K-report
 

Archiv diskuse Historická vozidla do 29. 01. 2015  

Diskuse K-report » Archiv 2015 » Automobily, lodě a letadla » Historická vozidla » Archiv diskuse Historická vozidla do 29. 01. 2015 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2803
Registrován: 9-2006

Odesláno Sobota, 24. ledna 2015 - 13:37:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Podle mne to je velice hnusná a nepovedená pseudoreplika (totální zplácanina) ála „bugatti” na podvozku z 2CV „kachny” s motorem „boxer” 30hp [crazy][lame].
.

S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz

Poznávací značky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku zde
Fero
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 744
Registrován: 3-2011

Odesláno Sobota, 24. ledna 2015 - 16:49:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na predaj Simca Aronde: http://auto.bazos.sk/inzerat/45788075/Predam.php
foto z inzerátu:

E pericoloso sporgersi - Nicht hinauslehnen - Не высовываться - Ne pas se pencher au dehors

Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6008
Registrován: 3-2007

Odesláno Sobota, 24. ledna 2015 - 17:22:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

PZH 74-93 O92/105 dmi
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1259
Registrován: 9-2012

Odesláno Sobota, 24. ledna 2015 - 17:54:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Diddy: Díky za potvrzení [ok] takže naše tipy byly správné.
Tomino: Trochu mimo, ne?

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
venca58
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 15
Registrován: 1-2015
Odesláno Sobota, 24. ledna 2015 - 19:21:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vyfotografováno v Poděbradech .
Fiat Topolino
Hynek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1318
Registrován: 11-2007
Odesláno Sobota, 24. ledna 2015 - 21:31:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zato ta žlutá Buga [ok] Krásné auto a kvalitně renovované. Měl jsem možnost finální fázi renovace sledovat [jidlo]
Repelend
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4125
Registrován: 10-2004

Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 10:21:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím jestli tu to už proběhlo, ale já stále nestačím valit oči a kochat se fcb profilem - https://www.facebook.com/pages/Renovace-veteranucz/27984061541963 0?sk=timeline
Nikdy bych nečekal že se v dnešní době vyklube tolik zajímavých aut
Jen pro upřesnění - jedná se o toto:
http://www.forbes.cz/sef-seznamu-ujizdi-na-veteranech-a-pomaha-mu -to-v-byznyse/
Pro příklad



ICQ: 364517937 Skype: Mirek_Zika
Co já? :-)
http://110.rajce.idnes.cz/
kaer_morhen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 386
Registrován: 1-2012
Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 11:40:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tohle nám v České Lípě jezdí úplně běžně...
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1260
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 12:48:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

venca58: Foto toho Fiatu 128 vedle by nebylo? Jinak Topolino pěknej, takový už na srazech nevídám.
kaer_morhen: O tom jsem četl na FB, asi tři lidi to viděli zaparkované u supermarketu, takže asi normálka na nákup, jako my máme tady v létě starýho brouka [ok][happy].

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Feudal
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2804
Registrován: 9-2006

Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 13:10:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Protože se kravinama nezabývám, dál jsem po tom modrém citroëním úhnoji nepátral. Až dnes mne kamarád, v reakci na můj zdejší příspěvek, na tu sračku upozornil odkazem na „konstruktéra” tohohle totálního nesmyslu. Vůbec už se nedivím povzdechu Martina_100 nad tím, jak může mít takováhle sračka vůbec RZ. Jestli je to opravdu dané jenom tím, že je postavena na kousku podvozku auta, ke kterému má nepropadlý TP, tak je ta naše legislativa opravdu v hluboké [zadnice]. Takže to není jenom pan Jaryn Hořava, ale je to opravu jaryn v pravém smyslu slova [ko][lame]. Říká tomu „umění” a má dokonce i své uznalé obdivovatele [crazy]. To se už raději podívejte sami, je ho koneckonců plný „gůgl”.
.

