K-report
 

Archiv diskuse Tratě v západních Čechách do 15. 07. 2011  

Diskuse K-report » Archiv 2011 » Železnice » Tratě v západních Čechách » Archiv diskuse Tratě v západních Čechách do 15. 07. 2011 « Předcházející Další »

Autor Příspěvek
Danous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 614
Registrován: 11-2009

Odesláno Neděle, 10. července 2011 - 20:44:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Eso 363.048 s nákladem na trati č.170 u Hořovic.
Homer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 765
Registrován: 1-2009

Odesláno Neděle, 10. července 2011 - 20:57:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Panzlo, Oliva, Danous:
Pěkné pánové, všem třem
http://vlakyplzen.7x.cz/

Moje videa na YouTube

Přednosta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 577
Registrován: 3-2010
Odesláno Neděle, 10. července 2011 - 22:53:02   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Danous: hóóódně dobrej obrázek!
Domin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 348
Registrován: 7-2008

Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 08:39:51   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


Čekal jsem všechno, ale deset vozů ne. I tak jel ale krásně a přijel jen s pár minutami zpoždění. Na vlaku jely Wlab + Bc zřejmě ještě od R 440, což znamená, že se je zřejmě z nějakého důvodu nepodařilo přivěsit k Ex 350, jak se původně plánovalo. Někdo snad doplní.

(Příspěvek byl editován uživatelem Domin.)
• 749.107 » co je víc?
• http://www.youtube.com/user/BDbmsee#p/u •
Maxipes_fík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 311
Registrován: 12-2005

Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 09:34:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

754.059+10 vozů po hrbatej a v Berouně jen +8, to je paráda. Škoda že jsou odklony jen ráno, kdy svítí blbě.
Jinak parádní foto a důvod vozů od R440: Kolín vyřazování vozu, pak nějaké poruchy zab.zař. u Uherska, atd. úhrnem za 140 minut :-)
Jednou, těsně potom, co se naučil mluvit, vypil celý sud piva. A od té doby už nerostl.
Domin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 352
Registrován: 7-2008

Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 09:38:49   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Maxipes_fík: Díky za doplnění. Jel pěkně, v Plzni +25. Svítí blbě, o tom žádná, víceméně celou cestu v protisvětle. Nicméně u Nučic a za Zrůdnou se dá celkem pěkně fotit bokovka, ale to musí člověk vědět, co jede. Člověk bude čekat pět vozů a pojede jich dvacet.
• 749.107 » co je víc?
• http://www.youtube.com/user/BDbmsee#p/u •
Danous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 615
Registrován: 11-2009

Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 10:41:15   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Homer,Přednosta: Díky, šotoušíci mající prázdniny jistě dají zajímavější kusy v těchto místech.Ráno v cca 9.00 hod. viděny na hlaváku v Plzni 2x 753.703( + ?)u soupravy pro Ex.
Přednosta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 584
Registrován: 3-2010
Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 11:31:31   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

viděny na hlaváku v Plzni 2x 753.703
Jezdí mi tady od rána pod okny jenže já stále fotím analogově a mobil mám také tak trochu z pravěku...z pohledu současné techniky.
To Tvý eso je fakt kompozičně dokonalé!! mašina ve zlatém řezu, mraky jak říkám "brutálně fotogenické"...není co dodat Je to focené s polarizákem?
Byrot
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 37
Registrován: 2-2011
Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 13:13:12   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Danous: doplním druhý brejloun byl 702 a dojely až do Prahy hl.n. na konci Ex.
Ú.Di.Š.
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.235.32.65
Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 13:15:38    Odkaz na tento příspěvek  

Ano pánové, dnešní 818 alias 35258 byl opravdu kulervoucí spoj! Většina lidí řádně nasštvaných díky jejich zpoždění 120 a více minut, pár cestujících místo do Teplic či Chomutova dojelo do Plzně... A nad tím vším obrýlený bojovník s blesky. Skvost! Domin má 2 bludišťáky za fotku
Danous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 616
Registrován: 11-2009

Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 13:18:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přednosta: Foceno běžným setovým objektivem Pentax bez filtru,polovinu práce udělalo počasí.Jsem to ale popleta, díky Byrotovi za upřesnění, jsou to samozřejmě najbrtí 750.7.Omlouvám se.
Sep
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 514
Registrován: 7-2008
Odesláno Pondělí, 11. července 2011 - 18:25:14   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Zase Přeštice, ale tentokrát s jiným Kvatrem a k tomu jedna Ponorka ze včerejška.
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3032
Registrován: 9-2005

Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 12:33:11   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Připomínám víkendovou akci na lokálce: odkaz
Lokálka Pňovany - Bezdružice slaví 16.-17. července výročí 110 let!
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.161.163.197
Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 12:55:24    Odkaz na tento příspěvek  

Údiš: Jak může 754 na rychlíku přes Rudnou za to, že někdo místo do Teplic a Chomutova dojede do Plzně? Platící cestující snad z Prahy do TP a Chomoutu pojede výrazně kratší a rychlejši trasou přes Ústí nebo busem, než 300km přes Plz a Cheb, navíc ještě přes koridorem a výlukou narušenou t170...
Posláno z mobilu.
Pépa_rákos
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 7812
Registrován: 1-2006

Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 13:35:52   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dnes na Os 8912/15 Horažďovice - Plzeň - Horažďovice jede 210 021 ....
Danous
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 617
Registrován: 11-2009

Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 14:22:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

M_k: Včera jsem zaslechl nějaký rozhovor na toto téma i v rádiu,chystáme se s rodinou, vloni to nemělo chybu ( vč.počasí).
Mirda23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1069
Registrován: 5-2008

Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 17:41:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pépa rákos:

Dnes určitě žádná 210.021 na 8915 nejela,jak na 8912 nevím.
http://vlakyplzen.7x.cz/
------------------------
Are you metal?
Kecup
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 853
Registrován: 7-2009

Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 19:20:58   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Danous


Loni ta červencová akce na lokálce bohužel byla narušená počasím ... v sobotu přišla silná bouřka a narušila tím tak pravidelné vlaky ... vlak co měl přijet v 6:52 do Pňovan, dorazil až po 8mé hodině. Ale později se to již podařilo srovnat a i ja byl nad míru spokojen.

Každopádně na tu letošní akci se také už těším :-)
141037
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 27
Registrován: 3-2006

Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 20:38:54   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad žehle na 8915 atd:

Osobnímu iSORu nevěřit, často tam jsou bludy
Informujte jen o tom co opravdu víte.
Kecup
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 855
Registrován: 7-2009

Odesláno Úterý, 12. července 2011 - 21:41:30   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  



vlak, který se tu dlouho neukázal
Kenca2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 2
Registrován: 7-2011
Odesláno Středa, 13. července 2011 - 00:46:33   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

poslední spoje se nějak rozhodly nespěchat
Jirka67
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 7-2011
Odesláno Středa, 13. července 2011 - 08:06:16   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zde znalých v oboru :-)
Nyní se vůbec v on-line Poloze vlaků (nebo na mapě Babitron) neobjevují rychlíky ze směru Praha hl.n. do Plzně. Opačně je to OK a i osobáky jsou OK. Asi to bude výlukovým jízdním řádem, kdy to odjíždí z Prahy dřív.
Pouze na mapě zpoždění na www.cd.cz se nějak objeví, ale ukazují, že jede vše včas (čemuž se nedá věřit). Např. nyní (8.02) to ukazuje R 818 ve Zdicích včas s pravidelným odjezdem 8.31! Což je nesmysl. Takže nevím, jede včas a je už ve Zdicích nebo ještě není v Berouně a má 37 min.zp.? Zvlášť nyní je to nepříjemné, že nelze zjistit přesnou polohu vlaků, když kvůli rekonstrukci trati 170 nabírají vlaky často zpoždění.
Díky
Kenca2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3
Registrován: 7-2011
Odesláno Středa, 13. července 2011 - 08:33:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

na R 752 místo esa 750.703
Jirka67-máš recht, rychliky na Plzeň jsou vidět jen v Praze a u výluky zmizí
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.161.94.191
Odesláno Středa, 13. července 2011 - 11:03:58    Odkaz na tento příspěvek  

