K-report
 

Archiv diskuse Osobní vozy do 13. 03. 2014  

Diskuse K-report » Archiv 2014 » Železnice » Osobní vozy » Archiv diskuse Osobní vozy do 13. 03. 2014 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
GiovanniPrague
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 17
Registrován: 2-2012
Odesláno Úterý, 11. března 2014 - 22:06:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale vlaků přes Vsetín se to netýká, a jedničky mají být zkrouhlé na Odře, Landekovi a Kysuci...
Malý_fotograf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5029
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 11. března 2014 - 22:20:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V Plzni je nově také jedno Ds (081) v aktuálním najbrtu. Fajn, že se aspoň s pár vozy tohoto typu ještě počítá.

Na každou svini se někde vaří voda. I na mě.
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3157
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 11. března 2014 - 23:55:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

GiovanniPrague: Tak to je možno zmena, ja si z pôvodného GVD pamätám, že od vyhlásenia sa mal na Hradčanoch vymeniť Apeer a WRmz za ARmpee. Ale možno si ZSSK postavila hlavu kvôli vyrovnávke km, alebo niečo podobné.
Benpat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 575
Registrován: 6-2008

Odesláno Středa, 12. března 2014 - 07:06:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Každopádně jedna věc je omezení 1.třídy a jídelního vozu a druhá je zrušení služebních vozů...
První třídu beru, byť neznám situaci, ale zrušit ze souprav Bdbdgmee, zrovna včera jsem viděl vozíčkáře. Tohle byla jedna z výhod nad RJ. No a kola se dají přepravovat ve vozech Bdmpee, takže tam to až tak nevadí.
intelpetr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2052
Registrován: 12-2011

Odesláno Středa, 12. března 2014 - 10:18:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asdf: Když se objevil plán nasadit na Ostravana v 6/+ Slona, tak to se taky zvedla vlna bouří [proud] A funguje to bez problémů. Však šotouši si na bistrojedničku zvyknou, jen toho hytláku je škoda.

(Příspěvek byl editován uživatelem intelpetr.)

FabLok
power
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.88.142.183
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 11:35:26    Odkaz na tento příspěvek  

Kysuca od 1.4.2014

Landek od 1.4.2014

Odra od 1.4.2014

Bbdgmee236 sa proste od 1.4.2014 na EC smer Žilina "stratilo".
power
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.88.142.183
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 11:37:06    Odkaz na tento příspěvek  

A od nového GVD sa "stratí" aj Excelsior.
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 778
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 11:42:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když ten vozíčkář bude chtít jet, tak se mu budeme snažit vyhovět.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7994
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 11:50:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zejména na Odra z Prahy po Pardubice mívá jedničku už dnes velmi slušně obsazenou. Těch 22 míst v podstatě znamená že tu a tam někdo z Kolína do Perníkova pojede na stojáka...

A ty nový hytláky teda jdou kam? někam do prdele?
Fixi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 510
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 11:53:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na ŽelPage již všechny EC/Ex Praha - Ostrava - Žilina obsahují novou variantu od 1.4. Bbdgmee236 opravdu zmizely ze všech souprav, byla upravena i struktura posilových vozů.
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 69475
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 12. března 2014 - 12:22:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejde u Bbdgmee spíše jen o přípravu na stav, kdy budou hromadně reklamovány/odstaveny? Spíš bych očekával, kde se zjeví Apee. [uhoh]

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
5738
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 421
Registrován: 5-2007

Odesláno Středa, 12. března 2014 - 16:11:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A proč se hytlák zrušil u všech bohumínských obratů na Žilinu, když na pražských obratech (Hukvaldy a Jan Perner) budou i po 1.4.? Proč to není jednotné?

Upozornění pro cestující: Příčinou zpoždění je obrat soupravy od zpožděného vlaku.
Karkule
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2175
Registrován: 12-2010

Odesláno Středa, 12. března 2014 - 17:29:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co pak budou dělat s Bbdgmee? Kde budou jezdit pak? Díky..