S vůní páry a strojního oleje ... www.sentinel.cz
Vše, co jste dosud nenašli, najdete tady ... www.feudal.cz

Poznávací značky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku zde
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1261
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 13:29:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A já měl za to, že to je nějaká vzácnost, protože můj kamarád z toho byl celej žhavej [biggrin][lol].

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 16:22:31    Odkaz na tento příspěvek  

Ma Skoda 120 a další Skoda 120? a Trabant Zlin Jizni Svahy pod sněhem 2015-01-25

Vytvor z Citroena: Netvrdim, ze se mi extra libi, ale pokud funguji brzdy, rizeni a motor, tak mi nevadi. V Anglii mohou mit SPZ i ruzne parni skládanky apod. Tuto cast jejich silnicnich predpisu bych milerád prevzal. :-) Riksa z Tatry 613 z Prava 2015-01-25

Dotaz: Jaky ridicsky prukaz potrebuji na riksu (tříkolku), motorku se sajdou nebo ctyrkolku? Velkou motorku nebo osobní auto? Diky Kwasi
Green Never More
Neregistrovaný host
Odeslán z: 46.135.32.234
Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 17:37:57    Odkaz na tento příspěvek  

Kolikrát asi ještě uvidíme zelenou Škodu ZL 62-82? Milionkrát? Miliardkrát? Chtělo by to zvláštní vlákno.
Jabberwocky
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 101
Registrován: 10-2007

Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 18:07:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Feudal: Proč tak strašně nasupeně? Je to kravina na blbnutí, tak jim to přej. Z oktávek a spartaků se zas dělaly samodomo malotraktory, kdekdo tuní brouka… Kachna snad není taková vzácnost, aby se tímhle nenávratně zničily nějaké nenahraditelné hodnoty. Já jsem sice spíš originalista, ale tohle mne neuráží. Jo kdyby to mělo véčka, nebo to někde presentovali jako skutečnou bugatku, to by byla jiná, ale takhle? A s těmi předpisy jsem rovněž pro co nejvolnější přístup. Brzdí to a projde přes STK? Na silnici s tím! Čím méně bude stát lidem diktovat kraviny, jako třeba čím smějí a nesmějí jezdit, tím lépe.

http://www.promonarchii.cz/
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 666
Registrován: 4-2014

Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 19:00:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Green Never More. Proč takto inkognito? No a pokud ti něčí příspěvky vadí, tak je jednoduše nečti.

Jabberwocky. S tím by se dalo souhlasit.
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 5904
Registrován: 2-2007

Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 19:13:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

venca58: Pokud používáš při vkládání fotek funkci "Poslání přílohy", tak prosím před fotku dávej klávesu ENTER, aby byla na dalším řádku. Pokud je fotek více, tak max. 3 na řádek a mezi ně mezeru. Jinak to tu občas roztahuje stránku. Jinak fotky lze vkládat i pomocí "Poslání obrázku", jen je třeba je v libovolném grafickém editoru (stačí nějaký jednoduchý freeware typu Gimp) třeba je zmenšit na patřičné hodnoty (JPG, max. 1280*1280px a max. 400kB). Při vkládání opět prosím o oddělení od textu, max. 3 obrázky na řádek a mezi jednotlivé obrázky mezeru. Děkuji velice, ušetříš tím práci moderátorům a uživatelům i trochu nervů, když nebudou muset lovit stránku pomalu ve vedlejším pokoji [vypravci]

Green never more: Důvod výpadu je jaký a proč jej nepíšeš pod vlastní přezdívkou?
Vodis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1425
Registrován: 12-2006

Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 20:20:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zender: Je to takzvaná věž na Ladu.

bylo: Trabant sedí na silnici výborně a jeho akcelerace je bezvadná. To však nesmí svádět k lehkomyslnosti. (návod - Trabant) + VAZ-2108 je pětimístný, komfortní, rychlý, maloobjemový automobil nejmodernější koncepce určený pro provoz na jakýchkoliv vozovkách s vyjímkou cest s nezpevněným povrchem s hlubokou stopou.(návod - Lada)

je: VAZ 21102, VAZ 2105 a VAZ 2101!
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1262
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 20:38:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Green Never More: Náhodou, třeba já Kwasimu fandím, používat v dnešní době starou škodovku jako používá on je super [ok][happy] Ale, spíš mne zaujalo to něco, co má to čtyřočko pod nárazníkem, co to pěkně prosím je? Sám jsem to viděl snad jednom jednou v živote, a to na téhle užovce:

Jen tak mimochodem, fotka z dob co jsem tady ještě dost plevelil a provokoval, nevím, zda-li jsem sem tuhle škodovku někdy dával, jestli ano, omlouvám se. Jednou se objevila tady na sídlišti, tak jsem si myslel, že se někdo nový přistěhoval, ale asi měsíc stála na místě, a potom bezestopy zmizela, a už jsem jí nikdy neviděl, ani už asi neuvidím, přitom byla až na klasicky důchodcovsky bouchnutý pp blatník, a chycený zadní levý lem v dobrém stavu, a dokonce i s příplatkovými doplňky. Podle tohoto webu ještě snad i žije, ale kde, a jak...

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 667
Registrován: 4-2014

Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 20:47:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Transit. To je prosím klakson.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1263
Registrován: 9-2012

Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 20:57:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jasný, díky. Akorát že tenhle co byl na té mé škodárně už asi nefungoval, byl nějakej orezlej, a nevypadal vůbec funkčně, zato ten u kwasiho vypadá dobře.

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
venca58
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 16
Registrován: 1-2015
Odesláno Neděle, 25. ledna 2015 - 21:05:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pro transit01:Fiata128 bohužel nemám.Pro Vojtík:Já seomlouvám ,ale se svým starým počítačem porád bojuji ,každý příspěvek považuji za úspěch .Jeden Velorex z léta v Bohdanči .
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2365
Registrován: 11-2006

Odesláno Pondělí, 26. ledna 2015 - 08:56:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit: tak orezlý může být vnější obal, vnitřek ale může být v pohodě.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1264
Registrován: 9-2012

Odesláno Pondělí, 26. ledna 2015 - 09:27:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: Tak, možné to je, ale nač to řešit, když je auto stejně už asi pod drnem.... A stejně je to škoda, když prohlížím starý fotky, tak se divím, co tady všechno stálo za slušný škodárny. Ono když bylo šrotovný nějak všechny zmizely, a zůstali tady asi jenom dvě z nich, a potom v jednu dobu se objevilo kilo, tahle užovka, a jedno emko na nových značkách, ale mezitím zase zmizely ty dva držáky, takže se to tu takto obměnilo, a dnes tady stojí jenom kilo, a emko, a hromada nových rapidů, fabii, a podobných pro mě nevkusných verglů [lol]...

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5198
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 26. ledna 2015 - 09:35:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ono když bylo šrotovný nějak všechny zmizely

A to bylo prosím jako kdy...?[proud]

Jinak ale rozumím, taky mi někdy připadalo, jako by odněkud starší auta zmizela nějakým skokem.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1265
Registrován: 9-2012

Odesláno Pondělí, 26. ledna 2015 - 10:12:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechytej mě za slovíčko [biggrin], šrotovný to nebylo, ale byla to taková ta éra "starý škodovky smrdí, do šrotu s nimi", prostě všechny zmizely, jako kdyby bylo nějaký šrotovný, taky jste to v Praze určitě měli. Šrotovný jako šrotovný to přesně nevím kdy bylo. Prostě škodovky co dneska běžně jezdí, jsou buď nějakých důchodců, co už nechcou kupovat nové auto, nebo nějakých nadšenců, kterých je v dnešní době všude plno. A ještě by mě třeba by mě hrozně zajímalo, kde byla celou dobu schovaná ta stovka, podle stavu soudím, že byla celé ty roky někde zavřená v garáži, a majitel se prostě přestěhoval i s autem sem do levných bytů. Majitelovy to asi svědčí dobře, ale o autě bych pochyboval. Jestli to auto ještě něco/někdo zachrání, tak opravdu nevím co udělám, asi si stejně jako Risan až pochopím co je historické vozidlo koupím nějakou drahou flašku a otevřu ji [lol][proud]