Rychliky přes výluku jedou pod výlukovým číslem (35něco), takže je Babitron ani Idos "nevidí". Tihle oba berou data z CDS, takže je možná problém v tom, že standardně jdou z CDS ven jen vlaky s čísly menšímí než 29999, takže různé výlukoviny a "charterové lety" nejsou mimo intranet ČD vidět.
Posláno z mobilu.
Martin_zlivský
Administrátor

Číslo příspěvku: 61843
Registrován: 4-2003

Odesláno Středa, 13. července 2011 - 11:15:43   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Švejci už vidět od včerejšího odpolodne jsou.
Karotenovič Carotsson s mrkvistorovou regulací z Mrkvanova: Nejdokonalejším geometrickým útvarem je mrkvoid!
Hledáte nejlepší zvuk na síti? www.danceradio.cz


Maxipes_fík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 312
Registrován: 12-2005

Odesláno Středa, 13. července 2011 - 11:34:59   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Doporučuji tento produkt: www.cd.cz/mapa/?vrstvy=VPERO

Tato mapa zná i čísla 35xxx apod. Zobrazovala i různé Zvl. vlaky. podivných čísel.

PS: Pokud není v kolonce Pravidelný odjezd žádný čas, je u daného vlaku potvrzen pouze příjezd, nikoli odjezd-průjezd.
V tomto je babitron chytřejší, neb u něj je naprosto zřejmé, zda-li vlak se stanice už odjel.
Posláno z mobilu.
Jednou, těsně potom, co se naučil mluvit, vypil celý sud piva. A od té doby už nerostl.
Kenca2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4
Registrován: 7-2011
Odesláno Středa, 13. července 2011 - 11:52:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

749.241 - ale třeba R 754 a R 756 jsou zobrazeny normálně. R 820 taky, jen má vedle zastávky napsané výlukové číslo.

Maxipes_fík - ČD mapa se u mě zrovna moc neosvědčila. Zrovna Ex354 hrdě psala, že jede včas, a přitom si vez do Rokycan +15
Maxipes_fík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 313
Registrován: 12-2005

Odesláno Středa, 13. července 2011 - 12:46:48   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

To souhlasí, před úsekem Hořovice - Rokycany byl Ex 354 včas (+2), z Roky již +15. Mapa ČD i páně Babitrona nedělá nic jiného, než zobrazuje poslední dostupnou = potvrzenou polohu vlaku. Samozřejmě s nějakým zpožděním, možná i opožděného potvrzení polohy = údaje na obou mají zdroj stejný.

Ihned se dá potvrzená poloha získat třeba zde:
http://ttwap.chaps.cz/TrainPosition.aspx?OP=&Lang=C&Format=2
Jednou, těsně potom, co se naučil mluvit, vypil celý sud piva. A od té doby už nerostl.
Myšák_tom
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 734
Registrován: 10-2010

Odesláno Středa, 13. července 2011 - 13:05:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krapet opožděně fotky z Rysích slavností 2.7.2011 na Železné Rudě:

Homer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 767
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 13. července 2011 - 14:15:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Kenca2: Není to místo esa, je to výlukový řazení: R 752
Vrací se na závěsu Ex 351...
http://vlakyplzen.7x.cz/

Moje videa na YouTube

Kenca2
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 5
Registrován: 7-2011
Odesláno Středa, 13. července 2011 - 14:52:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

jo taak
návrat jsem viděl
Maxipes_fík
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 314
Registrován: 12-2005