Miluju lokomotivy ?ady 362 a 363. Mají nádherný zvuk, který nikdo a nic nemá. [happy]
Na dotazy, na které si m?žeš sám odpov?d?t nebo si na n? vyhledat odpov?di se m? neptej.
ES499.0009
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1799
Registrován: 2-2009

Odesláno Středa, 12. března 2014 - 17:34:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zrovna nedávno jsem si s jedním kolegou říkal,jak ta souprava s novým hytlákem a hospodou dobře vypadá,když je platné řazení.No co,na krásu to nejezdí.[wink]
kutipe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 83
Registrován: 4-2012
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 17:38:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin Zlivský: Tak třeba u plzeňskejch hytláků ten ohřev vody funguje vcelku bezproblémově.
Ostradik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1372
Registrován: 1-2007

Odesláno Středa, 12. března 2014 - 18:25:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Petr Vlček: Ale notáááák takový kec.....Do toho bistra se zcela v pohodě vlezou a nádražákům nikdo nebrání kupovat si místenku
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 779
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 18:41:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

MZ: Ne-e...
Rongi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 13
Registrován: 5-2013
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 19:12:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak hytláky pudou na Brno-Plzeň...
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 783
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 19:19:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tam už jezděj. Nechte se překvapit.
Kůň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 587
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 12. března 2014 - 19:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ostradik: Jistěže vlezou. Ale - nesměli by tam lozit dvojkaři na jídlo. A pak kolikrát člověk jede tou jedničkou proto, aby se mohl pohodlně rozvalit. Mačkat se v jedničce na dvojce nebo čtyřce, tak se na to taky můžu víte co.

Každý má právo na můj vlastní názor.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7996
Registrován: 5-2004
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 19:25:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tam je to zjevne dojizdeni praha/kolin-pardubice a u tyhle relace muze kecat o nadrazakach jen vul. To je vesmes in100. Nastesti uz je i lacinejsi do dvojky...

A nejakych 25-30 ks (v Aee byva 3ks/kupe bezne) si urcite koupi 22 mistenek.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5042
Registrován: 3-2007
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 19:33:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tedy s tím rušením jedniček je to šlápnutí vedle a to pořádné.
Tam totiž jezdí ti, co jsou ochotní si připlatit (a tedy tím spíš mohou autem, busem, vlakem třeba s Jančurou, když budou v jedničce ČD jako slanečci).
Tradiční bordel, kde levá ruka neví, co dělá pravá.
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 786
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 19:35:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty koni, jeď se podívat na ten všemi opěvovaný západ, jak se jezdí v jedničce jo?
A nestačí ten ARmpee otočit barovou částí ke dvojce? :-)
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 787
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 19:37:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: Teda já si kvůli Vám udělám snad výlet... Vždycky když jsem měl možnost zrovna Ex/EC 143 jet, tak v celém Ampz/Apee bylo pár lidí, a to doslova. V různé dny v týdnu.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5043
Registrován: 3-2007
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 19:40:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A v jakém úseku ? 143 nebo 145 jezdím pravidelně.
Tohle zas vymyslel nějaký pučmidrát, aby se ušetřil vagon a hlavně platby za DC.
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 788
Registrován: 7-2007
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 19:49:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já s tou 143 jezdím Pha-Ova. Ono je otázka, na jak dlouho to bude. Protože když budeme spekulovat, tak od prosince budou Railjety, takže se ty vozy z Vídně ušetří... ale je pravda, že ty Vídeňáky jezdí jednička mnohem více plná...
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3159
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 19:59:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin Zlivský: Nejaké info, čo by sa malo na Bdbgmee hromadne reklamovať s dobou odstránenia takou, aby to vyžadovalo takto drastické opatrenia? Alebo je to zasa len JPP a vozy pôjdu na iné výkony, a Bdbgmee sa bude pristavovať len v prípade dojednanej jazdy vozíčkara zo zálohy?

