K-report
 

Archiv diskuse Auta - vše okolo nich, historky,... do 09. 01. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Automobily, lodě a letadla » Auta - vše okolo nich, historky, zážitky, postřehy, fotky atd. » Archiv diskuse Auta - vše okolo nich, historky,... do 09. 01. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2557
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 08:54:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes ma na Bratislavskom obchvate predbiehala Octavia I. generacie a vzadu mala svetla z Passata B 5.5
"Passovali" tam v pohode. Zaujimavy stylingovy pocin, ale original je original.

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Mr._Peugeot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 998
Registrován: 1-2012

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 14:17:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

šmolko
Niečo podobné som pred niekoľkými rokmi videl aj ja v Prahe. Na prvý pohľad sa mi nechcelo veriť tomu čo som videl, ale tie svetlá tam fakt sedeli...
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3418
Registrován: 2-2005
Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 14:45:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...v Podolí v ulici V Křovinách stává bílý prasát kombi s předními blatníky, kapotou, čelem a nárazníkem z první generace superba...mmch kdesi jsem četl, že tenhle design s kulatými vložkami byl původně výmyslem boleslavských a soudruzi z NDR jim to zrekvírovali pro prasáta a založili tak nový designový trend...

(Příspěvek byl editován uživatelem Slim.)
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4487
Registrován: 3-2004

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 14:47:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Slim: Ano, tato "záměna" je poměrně obvyklá.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Eross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 613
Registrován: 12-2011

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 15:17:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5070
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 15:38:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eross: Hej, hej; ten čierny je celkom známy.
Bohužiaľ, prezrádza ho krátky rázvor, a hlavne ten Passatovský zadok tam veľmi nepasuje.

www.SPZ.unas.cz
www.evidencia-dopravcov.eu

POSLANEC ROKA 2012
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 728
Registrován: 10-2007
Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 16:21:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A ten obrázek s textem na titulní stránce o tom černém, to je naskenovaný kousek techničáku?
že_by
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3939
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 16:22:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No to jsou mi věci! Přiznávám bez mučení, že až tak velkou podobnost mezi Superbem I a Passatem jsem netušil. Takže to jsou téměř taková karosářská dvojčata jako Rapid/Toledo?
Vím, že jsou (jednosměrně) zaměnitelné zadní kapoty, tedy passatovská zadní kapota s kulatými rožky se vejde na Superba I, jen ty rožky ji prozrazují. Jsou známé fotky (nestahoval jsem si je) Superba I s passatí US zadní kapotou a s CZ značkami US formátu.

V těch koncernových karosářských dvojčatech stojí za připomenutí ještě Seat Exeo, což je přeblatníkovaná jakási Audina, avšak nemám dojem, že_by se seatí vizáží zkrásněla...
Puro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 377
Registrován: 1-2010

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 17:23:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

že_by: Ono keď si to vezmeš, tak ja v tom podobnosť vidím, len Superb I. má zadné dvere široké (t.z. aj malé okienko je súčasť dverí) a Passat B5 (5,5) má krátke dvere a malé okno je súčať C stĺpika.
Puro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 381
Registrován: 1-2010

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 19:56:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...a samozrejme s dlhším rázvorom náprav.
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5071
Registrován: 3-2007

Odesláno Čtvrtek, 03. ledna 2013 - 22:34:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

že_by: Áno, ten Superb s výrezom na značku z US Passatu poznám. Tmavozelený, vyzeral s tou značkou US formátu zaujímavo. Ten majiteľ, čo ho prerábal, má aktuálne čiernu A8 dovezenú zo Slovenska.


Puro: Superb je čínsky Passat z roku 1999 (predĺžený oproti európskemu).
Ten sa neskôr robil aj so superbovským predkom s výnimkou nárazníka.
Aktuálne je v takejto podobe.