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Arj
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2526
Registrován: 9-2005
Odesláno Pondělí, 26. ledna 2015 - 11:49:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit01: šrotovný to nebylo, ale byla to taková ta éra "starý škodovky smrdí, do šrotu s nimi", prostě všechny zmizely

A nebyla to náhodou Bursíkova "ekologická daň" (tedy opačný postup proti šrotovnému), která lidi donutila stará auta při "skoro-dojetí" sešrotovat místo toho, aby je odprodali dál?
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5200
Registrován: 5-2002

Odesláno Pondělí, 26. ledna 2015 - 13:38:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ona v tom je hlavně vysoká dostupnost ojetin ve stáří kolem 10 let - pak je slabá motivace (pochopitelně kromě nadšenců a spol.) kupovat si plechovky staré čtvrt století. V podstatě nikdo není ekonomicky nucen udržovat třeba dvacetileté auto v provozu, takže pokud některý kus nemá štěstí na hodně konzervativního nebo pro daný typ zapáleného majitele, tak holt nepřežije.
-OndraS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.1.94
Odesláno Pondělí, 26. ledna 2015 - 18:17:17    Odkaz na tento příspěvek  

Jef - v tom souhlasím. Ne každý se chce vozit v autě starém dvacet let. Každý to máme nastavené jinak. Pro někoho je auto staré po pěti letech, pro někoho po deseti a pak jsou lidi (bude nás tu víc) kteří auto z roku 1996 považují za vývojově nijak prastaré.
A z toho důvodu nechápu, proč se vlastně tohle všechno někdo snaží regulovat a v podstatě vysírat ty, kteří holt se starými auto jezdit chtějí - třeba z takového důvodu jako já.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5442
Registrován: 12-2005

Odesláno Pondělí, 26. ledna 2015 - 18:28:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jde vo byznys ... kdo jezdí starou popelnicí z toho nemají automobilky nic. Automobilky tahají za nitky a ty vedou k politikům. Takže asi tak. Poslanci je u prdele čim kdo jezdí. On má svuj standart jinde a na druhý nekouká. Jenomže pak mu automobilkovej lobbista vysvětlí "jak svět funguje" a najednou si poslanec uvědomí že ty starý auta musí pryč.

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Sběratel_kuriozit
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 6
Registrován: 10-2014
Odesláno Pondělí, 26. ledna 2015 - 18:59:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

2x ford cortina EH Šternberk 2014
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Úterý, 27. ledna 2015 - 05:42:03    Odkaz na tento příspěvek  

Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2371
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 27. ledna 2015 - 17:32:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ten Fiat byl ale normálně fabrický ne?
kwasi
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.197.144.157
Odesláno Úterý, 27. ledna 2015 - 18:35:31    Odkaz na tento příspěvek  

Ano, Fiat 125 limuzína byl tovarni vyroba vcetne kabria.
Combaynista
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 12-2013
Odesláno Úterý, 27. ledna 2015 - 21:30:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Prikladám pár dnešných úlovkov z Budapešti, predovšetkým Liaz v službách dopravného podniku s nástavbou Schörling. Trojica youngtimerov z 80. rokov stála pri bazilike Sv. Śtefana, navyše v spoločnosti Mercedesu 207D. V roku 2015 a v centre mesta už dosť nezvyčajný jav.

Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2372
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 27. ledna 2015 - 22:20:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Budapešť je na youngtimery naprosto úžasná. Jen Liazku jsem na vlastní oči neviděl, zato jsem skoro stejnou viděl nedávno v Mostě, nenapadlo by mě, že to v ČR ještě někdo má v provozu.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1268
Registrován: 9-2012

Odesláno Středa, 28. ledna 2015 - 12:31:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedna momentka od Rychnovského Penny, v tu dobu jsem se cítil kouzelně, nejen, kvůli tomuto sjetí, ale chvilku předtím, než jsem fotil tyto fotky jsem s jedním dělníkem pomáhal páru důchodců roztlačovat žlutý favorit v na první pohled docela dobrém stavu [happy] Paní nám poděkovala a fanouš poslušně jel dál.