(Příspěvek byl editován uživatelem asdf.)
Kůň
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 588
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 12. března 2014 - 20:11:28   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jarda_kučera: Mě je absolutně jedno, jak se jezdí na západě, ať si jezděj jedničkou třeba v Btaxu. Mě zajímá naše cestování.

Každý má právo na můj vlastní názor.
Ady
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 122
Registrován: 8-2010
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 20:13:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asdf: těch věcí na reklamaci tam je...kdybych s tím mohl něco udělat, tak jim ty vozy rovnou všechny vrátím!!![angry] A to se samozřejmě týká i Bdmpee[ko]
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5045
Registrován: 3-2007
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 20:25:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale asdf se ptá naprosto logicky a já se k tomuto dotazu připojuji-jaký je tedy důvod těchto harakiri nota bene tři čtvtě roku před nasazením RJ (a žádné vozové krizi) ?
Ady
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 123
Registrován: 8-2010
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 20:59:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: tak za prvé jsou to interní informace a za druhé jsem jen řekl ze EXISTUJÍ důvody, proč odstavit všechny tyto vozy. Takže prosím žádné spekulace. Víc se k tomu nevyjadřuji[nene]
R_206
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 494
Registrován: 7-2010
Odesláno Středa, 12. března 2014 - 23:01:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bbdgmee jdou na Plzeň - Brno, zatím tu jezdí jeden, zbytek BDs. Upřímně, na těchto R bude využitelnost vozu větší.

Spíšr mi není jasné, proč zrovna 1.4..

(Příspěvek byl editován uživatelem R_206.)
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3864
Registrován: 9-2006

Odesláno Středa, 12. března 2014 - 23:01:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin Zlivský: Nejaké info, čo by sa malo na Bdbgmee hromadne reklamovať s dobou odstránenia takou, aby to vyžadovalo takto drastické opatrenia? Alebo je to zasa len JPP a vozy pôjdu na iné výkony, a Bdbgmee sa bude pristavovať len v prípade dojednanej jazdy vozíčkara zo zálohy?

Jestli vás to všechny uklidní, tak jsem to řešil na ofiko místech a zdůvodnění má celkem hlavu a patu. Ale s dovolením mi to připomeňte zítra. Dnes jsem přijel po 16 h z práce a už nemám sílu se tu rozepisovat. [uhoh]
ES499.0009
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1800
Registrován: 2-2009

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 11:03:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ady: těch věcí na reklamaci tam je...kdybych s tím mohl něco udělat, tak jim ty vozy rovnou všechny vrátím!!![angry] A to se samozřejmě týká i Bdmpee
tak za prvé jsou to interní informace a za druhé jsem jen řekl ze EXISTUJÍ důvody, proč odstavit všechny tyto vozy. Takže prosím žádné spekulace. Víc se k tomu nevyjadřuji
Tak proč to vůbec píšeš?Aby si nám ukázal,že víš víc?[crazy]
Nadřazenost
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.32.74.105
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 11:39:53    Odkaz na tento příspěvek  

ES499.0009: To GC (a někteří další) dělají tady na káčku často, viz nedávný spor o vozech OBB s HB. Protože my ostatní co nemáme info jen spekulujeme a mystifikujeme, zatímco ostatní nadřazení nešotouši plní informací vedoucí jen ty nejduchaplnější diskuze tady na káčku prý nemohou poskytnou žádné informace, ale samozřejmě vždy rádi zdůrazní, že oni jako nadřazení to vědí.
Ghost
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1120
Registrován: 1-2011

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 11:47:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomu říkám slovo do pranice [biggrin]

Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 69477
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 11:55:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ES499:
Proč? Protože se někdo ptal. Jaké důvody? Následující berme pouze jako nepodložené spekulace: Slabé topení ve středním oddíle, přepad vody do vozu, kroucení podvozků atd. atd. Našlo by se toho víc než dost. Ale klidně tomu říkejme JPP.
Část závad se samozřejmě uznat za konstrukční vady nedá, jako že např. úklidové čety (i některé vlakové) posuvné dveře vysloveně „rvou přes zuby”, než aby čekaly, až se to otevře... (Ale že se k tomu cestující i zaměstnanci budou chovat jak kreténi, s tím se počítat mělo.)