Odesláno Středa, 13. července 2011 - 15:49:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Aneb kdo četl informace v této diskusi, ví :-)
Posláno z mobilu.
Jednou, těsně potom, co se naučil mluvit, vypil celý sud piva. A od té doby už nerostl.
Šerif
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.162.33.64
Odesláno Středa, 13. července 2011 - 17:07:03    Odkaz na tento příspěvek  

prosím nemáte informace v jakém složení pojede v pátek konvoj do Bezdružic.
Homer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 768
Registrován: 1-2009

Odesláno Středa, 13. července 2011 - 19:45:08   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

A časy k tomu konvoji by taky nebyly?

(Příspěvek byl editován uživatelem homer.)
http://vlakyplzen.7x.cz/

Moje videa na YouTube

Beznick
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1
Registrován: 7-2011
Odesláno Středa, 13. července 2011 - 21:58:22   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Dobrý den, inspiroval mě nedávný příspěvek Petra47. Mě taky vrtá hlavou, jestli by nešlo Plzeň-Klatovy jezdit trochu rychleji. Zeptám se takhle: Napadá Vás nějaké technické opatření (přestavba některého úseku trati, nasazení jiných vozidel - tím nemyslím Pendolina, narovnání nějakého oblouku, nebo co já vím), které by bylo realizovatelné za rozumné peníze a přineslo by časovou úsporu alespoň v řádu minut? Dnes to jezdí rychlíky za 50 minut a osobní za 1:01, dalo by se dostat třeba na 45 a 55 minut?
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1495
Registrován: 5-2002
Odesláno Středa, 13. července 2011 - 23:22:06   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Položte si nejprve otázku, jaká je návratnost případné investice ve vztahu k úspoře 5/6 minut...
Elektrifikací a tím, že se snížila hmotnost souprav (na OS jezdí 3vz, pokud se nepletu) se jízdní doba Os zkrátila cca o 20 minut. Rychlíky nebo zrychlené Os (7514 blahé paměti) to zvládaly za hodinu s i brejlovcem nebo M 262.0 v sedmdesátých letech.
Btw, elektrifikace byla postavena na naprosto nereálných číslech, aby se dokázala její ekonomická návratnost... ale bylo třeba utratit peníze určené na elektrifikaci domažlické trati a Ing. M. F. byl z Přeštic....:-)
Nějakou jednotkou 671 by se snad dalo něco ušetřit díky rychlejším rozjezdům. Časem bude třeba nahradit plecháče, které už mají také za plánovanou životností. Takže pokud budou peníze na nové soupravy, proč ne.
Úprav trati by znamenala miliardy. Teoreticky by šly narovnat oblouky ve směru z Klatov u Dehtína, z Lužan k Přešticům, možná z Chlumčan k Dobřanům (tam byla/je? snížená rychlost kvůli poddolované trati)... Mezi Přešticemi a Chlumčanami by to asi šlo trasovat úplně jinak, v podstatě rovně. Tím by se trať vyhnula Dnešicím, ale přiblížila Chlumčanům...
Ythomas_ct
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 599
Registrován: 10-2009

Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 09:34:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad Johny11:
Taky si myslím, že největším přínosem by na trati Plzeň - Klatovy byly nové jednotky, taková třívozová Škoda 7Ev se mi sem jeví jako ideální, ve špičce asi do Přeštic dvojmo. Na rozjezdech a brzdění by šlo nějakou minutu ušetřit (i když ve srovnání se soupravou 242 + 3x B(d)t to asi o moc rychlejší zase nebude); kdyby se dalo rekuperovat, tak aj energii; nehledě na to, že moderní vozidla by mohla přitáhnout (resp. přetáhnout z autobusů) i nové cestující...

