K-report
 

Archiv diskuse Budějovické trolejbusy do 13. 04. 2012  

Diskuse K-report » Archiv 2012 » Autobusy a trolejbusy » Budějovické trolejbusy » Archiv diskuse Budějovické trolejbusy do 13. 04. 2012 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Nystrom
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.34.225
Odesláno Pátek, 06. dubna 2012 - 16:58:01    Odkaz na tento příspěvek  

smutné troleje u viaduktu

a jedna hádanka: KDE?
ČSAD201
Neregistrovaný host
Odeslán z: 81.90.174.5
Odesláno Pátek, 06. dubna 2012 - 18:13:58    Odkaz na tento příspěvek  

No tak jo. Přesvědčili jste mně.Posílám všem omluvu, promiňte pošetilému starci. Ale na druhé straně - procvičili jsme si paměť, kterou já už možná ztrácím. Vám, kdo se zajímáte o historii dopravy ve městě nadále fandím a přeji pěkné Velikonoce,pánům pak dobře modrá vajíčka.
Bombos3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 11-2011
Odesláno Pátek, 06. dubna 2012 - 19:04:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

http://g.co/maps/bw9ja
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4556
Registrován: 1-2007

Odesláno Pátek, 06. dubna 2012 - 20:01:45   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nystrom:
a jedna hádanka: KDE?
U Jeníčka na koníčku.
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
Nystrom
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.34.225
Odesláno Pátek, 06. dubna 2012 - 20:47:06    Odkaz na tento příspěvek  

a ten JIHOTRANS je tam jako dopravce (?)
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 279
Registrován: 5-2010

Odesláno Pátek, 06. dubna 2012 - 21:02:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ČSAD201:To jee v poho nikdo neni neomylný.
BmbČ
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4558
Registrován: 1-2007

Odesláno Pátek, 06. dubna 2012 - 21:13:01   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nystrom:
To samé udělali třeba v N. Hodějcích. Jihotrans v blízkosti podřízl svůj označník a firmu s jízdními řády dal na označník MHD. Nejspíš vzájemná domluva.
Skutkové předkův buďtež chloubou i výstrahou potomkům!
Vencabocku
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2631
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 06. dubna 2012 - 21:30:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

ČSAD201:netřeba se omlouvat, vysvětlili jsme si to, tak v poho. A také hezké velikonoce

K označníkům: v Novém Vrátě to samé, takže určitě nějaký holport.
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 600
Registrován: 2-2010

Odesláno Pátek, 06. dubna 2012 - 21:33:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Everything was groovy...




♥ 159 ♥
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 341
Registrován: 4-2009

Odesláno Pátek, 06. dubna 2012 - 22:42:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Welcome love...


15Tr 07/7 ev.č. 02, 06 a 09 jsou perly Budějovické MHD :-)
Škoda 25TrBT Irisbus!
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 603
Registrován: 2-2010

Odesláno Sobota, 07. dubna 2012 - 09:22:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak a teď jednu radu, co dělat při tomto supr přestupu? Jednička jezdila v 11.33 od kostela, to znamenalo, že na nádru byla stejně jako 13 v 11.45 = přestup na dobrovodský byl naprosto ideální.
Zpátky se dalo jet 1/3 na zel. ratolest, nebo k výstu a odtud perfektně navazovala jednička a nebo když se mi nehctělo jezdit něčím dalším, tak jednoduše u DK vystoupit a dojít na poštu. Nesmím opomenout, že jenička ale jezdila v 15.45 z nádra. Co teď? Venku je slušná zima, v Mecury těžká nuda a procházet obchoďáky fakt nebudu. A když ošklivou linku nebude mít někdo známej, tak ani nepokecám.. Takže?

♥ 159 ♥
Myslitel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.120.194.84
Odesláno Sobota, 07. dubna 2012 - 12:39:22    Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: za 57 minut 11km

neni srubec od kostela v přijatelné docházkové vzdálenosti

napln obálku penězma a dojdi za Bc Filip (vyhýbkář) a třeba stim něco udělá, i když je nakapsovaný za označníky a generel a nový trolejhnusi tak tě asi stěma stokorunama pošle do do doooo prič
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 604
Registrován: 2-2010

Odesláno Sobota, 07. dubna 2012 - 16:16:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Myslitel:

Na 6 jsou 173 a 174.
♥ 159 ♥
nereg-reg
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.161.230.245
Odesláno Sobota, 07. dubna 2012 - 16:26:20    Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: Nemůžou bejt přestupy z každý do každý . Leda by tu celodenně byly rozjezdy. A ty už až na jedinou vyjímku nejsou ani večer.
To že si nepokecáš je tady jistě všem velice líto.
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 280
Registrován: 5-2010

Odesláno Sobota, 07. dubna 2012 - 16:27:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ty byli i minulej rok na 19,pokad se nepletu.
Zdenda999
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1121
Registrován: 11-2007

Odesláno Sobota, 07. dubna 2012 - 16:45:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přátelé, dotaz na auktuální jízdenky. Nově zavedené jízdenky na 7 dní, rodinná, školní a víkendová jízdenka - jsou v klasickém formátu jako jízdenky např. za 13,- Kč, nebo jsou tištěny z nějaké tiskárny až při jejím prodeji? Kvůli sbírce, budu do Bujějovic posílat kolegu, tak aby mi skoro za těch 500Kč tza tyto jízdenky nedonesl třeba na termopapíru
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 503
Registrován: 10-2008

Odesláno Neděle, 08. dubna 2012 - 11:51:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdenda999: Já si myslím že budou na normálním papíru stejně jako ostatní jízdenky, protože je kromě předprodeje lze zakoupit i z automatu. Nikdy jsem ale takovou jízdenku nekupoval, takže to není na 100% .
♥ Moderní autobus? Solaris! ♥
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 342
Registrován: 4-2009

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 17:47:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak tento týden se na lince 18 venčí Alík

ptal sem se šoféra na linku 18 a ohlasy cestujících..Řidič si linku pochvaloval hlavně pauzy a od cestujících žádné připomínky nezaslech, tak proč někteří hledaj chybu tam kde není?
Dnes sem cca 4 hodiny trávil po boku Solarisu Urbino 15 ev.č. 155 na lince 39 a zjistil sem, že mám asi vadu sluchu, protože mi opravdu v hlavě neduní natož abych zítra z toho dunění nešel do školy či, že byl měl vadu sluchu někdo jiný?
Řidič si opět jízdu vozem velmi pochvaloval..



(Příspěvek byl editován uživatelem B741127.)
15Tr 07/7 ev.č. 02, 06 a 09 jsou perly Budějovické MHD :-)
Škoda 25TrBT Irisbus!
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 506
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 18:23:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127: Pod to se nedá než podepsat. Cestující z Rudolfova se nově rozmělní do linek 14 a 18, dříve jezdili plnější 1 a čtrnáctka jezdila v tomto úseku prázdná. Lidi z Vráta si nově mohou vybrat zda linku přímo do centra, či na nádraží, takže i pro ně by to měla být změna k lepšímu.
Co se týče Solárek, taky souhlas. Zatím jsem na ně od řidičů na 39 slyšel jen a jen chválu .
♥ Moderní autobus? Solaris! ♥
1_RUDOLFOV_KOSTEL
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 4-2012
Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 19:59:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127 a Kroclov: jsem se už dlouho tak nezásmál to musíš poslouchat lidi v podchodu, jak píp ojou
Stonka si postěžovala,jojojo, tak jí to tu pořád nevnucujte, jak se jí skvěle přestupuje
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 343
Registrován: 4-2009

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 20:17:36   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

1_RUDOLFOV_KOSTEL neboli Vrtule :To už ti nestačí jeden profil Jeníku? Je vidět, že už na kloubech nejseš někteří lidi nadávaj někteří ne, žádná změna nejde udělat tak, aby vyhovovala všem lidem, to prostě není možné
Já jí nic nevnucuji, pokud vím žádný zdejší můj příspěvek není určen pro Stoku Já přestupuju taky, přestupoval sem dřív na nádraží z linky 1, přestupuju dnes z linky 18...
15Tr 07/7 ev.č. 02, 06 a 09 jsou perly Budějovické MHD :-)
Škoda 25TrBT Irisbus!
Solááááris Urbííínoo 15 :-)
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 606
Registrován: 2-2010

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 20:40:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nereg-reg: Ano, rozejzdy! Ty na naší MHD byli moc dokonalý a proto se zrušili.
Ano, zdejší "solarisáci" opět překroutili, to co tady nikdo neřekl, výborně pánové, jde vám to stejně jako skákání do křoví, jak největší srabáci.
Pauzy na ošklivé lince? A co je to za pauzu, když 2/ošklivá přijede na nádro v 18.28 a v 18.34 odjíždí, tzn. se pouze otočí?
155 je(nebo byla?) ta nejlepší ze všech těch popelnic.. O dunění jsme se tu bavili především o 153 a 225. Doporučuji se svézt.
JO! Bomba! Přestupy, to nejlepší co mě kdy mohlo potkat!!! Běžte už do
Myslím, né, já to vím, že ti ty "solarisáku" není nic do toho, jeslti Vrtule má a nebo nemá kloubák, protože on je řidič, ty pouze usmrkaný cestující a on tě úplně v klidu může vyhodit jak ze sóla, tak z kloubu, tak bacha na to.
A ještě jedna info: Nebudu tě poučovat, ale jedna dobře míněná rada: začni se chovat podle toho, kolik ti je a né jak pětiletý dítě.

A jeden dotaz pro DP. Ona v PDP jezdí 12 ve staré trase okolo Sirkárny a ve starých časech? V dodatku totiž vůbec není a nejsem sama, kdo jí tam nemá.

Vzhledem k tomu, že v pondělí bylo vcelku pěkně a kloubová šestka jezdila jak o život, tak to stálo za fotku..

♥ 159 ♥
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 507
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 20:49:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: S 225 jsem se svezl a vůbec neduní. Duní 226, u té mi to vzadu trošku vadilo, to přiznávám.

Sice máš přestupy, ale do centra se myslím dostaneš rychleji. Někomu se to líbí víc, někomu ne. Vždy něco někomu vyhovuje víc, někomu zase míň. Buď ráda že nejseš z Ameriky, tam ta přestupní návaznost na 14 (zejémna odpoledne) skoro není. Neber to ale jakože se nemáme rádi a tak se tu za každou cenu snažím jít proti tobě. Prostě mám rád Solárka a líbí se mi tyhle změny, tak to ve svých názorech prosazuji bez ohledu ne tebe. Vždycky když budeš chtít nadávat, podívej se jak jsou na tom Haklovy Dvory se Zavadilkou .

12 má v PD stejný jízdní řád jak pro prázdniny, tak pro školní vyučování. Proto v dodatcích prázdninová není. Předem není zač.
Fotky kloubů na 6 jsou fajn, rád bych je tam viděl i běžně v PD, raději než na 11.
♥ Moderní autobus? Solaris! ♥
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 344
Registrován: 4-2009

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 20:52:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stoka: Myslím, né, já to vím, že ti ty "solarisáku" není nic do toho, jeslti Vrtule má a nebo nemá kloubák, protože on je řidič, ty pouze usmrkaný cestující a on tě úplně v klidu může vyhodit jak ze sóla, tak z kloubu, tak bacha na to. - Stejně jako ty si usmrkaná cestující, takže laskavě mlč mmch pokud neporušuju přepravní podmínky a mám platnej jízdní doklad, tak mi řidič nemůže zhola nic milá zlatá
Ad křoví: to říká ta co se bála vystoupit z auta
O tvoje rady tě nikdo neprosí tak si je nech laskavě pro sebe a raději se podle nich řiď hlavně TY
15Tr 07/7 ev.č. 02, 06 a 09 jsou perly Budějovické MHD :-)
Škoda 25TrBT Irisbus!
Solááááris Urbííínoo 15 :-)
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 281
Registrován: 5-2010

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 20:53:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Já osobně jsem pro klouby na lince 11 ale myslím že na lince 6 by nebyli špatné.
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 608
Registrován: 2-2010

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 21:10:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: Ale mě nezajímaj přestupy kdy čekám 10minut než laskavě něco přijede. A rozhodně se nikam rychlej nedostanu, to sis asi zřejmě dal radioaktivní mráčky. Mě haklák nezajímá, stejně jako DP který si vozí prdel autama nezajímá celá "síť".
Zajímavé, ale nikde v dodatku to není uvedeno, že je stejný jak PDN, tak v PDP.

Já tu sice žádnou stoku nevidím, ale okolo cest je jich dost. Nicméně.. Ale může, stejně jako až si dám tu práci sem nandat ty fotky, co kolují po facebooku, jak tam děláš, že kopeš do crosswaye, nohy nahor vzadu různých vozů.. Jo, on Kroclov donedávna byl proti tobě a nebyl líný mi ty fotky poslat a já nebyla líná si je uložit..
Já se nebála vystoupit, my jsme pouze čekali na druhý vůz, co nám měl přivézt vlek, abysme mohli přepřahnout, když nic nevíš, tak radši pomlč.. Jinak záznam z té kamery z intru jak z toho lepení, tak z pátku už mám a podělila jsem se s ním i s PČR, takže klídek, ano?
Já se podle nich řídím, však mi jsou teprv čtyry :-)
♥ 159 ♥
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 508
Registrován: 10-2008

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 21:24:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: V Novém Vrátě by se myslím mělo čekat tři minuty. Tvůj přístup k Haklu mě trochu mrzí. Já, ač Máják, dokážu uznat že Vltava, Nemanice nebo třeba Hakl mají blbé spojení a rozhodně mi to není jedno. Škoda že se neumíš vcítit do ostatních, kteří jsou na tom třeba i hůř.

12 by měla mít stejný jízdní řád pro všechny pracovní dny. Je to uvedeno na titulní straně prázdninových jízdních řádů. Pravda, je mezi nima i linka 14, ale ta je v prázdninové podobě v dodatcích, takže je zřejmé, že to u ní přestalo platit.
♥ Moderní autobus? Solaris! ♥
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 345
Registrován: 4-2009

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 21:24:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stoka: Ale může, stejně jako až si dám tu práci sem nandat ty fotky, co kolují po facebooku, jak tam děláš, že kopeš do crosswaye, nohy nahor vzadu různých vozů.. Jo, on Kroclov donedávna byl proti tobě a nebyl líný mi ty fotky poslat a já nebyla líná si je uložit.. - chm myslim, že do toho co si já dávám na facebook ti nic není Ano máš pravdu jak dělám, že kopu a to se snad nesmí? zas se prober holčičko a nezapomínej, že Kroclov byl donedávna i tvůj kamarád a nebyl mi línej naposílat tvoje urážlivé statusy vůdči některým řidičům, řidičkám či pracovníkům DP
Nějak se v těch lžích ztrácíš kdyby si jakýkoliv záznam měla, tak tu nebudeš tvrdit, že tu nálepku tam lepil Kroclov..takže tu nemel bludy ju? mmch ani lepení nálepek ani chození okolo baráku není trestný čin, to bys při své inteligenci mohla vědět
A osobní věci bych nechal na e-mail..nechci tu plevelit diskusi, ty už jí tady plevelíš dost sama
15Tr 07/7 ev.č. 02, 06 a 09 jsou perly Budějovické MHD :-)
Škoda 25TrBT Irisbus!
Solááááris Urbííínoo 15 :-)
1_RUDOLFOV_KOSTEL
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 4-2012
Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 21:58:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

a taková to tu byla dobrá diskuze
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 609
Registrován: 2-2010

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 22:14:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kroclov: Sleduj - stejný přístup jako DP - "mě Haklák, Rožnov, Papírenská, Včelná, Boršov, Máj, Vidov, Kaliště, Dobrá Voda, Hrdějce, Hluboká... nezajímají, protože já tam nejezdím. Mě zajmá Rudolfov, Nemanice, Borek, Srubec, protože tam jezdím." a autoři Generelu "Nás všechno nezajímá, protože my bydlíme na máji a tam to jezdit bude a jinam ne, protože my tam nepotřebujeme" - chápeš?

Nějak ti nemůžu přijít na jméno, nicméně: Ano, já se však nestydím za to že "strejda ***** je kre*én, protože jezdí jako prase a nevotvírá přední dveře, nestaví na zastávkách, vymetá každou díru, i té které by se vyhnul a proto mě se*e."
Ale pozor, já se neztrácím, narozdíl od tebe. Já jsem vás tam viděla, ale neměla jsem to v ruce, proto jsem řekla že tamten. Pak už jsem se nevyjadřovala Ano, u tebe to zatím není, nicméně Kroclov má co dočinění.. A pro zajímavost, ten vlčák od Šťastných mě vzbudil, když jste oblejzali na Borku, já vím, že máme moc pěkné autobusy, ale nepotřeujeme, aby na soukromý pozemek nám někdo lezl, snad to jednoho dne pochopíš :-)
Já jí plevelím? Já za normálních okolností pouze přidávám fotky. Jenže pak jsou tu děti na písečku a vzhledem k tomu, že já jsem taky dítě, takže ta bá-bo-vi-čka je prostě MOJE!! A ty mi jí brát nebudeš, nebo ti rozdupu tu tvojí!!
Všimni si, že ostatní se radši nevyjadřují. A tímto končím tyhle žvásty, protože si všichni nejen kvůli mě klepou na čelo, co tu tu píše za hovada.
Pro ostatní: Ano já jsem dítě, píšu tu převážně kraviny, ale třeba z toho jedoho dne vyrostu. Ještě na to mám věk, však jsou mi teprv štyži. Ale mohlo by bejt i hůř, třeba..

No.. Jdu se zdokonalovat ve focení, v případě zájmu přidám za nějaký ten čas nějaké pěkné fotky :-)
♥ 159 ♥
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 346
Registrován: 4-2009

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 22:42:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: chtěl sem si nafotit tu krásnou LC735 co tam stála, to snad není trestné ne? a ceduli "soukromej pozemek - zákaz vstupu" se neviděl
Asi nejrozumnější co sem od tebe kdy četl a taky bych todle uzavřel, myslim, že názory nezměníme a že každému logicky vyhovuje něco jiného... a zdokonalovat se musíme všichni, ani já nejsem se svejma fotkama spokojen...
15Tr 07/7 ev.č. 02, 06 a 09 jsou perly Budějovické MHD :-)
Škoda 25TrBT Irisbus!
Solááááris Urbííínoo 15 :-)
Fida94
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 12-2010
Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 22:47:26   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

SOLARIS EVI.Č 154 V 11:16 NA LINCE 39 SMĚR Suché VRBNÉ


(Příspěvek byl editován uživatelem fida94.)

(Příspěvek byl editován uživatelem fida94.)
Venca21
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 612
Registrován: 6-2010

Odesláno Úterý, 10. dubna 2012 - 22:56:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Stonka: Já tu sice žádnou stoku nevidím... Jedna se na K-reportu vyskytuje (i když zatím bez příspěvku)
https://www.k-report.net/cgi-bin/discus/board-profile.pl?action=vi ew_profile&profile=Stoka

(Příspěvek byl editován uživatelem venca21.)
Stonka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 610
Registrován: 2-2010

Odesláno Středa, 11. dubna 2012 - 06:51:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127: Tam žádná pětka nestojí, těsně vedle :D Ty si snad na zahradu dáváš vstup zakázán? Je vidět, že tohle může bejt jen v čechcách..
Venca21: Já vím a dokonce osobně znám
♥ 159 ♥
Nystrom
Neregistrovaný host
Odeslán z: 92.62.224.3
Odesláno Středa, 11. dubna 2012 - 10:50:48    Odkaz na tento příspěvek  

jen technická: autoři generelu nebydlí ani na Máji, Ti bydlí v Praze. Jinak nemám slov a proto mlčím.
Myslitel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 188.120.194.82
Odesláno Středa, 11. dubna 2012 - 12:12:53    Odkaz na tento příspěvek  

že si to ty týnejčři neviříkaj na faceboku nebo jinej teplej síti, nebo osobně, ale asi se tý holky bojej
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4110
Registrován: 5-2003

Odesláno Středa, 11. dubna 2012 - 13:38:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127: chtěl sem si nafotit tu krásnou LC735 co tam stála - Hlod týdne
Tu krásnou LC735 si můžeš nafotit asi už v pátek v kovošrotu na Okružní... A tam, kde stála, z ní možná potkáš i "uši", protože to byla LC736

Nystrom: Bych si tím nebyl tak jist, dva z autorů, kteří měli do generelu "co kecat" sem přispívali a rozhodně nebyli z Prahy. To, že pracují pro Matt Mc Donalda v Praze nic neznamená.

Myslitel: Pravda!
Bombos3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 364
Registrován: 11-2011
Odesláno Středa, 11. dubna 2012 - 17:41:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes 125 na lince 11
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 347
Registrován: 4-2009

Odesláno Středa, 11. dubna 2012 - 17:41:57   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnešní report z linky 39

Stonka: ne, my máme zahradu oplocenou
jako to normálně bejvá a opravdu jsem nestudoval katastrální mapy obce Borek
Ad. LC736: ehle, tak sem se sekl, jediné pro mě znatelné rozeznání jsou právě ty uši, které jsem tam neviděl takže sem myslel, že je to LC 735 nejsem dokonalej znalec všech typů a podtypů Karos co se kdy vyrábělo Mmch. šrotoidní byla, to se musí nechat..
15Tr 07/7 ev.č. 02, 06 a 09 jsou perly Budějovické MHD :-)
Škoda 25TrBT Irisbus!
Solááááris Urbííínoo 15 :-)
Kami
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 24
Registrován: 12-2010
Odesláno Středa, 11. dubna 2012 - 21:51:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

nevím jak dlouho, nikdo to tady nepsal ale stojí to za připomenutí.
02 dostala novou nálepku ev.č. na kabinu řidiče!!! Je podobná jako 37 vypadá to pěkně a docela se to k tomuto vozu hodí, naštěstí ta nálepka zatím drží.

Jinak vozy 22, 24, 25 jezdí v plném proudu, např. dnes 25 na 9 a 22 na 5
Fida94
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 47
Registrován: 12-2010
Odesláno Středa, 11. dubna 2012 - 22:10:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

DNES JSEM JEL DO TESCA KAROSOU B 732 EVI.Č 198 A ZVUK MOTORU BYL UŽASNÝ KDYŽ TO ROZJEL NA VYSOKOŠKOLSKÉ KOLEJE A SMĚREM ŠUMAVE AKORÁD MĚ NAŠTVALO ŽE SEMNOU JEL JEDEN REVIZOR A ZE PŘEDU
a


OMLOUVÁM SE ZA KVALITU FOTEK
Lenssen
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 114
Registrován: 11-2009

Odesláno Středa, 11. dubna 2012 - 23:10:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na 198 docela rád vzpomínám

Fotky nejen z dopravy
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 282
Registrován: 5-2010

Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2012 - 06:16:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nedávno jsem jel se 198 do Boršova,ten kopec na Včelné vzládlao hodně líp než citelis,na to že už jí je 23 let to zvládá skvěle.
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 509
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2012 - 15:16:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pražská ulice bude o víkendu uzavřena. Tím nepochybně dojde i k "odříznutí" trolejbusové vozovny. Bude o víkendu výluka na všech trolejbusových linkách, nebo budou trolejbusy přes noc odstavené na některých konečných?

Ještě dodám že 159 je na lince 39. Matně si vzpomínám, neříkal tu někdo že se tam nedostane?
♥ Moderní autobus? Solaris! ♥
Jpribil
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4111
Registrován: 5-2003

Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2012 - 15:50:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127: Dyť nic neříkám, je úplně jedno co to bylo nebylo. Každopádně je mi jasné, že jste tu nebyli náhodou. Ovšem máte smůlu, že vás viděli snad všichni A běda, jestli se něco ztratí nebo stane....

Kroclov: Na 39 se může objevit téměř cokoliv, co nabízí odstavná plocha na Novohradské, takže podobné zprávy o vypravení / nevypravení jsou mimo.
Ono naproti tomu Solaris č.155 jezdí na lince 18. Nedívím se tomu, určitě jsou z nich trolejbusáci "nadšení" tak, že s nimi nechtěj jezdit a proto dostali něco pořádnýho v podobě Citelisu č.159

K odříznutí trolejbusů dojde určitě, zajímavá ale bude objízdná trasa, která tady ještě nebyla.
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2012 - 17:19:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Jpribil : Nedívím se tomu, určitě jsou z nich trolejbusáci "nadšení" tak, že s nimi nechtěj jezdit a proto dostali něco pořádnýho v podobě Citelisu č.159- hahaha, teď si mě opravdu pobavil, stačil mi výraz řidiče když s tím přijížděl, když sem se s ním na konečné bavil jen marně bych hledal nějaký slušný název co řidič použil... neřešim to, že se to celé klepe, ani to že brutálně vrže točna, ale to že je to líné že řidič sténal bolestí nohy už po třech kolech a že to má dost na h*vno brzdu tak, že se s tím plynule zabrzdit prostě nedá, to už je moc i na mě. Snažím se být nezaujatý proti vozům či typům ale čeho je moc toho je příliš...mmch dunění.: na to že to je 18m to vepředu dunělo dost brutálně, takhle vepředu neduněla 161 natož pak Solárko 15m..
Slava pana řidiče: Zlatej Solaris!!!
pár foto toho vraku:

pár pořádných vozů pro zlepšení nálady


(Příspěvek byl editován uživatelem B741127.)
15Tr 07/7 ev.č. 02, 06 a 09 jsou perly Budějovické MHD :-)
Škoda 25TrBT Irisbus!
Solááááris Urbííínoo 15 :-)
9_tr
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3786
Registrován: 6-2005

Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2012 - 17:33:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B 741: to je jen řidič nezvyklý na tento typ vozu, já zprvu na Citelis taky nedával, že se s tím nedá slušně zabrzdit, ale pokud s tím jezdíš denně, tak se to naučíš. Můj osobní názor na Citelis je, že je to krám, interier je blbě řešený a ještě by se něco našlo.
Ale pokud mi dáš na výběr, že dostanu linku po městě, zastávky od sebe tak 300m a můžu mít B 952E nebo Citelis, tak vždy ti hrábnu po Citelisu. Solaris bohužel neznám, rád bych poznal.
Já s ním taky ještě plynule nezabrzdím, protože většinou v ten nejméně vhodný okamžik mi podřadí převodovka a cukne to. Ovšem řidiči, co s nimi jezdí od té doby, co je dostali, tak si celý vůz vodí na malíčku.
Vše je o zvyku a co ten člověk umí.
Makrelu neumeješ.
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 349
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2012 - 17:55:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

9_tr: no je to možné, ten řidič daný typ měl teprve po druhé, ale dřív měl jinej Citelis a na ten si nestěžoval, říkal že jel celkem slušně. Takže si myslím, že to v typu nebude, ale přímo v daném voze ( a nepřihlížím na to, že je to Stonky miláček, aby se předešlo příspěvkům typu, že se snažím Stonku provokovat či tak něco )
Když začal jezdil se Solaris a teprve se zaučoval, tak takhle rozhodně nenadával
15Tr 07/7 ev.č. 02, 06 a 09 jsou perly Budějovické MHD :-)
Škoda 25TrBT Irisbus!
Solááááris Urbííínoo 15 :-)
Bombos3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 372
Registrován: 11-2011
Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2012 - 20:12:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B741127:
Nevíte, kdy a kde by ta B741 mohla jet zítra? Hrozně rád bych se s ní někdy svezl, protože si uvědomuji, že tu již brzo nemusí být.
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 350
Registrován: 4-2009

Odesláno Čtvrtek, 12. dubna 2012 - 20:25:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bombos3: Přesně to netuším, ale teoreticky by mohla bejt na té 39 či docela často bývá na šejdru linky 11 či odpolední šejdr na lince 4 No když vidim, že pomalu není s čím jezdit tak si myslím, že tu ještě chvilku pobude
Třebas taková 167 naposled venku 2.4. na lince 15 a od té doby nic a 157 a 158 toho taky moc nenajezdí
15Tr 07/7 ev.č. 02, 06 a 09 jsou perly Budějovické MHD :-)
Škoda 25TrBT Irisbus!
Solááááris Urbííínoo 15 :-)
Vojtik
Moderátor

Číslo příspěvku: 5129
Registrován: 2-2007

Odesláno Pátek, 13. dubna 2012 - 00:34:20   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco jsem vyklidil. Přesuňte to hádání se někam jinam, tady v diskusi ji to akorát plevelí. Jestliže to mazání odnesl nějaký normální příspěvek, tak se omlouvám, ale opravdu nemám náladu ty elaboráty číst a když se kácí les, létají třísky.
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 283
Registrován: 5-2010

Odesláno Pátek, 13. dubna 2012 - 06:46:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Asi taky 125 brzo odzvoní ale zatím se drží,hlavně ať náám jí nikdo nezničí jako 124,127 to by asi bylo její poslední.Všiml jsem si že řidička která měla mít od 1.dubna 167 má teď pořád vůz 161 tak asi s vozem 167 nebude něco vpořádku ne?.
Bombos3
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 374
Registrován: 11-2011
Odesláno Pátek, 13. dubna 2012 - 15:21:55   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Fousík: Néééééé , v pondělí mám čas od 15:30. Nemá někdo jakýsi "oběh"?
Fousik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 284
Registrován: 5-2010

Odesláno Pátek, 13. dubna 2012 - 15:44:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Proč ne,do pondělka určitě vydrží
Lampard
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 552
Registrován: 2-2009

Odesláno Pátek, 13. dubna 2012 - 18:17:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nová CVR na ev.č. 70
Kiss Jižní Čechy -> Nejlepší taneční rádio v České republice
Karosa B741.1922 ev.č. 125 -> Moje srdcovka..
Jakub Kovář, nejlepší brankář který byl v Českých Budějovicích!
HC MOUNTFIELD -> Celým srdcem MILUJEM =M=OTOR!
Nystrom
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.100.34.225
Odesláno Pátek, 13. dubna 2012 - 20:20:59    Odkaz na tento příspěvek  

"Pro cestující by měla být městská hromadná doprava sexy." Tak uvidíme....
http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/mhd-muze-byt-sexy- pro-vsechny-20120413.html
Nekran
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 317
Registrován: 7-2009
Odesláno Pátek, 13. dubna 2012 - 21:09:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Něco jsem vyklidil

A mám po vtákách

2 dny se nedostanu ke compu, v mobilu se mně to blbě bez brýlí čte, a když si konečně chci vychutnat včerejší diskusi na monitoru bez brejlí tak je to fuč. Nakonec si snad budu muset na cestování koupit tablet abych o nic nepřišel
B741127
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 354
Registrován: 4-2009

Odesláno Pátek, 13. dubna 2012 - 21:20:35   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak jak jsem říkal dnes na 39 se ukázal vůz 125

a nová reklama na voze ev.č. 70 ve fotkách reklama je na piva od Samsonu.

15Tr 07/7 ev.č. 02, 06 a 09 jsou perly Budějovické MHD :-)
Škoda 25TrBT Irisbus!
Solááááris Urbííínoo 15 :-)
Kroclov
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 511
Registrován: 10-2008

Odesláno Pátek, 13. dubna 2012 - 22:54:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

odkaz
Že bychom se do budoucna dočkali nátěrů?
-----
B741127: Parádní reklama na té 70, škoda jen, že se na ní nevešlo celé víčko .

(Příspěvek byl editován uživatelem Kroclov.)
♥ Moderní autobus? Solaris! ♥
samíček1
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 4-2012
Odesláno Pátek, 13. dubna 2012 - 23:16:13   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Čau lidi,kontrolní otázka k Vám do Budějek,když pojede 11 letý klučina busem na černo,je možné,že dostane pokutu 1000,-kč a pak narůstají penále??? Díky za odpověď,zdraví řidič DPmDěčína a.s. Mějte se!!!