Je to asi najkrajší čínsky Volkswagen, všetky verzie od 1999 až dodnes.

www.SPZ.unas.cz
www.evidencia-dopravcov.eu

POSLANEC ROKA 2012
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 729
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 10:35:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No a znovu se tedy zeptám - ten pán z Německa má superbový čumák zapsaný v techničáku toho passata?
Eross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 12-2011

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 13:10:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Risan: áno
A spomenul som si na ďalšiu zaujímavú prestavbu spred desatich rokov.
šmolko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2560
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 13:22:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eross: A co takeho tam zapisal? Mne by ani nenapadlo tam nic zapisat. Aj tak je to koncernovy diel. Kto zapisuje napriklad taky RS-kovy naraznik, ked ho dava na neRS Octaviu a podobne zlepsovaky???

Podrobná orientačná mapa Bratislavského kraja
EČV - maximá
RZ - maximá
FordPolicia.sk
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 730
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 13:53:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Šmolko: měl jsem na mysli toto: http://www.superb-combi.de/fahrzeugschein.jpg

On je to sice koncernový díl, ale pochybuju, že u nás by něco takového prošlo. Kdybych s tím přešel na STK, předpokládám, že by technik dostal takový záchvat, že by ho bylo potřeba z humánních důvodů umlátit heverem, aby se chudák tolik netrápil. Dále předpokládám, že kdybych přišel u nás na magistrát s požadavkem o zapsání takové přestavby do TP, řvali by na mně tak, že by to bylo slyšet až v tom Německu.
Eross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 616
Registrován: 12-2011

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 14:48:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zapísal tam, že použil nárazníky, kapotu, blatníky, svetlá a masku zo Superbu. Podľa môjho názoru by nemal byť problém meniť uvedené diely, ak na auto sadnú, nie sú to predsa nosné časti skeletu. Ten zápis v TP je možno aj z dôvodu identifikácie vozidla. Aj keď je to Passat, predkom sa to tvári ako Superb. Práve včera som napríklad videl Feliciu, evidentne z roku 1997 podľa série AB na značke, ale už s kapotou, maskou, svetlami a nárazníkom z FL modelu. Rovnako Pickupy s novým predkom alebo výmena masky medzi VW Caddy a Seatom Inca.
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 731
Registrován: 10-2007
Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 15:50:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já s tím určitě problém nemám, ale protože mám pár aut, která nejsou úplně sériová (pro šťouraly, nejde ani tak o tuning, ale o různé prototypy a pokusné vozy), dovedu si představit, jak se u nás v naší současné protituningářské hysterii (ve které jsme, jak je národní tradicí, papežštější než papež) k tomu bude spousta lidí stavět.

Dovedu si představit například námitku, že není doloženo, že světla z jiného vozu lze nastavovat v požadovaném rozsahu vzhledem k možnému rozsahu pohybu těžiště, které bude u vozu s jiným rozvorem možná jiný. Třeba to není pravda, ale oni vytasí obvyklý argument "výrobce to takto neschválil." Výrobce bude tradičně opatrný a nic nepotvrdí a co pak?

Pokud jde o podobné přestavby a úpravy, bohužel se už dávno nežije v době, kdy největší problém byl, jestli budou sedět díry na šrouby.
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 195
Registrován: 4-2011

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 18:51:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eross: Pickupy Caddy ani nemusí být bastly, ono se to tak opravdu vyváželo.

Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7744
Registrován: 4-2005
Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 19:44:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To ano - ovšem tato maska je mezi sběrateli poměrně významným artiklem, se kterým se dá dobře obchodovat, a spousta z nich si to dává na auto. Takže jak bastl, jak origo.

http://atmosferaci.wbs.cz/
Eross
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 618
Registrován: 12-2011

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 20:20:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

O týchto Pickupoch viem, myslel som skôr na zámenu masky medzi Seatom Inca a VW Caddy alebo na toto
Mik0cz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 196
Registrován: 4-2011

Odesláno Pátek, 04. ledna 2013 - 23:04:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Taková jedna Felda se kdysi pohybovala po Písku, jestli eště existuje nevím, do těchhle končim se moc často nedostanu.
Puro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 382
Registrován: 1-2010

Odesláno Sobota, 05. ledna 2013 - 15:12:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aj na tejto fotke je na tej bordovej Filcke maska z Caddy. A fakt jej to sekne.
Hynek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 945
Registrován: 11-2007
Odesláno Sobota, 05. ledna 2013 - 18:24:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tato maska se prodávala jako oficiální doplněk Škoda pro staré feldy po příchodu faceliftu...
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1022
Registrován: 11-2006