A dovolím si ještě jednu úvahu ohledně traťové rychlosti - možná by šla zvednout i ve stávající stopě, avšak za předpokladu dostatečně únosného svršku a kvalitní GPK, vozidel s nižší nápravovou hmotností (takže jednotky) a provozu s vyšším nedostatkem převýšení (s čímž ovšem souvisí ten kvalitní svršek a odpovídající vozidla). Nicméně 100 km/h by teoreticky za těchto předpokladů nemusel být v některých úsecích problém. Podívejte se třeba na trať Bayerisch Eisenstein - Plattling; myslím si, že co do poloměrů oblouků a sklonových poměrů na tom tato trať bude podobně (a s těmi sklony asi i hůř) ve srovnání s tratí Plzeň - Železná Ruda-Alžbětín a jak se jim tam ty RegioShuttly pěkně prohánějí...
Libochovičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.178.119.77
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 09:42:27    Odkaz na tento příspěvek  

Beznick, Petr47: Jediný problém vidím ve správci v SŽDC, ona se vyloženě proti zvyšování rychlosti příčí, protože to by znamenalo ty tratě udržovat naprosto jiným způsobem.

Na obhajobu SŽDC je třeba říct, že největší zlo způsobil Bárta, když sebral SŽDC jednu miliardu a navíc snížil poplatek za dopravní cestu, navíc mi Komárek přišel lepší než Habarta, ale to jen subjektivní pocit.

Je na čase vypisovat výběrová řízení nejen na dopravce, ale i na správce tratí.

Obrovským problémem je, že oni vyčíslí náklady na údržbu a tu údržbu pak neprovedou. Už několikrát jsem viděl situaci: V 8 hod. přijde zabezpečovák nebo traťovák za výpravčím, chvilku si popovídají, do dokumentace se napíše práce zahájeny v 8 hod. ukončeny ve 12 hod., zabezpečovací zařízení v pořádku, člověk od údržby odjíždí někam vlakem např. v 8:30 hod. a zařízení ani neviděl, vid víš že to uděláme příště.

Jo na mě tohle údržba zkoušela taky, ale donutil jsem je pracovat s tím, že sem tu dokumentaci jim nepodepsal, takže jsem byl největší vyvrhel na trati.

Podobně jsem donutil pracovat a zpotit pochůzkáře, přišel a povídám tady je to tragický, on reaguje tady tohle je ještě dobrý, vidím že máte klíč tak můžete dotáhnout šrouby, dotáhl asi 3 a chystal se jít dál, v tom jsem vyběhl, no donutil jsem ho utáhnout dalších 5, pak když jsem viděl, že toho má plný kecky tak jsem ho pustil jít dál.

Takto to chodí dole, nedělám si iluze že nahoře to nejede ve velkým.

Johny11: V podstatě všude se dá lepší údržbou dosáhnout lepší geometrické polohy kolejnicových pásů a zvýšit tak rychlost o 10 km/h bez výrazných investic. Nevidím důvod proč by na PL-KL na některých místech se nemohlo jezdit 100 km/h.

671 na Klatovy je blbost, zbytečně kapacitní souprava, bohatě bude stačit nová třívozová dvousystémová jednopodlažka ze Škody.
Libochovičák
Neregistrovaný host
Odeslán z: 90.178.119.77
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 09:53:29    Odkaz na tento příspěvek  

Jo tak vidím, že mě Ythomas_ct předběhl.

