K-report
 

Archiv diskuse Rakousko do 19. 07. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Železnice » Rakousko » Archiv diskuse Rakousko do 19. 07. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Cogwheel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 86.49.85.38
Odesláno Pondělí, 25. dubna 2011 - 10:58:14    Odkaz na tento příspěvek  

Tady: http://de.wikipedia.org/wiki/Stra%C3%9Fenbahn_Gmunden a tady: http://www.public-transport.at/ausbauplaene-gmunden.htm se to s propojením gmundenské tramvaje a Traunseebahn sice jeví optimističtěji, staré nádraží Seebahnhof ale má být úplně opuštěno - kvůli výstavbě hotelu.
Ještě upřesnění: Úsek tramvaje, opuštěný r. 1975 (Franz-Josef Platz - Rathausplatz) ve skutečnosti měřil 300 m.
Fabi
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 319
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 25. dubna 2011 - 13:05:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

No, jsem zvědavý, jak to s propojením dopadne, i když že by to stihli do 2012 asi nehrozí. Je ale otázka, jaký by pak mělo staré nádraží Seebahnhof vlastně smysl, když by zřejmě všechno pokračovalo do centra, a jestli tedy má cenu pro něj truchlit. Své kouzlo ale určitě mělo.

pal: Podle kolejnic bez žlábků bych vůbec nesoudil, gmundenská tramvaj je na velké části trasy používá také a výhybky má z bezžlábkových kolejnic dokonce všechny.
ČD - Ihre Erlebnisbahn. Jeden Tag. Jeder Zug.
jel
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.183.24.28
Odesláno Sobota, 30. dubna 2011 - 13:50:43    Odkaz na tento příspěvek  

Letošní první Reblaus-Express před cílovou stanicí:
Marek T.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 88.102.116.103
Odesláno Neděle, 01. května 2011 - 16:40:59    Odkaz na tento příspěvek  

Dokumentačně dnešní Oldtimertreffen v Ernstbrunnu:

Vantju
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1002
Registrován: 9-2007

Odesláno Pondělí, 02. května 2011 - 23:18:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mám nějaké info o příštím GVD, a je tam třeba to, že EC Villach - Zagreb a Beograd nebudou mít přímé vozy do Münchenu/Siegenu, a EN Dacia nepojede v úseku Wien - Budapest. Je to tak?
vagonWEB

ICQ 418733638
sommerticket
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.177.85.164
Odesláno Středa, 18. května 2011 - 01:03:16    Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den, mám dotaz na kolik vyjdou lehátkové příplatky pro úsek Vídeň - Bregenz....
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.181.23
Odesláno Středa, 18. května 2011 - 10:59:34    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "sommerticket" = 18.05.2011 - 01:03:16:
Podle toho, co jsem usoudil z údajů dostupných na www stránkách ÖBB, asi už jízdní doklady v této relaci (= vlaky EN 246 / EN 247 ) běžně řeší pomocí "Globalpreis" = viz:
http://www.oebb.at/static/tarife/st_6.11_oebb_-_globalpreis-nacht zuege/index.html#2070220299
- v tabulce cen je ovšem i řádek "Aufpreis *)", a podle něho by měl stát příplatek pro lehátko v šestimístném oddílu 22,90 EUR a pro lehátko ve čtyřmístném oddílu 31,90 EUR (kód druhu jízdního dokladu je 44).
Zda takový lehátkový lístek umí v ČR vydat někdo jiný, než CK ČD (na počkání asi jen v Praze), netuším - měl by to možná už umět i Jančura (ve svých prodejnách určených výhledově pro prodej vlakových jízdenek "RJ").
1830
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.162.18.203
Odesláno Středa, 18. května 2011 - 18:30:32    Odkaz na tento příspěvek  

380 je v Rakousku nemá někdo info????
Negrelli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 219
Registrován: 9-2007
Odesláno Čtvrtek, 19. května 2011 - 10:10:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Včera jsem kupoval lehátka na EN 466/467 mezi Vídní a Curichem. Překvapila mě vysoká cena 28 €. Oproti zimě zdražení o 6 € .
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.181.23
Odesláno Čtvrtek, 19. května 2011 - 13:01:46    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "Negrelli" = 219:
To odpovídá - není to přímo "zdražení oproti zimě", ale (pro mě dost nepochopitelně) proti jakési "předjarní mezisezóně": aktuální "Aufpreis, FIP-Leisure" (= kód 44) v relaci ÖBB - SBB s platností pro "Hochsaison" (= gültig 23.12.2010 - 06.01.2011, 15.04.2011 - 01.11.2011"), činí jakožto "Hochsaisonpreise" 28,00 EUR pro "Bc 6" a 36,00 EUR pro "Bc 4" + "T 4" = viz:
http://www.oebb.at/static/tarife/st_6.11_oebb_-_globalpreis-nacht zuege/index.html#2070336523
- platí už jen ta spodní tabulka, z jejíhož záhlaví plyne, že v tomto GVD už ceny zjevně "lepší" nebudou ...
Negrelli
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 220
Registrován: 9-2007
Odesláno Čtvrtek, 19. května 2011 - 13:16:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mě osobně to příliš nevadí (jedu na Sparschiene, který je celoročně stejný), ale držitelé síťových jízdenek, kterým jsem to kupoval, zapláčou. Jinak jízdenka Vídeň - Zurich za 11 € (rozdíl mezi Sparchiene a platbou za lehátko) je příjemné
Oto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 397
Registrován: 6-2007
Odesláno Čtvrtek, 19. května 2011 - 13:38:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

projížděč NAD: globální ceny na rakouské vlaky by mohla vydat i normální mezinárodní pokladna ČD. Alespoň teda EN 235 Wien-Roma tam mají.
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.181.23
Odesláno Pátek, 20. května 2011 - 11:21:58    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "Oto" = 397:
Je to možné, nikdy jsem se na to nikde neptal - ale:
- to, že by "normální mezinárodní pokladna ČD" dokázala vydat kompletní jízdenku za "Globalpreis" ještě vůbec neznamená, že by nutně musela "umět" vydat i pouhý samostatný lehátkový lístek za sazbu dle "kódu 44" (byť je pravděpodobné, že "umí-li komplet, měla by umět i všechno dílčí"),
- EN 235 je mezistátní vlak, ale EN 247 / EN 246 jsou "pouhé" rakouské vnitrostátní vlaky a je otázkou, nakolik je český "pokladní software" schopen pracovat s rakouským (vnitrostátním) tarifem.
Ale možná z toho dělám zbytečnou "kovbojku" a vidím to příliš složité, a ve skutečnosti to pro "normální mezinárodní pokladny ČD" je úplná "brnkačka" (třeba i proto, že ÖBB mají všechny ty noční vlaky zahrnuty v jediném tarifu "ST 6.11 ÖBB - Globalpreis-Nachtzüge").
Oto
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 398
Registrován: 6-2007
Odesláno Pátek, 20. května 2011 - 17:05:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

projížděč NAD: Minimálně kódy 18, 76, 77 chodily, ale brnkačka to pro ně není. Já jsem musel pokladní (na hlaváku!) tarifní kódy radit, poté, co jsem si je přečetl na stránkách ÖBB.
Milloss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 117
Registrován: 9-2008
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 15:25:17   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vie niekto ako funguju OBB IC Bus-y na trase z Rakuska do Talianska konkretne "Klagentfurt-Villach-Udine-Venezia(Benatky)? Su prevadzkovane na naklady OBB, cize plati tam aj FIPka OBB na celej trase az do Benatok? akurat som vycital, ze su povine miestenkove. Cestovny poriadok autobusov OBB ICBus a linka na ktoru sa pytam je linka 571 Klagenfurt - Udine - Venezia, vid odkaz:
http://www.oebb.at/de/Fahrplanauskunft/Aktuelles_Kursbuch/Detail_ 570%2c_571/kif570_11.pdf

Na linku 570 OBB ICBus Klagenfurt - Graz plati FIPka OBB sam som sa viezol tak, no ta je vnutrostatna linka. Dik
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Neděle, 29. května 2011 - 19:18:02    Odkaz na tento příspěvek  

Milloss : já jsem se na to ptal kdysi přes mail u ÖBB, buď to nepochopili na 100 % nebo tam FIPka jako taková neplatí, ale sdělili mi, že se přiznává 50 % sleva na průkaz FIP ...
Takže stejně musíte jít ke kase, tam si jízdenku koupit a můžete se optat, zda skutečně musíte mít poloviční jízdenku nebo si vystačíte s rezervací.
Milloss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 118
Registrován: 9-2008
Odesláno Pondělí, 30. května 2011 - 11:38:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

FIP ako cestovny listok urcite plati aj na autobusove spoje OBB (OBB Intercity bus). Ide mi o to ci na tieto spoje staci len FIPka rakuska (cize jedna) alebo musi byt aj Talianska (cize 2 -> rakuska+talianska).
Zatial som sa dozvedel od doveryhodneho zdroja, ze je to mozne cisto len na FIPku rakusku lebo je tam dopravca OBB, vraj staci len povinna miestenka. Cena miestenky je 5-9 € pre 2. triedu.
Takze su to asi potom cisto komercne spoje len OBB(na naklady rakusanov), na ktore Taliani neprispievaju takze s Talianskými zeleznicami nic spolocne mat nebudes ako cestujuci a nepotrebujes taliansku FIPku potom, ale iba rakusku na celu trasu z rakuskeho Klagenfurtu/Villachu az do talianskych Benatok (Venezie).
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Úterý, 31. května 2011 - 20:07:19    Odkaz na tento příspěvek  

Milloss : s tou platností rakouské FIPky na ICBUS do Venezie bych si 100 % jístý nebyl, právě proto, že se jede i po italském území a je to komerční provoz ÖBB (fakticky jako náhrada za někdejší denní EC vlaky), takže chtějí nějaké peníze.
Předpokládám, že rakouské zákaznické centrum je schopno pochopit jednoduchý dotaz položený v němackém jazyce "platí na spojích IC BUS Klagenfurt - Venezia jízdenka FIP". A když vám napíší, že tam platí 50 % sleva na průkaz FIP, tak bych usuzoval, že tam FIPka jako taková neplatí, ale uznají tam 50 % slevu. Fakt je, že mohli napsat "jízdenka FIP neplatí, ale poskytuje se 50 % sleva na průkaz FIP ..."
Stejně tak jako v Norsku neplatí norská FIPka na trati Myrdal - Flam, ale na základě jízdenky dostanete cca 30 % slevu ...
Miropiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 69
Registrován: 5-2010
Odesláno Středa, 01. června 2011 - 09:02:56   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Obnovení kontrol na hranicích s Rakouskem

Netuší někdo, jestli se to bude týkat i vlaků? Se obávám, že s kontrolami pasů a občanek jízdní řády nepočítají.
Milloss
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 119
Registrován: 9-2008
Odesláno Středa, 01. června 2011 - 15:43:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Zikmund: tie denne EC vlaky z Rakuska do Venezie neviem preco nechodia ale predpokladam ze nebol o ne zaujem tak si OBB zaviedla vlastne BUSy, na vlastne naklady a zisky kvoli nezaujmu FS resp. postacujucej kapacite Autobusu na tuto relaciu...naco by som potreboval potom FIPku FS ked FS sa distancuje od toho spojenia? Hovori vam nieco komercny vlak resp. vseobecne spoj?
Neviem preco potom od vas chceli niejaky doplatok? Nebola to spominana miestenka ktora stoji do 9 euro?
Fipka OBB bez nutnosti mat FIPku FS vraj plati podla osobnych skusenosti nemenovaneho cestovatela nielen do Venezie na OBB ICBUS ale dokonca aj v EC vlakoch z Insbrucku do Verony(minimalne ak nie aj dalej) a opacne(su to EC spoje z Mnichova a do Mnichova spajajuce Talianske mesta cca 5 spojov denne DB OBB Eurocity)
Mohol by to este niekto potvrdit, ked uz som sa to pytal aj tu?

(Příspěvek byl editován uživatelem milloss.)
Mol
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 253
Registrován: 10-2008

Odesláno Čtvrtek, 02. června 2011 - 01:13:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miropiro: No podle toho co berete jako kontrolu pasů (a) občanek Nevím proč by s tím měly být nějaké problémy, čím celník/policista zpozdí vlak, když nastoupí v jedné pohraniční stanici, projde vlak a v druhé vystoupí? Jinak kontrola pasů (příp. jiných části těla) občanek hraničí se sexuálním obtěžováním
Miropiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 71
Registrován: 5-2010
Odesláno Čtvrtek, 02. června 2011 - 10:27:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mol: každopádně to ale vyvolá zastavení EC v Rakousku v místě, kde jinak nestaví, což ten vlak taky trochu zpozdí. No, ale každopádně, loni v únoru probíhala kontrola dokladů v EC Sobieski ve směru na Vídeň v Katovicích a dokud policie neprošla celý vlak, nejelo se dál. A chytli jsme hned asi 40 minut zpoždění (naštěstí mi to nějak nezhoršilo cestu pak do Brna).

PS: dnes nějaká zpoždění v Břeclavi jsou (Sobieski na Bohumín má 18 minut, Jesenius 22 minut na Prahu...) Ale je fakt, že kontroly mají být až od čtvrtého června, tak nevím, kdo ví, co se děje.

(Příspěvek byl editován uživatelem miropiro.)
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Čtvrtek, 02. června 2011 - 19:25:08    Odkaz na tento příspěvek  

Milloss : našel jsem tu svoji "primitivní korespondenci" s ÖBB :

DOTAZ :
Guten Tag,
gelten Fahrausweise FIP (ÖBB & FS) in Intercity Bus Klagenfurt - Venedig.

Miroslav Zikmund, Prag CZ

ODPOVĚĎ :

Sehr geehrte Damen und Herren,
danke für ihre Anfrage.

Mit Ihrem FIP Ausweis erhalten Sie auch im Intercity Bus nach Venedig Ermäßigung.

Für Fahrplanauskünfte besuchen sie unsere Homepage: www.oebb.at (>Personenverkehr AG > Fahrplanauskunft)

Fahrpreis derzeitiger Tarifstand, Änderungen und Irrtümer vorbehalten.

Bestellen Sie Ihre Fahrkarte bzw. Reservierung unter Ticket per Post auf: https://ticket.oebb.at/bin/frame_ticket.pl?ticket=ticket_per_post .pl
Bezahlung: mit Kreditkarte (Euro/MasterCard, Visa, DinersClub, AmericanExpress)

Mit freundlichen Grüßen
für die Österreichischen Bundesbahnen
Claire Rührig
********************************************
MobilitätsCallCenter Wien
Kleine Stadtgutgasse 9/4
1020 Wien
Tel.: ++43/1/93000/850/50281
e-mail: wien.ticketline@pv.oebb.at

Jak vidíte, položil jsem dotaz na jízdenku, dostal jsem odpověď na přiznání slevy na průkaz. V ceně jízdenky (i zlevněné) bude zřejmě i rezervace, resp. žádné individuální rezervace nejsou asi tak jako si nekupujete obecné lehátko / lůžko a pak si ještě zaplatíte rezervaci v konkrétním vlaku.

***
Tomu, že FIPka ÖBB platí i v EC DB/ÖBB jedoucím do Verony / Milána bych celkem i věřil, bylo by to zajímavé a móóóc by se mi to hodilo ... Každopádně to mohu vyzkoušet, aniž by mne to něco stálo ... Pokud si dobře vybavuji, tak jsem tam viděl - podle uniformy německou konduktérku a krom toho se zeleným návěstním práporem italského zaměstnance ...
ČouĎák
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 838
Registrován: 7-2009

Odesláno Čtvrtek, 02. června 2011 - 20:36:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

......................2.6.2011.....................


..................žst.Summerau..................
cd.coudak@seznam.cz,icq 639-692-149
Mirek2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 196
Registrován: 4-2007
Odesláno Pátek, 03. června 2011 - 11:33:46   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Zikmund:Tak Vám nevím,ale položil jste dotaz na průkaz...ne na jízdenku.
asdvds
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.25
Odesláno Pátek, 03. června 2011 - 12:50:24    Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Zikmund: v DB-ÖBB vlacích platí jízdenky s FIP průkazem, TK 98.
Zababa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 178
Registrován: 1-2010

Odesláno Neděle, 05. června 2011 - 00:16:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vetřelec na rakouských kolejích zde!
Miropiro
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 74
Registrován: 5-2010
Odesláno Neděle, 05. června 2011 - 12:21:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zababa: už ji vezou domů v doprovodu nebo co to je zač :-) ?
Zababa
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 179
Registrován: 1-2010

Odesláno Neděle, 05. června 2011 - 12:46:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miropiro:
Nikoliv, 380.004 zůstává stále kořistí Bombardieru.
Tohle je 380.006

(Příspěvek byl editován uživatelem Zababa.)
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Neděle, 05. června 2011 - 19:42:38    Odkaz na tento příspěvek  

Mirek2 : nevím, nevím, ale překladač i klasický slovník, ale i německý text v průkazu FIP používají pro jízdenku výraz Fahrausweis (tím spíše, že v dotazu jsou vyjmenovány jak ÖBB, tak FS), zatímco pro průkaz na slevu FIP se používá výraz Internationale Ermässigungskarte ...
Pokud jste nádražák, tak je výraz Fahrausweis v bodě 4 německého textu.
Nuts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1962
Registrován: 9-2003

Odesláno Středa, 08. června 2011 - 09:35:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Brání něco jeti na Einfach-Raus Ticket do Šoproně a odsud zpět do Rakouska? Doufám, že ne, když ERT platí i ve vlacích Raaberbahn.
Z nejhoršího jsme uvnitř!
Mirek2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 199
Registrován: 4-2007
Odesláno Středa, 08. června 2011 - 14:32:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Zikmund:To nevím, ale jízdenka je v němčině Fahrkarte,Fahrschein nebo Fahrticket.Ausweis byl vždy jen průkaz.
Citynightline
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 53
Registrován: 7-2009

Odesláno Středa, 08. června 2011 - 21:32:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Nuts: Máte dobrý nápad ERT platí Mattersburger Bahn
do Soprona.
www.oebb.at/de/Fahrplanauskunft/Aktuelles_Kursbuch/Detail_524/kif 524_11.pdf ,ale Raaberbahn neplatí.
Podivejte se:www.oebb.at/__downloads/de/Reisen_ins_Ausland/EURegio/Folder_EURe gio_Ungarn.pdf
Nuts
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1965
Registrován: 9-2003

Odesláno Středa, 08. června 2011 - 22:06:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Citynightline: Díky tomuto odkazu nyní vím, že to tam stoprocentně platí, neboť plakát obsahuje větu:

Sopron erreichen Sie zum Binnentarif (ÖBB oder VOR), z. B. mit dem Einfach-Raus-Ticket.


Z nejhoršího jsme uvnitř!
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.181.23
Odesláno Středa, 08. června 2011 - 22:22:13    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "Nuts" = 1962 + 1965:
Samozřejmě tomu nebrání naprosto nic (vyzkoušeno osobně), a ERT platí i na úsecích provozovaných ROeE - a dokonce myslím, že s ERT by mělo být možné dojet po trati č. 524 (= viz: http://www.oebb.at/de/Fahrplanauskunft/Aktuelles_Kursbuch/Detail_ 524/kif524_11.pdf ) až do Deutschkreutz, resp. až do Neckenmarkt-Horitschon (odkud pak pokračuje "drezínový úsek" = viz: http://www.draisinentour.at/ ): to jsem ale s ETR nikdy nezkoušel. Problém může být jen v případě vícedenní cesty v tom, že v Šoproni není "rakouská" osobní pokladna a nevím, zda v těch "maďarských" je GySEV schopen prodat ERT pro odjezd ze Šoproně další den - ale asi by tu jízdenku byl schopen prodat průvodčí ve vlaku podobně jako ve vlaku jedoucím z Břeclavi či z Bratislavy do Rakouska.
Do Šoproně jezdím s oblibou na dobrou místní frankovku - letos na jaře jsem jako nejlepší vyhodnotil frankovku v "Gyógygödör Borozó" na Fö tér, kterému přezdíváme "pod morovým sloupem" (viz: http://www.gyogygodor.hu/ - vidím, že už také chtějí 800 Ft za litr, ale i tak je to ekvivalentně cca 15 Kč za "dvojku" ...) a milé venkovské prostředí je ve "Stubi Borozó Németh Józsefné" na Balfi u. 16 - naopak je lépe se vyhnout vinárně Cézár Pince, která je sice pěkná, ale zbytečně drahá ...
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Čtvrtek, 09. června 2011 - 16:30:30    Odkaz na tento příspěvek  

ad projížděč NAD : v Šoproni sice není standardní "rakouská" pokladna, ale podle kursbuchu je stanice komerčně obsazena, tj. "někde" tam bude rakouský jízdenkový automat, který jistě umí ERT vydat ...
projížděč NAD
Neregistrovaný host
Odeslán z: 83.208.181.23
Odesláno Čtvrtek, 09. června 2011 - 23:06:09    Odkaz na tento příspěvek  

Ad "Miroslav Zikmund" = 09.06.2011 - 16:30:30:
V Šoproni rozhodně žádný "rakouský" jízdenkový automat nainstalován není (leda by jej tam nainstalovali někdy po 31. březnu letošního roku ...) - je tam ale jakási "informační kancelář" (s dost omezenou provozní dobou), v níž jsou asi schopni vystavit i mezistátní jízdenky, ale nabídku možnosti nákupu ERT jsem tam nikde neviděl (a při svém omezeném "jazykovém vybavení" jsem se na tu možnost neptal). Předpokládám ovšem, že by ERT měli umět prodávat i "rakouští" průvodčí ROeEE ve vlacích jezdících přes Wulkaprodersdorf a Ebenfurt, a možná jsou "rakouskými" jízdenkovými automaty vybaveny také aspoň některé motorové vozy ÖBB, které jezdí po trati přes Mattersburg do Wiener Neustadtu bez průvodčích (stále ještě v podstatě výhradně řady 5047, ale často dvojmo).
Vilda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 4-2010

Odesláno Neděle, 12. června 2011 - 19:46:05   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ahoj chtěl bych se zeptat jak je to na Wien-Meidling(nebo jiném nádraží) s úschovnou zavazadel a úschovnými boxy. Předem díky
http://vilda-vagner.rajce.idnes.cz
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 382
Registrován: 5-2006

Odesláno Neděle, 12. června 2011 - 22:10:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Vilda: Boxy tam jsou. Tuším za 2 eura na 24 hodin.
Žirafa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.209.204.210
Odesláno Pondělí, 13. června 2011 - 10:49:23    Odkaz na tento příspěvek  

Znáte otevírací dobu osobní pokladny v Gmundu NO o víkendu?
Ivan Sláma
Neregistrovaný host
Odeslán z: 193.165.253.158
Odesláno Pondělí, 13. června 2011 - 11:09:19    Odkaz na tento příspěvek  

Samozřejmě:

http://www.oebb.at/de/Services/Services_am_Bahnhof/Information_zu m_Bahnhof/Bahnhof/index.jsp?dispatcher=true&pk_bfnr=2451&ort=gmnd &nextrow=1
Žirafa
Neregistrovaný host
Odeslán z: 62.209.204.210
Odesláno Pondělí, 13. června 2011 - 13:48:05    Odkaz na tento příspěvek  

Díky za info.
Tomala
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 926
Registrován: 12-2007

Odesláno Pondělí, 13. června 2011 - 17:22:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pár fotek z prostředí za jížní hranicí v Gmündu

*12.12.2004 <> + 12.12.2009
Silva Nortica
Taurusi 1016<>1116<>1216
Vilda
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 4-2010

Odesláno Úterý, 14. června 2011 - 18:47:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B01: Díky za informaci, určitě to využijeme.
http://vilda-vagner.rajce.idnes.cz
Kubam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 954
Registrován: 12-2007
Odesláno Čtvrtek, 23. června 2011 - 12:38:25   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zdravím, nevím, jestli se to tu někdy neřešilo, pokud ano, omlouvám se za opakování. Otázka na znalce, pokud mám klasickou mezinárodní jízdenku z místa A do místa B a v části trasy chci využít RailJet, je potřeba něco doplácet (rezervace nebo něco podobnýho)? Předem díky za odpověď.
Spolek pro veřejnou dopravu na jihozápadní Moravě o.s.
http://www.kubickaparabola.wz.cz/spolek/spolek.htm
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 387
Registrován: 5-2006

Odesláno Čtvrtek, 23. června 2011 - 22:41:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kubam: Railjet je bez příplatku a bez povinné rezervace, ale bývají dost plné.

(Příspěvek byl editován uživatelem b01.)
Kubam
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 961
Registrován: 12-2007
Odesláno Sobota, 25. června 2011 - 11:47:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

B01: díky za info;-)
Spolek pro veřejnou dopravu na jihozápadní Moravě o.s.
http://www.kubickaparabola.wz.cz/spolek/spolek.htm
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Úterý, 28. června 2011 - 18:34:25    Odkaz na tento příspěvek  

B01 : RailJet je vlak jako každý jiný, taky je obsazen tak jako každý jiný vlak ...
Nurminen
Neregistrovaný host
Odeslán z: 217.112.160.140
Odesláno Středa, 29. června 2011 - 12:44:33    Odkaz na tento příspěvek  

Ach jo, to jsou zase moudra. Jestli mu nebylo líp v tom Švédsku...
B01
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 390
Registrován: 5-2006

Odesláno Čtvrtek, 30. června 2011 - 00:17:24   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

RailJet je vlak jako každý jiný, taky je obsazen tak jako každý jiný vlak
... v Rakousku samozřejmě. Což se ovšem nevylučuje s mým tvrzením.

(Obsazení ne-railjetů na railjetových tratích ovšem nedokážu dost fundovaně posoudit, protože na těchto tratích jsem v drtivé většině využíval právě railjety.)
želva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 43
Registrován: 6-2006

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 19:45:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Rád bych se zeptal zdejších zkušenějších cestovatelů po Rakousku, jaké mají poznatky o jízdě EN 466 Wien-Zürich.
Dle jeho řazení na vagonwebu jsou k dispozici tři kupé vagony k sezení z Vídně, a jeden z Budapešti. Uvažujem cestu teď o prázdninách v neděli večer. Je možné při časném příchodu na nádraží Wien westbahnhof získat pro cca osmičlenou skupinku místa? Bývá tento vlak vymístenkován? Nevíte někdo jak moc dopředu se na nástupiště ve Vídni přistaví část vlaku, která tam začíná?
A ještě jedna věc, nově se mi u tohodle vlaku objevuje, že je ve Švýcarsku povinně místenkový. Dle stránky na interrail.net stojí místenka na sezení 5€ (takže se jedná asi o nějakou speciální cenu, normálně stojí 3€). Lze tuhle speciální místenku koupit třeba v ČD centu v Brně, a nebo je třeba je vyřídit přes nějaký Travel centrum?
Děkuji za jakékoli poznatky.
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 21:19:29    Odkaz na tento příspěvek  

želva : no vidíte, praktický příklad toho, jaké nesmysly se dokáží do vyhledávače dostat. Vlaky 464 a 466 jsou v úseku Buchs SG - Sargans - Zürich HB "pouze pro vystupování", takže tam nelze získat žádnou rezervaci. Pochopitelně podle švýcarského kursbuchu povinná rezervace není (ani to nejde), takže by nebylo od věci abyste na adresu <anregungen.kritik@pv.oebb.at> poslal do Rakouska dotaz, proč mají ve vyhledávači informaci o povinné rezervaci, když podle "Úředního železničního jízdního řádu Švýcarska" tam žádná rezervace není a vlak zastavuje ve výše pouze pro vystupování, což ovšem ve vyhledávači uvedeno není ...
Podle rakouského i německého HAFASu by měl odjíždět z koleje číslo 7 (část z Pešti na kolej číslo 4, posun udělá vlaková lok), ta souprava tam bývala přistavena tak hodinu i víc před odjezdem. Ale to je zkušenost z doby, kdy jezdil o hoďku dříve ...
Vymístenkování je vždycky sázkou do loterie, podle řazení by tam měla být tři rakouská kupata po šesti místech v kupé, což ovšem nevylučuje, aby tam byly tři velkoprostory.
Spočítejte si, kde by ty vozy měly stát, z logiky algoritmu místenkování by měl být nejméně vymístenkován vůz s nejvyšším číslem ... Výhodou je, že rezervovaná místa jsou vždy pečlivě označeno, takže není problém, že by přišel někdo s rezervací na místo, kde sedíte ...
Urpín
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 682
Registrován: 2-2010

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 21:37:09   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V pátek, sobotu a neděli dle zkušeností vymístenkováno skutečně bývá. A osobně se mi stalo, že vymístenkováno bylo i ve středu. V srpnu jedeme do Zurichu rovněž a místenky jsem pro sichr zajistil.

Plackarta do Zürichu normálně nestojí 3€. 3€ stojí vnitro místenka ÖBB, mezinárodní stojí 5€. Když si ale koupíte místenku pouze do Feldkirchu, tak by měla být za 3€ (75Kč) a v mezinárodní pokladně ČD se dá normálně koupit.
želva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 45
Registrován: 6-2006

Odesláno Sobota, 16. července 2011 - 01:56:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Zikmund: Děkuji za osvětlení. Sice mně teď zneklidnilo, že když jsem se díval do švýcarského vyhledávače, tak ten tam také píše u vlaku 466 povinnou rezervaci na Švýcarském území, viz SBB: EN 466, ovšem vhledem k tomu co píše Urpín, tak bude asi tak jak tak lepší si tu rezervaci na sedadla prostě koupit.
Zajímavé také je, že ČD vyhledávač u vlaku EN 466 uvádí položku "Příplatek". Nevím co si pod tím jako představit (příplatek do lehátek a lůžek je snad ve všech vlacích), ale to už je jedno.

Urpín: Děkuji za postřeh. Bude si asi lepší si těh pět éček připlatit, než pak strávit noc nastojáka na uličce. Snad budou u pokladny ČD schopní zajistit rezervace po společných kupíčkách pro skupinu.
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Sobota, 16. července 2011 - 15:59:08    Odkaz na tento příspěvek  

No jo, jenže ten švýcarský vyhledávač pracuje s daty, která se distibuují ze strany DB do celé Evropy, takže "HAFASy" si tento nesmysl předávají.
V IDOSu tohle uvedeno není, zato tam máte značku "jen pro výstup".
Já bych si tipnul, že chyba bude někde v oblasti konverze a navázání jednotlivých databází s poznámkami, takže se tam nalévají špatná data.

S tím příplatkem nevím, to bude zase nějaká "konverzní záludnost", takže odkaz dostane "ředitel IDOSu" a mimo rakouských hófrátů budu s chybou otravovat i Švýcary a Němce.
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.2
Odesláno Neděle, 17. července 2011 - 14:34:46    Odkaz na tento příspěvek  

V SBBsku se pracuje i v neděli, takže odborníci budou hledat, proč tam mají povinnou rezervaci a nemají zastavení jen pro výstup ...
Pravděpodobně zjistí, že to pochází od "odborníků" ve Frankfurt am Main, kteří dávají dohromady jednotlivá národní data ...

Sehr geehrter Herr Zikmund

Vielen Dank für Ihre Mail. (N° CC5129666)

Ihre Feedback geben wir zur Überprüfung an unsere Fahrplanspezialisten weiter, welche in Zusammenarbeit mit den Datenlieferanten Ihre Angaben überprüfen und notwendige Korrekturen vornehmen.

Freundliche Grüsse
Chantal Epifani

Schweizerische Bundesbahnen SBB
SBB Contact Center
Postfach - 3900 Brig, Schweiz

internetfahrplan@sbb.ch
Past
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1714
Registrován: 11-2005
Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 15:40:29   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Souhlas s Urpínem. Dnes jsem se vrátil ze Švýcarska. EN 466 (vozy na sedačku) z neděle na pondělí byl ze 3/4 rezervován, zpět EN 467 rovněž z neděle na pondělí byl např. vůz 308 zcela zarezervován. Ostatní jsem nekontroloval, ale z Feldkirchu do Innsbrucku stáli lidé na chodbičce. Trochu se uvolnily vozy na sedačku tím, že někteří si dokoupili volná lehátka přímo u průvodců a přestoupili do lehátek. Na letní sezónu zcela určitě je lepší rezervace.
Internetové stránky o železnici v České Třebové:
www.klubfoticu.estranky.cz
Miroslav Zikmund
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.117.130.3
Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 18:38:50    Odkaz na tento příspěvek  

želva : Krátce po 14.30 jsem dostal z SBBska následující mailík - našli chybičku, bude v další aktualizaci opravena.

Z IDOSu by tam poznámka taky měla vypadnout, příčina by mohla být u maďarů, kteří tam prsknou nějakou obecnou poznámku o (povinné) rezervaci, která jim zajišťuje tržby za rezeravce, ale je to odfláklé (do byste od toho, komu jde hlavně o odírání zákazníka chtěli), protože to není omezeno jen na území MÁV a pak se to při přelívání dat do různých balíků putujících postupně Evropou a konvertující se do jednotlivých "národních" vyhledávačů objevuje ...

Sehr geehrter Herr Zikmund

Vielen Dank für Ihre Geduld. (N° CC5129666)

Gemäss unseren Spezialisten handelt es sich hier um einen Fehler. Die Reservierung ist auf der Strecke Buchs SG - Zürich HB nicht obligatorisch.

Diese falsche Info sollte beim nächsten Fahrplanupdate korrigiert werden.

Freundliche Grüsse
Sandrine Juon

Schweizerische Bundesbahnen SBB
SBB Contact Center
Postfach - 3900 Brig, Schweiz
internetfahrplan@sbb.ch - http://www.sbb.ch


Teď si s tím ještě musí poradit ve Vídni a v Němcích ...
Iiii
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2236
Registrován: 5-2002
Odesláno Pondělí, 18. července 2011 - 21:56:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Když se to ale logicky spojí, pokud ve Švajcu zastavuje pouze pro výstup, tak je povinné místenkování nemusí zajímat, neb všechna místa jsou již obsazená z Rakouska.
želva
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 46
Registrován: 6-2006

Odesláno Úterý, 19. července 2011 - 17:11:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Miroslav Z.: Děkuji velice za podrobné řešení problému. A když jste navíc kvůli cizímu problému kontaktoval i švýcarské zákaznické centrum, tak to klobouk dolů. :-)
Teď je alespoň jasné, odkud asi špatná data "vanou", a maďarské železnice raději nerozebírat...
Kdybyste ještě kolem používání HAFASU dostal třeba od němců odpověď, rád si ji tu či v sousedním tématu Tarify (zajisté nejen já) také vyslechnu.

A stejně tak děkuji ostatním za postřehy kolem cestování EN 466.