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 00:17:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hynek: no Tvé příspěvky jsou odborné a asi pravdivé, ale o tomto bych polemizoval. Nikdy jsem nikde neviděl ani mezi ,,fanouškama" neslyšel, že by se v ČR běžně prodávala. Ani v oficiálním katalogu a to jak před FL tak i po FL to nenajdeš, stejně jako jsem to nikdy neviděl ve škodováckym seznamu dílů. Na vývoz asi ano, ale tady? navíc jak píše Mauricio, tato maska je celkem těžko sehnatelná, i když mě osobně se nelíbí a na Feldu bych si jí nikdy nedal, ale to je můj názor :-). Většinou se jedná o dovoz z ciziny a to z pickupů. Na Feldě jako takové nebyl ani v cizině. Jen pod značkou VW Caddy. A pickup Feldy se jako caddy prodával snad všude v zahraničí, s vyjímkou Rakouska jsem ho alespoň všude tak viděl.
Study
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 12480
Registrován: 11-2004

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 12:24:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud byl starý TP popsán a vydán namísto něj nový - duplikát, jsou ještě někde na dopraváku k dispozici údaje ze starého, alespoň co se dřívějších spz a majitelů týče?

Závistivci všech zemí, polibte mi prdel...!
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7745
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 12:36:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vzhledem k tomu, že si starý nechávají a všechno jde dnes přes počítače, tak se domnívám, že ano. Risane?

http://atmosferaci.wbs.cz/
Robert_08022
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4493
Registrován: 3-2004

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 12:40:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Minimálně musí být v registru údaje ze starého technického průkazu uloženy pod příslušným ZTP.

Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je,
kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá,
na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
(Jan Werich)
Hynek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 947
Registrován: 11-2007
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 13:49:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mirous: Pamatuju si článek z AutoTipu, kde tehdy psali, že v souvislosti s příchodem faceliftu škoda bude prodávat jako doplněk pro starší feldy tuto masku, aby si její majitelé mohli vozidlo faceliftovat... Tehdy mě to zaujalo, neb táta starou feldu měl (r.v.1998, ale ještě starý ksicht) a tak jsem ho do toho chtěl uvrtat.
Diddy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 402
Registrován: 7-2010

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 14:25:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak nevím,možná nový způsob zabezpečení proti krádeži
mezi odstavené vozy bych to určitě neřadil!
Diddy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 404
Registrován: 7-2010

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 14:31:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevím co si myslet o tomhle?
Slim
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3443
Registrován: 2-2005
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 14:33:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Diddy: spíš zabezpečení po krádeži
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 733
Registrován: 10-2007
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 15:04:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio: to bude asi nějaké nedorozumění, já bych chtěl ty úředníky poslat do mišelinky tahat pneumatiky, hajzly intelektuálský, ne porozumět jim a jejich podivných postupům. Takže bohužel nejsem správný typ na to, abych dokázal spolehlivě odpovědět na tento dotaz. Osobně mám skoro u všech svých aut taky nové vydané TP za staré popsané, ale většinou napadlo někoho alespoň udělat kopii původního a tu pak posílat dál s autem, takže představu o historii svých aut asi mám.

Osobně bych si zkusil tipnout, že něco přepsané do počítače bude, ale asi to nebude 100%, protože v tom registru je přes všechny investované peníze a státem pořádané donucovací akce typu registrační kontroly a známky stále bordel.

Sám si ale nedovedu představit, jak bych se k takovým údajům dostal, protože přes všechno, co si o mně zde mnozí myslíte, vady mého charakteru nedosahují ještě takové úrovně, abych byl státním nebo magistrátním úředníkem či mafiánem, tedy patřil do skupiny, která má k státním registrům přístup.
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4186
Registrován: 12-2005

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 15:09:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

eskláda s vydechlym luftpodvozkem

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5077
Registrován: 3-2007

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 15:13:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin 100: Skôr ékláda, ako eskláda...

www.SPZ.unas.cz
www.evidencia-dopravcov.eu

POSLANEC ROKA 2012
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7747
Registrován: 4-2005
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 15:15:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Risan
Jen jsem si říkal, že bys o tom mohl něco, vzhledem ke svému vozovému parku a tudíž i návštěvám zařízení jménem Registr vozidel, vědět. Čiliž o nedorozumění ani tak nejde :-)

http://atmosferaci.wbs.cz/
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 734
Registrován: 10-2007
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 15:47:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mauricio, můj "vozový park" je naštěstí již několik let stabilní a zařekl jsem se, že jej zatím rozšiřovat nebudu, mají-li všechna auta k něčemu vypadat (jakože zatím to zdaleka není ono) a na duhou stranu se zatím ničeho zbavovat nemusím, návštěvy registru vozidel naštěstí nejsou nutné. Jedinou výjimkou byly v poslední době dvě neúspěšné návštěvy v souvislosti s problémem VIN u roadstera. Tento problém je mimochodem stále ve stádiu čekání na vyjádření z minsterstva a sám jsem zvědav, co bude dál.
transit01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 91
Registrován: 9-2012
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 17:24:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pěkný Ford focus který nejde přehlédnout a setkaní dvou mazd.


V Jakémkoliv příspěvku se mohou oběvit Pravopisné Chyby a Zato mě prosím omluvte ,Děkuji Jakub.
(IQ + Love = Škoda Auto)
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1023
Registrován: 11-2006

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 17:34:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Risan: jaký je vlastně tvůj vozový park?
Risan
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 735
Registrován: 10-2007
Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 19:48:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak mně stačí, když to ví státní úředníci a na ně napojená mafie, že bych chtěl zveřejnit seznam na internetu, to se tak úplně říct nedá. Nechci říct, že by to bylo něco zas tak extra, co by všichni chtěli, ale přesto se mi to sem psát nechce. Mirousi, abys neřekl, že jsem až takový podivín, tak jak budeš někde poblíž Brna, dej vědět, můžeš se podívat a případně svézt s tím, s čím to nebude zrovna státem zakázané. A pokud nebude vyloženě hnusně.
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1024
Registrován: 11-2006

Odesláno Neděle, 06. ledna 2013 - 21:46:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No to budu zrovna koncem ledna. Jsi pěkný tajnůstkář :D
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2624
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 19:03:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když jste nakousli ten tunning na jinou značku auta, tak mám pro vás jedno Volvo C15
Vodis
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1279
Registrován: 12-2006

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 20:23:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ceny nové Octavie jsou už oznámené. Myslím, že u nás přibude sedmičkových golfů u těch, kteří požadují nový vůz od koncernu VW...

bylo: Trabant sedí na silnici výborně a jeho akcelerace je bezvadná. To však nesmí svádět k lehkomyslnosti. (návod - Trabant)
je: VAZ-2108 je pětimístný, komfortní, rychlý, maloobjemový automobil nejmodernější koncepce určený pro provoz na jakýchkoliv vozovkách s vyjímkou cest s nezpevněným povrchem s hlubokou stopou, při vnějších teplotách od -40 do +45 °C. (návod - Lada)+ 2110i - SAMARA EVO!
Magiq
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9774
Registrován: 3-2005

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 20:53:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Uvidíme. Jedna věc je ceník, druhá realita. Navíc akční pakety, modely atd. Každopádně se trochu za nos chytli, zasvěcení vědí, že ta startovací cena měla být jinde.

VDL Futura - Coach of the Year 2012!!!
VDL Citea - Bus of the Year 2011!!!
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5189
Registrován: 2-2005

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 21:48:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Za nos se sice chytili, ale přesto mě zaráží, že auto této třídy nemám v dnešní době v základu kupříkladu klimatizaci.

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1025
Registrován: 11-2006

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 22:28:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nebo příplatek za zadní stěrač 2700 mě příjde dost a s tou klimou sohlasím.
nereg. Verusha
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.176.142.139
Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 22:29:34    Odkaz na tento příspěvek  

No, když to v základu nemá ani tak mizivý položky jako rádio....

Očekávejme, že za chvíli nebudou v základu ani stahovací okna
Petr_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8607
Registrován: 4-2003

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 22:32:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

no, mnoho aut nemá v základu ani blinkry, když se tak dívám po silnicích...

"Kraft durch Freiheit!"
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5190
Registrován: 2-2005

Odesláno Pondělí, 07. ledna 2013 - 22:33:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nejlepší na tom všem je, že pro většinu výbavy tam příprava je, akorát chybí ty koncové "spotřebiče", protože jinak by taková social edition vyšla dráž než plná palba.

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Jef
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4013
Registrován: 5-2002

Odesláno Úterý, 08. ledna 2013 - 09:38:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Blinkry se právě že zřejmě nedodávají ke dražším modelům, nejvyšším výbavám, sportovním verzím atd... a asi právě proto si je mnozí mladí borci odmontovávají při tuningu.
Renegade
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 536
Registrován: 12-2007

Odesláno Úterý, 08. ledna 2013 - 11:10:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4187
Registrován: 12-2005

Odesláno Úterý, 08. ledna 2013 - 11:14:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

tak ta klima je fakt to poslední co by mi v autě chybělo...

už tenkrát u feliny jsem stál několikrát nad otevřenou kapotou a rozmejšlel jak složitý by bylo klimatizaci vymontovat

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Mirous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1026
Registrován: 11-2006

Odesláno Úterý, 08. ledna 2013 - 12:47:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč vymontovat? kdo tě nutil jí používat?
Swe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2625
Registrován: 3-2005

Odesláno Úterý, 08. ledna 2013 - 19:43:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslím si, že bez klimy téměř žádná OIII fabriku neopustí, jedna akce bude střídat druhou. Nechápu, proč s tím dělají takové manévry, mohla být v základu (což stejně vlastně teď je a nejspíš i bude) a tečka. To platí i pro rádio. Před pár dny mě tady zaujala fotka interiéru Rapida "junior", když takhle nevybavený, jak bylo na fotce, prakticky nejde koupit.
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5191
Registrován: 2-2005

Odesláno Úterý, 08. ledna 2013 - 20:10:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč vymontovat? kdo tě nutil jí používat?

Asi "známka punku"...

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Tomino
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5095
Registrován: 3-2007

Odesláno Úterý, 08. ledna 2013 - 23:31:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ta strikovana Octavia je paradna
Originalne a krasne dielo - tomu hovorim umenie.

www.SPZ.unas.cz
www.evidencia-dopravcov.eu

POSLANEC ROKA 2012
Martin_100
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4188
Registrován: 12-2005

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 00:18:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

inu zbytečnej verk naroubovanej na motoru

Pošťák se má za známky neplatí, hlavně když se s pytlem prachů někam neztratí.
Pošťák se má a když se neztratí, utopený sáně za pět roků zaplatí. (Hoptrop)
Hynek
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 952
Registrován: 11-2007
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 20:00:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Upřímě - nikdy nechci auto s klimou. V Oktávce mi od začátku nechodí (není náplň) a rozhodně s tím neplánuji něco dělat... Takže až si jednou půjdu koupit nové auto, budu požadovat bez klimy.
Stanley
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5192
Registrován: 2-2005

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 20:55:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A důvod?

Je to Rebel!!! Při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil!!!
Mauricio
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7750
Registrován: 4-2005
Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 21:01:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdechla mi v autě baterka - protože to tam je stejně jen proto, aby mě výrobce nutil ji používat, zbytečně to zvětšuje váhu auta a momentálně auto ani nefunguje, tak přemýšlím, že bych si koupil nové auto, kde nebude baterie, nic jiného s tím dělat nehodlám... Máte někdo nějaký tip?

Sorry, já chápu, že má každý důvod vybrat si do auta co chce a ne všem vyhovuje to, co tam je, ale důvody, které tu čtu o tom, proč nemít v autě klimu, mi přijdou teda dost absurdní.

(Příspěvek byl editován uživatelem Mauricio.)

http://atmosferaci.wbs.cz/
Cogwheel
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 828
Registrován: 1-2012

Odesláno Středa, 09. ledna 2013 - 21:16:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miniautíčko budoucnosti?: http://www.osel.cz/index.php?clanek=6644