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 69478
Registrován: 4-2003

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 11:56:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asdf:
Důvodů by se „pár” našlo. Já jsem se pouze ptal, zda to nebude třeba případně právě kvůli nim (a jestli to není jen drb). Ale asi jsou ČD tak bohaté, že se to dodavateli na hlavu nehodí a radši si to odstraní na vlastní náklady (případně takové „prkotiny” nebudou řešit vůbec).
Jak to vůbec skončilo s penále za pozdní dodání 380? Nějak se o tom přestalo mluvit.


kutipe:
Plzeňské (05x a vejš) dodával někdo jiný (Trnava). Že by v tom byl problém (podobně jako s regulací rozhlasu, která je v jedné sérii akorát pro srandu králíkům, zatímco u plzeňských z Trnavy funguje)?

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3865
Registrován: 9-2006

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 12:25:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

zatímco ostatní nadřazení nešotouši plní informací vedoucí jen ty nejduchaplnější diskuze tady na káčku prý nemohou poskytnou žádné informace, ale samozřejmě vždy rádi zdůrazní, že oni jako nadřazení to vědí

1. Jsem neřekl že nic neřeknu.
2. Na rozdíl od některých anonymů jsem udělal to, co mohl udělat každý z vás - napsal jsem dotaz přímo na ČD a do hodiny jsem dostal vyjádření. [crazy]
Jarda_kučera
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 789
Registrován: 7-2007
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 13:08:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

GC: Dobře, a to vyjádření bylo tedy jaké?
Werkie
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 447
Registrován: 5-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 13:08:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

G_C: můžeš tady prosím to vyjádření přepsat? Na rozdíl od těch ostatních "mlžičů". Dík.
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3866
Registrován: 9-2006

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 13:24:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hodím to sem, ale momentálně jsem ještě "v terénu". Dík za pochopení.
Rongi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 14
Registrován: 5-2013
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 14:50:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

R 206: slyšel jsem že právě 1.4. mají být Bbdgmee na všech soupravách Plzeň-Brno
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3867
Registrován: 9-2006

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 15:18:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nebudu tu odpověď sem kopírovat doslova, jen že že cca do poloviny června mají být Bbdgmee nasazeny na linkách:


R 5 Praha - Ústí nad Labem - Cheb;
R 11 Brno - Jihlava - České Budějovice - Plzeň;
R 8 Brno - Přerov - Ostrava - Bohumín;
R 9 Praha - Havlíčkův Brod - Brno;

s tím, že cílový stav je:

Ex 3 Praha - Brno - Budapest;
R 5 Praha - Ústí nad Labem - Cheb
R 6 Praha - Plzeň - Cheb / München / Klatovy / Železná Ruda
R 7 Praha - Č. Budějovice - Linz
R 8 Brno - Bohumín
R 9 Praha - H. Brod - Brno
R 11 Brno - Jihlava - Č. Budějovice - Plzeň
+ případně některé další méně frekventované výkony výkony např. na lince Ex 4.

Linka Ex 2 je obsluhována obdobnými vozy ZSSK.

K tomu budou v průběhu června zavedeny v Praze a Bohumíně tzv. dispečerské vozy pro operativní nasazování v případě objednávky převozu vozíčkáře.

Důvod proč jsou ty vozy staženy z Ex1 je pak ten, že ČD hodlají zajistit bezbariérové vozy na co nejvíce linkách po ČR a ne jen na nejvíce sledované trase Praha - OV. Spojení pro vozíčkáře z Prahy do Ov umí zajistit v současnosti spoje SC a pro zastávky po trase, kde SC nezastavuje umí zajistit spoje Ex 2, které jsou až do hranic v souběhu s Ex1. Mezi Přerovem a Bohumínem pak budou jezdit vozy Bbdgmee na R8.
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2348
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 17:37:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To je ale kravina, stahovat z Ex 1 ty hytláky.. ale na druhou stranu, za to nasazení na R 8 jsem osobně rád. [proud] Byť na Rychlíky to je vcelku ideální, tak na všech EC by mělo jezdit něco takového a ne to tam nenasazovat s argumentem, že to je na Ex 2.

