012, ale to nebylo to auto, které jsem viděl na vlastní oči. Ta o které mluvíš, byla v o dost lepším stavu než ten vrak co jsem tam tehdy viděl jako poutač.
Díval jsem se na aktuálnější fotomapy z roku 2013 a koukám, že z toho bazaru vlastně už nic ani nezbylo...
Michalsport
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 3-2011

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2015 - 08:43:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jsi si černou jistý? Byla to fakt Ariane?
Velenku znám, mockrát jsem ji nafotil já i kámoš, a že by nám unikla Ariane ....?

www.simcacentrum.cz
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2558
Registrován: 1-2012

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2015 - 10:11:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zviklal si mě, už to bylo v roce 2009 a od té doby jsem tam nebyl. Nevím proč, ale já si to pamatuji tak, že tam byla černá Ariane jako poutač. Nebyla na zemi, ale na nějaké tyči ve vzduchu nebo tak nějak. Chyběly jí světla a byla zrezlá až hrůza. Jak jsem již psal tak jsem kolem jen projel a nezastavil (dnes toho již trochu lituji). Možná se mi to za ty roky již nějak smíchalo dohromady, nechci mystifikovat.
Michalsport
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 3-2011

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2015 - 14:23:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No každopádně po Simkách Ariane a Simkách 1000 pátrám dál pro speciální vydání časopisů.

Ale kdyby byly nějaké dobové fotky i dalších Simek, tak je samozřejmě uvítám :-). Na oplátku já mohu nalézt něco v archivu....

www.simcacentrum.cz
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1293
Registrován: 9-2012

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2015 - 17:01:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tahle krasavice mi dneska vjela před fotoaparát, tak dlouho jsem se ho snažil nafotit v Solnici, až si dojel za mnou do Rychnova [happy].

Nejlepší na tom jsou ty kola a ta maska. Co vím, tak ta maska je v dnešní době dost vzácná, a klidně bych si dovolil říct, že jedna z posledních tady ve Východních čechách.
Ty kola neznám, ale jsou pěkný. Je škoda, že auto jsem kvůli mému žasu nestihl vyfotit zezadu. A to nebylo všechno, sotva jsem přešel silnici tak se proti mě řítila další, a ta byla TOP, nádherná oranžová, zachovalá, vevnitř nějaká postarší paní, značky RKC xx-xx, prostě paráda, a tam jsem fotku nestihl skoro vůbec, jela docela rychle, a opět jsem zašnul. Mám jenom takovéto foto, ze kterého nic není poznat.

A ještě jsem viděl spoustu dalších hezkých aut. Asi už konečně vylízají ze svých garáží [happy]

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2560
Registrován: 1-2012

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2015 - 20:05:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit01
Nevím jak je dneska ta maska vzácná, ale je fakt, že dřív se škodovek s ní vyskytovalo víc. Mě vždy přišla lehce nevkusná, ale dnes to už patři mezi dobové doplňky na tohle auto (stejně jako plastové žaluzie na zadní okno).
Loni v říjnu jsem našel také jednu takovou v Tachově:
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5483
Registrován: 12-2005

Odesláno Čtvrtek, 05. února 2015 - 21:33:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tu masku montovali dealeři v říši mam dojem.... aby nový auta zatraktivnili.
Kola sou obyč plecháče s nasazenýma mezikružíma co patřily na některý verze VW passat B2.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 691
Registrován: 4-2014

Odesláno Pátek, 06. února 2015 - 07:39:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin 100. Nemívaly tyhle límce svého času i Golfy? Něco se mi plete v hlavě, že tohle pamatuju právě i z Golfu. VW každopádně. [happy]

(Příspěvek byl editován uživatelem bobesh.)
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1297
Registrován: 9-2012

Odesláno Pátek, 06. února 2015 - 16:46:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo jo, že jsou z Passata jsem zjistil od kamaráda, já měl za to, že to jsou nějaký dobový [happy]. A na Golfech byly asi taky.
Jinak dneska jeden Wartburg, chystal jsem se ho vyfotit jak jede, ale nakonec jsem k němu doběhnul, protože stál na světlech, jenže akorát když jsem tam doběhl, tak wartburg už jel, takže jenom takováto fotka z boku, ale dost povedená. Vypadal jako spotřebák, žádná leštěnka to nebyla. Značky NAB xx-xx.

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5485
Registrován: 12-2005

Odesláno Pátek, 06. února 2015 - 20:57:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jo možný to je já bych nerad mlžil viděl sem to vždycky na pašákách [wink]

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Ikarosa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 863
Registrován: 12-2007

Odesláno Sobota, 07. února 2015 - 12:00:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už vo tom (myslím) byla řeč, a v pátek to bylo v burze naprodej :






(Fotky :"Nouvel Obs")
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1299
Registrován: 9-2012

Odesláno Sobota, 07. února 2015 - 14:15:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jeden lehce hnilí bramborák, viděl jsem ho tam už před týdnem z auta, a říkal jsem si, že ten by stál za fotku. Dneska jsem šel okolo, a furt tam stál, okolní obchody a servis byl zavřený, takže jsem ho mohl v klidu nafotit.

Hned vedle u Kauflandu jsem spatřil již z dálky vw t3, vzhledem k tomu, že mi jeden před týdnem ujel před nosem, vydal jsem se k němu, asi po druhé fotce jsem si všiml, že v autě sedí pán, ptal jsem se ho, zda-li mu nevadí fotka, říkal že ne, akorát tam nechce být vidět, takže si vystoupil, a trochu jsme pokecali. Byl ochotný a komunikativní [ok][happy]. Na fotkách nechtěl být, takže jsem mu vyhověl, a není na nich.

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Sobota, 07. února 2015 - 15:06:53    Odkaz na tento příspěvek  

Vsem pratelum i nepřátelům me ,,Zelene příšery" oznamuji, ze jsem vymenil všechny dveře za pekne, sehnane při likvidaci aut z jiné skodovky. Sve auto se chystam nechat vyvarit a přestříkat.
kaer_morhen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 399
Registrován: 1-2012
Odesláno Sobota, 07. února 2015 - 17:34:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krásný SAAB (dvoutakt) z dnešní Zimní jízdy veteránů Kokořínskem.


(Příspěvek byl editován uživatelem kaer_morhen.)
gred
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 216
Registrován: 9-2011

Odesláno Sobota, 07. února 2015 - 17:36:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit01:ta maska se furt dá koupit nová,akorát je to teda asi replika,protože nemá to husný S uprostřed,ale i se světlama a se všims tojí skoro 8000...

nissan sunny 1.6 12v,škoda 120l m1
Jabberwocky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 106
Registrován: 10-2007

Odesláno Neděle, 08. února 2015 - 16:50:32   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bull nose SAAB [ok]

http://www.promonarchii.cz/
Carula
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 63
Registrován: 1-2013

Odesláno Neděle, 08. února 2015 - 18:30:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pár fotek z letošní Historic Kokořínsko... http://cmelakkaja.rajce.idnes.cz/Historic_Kokorinsko_2015/ [wink]
Jožin_z_bažin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 51
Registrován: 10-2014

Odesláno Neděle, 08. února 2015 - 19:54:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím, jestli to přesně zapadá do tohoto fóra, ale dovolím si poslat dvě tunningové variace na téma Trabat 601[happy]
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1302
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 08. února 2015 - 20:25:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

gred: A to S znamená co? Škoda?
Jožin: Ten "náklaďák" je suprovej [ok][lol]

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz