K-report
 

Archiv diskuse RegioJet do 14. 10. 2013  

Diskuse K-report » Archiv 2013 » Železnice » RegioJet » Archiv diskuse RegioJet do 14. 10. 2013 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
55p
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 687
Registrován: 6-2009
Odesláno Sobota, 05. října 2013 - 08:34:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A pojede i na obratovém IC?

Sledování nasazení jednotek 480 Leo Express Praha - Pardubice - Ostrava - Bohumín (- Karviná)

Sledování nasazení 162 + 961 na rychlících Kolín - Ústí nad Labem

Sledování nasazení 163 + 961 na osobních vlacích Lysá n/L - Ústí n/L
Pjetro04
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 60
Registrován: 8-2010
Odesláno Sobota, 05. října 2013 - 10:29:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kdo cestuje dnesnim IC 1006 a jede ve vozu 2 tak si vemte kulichy saly a rukavice. Je tam super -4stupne..

Koukám, že ten vůz v tomhle stavu jezdil celý den. IC 1011, situace stejná. Nebyla šťáva, takže nefungovalo nic. Personál se ani nezabýval tím, aby na to cestující upozornil, pravda v čas odjezdu to nebylo moc znatelné. Záchody zamčené bez jakékoliv cedulky, samozřejmě nefunkční osvětlení, wi-fi atd. Při výstupu v Ostravě už bylo šero a chladno. Zajímalo by mě, jakou pohádku si připravili stevardi pro zajímající se cestující.
Já když jsem se dotazoval proč nic nefunguje, tak údajně "už s tím nešlo bohužel nic dělat". Stevardka, to že nemůže nabídnout čaj zastřela slovy "došel".
Minimálně s tím šlo něco udělat na obratu, ale žlutí na to prostě s**ou. O třídu lepší údržby už si všímá každý, ovšem i tak RJ zůstává prostě nejlepší že, ... na "takové to domácí žvýkání"[biggrin]

(Příspěvek byl editován uživatelem Pjetro04.)
soundman
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 9-2011
Odesláno Sobota, 05. října 2013 - 11:35:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ET 22 PKP Cargo v čele RJ dorazilo po 11. hodině do Prahy, byl jsem bez foťáku...
55p
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 691
Registrován: 6-2009
Odesláno Sobota, 05. října 2013 - 19:31:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

...a na obratovém IC nejelo.

Sledování nasazení jednotek 480 Leo Express Praha - Pardubice - Ostrava - Bohumín (- Karviná)

Sledování nasazení 162 + 961 na rychlících Kolín - Ústí nad Labem

Sledování nasazení 163 + 961 na osobních vlacích Lysá n/L - Ústí n/L
Libcha
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 942
Registrován: 11-2005

Odesláno Sobota, 05. října 2013 - 21:10:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já byl s foťákem, ale bez postřehu, tak jen důkazně
Karl_von_bahnhof
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 356
Registrován: 11-2009
Odesláno Sobota, 05. října 2013 - 21:41:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Sice jsme při čekání na něj trošku mrzli,protože měl zpoždění...

Mlaďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 301
Registrován: 9-2012
Odesláno Neděle, 06. října 2013 - 19:55:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na dnesnim 1005 opet problemy s masinou. V Usti nad Orlici selhal mirel. 50 minut sekera. A nakonec nam ve Studence rekli ze to utnou v Kuncich a ze nam pristavi bus. Cili nadhernych 80 minut sekera v Havru. U me skoncili. Opravdu se potvrzuje ze z zlutym to jde s kopce.
m.J.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.95.125.33
Odesláno Neděle, 06. října 2013 - 20:00:08    Odkaz na tento příspěvek  

Mlaďas:

Kolikrát už jsi se žlutým jel?
m.J.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.95.125.33
Odesláno Neděle, 06. října 2013 - 20:01:45    Odkaz na tento příspěvek  

Mmch. 50´na Mirel? Oni ho neumí zavřít a vzít na mašinu osobu s dopravní kvalifikací? [uhoh]
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4240
Registrován: 3-2007
Odesláno Neděle, 06. října 2013 - 20:27:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

mJ: Neraď, to je know how, oni ti taky neporadí ! [wink]
Mlaďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 9-2012
Odesláno Neděle, 06. října 2013 - 20:34:53   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

m.J: Loni celkem často, letos poprvé. A fakt za ty dvě jízdy, páteční 1006 a dnešní 1005 mě tak nasrali, že už nikdy. Co se týče toho mirelu, tak do Ustí jsme přijeli s 10 minutama. Pak mu to bouchlo, a rozjel se až na čvrtý pokus, protože mu to pořád bouchalo. Pak nás předjížděl košičan a penďo. V max. byla 120 km/h, takže mu to zřejmě nepřenášelo kód na opakovač. A tak se to nahromadilo na 50 min. Akorát fakt nechápu, proč nás utli v Kunčicích a my museli jak trubky čekat na bus.
Mark6000
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 54
Registrován: 6-2011
Odesláno Neděle, 06. října 2013 - 22:12:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Hoci sú skoro všetci skeptickí ohľadom toho, že sa niečo pre RJ v Astre tvorí, keďže okrem ďalšieho posunu štartu linky Praha - Hamburg, sme sa nič nové nedozvedeli, tak možno predsa len sa tam na niečom pracuje, keď bol Astru - firmu, ktorá má obchodné vzťahy s partnermi v Českej republike (ak som to z google translate dobre preložil), navštíviť český veľvyslanec

http://www.aradreporter.ro/ambasadorul-republicii-cehe-in-romania -jiri-sitler-a-fost-astazi-la-arad/#.UlG_pRCWZcp
vlaky.dominik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 116
Registrován: 12-2012
Odesláno Neděle, 06. října 2013 - 22:34:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jedna z Č.T bohužel mi nepřálo sluníčko a celá fotka je tmavá, tak alespoň zezadu...
Jena
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 9946
Registrován: 11-2002
Odesláno Neděle, 06. října 2013 - 22:35:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mlaďas: Akorát fakt nechápu, proč nás utli v Kunčicích a my museli jak trubky čekat na bus. -eleminace přenosu zpoždění na obratový vlak 1012. Řekl bych, že celkem rozumný krok, protože do Havířova tím 1005 dojíždí pár lidí, na 1012 by cestou do Prahy nebýt "ušetřených pár desítek minut" čekaly navíc asi stovky...
Dýmák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 113
Registrován: 1-2010
Odesláno Neděle, 06. října 2013 - 22:37:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jo tak to je o třídu lepší dopravce...........
Honzík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1009
Registrován: 12-2003

Odesláno Neděle, 06. října 2013 - 22:37:50   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mark6000: tady je to přeložené odkaz

Gatto nero
NEJHEZČÍ ŽABOTLAM BYL POLOMÁČENÝ!
Dýmák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 1-2010
Odesláno Neděle, 06. října 2013 - 22:40:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ještě že tu po českých kolejích jezdí,jinak by póvl od ČD nevěděl jak se to má dělat........co budulínku
Neznamy
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 302
Registrován: 1-2005
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 05:29:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mlaďas, Jena:
I varianta bez čekání na bus hodněkrát proběhla, než žluté gumy zjistily, že zasekávat obrat a pak zase i obrat z Prahy asi nebude to pravé...
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5029
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 07:41:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

mě tak nasrali, že už nikdy.
Nesmysl. Prostě se občas nedaří. Každému dopravci.
Měl jsi kávu zdarma? Měl. Tak o co jde?[wink]
Mlaďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 303
Registrován: 9-2012
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 08:41:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nesmysl. Prostě se občas nedaří. Každému dopravci.
V tom máš pravdu, ale musíš sám uznat, že u žlutého se to stává samozřejmostí
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2036
Registrován: 2-2009

Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 08:52:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

"....že u žlutého se to stává samozřejmostí."

No, to není tak docela pravda, přibližně tak jednou za 24 h [proud]
Glory
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1123
Registrován: 8-2012

Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 09:26:04   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak je pravda, že poslední dobou se jim sere snad všechno, že s nima jet do práce se vyplatí, zejména pokud chci přijet pozdě ne úplně vlastní vinou, pokud vím, že mi to projde. Ale zase co by za to lidi dali, kdyby vlaky se stejnými problémy jezdily jako rychlíky z Ústí nad Labem do Chebu :-)
Na letiště bych s nima nejel ani den předem...
m.J.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.95.125.33
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 13:42:04    Odkaz na tento příspěvek  

Měl jsi kávu zdarma? Měl. Tak o co jde?

Klimatizovalo to?

Simona Bereková: Vašeho stevarda jsem asi 6x prosila, aby v nedělním vlaku z Phy v 7.15h vypnul foukaní ledového vzduchu z topení. Po hod. neustálých urgencí, pak i u dalších kolegů, se pokusili foukání snížit, přesto se nedalo u oken, kde mi seděly děti, vydržet. Tak nám donesli deku na přikrytí topení. Za další hodinu už málem deka přimrzla k oknu. Tedy až v České Třebové (za 1h a 3/4) jsme se dočkali zapnutí topení. Děti mi promrzly od ledových sedaček a dnes jsem musela s dcerkou 4r.k lékaři. Bolest v krku a horečky 38.5C. Syn (9let), kašle jak tuberák. Čekám, kdy lehne taky. Jinak kupé pro děti nemělo ani jednu hračku, takže se děti nudily a my k vůli tomu jeli tak brzy ráno. Pozdější rezervace byly v dětských kupé rezervované. Dostaly sice pastelky a omalovánky, ale na 3, 5h cesty nic moc. Kdybych to tušila, vzali bychom si něco svého. Nejela jsem prvně. Při první jízdě jste mě taky neskutečně rozčílili! Kupovala jsem si zpáteční jízdenku z Ostravy-Svinova do Phy. Bylo mi řečeno, že už není. Takže jsem si zakoupila jízdenky dvě. Kupovala jsem je na přepážce a druhý den využila vašeho parkování ,, ZDARMA". Garáže propagují billboard, parkování zdarma, ale nikde se nedozvíte, že se to vztahuje pouze na zpáteční jízdenku!!! Výsledek? Nedáme vám auto zpět až po zaplacení parkovného za den 120Kč!!! Takže mě náš výlet stál pro jednoho dospěl.+ dítě přišel na tisíc korun, jízdenky + 360Kč parkovné!!! Pěkně děkuji. Od garážmistra jsem se dozvěděla, že nejsem první!!! Kdysi prý kompenzovali alespoň ty dva dny, že lidé doplatili jen jeden, který nevědomě přetáhli jako já. Neproškolení pokladní, , kteří by snad mohli při zájmu pasažéra o zpáteční jízdenku položit otázku, zda mají auto. Nemusela jsem jako samoživitelka sahat tak hluboko do kapsy. A pak si klidně můžete podávat za naše peníze vodu zdarma. Hanba vám!!!! Jdu ke konkurenci LEO Expr. Tam topí, klimatizují a jde jim wifi!!! U vás katastrofa. I spolucestující se nemohli připojit, takže i přesto, že se mi zobrazoval signál, data se mi stahovala z mého datového balíčku (na což jsem přišla později) byla jsem nucena si zaplatit další data od operátora. Kdybych to bývala tušila, vzala jsem si knížku, kožich a jela MHD a možná to mohlo být, jak jste slibovali. Takže levné cestování je jen vaše reklama, ale skutečnost je jiná! Budu žádat kompenzaci. Do té doby 29.9.2013, zdravé děti dnes nemocné, takže jsem ještě kupovala léky. Váš bývalý a velmi zklamaný a naštvaný zákazník.

Klimatizovalo, tak vo co de? To je furt keců, lidi nevědí, co by. [vypravci]
m.J.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 80.95.125.33
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 13:43:48    Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: Neraď, to je know how, oni ti taky neporadí !

Tak blbí snad nejsou, aby se jim tohle muselo radit. Ledaže by je to v garážovce učili jinak.
Ankhe
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 11
Registrován: 5-2013

Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 16:13:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z Chocně
I.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 147.229.19.72
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 16:20:37    Odkaz na tento příspěvek  

Pěkně se to žlutoamatérům sype [lame][ko]
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1702
Registrován: 6-2010
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 17:28:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Skončí jako BusMat.

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
Gabuliatko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2960
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 19:45:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Paní pochopila jak funguje žlutý systém. Obávám se, že ji to pochopení vydrží do další akce typu "plyšový medvídek pro Vaše dítě zdarma když s námí pojedete 8x během 20 dní".
Akorát nevím, zda paní ví, že na to aby dostala u Lea Kofolu, tak se musí zaregistrovat. :D
Nostalgia
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1705
Registrován: 6-2010
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 20:03:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Gabuliatko: Některými prohřešky by se měl pomalu zabývat i Drážní úřad. Jak to, že RJ nedostal pokutu za nefunkční klimatizace v létě? To už je dostatečný důvod.

Konkurenci na železnici pouze v případě zavedení IDS ČR! Děkuji.
Mlaďas
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 304
Registrován: 9-2012
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 20:18:10   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Věčná škoda, že když jsem šel včera za Pardubkama chcát na hajzlík tak jsem neměl mobil u sebe. Tak si myju ruce a najednou na výměně se otevřou dřívka ze zrcadlem a jebnou mě do hlavy. O to nic, ale když jsem viděl ten důmyslný systém zapojení toho samohraje a ostatní elektroinstalace tak mě cuklo. Do toho dát malé děcko prsty tak je z něho vánoční stromek.
Gabuliatko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2962
Registrován: 12-2007
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 21:54:37   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia: neboj, máme nového šéfa DÚ a ten už se o pořádek postará :D
Klv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1147
Registrován: 6-2006

Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 22:52:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Toto vlákno moc nesleduji, takže jsem si všiml až teď, že Regiojetu už několikrát vypomáhaly polské mašiny. Měl bych tedy pár otázek, budu vděčný za věcné odpovědi bez ideologického plevele.

- Kolik strojů RJ je aktuálně neschopných (dlouhodobě/krátkodobě)?

- Kdy na vlacích RJ poprvé jezdily polské stroje?

- Jak často už vypomáhaly polské stroje a jak dlouho trvaly jejich pobyty v ČR?

- Jak prakticky funguje objednávka mašin u PKP Cargo? Jak rychle můžou být Regiojetu k dispozici? Jedná se pouze u mašiny, které se už nacházejí na území ČR, nebo přivolávají se i přímo z Polska?

- Které jiné stroje kromě těch od PKP Cargo už vypomáhaly u Regiojetu?
Ohl
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5030
Registrován: 12-2009
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 23:10:18   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

m.J.
No to se toho stalo...
Umíš si představit tu hrůzu, kdyby paní musela jet modrým? [wink][proud]

Klv
Modré polské vesměs jezdí jako AWT a na Ostravsku je jich každý den plno.
Johnson
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1472
Registrován: 5-2007
Odesláno Pondělí, 07. října 2013 - 23:47:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klv: Obávám se že tady v tomto vlákně, co se provozu týče, nic moc ke sledování není.[happy]

Co se otázek týče, tak sem to psal už nedávno. RJ má snad uzavřenou nějakou smlouvu s několika dopravci, že když mu vykape mašina, tak oni ji stáhnou z nejbližšího vlaku a to nutné mu s ní odvezou.
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2577
Registrován: 5-2007
Odesláno Úterý, 08. října 2013 - 01:09:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klv: Poľské stroje sa náhodne objavujú viacmenej od začiatku, pričom to taknejak priebežne graduje. A neobjednávajú si ich teda priamo od PKP CARGO, od PKP CARGO ich majú prenajaté AWT, prípadne Lokotrans, ktoré ich používajú na svoje vlaky a potom prípadne za úplatu poskytnú na nejaký ten obrat, pokiaľ im to moc nekurví ich plány (takto sa minule prepriahalo snáď v Olomouci, keďže nebolo možné zaistiť mašinu na celý obrat).
S200
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2957
Registrován: 4-2006
Odesláno Úterý, 08. října 2013 - 07:33:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Klv, Ohl, Asdf: Stroji PKP Cargo v ČR disponuje společnost Lokotrain, od které si tyto mašiny včetně strojvedoucích pronajímají na jednorázové výkony jednotliví dopravci, nejčastěji se jedná o IDSC, ale často taky BFL, LTE a další. Není mi známo, že by tyto stroje ve větší míře využívalo AWT. Stejně tak si je může pronajmout kdokoli jiný, třeba Regiojet. Mašin se tu pohybuje celkem dost, takže je relativně velká šance, že nějaká bude v případě potřeby poblíž.
zmateny:-)
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.132.219.104
Odesláno Úterý, 08. října 2013 - 23:08:08    Odkaz na tento příspěvek  

http://regiojet.cz/cs/novinky/informace-z-trate/bezomezeni.html ...v mobilu - dnes - " 10.04.2013
Všechny spoje jedou podle jízdního řádu." hmmmm, jaro je tady:-)
nenidulezite
Neregistrovaný host
Odeslán z: 37.9.198.218
Odesláno Úterý, 08. října 2013 - 23:27:05    Odkaz na tento příspěvek  

10.04. je hezke datum, problem s topenim uz zmizel a problem s klimou se jeste nestacil projevit.
Busmat
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 994
Registrován: 6-2008

Odesláno Středa, 09. října 2013 - 07:21:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia (1702 ): A proč by regiojet měl skončit jako Busmat...to nějak nechápu
Jste asi znalý situace a znáte důvody proč Busmat skončil?
Gabuliatko
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2964
Registrován: 12-2007
Odesláno Středa, 09. října 2013 - 12:08:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Busmat: [kladivo]
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.27
Odesláno Středa, 09. října 2013 - 20:53:58    Odkaz na tento příspěvek  

Nostalgia : na základě čeho by se měl DÚ zabývat nefunkční klimatizací ? Ona představuje nefunkční klimatizace nějaké riziko pro (nejen) cestující z hlediska bezpečnosti provozu ?
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2581
Registrován: 5-2007
Odesláno Středa, 09. října 2013 - 21:22:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Zikmund: Na Slovensku je zadokumentovaný prípad úmrtia cestujúcej vo vlaku vplyvom vypnutej klimatizácie pri dlhodobom stání snáď pri strhnutom troleji alebo čomsi takom.
Mladějov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4258
Registrován: 3-2007
Odesláno Středa, 09. října 2013 - 23:07:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

>Ona představuje nefunkční klimatizace nějaké riziko pro (nejen) cestující z hlediska bezpečnosti provozu ?

To je vidět, že jste zdravý jako řípa. Ono stačí takové obyčejné astma a špatné dýchání ve vydýchaném vzduchu, takoví lidé jsou na to zvlášť citliví a na dusno a horko tuplem.
A vygůglete si, kolik jich je v populaci.
Já bych třeba lůžkem s klimou někam daleko jet nechtěl, když jsem slyšel známého zážitky s WLABmee ČD do Baru a 50-60 ve voze, bez větrání a s nefčním WC, tak NIKDY !!!

Někomu to nevadí (jako vám), někdo umře.
Bram
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3870
Registrován: 4-2003
Odesláno Čtvrtek, 10. října 2013 - 06:55:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mladějov: Lze čekat něco rozumného a plného ohleduplnosti od člověka, který spí i ve svém věku v čekárnách a na lavičkách na nádražích a preferuje vlak vždy a všude, tj. i tehdy, když normální smrtelník po takovém zážitku neprahne?

Mimochodem, problémy s nefunkční klimatizací by nebyly tak závažným problémem, kdyby všechna okna v klimatizovaných vozech měla horní výklopnou část, která by byla na kličku a v případě nutnosti (nefunkční klimatizace) tuto část oken vlakový personál otevřel. Míněno pouze pro osobní vozy s v max 200 km/h.
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2585
Registrován: 5-2007
Odesláno Pátek, 11. října 2013 - 13:06:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Radimov marketing sa proste nezaprie. Ale možno už prestrelil.
Piguet
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.189.224
Odesláno Pátek, 11. října 2013 - 19:50:16    Odkaz na tento příspěvek  

Asdf: Co to melete za kraviny? Jaký Radimův marketing????????[crazy]
Nevyslovitelnoje
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 10-2013
Odesláno Pátek, 11. října 2013 - 21:49:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kravina je v podstatě všechno, co se zde objeví. Sleduji to tu už delší dobu jen jako čtenář a bez Bevela, Slima, Budulínka a podobných individuí je zde nuda [sad]

Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje
Rambuteau
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 278
Registrován: 9-2006

Odesláno Pátek, 11. října 2013 - 23:46:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Co to melete za kraviny? Jaký Radimův marketing????????

Radimovy metody jsou z toho cítit na sto honů.
Pershink
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 933
Registrován: 1-2007
Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 10:12:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevyslovyrltelnoje:

Nahodou je docela prča, jak jsou tu nekteří furt schopni předpovídat zánik Regiojetu (podobnost s jehovisty čistě náhodná [biggrin])
Piguet
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.132.189.224
Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 12:30:32    Odkaz na tento příspěvek  

Rambuteau: Můžete mně prosím říci, co mají Radimovy metody společné s marketingem firmy GTS Alive, která je vlastníkem virtuála Studentfone?
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2587
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 14:14:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Piguet: Ja som niekde hovoril, že Studentfone patrí SA? [nene]
Nevyslovitelnoje
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 10-2013
Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 14:57:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Někteří magoři, kteří za vším hledají rasismus, extrémismus a neonacismus, by mohli říci, že Student Agency je neonacistická.

Student Agency => SA => Sturmabteilung

Samozřejmě, že tyto magory, kteří za vším hledají nacismus, nemám rád a posílám je do patřičných mezí, poslal jsem to jen jako podobnost se Studentfone. Ovšem jsem proti skutečným nacistům a skutečným komunistům. Dokonce říkám, že nacismus a komunismus jsou skoro totožné ideologie.

(Příspěvek byl editován uživatelem Nevyslovitelnoje.)

Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje
Asdf
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2588
Registrován: 5-2007
Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 15:11:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevyslovitelnoje: O tom, že nacizmus a komunizmus sú prakticky identické krajneľavicové ideológie nie je pochýb. Ale nevšimol som si zatiaľ, že by v tomto vlákne ktokoľvek (okrem Vás, pravda) hľadal za skratkou SA čokoľvek iné než Student Agency...
Jspetrak
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1008
Registrován: 5-2006

Odesláno Sobota, 12. října 2013 - 18:11:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nevyslovitelnoje: To mi připomíná jednoho mimoně, co Student Agency zkracoval jako STudent AGency, STAG, a divil se, že se všem mladším studentům dělá špatně při pomyšlení na používání stejnojmenného informačních systému pro univerzity vymyšleného v Plzni. [happy]
Nevyslovitelnoje
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 8
Registrován: 10-2013
Odesláno Neděle, 13. října 2013 - 01:02:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asdf: Tento pitomý vtípek jsem viděl jinde, než tady na fóru.

Jspetrak: Tento informační systém není jen v Plzni.

Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 68784
Registrován: 4-2003

Odesláno Neděle, 13. října 2013 - 08:54:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Píše z Plzně (=vymyšlený v Plzni), ne (jen) v Plzni.

Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Nevyslovitelnoje
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 10
Registrován: 10-2013
Odesláno Neděle, 13. října 2013 - 11:01:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Martin_zlivský: Aha, nevšiml jsem si.

Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-Nevyslovitelnoje
Bkv
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 438
Registrován: 8-2007
Odesláno Neděle, 13. října 2013 - 11:54:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ale nevšimol som si zatiaľ, že by v tomto vlákne ktokoľvek (okrem Vás, pravda) hľadal za skratkou SA čokoľvek iné než Student Agency...
Ale jo, třeba jakýsi Vlada749
Vlada749
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2039
Registrován: 2-2009

Odesláno Neděle, 13. října 2013 - 19:45:07   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bkv: Samo se to nabízelo, ale myslím, že se k tomuto tématu nemusíme vracet [wink].
Váš jakýsi...
Minibox-reg
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.81.41
Odesláno Pondělí, 14. října 2013 - 00:02:36    Odkaz na tento příspěvek  

Velké nedostatky našly především u provozovaných vlaků, jméno dopravce Drážní inspekce nechce uvést. "Nechali jsme na místě vyřadit polovinu z kontrolovaného počtu drážních vozidel kvůli technickým nedostatkům dvojkolí," řekl mluvčí inspekce Martin Drápal.

Podle něj měly například nesprávný průměr, vydroleniny nebo problémy s brzdovými kotouči. Inspektoři například našli i nefunkční blokování vstupních dveří u osobního vozu. "Tyto dveře se při jízdě vlaku samovolně otevřely a v rámci bezpečnosti musel vlak mimořádně zastavit v zastávce Cerhenice," popsal Drápal. Inspekce zjistila i problém s nedovřenými dveřmi při rozjezdu vlaku.

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/drazni-inspekce-odhalila-chyby-na-zelez nici-fz0-/eko-doprava.aspx?c=A131012_234030_eko-doprava_suj


Tak a teď můžeme hádat, zda jde o ČD nebo SA... Leo tak nějak nepředpokládám a o ten zbyteček jiných mini dopravců či nákladku asi taky nejde, aspoň myslím.