NORTHSHOOT
Můj cestovní blog[happy]
Marosxxx
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 8-2008
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 17:38:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím.No a jak vůbec dopadly sedačky z Bmee?
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3868
Registrován: 9-2006

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 18:36:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vantju: Může se ti to nelíbit, ale radši ať vozíčkáři dojedou do více směrů byť s 2h taktem, než sice s ani ne 1h taktem, ale jen na jedné trase Praha - OL.
Petr_vlček
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7999
Registrován: 5-2004
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 19:00:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Takže kola nepůjdou vozit už ani přes Havlbrod. To zase bude mrdník jako vloni na Plzeň kdy tam uprostřed grafikonu zaváděli povinnou perverzaci. Tam to ale bylo aspoň na podzim, tady to bude přesně na kraji sezony. To zas bude nasranejch a hádek...

O tom že poloviční kapacita a ještě na hovno rozmístěná ani nemluvě.

Jinak na těch Ex1 bude super i to že s dětma se bude jezdit ve velkoprostoru a kočárky budou překážet na plošinách.
1510015
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 912
Registrován: 1-2010
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 19:10:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Marosxx: nejspíš špatně. Měly se dosazovat do Bee243, ale v žádném zatím nejsou.

Web a fotogalerie
Koženka je fuj[pozor]
Bobmaster
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.170.96.60
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 19:28:57    Odkaz na tento příspěvek  

GC díky za info, jenom dodám že teď jezdím 142 celkem často a neumím si představit že tam bude jenom polovina vozu a navíc v tom uspořádání jaké má ARmpee. Co jsem koukal tak hospoda jezdí skoro prázdná, ale v 1. třídě je vždy tak 25 - 40 lidí, podle hrubého odhadu. Moc spokojen nejsem[uhoh]
George_couser
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3869
Registrován: 9-2006

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 19:55:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobmaster: Pak jedině hromadně bombardovat obálku...
R_206
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 496
Registrován: 7-2010
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 20:52:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rongi : To sedí, jen nechápu, co je tak krásného zrovna na 1.4., že přesně v ten den se to přeskupí. Proč to není od změny?
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2349
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 20:54:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Další "náhodná" projížďka vozů ÖBB do Bohumína?

EDIT: Dnešní EC 102.

(Příspěvek byl editován uživatelem Vantju.)

NORTHSHOOT
Můj cestovní blog[happy]
Pingu93
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 689
Registrován: 12-2006

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 21:13:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nechci dělat machra, ale bylo jasné že Bbdgmee půjdou na R Bohumín - Brno - Havl.Brod - Praha. Hytláky se přeci po rekonstrukci měly vracet na původní trasy a tou bohumíňáky jsou. [satan]

zabublame.cz - portál o vodních dýmkách
-------------------------------------
War Thunder - the Best of the Games
Bobmaster
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.170.96.60
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 21:18:37    Odkaz na tento příspěvek  

GC to určitě budu, co jsem viděl Vykoupení z věznice Shawshank tak vím co dokáží jeden až dva dopisy týdně[wink]
CZE
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 237
Registrován: 8-2012
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 21:37:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nadřazenost:
ad spor o ÖBB
Jen pro pořádek,patřím taky k těm,co ví,ale jen naznačují[happy]
Henry tady potil neskutečné nesmysly,tak jsem mu psal,ať ještě chvilku počká,že se dočká,no a jak to dopadlo?Sám generální ředitel ČD zahlásil,že 4 vozy z první várky prošly modernizací v Janoze,ale nic naplat, stejně se tady furt dokola mlelo,co bude s těmi Bmee234,co jsou v kopřivách[happy]Nebo jak se tady objevila fotka tlakotěsného Bmz ÖBB,a hned se rozjela akce,že to je další várka pro ČD,ikdyž jsem zdůraznil,že ne,tak už se pomalu kombinovaly oběhy [happy]Takže to není o tom,že spekulujete a mystifikujete,protože nevíte,vy ikdyž víte,tak zbytečně spekulujete[happy]
A jak vidím o pár příspěvků výše,tak to stále pokračuje[happy]viz foto Bmz 73-81 [happy]

ad Bbdgmee
Jak psal G_C,proč neoslovíte i vy patřičná místa?To chce trochu osobní aktivity,když chceš získat nějaké info...Kdybych se sám netázal na patřičných místech,tak taky nic nevím,ale to je jednodušší tady někoho zkritizovat že?A že někdo něco jen naznačí?Buďme rádi,i za takovou informaci,není třeba hned útočit na autora...

Jo a mimochodem,jak to vypadá s tím upgrading programem ÖBB??? [happy]Furt nikdo nic?Kolik z vás tady o tom mluvilo,ale nikdo přesně neví,oč jde [happy]A mě by to tak zajímalo...

Všem nespekulantům se tímto omlouvám za spamující příspěvek,ale musel jsem reagovat [happy]
Garfield
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10759
Registrován: 10-2004

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 21:40:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bobmaster:
co jsem viděl Vykoupení z věznice Shawshank tak vím co dokáží jeden až dva dopisy týdně

[biggrin][ok]
CZE
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 238
Registrován: 8-2012
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 21:43:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vantju:
Proč sis nezašel na první nástupiště,po peróně se motají výpravčí nebo i dozorčí přepravy,stačí se jen zeptat,proč poslední dobou jezdí tolik Bmz na těch soupravách...
Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2350
Registrován: 9-2007

Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 21:59:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fotka není má, poslal mi ji kamarád, že ji sem mám dát. Docela by mě to ale zajímalo. A ke spekulacím - co jiného dělat, když nikdo neřekne ani půl slova?

A k Upgrading-Programmu; co takhle začít zjišťovat sám? [wink] Já tu něco napsal, ale to Vám asi nestačilo, tak jsem podal dotaz do skupiny lidí zabývajících se vozy ÖBB a odpovědi se mi taky nedostalo, takže někdo tu pořád píše nějaké teorie a někdo potřebuje odborný popis něčeho, co se dá shrnout do pár odrážek. [happy] Proč třeba nenapíšete mail na ÖBB?

Ty vole, Kubabe, tys tu fakt chyběl. [crazy] Zkus přestat šílet nad senzací, se kterou se nutně musíš podělit se světem, co se k Tobě zase dostalo a trochu si to tu napřed přečíst. Tohle už se tu řeší asi tři dny.

NORTHSHOOT
Můj cestovní blog[happy]
CZE
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 239
Registrován: 8-2012
Odesláno Čtvrtek, 13. března 2014 - 22:22:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vantju:
Nevykat prosím...
No však jsem psal už posledně,že ty Bmz to je nějaká posilovka,takže buďme klidní.
A ke spekulacím - co jiného dělat, když nikdo neřekne ani půl slova? A když řekneme půl slova,tak to je stejně špatně [happy]
No a k tomu UpProg,mě jen zajímalo,jestli někdo ví vo co go,když to tady zmiňuje,že rakušáci jsou po U.P.,a že Jančura má vozy po U.P.,já vím jak ty vozy vypadaly a co mají navíc od doby,kdy byly vyrobeny,nepotřebuju psát na ÖBB.Jen jsem chtěl,ať to objasní autoři příspěvků [happy]Když o něčem mluvím,tak vím o čem mluvím ne? [happy]A nechme už zbytečných úderů do klávesnice [happy]Ať to tu není jen diskuze mezi dvěma lidmi [happy]