Osobně bych posílal SDC na stáž do kapitalistické ciziny, aby viděli jak to dělají DB nebo i OBB. Jsem přesvědčen že by tam ani jeden úřáda nebo dělník pracovat nechtěli protože by museli skutečně pracovat a navíc by byli nějakým způsobem třeba GPS hlídaní.
Pajik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 81
Registrován: 8-2008
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 10:46:47   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Ad. zvyšování rychlosti na tratích SŽDC: mne ta neschpnost až fascinuje, příklad z mého okolí: Trať 175, už v srpnu 2010 jsem viděl návrh na zvýšení rychlosti v určitých částech traťového úseku Rokycany - Příkosice na 60 km/h, přínosy: zvýšeni stability JŘ a třeba do budoucna by se to mohlo hodit pro zlepšení možností přípojových vazeb v Rokycanech (až se tam třeba rychlíky nebudou úplně potkávat), náklady: naprosto minimální, snad jen vyrobit ty značky s šedesátkou, stav v červenci 2011: šedesátka je prý v sešitovém JŘ, na trati ne Takto pracuje SŽDC....
Přednosta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 594
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 11:11:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pajik: souhlas!! V úseku Rokycany - Nová Huť podle mého v pohodě snese i více než šedesátku.
Slibují PZZ u válcovny a Kovohutí, což by také dost pomohlo. Ale kdy...?
Ano, v SJŘ je stanovená 60, v TTP je stále 50.
Pajik
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 82
Registrován: 8-2008
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 12:19:19   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Přednosta: jasně slibují PZZ, nejen tam, ale třeba i na úseku Příkosice - Nezvěstice, ale osobně bych preferoval víc PZZ v úseku Ro. - Příkosice, kde je třeba tu dopravu prostě zrychlit, bohužel - zase nemají prachy, všechno se strčí do koridoru a na Mirošovku nezbude, přestože ten přejezd se v rámci koridoru dělat měl
Přednosta
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 595
Registrován: 3-2010
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 12:44:44   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pajik: jasně že v rámci koridoru - přestavby žst. Rokycany, která bude končit až v Nové Huti, aby vlečka do železáren byla v obvodu stanice. Ale asi bylo potřeba peněz na ty nesmyslné protihlukovky v polích pod Mýtem, u Cerhovic, ... by jeden blil!
Johny11
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1497
Registrován: 5-2002
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 15:55:42   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Na obhajobu SŽDC je třeba říct, že největší zlo způsobil Bárta, když sebral SŽDC jednu miliardu a navíc snížil poplatek za dopravní cestu, navíc mi Komárek přišel lepší než Habarta, ale to jen subjektivní pocit.

Bárta byl ministrem od loňského léta. Jste si naprosto jist, že před tím měla SŽDC prostředků dost a dělal to co měla??? Pokud ano, tak doporučuji vystoupit už v Dobřanech...

S tím, jak popisujete "údržbu" prováděnou pracovníky SŽDC souhlas. To je všude stejné. Pak je otázkou, kdo a jak je kontroluje a co dělá vrcholový management... (organizuje penězovody k politickým stranám).

Poučení na Západě? Tady se zvolil model, který ve Velké Británii nasadili před 20 - 25 lety. Poté, co se vinou "údržbyů tratí správcem infrastruktury stala řada nehod, při kterých byli i mrtví, tak museli alespoň trochu couvnout od outsourcingů a "šetření, ať to stojí co to stojí". My holt si na ty mrtvé ještě chvíli počkáme, aby se něco začalo dít...

Chyba není systémová, chyba je v systému.
262
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.103.239.186
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 18:41:13    Odkaz na tento příspěvek  

Šedesátka...hmmm,to je úspěch hodný tohoto data

Protihlukové stěny...to je také nářez...už jsem někde dával fotku,kde je zachycena elektrifikovaná trať řádně oplocená těmito nezbytnými výtvory doby,kde snad ani nemůže vlak vykolejit a kde také tyto okrasy přivádí dráhu do izolace.Cestující mají nádherný výhled do krásného kraje....takže raději přesedlají do těch svých gumokolů aby viděli o něco víc...
Bydlíte někdo u nově postavené silnice?To je rámus,co?A stěny nikde!!
kpetr
Neregistrovaný host
Odeslán z: 89.24.131.246
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 20:17:11    Odkaz na tento příspěvek  

Nemáte někdo potuchu proč jezdí Plzeň - Klatovy - Plzeň v jednom oběhu brejlovec namísto plechu ? Např. včera rychlík do Klatov v 17, dnes dopoledne další vlaky.
749.241
Neregistrovaný host
Odeslán z: 85.162.142.110
Odesláno Čtvrtek, 14. července 2011 - 21:31:19    Odkaz na tento příspěvek  

Asi není plech, dnes krátkých vlacích do Rokycan místo plechu eso.
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1516
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 06:49:27   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z jakého důvodu jsou pomalé jízdy u Pňovan a Křimic?? Trochu brzo po dokončení "koridoru". U Chebu u Jesenické přehrady chrání protihlukové stěny rybáře sedící u vody a chataře, kteří tam byli zvyklí ještě na Sergeje....
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3034
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 08:19:41   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Pokud je mi známo tak sesedající se náspy....
Lokálka Pňovany - Bezdružice slaví 16.-17. července výročí 110 let!
Krimitz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 213
Registrován: 10-2010

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 09:36:21   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

V tech Krimicích je to jen ve směru do Plzně.
Opačně se jezdí bez PJ. To je zajímavé, že si sedá jen jedna kolej...A za Kozolupama už tu 30 dali pryč?
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1517
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 09:39:38   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Krimitz - možná to bylo za těma Kozolupama....sorry
Krimitz
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 214
Registrován: 10-2010

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 09:40:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Bárta byl ministrem od loňského léta. Jste si naprosto jist, že před tím měla SŽDC prostředků dost a dělal to co měla??? Pokud ano, tak doporučuji vystoupit už v Dobřanech...

Johny 11, Vy jste vtipnej chlap
Mzitka
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1518
Registrován: 5-2002
Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 11:06:00   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Libochovičák - 671 na Klatovy je blbost, zbytečně kapacitní souprava, bohatě bude stačit nová třívozová dvousystémová jednopodlažka ze Škody. Proč dvousystémová??? Na Cheb, Klatovy i Budějovice stačí střídavá.
Pepa_103
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 4134
Registrován: 3-2005

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 12:06:39   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

750.701 dnes v Plzni..
M_k
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 3035
Registrován: 9-2005

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 13:17:03   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Z iDnes: odkaz
Lokálka Pňovany - Bezdružice slaví 16.-17. července výročí 110 let!
Ybalgin
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 491
Registrován: 1-2007

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 13:24:40   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Mzitka - Cena čistě střídavé jednotky se velmi přibližuje ceně dvousystémové, proto se čistě střídavé pořizovat nebudou.
The future is bending
Los Hamundos
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.145.210.94
Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 16:18:41    Odkaz na tento příspěvek  

To jsem si zase dneska vybral vlak, 760 má sice 9 vozů (dle řazení), ale taky má +33 a v Plzni se NEčeká. 822 na tom nebude lépe, jdu na BUS... 24.- navíc ještě mám.
Posláno z mobilu.
Los Hamundos
Neregistrovaný host
Odeslán z: 82.145.208.205
Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 16:33:38    Odkaz na tento příspěvek  

Ovšem co musím pochválit je zajištění přípoje z R760 na 1196. Zpožděná 760 se u peronu potkala s rozjíždějící se 843 = +17, což je ulhaných +19, aby nebylo ujetí přípoje ve stejnou minutu...
Zkrátka takhle to mají cestující nejradši, alespoň ten přípoj viděli.
Neřeknu kdyby jela 1196 včas, ale toto!
Posláno z mobilu.
Mirda23
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 1075
Registrován: 5-2008

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 17:18:23   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  


http://vlakyplzen.7x.cz/
------------------------
Are you metal?
Homer
Registrovaný uživatel

Číslo příspěvku: 771
Registrován: 1-2009

Odesláno Pátek, 15. července 2011 - 17:33:34   Poslat uživateli soukromou zprávu Odkaz na tento příspěvek  

Tak něco hodíme z dneška, když tu jela tak pěkná souprava:


http://vlakyplzen.7x.cz/

Moje videa na YouTube