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2376
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 28. ledna 2015 - 14:20:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

transit: poslušně, dokud nemusel znovu startovat :D
Krumpolc
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2004
Registrován: 8-2008

Odesláno Středa, 28. ledna 2015 - 17:54:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Staré Splavy 16.4.2013


www.ropiky.net

Kompletní databáze všech lehkých objektů československého pohraničního opevnění z let 1936 až 1938.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1269
Registrován: 9-2012

Odesláno Středa, 28. ledna 2015 - 18:28:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: To on byl asi po dlouhý době vytaženej, na zimu málo zvyklej, a jak stál dlouho na místě u obchodu tak mu ta zima neudělala dobře a po nastartování chcípnul [happy]. Ale ze začátku naběhnout musel, protože fanouš byl vyparkovanej z místa, a nachystanej odjet, takže 100% chcípl potom.

(Příspěvek byl editován uživatelem transit01.)

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 670
Registrován: 4-2014

Odesláno Středa, 28. ledna 2015 - 19:32:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Transit. V Rychnově není sníh?
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2524
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 28. ledna 2015 - 19:39:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobesh
Nejen v RK, ale ani ve středních Čechách (naštěstí).
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2382
Registrován: 11-2006

Odesláno Středa, 28. ledna 2015 - 19:46:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mr.Peugeot: střední Čechy jsou docela velké, v Říčanech ve výše položené části města je nějaký poprašek a za Říčany směr K.Hora ve vesnicích ještě včera byl pět centimetrů.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1270
Registrován: 9-2012

Odesláno Středa, 28. ledna 2015 - 19:51:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobesh: Teď dlouho nebyl, a v noci na úterý zase napadl, ale už se díky bohu zase rozpouští. Když kouknu z okna tak tady jsou už jenom poslední držáky (podobné zbytky jako na té fotce vzadu), tak snad do rána bude ta bílá srajda bude pryč [happy][lol]. Nesnáším sníh, v dětství(Jasný, pořád jsem dítě, ale už to není echt [biggrin]) alespoň k něčemu byl, ale co s tím v patnácti, akorát to dělá bordel...

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
venca58
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 1-2015
Odesláno Středa, 28. ledna 2015 - 20:21:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedna zachovalá škodovka u Nymburka.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5453
Registrován: 12-2005

Odesláno Středa, 28. ledna 2015 - 21:11:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já chci aspoň půl metru zas ta zima stojí za prd [nene]

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 671
Registrován: 4-2014

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 07:23:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Karvina pěkně...

Mám rád sníh. Navíc bez sněhu mám na taxi horší kšeft.

A tady další kšeftokazi [ko]
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3904
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 13:31:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Velmi pekny kusok: Renault 12

Podrobná orienta?ná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordClub.sk, fordzona.sk, FordPolicia.sk
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1271
Registrován: 9-2012

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 14:04:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak prej ať jdu do [zadnice], že sníh prostě bude. A aby to nebylo zase úplně mimo téma, tak i nějaké obrázky k tomu.

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2387
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 15:09:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zima bez sněhu není zima.

Bobesh: předpokládám, že "taxi mafie" se brzy "kazokšeftaře" zbaví :D
Combaynista
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 392
Registrován: 12-2013
Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 15:23:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Transit01: nič v zlom, ale načo stále fotiť tú modrú S100?
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 674
Registrován: 4-2014

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 15:38:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous. Myslíš jako vypálená auta a tak? V Karviné válka taxikářů nevládne, takže ne. Akorát majitelovi taxi za chvíli nebude mít kdo jezdit. Město Karviná mu tuto službu dotuje 80.000 kč měsíčně, takže on je vysmátej a těch 15kč zůstane šoférovi. A večer po šichtě nemá borok ani na pivsona. To se doufám zničí samo.
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2388
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 15:47:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobesch: to z těch 15kč platí i palivo nebo ne?
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1273
Registrován: 9-2012

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 16:04:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Combaynista: Protože mi stojí skoro před barákem, a pořád po ní šilhám, a chtěl bych jí koupit, ale nejde to. Až jednoho dne prostě zmizí, tak alespoň budu mít památku, a dávám už jí tak max rok, není možný, aby na ní majitel zase takhle dlouhou zanevřel, ale kdo ví, třeba už dnes plánuje prodej... A navíc, stále lepší ona, než fotky mimo téma... To máš to samé jako s Kwasiho škodovkou, jestli tě hodně žere ta stovka, tak moje fotky jako většina zde ingoruj, a máš vyhráno.

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2389
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 16:05:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a proč by to nešlo si jí koupit?
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1274
Registrován: 9-2012

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 16:55:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Už jsem to vysvětloval docela podrobně jednomu zdejšímu členovy, tak to vysvětlím po druhé. Prostě neexistuje ta možnost, jako sice by se mi to hodilo na učení, protože do budoucna půjdu na obor kde se mi to bude hodit, ale nejde to. Musíš za to zaplatit ekodaň, pak spoustu dalších věcí, a nehledě na to, že by musela zase stát před panelákem. Prostě u rodičů tohle neprojde, sice mě už spoustu lid včetně vás říkalo ať to zkusím, ale nejde to. Běžte do ní někdo se mnou a beru [lol][lol]
Nebo počkám, až tatík kamaráda splaší jedno domorobo vozítko s motorem z trabanta, a budu jezdit k němu.

(IQ+Love= Škoda Auto)
V každém příspěvku se můžou objevit pravopisné chyby, za to mě prosím omluvte, Díky..
Z libovky na vrak v rozmezí dvou roků ... odkaz
odkaz
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 675
Registrován: 4-2014

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 18:45:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous. To asi ne.
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2390
Registrován: 11-2006

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 19:46:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak nevím, kolik tak normálně má taxikář za den zakázek a kolik z toho po odečtení nákladů mu zbude, stejně tak dneska asi většina taxiků (alespoň v Praze) jezdí pod nějakou společností, tak ještě něco odvádí jí, ale pokud má 15 korun za kilák čistej peníz, tak to nemusí být tak málo.
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 677
Registrován: 4-2014

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 20:28:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous. To ale není 15 kč za kilák, ale za jízdu po Karviné. My máme 24kč za kilometr a k tomu ještě 10 kč nástupné. Při obsazení třetí ředy sedadel je nástupka 40 kč. Dneska konkrétně mám po 12ti hodinách v autě odjetých 29 zakázek s tržbou lehce přes dva tisíce. Tzn. v průměru cca. 70 kč za zakázku. Bývají samozřejmě dny lepší, i dny horší.
-OndraS
Neregistrovaný host
Odeslán z: 94.112.1.94
Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 20:40:32    Odkaz na tento příspěvek  

Bobesh - jsme sice v historických vozidlech, ale ještě jednom malé OT, a to sice, vysloveně ze zvědavosti, kolik tak průměrně za den nalítáš s taxíkem km, a s jakou spotřebou (= odečtem od tržby)?
Bobesh
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 678
Registrován: 4-2014

Odesláno Čtvrtek, 29. ledna 2015 - 21:12:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Někdy 80km někdy 250km. Někdy za 7 l, někdy za 11 l. Záleží. Dneska jsem na 120km se spotřebou 10,2l. (Sharan 1,9 TDI, 81 kW). Ale to jsem nevytáh paty z Karviné a je zima, takže jsem i něco topil.
Když jsem jednu dobu jezdil na MB C200 kompressor, stím nešlo po městě jezdit pod 10 l. Spíš 13-14. Passaty 1,9 TDI jsou proti Sharanu litr až dva úspornější, oktávka ještě možná o litr.